Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
101 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 101 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δε διαβασα ολες τις απαντησεις γιατι νευριασα πολυ!!!συγνωμη κιολας αλλα ειναι δυνατον να σκεφτεσαι αν θα γινεται μαλλια κουβαρια????να γινεται κ να παραγινεται!!!αυτες σκεφτηκαν τιποτα!!οχι προφανως!ελεος δηλαδη!!!εγω θα ειχα πει γεια εδω κ καιρο!!κ στη τελικη αντε εσενα δε σε σκεφτονται τον αντρα σου?που τον στενοχωρουν???θα ειχε γινει χαμος!μη σου πω θα πηγαινα να αλλαξω κ το ονομα του πρωτου παιδιου απο τα νευρα μου!!
με αγαπη παντα στα λεω!ελπιζω να μην παρεξηγησεις κατι αλλα νευρισα αφανταστα!!!

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ νευρίασα με αυτά που διάβασα.. δεν ήθελε να έρθει στην άλλη βαφτιση και τωρα θέλει και να μου βαφτίσει..!!ελεος - Σελίδα 3 679259
παλιοτόμαρα,μάνα και κόρη!!
φυσίκα και δεν θα την κάνεις νονά του παιδιού σας.. Shocked
έγινε κουνιάδα σου και αυτό επειδή αγάπησες τον αδελφό της,αλλα όχι να γίνει και κουμπάρα σου τώρα με το έτσι θέλω..
και να σου πω και κάτι μπομπουκίτσα:
και πολύ της ανέχτηκες!!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ελεος πια με τα ονοματα!πρεπει να μας λενε ολους μαρια,γιωργο,γιαννη,ελενη??
εγω ξερω οτι παλια ουτε οι γονεις δεν ηξεραν το ονομα μονο ο νονος!!κ το ακουγαν ολοι στην εκκλησια!

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτό θα έκανα εγώ οταν ήταν να βαφτίσω ένα κοριτσάκι!Ηταν να την βγαλουμε Ζαχαρουλα αλλα δεν μου εβγαινε καθόλου!Αφου με ρωτούσε μια φίλη μου πάντα στο άσχετο ποιο ονομα θα πεις στον παπα και γω αυτόματα έλεγα Μαριτίνα! Κορίτσια μου είχε κολήσει τοσο το Μαριτίνα που αν δεν ήταν η κουμπάρα δίπλα μου εκεινη την στιγμη να μου "υπενθυμησει" το όνομα ,μπορεί και να έκανα την γκάφα!

Η κουμπάρα είχε χ3στ3ι επάνω της μην κάνω το λάθος δεν ήθελε να έρθει στην άλλη βαφτιση και τωρα θέλει και να μου βαφτίσει..!!ελεος - Σελίδα 3 4872

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:΄΄΄΄θα ειχε γινει χαμος!μη σου πω θα πηγαινα να αλλαξω κ το ονομα του πρωτου παιδιου απο τα νευρα μου!!
μ



ξερεις ποσες φορες το σκεφτηκα ...και φώναζα στον καημενο τον άντρα μου πως μετανοιωσα που ειχα βαλει το ονομα της και λυπαμαι που εχει το παιδι μου το ονομα της ετσι που φέρθηκε...και αντι να τα ακουσει η ακατονομαστη τα ακουσε ο αντρας μου..τι έφταιγε και αυτός??..αλλά 'ετσι οι παλιο@@@@ μην πω τωρα..τα καταφερνουν τελικα να σε στεναχωρουν και να εχεις στιγμες εντασης και διαφωνιας με τον αντρα σου.....αλλά τουλαχιστον δεν της εδωσα τη χαρα να το μάθει....
παντως περιμένω τη Θεία δίκη...κάπως θα πληρώσει..δε μπορει τωρα να το παιζει σαν να μην εχει γινει ποτε τιποτα!!

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sasanath έγραψε:Αυτό θα έκανα εγώ οταν ήταν να βαφτίσω ένα κοριτσάκι!Ηταν να την βγαλουμε Ζαχαρουλα αλλα δεν μου εβγαινε καθόλου!Αφου με ρωτούσε μια φίλη μου πάντα στο άσχετο ποιο ονομα θα πεις στον παπα και γω αυτόματα έλεγα Μαριτίνα! Κορίτσια μου είχε κολήσει τοσο το Μαριτίνα που αν δεν ήταν η κουμπάρα δίπλα μου εκεινη την στιγμη να μου "υπενθυμησει" το όνομα ,μπορεί και να έκανα την γκάφα!

Η κουμπάρα είχε χ3στ3ι επάνω της μην κάνω το λάθος δεν ήθελε να έρθει στην άλλη βαφτιση και τωρα θέλει και να μου βαφτίσει..!!ελεος - Σελίδα 3 4872


Και δεν το έκανες μωρέ καλύτερα???
Άκου : Ζαχαρούλα????
εντάξει δεν λέω καλό είναι και σου θυμίζει την γλυλιά την ζαχαρίτσα...αλλά για τα χρόνια των γιαγιάδων μας...η Ζαχάρω,η Κρυστάλω,η Διαμάντω κλπ...
Εμένα βρε κορίτσια που από Αθανασία(πολύ μου αρέσει)μου το κάνανε Σούλα(σπάσιμο της μαμάς μου στην πεθερά,που καλά της έκανε) Σούλα,Τούλα,Κούλα,Ρούλα...αμάν

mairoula8

mairoula8
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bouboukitsa θα ήθελα παρα πολύ να γνωρίσω την πεθερά σου και την κόρη της....τρέλανέτες, αδιαφόρησε πλήρως και στο κάτω κάτω κουμπαρία κάνεις με έναν άνθρωπο που αγαπάς πολύ και ΄δεν ειναι συγγενής σου γιατι μην ξεχνάς τους φίλους τους διαλέγουμε, τους συγγενείς πάλι όχι...παίξ'το τρελή...σαν να μην τρέχει τίποτα, σαν να μην έχει συμβεί τίποτα και να σου πώ την αλήθεια το πιο πιθανό ειναι οτι αν καταλάβει οτι δεν θα ειναι αυτή η νονά να μην έρθει στην βάφτιση και εσυ θα έχεις ένα ακόμα πλεονέκτημα υπέρ σου και βέβαια μετά απο αυτό ο άντρας σου θα καταλάβει πολλά...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mairoula8 έγραψε:bouboukitsa θα ήθελα παρα πολύ να γνωρίσω την πεθερά σου και την κόρη της....τρέλανέτες, αδιαφόρησε πλήρως και στο κάτω κάτω κουμπαρία κάνεις με έναν άνθρωπο που αγαπάς πολύ και ΄δεν ειναι συγγενής σου γιατι μην ξεχνάς τους φίλους τους διαλέγουμε, τους συγγενείς πάλι όχι...παίξ'το τρελή...σαν να μην τρέχει τίποτα, σαν να μην έχει συμβεί τίποτα και να σου πώ την αλήθεια το πιο πιθανό ειναι οτι αν καταλάβει οτι δεν θα ειναι αυτή η νονά να μην έρθει στην βάφτιση και εσυ θα έχεις ένα ακόμα πλεονέκτημα υπέρ σου και βέβαια μετά απο αυτό ο άντρας σου θα καταλάβει πολλά...

μακαρι να μην ερθουν..αλλά μετα απο οτι εκανε στην αλλη βαφτιση τουλαχιστον η πεθερα το παιζει καλη για να ξανακερδισει το γυιο της...ολο τηλεφωνα και γλυκες ειναι...και φυσικα νομιζει πως ολα ειναι ενταξει...εχουν ξεχαστει ολα για αυτους και αυτο με κολαει ...αλλιως θα το επαιζα τρελη...αλλά να μην δειξω πως θυμαμαι?? και πως αυτο που εγινε δεν θα διορθωθεί ποτε οσα χρονια και αν περάσουν....και αντε εγω σου λεω ξεχναω...το παιδι τι θα λεει που μονο αυτο δεν θα εχει φωτογραφιες στη βαφτιση με τη γιαγια και το σοι του μπαμπα του...?γιατι και οι αλλοι που ηρθαν δεν τολμοσαν καν να καθησουν για οικογενειακη φωτο..εξαφανιστηκαν μετα...

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπουμποουκίτσα η μαιρούλα8 έχει δίκιο !Το θέμα είναι να μην γίνει νουνά αλλά και να μην φανείς εσύ κακιά!Γιατί πως θα είσαι τοσο σίγουρη στο μέλλον οτι δεν θα στο χτυπήσουνε;Με αυτούς τους ανθρ΄ώπους δεν θα βγάλεις ακρη ακόμη και να της χτυπήσεις στα μουτρα της για την προηγούμενη βάφτιση που δεν ήρθαν ,εκείνοι πάλι κατι θα βρουν για να το ριξουν επάνω σου!Ή απλά να πουν οτι δεν εφταιγαν εκείνοι!

Εσένα σε νοιαζει να είσαι καλά με τον αντρα σου και στην τελικη εγω δεν θα χαράμιζα ουτε δευτερόλεπτο να τσακωθω μαζί του γιαυτους τους ανθρώπους!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
]κοριτσια καλημερα.....
ειμαι να σκασω...
αρχικα ημουν πολυ χαρουμενη γιατι βρηκα νονο (ενω ηθελε να μου φωρτωθει η κουνιαδα)..και αποφασισα να το βαφτισω
στο τοπο που μενω τωρα με μεταθεση..και οποιος θελει ας τσακιστει να
ερθει..δε
θα σκασω...ετσι και αλλιως την αλλη φορα που βαφτισα στον τοπο μου δεν
ηρθε η πεθερουλα και οι αλλοι με πρηξαν θα ερθω ..δε θα ερθω 2
μηνες..και τελικα ηρθαν σαν να μην εχει συμβει ποτε τιποτα..ενω μου
ειχαν βγαλει την ψυχη...
και ενω συμφωνησαμε ολα καλα..εχω τον αντρα
μου να ''φοβαται΄΄ πωε θα το πει στη μανουλα του γιατι και καλα πως θα
ερθει σε αλλο τοπο...και νομιζει οτι θελει να ερθει..απο οτι ειπε μαλλον
αφου ειχε τη φωλια της λερωμενη τωρα εχει αρχισει απο καιρο να λεει για
την βαφτιση και ποσο περιμενει να γινει και να ερθει..η πονηρω!
πως
ειναι δυνατον να ειναι τοσο αφελεις οι αντρες?? στο αλλο μας εφτυσε
κανονικα...δεν εκανε τον κοπο να γυρισει απο τις διακοπες της ..ουτε
πηρε να ευχηθει τη μερα της βαφτισης..τιποτα....επειδη βεβαια δεν ηταν
και δικο της ονομα(το δικο της το ειχαμε βαλει ηδη)..και τωρα εχει τα
μουτρα να πει πως θα στεναχωρηθει αν δεν ερθει??!!!
ελεος...θελω να τη βρισω και αυτη και τον αντρα μου αλλα συγκρατιεμαι!! τι να κανω?

α.. και π
ριν λιγο τα εγραψα στις θανασιμες πεθερες,,και τωρα θυμηθικα
πως ειχα ανοιξει θεμα για αυτη τη βαφτιση που θα γινει παλι
σιριαλ..οποτε τα αντεγραψα μηπως οσες ξερετε την ιστορια με συμβουλεύσετε!!εχω θολώσει!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να ρωτησω που μενετε τωρα και που μενει η πολυαγαπημενη σου????

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:να ρωτησω που μενετε τωρα και που μενει η πολυαγαπημενη σου????
'

εμεις συνορα ..και αυτη στην πρωτευουσα!!

αλλα΄και οταν τα καναμε εμεις διπλα στο σπιτι της που λεει ο λογος..αυτη ηταν διακοπουλες και δεν γυρισε...και φυσικα το ηξερε πριν φυγει για διακοπες..έτσι?,,για να μην λετε...αρα μπορουσε να τα εχει κανονισει..3 μηνε πριν..και θα τις πληρωναμε (ο αντρας μου το ηθελε) και εισητηριο να ερθει με αεροπλανο γρηγορα αλλα ελεγε δεν θελει να ξοδευτουμε!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:να ρωτησω που μενετε τωρα και που μενει η πολυαγαπημενη σου????
'

εμεις συνορα ..και αυτη στην πρωτευουσα!!

οι γονεις σου που μενουν?καλα θα τρελαθουμε τελειως?πως θα κανονισεις εσυ βαφτιση απο τοσο μακρυα???γλυκα-μπουμπουνιερες-ρουχα-κεντρο!!!θα τα κουβαλας τοσα χιλιομετρα???και με τρια παιδια???ελεος!ας παρει η μανταμ το αεροπλανο και ας ερθει!σιγα τι θα παθει... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:να ρωτησω που μενετε τωρα και που μενει η πολυαγαπημενη σου????
'

εμεις συνορα ..και αυτη στην πρωτευουσα!!

οι γονεις σου που μενουν?καλα θα τρελαθουμε τελειως?πως θα κανονισεις εσυ βαφτιση απο τοσο μακρυα???γλυκα-μπουμπουνιερες-ρουχα-κεντρο!!!θα τα κουβαλας τοσα χιλιομετρα???και με τρια παιδια???ελεος!ας παρει η μανταμ το αεροπλανο και ας ερθει!σιγα τι θα παθει... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

πρωτευουσα και αυτοι αλλα θα ερθουν οπου και να ειναι...εγγονι ειναι και ας μην εχει το ονομα τους...δεν ξεχωριζουν τα παιδια οι δικοί μου..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μ'αρεσει που το εχουμε πιασει σε 2 θεματα παραλληλα!!! Laughing επειδη κι εγω γυναικα στρατιωτικου ειμαι και εκανα 1 βαφτιση στο μερος τους και μια στο δικο μου το επομενο εχω ξεκαθαρισει οτι θα ειναι εκει που θα μενω και οποιος θελει ας ερθει...και αμα δε θελουν να ερθουν μιας που ακουσαν και οι 2 το ονομα τους στα παιδια μου(2 στα 2 εγω το ζωον)ας μην ερθουν...αλλα να εχουν και το θαρρος να αντιμετωπισουν τις συνεπειες της αποφασης τους........ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:
αλικακι έγραψε:Καλά,η πεθερά δεν ήρθε στην βάφτιση???
Συμφωνώ με την δήμητρα..ο λέξη νονός είναι ιερό πράγμα και πρέπει να επιλέξεις κάποιον που θα αγαπάει και το παιδί,κάτα κύριο λόγο, και να τα πηγαίνετε και εσείς καλα...

η πεθερα δεν ηρθε..δεν εκανε τον κοπο..ειχε ερθει στο άλλο που ηταν το ονομα της...αλλα δεν σκεφτηκα να βγαλω και το δευτερο παιδι με το ίδιο όνομα ε?....παντως τωρα η κουνιαδα ειπε να βαφτισει η οποια μας επρηξε και μετα ηρθε σαν να μην συμβαινει τιποτα..
καλα δεν ηρθε επειδη δεν βγαλατε και το δευτερο με το ονομα τους
εγω θα εκοβα και καλημερα
απιστευτη γυναικα βρε ουστττττττττττ

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
αλικακι έγραψε:Καλά,η πεθερά δεν ήρθε στην βάφτιση???
Συμφωνώ με την δήμητρα..ο λέξη νονός είναι ιερό πράγμα και πρέπει να επιλέξεις κάποιον που θα αγαπάει και το παιδί,κάτα κύριο λόγο, και να τα πηγαίνετε και εσείς καλα...

η πεθερα δεν ηρθε..δεν εκανε τον κοπο..ειχε ερθει στο άλλο που ηταν το ονομα της...αλλα δεν σκεφτηκα να βγαλω και το δευτερο παιδι με το ίδιο όνομα ε?....παντως τωρα η κουνιαδα ειπε να βαφτισει η οποια μας επρηξε και μετα ηρθε σαν να μην συμβαινει τιποτα..
καλα δεν ηρθε επειδη δεν βγαλατε και το δευτερο με το ονομα τους
εγω θα εκοβα και καλημερα
απιστευτη γυναικα βρε ουστττττττττττ

ναι αλλα δεν γινοταν κιολας να το ξαναβγαλουμε..ηταν και τα δυο κοριτσια..το πρωτο στο ονομα της ,,,το δευτερο στη μαμα μου..λογικό δεν είναι?..της εκατσε στο λαιμο ομως ..ειναι το πρωτο εγγονι κοριτσι που δεν εχει το ονομα της...ολα τα αλλα το εχουν...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδω ερχεται ο πατερας μου απο την Αθηνα στην Θεσσαλονικη για κανα 2 μερες για να δει το εγγονακι του πλακα κανουμε??Αλλα εμενα τα πεθερικα μου,που ερχονται απο λιγο πιο εξω απο Θεσσαλονικη,50 χλμ και δε παιρνουν ενα τηλ να ερθουν να δουν το μωρο??Και πρωτο τους εγγονι..Αυριο θα παει ο αντρας μου μονος του με την "γλυκεια" αδερφουλα του να τους δει κι ενω αρχικα του ειχα πει οτι δε θα ξαναδουν εμενα και φυσικα και το μωρο,γιατι παει "πακετο" με την μαμα του το νινι μου,του ειπα ετσι για να δω αντιδρασεις "να ερθω κι εγω με το μωρο μαζι σας να το δουν?"
και μου λεει ο γλυκος μου "οχι"
και του λεω "γιατι????"
"γιατι ετσι θελουμε να μιλησουμε"

Τωρα η του ειπαν ελα μονος με την "γλυκεια" σου αδερφη η εκεινος τα εχει παρει..Γιατι τις προαλλες μου ανεφερε οτι περιμενει την μανα του ονα του πεταξει καμια μαλακια και να ξεσπασει...Καλα ρε ανθρωπε κι οταν τα κανει οοολα αυτα μπροστα σε οοολους σας?γιατι δεν αντιδρας?Δε το καταλαβαινω...Αυριο μπορει να εχουμε ματς..

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Εδω ερχεται ο πατερας μου απο την Αθηνα στην Θεσσαλονικη για κανα 2 μερες για να δει το εγγονακι του πλακα κανουμε??Αλλα εμενα τα πεθερικα μου,που ερχονται απο λιγο πιο εξω απο Θεσσαλονικη,50 χλμ και δε παιρνουν ενα τηλ να ερθουν να δουν το μωρο??Και πρωτο τους εγγονι..Αυριο θα παει ο αντρας μου μονος του με την "γλυκεια" αδερφουλα του να τους δει κι ενω αρχικα του ειχα πει οτι δε θα ξαναδουν εμενα και φυσικα και το μωρο,γιατι παει "πακετο" με την μαμα του το νινι μου,του ειπα ετσι για να δω αντιδρασεις "να ερθω κι εγω με το μωρο μαζι σας να το δουν?"
και μου λεει ο γλυκος μου "οχι"
και του λεω "γιατι????"
"γιατι ετσι θελουμε να μιλησουμε"

Τωρα η του ειπαν ελα μονος με την "γλυκεια" σου αδερφη η εκεινος τα εχει παρει..Γιατι τις προαλλες μου ανεφερε οτι περιμενει την μανα του ονα του πεταξει καμια μαλακια και να ξεσπασει...Καλα ρε ανθρωπε κι οταν τα κανει οοολα αυτα μπροστα σε οοολους σας?γιατι δεν αντιδρας?Δε το καταλαβαινω...Αυριο μπορει να εχουμε ματς..


απο προσωπικη πειρα μαλλον εκεινοι θα το ζήτησαν...γιατι δεν εχουν τα κοτσια να που οτι θελουν μπροστα σου..και εμενα το κανουν,,αλλα επειδη ειμαστε μακρια περνουν τηλεφωνω τον αντρα μου στη δουλεια για να μηνακουω..ποιος ξερει τι μπουρδες λενε..και τι ψάρεμα ρίχνουν,,,!!μπρρρρρρρρρρρρ αφρίζω που το σκέφτομαι...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:


απο προσωπικη πειρα μαλλον εκεινοι θα το ζήτησαν...γιατι δεν εχουν τα κοτσια να που οτι θελουν μπροστα σου..και εμενα το κανουν,,αλλα επειδη ειμαστε μακρια περνουν τηλεφωνω τον αντρα μου στη δουλεια για να μηνακουω..ποιος ξερει τι μπουρδες λενε..και τι ψάρεμα ρίχνουν,,,!!μπρρρρρρρρρρρρ αφρίζω που το σκέφτομαι...

Το ιδιο κανουν κι εκεινοι,τον παιρνουν τηλ στην δουλεια του κ τις ωρες που δουλευει..Κ εγω γινομαι τουρκα γιατι φτιαχνω σεναρια..Χαχαχα..Τι να κανω.....Τοσες ωρες μονη,ο μπουγατσουλης μου τις περισσοτερες ωρες κανει νανακια..Που να πω τον πονο μου?????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις