Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

76Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Μάης 11, 2011 12:01 pm

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
skountouflou έγραψε:
vasoula07 έγραψε:
desT έγραψε:Κορίτσια εμένα μου ‘ρθε η βλογημένη.
Next time, better luck!
Εμπρός για ασύστολο σεξ (σε καμιά βδομάδα από τώρα)!
ΝΕΧΤ ΤΙΜΕ !!!!! BOΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ(ΚΑΙ ΩΜΟ!!! Embarassed ) χιχιχιχιιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502


Κορίτσια εμένα τίποτα ακόμα!!Δεν ήρθε!!
δύο μέρες καθυστέρηση αλλά ο κύκλος μου είναι λίγο πάνω κάτω 5-6 μέρες διαφορά!!
πόσο να περιμένω που με έχει φάει η αγωνία???

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 215994 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 215994 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 215994

77Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Μάης 11, 2011 12:15 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula07 έγραψε:
skountouflou έγραψε:
vasoula07 έγραψε:
desT έγραψε:Κορίτσια εμένα μου ‘ρθε η βλογημένη.
Next time, better luck!
Εμπρός για ασύστολο σεξ (σε καμιά βδομάδα από τώρα)!
ΝΕΧΤ ΤΙΜΕ !!!!! BOΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ(ΚΑΙ ΩΜΟ!!! Embarassed ) χιχιχιχιιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502


Κορίτσια εμένα τίποτα ακόμα!!Δεν ήρθε!!
δύο μέρες καθυστέρηση αλλά ο κύκλος μου είναι λίγο πάνω κάτω 5-6 μέρες διαφορά!!
πόσο να περιμένω που με έχει φάει η αγωνία???

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 215994 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 215994 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 215994


αχ να κάνω τεστ ή να περιμένω?????τι να κάνω Βασούλα????αμάν αυτός ο κύκλος μου!!!!!!!!!!!!!

78Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Τετ Μάης 11, 2011 11:24 pm

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
skountouflou έγραψε:
vasoula07 έγραψε:
skountouflou έγραψε:
vasoula07 έγραψε:
desT έγραψε:Κορίτσια εμένα μου ‘ρθε η βλογημένη.
Next time, better luck!
Εμπρός για ασύστολο σεξ (σε καμιά βδομάδα από τώρα)!
ΝΕΧΤ ΤΙΜΕ !!!!! BOΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ(ΚΑΙ ΩΜΟ!!! Embarassed ) χιχιχιχιιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 875502


Κορίτσια εμένα τίποτα ακόμα!!Δεν ήρθε!!
δύο μέρες καθυστέρηση αλλά ο κύκλος μου είναι λίγο πάνω κάτω 5-6 μέρες διαφορά!!
πόσο να περιμένω που με έχει φάει η αγωνία???

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 215994 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 215994 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 215994


αχ να κάνω τεστ ή να περιμένω?????τι να κάνω Βασούλα????αμάν αυτός ο κύκλος μου!!!!!!!!!!!!!
ΑΧ skountouflou ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΛΕΩ ΕΓΩ... ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ... ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ... ΔΕΣ ΕΔΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? http://forum.eimaimama.gr/t5552-topic

79Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 12, 2011 12:58 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα, κατ’ αρχήν χαλάρωσε.
Βγες κάνε μια βόλτα με την μικρή σου. Δες τα πουλάκια να κελαηδούν, τα λουλουδάκια να ανθίζουν…
Πλάκα κάνω… προσπαθώ απλώς να δώσω έμφαση στο ότι πρέπει να χαλαρώσεις… και να περιμένεις.
Και έγκυος να είσαι δεν έγινε και τίποτα.
Καλού κακού παίρνε μια φορά την ημέρα και από ένα filicine. Λένε ότι καλό είναι να το παίρνουμε και κατά τη διάρκεια των προσπαθειών για σύλληψη έτσι και σε περίπτωση που είσαι έγκυος (από τις σπάνιες περιπτώσεις που αδιαθετούν και στην εγκυμοσύνη) θα έχεις κάνεις τουλάχιστον ένα βήμα για τη σωστή ανάπτυξη του νευρικού συστήματος του εμβρύου.
Αν ήμουν στη θέση σου πάντως δε θα έκανα τεστ γιατί το πιο πιθανό είναι να δείξει αρνητικό και θα αγχωνόμουν ακόμα περισσότερο. Δέξου το γεγονός ότι μάλλον δεν είσαι και συνέχισε τις προσπάθειες.
Αν σου έρθει και πάλι περίοδος γιατί δεν κάνεις και μια εξέταση αίματος να δεις σε τι επίπεδα βρίσκεται ο αιματοκρίτης σου; Στο αναφέρω γιατί λες ότι αισθάνεσαι σαν αδιάθετη και μπορεί η αδυναμία αυτή να προέρχεται από αναιμία.
Καλή τύχη σου εύχομαι και να μη σου έρθει και σένα περίοδος 9 μήνες!

Σκουντουφλού καλή τύχη και σε σένα!
Περιμένουμε εναγωνίως τα νέα σου!

80Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 12, 2011 2:51 am

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
desT έγραψε:Βασούλα, κατ’ αρχήν χαλάρωσε.
Βγες κάνε μια βόλτα με την μικρή σου. Δες τα πουλάκια να κελαηδούν, τα λουλουδάκια να ανθίζουν…
Πλάκα κάνω… προσπαθώ απλώς να δώσω έμφαση στο ότι πρέπει να χαλαρώσεις… και να περιμένεις.
Και έγκυος να είσαι δεν έγινε και τίποτα.
Καλού κακού παίρνε μια φορά την ημέρα και από ένα filicine. Λένε ότι καλό είναι να το παίρνουμε και κατά τη διάρκεια των προσπαθειών για σύλληψη έτσι και σε περίπτωση που είσαι έγκυος (από τις σπάνιες περιπτώσεις που αδιαθετούν και στην εγκυμοσύνη) θα έχεις κάνεις τουλάχιστον ένα βήμα για τη σωστή ανάπτυξη του νευρικού συστήματος του εμβρύου.
Αν ήμουν στη θέση σου πάντως δε θα έκανα τεστ γιατί το πιο πιθανό είναι να δείξει αρνητικό και θα αγχωνόμουν ακόμα περισσότερο. Δέξου το γεγονός ότι μάλλον δεν είσαι και συνέχισε τις προσπάθειες.
Αν σου έρθει και πάλι περίοδος γιατί δεν κάνεις και μια εξέταση αίματος να δεις σε τι επίπεδα βρίσκεται ο αιματοκρίτης σου; Στο αναφέρω γιατί λες ότι αισθάνεσαι σαν αδιάθετη και μπορεί η αδυναμία αυτή να προέρχεται από αναιμία.
Καλή τύχη σου εύχομαι και να μη σου έρθει και σένα περίοδος 9 μήνες!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!!! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ filicine? ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ?

81Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 12, 2011 2:56 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φολικό οξύ. Μπορείς να τα πάρεις και χωρίς συνταγή από το φαρμακείο. Δεν είναι και πολύ ακριβά.

82Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 12, 2011 3:06 am

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
desT έγραψε:Φολικό οξύ. Μπορείς να τα πάρεις και χωρίς συνταγή από το φαρμακείο. Δεν είναι και πολύ ακριβά.
ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ... ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ? ΕΙΜΑΙ ΕΘΕΛΟΝΤΡΙΑ ΑΙΜΟΔΟΤΗΣ, ΕΠΗΡΡΕΑΖΕΙ ΛΕΤΕ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΟΥ? Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 911307

83Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 12, 2011 3:19 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν γνωρίζω κάτι συγκεκριμένο πάνω σ’ αυτό αλλά το βρίσκω πιο λογικό για όσο διάστημα προσπαθείς να μη δίνεις αίμα. Am I wrong?

84Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 12, 2011 3:27 am

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
desT έγραψε:Δεν γνωρίζω κάτι συγκεκριμένο πάνω σ’ αυτό αλλά το βρίσκω πιο λογικό για όσο διάστημα προσπαθείς να μη δίνεις αίμα. Am I wrong?

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΗΡΡΕΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ... ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ...

85Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 12, 2011 9:31 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου τρίτη μέρα καθυστέρησης!
Αν όχι αύριο την Δευτέρα θα κάνω τεστ αν κ η κοιλιά μου με πονάει ελαφρά δεν έχω δει ακόμα αίμα.
Βασικά το στήθος μου δεν έχει πριστεί κάτι που άλλες φορές που περίμενα να αδιαθετήσω σχεδόν 9 στις 10 φορές με πονούσε.
Εντωμεταξύ ο άνδρας μου κορίτσια έχει παλαβώσει
δεν μ αφήνει να κάνω τίποτα κ με κάνει να νιώθω άρρωστη
του το λέω με την καλή αλλά μόνιμα λέει ¨τώρα που κάνουμε προσπάθειες δεν κάνει να κουράζεσαι,σου φτάνει η δουλειά,θα τα κάνω εγώ"
δεν ξέρω τι να πιστέψω,πόσο να περιμένω
καμιά φορά νιώθω κάποια υγρά παραπάνω ειδικά μετά από επαφή κ την επόμενη μέρα
είναι φυσιολογικό αυτό;

86Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 12, 2011 9:59 am

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
skountouflou έγραψε:Κορίτσια μου τρίτη μέρα καθυστέρησης!
Αν όχι αύριο την Δευτέρα θα κάνω τεστ αν κ η κοιλιά μου με πονάει ελαφρά δεν έχω δει ακόμα αίμα.
Βασικά το στήθος μου δεν έχει πριστεί κάτι που άλλες φορές που περίμενα να αδιαθετήσω σχεδόν 9 στις 10 φορές με πονούσε.
Εντωμεταξύ ο άνδρας μου κορίτσια έχει παλαβώσει
δεν μ αφήνει να κάνω τίποτα κ με κάνει να νιώθω άρρωστη
του το λέω με την καλή αλλά μόνιμα λέει ¨τώρα που κάνουμε προσπάθειες δεν κάνει να κουράζεσαι,σου φτάνει η δουλειά,θα τα κάνω εγώ"
δεν ξέρω τι να πιστέψω,πόσο να περιμένω
καμιά φορά νιώθω κάποια υγρά παραπάνω ειδικά μετά από επαφή κ την επόμενη μέρα
είναι φυσιολογικό αυτό;
ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΥΓΡΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ... Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 727892 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 727892 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 727892 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 727892 ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΓΙΚΗ ΝΕΡΑΙΔΟΣΚΟΝΗ ΜΑΣ!!!

87Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 12, 2011 10:04 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παίρνω παίρνω κ εγώ.!!!αχ να δω!!!ανυπομονώ!!

88Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 12, 2011 12:16 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eυχομαι να εχεις ευχαριστα νεα κ πολλα Θετικό τεστ!! Θετικό!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 386913 Θετικό τεστ!! Θετικό!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 337404

89Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Πεμ Μάης 12, 2011 12:20 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexia-marinos έγραψε:Eυχομαι να εχεις ευχαριστα νεα κ πολλα Θετικό τεστ!! Θετικό!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 386913 Θετικό τεστ!! Θετικό!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 337404

Ευχαριστώ!!!!!!!
Στην αναμονή!!Κ συνεχίζουμε!

90Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 13, 2011 3:14 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εκμεταλλεύσου το!
Είσαι από τις τυχερές που τις προσέχει ο άντρας τους.
Όταν ήμουν έγκυος (και στα δυο παιδιά) ο άντρας μου καθάριζε όόόόλο το σπίτι μόνος του (φυσικά τώρα αν δεν του πω εγώ να κάνει κάποια δουλειά δεν την κάνει).
Λες γι’ αυτό ενδόμυχα να θέλω να μείνω έγκυος; Για να καθαρίζει ο άντρας μου το σπίτι;;;; (ΟΛΕ!) Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 328109
Τα υγρά που λες και εμένα μου φαίνονται φυσιολογικά.

91Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 13, 2011 12:54 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια είμαι να σκάσω!!Δεν ξέρω τι γίνεται..μια με πονάει η κοιλιά κ νομίζω θα αδιαθετήσω,μια μου περνάει κ λέω μάλλον είμαι έγκυος.
Είπα στον άνδρα μου να πάρω τεστ να κάνω κ μου λέει να μην αγχώνομαι κ να περιμένουμε κ άλλο λίγο,αφού η περίοδος μας κάνει συχνά σκαμπανεβάσματα..
Το πολύ να περιμένω μέχρι την Δευτέρα δεν θα αντέξω να περιμένω κ άλλο,θέλω να μάθω!!!!!!
Ευτυχώς αύριο δουλεύω οπότε στην δουλειά δεν το πολυσκέφτομαι!!Κ μετά πάλι όταν γυρνώ σπίτι λέω "Παναγία μου κάνε το θαύμα σου"
Για να δούμε..για να δούμε... :-)

92Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 13, 2011 3:22 pm

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
skountouflou έγραψε:Κορίτσια είμαι να σκάσω!!Δεν ξέρω τι γίνεται..μια με πονάει η κοιλιά κ νομίζω θα αδιαθετήσω,μια μου περνάει κ λέω μάλλον είμαι έγκυος.
Είπα στον άνδρα μου να πάρω τεστ να κάνω κ μου λέει να μην αγχώνομαι κ να περιμένουμε κ άλλο λίγο,αφού η περίοδος μας κάνει συχνά σκαμπανεβάσματα..
Το πολύ να περιμένω μέχρι την Δευτέρα δεν θα αντέξω να περιμένω κ άλλο,θέλω να μάθω!!!!!!
Ευτυχώς αύριο δουλεύω οπότε στην δουλειά δεν το πολυσκέφτομαι!!Κ μετά πάλι όταν γυρνώ σπίτι λέω "Παναγία μου κάνε το θαύμα σου"
Για να δούμε..για να δούμε... :-)


ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΜΕΤΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΣΤΑΤΟ ΟΜΩΣ...ΠΑΝΤΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΤΕ ΕΙΧΑ 1 ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΤΕ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΧΑΠΙΑ Η ΚΑΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΑΝΤΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΡΙΩΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΗΡΡΕΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ...ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ 3 ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!ΜΟΥ ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΑΠΟ ΑΓΩΝΙΑ,ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΕΣΤ ΕΛΕΓΑ ΑΣΤΟ ΛΙΓΟ ΚΙ ΑΣΤΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑ 17 ΗΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ,ΑΚΟΥ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ:ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΚΑΠΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΣΕΡΙ!!!ΑΣΤΑ ΠΟΛΥ ΞΕΘΕΩΜΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΑ ΒΑΡΔΙΕΣ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΠΟΤΕ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΣΠΙΤΙ ΚΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΣΧΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ....ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΑΜΕ ΑΠΛΩΣ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΞΑΠΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΑ!!!!ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΙ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΖΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΛΑ....ΝΕΥΡΑ,ΕΛΑΦΡΙΑ ΠΟΝΑΚΙΑ,ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΤΛ!!!!ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ,ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΡΑΜΠΟΥΛΕΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΤΣΟΥΖΑΝ ΟΙ ΡΩΓΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΑΙΓΕ ΟΛΟ!!!ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΤΩΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.....ΕΝΙΩΘΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ,ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ!!!!ΕΚΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΒΓΗΚΕ ΜΙΑ ΑΧΝΗ ΡΟΖ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ,ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ .... ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΠΑΛΙ Η ΡΟΖ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ.....ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ : ΕΓΚΥΟΣ 5 ΒΔΟΜΑΔΩΝ!!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 328109 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 328109 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 328109 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 328109 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 328109

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ...ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ...ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΗ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΨΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ,ΟΧΙ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΨΙΜΟ!!!ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΔΕΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ...ΚΑΝΤΟ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ(ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΡΑ)ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΒΟΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΤΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ 20 ΕΥΡΩ ΚΑΝΕΙ ΚΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΙΠΛΟ ΤΕΣΤ,ΚΙ ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ 3 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΕΣ ΤΩΡΑ!!!!ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ 15 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΡΕΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΙΣΑΩΡΟ ΝΑ ΜΕΝΕΙΣ ΞΑΠΛΑ!!!ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ!!!!!!ΣΕ ΦΙΛΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!!! Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 417472 Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 417472

93Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Παρ Μάης 13, 2011 7:34 pm

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nα σου ευχηθω,καταρχας να εχει γινει ηδη το θαυματακι σου!
Αλλα κ αν δεν....δεν πειραζει.Τον επομενο μηνα. Wink
Θα συμφωνησω κ εγω με τη motheroula,για να ερθει το μωρο το μονο που χρειαζεται(αν ολα κ στους δυο υποψηφιους γονεις ειναι οκ)ειναι...σεξ!!Πολυ σεξ!Το καθημερινο ειναι το καλυτερο,ουτε μονο στις γονιμες,ουτε μερα παρα μερα,ουτε τετοια αγχωτικα.Ενταξει τωρα,αν μια μερα δεν εχουμε κ την καταλληλη διαθεση,δεν το κανουμε με το ζορι...
Ευχομαι να το εχεις τσακωσει το σπορακι,αν οχι..ευχομαι να γινει πολυ γρηγορα.Για να σε "καθυσηχασω" θα σου πω πως η αδερφη μου,με κυκλο ρολοι,επιασε μωρο μετα απο 1.5 χρονο,καθημερινων επαφων...οποτε καταλαβαινεις,ποτε δεν ξερεις ποτε ειναι η στιγμη.Για εμενα δεν σου γραφω γιατι ειχα κ εχω καποια προβληματακια κ χρειαζονται καποιες θεραπειες κ ιατρικες παρεμβασεις για να μεινω εγγυος.
Επισης οσον αφορα τα συμπτωματα,θα συμφωνησω κ παλι με τη motheroula,οταν εισαι εγγυος εχουν μια μικρη διαφορα απο αυτα της περιοδου,ειναι αρκετα πιο εντονα!Το σωμα σου θα σου δωσει σημαδια κ θα καταλαβεις πως αυτη τη φορα...κατι γινετε.Σου μιλαω εκ πειρας.Και να θυμασαι δεν διαλεγουμε εμεις ποτε θα μας ερθει,το μωρο επιλεγει το ποτε!
Φιλια κ καλη επιτυχια!!Θα περιμενω να μαθω νεα σου!

94Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Σαβ Μάης 14, 2011 7:26 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
motheroula νομίζω ότι θα ακολουθήσω το πρόγραμμά σου για τον επόμενο μήνα. Λες να είναι τόσο κουραστικό;
Ξεκινώ σε δυο μέρες... Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 215994

Εγώ πάντως την κόρη μου την έπιασα με μία ελεύθερη επαφή μέσα στο μήνα. Τυχερή έ; Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 536304

95Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Σαβ Μάης 14, 2011 12:12 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kορίτσια μου,σας ευχαριστώ πολύ για όλες τις συμβουλές σας!!
Αύριο το απόγευμα μετά την δουλειά θα κάνω ένα τεστάκι κ μάλλον θα πάρω διπλό για να το επαναλάβω για καλό κ κακό κ το πρωϊ της Τρίτης πριν φύγω για την δουλειά.
Συμπτώματα υπερβολικά δεν έχω,η κοιλιά μου έχει πριστεί αρκετά,το στήθος με πονάει ελάχιστα.
Τις δύο τελευταίες μέρες ένιωσα κάτι σαν μικρό τσιμηματάκι δεξιά αριστερά δεν θυμάμαι,αλλά δεν έδωσα κ μεγάλη σημασία να σας πω την αλήθεια.
Δεν ξέρω αν ήταν κάποιο σημάδι.Κάτι άλλο που έχω παρατηρήσει τις τελευταίες μέρες είναι πως το δέρμα μου είναι σαν ερεθισμένο κ τα πόδια μου έχουν εδώ κ εκεί κυρίως στα μπούτια σαν κοκκινίλες,κάτι που ποτέ δεν είχα αν κ κάθε μέρα κάνω μπάνιο.
Τι άλλο να πω,διάθεση έχω,κουρασμένη δεν νιώθω ιδιαίτερα.Όλα κυλούν όπως πριν κ το σεξ συνεχίζεται μεταξύ μας!!Όχι κάθε μέρα..μέρα παρά μέρα συνήθως!!!!χαχα
Κ περιμένουμε!!!!Ελπίζω αύριο να σας έχω ευχάριστα νέα!!!!!!!!!Θα ήταν το καλύτερο δώρο για την γιορτή μου που είναι το επόμενο σάββατό!!Σας φιλώ κ σας υπερ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον κ τα λόγια σας!!

96Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Κυρ Μάης 15, 2011 9:24 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πήρα τεστ!!!Προς το παρών μόνο το κοιτάω!!!!χαχαχαχαχα

97Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Κυρ Μάης 15, 2011 9:28 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και τι σου λεει?????????????? xaxaxaxax καλε πηγαινε καντο θα μας τρελλανεις στην αγωνιαααααα

εγω το εκανα 3 μερες ΠΡΙΝ την αναμενομενη περιοδο και μου βγηκε καραμπινατο θετικο!
ποτε δεν ξερεις! Wink good luck! Very Happy

98Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Κυρ Μάης 15, 2011 9:40 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εύχομαι να είναι θετικό!!!
Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!

99Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Κυρ Μάης 15, 2011 11:05 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:και τι σου λεει?????????????? xaxaxaxax καλε πηγαινε καντο θα μας τρελλανεις στην αγωνιαααααα

εγω το εκανα 3 μερες ΠΡΙΝ την αναμενομενη περιοδο και μου βγηκε καραμπινατο θετικο!
ποτε δεν ξερεις! Wink good luck! Very Happy

Θα περιμένω κορίτσι μου...μέχρι αύριο το πρωϊ!!!!!Το βράδυ θα έχω νέα να σας πω,ελπίζω ευχάριστα!!!!!!!!!!!
Μακάρι!!!!!!!!Το θέλω τόσο πολύ,αφού να σκεφτείς δεν το κάνω μην απογοητευτώ

100Τι να προσέξω???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι να προσέξω???? Κυρ Μάης 15, 2011 11:07 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σούλα έγραψε:εύχομαι να είναι θετικό!!!
Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!



Και εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν θέλω να απογοητευτώ........

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» Νεα Μαμα...τι να προσεξω??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις