Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
420 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 420 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 20]

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν μπορω ακομα να το πιστεψω!γιατι αραγε?μα τη φταινε αυτα τα αγγελουδια να μην μπορουν να ζησουν και να γευτουν την αγκαλια της μανουλας τους γιατι?κουραγιο κοπελα μου δεν ξερω τη αλλο να σου πω!

27αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 2 Empty http://forum.eimaimama.gr/t5618-topic Πεμ Απρ 28, 2011 1:50 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ,Ο ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΨΕΙ ΤΗΝ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΣΟΥ ΨΥΧΟΥΛΑ.ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ,ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΟΜΑΣΤΕ...

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μανούλα, πολύ όμορφα τα λόγια σου και στάζουν αγάπη, σε μια συγκλονιστικά δύσκολη και θλιβερή στιγμή! Εύχομαι να φανείς τόσο δυνατή όσο χρειάζεται, ώστε να μπορέσεις να αντεπεξέλθεις και κάποια στιγμή που θα νιώσεις έτοιμη πάλι να αγκαλιάσεις ένα νέο μωράκι, το μικρό αδερφάκι του Ραφαήλ. Είθε ο Θεούλης να σου το ανταποδώσει διπλά, γιατί το αξίζεις! Εμείς εδώ, μανούλες και εγκυούλες θα είμαστε δίπλα σου σε αυτό το ταξίδι, αν το θες και εσύ!

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όση ώρα διαβάζω το μήνυμα σου και των κοριτσιών, κλαίω....ασταμάτητα....δεν ξέρω γιατί έγινε αυτό αλλά μόνο ο Θεός γνωρίζει. Λόγια παρηγοριάς δεν θα σου πω γιατί δεν υπάρχουν.....Κουράγιο όσο μπορείς και εσύ και ο άντρας σου. Κλάψε να ξελαφρώσεις.......αν ποτέ γίνεται αυτό.....

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΠΑΘΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΟΝ 7ο ΜΗΝΑ.ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΚΑ ΚΑΤΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟΣΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ.ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΚΑΝΑ ΑΝΤΥΠΗΚΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΕΠΕΡΝΑ ΣΑΛΟΣΠΙΡ ΚΑΙ ΚΟΡΤΙΖΟΝΙ.ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΡΥΘΗΜΑΤΩΔΗ ΛΥΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΤΕ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ.ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ. ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ. ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ, ΣΦΙΞΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΕΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΡΑΦΑΗΛ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΕΚΕΙ ΜΑΖΙ. ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΔΩ.....

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουράγιο ψυχή μου, σε σκεφτόμουν εχθές έλεγα που είσαι, κουράγιο κορίτσι μου!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λυπάμαι πολύ!
Ξέρω στο γραπτό λόγο φαίνεται πολύ λίγο το "λυπάμαι", αλλά ξέρω ότι δε ζητάς παρηγοριά από μας αλλά συμπόνια και συμπαράσταση. Όλες οι μαμάδες σε συμπονούμε blackrose και σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου δύναμη εσένα και τον άντρα σου.
Είμαι σίγουρη οτι πολύ σύντομα θα ακούσουμε κι άλλα ευχάριστα από σένα.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ ολες σας ευχαριστω απο βαθη καρδιας.ολες μια προς μια. Να μην το ζησει καμια!καμια μα καμια αυτο το βασανο...δυστυχως δν θα ειμαι η τελευταια μανουλα που χανει το μωρο της.

Σας ευχαριστω πολυ μου δινετε κουραγιο σαν να σκουπιζετε το δακρυ μου..

Το σκεφτομαι,σκεφτομαι ολους αυτους τους μηνες ποσο πολυ εντονα εζησα την πρωτη μου εγκυμοσυνη,τα ονειρα, πιανω την κοιλια μου κ ψαχνω μηπως βρω το ποδαρακι του..
Αλλα εφυγες μικρουλη μου,το ξερω δν γυρνας.
Το ξερω μονο δυναμη θελω να προχωρησω.δυν
αμη και ελπιδα να αντεξω οτι με βασανιζει..ενα γιατι ψυχουλα μου.σ αγαπω καρδια μου..αντιο..

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γλυκια μου, προσπαθησε οσο ειναι δυνατον- κι αν ειναι βεβαια- να αφησεις πισω αυτο το τραγικο συμβαν και να κοιταξεις την ζωη μπροστα σου.. εισαι πολυ νεα ακομα, σιγουρα θα ερθει ενα παιδακι στην αγκαλια σου συντομα.. εχε δυναμη κ πιστη!!
ξερω ειναι πολυ δυσκολο, μιας και ειναι πολυ προσφατο, αλλα πραγματι ο χρονος που περνα τα γιατρευει ολα!! Οτι εγινε, εγινε ομως! μακαρι να μπορουσαμε να γυρισουμε τον χρονο πισω, αλλα δυστυχως αυτο δεν ειναι εφικτο.. μακαρι να μπορουσε καποιος να σου απαντησει στα αμετρητα σου "γιατι", αλλα ουτε κι αυτο γινεται...
πρεπει να κοιταξεις τον εαυτο σου απο δω κ περα.. η ζωη συνεχιζεται κ πρεπει να την ζησεις κι εσυ κι ο συζυγος σου...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο χθες ειλικρινα κοιμηθηκα και ξυπνησα με τη σκεψη σας! θες το μητρικο ενστικτο..θες οι ορμονες..ο αντρας μου δουλευε βραδυνος και το πρωι που ξαπλωσε διπλα μου γιανα κοιμηθει ανοιξα τα ματια και του περιεγραψα την ιστορια σου. συνηθως δε δινει σημασια αλλα εκανε ενα φφφ... οπως κανει στα δικα του προβληματα. ηταν βαρη και με πολυ λυπη. δε θα πω να το ξεχασεις και να κοιταξεις μπροστα και τετοια. ειναι πολυ φρεσκο ακομα. δωσε χρονο στον εαυτο σου να ζησει ολο αυτο εντονα. με την εννοια αφησε τον να ξεσπασει. μονο τοτε θα ελαφρωσετε και οι 2 και θα προχωρησετε! και συντομα θαδεις πως θα ερθει και αλλο νινακι! Very Happy

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν έχουν νόημα τα λόγια..και εγώ αισθάνθηκα έναν κόμπο στο λαιμό και δάκρυσα διαβάζοντας το....όμως να ξέρεςια πως αυτα τα μωράκια που φεύγουν τόσο νωρίς γίνονται αγγελούδια ....πάντα θα υπάρχει το παιδάκι σου..!ας μη το βλέπεις..... θα το νοιώθεις...καμιά φορά ο Θεούλης ξέρει καλύτερα όσο και αν εμεις πονάμε...και οταν μας δίνει μια δοκιμασία δίνει και τη δύναμη να την ξεπεράσουμε!! ..μη το βάζεις κάτω!! σύντομα θα έρθει άλλο μωράκι η και μωράκια πολλά στο μέλλον άμα θέλεις...
και πάντα θα έχεις και ένα αγγελούδι στο ουρανό να προσεύχεται για όλους σας και να σας προσέχει!!

gennie


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ο δρόμος της ψυχούλας του Ραφαήλ είναι γεμάτος φως, γιατί η αγάπη της μάνας είναι το πιο δυνατό πράγμα στον κόσμο. Και τόσων μανάδων η ευχή που τον συνοδεύει...
Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά γεμάτη αγάπη... αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 2 417472

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν υπάρχουν λόγια να πω, τι να πω μπροστά σε αυτό που πέρασες και περνάς που να μπορεί να απαλύνει τον πόνο σου, δεν νομίζω να υπάρχει κάτι, μόνο κουράγιο μπορώ να σου πω, να κάνεις όσο κουράγιο μπορείς, και να προσπαθήσεις ξανά όταν σου το επιτρέψει ο γιατρός, να κάνεις το παιδάκι που τόσο θες και που τώρα στερήθηκες! λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου, μακάρι γρήγορα να κρατήσεις το αδερφάκι του γιου σου στην αγκαλίτσα σου!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ax κουκλιτσα στεναχωρεθηκα πολυ.Οτι κ να πουμε εμεις,μονο ο Θεος μπορει να σου δωσει παρηγορια στην ψυχουλα σου.Να κοιτας καθε βραδυ τον ουρανο,θα σε κοιταει αποκει ψηλα το αστερακι σου.Κουραγιο.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη μου γλυκια ποσο πονεσα με τον πονο σου...δε ξερω τι να πω σε αυτη τη στιγμη...δεν επρεπε να γινονται τετοια πραματα...ευχομαι να βρειτε τη δυναμη που χρειαζεται για να ξαναχαμογελασετε...να ξαναγινεις γρηγορα μανουλα...ποτε να μην ξεχασετε τον ραφαηλ...κι αυτος ποτε δε θα παψει να λεει στο Θεο ποσο σας αγαπαει...

Μανούλα_Δήμητρα

Μανούλα_Δήμητρα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Λυπάμαι πολύ...... Sad
Μακάρυ να μπορούσα να κάνω κάτι για να απαλήνω στο ελάχιστο τον πόνο σου....
Κουράγιο κοπέλα μου...

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Απο χθες το βραδυ διαβαζω τα μηνυματα και κλαιω, το πρωι που ξυπνησα σκεφτομουνα συνεχεια αυτο που συναιβει δεν ξερω τι να πω και οτι και να πω ειναι λιγο ευχομαι ο Θεος να σας δωσει δυναμη.

http://www.worldjamboree.gr

FOYNTOYKAKI

FOYNTOYKAKI
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΛΥΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ,ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ.ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικά όσες το είδαμε αργά χτες το βράδυ, κοιμηθήκαμε και ξυπνήσαμε με την σκέψη αυτή... Κι ας μην σε ξέρουμε και ας μην σε γνωρίσουμε ποτέ, έχει αγγίξει τις ψυχές μας αυτό που περνάς. Ξαδέρφη μου είχε παρόμοια εμπειρία αλλά η θλίψη που νιώθω είναι η ίδια κι ας μην σε ξέρω. Μια κοπέλα είπε πιο πάνω μια μεγάλη αλήθεια. Ότι έγινες μανούλα κι ας μην είχες την ευκαρία να κρατήσεις το μωρό σου.
Κουράγιο κοπέλα μου, θα περάσει η μπόρα... (που καλύτερα θα ήταν να πω κατακλεισμός μια και αυτό που ζεις είναι πολύ μεγαλύτερο συγκριτικά με μια μπόρα). Κουράγιο...

Neni

Neni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι, δεν υπάρχουν λόγια..
Μόνο τις σκέψεις μας μπορούμε να σου στείλουμε,
για κουράγιο.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sad ...κουράγιο κοπέλα μου..οσο μπορεις να εισαι δυνατη ...

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουραγιο κοριτσακι μου.Ο Θεουλης να σου δινει δυναμη..

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗ ΛΥΠΗ ΜΟΥ... ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ... Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ.... Crying or Very sad

matrix


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ξέρω πως νιώθεις και ο καιρος θα απαλύνει τον πόνο σου και σιγουρα ένα άλλο μωράκι.Εχασα κι εγώ την μπέμπα μου ανημερα της Σωτήρως όταν ήμουνα 6 μηνών.Εγώ έκανα διακοπή κύησης και ακόμα νιώθω οτι δεν την κράτησα αγκαλίτσα και δεν με ακουσε να της λέω πόσο την αγαπάω...όταν διάβασα το κείμενό σου έβαλα τα κλάμματα...μεγάλος ο πόνος σου λυπάμαι τόσο πολύ κι ας μην σε γνωρίζω...ένα άλλο μωράκι θα σε γιατρέψει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 20]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις