Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Γυναικεια φιλια Κυρ Ιουν 06, 2010 1:05 pm

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ!!!ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΜΑΣ!!

27Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Κυρ Ιουν 06, 2010 1:42 pm

SKATZOXOIROULA


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΑΥΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΠΙΟ ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΚΟΜΑΤΙ ΤΗς ΖΩΗς ΜΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ.ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΩ Αλλα ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΠΕΙς ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙς ΓΙΑ ΚΑΦΕ
(ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ)ΝΑ ΜΙΛΑς ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛ Crying or Very sad Crying or Very sad ΕΙΩΣΑ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕς ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΙς ΚΟΛΗΤΕς ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕς ΦΙΛΕς ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ Η ΖΗΛΙΑ .ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΣΑς ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΤΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΚΑΙ Ας ΜΗΝ ΣΑς ΞΕΡΩ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΤΙς ΠΡΟΑΛΕς. ΒΡΗΚΕς ΦΙΛΟ ΒΡΗΚΕς ΘΥΣΑΥΡΟ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

28Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Κυρ Ιουν 06, 2010 9:25 pm

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
SKATZOXOIROULA έγραψε:ΠΑΥΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΠΙΟ ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΚΟΜΑΤΙ ΤΗς ΖΩΗς ΜΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ.ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΩ Αλλα ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΠΕΙς ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙς ΓΙΑ ΚΑΦΕ
(ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ)ΝΑ ΜΙΛΑς ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛ Crying or Very sad Crying or Very sad ΕΙΩΣΑ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕς ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΙς ΚΟΛΗΤΕς ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕς ΦΙΛΕς ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ Η ΖΗΛΙΑ .ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΣΑς ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΤΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΚΑΙ Ας ΜΗΝ ΣΑς ΞΕΡΩ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΤΙς ΠΡΟΑΛΕς. ΒΡΗΚΕς ΦΙΛΟ ΒΡΗΚΕς ΘΥΣΑΥΡΟ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Μια απο τα ιδια κοριτσακι μου κι εγω...Εγω ημουν απο αυτες που μολις αντιμετωπισα ενα σοβαρο προβλημα οι φιλες μου με κοροιδεψανε και με κανανε περα. Μονο ο αντρας μου με βοηθησε, τοτε ημασταν απλα ζευγαρι οχι παντρεμενοι...Οσο για την καλη τους προθεση τι να σου πω...Ολο κουσουρια βρισκανε στον αντρα μου και οταν παντρευτηκα -εγκυος πια- το βουλωσανε μια και καλη. Ηρθανε στον γαμο μου και μετα ουτε ενα τηλεφωνο.
Ουτε οταν γεννησα τιποτα.
Πραγματικες "φιλες"...Τι να σου πω..
Ειναι πολυ τυχερος -η οποιος /-α εχει φιλους. Εγω ανηκω στην κατηγορια ειχα και ειμαι διαθεσιμη να ξαναβρω... Οπως λες κι εσυ η μαμα σου δεν μπορει να γινει και τελειως φιλη σου. Η αδερφη μου ειναι μονο σε αυτην την κατηγορια αλλα και αυτη εχει τα δικα της.
Δεν ξερω εχω απογοτηυτει παρα πολυ στο θεμα αυτο. Οι γυναικες καποιες φορες ειναι ανεξελεγκτες και ατομιστριες.

29Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Κυρ Ιουν 06, 2010 9:30 pm

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Olivia έγραψε:Μμμ, δεν είχα ποτέ θέματα "αντιζηλίας" με τις φίλες-φίλες μου (με φίλες-γνωστές είχα καμιά φορά, δεν μπορώ να πω.. Razz). Το μόνο που με στεναχωρεί λίγο είναι ότι είμαι η πρώτη της παρέας που έκανα παιδί, κάτι που συνέπεσε και με την μετακόμιση μου στην Αθήνα, ε και περίμενα λίγο περισσότερο ενδιαφέρον από αυτές (και αυτούς, γιατί παίρνει και τους κολλητούς η μπάλα). Αλλά εντάξει, δεν παραπονιέμαι, γιατί καταλαβαίνω πως έτσι είναι η ζωή... Aυτοί βγαίνουν ακόμα για clubbing και εγώ πορώνομαι με την κοράκλα μου!! Τι σημεία επαφής να έχουμε;

Στο μεταξύ, όμως, γνώρισα πολλές κοπέλες μανούλες και εγκούλες και έτσι έκανα και νέες φίλες που ελπίζω να είμαστε κοντά η μία στην άλλη forever!!!


Εχεις απολυτο δικιο σε αυτο που λες για το σημειο επαφης...Ειχα βγει για καφε με μια φιλη μου και δεν θα ξεχασω -η Αλεξανδρα ηταν τοτε 5 μηνων- με ρωταει: "Ti tρωει η μικρη?"
"Γαλα" της απανταω.
"Αααα δεν τρωει κανονικα?"

Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 604962

Εκει λεω ωχ...Θα μου πεις δεν ηξερε αλλα και παλι σημειο επαφης δεν υπηρχε μιας και οι ελευθερες το βρισκουν ευκολη υποθεση το μεγαλωμα ενος παιδιου...Tell me about it!!! Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 93981

30Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Δευ Ιουν 07, 2010 12:16 am

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena K. έγραψε:Είναι πολύ τυχερός στην ζωή του αυτός που έχει πραγματικούς φίλους...

Εγώ όσο ήμουν στην Ελλάδα είχα 2 κολλητές! Οι 3 μας ήμασταν η καλύτερη παρέα!

Όταν έφυγα για Γερμανία όμως όλες με ξέχασαν και όταν με θυμόντουσαν με έπαιρναν στης 3 το βραδυ τηλέφωνο να μου πούνε ότι είναι στα μπαράκια και να με ρωτάνε με απορία γιατί κοιμάμαι τέτοια ώρα! Τι να τους πεις...

Από τότε που βάλανε internet αυτές οι 2 τα λέμε λίγο πιο συχνά αλλα όχι όπως παλιά..

Εδώ που είμαι είμαι εντελώς μονη από φίλους...και αυτό είναι το μονο που με πληγώνει και δεν μπορώ να συμβιβαστώ με τίποτα....
Έλληνες δεν έχει εδώ αλλα και να είχε εν είναι για παρέες..και οι Γερμανοί είναι χαλια για παρέα..η μάλλον να το πω καλύτερα δεν έχουν μέσα τους την έννοια της παρέας..

Εν τέλη πιστεύω στις γυναικείες φιλιες ακόμα αλλα είναι πολύ δύσκολο να κρατηθούν στις μέρες μας..

Καλά που έχω και εσάς αλλιώς... Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 679259 Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 679259

γλυκια μου ελενιτσααα μην χτυπιεσαι καλε!!! Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 679259 ειμαστε εμεις εδω κ πιστευω κανουμε απιστευτη παρεα!!ασε που εχουμε τοοοσα πραγματα να πουμε μιας κ ειμαστε μαμαδες!!!αυτο απο μονο του μας δενει!!!
Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 417472

α!!!κοριτσια ξεχασα να πω οτι εχω εναν πραγματικα υπεροχο,μοναδικο φιλο,που τον βαζω πιο πανω και απ'την κολλητη μου.....ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥΥΥ!!!ετσι κ αλλιως ξερει περισσοτεα απ'τον καθενα κ ειναι παντα μα παντα εδω!!!!!δεν υπαρχει καλυτερο πραγμα απ'το να εχεις τον αντρα σπυ φιλο!!!!ξερει τη καθε στιγμη της ζωης μου,το καθε εσωψυχο μου,την καθε μου ταλαιπωρια,πραγματα που δεν ξερει κανεις!!!κ μονο αυτον να εχω μου ειναι αρκετο!!!!δοκιμαστε το....αξιζει!!!

31Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Δευ Ιουν 07, 2010 12:30 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
na pw oti den uparxei????alithini pisti iremi gunaikeia filia nai den uparxei!!!!!exw filous (oxi kollitous)para polous!bgainoume oso mporw logw tou paidiou,an den exeis tis idies anisixies o allos den mporei na katalabei edw k ligo kairo kanoume parea me ena filiko zeugari pou exei ena koritsaki k kanoun polu kali parea me ton andrea!!!otan ta paidia sou einai xaroumena eisai k su!
a!eixa(lew eixa)giati den eimaste pleon konta menei alexandreia tha milisoume se xares k lipes alla an den eisai konta tet a tet ti na sou kanei k to til?exw ti mama mou eutuxws pou mporei na me katalabei logw tis mikris diaforas ilikias pou exoume...17xronia...

32Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Δευ Ιουν 07, 2010 4:54 am

Lena

Lena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν ειναι ΠΟΤΕ γυναικα φιλη... παρολο που παντα προσπαθουσα να πεισω τον εαυτο μου για το αντιθετο, στο τελος αποδεικνυοταν οτι η με ζηλευαν η ειχαν καποιον απωτερο σκοπο...

33Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Δευ Ιουν 07, 2010 5:01 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εχω μονο μια φιλη απο το γυμνασιο.Ανεκαθεν ομως ημουν κλειστος χαρακτηρας και δεν εκανα ευκολα φιλιες και ουτε μου αρεσε να εχω πολλες.Ελεγα παντα μια και καλη και ετσι ειναι την αγαπω πολυ την φιλεναδα μου!

34Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Δευ Ιουν 07, 2010 5:04 am

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τελικά δεν ειναι τυχαίο που η πλειοψηφία εχει να πει και μια πονεμένη ιστορία, ετσι?? Rolling Eyes

35Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Δευ Ιουν 07, 2010 6:01 am

parisenia

parisenia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
egw koritsia se auto to 8ema 8a elega pws eimai euloghmenh!!! exw 4 kollhtes opou eimaste apo to gymnasio mazi edw kai 15 xronia dhladh kai eimaste oles mazi kai sta kala kai sta asxhma!!! boh8eme h mia thn allh apo mia mikrh symboulh mexri kai se oikonomiko adieksodo (pou einai kai epikairo) bebaia kai exoume tsakw8ei kai exoume bristei alla sto telos eimaste pali mazi!!! exoume sxedon ka8hmerinh thlefwnikh epikoinwnia alla synantiomaste kanadyo fores to mhna logw ypoxrewsewn kai auto ginetai synh8ws spiti mou logw ths mpempas gia na vlepoun kai to anhpsaki tous. apo tis 5 oi dyo eimaste pantremenes me paidaki kai ta exoume ferei etsi wste h mia na pantreyei thn allh h na vaftizoun ta mwra wste oles mazi na exoume ena koino shmeio anaforas!!! exoume perasei yperoxa efhbika xronia synexizoume ws enhlikes kai elpizw na ftasoume kai ws grioules!!! Laughing Laughing

36Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Δευ Ιουν 07, 2010 7:08 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιταξτε !! ευκολα προφερουμε την λεξη αυτη αλλα δεν ειμαστε σιγουρη να εχει ολη την εννοια !!!

ειχα και εγω καποιες κοπελες που νομιζα οτι ηταν φιλες μου αλλα απο την μερα που γεννησα την εβελινα μου χαθηκαμε γιατι δεν επετρεπα το καπνισμα μεσα αλλα μονο στην βεραντα δεν μπορουσα να βγαινω μεχρι αργα δεν ηθελα να παω το μωρο μου σε χωρο καπνιζοντων οποτε δεν ακολουθουσα την παρεα στις καφετερειες δεν μπορουσαμε να τα πουμε οπως παλια γιατι ηθελα να αλαξω το μωρο να το κοιμησω η θα εκλαιγε και δεν μπορουσαν να το ακουνε ............... οι φιλες μου !!!
οι οποιες δεν ειχαν παιδια τοτε αλλα τωρα μια μια φουσκωνουν !!! καλα να ειναι με το καλο να φερουν στον κοσμο τα παιδακια τους να ειναι γερα αλλα μακρυα απο μας !!οι φιλες οι καλες χαιρονται με την χαρα μας δεν ζηλευουν ουτε νιωθουν οποιοδιποτε δυσαρεστο συναισθημα !!!!!!!!!!!

37Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Δευ Ιουν 07, 2010 7:20 am

ΗΡΩ

ΗΡΩ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ. ΦΙΛΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΠΤΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ. 2 ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΡΝΑΝ ΤΗΛ. ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΞΕΡΩ. Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 334590 Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 334590 Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 334590 Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 334590 Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 334590 Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 334590 Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 334590 Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 334590 Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 334590 Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 334590

38Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Πεμ Σεπ 23, 2010 6:10 am

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lena έγραψε:Δεν ειναι ΠΟΤΕ γυναικα φιλη... παρολο που παντα προσπαθουσα να πεισω τον εαυτο μου για το αντιθετο, στο τελος αποδεικνυοταν οτι η με ζηλευαν η ειχαν καποιον απωτερο σκοπο...
ΣΥΜΦΩΝΩΩΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΕΓΩ

39Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Πεμ Σεπ 23, 2010 6:27 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια φιλη στη ζωη σου ειναι καλα....
δυο ειναι πολλες...
τρεις ειναι αδυνατον....!!!!!!

40Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Πεμ Σεπ 23, 2010 6:51 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η αλήθεια είναι οτι γενικά δεν είμαι πολύ κοινωνική, παρ'όλα αυτά ομως είχα παρεες και αρκετές "φίλες". Με τον καιρό βεβαια συνειδητοποιήσα ότι ήταν απλά γνωστές. Εδω και 15 χρόνια περίπου έχω μία κολλητή. Αν και διαφέρουμε 100% κατα εναν περιεργο τροπο ταιριάζουμε απόλυτα!!! Συμπληρωνει η μία την άλλη. Μιλάμε καθημερινά αλλά τον τελευταίο καιρό δεν συναντιόμαστε τοσο συχνά οσο παλιώτερα. Αλλά είναι εδω για μένα... και εγω γι'αυτήν...
Τον τελευταίο καιρο που τα λεμε από εδω νιώθω οτι αποκτώ καινούργιες φίλες ... και αυτό με κάνει πολύ χαρούμενη. Smile
Γενικά πιστευω ότι υπάρχει γυναικεία φιλία ίσως να είναι λίγο σπάνια γιατι είμαστε κι εμεις οι γυναίκες ... περίεργες Smile, αλλά υπάρχει!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maria.tst στις Πεμ Σεπ 23, 2010 7:06 am, 1 φορά

41Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Πεμ Σεπ 23, 2010 6:54 am

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΙΛΕΣ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΟΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΣΠΑΝΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ.ΠΟΣΕΣ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΠΑΝΙΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ;; Rolling Eyes

42Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Πεμ Σεπ 23, 2010 8:39 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω εχω 2 πολυ δυνατες φιλιες που τις αγαπαω..

43Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Πεμ Σεπ 23, 2010 10:12 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχω μια κολλητή που ήμασταν και συγκατοικοι όταν ήμασταν πανεπιστήμιο,οπότε αυτό ήταν το μεγαλύτερο τεστ!!![b]
Σήμερα 10 χρόνια μετά την έχω σαν την αδελφή μου,με πάντρεψε,βάφτισε την κορούλα μου,νιώθω πως με νοιάζεται σαν να ήταν αίμα μου και έχει στο παιδί μου απίστευτη αγάπη!!!!
Το μόνο άσχημο είναι ότι μένει Αθήνα κι εγώ Θεσσαλονίκη Crying or Very sad Αλλά μιλάμε καθημερινά στο τηλέφωνο και συναντιόμαστε τουλάχιστον 6-7 φορές το χρόνο και παραπάνω!!!Άν δεν υπήρχε η Αλέκα στην ζωή μου δεν θα πίστευα στην γυναικεία φιλία,γιατί εκτός από αυτήν όλες οι άλλες εμπειρίες είναι αστα να πάνε!!!
Νιώθω ευλογημένη που τουλαχιστον έχω μία,αλλά κάνει για 100 και θέλω ότι καλύτερο για αυτήν!!
Νονά μας είσαι θησαυρός και που θα πάει θα σε φέρω Θεσσαλονίκη κάποια μέρα Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 654316

44Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Πεμ Σεπ 23, 2010 10:13 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα σε κάνω μόνιμη κάτοικο εννοώ!!!!! Wink

45Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Πεμ Σεπ 23, 2010 10:25 am

sofia l

sofia l
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΩ ΕΧΩ 2 ΦΙΛΕΣ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ. Η ΜΙΑ ΒΟΛΟ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΓΙΑΝΝΕΝΑ. ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΩ, ΟΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 20 ΧΡΟΝΩΝ. ΣΗΜΕΡΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ 17 ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ 2 ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΙΑ ΦΙΛΕΣ, ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΦΙΔΙΑ ΚΟΛΟΒΑ ΤΕΛΙΚΑ!!! ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΧΑΘΗΚΑΜΕ... ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ. Smile

46Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Πεμ Σεπ 23, 2010 11:26 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤΗ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ, ΑΦΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ. ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ, ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ. ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗ ΡΩΤΟΥΣΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΑ.. ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΛΟΓΩ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗ ΣΥΓΧΩΡΗΣΩ. ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΕ ΕΤΣΙ. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΟ 'ΓΙΑΤΙ' ΠΟΛΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ..

47Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Πεμ Σεπ 23, 2010 12:37 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤΗ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ, ΑΦΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ. ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ, ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ. ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗ ΡΩΤΟΥΣΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΑ.. ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΛΟΓΩ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗ ΣΥΓΧΩΡΗΣΩ. ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΕ ΕΤΣΙ. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΟ 'ΓΙΑΤΙ' ΠΟΛΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ..

Λυπαμαι πολυ...

48Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Πεμ Σεπ 23, 2010 12:37 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤΗ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ, ΑΦΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ. ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ, ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ. ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗ ΡΩΤΟΥΣΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΑ.. ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΛΟΓΩ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗ ΣΥΓΧΩΡΗΣΩ. ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΕ ΕΤΣΙ. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΟ 'ΓΙΑΤΙ' ΠΟΛΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ..

Λυπαμαι παρα πολυ..

49Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Πεμ Σεπ 23, 2010 1:25 pm

Αννα

Αννα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ναι πιστεύω ότι υπάρχει ανιδιοτελής γυναικεία φιλία. Να νοιάζεσαι και να στηρίζεις τη φίλη σου στα δύσκολα, να χαίρεσαι με την επιτυχία της και να την αγαπάς σαν αδερφή σου.
Είμαι τυχερή γιατί έχω μία τέτοια φίλη. Δεν είναι όλες οι φιλίες μας έτσι αλλά έστω και μια μπορεί να σε γεμίσει όσο χίλιες.

50Γυναικεια φιλια - Σελίδα 2 Empty Απ: Γυναικεια φιλια Πεμ Σεπ 23, 2010 1:29 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μανουλα έγραψε:ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΙΛΕΣ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΟΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΣΠΑΝΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ.ΠΟΣΕΣ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΠΑΝΙΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ;; Rolling Eyes
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗ ΦΙΛΙΑ....ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΟΧΙ!!!!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΝΩΣΤΟΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ...ΦΙΛΟΙ ΛΙΓΟΙ ΕΩΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις