Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

101Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Κυρ Μάης 15, 2011 11:08 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!! δε θελω τετοια! οχι απογοητευση! θα σε μαλωσουμε ολες μαζι!
με το καλο να ειναι θετικο ευχομαι , περιμενουμε με αγωνια και λαχταραααααααααα Very Happy

102Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Κυρ Μάης 15, 2011 11:12 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:αααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!! δε θελω τετοια! οχι απογοητευση! θα σε μαλωσουμε ολες μαζι!
με το καλο να ειναι θετικο ευχομαι , περιμενουμε με αγωνια και λαχταραααααααααα Very Happy

Όχι όχι ότι κ να είναι είναι δεκτό!!Δεν το βάζουμε κάτω κ συνεχίζουμε!!
Απλά ξέρω πως είναι καλύτερα να χρησιμοποιήτε με τα πρωϊνα ούρα οπότε ας το κάνω τότε.
Θέλω να είμαι κ ήρεμη να μην αγχωθώ..έχω κ λίγο το άγχος μέσα μου γενικώς που κ που

103Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Κυρ Μάης 15, 2011 1:35 pm

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΝΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ? ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ.....ΑΚΟΜΑ???

104Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Κυρ Μάης 15, 2011 3:54 pm

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΑΝ ΚΑΙ ΤΑ 2... ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΒΑΡΔΙΕΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ...ΑΣΧΕΤΑ ΩΡΑΡΙΑ.....ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΑΓΩΝΙΑ.....ΣΕ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

105Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Κυρ Μάης 15, 2011 4:13 pm

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
desT έγραψε:motheroula νομίζω ότι θα ακολουθήσω το πρόγραμμά σου για τον επόμενο μήνα. Λες να είναι τόσο κουραστικό;
Ξεκινώ σε δυο μέρες... Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 215994

Εγώ πάντως την κόρη μου την έπιασα με μία ελεύθερη επαφή μέσα στο μήνα. Τυχερή έ; Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 536304



desT ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙΣ 5 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΑ ΒΑΡΔΙΕΣ!ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΒΡΑΔΥΝΗ ΒΑΡΔΙΑ 22.00-06.00 ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 07.00 ΠΟΥ ΕΦΤΑΝΑ ΣΠΙΤΙ(ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ 1 ΩΡΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΛΟΓΩ ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ),ΜΠΑΝΙΑΡΙΖΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑΜΕ,ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΟΣΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΕΛΑΜΕ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΑΓΙΚΟ!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 875502

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕΜΙΑΣ!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 417472

106Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Δευ Μάης 16, 2011 4:28 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΥΣΤΥΧΩΣ κορίτσια το τεστ έδειξε ΑΡΝΗΤΙΚΟ.
Όλη την μέρα αυτό σκέφτομαι κ ναι το ομολογώ το πρωϊ ενώ σηκώθηκα μες την τρελή χαρά μου βγήκε μετά ένα τεράστιο συναίσθημα απογοητεύσης.
Και ναι οκ δεν είμαι έγκυος η περίοδος που είναι;;;;7 μέρες καθυστέρηση
Πόσο να περιμένω για να ξανακάνω τεστ??Υπάρχχει καμιά περίπτωση να μην έδειξε???
Πότε πρέπει πραγματικά να ανησυχήσω??(αν δεν έρθει??)

107Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Δευ Μάης 16, 2011 4:33 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
skountouflou έγραψε:ΔΥΣΤΥΧΩΣ κορίτσια το τεστ έδειξε ΑΡΝΗΤΙΚΟ.
Όλη την μέρα αυτό σκέφτομαι κ ναι το ομολογώ το πρωϊ ενώ σηκώθηκα μες την τρελή χαρά μου βγήκε μετά ένα τεράστιο συναίσθημα απογοητεύσης.
Και ναι οκ δεν είμαι έγκυος η περίοδος που είναι;;;;7 μέρες καθυστέρηση
Πόσο να περιμένω για να ξανακάνω τεστ??Υπάρχχει καμιά περίπτωση να μην έδειξε???
Πότε πρέπει πραγματικά να ανησυχήσω??(αν δεν έρθει??)



Μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι...εγώ θασου έλεγα να πάρεις κι ένα τηλέφωνο τον γυναικολόγο σου.Μήπως καθυστερεί κι απ'το άγχος???Μήπως να κάνεις και μια χοριακή να είσαι απόλυτα σίγουρη??
Τα τεστ πολλές φορές κάνουν και λάθος πάντως.Και να μην είσαι όμως συνεχίστε τις προσπάθειες μην το βάζετε κάτω!!

108Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Δευ Μάης 16, 2011 4:45 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αλικακι έγραψε:
skountouflou έγραψε:ΔΥΣΤΥΧΩΣ κορίτσια το τεστ έδειξε ΑΡΝΗΤΙΚΟ.
Όλη την μέρα αυτό σκέφτομαι κ ναι το ομολογώ το πρωϊ ενώ σηκώθηκα μες την τρελή χαρά μου βγήκε μετά ένα τεράστιο συναίσθημα απογοητεύσης.
Και ναι οκ δεν είμαι έγκυος η περίοδος που είναι;;;;7 μέρες καθυστέρηση
Πόσο να περιμένω για να ξανακάνω τεστ??Υπάρχχει καμιά περίπτωση να μην έδειξε???
Πότε πρέπει πραγματικά να ανησυχήσω??(αν δεν έρθει??)



Μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι...εγώ θασου έλεγα να πάρεις κι ένα τηλέφωνο τον γυναικολόγο σου.Μήπως καθυστερεί κι απ'το άγχος???Μήπως να κάνεις και μια χοριακή να είσαι απόλυτα σίγουρη??
Τα τεστ πολλές φορές κάνουν και λάθος πάντως.Και να μην είσαι όμως συνεχίστε τις προσπάθειες μην το βάζετε κάτω!!


ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΤΩ!!
Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΣΟ ΤΡΥΦΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΑΝ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ ΚΑΤΩ..
ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΕΙΧΑΜΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΠΡΙΝ 5-6 ΜΕΡΕΣ.
ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΑΚΟΜΑ.
ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.

109Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Δευ Μάης 16, 2011 4:52 pm

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ....ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΙΩΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΧΑΛΙΑ....ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΕΛΙΚΑ.....ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΗΝ,ΤΗΝ ΡΙΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΝΕΟ ΚΥΚΛΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ!!!!ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ,ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΕΜΕΝΑ (ΚΙ ΕΣΕΝΑ) ΕΠΑΘΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΜΕΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ...ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΖΙΦΟΣ!ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΙ ΟΙ 2 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ..... ΕΓΚΥΟΣ.....ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!!!!ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΙΓΟ ΤΩΡΑ ΠΑΡΤΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΠΑΛΙΟΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ ΑΡΧΙΣΤΕ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!!!!ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΚΙ ΑΛΛΕΣ 2 ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΝΕ ΚΙ ΑΥΤΕΣ!!!ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΙΑΝΕΙ!!!

ΕΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ...ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΛΕΓΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΦΙΛΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Very Happy

110Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τρι Μάης 17, 2011 1:23 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
motheroula 30 έγραψε:ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ....ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΙΩΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΧΑΛΙΑ....ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΕΛΙΚΑ.....ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΗΝ,ΤΗΝ ΡΙΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΝΕΟ ΚΥΚΛΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ!!!!ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ,ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΕΜΕΝΑ (ΚΙ ΕΣΕΝΑ) ΕΠΑΘΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΜΕΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ...ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΖΙΦΟΣ!ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΙ ΟΙ 2 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ..... ΕΓΚΥΟΣ.....ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!!!!ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΙΓΟ ΤΩΡΑ ΠΑΡΤΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΠΑΛΙΟΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ ΑΡΧΙΣΤΕ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!!!!ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΚΙ ΑΛΛΕΣ 2 ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΝΕ ΚΙ ΑΥΤΕΣ!!!ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΙΑΝΕΙ!!!

ΕΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ...ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΛΕΓΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΦΙΛΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Very Happy

Kαλησπέρα σε ευχαριστώ πάρα πολύ.Η αλήθεια είναι ότι έχω αρχίσει να ανησυχώ λίγο.Τεστ αρνητικό κ περίοδος πουθενά.Με αυτό τι εννοείς φίλη μου;Εμείς δεν κάναμε παλιότερα τελείως ελεύθερες επαφές..
(ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ,)μπορεί τώρα δηλαδή να προετοιμάζεται το σώμα για τυχόν μετά εγκυμοσύνη;;
αχ πόσο ξένα μου φαίνονται όλα αυτά κ πόσο πολύ θέλω να τα ζήσω!!!!!!!δεν ξέρω τι να κάνω!!!!!!

111Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τρι Μάης 17, 2011 3:34 pm

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
skountouflou έγραψε:
motheroula 30 έγραψε:ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ....ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΙΩΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΧΑΛΙΑ....ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΕΛΙΚΑ.....ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΗΝ,ΤΗΝ ΡΙΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΝΕΟ ΚΥΚΛΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ!!!!ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ,ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΕΜΕΝΑ (ΚΙ ΕΣΕΝΑ) ΕΠΑΘΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΜΕΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ...ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΖΙΦΟΣ!ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΙ ΟΙ 2 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ..... ΕΓΚΥΟΣ.....ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!!!!ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΙΓΟ ΤΩΡΑ ΠΑΡΤΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΠΑΛΙΟΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ ΑΡΧΙΣΤΕ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!!!!ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΚΙ ΑΛΛΕΣ 2 ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΝΕ ΚΙ ΑΥΤΕΣ!!!ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΙΑΝΕΙ!!!

ΕΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ...ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΛΕΓΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΦΙΛΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Very Happy

Kαλησπέρα σε ευχαριστώ πάρα πολύ.Η αλήθεια είναι ότι έχω αρχίσει να ανησυχώ λίγο.Τεστ αρνητικό κ περίοδος πουθενά.Με αυτό τι εννοείς φίλη μου;Εμείς δεν κάναμε παλιότερα τελείως ελεύθερες επαφές..
(ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ,)μπορεί τώρα δηλαδή να προετοιμάζεται το σώμα για τυχόν μετά εγκυμοσύνη;;
αχ πόσο ξένα μου φαίνονται όλα αυτά κ πόσο πολύ θέλω να τα ζήσω!!!!!!!δεν ξέρω τι να κάνω!!!!!!


ΚΟΙΤΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΗΔΗ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ...ΟΠΟΤΕ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΕΙ ΤΑ ΞΕΝΑ ΣΩΜΑΤΙΔΙΑ(ΣΠΕΡ...)ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ....ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΑ...ΚΑΝΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

112Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Μάης 18, 2011 1:57 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Skountouflou, έχεις τίποτα νεότερο;
Οι κόκκινοι ήρθαν;
Αλήθεια σκέφτηκες να κάνεις μία χορειακή (σε περίπτωση που δεν αδιαθέτησες ακόμα);
Ίσως το τεστ να έδειξε λάθος.
Προσωπικά δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο, άλλα αν μπεις σε άλλα θέματα μέσα στο φόρουμ θα βρεις πολλές κοπέλες που τους συνέβη.

113Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 20, 2011 5:07 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλησπέρα!!
Κορίτσια ήρθαν οι κόκκινοι δυστυχώς :-(
Περιμένουμε 5-6 μέρες κ ξαναξεκινάμε!

114Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 20, 2011 10:47 am

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
skountouflou έγραψε:Kαλησπέρα!!
Κορίτσια ήρθαν οι κόκκινοι δυστυχώς :-(
Περιμένουμε 5-6 μέρες κ ξαναξεκινάμε!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ... ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 215994

115Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 20, 2011 10:59 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
skountouflou έγραψε:Kαλησπέρα!!
Κορίτσια ήρθαν οι κόκκινοι δυστυχώς :-(
Περιμένουμε 5-6 μέρες κ ξαναξεκινάμε!



Δεν πειράζει κοπελίτσα μου!!
θα έρθει κι εσένα η σειρά σου!!!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 417472

116Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 20, 2011 12:15 pm

artemis-karabet-mpempa

artemis-karabet-mpempa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαλάρωσε κ μην αγχώνεσαι κ όλα καλά!!


Όπως είπα κ αλλού τον γιο μου τον πιάσαμε κάτι απόκριες με πολύ κρασί κ την μπουμπού με δυο επαφές ελεύθερα την 18η κ 20η μέρα του κύκλου, που έλεγα αποκλείεται να μείνω έγκυος (28αρης κύκλος)!!


Γενικώς χαλάρωσε κ ΜΗΝ σου γίνεται έμμονη ιδέα.. Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 417472

117Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 20, 2011 12:29 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σίγουρα θα έρθει κ μένα η σειρά μου...μόνο εύχομαι να μην αργήσει πολύ!!!
Θέλω τόσο πολύ ένα μωρό αλλά ναι είμαι της άποψης όποτε θέλει αυτό να έρθει όχι όποτε θέλουμε εμείς!!!
Ελπίζω μανούλες τον επόμενο μήνα να σας ανακοινώσω τα ευχάριστα νέα μας!!

118Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τρι Μάης 24, 2011 6:16 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????????????????

119Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Μάης 25, 2011 1:56 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς καλά, εσείς;
Πως πάνε οι ετοιμασίες για το γάμο;

120Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 26, 2011 12:22 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
desT έγραψε:Εμείς καλά, εσείς;
Πως πάνε οι ετοιμασίες για το γάμο;

Όλα καλά!!!Κλείσαμε νυφικό κ απο εβδομάδα θα κλέισουμε κ τα προσκλητήρια!!
Όσο περνάνε οι μέρες περισσότερη χαρά κ περισσότερο τρέξιμο!!!

121Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 26, 2011 11:16 pm

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
skountouflou έγραψε:
desT έγραψε:Εμείς καλά, εσείς;
Πως πάνε οι ετοιμασίες για το γάμο;

Όλα καλά!!!Κλείσαμε νυφικό κ απο εβδομάδα θα κλέισουμε κ τα προσκλητήρια!!
Όσο περνάνε οι μέρες περισσότερη χαρά κ περισσότερο τρέξιμο!!!
ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 50580

122Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 27, 2011 8:59 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula07 έγραψε:
skountouflou έγραψε:
desT έγραψε:Εμείς καλά, εσείς;
Πως πάνε οι ετοιμασίες για το γάμο;

Όλα καλά!!!Κλείσαμε νυφικό κ απο εβδομάδα θα κλέισουμε κ τα προσκλητήρια!!
Όσο περνάνε οι μέρες περισσότερη χαρά κ περισσότερο τρέξιμο!!!
ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 50580


Eyxaristoume!!!
O neos kyklos prospatheias arxise!!!as elpisoume na eimaste pio tyxeroi ayti ti fora!!!

123Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 27, 2011 11:27 am

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
skountouflou έγραψε:
vasoula07 έγραψε:
skountouflou έγραψε:
desT έγραψε:Εμείς καλά, εσείς;
Πως πάνε οι ετοιμασίες για το γάμο;

Όλα καλά!!!Κλείσαμε νυφικό κ απο εβδομάδα θα κλέισουμε κ τα προσκλητήρια!!
Όσο περνάνε οι μέρες περισσότερη χαρά κ περισσότερο τρέξιμο!!!
ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 50580


Eyxaristoume!!!
O neos kyklos prospatheias arxise!!!as elpisoume na eimaste pio tyxeroi ayti ti fora!!!
ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ!!! ΕΕΕΕΕ, ΣΤΟ ΑΨΗΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ!!! Embarassed Embarassed Embarassed χιχιχιχι!!!

124Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 27, 2011 10:06 pm

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ωραία! Έχει περάσει πολύς καιρός από τον δικό μου γάμο. Και εγώ καλοκαίρι είχα παντρευτεί το 2004 μία μέρα πριν το κύπελο EURO. Τι εποχές!
Σύγκεντρώσου τώρα στο γάμο και θα έρθει και το μπεμπε.
Αλήθεια γιατί τέτοια βιασύνη; Δε σκεφτηκες ότι αν μείνεις έγκυος νωρίτερα ίσως να μη μπορέσεις να χαρείς τον γάμο σου όπως θα ήθελες. Μία φίλη μου που παντρεύτηκε το 2007 έμεινε έγκυος πριν τον γάμο της και είχε πολύ άσχημη εγκυμοσύνη με αναγούλες ιλλίγγους και εμετούς και είχε μεγάλο άγχος για τη μέρα του γάμου. Και να σκεφτείς ήταν ήδη στον τέταρτο μήνα. Βέβαια ως εκ θαύματος τη μέρα εκείνη από το απόγευμα και μετά δεν είχε τίποτα και του έδωσε και κατάλαβε.
Σε καμία περίπτωση δε θέλω να με παρεξηγήσεις φυσικά. Εσύ θα κάνεις ότι θέλεις, αλλά ένα ποτηράκι παραπάνω κρασί δε θα θέλεις να πιεις εκείνη τη μέρα; Να ξενυχτήσεις μέχρι πρωίας;
Σου εύχομαι η ώρα η καλή και να έχεις εγκυμοσύνες σαν τις δικιές μου χωρίς αναγούλες και εμετούς! Very Happy

125Τι να προσέξω???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τρι Ιουν 07, 2011 2:11 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
desT έγραψε:Τι ωραία! Έχει περάσει πολύς καιρός από τον δικό μου γάμο. Και εγώ καλοκαίρι είχα παντρευτεί το 2004 μία μέρα πριν το κύπελο EURO. Τι εποχές!
Σύγκεντρώσου τώρα στο γάμο και θα έρθει και το μπεμπε.
Αλήθεια γιατί τέτοια βιασύνη; Δε σκεφτηκες ότι αν μείνεις έγκυος νωρίτερα ίσως να μη μπορέσεις να χαρείς τον γάμο σου όπως θα ήθελες. Μία φίλη μου που παντρεύτηκε το 2007 έμεινε έγκυος πριν τον γάμο της και είχε πολύ άσχημη εγκυμοσύνη με αναγούλες ιλλίγγους και εμετούς και είχε μεγάλο άγχος για τη μέρα του γάμου. Και να σκεφτείς ήταν ήδη στον τέταρτο μήνα. Βέβαια ως εκ θαύματος τη μέρα εκείνη από το απόγευμα και μετά δεν είχε τίποτα και του έδωσε και κατάλαβε.
Σε καμία περίπτωση δε θέλω να με παρεξηγήσεις φυσικά. Εσύ θα κάνεις ότι θέλεις, αλλά ένα ποτηράκι παραπάνω κρασί δε θα θέλεις να πιεις εκείνη τη μέρα; Να ξενυχτήσεις μέχρι πρωίας;
Σου εύχομαι η ώρα η καλή και να έχεις εγκυμοσύνες σαν τις δικιές μου χωρίς αναγούλες και εμετούς! Very Happy

Καλησπέρα ή καλό ξημέρωμα να πω?Τι λένε τέτοια ώρα??
Δέσποινα μου...το θέλουμε κ οι δυό μας το μωράκι!
Ανοίξαμε τις πόρτες κ τα παράθυρα κ το περιμένουμε.
Ζούμε μαζί ήδη τρια χρόνια στο ίδιο σπίτι κ μια έτσι μια αλλιώς δεν το επιδιώκαμε τόσο καιρό.
Τώρα το αποφασίσαμε κ είπαμε να ξεκινήσουμε.
Δεν με ενοχλεί που αν έρθει θα έρθει μόλις 2 μήνες πριν το γάμο...ίσως κ στο γάμο να είμαι κ να μην το ξέρω..Αλλά θέλω πολύ να έρθει κ να αρχίσουμε να μεγαλώνουμε την οικογένεια μας.
όσο για το ποτό τον χορό κ τα λοιπά
κ μόνο στην σκέψη ενός πλάσματος δικού μας μπορώ να στερηθώ κ να υποστώ τα πάντα!!!!!!!!!!!!!!!!!Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις γυναίκες που προσπαθούν!Εύχομαι σύντομα να σας ανακοινώσω τα ευχάριστα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» Νεα Μαμα...τι να προσεξω??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις