Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Melia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια γεια σας και από μένα Very Happy Very Happy
Πρώτη φορά στο φόρουμ μιας και τώρα το ανακάλυψα.
Κοπέλα μου σου εύχομαι καλή επιτυχία Very Happy Very Happy Very Happy
Σε καταλαβαίνω απόλυτα διότι κι εμείς 3 χρόνια προσπαθούμε με 2 αποβολές στη ράχη μας καιμε πολύ άγχος όλον αυτόν τον καιρό.
Τελευταία ο γιατρός πρότεινε σπερματέγχυση, αλλά μόνο και μόνο επειδή δεν έχουμε χρονικά περιθώρια.
Προς το παρόν για να ξεαγχωθούμε πήραμε ένα σκυλάκι Laughing Laughing

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Melia έγραψε:Κορίτσια γεια σας και από μένα Very Happy Very Happy
Πρώτη φορά στο φόρουμ μιας και τώρα το ανακάλυψα.
Κοπέλα μου σου εύχομαι καλή επιτυχία Very Happy Very Happy Very Happy
Σε καταλαβαίνω απόλυτα διότι κι εμείς 3 χρόνια προσπαθούμε με 2 αποβολές στη ράχη μας καιμε πολύ άγχος όλον αυτόν τον καιρό.
Τελευταία ο γιατρός πρότεινε σπερματέγχυση, αλλά μόνο και μόνο επειδή δεν έχουμε χρονικά περιθώρια.
Προς το παρόν για να ξεαγχωθούμε πήραμε ένα σκυλάκι Laughing Laughing

Καλώς μας ήρθες Μέλια! Την καλύτερη κίνηση έκανες! Θα δεις πόση χαρά θα σας δώσει το σκυλάκι και εύχομαι να σας φέρει γούρι! Very Happy

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλως ηρθες αχ! αυτο το αγχος και εμεις το σκυλακι μας γι αυτο το πηραμε επειδη τα λατρευω και σαν αγχολυτικο εχεις κατι να φροντιζεις και ξεχνιεσαι. Ευχομαι γρηγορα να μεινεις εγκυος και να τρεχεις πανικοβλητη πισω απο ενα μωρο και ενα σκυλι οπως θα τρεχουμε κι εμεις τον αυγουστο που θα μας ερθει το κοριτσι μας.

http://www.worldjamboree.gr

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Καλως ηρθες αχ! αυτο το αγχος και εμεις το σκυλακι μας γι αυτο το πηραμε επειδη τα λατρευω και σαν αγχολυτικο εχεις κατι να φροντιζεις και ξεχνιεσαι. Ευχομαι γρηγορα να μεινεις εγκυος και να τρεχεις πανικοβλητη πισω απο ενα μωρο και ενα σκυλι οπως θα τρεχουμε κι εμεις τον αυγουστο που θα μας ερθει το κοριτσι μας.

Να τα ωραία νεα!! Πώπω τέλεια θα είσαστε! Και με το παιδακι σας και με το σκυλάκι σας! Με το καλό!

MANOU

MANOU
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια καλημερα και απο μενα,ειμαι νεα στο φορουμ και δεν θα μπορουσα να λειψω απο το συγκεκριμενο τοπικ.
Ευχομαι με το καλο σε οσα κοριτσακια περιμενουν τα μωρακια τους και συντομα να γινουμε πολλες οι εγκυουλες.
Δημητρα που εισαι κοπελα μου,να μας πεις τα νεα;
Εγω εχω ενα κοριτσακι 10 ετων και μετα απο μια αναγκαστικη διακοπη κυησης και μετα μια παλλινδρομη,δεν αποφασιζα να ξαναπροσπαθησω.Ειχα πεσει και σε μαλλον ασχετο γιατρο κι οταν το πηρα αποφαση,εκεινος κοιμοταν,οποτε εχασα πολυτιμο χρονο......
Τωρα εχω αρχισει εντατικα τις προσαπθειες και ευχομαι να τα καταφερουμε,γιατι το θελουμε και εμεις πολυ(σα ζευγαρι)αλλα και η κορουλα μου.
Μακαρι κοριτσια να γινει το θαυμα για ολες μας!!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια τάξτε το...ζητηστε το απο την Παναγία η κάποια άλλο άγιο που εσεις αισθανεσθαι και θα δείτε πως θα έρθουν αμέσως τα μωράκια...
φιλια
περιμενουμε τα ευχάριστα από όλες σας!!

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ola kala tha pane ..na eiste agapimenes me ton antrouli sas gia na exete dinami!!!kai me ena kalo giatro pleon olaaaaaaaaa ginontai...meta apo 4 exwswmatikes vrika ton giatrouli mou pou latreyw kai na to zouzouni mou!!!thelei prospatheia kai elpida

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΤΕ Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! ΠΡΟΣΠΑΘΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ... - Σελίδα 2 990599 ΠΡΟΣΠΑΘΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ... - Σελίδα 2 990599 ΠΡΟΣΠΑΘΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ... - Σελίδα 2 990599
ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ
ΠΡΟΣΠΑΘΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ... - Σελίδα 2 417472

MANOU

MANOU
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες,η αληθεια ειναι οτι κι εγω πιστευω πως το πρωτο σημαντικο ειναι η σχεση με το συντροφο μας.
Το θεμα ειναι να μη μας παρει η μπαλα και μονη μας εννοια ειναι το πως θα γινουμε μανουλες,γιατι τοτε το χασαμε το παιχνιδι.
Μιλαω εκ πειρας,γιατι καποια στιγμη ηταν το μονο που με απασχολουσαι,ωσπου συνειδητοποιησα οτι εχανα πολυτιμες στιγμες με το παιδι και τον αντρα μου,γιατι με ειχε παρει απο κατω....
Γι'αυτο επιμονη και υπομονη και πιστη και που θα παει θα τα καταφερουμε!!! ΠΡΟΣΠΑΘΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ... - Σελίδα 2 417472

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και εγω μετα απο τρια χρονια προσπαθειας και προβληματων, δεν ειχα ωαριο καθε μηνα δεν εκανα ωορρηξια με μια υδροσαλπιγγα και αφου την αφαιρεσα κανοντας μια εξωσωματικη καταφερα και εμεινα εγκυος, ειμαι στον 6ο μηνα και περιμενω κοριτσι.Το ποιο σημαντικο απο ολα για μενα ηταν να ειμαι καλα με τον αντρα μου και οσο και αν θελαμε να κανουμε παιδι, οταν καποια στιγμη με πηρε λιγο απο κατω, μου ειπε οτι αν θελεις σταματαμε τωρα τα παντα και εμενα μου φτανει να ειμαστε μαζι. Το παιδι ολοκληρωνει την ευτυχια ενος ζευγαριου αλλα δεν το κανει ευτυχισμενο αν δεν μπορει να ειναι χωρις το μωρο. Μην ξεχνατε τους αντρες σας και αυτοι τα ιδια περνανε με μας!

http://www.worldjamboree.gr

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Καλημερα και εγω μετα απο τρια χρονια προσπαθειας και προβληματων, δεν ειχα ωαριο καθε μηνα δεν εκανα ωορρηξια με μια υδροσαλπιγγα και αφου την αφαιρεσα κανοντας μια εξωσωματικη καταφερα και εμεινα εγκυος, ειμαι στον 6ο μηνα και περιμενω κοριτσι.Το ποιο σημαντικο απο ολα για μενα ηταν να ειμαι καλα με τον αντρα μου και οσο και αν θελαμε να κανουμε παιδι, οταν καποια στιγμη με πηρε λιγο απο κατω, μου ειπε οτι αν θελεις σταματαμε τωρα τα παντα και εμενα μου φτανει να ειμαστε μαζι. Το παιδι ολοκληρωνει την ευτυχια ενος ζευγαριου αλλα δεν το κανει ευτυχισμενο αν δεν μπορει να ειναι χωρις το μωρο. Μην ξεχνατε τους αντρες σας και αυτοι τα ιδια περνανε με μας!

Δήμητρα έχεις απόλυτο δίκιο και συμφωνώ μαζί σου. Δεν πρέπει ποτέ να ξεχνάμε τους άνδρες μας γιατί και αυτοί τα ζούνε όλα από την δική τους πλευρά και είναι άδικο γι'αυτούς να τους παραμελούμε. Συμφωνώ και εγώ ότι ένα παιδί ολοκληρώνει την ευτυχία ενός ζευγαριού αλλά χωρίς αυτό και πάλι θεωρώ πως το ζευγάρι είναι οικογένεια..

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο carrie και εγω οταν ελεγα οτι ενταξει θα προσπαθησω αλλα οτι και να γινει για μενα το πιο σημαντικο ειναι ο αντρας μου και θα ειμαστε ευτυχισμενοι και χωρις παιδι και οτι ειμαστε οικογενεια ακουγα απο καποιους διαφορες μ@@@@@ες!!!!!!!!

http://www.worldjamboree.gr

MANOU

MANOU
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δημητρα καταρχην συγχαρητηρια σου ευχομαι μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη.
Και τωρα ερχομαι να συμφωνησω απολυτα μαζι σου,ενα διαστημα που με ειχε παρει και εμενα τελειως απο κατω...ο αντρας μου,μου ειπε πως δεν εχει κανενα νοημα ολο αυτο αν ειναι να χασει τη γυναικα του.
Γι'αυτο πρεπει να σκεφτομαστε συνετα και ηρεμα και ολα θα γινουν,αρκει να ειμαστε καλα σα ζευγαρι και θα ερθουν και τα μωρακια μας.[b]

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω εχει 4 χρονια τωρα που δεν περνουμε προφυλαξεις. Μεσα σε αυτα τα 4 χρονια για περιπου 9 μηνες πηραμε προφυλαξεις. Αυτο το μηνα ημουν σιγουρη οτι ειμαι... ειχα μονο καφε υγρα και οχι περιοδο κανονικη... αλλα δεν ειμαι... Ο αντρας μου με μαλωνει, λεει οτι εχουμε παιδι, ομως δεν μπορει να καταλαβει... Το σωμα μου θελει... ειναι ετοιμο... νιωθω πως αν δεν μπορω να μεινω εγκυος ενα κομματι μεσα μου εχει πεθανει... εχει τελειωσει αλλα δεν μπορω να του τουτο δωσω να το καταλαβει... δεν ειναι γυναικα.... Εκτος παο την ενδομητριωση την οποια ελεγχο με θεραπειες δεν εχω αλλο προβλημα... ο γιατρος λεει να μην αγχωνομαι αλλα... τα χρονια περνανε... και μας ηρθε και η οικονομικη κριση... και αναρρωτιεμαι πως θα τα βγαλω περα οικονομικα με δυο παιδια... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Και σκεφτομαι πως το χειροτερο απ' ολα δεν ειναι να μην μπορεις να πραγματοποιησεις το ονειρο σου, αλλα το να μην εχεις καν το δικαιωμα να ονειρευτεις.... Γιατι ετσι οπως ημαστε πια οικονομικα, ισως ειναι καλυτερα που δεν ηρθε και δεν ερχετε το μωρακι....
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Οτι γραφω το γραφω για μενα και αφορα εμενα και τα συναισθηματα μου.. ακομη και η διαπιστωση που εκανα αφορα τη δικια μου ζωη, με τα δικα μου δεδομενα...

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nopi30 έγραψε:Εγω εχει 4 χρονια τωρα που δεν περνουμε προφυλαξεις. Μεσα σε αυτα τα 4 χρονια για περιπου 9 μηνες πηραμε προφυλαξεις. Αυτο το μηνα ημουν σιγουρη οτι ειμαι... ειχα μονο καφε υγρα και οχι περιοδο κανονικη... αλλα δεν ειμαι... Ο αντρας μου με μαλωνει, λεει οτι εχουμε παιδι, ομως δεν μπορει να καταλαβει... Το σωμα μου θελει... ειναι ετοιμο... νιωθω πως αν δεν μπορω να μεινω εγκυος ενα κομματι μεσα μου εχει πεθανει... εχει τελειωσει αλλα δεν μπορω να του τουτο δωσω να το καταλαβει... δεν ειναι γυναικα.... Εκτος παο την ενδομητριωση την οποια ελεγχο με θεραπειες δεν εχω αλλο προβλημα... ο γιατρος λεει να μην αγχωνομαι αλλα... τα χρονια περνανε... και μας ηρθε και η οικονομικη κριση... και αναρρωτιεμαι πως θα τα βγαλω περα οικονομικα με δυο παιδια... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Και σκεφτομαι πως το χειροτερο απ' ολα δεν ειναι να μην μπορεις να πραγματοποιησεις το ονειρο σου, αλλα το να μην εχεις καν το δικαιωμα να ονειρευτεις.... Γιατι ετσι οπως ημαστε πια οικονομικα, ισως ειναι καλυτερα που δεν ηρθε και δεν ερχετε το μωρακι....
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Οτι γραφω το γραφω για μενα και αφορα εμενα και τα συναισθηματα μου.. ακομη και η διαπιστωση που εκανα αφορα τη δικια μου ζωη, με τα δικα μου δεδομενα...
αχ κοπέλα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά όσο για την κρίση εμείς για αυτό μετά απο 2,5+ χρόνια προσπαθειών το βάλαμε πάλι στην άκρη..... μακάρι να σου πάνε όλα καλά και σύντομα να αποκτήσεις το παιδάκι σου και ασ έχεις και άλλο ένα ίσον κανένα λένε....

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Μπραβο carrie και εγω οταν ελεγα οτι ενταξει θα προσπαθησω αλλα οτι και να γινει για μενα το πιο σημαντικο ειναι ο αντρας μου και θα ειμαστε ευτυχισμενοι και χωρις παιδι και οτι ειμαστε οικογενεια ακουγα απο καποιους διαφορες μ@@@@@ες!!!!!!!!

Καλα απο "καλοθελητες" ακους οτι ναναι....Γραψτους οπως κι εκανες πιστευω και μια χαρα...ειτε με μωρο ειτε οχι,να εισαι καλα με τον αντρα σου,αυτο πιστευω κι εγω..Καλη εγκυμοσυνη και καλοτυχο να ειναι το νινι σου!!!

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σ' ευχαριστω Αναστασια μου... Μας εχουν ριμαξει τις ζωες... Ψαχνω να βρω μια χαραμαδα ηλιου για να χαμογελασω... να δω τα πραγματα θετικα... κατι βρησκω... παντα κατι βρησκω... Ειμαι λιγο ψυχολιγικα αναστατωμενη... χθες πηρα την χοριακη και πρεπει να παω στο γιατρο για να δουμε γιατι δεν ειχα κανονικη περιοδο ενω θα επρεπε να εχω αφου δεν ειμαι εγκυος! Crying or Very sad

zefi

zefi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να μην φοβάσαι...όλα καλά θα πάνε...και να μην ακούς άλλους να σε αγχώνουν...το παν είναι η ηρεμία...μπορεί να έχει απλώς τύχει να μη συμβεί εώς τώρα...

http://paizoumemazi.blogspot.com/

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nopi30 έγραψε:Σ' ευχαριστω Αναστασια μου... Μας εχουν ριμαξει τις ζωες... Ψαχνω να βρω μια χαραμαδα ηλιου για να χαμογελασω... να δω τα πραγματα θετικα... κατι βρησκω... παντα κατι βρησκω... Ειμαι λιγο ψυχολιγικα αναστατωμενη... χθες πηρα την χοριακη και πρεπει να παω στο γιατρο για να δουμε γιατι δεν ειχα κανονικη περιοδο ενω θα επρεπε να εχω αφου δεν ειμαι εγκυος! Crying or Very sad

βρε νοπη μου εισαι πολυ μικρη...αλλες κοπελες στην ηλικια σου δεν εχουν ουτε ενα...σίγουρα θα μεινεις εγκυος...απλα πιστευω πως εισαι πολυ αγχωμενη...η ηλικια περναει αλλα αυτο το λες συνηθως στα 40 οχι στα 30 που εισαι εσυ...
επισης αν και δεν ξερω αν τα πιστευεις η αγια Αννα βοηθαει τις γυναικες να συλλαβουν...ειναι η μητερα της Παναγιας η οποια της εκανε σεε πολυ μεγαλη ηλικια που κανονικα δεν θα εκανε παιδι...αν θες και το πιστευεις παρακαλα την....
αλλιως μην με παρεξηγησεις που το ανεφερα...
φιλια

zefi

zefi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νομίζω οτι και με άγχος ή και καλύτερα χωρίς μια χαρά θα πάνε όλα...μια χαρά...είσαι πολύ μικρή σε ηλικία...και βέβαια θα τα καταφέρεις....σταμάτα να μετράς πότε έγινε το ένα το άλλο...ζήσε τη ζωή....μην φοβάσαι...όλες περάσαμε απο αυτό...

http://paizoumemazi.blogspot.com/

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπουμπουκιτσα δεν ηθελα να κανω παιδι μετα τα 35 και εκτος αυτου μου το ειχαν πει απο την αρχη οτι με την ενδομητριωση ο καθε χρονος που περναει ειναι εις βαρος μου. Εκανα τον γιο μου στα 26 μου γιατι με πιεσε λιγο και ο γιατρος σε αυτο το θεμα και μαλλον δεν ειχε και αδικο...
Δεν λεω πως ειμαι μεγαλη, αλλα ειμαι μεγαλη για τα δικα μου στανταρ, γι' αυτα που ηθελα εγω να κανω... Οσο για την Αγια Αννα, οχι δεν σε παρεξηγω, γιατι πιστευω πολυ στα θαυματα. Τον γιο μου τον ταξαμε ταυτοχρονα και χωρις να το πουμε ο ενας στον αλλο με τον αντρα μου, οταν εκανα το χειρουργειο, αν κανουμε παιδι να το βαπτισουμε στην Παναγια Σουμελα και 1 μηνα πριν μεινω εγκυος ειχα φαει το μηλαρακι της Αγιας Ειρηνης της Χρυσοβαλαντο... Πιστευω παρα πολυ και εχω ηδη προμηθευτει το μηλαρακι της Αγιας Ειρηνης, το μονο που μου μενει ειναι να βρω το κουραγιο να ξαναβρω την πιστη μου γιατι ειμαι χαλια μεσα μου... Ξερω πως η πιστη ειναι αυτη που πραγματοποιει τα θαυματα κι εγω εχω αναγκη πρωτα να ξαναβρω τον εαυτο μου και την πιστη μεσα μου και μετα να κανω την νηστεια μου και να φαω το μηλαρακι... Σας γραφω για να ξεσπασω, να ξαλαφροσω και να ξανασηκωθω... μονη μου... ετσι γινεται παντα στη ζωη μου αφου πεσω καλα καλα και ξεσπασω βρησκω τη δυναμη και ξανασηκωνομαι...
Σ' ευχαριστω που με ακους ή μαλλον με διαβαζεις...

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΟΠΗ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΕΞΩ ΣΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΣΤΑ 30 ΕΙΣΑΙ ΓΟΝΙΜΗ ΚΑΙ ΣΤΑ 35 ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ). ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ. ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΝΕΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ.
ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΜΟΥ.
ΕΣΥ ΕΠΙΣΗς ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΞΑΝΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ.

gella


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KALHSPERA 3 XRONIA KAI EGO KAI TIPOTA AKOMA ALLA FOBAMAI TO GIATRO KAI TIS EXETASEIS;;; BLAKEIA E SAS KALHSPERIIZO OLES SAS

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
gella έγραψε:KALHSPERA 3 XRONIA KAI EGO KAI TIPOTA AKOMA ALLA FOBAMAI TO GIATRO KAI TIS EXETASEIS;;; BLAKEIA E SAS KALHSPERIIZO OLES SAS
να μην φοβάσαι κατα 90%είναι απο το άγχος...

elenamg1978

elenamg1978
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsi eisai akoma mikrh mhn xaneis thn elpida sou tha deis tha ta katafereis na meineis egkuos!!!!!
Na sou pw kati egw thn korh mou thn ekana meta 1,5 xrono,otan telika apofasisa na skeftw na parw ena skulaki kai den skeftomouna pleon na meinw egkuos ta katafera.....
to idio kai sto gio mou!!!
giafto sou lew mhn anxonese skepsou tipote alla euxarisou twn erwta me ton antra sou kai tha deis tha ta katafereis!!!!!!!
filakia....skepsou mona na pernate eseis kala!!!!
ΠΡΟΣΠΑΘΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ... - Σελίδα 2 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις