Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

26Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Απρ 27, 2011 12:08 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
me to kalo me to kalo loipon!!!den mas tapes ola apo tin arxi!!!!kathe eytixia kai na eiste agapimenoi kai ola tha ginoun!!!!

27Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Απρ 27, 2011 12:11 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ!!!!!Όλα μαζί!!!!!χαχα Να΄σαι καλά Αλικάκι μου,να τα λέμε!!!
έχεις παιδάκια?
[/quote]





Έχω ένα αντράκι 10 μηνών!!!!!!!!!!!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 612298 !!!!!

28Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Απρ 27, 2011 12:20 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
snoopy έγραψε:me to kalo me to kalo loipon!!!den mas tapes ola apo tin arxi!!!!kathe eytixia kai na eiste agapimenoi kai ola tha ginoun!!!!

Παλιότερα σε προηγούμενο ποστ είχα ρωτήσει πάλι για εξετάσεις κλπ αλλά τελικά δεν χρειάστηκε.Είχα να αφαιρέσω κ ένα ινοαδένωμα από το στήθος κ το αφαίρεσα κ όλα καλά.Είχα κάνει κ για αυτό ποστ!
Πότε να σας τα πω όλα!!Δεν πολυ έμπαινα κ όταν έμπαινα δεν έγραφα συνήθως,μόνο διάβαζα!

29Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Απρ 27, 2011 12:21 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αλικακι έγραψε:Ευχαριστώ!!!!!Όλα μαζί!!!!!χαχα Να΄σαι καλά Αλικάκι μου,να τα λέμε!!!
έχεις παιδάκια?





Έχω ένα αντράκι 10 μηνών!!!!!!!!!!!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 612298 !!!!!
[/quote]


Να τον χαίρεσαι τον παίδαρο !!Να τον δεις ευτυχισμένο εύχομαι!!

30Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Απρ 27, 2011 12:29 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
skountouflou έγραψε:
αλικακι έγραψε:Ευχαριστώ!!!!!Όλα μαζί!!!!!χαχα Να΄σαι καλά Αλικάκι μου,να τα λέμε!!!
έχεις παιδάκια?





Έχω ένα αντράκι 10 μηνών!!!!!!!!!!!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 612298 !!!!!


Να τον χαίρεσαι τον παίδαρο !!Να τον δεις ευτυχισμένο εύχομαι!!
[/quote]




Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!Και εσύ ό,τι επιθυμείς σου εύχομαι!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 417472

31Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Απρ 27, 2011 12:44 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αλικακι έγραψε:
skountouflou έγραψε:
αλικακι έγραψε:Ευχαριστώ!!!!!Όλα μαζί!!!!!χαχα Να΄σαι καλά Αλικάκι μου,να τα λέμε!!!
έχεις παιδάκια?





Έχω ένα αντράκι 10 μηνών!!!!!!!!!!!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 612298 !!!!!


Να τον χαίρεσαι τον παίδαρο !!Να τον δεις ευτυχισμένο εύχομαι!!




Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!Και εσύ ό,τι επιθυμείς σου εύχομαι!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 417472 [/quote]



Ποτέ δεν ζήτησα πολλά από την ζωή μου..έχω έναν άνθρωπο που με λατρεύει κ με κάνει κάθε μέρα ευτυχισμένη..το μόνο που θέλω τώρα πια είναι μια λιτή ζωή κ παιδάκια!!Τίποτα άλλο! Very Happy

32Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Απρ 27, 2011 12:58 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
skountouflou έγραψε:
αλικακι έγραψε:
skountouflou έγραψε:
αλικακι έγραψε:Ευχαριστώ!!!!!Όλα μαζί!!!!!χαχα Να΄σαι καλά Αλικάκι μου,να τα λέμε!!!
έχεις παιδάκια?





Έχω ένα αντράκι 10 μηνών!!!!!!!!!!!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 612298 !!!!!


Να τον χαίρεσαι τον παίδαρο !!Να τον δεις ευτυχισμένο εύχομαι!!




Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!Και εσύ ό,τι επιθυμείς σου εύχομαι!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 417472



Ποτέ δεν ζήτησα πολλά από την ζωή μου..έχω έναν άνθρωπο που με λατρεύει κ με κάνει κάθε μέρα ευτυχισμένη..το μόνο που θέλω τώρα πια είναι μια λιτή ζωή κ παιδάκια!!Τίποτα άλλο! Very Happy [/quote]






Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 727892 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 727892 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 727892






33Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Απρ 27, 2011 1:08 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αλικακι έγραψε:
skountouflou έγραψε:
αλικακι έγραψε:
skountouflou έγραψε:
αλικακι έγραψε:Ευχαριστώ!!!!!Όλα μαζί!!!!!χαχα Να΄σαι καλά Αλικάκι μου,να τα λέμε!!!
έχεις παιδάκια?





Έχω ένα αντράκι 10 μηνών!!!!!!!!!!!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 612298 !!!!!


Να τον χαίρεσαι τον παίδαρο !!Να τον δεις ευτυχισμένο εύχομαι!!




Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!Και εσύ ό,τι επιθυμείς σου εύχομαι!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 417472



Ποτέ δεν ζήτησα πολλά από την ζωή μου..έχω έναν άνθρωπο που με λατρεύει κ με κάνει κάθε μέρα ευτυχισμένη..το μόνο που θέλω τώρα πια είναι μια λιτή ζωή κ παιδάκια!!Τίποτα άλλο! Very Happy






Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 727892 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 727892 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 727892






[/quote]


Νεραϊδοσκονή;;;;

34Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Απρ 28, 2011 12:01 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
skountouflou έγραψε:
αλικακι έγραψε:
skountouflou έγραψε:
αλικακι έγραψε:
skountouflou έγραψε:
αλικακι έγραψε:Ευχαριστώ!!!!!Όλα μαζί!!!!!χαχα Να΄σαι καλά Αλικάκι μου,να τα λέμε!!!
έχεις παιδάκια?





Έχω ένα αντράκι 10 μηνών!!!!!!!!!!!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 612298 !!!!!


Να τον χαίρεσαι τον παίδαρο !!Να τον δεις ευτυχισμένο εύχομαι!!




Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!Και εσύ ό,τι επιθυμείς σου εύχομαι!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 417472



Ποτέ δεν ζήτησα πολλά από την ζωή μου..έχω έναν άνθρωπο που με λατρεύει κ με κάνει κάθε μέρα ευτυχισμένη..το μόνο που θέλω τώρα πια είναι μια λιτή ζωή κ παιδάκια!!Τίποτα άλλο! Very Happy






Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 727892 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 727892 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 727892








Νεραϊδοσκονή;;;;[/quote]




Ναι,νεραιδόσκονη,για να κάνει τα όνειρά σου πραγματικότητα!!!!!!!!

35Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Απρ 28, 2011 12:32 am

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
skountouflou,σου ευχομαι οτι επιθυμεις να πραγματοποιηθει...Με το καλο στον γαμο κ φυσικα με ενα μωρακι στην αγκαλια σου..!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 417472

36Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Μάης 04, 2011 7:28 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexia-marinos έγραψε:skountouflou,σου ευχομαι οτι επιθυμεις να πραγματοποιηθει...Με το καλο στον γαμο κ φυσικα με ενα μωρακι στην αγκαλια σου..!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 417472


Ευχαριστώ αγάπη μου για τις ευχές σου!Θέλω ένα μωράκι πολύ σύντομα!!

37Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Μάης 04, 2011 7:31 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια...ήθελα να μοιραστώ κάτι μαζί σας..αυτές τις μέρες έχω μια περίεργη διάθεση..σχεδόν καταθληπτική..γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;Μήπως επειδή μετά από κ άλλες ελεύθερες επαφές ανησυχείς μήπως είμαι,μήπως όχι;;;Δεν ξέρω τι μου φταίει...δεν είναι φυσιολογικό..

38Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Μάης 04, 2011 10:35 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
skountouflou έγραψε:Κορίτσια...ήθελα να μοιραστώ κάτι μαζί σας..αυτές τις μέρες έχω μια περίεργη διάθεση..σχεδόν καταθληπτική..γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;Μήπως επειδή μετά από κ άλλες ελεύθερες επαφές ανησυχείς μήπως είμαι,μήπως όχι;;;Δεν ξέρω τι μου φταίει...δεν είναι φυσιολογικό..




Γι'αυτό βρε κοριτσάκι σου είπαμε όλες να μην αγχώνεσαι....γιατί μετά έρχεται και στεναχώρια και η απαγοήτευση και πάει λέγοντας...η κατάθλιψη είναι βαριά κουβέντα...εύχομαι σε καμία γυναίκα να μην συμβεί...το μυαλό μας κάνει περίεργα παιχνίδια που μόνο εμείς μπορούμε να τα κοντρολλάρουμε...σε οτιδήποτε και να μας συμβεί,πρέπει να είμαστε δυνατές...εσύ δεν έχεις πιστεύω λόγους για να πέσεις στην κατάθλιψη..πίστη χρειάζεσαι και υπομονή μέχρι να πραγματοποιηθεί το όνειρό σου...ανέβα ψυχολογικά και συνεχίστε τις προσπάθειες...δεν βοηθάς τον εαυτό σου έτσι...χαμογέλα!!!!!

39Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Μάης 04, 2011 12:09 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αλικακι έγραψε:
skountouflou έγραψε:Κορίτσια...ήθελα να μοιραστώ κάτι μαζί σας..αυτές τις μέρες έχω μια περίεργη διάθεση..σχεδόν καταθληπτική..γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;Μήπως επειδή μετά από κ άλλες ελεύθερες επαφές ανησυχείς μήπως είμαι,μήπως όχι;;;Δεν ξέρω τι μου φταίει...δεν είναι φυσιολογικό..




Γι'αυτό βρε κοριτσάκι σου είπαμε όλες να μην αγχώνεσαι....γιατί μετά έρχεται και στεναχώρια και η απαγοήτευση και πάει λέγοντας...η κατάθλιψη είναι βαριά κουβέντα...εύχομαι σε καμία γυναίκα να μην συμβεί...το μυαλό μας κάνει περίεργα παιχνίδια που μόνο εμείς μπορούμε να τα κοντρολλάρουμε...σε οτιδήποτε και να μας συμβεί,πρέπει να είμαστε δυνατές...εσύ δεν έχεις πιστεύω λόγους για να πέσεις στην κατάθλιψη..πίστη χρειάζεσαι και υπομονή μέχρι να πραγματοποιηθεί το όνειρό σου...ανέβα ψυχολογικά και συνεχίστε τις προσπάθειες...δεν βοηθάς τον εαυτό σου έτσι...χαμογέλα!!!!!


Πόσο δίκαιο έχεις!!!!Έτσι είναι!!Συνεχίζουμε κ περιμένουμε!!Αυτή η αναμονή κορίτσι μου όμως....πω πω

40Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Μάης 04, 2011 12:17 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
skountouflou mou poso kairo prospatheis?

41Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 05, 2011 9:40 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
snoopy έγραψε:skountouflou mou poso kairo prospatheis?

Ο πρώτος μας μήνας είναι!!Γιατί??

42Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 06, 2011 12:29 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
skountouflou έγραψε:Κορίτσια...ήθελα να μοιραστώ κάτι μαζί σας..αυτές τις μέρες έχω μια περίεργη διάθεση..σχεδόν καταθληπτική..γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;Μήπως επειδή μετά από κ άλλες ελεύθερες επαφές ανησυχείς μήπως είμαι,μήπως όχι;;;Δεν ξέρω τι μου φταίει...δεν είναι φυσιολογικό..

skountouflou έγραψε:
snoopy έγραψε:skountouflou mou poso kairo prospatheis?

Ο πρώτος μας μήνας είναι!!Γιατί??


Βρε κουκλίτσα μου είναι φανερό πως έχεις αγχωθεί... Ένας μήνας είναι πάρα πολύ λίγο χρονικό διάστημα. Σκέψου να έπιανες παιδί τώρα, έτσι; Όχι πως δεν συμβαίνει με την πρώτη... Θα σου πω τι συνέβη σε εμένα και πιθανότατα και σε πολλές άλλες γυναίκες. Εμείς είχαμε ετοιμάσει τον γάμο και λέμε για να μην αγχωθούμε μετά, δεν ξεκινάμε τις προσπάθειες από τώρα; (2 μήνες πριν το γάμο). Εγώ να σημειώσω ότι έχω πολύ ασταθή κύκλο και δεν έχω ιδέα από γόνιμες μέρες και πίστευα πάντα ότι αυτό θα είναι εμπόδιο στο να πιάσω παιδί. Οπότε ξεκινάμε και λέω εγώ σιγά μην πιάσω με την πρώτη και όπως ήταν φυσικό δεν αγχώθηκα καθόλου. Φτάνουμε 1 εβδομάδα πριν το γάμο και εγώ με 50 μέρες καθυστέρηση εντελώς ανυποψίαστη (στον κόσμο μου!). Κάνω ένα τεστ μετά από πίεση από τον άντρα μου και βλέπω θετικό. Ε, δεν το πίστευα! Μέχρι να ακούσω την καρδιά στον πρώτο υπέρηχο δεν το είχα πιστέψει... Να σου πω όμως ποιο είναι το "αρνητικό" του να πιάσεις παιδί με τις πρώτες προσπάθειες; Δεν απολαμβάνεις το ελεύθερο σεξ! (Πίστεψέ με ντρέπομαι που το δηλώνω αλλά το πιστεύω). Γι' αυτό και λέω σε όλες που προσπαθούν να μην αγχώνονται και όταν προσπαθούν να μην έχουν στο μυαλό τους ότι θέλουν να συλλάβουν αλλά να το ξεχνάνε εντελώς και να απολαμβάνουν την πράξη. Εγώ με τον άντρα μου λέμε να περάσει λίγο ο καιρός να αρχίσουμε να "προσπαθούμε" για δεύτερο για να κάνουμε ελεύθερα και... όποτε θέλει θα έρθει... Εμείς θα είμαστε εκεί και θα το "προσκαλούμε"... Wink

43Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 06, 2011 3:53 am

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω και εγω αγχος για να μην νομιζεις οτι εισαι μονη.ειναι ο πρωτος μηνας που εκανα ελευθερα με τον αντρα μου μετα τη γεννηση του γιου μου πριν 2 χρονια.εχω πολυκυστικες και αν δεν ειμαι τωρα θα παρω χαπια να αδιαθετησω για να αρχισω τα χαπια που πηρα για να φτιαξει ο κυκλος μου και στον πρωτο ηδη μηνα που τα επερνα εμεινα εγκυος στον γιο μου!!!!!τωρα ειχα ωορηξια μ.τριτη εκανα σεξ μεγαλη δευτερα μετα δεν εκανα αλλα ειχα κανει και πριν και μετα.εχω μια βδομαδα που εχω πονακια περιοδου και σημερα το στηθος μου ειναι πρισμενο.περιμενω περιοδο η αυριο η την κυριακη και με εχει φαει το αγχος.ειπα να παρω να κανω ενα τεστ αλλα κρατιεμαι.θα περιμενω μεχρι τη δευτερα και θα παω κατευθειαν στο γιατρο για υπερηχο και αν δεν ειμαι εχω μπροστα μου 3μηνες με τα χαπια γιατι δεν κανει να τα παρω περισσοτερο για να τα καταφερω.οχι τιποτα αλλο για να μην νομιζεις οτι εισαι η μονη!!!!!!! Very Happy

44Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 06, 2011 3:57 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιιιιιιιι, Φουσκίτσα, Μ. Εβδομάδα έκανες σεξ;;; Φτου-σου! Χαχαχα! Εύχομαι και σε εσένα καλή επιτυχία και είπαμε, ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!

45Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 06, 2011 4:16 am

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ετσι εκανα και εγω μαρακι οταν συνειδητοποιησα οτι ηταν μεγαλη δευτερα και εγω το ζωον εκανα σεξ!!!!!!για αυτο εγραψα οτι δεν ξαναεκανα εκεινη τη βδομαδα.απλα ο αντρας μου ειναι στρατιωτικος και ειχε αδεια και εγω το ζωον (το ξαναλεω) νομιζα οτι ηταν κυριακη!!!!!!αααα!μπορει να μενω στην κω αλλα ειμαι απο χαλκιδα.ποσο μου λειπει παναγια μου!!!!!!!

46Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 06, 2011 6:17 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοντά κοντά είμαστε skountouflou και fouskitsa.
Εγώ θα περιμένω περίοδο μέχρι την Τρίτη.
Η διαφορά μας είναι ότι εγώ … δεν αμάρτησα! Είμαι της Κυριακής του Πάσχα χα, χα, χα!

47Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 06, 2011 10:30 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fouskitsa έγραψε:ετσι εκανα και εγω μαρακι οταν συνειδητοποιησα οτι ηταν μεγαλη δευτερα και εγω το ζωον εκανα σεξ!!!!!!για αυτο εγραψα οτι δεν ξαναεκανα εκεινη τη βδομαδα.απλα ο αντρας μου ειναι στρατιωτικος και ειχε αδεια και εγω το ζωον (το ξαναλεω) νομιζα οτι ηταν κυριακη!!!!!!αααα!μπορει να μενω στην κω αλλα ειμαι απο χαλκιδα.ποσο μου λειπει παναγια μου!!!!!!!

Καλέ πλάκα σου κάνω, χαχαχα! Θα πω και εγώ την δική μου αμαρτία... Εγώ έκανα την Μ. Δευτέρα... Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 534787 Η μόνη διαφορά είναι ότι εγώ δεν έχω δικαιολογία, γιατί δεν προσπαθώ ακόμα για δεύτερο... Από Χαλκίδα και εσύ ε; Εγώ είχα την τύχη να βρω ντόπιο,χαχα! Και λέω τύχη γιατί δεν μου αρέσουν καθόλου οι αλλαγές και θα δυσκολευόμουν πολύ να προσαρμοστώ αλλού... Ακόμα και διακοπές που πηγαίνουμε στις 4 μέρες θέλω να γυρίσω πίσω... Να πάω να το κοιτάξω λες; Laughing Laughing Laughing

48Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 06, 2011 10:53 am

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αμα θελετε να πατε διακοπες να ερθετε στην κω παλι με χαλκιδαια θα εχεις να κανεις Very Happy

49Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 06, 2011 11:46 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:
skountouflou έγραψε:Κορίτσια...ήθελα να μοιραστώ κάτι μαζί σας..αυτές τις μέρες έχω μια περίεργη διάθεση..σχεδόν καταθληπτική..γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;Μήπως επειδή μετά από κ άλλες ελεύθερες επαφές ανησυχείς μήπως είμαι,μήπως όχι;;;Δεν ξέρω τι μου φταίει...δεν είναι φυσιολογικό..

skountouflou έγραψε:
snoopy έγραψε:skountouflou mou poso kairo prospatheis?

Ο πρώτος μας μήνας είναι!!Γιατί??


Βρε κουκλίτσα μου είναι φανερό πως έχεις αγχωθεί... Ένας μήνας είναι πάρα πολύ λίγο χρονικό διάστημα. Σκέψου να έπιανες παιδί τώρα, έτσι; Όχι πως δεν συμβαίνει με την πρώτη... Θα σου πω τι συνέβη σε εμένα και πιθανότατα και σε πολλές άλλες γυναίκες. Εμείς είχαμε ετοιμάσει τον γάμο και λέμε για να μην αγχωθούμε μετά, δεν ξεκινάμε τις προσπάθειες από τώρα; (2 μήνες πριν το γάμο). Εγώ να σημειώσω ότι έχω πολύ ασταθή κύκλο και δεν έχω ιδέα από γόνιμες μέρες και πίστευα πάντα ότι αυτό θα είναι εμπόδιο στο να πιάσω παιδί. Οπότε ξεκινάμε και λέω εγώ σιγά μην πιάσω με την πρώτη και όπως ήταν φυσικό δεν αγχώθηκα καθόλου. Φτάνουμε 1 εβδομάδα πριν το γάμο και εγώ με 50 μέρες καθυστέρηση εντελώς ανυποψίαστη (στον κόσμο μου!). Κάνω ένα τεστ μετά από πίεση από τον άντρα μου και βλέπω θετικό. Ε, δεν το πίστευα! Μέχρι να ακούσω την καρδιά στον πρώτο υπέρηχο δεν το είχα πιστέψει... Να σου πω όμως ποιο είναι το "αρνητικό" του να πιάσεις παιδί με τις πρώτες προσπάθειες; Δεν απολαμβάνεις το ελεύθερο σεξ! (Πίστεψέ με ντρέπομαι που το δηλώνω αλλά το πιστεύω). Γι' αυτό και λέω σε όλες που προσπαθούν να μην αγχώνονται και όταν προσπαθούν να μην έχουν στο μυαλό τους ότι θέλουν να συλλάβουν αλλά να το ξεχνάνε εντελώς και να απολαμβάνουν την πράξη. Εγώ με τον άντρα μου λέμε να περάσει λίγο ο καιρός να αρχίσουμε να "προσπαθούμε" για δεύτερο για να κάνουμε ελεύθερα και... όποτε θέλει θα έρθει... Εμείς θα είμαστε εκεί και θα το "προσκαλούμε"... Wink

Μην ντρέπεσαι καλή μου,εδώ μιλάμε ελεύθερα κ λέμε αυτό που σκεφτόμαστε.
Όλα αποδεκτά είναι :-)
Σωστά τα όσα λες κ συμφωνώ πως πρέπει να απολαμβάνεις την στιγμή κ όχι να σε τρώει το άγχος.Θα το ευχαριστηθούμε κ θα περιμένουμε λοιπόν!!Κ θα έρθει!!Είναι σίγουρο!!
Με το καλό κ το δεύτερο!!

50Τι να προσέξω???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 06, 2011 11:51 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fouskitsa έγραψε:εχω και εγω αγχος για να μην νομιζεις οτι εισαι μονη.ειναι ο πρωτος μηνας που εκανα ελευθερα με τον αντρα μου μετα τη γεννηση του γιου μου πριν 2 χρονια.εχω πολυκυστικες και αν δεν ειμαι τωρα θα παρω χαπια να αδιαθετησω για να αρχισω τα χαπια που πηρα για να φτιαξει ο κυκλος μου και στον πρωτο ηδη μηνα που τα επερνα εμεινα εγκυος στον γιο μου!!!!!τωρα ειχα ωορηξια μ.τριτη εκανα σεξ μεγαλη δευτερα μετα δεν εκανα αλλα ειχα κανει και πριν και μετα.εχω μια βδομαδα που εχω πονακια περιοδου και σημερα το στηθος μου ειναι πρισμενο.περιμενω περιοδο η αυριο η την κυριακη και με εχει φαει το αγχος.ειπα να παρω να κανω ενα τεστ αλλα κρατιεμαι.θα περιμενω μεχρι τη δευτερα και θα παω κατευθειαν στο γιατρο για υπερηχο και αν δεν ειμαι εχω μπροστα μου 3μηνες με τα χαπια γιατι δεν κανει να τα παρω περισσοτερο για να τα καταφερω.οχι τιποτα αλλο για να μην νομιζεις οτι εισαι η μονη!!!!!!! Very Happy

Δεν είμαι η μόνη το ξέρω..να δούμε αν θα έρθει η "ακατανόμαστη" την Δευτέρα ή όχι!Συνήθως μπορεί να αργεί κ καμιά εβδομάδα οπότε βγάλε άκρη αν μπορώ κ μέχρι πότε να περιμένω.Αλλά είπαμε πάνω από όλα σκεφτόμαστε θετικά!!Εμείς κάναμε ελεύθερα ξημερώματα Μεγάλου Σαββάτου κ ναι δεν ντρέπομαι που το λέω ήταν για καλό σκοπό!!!Απλά μας βγήκε κ δεν το είχαμε καν σχεδιάσει!
Υπομονή λίγες μέρες κ θα δείξει που θα πάει!!!!!
Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα κ εσένα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» Νεα Μαμα...τι να προσεξω??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις