Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
mairoula8 έγραψε:αφού εχεις τον άντρα σου με το μέρος σου τότε βρες αλλον νονό/α και αγνόησε την τελείως, μην μπείς καν στον κόπο να της εξηγήσεις, η αδιαφορία θα την πονέσει περισσότερο!!! πόλεμο αυτή, πόλεμο και εσύ, σαν να μην έχει συμβεί τίποτα. Σιγουρα θα θες να της την πείς, να την στήσεις στον τοίχο και να την βαράς αλλα....αδιαφορία!!!Να την τρελάνεις!!!Και εμείς μαζί σου!!!!!

Πολύ έξυπνο! Σαν να έχεις δίκιο...

λέτε κορίτσια ε?....όντως θελω να τη στησω στον τοιχο και να την βαραω και της φωναξω ,,να τη βρισω...να γινουμε απο 10 χωρια..!!!!
αλλά θα συγκρατηθώ !! ελπιχω να εχετε δίκιο!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνω,παιξ'το τρελλιτσα...Και βρες νονο/νονα που πραγματικα θα ενδιαφερεται για το μωρο σου..Το παιδι μεθαυριο θα περιμενει πως κ πως τους νονους του για την λαμπαδιτσα του,τα δωρακια του,την ΑΓΑΠΗ τουςπανω..τι λεμε τωρα..Θα βαλεις καποια που δε νοιαστηκε κ ουτε προκειται??

marilou mou


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γι'αυτο κι εγω τους ειχα εξηγησει απο την αρχη οτι δεν θα βγαλω κανενος το ονομα και θα αποφασιζα με τον αντρα μου τα ονοματα των παιδιων μας! Η μαμα μου δεν ειχε ιδιαιτερο προβλημα, η πεθερα ομως που απο αυτην θα επαιρνε το ονομα κατεβασε τα μουτρα και εκανε κανενα διμηνο να ερθει σπιτι( η στεναχωρια μου δε λεγεται). Τελικα το ξεπερασαν. Ειδε οτι δεν εδωσα σημασια στα πεισματα και εκανε πισω.....Βεβαια μεχρι την βαφτιση ποιος ξερει?!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilou mou έγραψε:Γι'αυτο κι εγω τους ειχα εξηγησει απο την αρχη οτι δεν θα βγαλω κανενος το ονομα και θα αποφασιζα με τον αντρα μου τα ονοματα των παιδιων μας! Η μαμα μου δεν ειχε ιδιαιτερο προβλημα, η πεθερα ομως που απο αυτην θα επαιρνε το ονομα κατεβασε τα μουτρα και εκανε κανενα διμηνο να ερθει σπιτι( η στεναχωρια μου δε λεγεται). Τελικα το ξεπερασαν. Ειδε οτι δεν εδωσα σημασια στα πεισματα και εκανε πισω.....Βεβαια μεχρι την βαφτιση ποιος ξερει?!

Εμενα η πεθέρω κανει το αλλο,δε μιλαει στον γιο της...Αυτο μας εκανε οταν ημουν 4ων μηνων εγκυος..Εμενα δε με νοιαζει ας μη μου ξαναμιλησουν,αλλα ο νικολας τι φταιει?
[Χαμουροβιτς....]

marilou mou


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tatijana έγραψε:
marilou mou έγραψε:Γι'αυτο κι εγω τους ειχα εξηγησει απο την αρχη οτι δεν θα βγαλω κανενος το ονομα και θα αποφασιζα με τον αντρα μου τα ονοματα των παιδιων μας! Η μαμα μου δεν ειχε ιδιαιτερο προβλημα, η πεθερα ομως που απο αυτην θα επαιρνε το ονομα κατεβασε τα μουτρα και εκανε κανενα διμηνο να ερθει σπιτι( η στεναχωρια μου δε λεγεται). Τελικα το ξεπερασαν. Ειδε οτι δεν εδωσα σημασια στα πεισματα και εκανε πισω.....Βεβαια μεχρι την βαφτιση ποιος ξερει?!



Εναι λιγακι αναποδη η πεθερα σου μπορω να πω! Συνηθως τον γιοκα τους τον εχουν απο κοντα για να βαζουν φυτιλια! Εχω εμπειρια και ξερω! Ευτυχως ο αντρουλης μου δεν ακουει λεξη!

Εμενα η πεθέρω κανει το αλλο,δε μιλαει στον γιο της...Αυτο μας εκανε οταν ημουν 4ων μηνων εγκυος..Εμενα δε με νοιαζει ας μη μου ξαναμιλησουν,αλλα ο νικολας τι φταιει?
[Χαμουροβιτς....]

marilou mou


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχου καλε που πηγα και το εγραψα η τρελλη! Σορρυ... Smile

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:

δεν εχει προβλημα ο αντρας μου...αλλα εγω σκεφτομαι ..να το αφσω παλι να περασει ετσι?..να μην καταλαβει πως δεν τρωω κουτοχορτο..οποτε θελει να το παιζει καλη κ οποτε κακια..?

να στο πω ωμα και ετσι οπως το σκεφτομαι???καμια ορεξη να βαφτισουν το παιδι σου δεν εχουν,απλα φοβουνται οτι επειδη δεν ηρθαν στου δευτερου παιδιου τη βαφτιση (αφου δεν ηταν απο τη μερια τους το ονομα) εσυ δε θα βαλεις στο τριτο ονομα απο την μερια τους και θα τιμησεις καποιον δικο σου.οποτε αμα ειναι αυτη νονα θα μπει σιγουρα το ονομα που θελουν!εγω ετσι νομιζω...το ονομα του τριτου παιδιου θα ειναι του πεθερου σου????ο πεθερος σου ηρθε στη βαφτιση του δευτερου????να στο βαφτισω εγω???μονο πες μου πως λενε τον πεθερο σου για να μη το ακουσουν ΠΟΤΕ!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:

δεν εχει προβλημα ο αντρας μου...αλλα εγω σκεφτομαι ..να το αφσω παλι να περασει ετσι?..να μην καταλαβει πως δεν τρωω κουτοχορτο..οποτε θελει να το παιζει καλη κ οποτε κακια..?

να στο πω ωμα και ετσι οπως το σκεφτομαι???καμια ορεξη να βαφτισουν το παιδι σου δεν εχουν,απλα φοβουνται οτι επειδη δεν ηρθαν στου δευτερου παιδιου τη βαφτιση (αφου δεν ηταν απο τη μερια τους το ονομα) εσυ δε θα βαλεις στο τριτο ονομα απο την μερια τους και θα τιμησεις καποιον δικο σου.οποτε αμα ειναι αυτη νονα θα μπει σιγουρα το ονομα που θελουν!εγω ετσι νομιζω...το ονομα του τριτου παιδιου θα ειναι του πεθερου σου????ο πεθερος σου ηρθε στη βαφτιση του δευτερου????να στο βαφτισω εγω???μονο πες μου πως λενε τον πεθερο σου για να μη το ακουσουν ΠΟΤΕ!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



σαν να εχεις δικιο ..δεν εχει ορεξη να το βαφτισει ..απλα φοβαται μη δεν τους καλεσω η δεν μαθουν για τη βαφτιση εγκαιρως...η απλα ξερει πως δε θα δεχτω και θελει να κανει αλλη μια φασαρία....

ναι θα βαλω τον πεθερο μου γιατι ηταν πολυ καλος ανθρωπος και εχει πεθανει..και αντιθετως δεν θελουν να το βαλω..! ζηλευουν γιατι ολοι οι συγγενεις λενε μπραβο που τον σκεφτηκαμε..και μαλλον θα αρχισουν τα ιδια οπως οταν εβαλα της πεθερας πως και καλα δεν ειχα καλες σχεσεις με την μαμα μου αλλιως θα εβαζα αυτης...ασε σου λεω δε τους πιανεις πουθενα...ηδη μου λενε ΄΄γιατι δε βαζεις τον μπαμπα σου που πέθανε και πρώτος΄΄//ακου μα@@@@ες...και εγω λεω απλα πως ειναι ο αυθεντικος οπως ειπε μια κοπελα παραπανω και γιαυτο γουσταρω να τον βγαλω..και να μην ανησυχουν θα κανω αλλο να βγαλω και τον μπαμπα μου!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:

δεν εχει προβλημα ο αντρας μου...αλλα εγω σκεφτομαι ..να το αφσω παλι να περασει ετσι?..να μην καταλαβει πως δεν τρωω κουτοχορτο..οποτε θελει να το παιζει καλη κ οποτε κακια..?

να στο πω ωμα και ετσι οπως το σκεφτομαι???καμια ορεξη να βαφτισουν το παιδι σου δεν εχουν,απλα φοβουνται οτι επειδη δεν ηρθαν στου δευτερου παιδιου τη βαφτιση (αφου δεν ηταν απο τη μερια τους το ονομα) εσυ δε θα βαλεις στο τριτο ονομα απο την μερια τους και θα τιμησεις καποιον δικο σου.οποτε αμα ειναι αυτη νονα θα μπει σιγουρα το ονομα που θελουν!εγω ετσι νομιζω...το ονομα του τριτου παιδιου θα ειναι του πεθερου σου????ο πεθερος σου ηρθε στη βαφτιση του δευτερου????να στο βαφτισω εγω???μονο πες μου πως λενε τον πεθερο σου για να μη το ακουσουν ΠΟΤΕ!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



σαν να εχεις δικιο ..δεν εχει ορεξη να το βαφτισει ..απλα φοβαται μη δεν τους καλεσω η δεν μαθουν για τη βαφτιση εγκαιρως...η απλα ξερει πως δε θα δεχτω και θελει να κανει αλλη μια φασαρία....

ναι θα βαλω τον πεθερο μου γιατι ηταν πολυ καλος ανθρωπος και εχει πεθανει..και αντιθετως δεν θελουν να το βαλω..! ζηλευουν γιατι ολοι οι συγγενεις λενε μπραβο που τον σκεφτηκαμε..και μαλλον θα αρχισουν τα ιδια οπως οταν εβαλα της πεθερας πως και καλα δεν ειχα καλες σχεσεις με την μαμα μου αλλιως θα εβαζα αυτης...ασε σου λεω δε τους πιανεις πουθενα...ηδη μου λενε ΄΄γιατι δε βαζεις τον μπαμπα σου που πέθανε και πρώτος΄΄//ακου μα@@@@ες...και εγω λεω απλα πως ειναι ο αυθεντικος οπως ειπε μια κοπελα παραπανω και γιαυτο γουσταρω να τον βγαλω..και να μην ανησυχουν θα κανω αλλο να βγαλω και τον μπαμπα μου!!



ε δε παιζονται!εγω εχω ξαναπει τη γνωμη μου,ειπαμε καλη καλη αλλα μη με πατησεις!!!θα σε διαλυσω μετα!εγω δε θα τους καλουσα!και σαν πολυ δεν ανακατευονται?το ονομα το αποφασιζουν οι γονεις και οι αλλοι μοναχα το ακουνε.τη γνωμη τους κανεις δε τη ρωτησε...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:

...και να μην ανησυχουν θα κανω αλλο να βγαλω και τον μπαμπα μου!!



Γεια σου ρε bou-boukitsa!!!

Ατελείωτη (στην κυριολεξία) και ανυποχώρητη μητέρα!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αληθεια μπουμπουκιτσα πως τον λεγανε τονπεθερο σου?Συμφωνω με το Ευακι παντως...Θελουν να "κατοχυρωσουν" το δικο τους οποιοδηποτε αλλο ονομα...Ειναι πολυ κουφο παντως...Εμεις σχεδον ολες πλακωνομαστε για τα ονοματα των πεθερικων κι αυτες δε θελουν του πεθερου???Τι να πω..

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα εγω ξερεις τι φοβαμαι μηπως επειδη δε θελουν το ονομα του πεθερου, σου κανει καμια πλακα η κουνιαδα και πει αλλο ονομα στον παπα γιατι μετα δε θε μπορειτε να κανετε τιποτα.

http://www.worldjamboree.gr

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:

δεν εχει προβλημα ο αντρας μου...αλλα εγω σκεφτομαι ..να το αφσω παλι να περασει ετσι?..να μην καταλαβει πως δεν τρωω κουτοχορτο..οποτε θελει να το παιζει καλη κ οποτε κακια..?

να στο πω ωμα και ετσι οπως το σκεφτομαι???καμια ορεξη να βαφτισουν το παιδι σου δεν εχουν,απλα φοβουνται οτι επειδη δεν ηρθαν στου δευτερου παιδιου τη βαφτιση (αφου δεν ηταν απο τη μερια τους το ονομα) εσυ δε θα βαλεις στο τριτο ονομα απο την μερια τους και θα τιμησεις καποιον δικο σου.οποτε αμα ειναι αυτη νονα θα μπει σιγουρα το ονομα που θελουν!εγω ετσι νομιζω...το ονομα του τριτου παιδιου θα ειναι του πεθερου σου????ο πεθερος σου ηρθε στη βαφτιση του δευτερου????να στο βαφτισω εγω???μονο πες μου πως λενε τον πεθερο σου για να μη το ακουσουν ΠΟΤΕ!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



σαν να εχεις δικιο ..δεν εχει ορεξη να το βαφτισει ..απλα φοβαται μη δεν τους καλεσω η δεν μαθουν για τη βαφτιση εγκαιρως...η απλα ξερει πως δε θα δεχτω και θελει να κανει αλλη μια φασαρία....

ναι θα βαλω τον πεθερο μου γιατι ηταν πολυ καλος ανθρωπος και εχει πεθανει..και αντιθετως δεν θελουν να το βαλω..! ζηλευουν γιατι ολοι οι συγγενεις λενε μπραβο που τον σκεφτηκαμε..και μαλλον θα αρχισουν τα ιδια οπως οταν εβαλα της πεθερας πως και καλα δεν ειχα καλες σχεσεις με την μαμα μου αλλιως θα εβαζα αυτης...ασε σου λεω δε τους πιανεις πουθενα...ηδη μου λενε ΄΄γιατι δε βαζεις τον μπαμπα σου που πέθανε και πρώτος΄΄//ακου μα@@@@ες...και εγω λεω απλα πως ειναι ο αυθεντικος οπως ειπε μια κοπελα παραπανω και γιαυτο γουσταρω να τον βγαλω..και να μην ανησυχουν θα κανω αλλο να βγαλω και τον μπαμπα μου!!



ε δε παιζονται!εγω εχω ξαναπει τη γνωμη μου,ειπαμε καλη καλη αλλα μη με πατησεις!!!θα σε διαλυσω μετα!εγω δε θα τους καλουσα!και σαν πολυ δεν ανακατευονται?το ονομα το αποφασιζουν οι γονεις και οι αλλοι μοναχα το ακουνε.τη γνωμη τους κανεις δε τη ρωτησε...



γιαυτο λεω..αφου ετσι και αλλιως την κακια θα την πουν...μηπως οπωε λες να μην καλεσω καθολου.....??εσυ τι άλλο θα έκανες?????..το ονομα θα το βγαλω να σκασουνε δε το συζητάω...αλλά τη βαφτιση μου φαινεται θα παω αμερικη να την κανω ....!!!

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η μαμα του μπαμπα μου ,αυτη που δεν ηρθε στη βαφτιση μου ,οταν ο μπαμπας μου ηταν μικρος βαφτισε μια ανηψια της και αντι να πει το ονομα της γιαγιας ειπε το δικο της και ολοι στη εκκλησια επαθαν σοκ γι αυτο σου λεω προσεχετε για να μην τρεχετε μετα.

http://www.worldjamboree.gr

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νομιζω οτι θα σκασουν περισσοτερο αν ειναι παρων στο μυστηριο και βαφτισει το μωρακι σου και αλλος νονος και βγαλεις και το ονομα του πεθερου σου.

http://www.worldjamboree.gr

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Η μαμα του μπαμπα μου ,αυτη που δεν ηρθε στη βαφτιση μου ,οταν ο μπαμπας μου ηταν μικρος βαφτισε μια ανηψια της και αντι να πει το ονομα της γιαγιας ειπε το δικο της και ολοι στη εκκλησια επαθαν σοκ γι αυτο σου λεω προσεχετε για να μην τρεχετε μετα.



νονα δεν προκειτς να γινει με τιποτα!!! προτιμω να μου βαφτισουν το παιδι οι γυφτοι που λεει ο λογος...τελοσπαντων οχι και ετσι αλλά αυτή ποτέ!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Αληθεια μπουμπουκιτσα πως τον λεγανε τονπεθερο σου?Συμφωνω με το Ευακι παντως...Θελουν να "κατοχυρωσουν" το δικο τους οποιοδηποτε αλλο ονομα...Ειναι πολυ κουφο παντως...Εμεις σχεδον ολες πλακωνομαστε για τα ονοματα των πεθερικων κι αυτες δε θελουν του πεθερου???Τι να πω..



δε ξερουν τι θέλουν...φασαρίες θέλουν και να μπερδεύονται...επίσης ο πεθερός δε ζει οπότε σκασίλα τους..ο μπαμπάς μου πάλι δε ζει οπότε πάλι σκασίλα τους γιατι δεν ζηλεύουν...ηα μαμακα μου ομως που ζει και βασιλευει τους ετσουξε που το άκουσε....ασε που μετά την πολυ δυσκολη πρωτη εγκυμοσ΄υνη που ειχα λεγανε παντου οτι δεν θα ξανακανω παιδι..και τα εχω παιξει κλπ...οπότε μολις μαθαν για δευτερη εγκυμοσυνη σκυλιασαν και λεγανε..σε ολουσ και σεμενα...να δουμε θα καταφερει να το γεννησει...οι γρουσουζηδες!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο αντρας σου τι λεει για ολα αυτα???θελει να τις καλεσετε??????

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε bou-boukitsa αφου εχεις με το μερο σου τον αντρα σου και δεν προκειται να γινει νονα πρεπει να το παρεις λιγο στην πλακα ειναι κριμα να χαλιεσαι και να στεναχωριεσαι και να τις χορεψεις εσυ στο ταψι.Οταν αποφασισεις ποιος θα ειναι ο νονος να αρχισεις να μιλας για τις ετοιμασιες, για τα ψωνια, για τα βαφτιστικα για το ποσο καλος ειναι ο νονος και σου κανει ολα τα χατιρια χωρις να αναφερεις ποτε ξανα την προταση τους να στο βαφτισουν για να σκανε.

http://www.worldjamboree.gr

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ο αντρας σου τι λεει για ολα αυτα???θελει να τις καλεσετε??????

φυσικα και θελει....αντρες.!!!..ξεχνανε ευκολα μολισ τουσ κανουν τον καλο...γκρρρρρρρρρρρ

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ο αντρας σου τι λεει για ολα αυτα???θελει να τις καλεσετε??????

φυσικα και θελει....αντρες.!!!..ξεχνανε ευκολα μολισ τουσ κανουν τον καλο...γκρρρρρρρρρρρ

κλασσικα........... Twisted Evil

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εκανες μετα και το τριτο και ευχομαι να πας κ για τεταρτο να τις στειλεις κ να τελειωνεις...Ετσι ειναι και ο δικος μου,στην εγκυμοσυνη μου τον "πεταξανε" σα το σκυλι γιατι δεν εκανε πισω για το δευτερο ονομα που θα βαζαμε και δε του μιλαγαν,μιλησαν απαξιωτικα για τον γιο μου οταν τον πρωτοειδαν αλλα παρ'ολα αυτα θελει να τους ευχαριστησει..Τι να πω ειναι τρελλοι μερικοι αντρες μας..
Ασε που δε μπορεις κι ολας να εισαι ηρεμος οταν σου συμβαινουν και εισαι ολη την ωρα σκεπτικη οποτε τρελλαινεσαι και θες να κανεις σαματα...Εγω προσωπικα δε ξερω τι θα κανω,με το ονομα,γιατι παλι ηρθαν Θεσσαλονικη και παλι δε πηραν να ερθουν να δουν το μωρο...δλδ ποσο ακομη θα το συνεχισουν?Τον Σεπτεμβριο ειναι τα βαφτισια....Μπορει και αν εχουμε σοου...ΧαχαχαχΕδω θα ειμαστε ολες να τα ξαναπουμε...Χιχιχι!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΛΕΟΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΟΓΙΑ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ, ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ. ΠΑΡΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΕΡΘΟΥΝ!!!!! flower flower flower

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Εκανες μετα και το τριτο και ευχομαι να πας κ για τεταρτο να τις στειλεις κ να τελειωνεις...Ετσι ειναι και ο δικος μου,στην εγκυμοσυνη μου τον "πεταξανε" σα το σκυλι γιατι δεν εκανε πισω για το δευτερο ονομα που θα βαζαμε και δε του μιλαγαν,μιλησαν απαξιωτικα για τον γιο μου οταν τον πρωτοειδαν αλλα παρ'ολα αυτα θελει να τους ευχαριστησει..Τι να πω ειναι τρελλοι μερικοι αντρες μας..
Ασε που δε μπορεις κι ολας να εισαι ηρεμος οταν σου συμβαινουν και εισαι ολη την ωρα σκεπτικη οποτε τρελλαινεσαι και θες να κανεις σαματα...Εγω προσωπικα δε ξερω τι θα κανω,με το ονομα,γιατι παλι ηρθαν Θεσσαλονικη και παλι δε πηραν να ερθουν να δουν το μωρο...δλδ ποσο ακομη θα το συνεχισουν?Τον Σεπτεμβριο ειναι τα βαφτισια....Μπορει και αν εχουμε σοου...ΧαχαχαχΕδω θα ειμαστε ολες να τα ξαναπουμε...Χιχιχι!!

Δεν πειράζει Τατιάνα μου... Καλύτερα που δεν ήρθαν για να βλέπει ο άντρας σου πόσο σας υπολογίζουν μπας και τον πείσεις να μην βγάλετε το όνομα του πατέρα του.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εδω να ξαναθεσω το ερωτημα:
ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΓΑΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ????????
τι θα πει αυτο ή εκεινο το ονομα??????
το ονομα καθοριζει την αγαπη σου για ενα ατομο???
ΕΛΕΟΣ με αυτες τις μιζερες που μπλεξαμε!!!!
και για να προλαβω καποιες κοπελες που εχουν καλες σχεσεις με τις πεθερες τους και λενε οτι θελει να επενδυεις σε μια σχεση για να ειναι καλη να ενημερωσω οτι 8 χρονια που την ξερω επενδυω,προσφερω και προσφερομαι αλλα δε μπορω αλλο να μην εισπραττω ουτε μια καλη κουβεντα και να την δικαιολογω και στον γιο της "μπορει να μην ηθελε να σε ενοχλησει αγαπη μου μετα την επεμβαση που εκανες" ή "μπορει να αρρωστησε και να μην πηρε τηλεφωνο" και οταν επιτελους πηρε να μαθουμε οτι πηγε 10 μερες στο εξωτερικο ταξιδακι...και δε λεω να παει με γεια της με χαρα της αλλα ειδοποια μωρη να μην αγχωνομαστε!!!βλαμμενη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις