Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
extes milaga me ti diplani mou i opoia exei agori stin ilikia tis dikias mou.7 minwn.den to eperne sinexeia agalia apo mikro kai twra kathete leei mia xara monos tou kai sto karotsi kai sto rilax kai pantou!arkei na tin vlepei vevaia..emena oute karotsi den thelei..ara einai kai sto xaraktira tou paidiou alla kai pws to exeis mathei!ena mwro pou den itan sinexeia agalia kai vevaia tha ti zitisei!einai autonoito alla oxi sinexeia!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
snoopy έγραψε:extes milaga me ti diplani mou i opoia exei agori stin ilikia tis dikias mou.7 minwn.den to eperne sinexeia agalia apo mikro kai twra kathete leei mia xara monos tou kai sto karotsi kai sto rilax kai pantou!arkei na tin vlepei vevaia..emena oute karotsi den thelei..ara einai kai sto xaraktira tou paidiou alla kai pws to exeis mathei!ena mwro pou den itan sinexeia agalia kai vevaia tha ti zitisei!einai autonoito alla oxi sinexeia!

Κοίτα, δεν είπαμε να μην το ακουμπάς κάτω καθόλου.... αλλά μην περιμένουμε να κάθεται και από το ριλάξ στο καρότσι και μετά απο εκεί στο κρεβάτι και πάλι από την αρχή χωρίς γκρίνια...
Πάντως ίσως να μπορείς να μάθεις το μωράκι σου να κάθεται στο ριλαξ για παράδειγμα, αυξάνοντας σταδιακά το χρόνο και απασχολώντας το με παιχνιδάκια κτλ!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά...κ ερχεται χθες ο πεθερός μου κ ΞΑΝΑΛΕΕΙ...'αστο να κλάψει θα ανοιξουν τα πνευμόνια'....
μα όταν ακούω αυτην την ηλιθιότητα μου'ρχετε να κάνω εμετό.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν διάβασα όλες τις απαντήσεις αλλά πήρε το μάτι μου κάποιες με τις οποίες συμφωνώ. Νομίζω ότι ειδικά τις μαμάδες για πρώτη φορά μας πιάνει μια "υστερία" και δεν μπορούμε να δούμε με προοπτική αυτό που συμβαίνει. Εννοώ ότι μετά τους 4 πρώτους μήνες, ίσως και παραπάνω, είμαστε όλες γκολ από την έλλειψη ξεκούρασης και το τρέξιμο που απιτείται για ένα μωρό και νιώθουμε σαν να έχει περάσει πολύς καιρός και ανησυχούμε που τα μωρά μας είναι ακόμη αγκιστρωμένα επάνω μας. Ίσως οι μαμάδες που έχουν μεγαλύτερα παιδιά μπορούν να πουν αν είναι έτσι. Στην πραγματικότητα όμως είναι ακόμη πολύύύύύύ νωρίς. Κουκίδα, όταν το μωράκι σου θα μπουσουλήσει θα είναι λιγότερο επάνω σου αλλά πίστεψέ με πάλι θα είναι κολλημένη μαζί σου! η κόρη μου είναι τώρα 14 μηνών και ακόμη δεν έχει ξεκολλήσει από επάνω μου. Εντάξει, μπορεί να είναι και θέμα χαρακτήρα αλλά είναι ακόμη μωρό στην πραγματικότητα. πόσο μάλλον ένα μωράκι 2 και 4 μηνών...

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kakimera!otan leme ena mwro na min einai toso kolimeno den enooume na mi thelei ti mama tou alla na kathete kai ligo mono na paizei xwris na klaiei kai na thelei MONO agalia...kai vevaia oxi gia mwra 2 kai 4 minwn alla gia megalitera!vevea olo auto ksekinaei apo aytes tis ilikies kai mathenei na min xekolaei panw apo ti mama

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Rinoula έγραψε:Συγγνώμη που θα το ξαναπώ, αλλά γιατί μας φαίνεται περίεργο 6 και 7 μηνων μωρά να μη θέλουν να είναι μόνα τους? Είναι τελείως ανυπεράσπιστα πλάσματα και πιστέψτε με το ξέρουν! Έχετε δει κανένα μωράκι να κάθεται στο δωμάτιό του μόνο του και να παίζει? Είναι φυσιολογική η συμπεριφορά αυτή και δεν πρέπει να μας ξενίζει ούτε να μας ανησυχεί. Αντίθετα, πρέπει να μας χαροποιεί γιατί δείχνει φυσιολογική ανάπτυξη. Όσο για το αν "μαθαίνει" αγκαλιά το μωρό, ναι, μαθαίνει, ότι οι γονείς του καλύπτουν τις συναισθηματικές του ανάγκες... και έτσι γίνεται πιο χαρούμενο!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:καλά...κ ερχεται χθες ο πεθερός μου κ ΞΑΝΑΛΕΕΙ...'αστο να κλάψει θα ανοιξουν τα πνευμόνια'....
μα όταν ακούω αυτην την ηλιθιότητα μου'ρχετε να κάνω εμετό.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΠΑΡΑΘΥΡΑ;;;;

ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΡΕΣΑΡΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ. ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
ΠΙΟ ΝΕΥΡΙΚΟ ΟΣΟ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ
ΚΛΑΙΕΙ ΓΟΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΡΕΜΟΥΜΕ.

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MAROULOU έγραψε:
koukida έγραψε:καλά...κ ερχεται χθες ο πεθερός μου κ ΞΑΝΑΛΕΕΙ...'αστο να κλάψει θα ανοιξουν τα πνευμόνια'....
μα όταν ακούω αυτην την ηλιθιότητα μου'ρχετε να κάνω εμετό.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΠΑΡΑΘΥΡΑ;;;;

ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΡΕΣΑΡΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ. ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
ΠΙΟ ΝΕΥΡΙΚΟ ΟΣΟ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ
ΚΛΑΙΕΙ ΓΟΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΡΕΜΟΥΜΕ.
to diko mou to paidi exei ginei neuriko kai den to afina pote na klaiei!!!twra pou to kanw einai poliiii arga giati etsi emathe distixws kai den to vlepw na allazei mexri na megalwsei

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
snoopy έγραψε:kakimera!otan leme ena mwro na min einai toso kolimeno den enooume na mi thelei ti mama tou alla na kathete kai ligo mono na paizei xwris na klaiei kai na thelei MONO agalia...kai vevaia oxi gia mwra 2 kai 4 minwn alla gia megalitera!vevea olo auto ksekinaei apo aytes tis ilikies kai mathenei na min xekolaei panw apo ti mama
snoopy μου εγώ σε καταλαβαίνω! Εννοείται να μην το αφήνουμε να κλαίει, εννοείται πως έχει ανάγκη την αγκαλιά και ειδικά την αγκαλιά της μανούλας. Αλλά να μην αντέχει να κάτσει ούτε τόσο δα λίγο μόνο του; Είναι και αυτό το βάρος... πόσο να αντέξεις; Και εμείς λέμε να μάθει να κάθεται έστω λίγη ώρα μόνο του, ώστε όταν χρειάζεται να κάνουμε καμιά δουλειά να μην κλαίει, αλλά να περνάει καλά... Με άλλες μανούλες που μιλάω, τα μωράκια τους δεν έχουν πρόβλημα και κάθονται άνετα στο πάρκο αρκετή ώρα...

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
snoopy έγραψε:
MAROULOU έγραψε:
koukida έγραψε:καλά...κ ερχεται χθες ο πεθερός μου κ ΞΑΝΑΛΕΕΙ...'αστο να κλάψει θα ανοιξουν τα πνευμόνια'....
μα όταν ακούω αυτην την ηλιθιότητα μου'ρχετε να κάνω εμετό.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΠΑΡΑΘΥΡΑ;;;;

ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΡΕΣΑΡΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ. ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
ΠΙΟ ΝΕΥΡΙΚΟ ΟΣΟ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ
ΚΛΑΙΕΙ ΓΟΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΡΕΜΟΥΜΕ.
to diko mou to paidi exei ginei neuriko kai den to afina pote na klaiei!!!twra pou to kanw einai poliiii arga giati etsi emathe distixws kai den to vlepw na allazei mexri na megalwsei

ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΟΣΥΓΚΡΑΣΙΑ ΤΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΝΕΥΡΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΗΡΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΤΟΥΣ, ΑΠΟ ΤΑ ΓΟΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ. ΑΝ ΕΝΑ ΝΕΥΡΙΚΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΗΣΥΧΟ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ.
ΜΕΡΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ. ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΥΡΙΚΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ.
ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ. ΚΑΘΕ ΜΩΡΑΚΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΣΥΓΚΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΚΛΑΙΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΚΟΜΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ;

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ipame simera pou eixe wraia mera na vgoume mia volta stin paralia..arxise na klaiei apo to amaxi!ftasame kai den stamatise na klaiei sto karotsi!!!kai ti den kaname!!!evala ta klamata giati oute mia volta den mporoume na pame!!!oute xazeuei girw tis oute tipota!!molis tin pire o antras mou agalia stamatise!!!!e oxiiii ayto katantaei anipoforo!!!pragmatika 7 mines den exw paei pouthena moni mou giati den kathete sto aytokinito...den kathete sto karotsi!giayto loipon epimenw oti NAI iparxoun kakomathimena paidia..ena apo ayta einai to diko mou to stravoxilo alla EGW KAI OI LOIPOI SIGENEIS tin kaname etsi!!!twra ta louzomai kai gw kai oloi oikogeneiakos...den thelw na vgenw apo to spiti giati den kathete pouthena!!!eipa ton pono mou!!!!den mporw ta neyra mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Πότε 'ξεσκάλωσε' το νινί απο πάνω σας? - Σελίδα 3 679259 Πότε 'ξεσκάλωσε' το νινί απο πάνω σας? - Σελίδα 3 679259 Πότε 'ξεσκάλωσε' το νινί απο πάνω σας? - Σελίδα 3 679259

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμάν βρε snoopy... Crying or Very sad
υπομονή κοπέλα μου... με παιχνιδακια δεν ξεχνιεται λίγο?
εγω την ξαπλώνω κ την ταραζω στα φιλια τα μπουτακια - κανουμε κ γυμναστική τα ποδαράκια στουε ρυθμουε της fischer price Very Happy , κ ξεχνιεται λίγο.
παντως ειναι κουκλάκι το νινί σου! Very Happy

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida mou mono ta mpoutakia kai na tin gargalaw!!!trelenete giayto!alla me stenaxwrei pou den kathete pouthena!alithia den exw paei pouthena mazi tis xwris sinodia giati ourliazei sto amaxi kai sto karotsi..me pianoun ta klamata kai tis fwnazw kai meta stenaxwriemai kai tis zitaw signwmi!!!

Silvermist

Silvermist
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Snoopy έχεις δοκιμάσει τα φορητά καρεκλάκια μαζί με κάποιο παιχνίδι που της αρέσει? Μπορεί απλά να θέλει να νιώθει οτι είναι μέλος της παρεας.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
snoopy έγραψε:koukida mou mono ta mpoutakia kai na tin gargalaw!!!trelenete giayto!alla me stenaxwrei pou den kathete pouthena!alithia den exw paei pouthena mazi tis xwris sinodia giati ourliazei sto amaxi kai sto karotsi..me pianoun ta klamata kai tis fwnazw kai meta stenaxwriemai kai tis zitaw signwmi!!!

Κουράγιο βρε snoopy!!! Εύχομαι να σου περπατήσει γρήγορα!!!

Εμάς στο αμάξι και στο καρότσι κάθεται ομολογουμένως, αρκεί όμως να προχωράνε! Και μέχρι να τη βάλουμε μας ακούει όλη η γειτονιά (αρνείται να λυγίσει το κορμί της). Όταν είμαστε έξω έχω την εντύπωση ότι μας κοιτάνε οι περαστικοί και μας λυπούνται... Χτες κάναμε και μπανάκι όρθιες στη μπανιερίτσα μας διότι αρνηθήκαμε να καθήσουμε. Σήμερα, με τα πολλά την κατάφερα... Αυτά...!

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kουκιδιτσα καταρχην να σου ζησει!το μωρακι σου ειναι πολυ μικρο ακομα και ειναι λογικο νασ θελει να νιωθει την μυρωδια σου για να αισθανεται ασφαλεια.Και εμενα ετσι ηταν.Μολις μπουσουλισε λιγο και περπατησε αισθανθηκα να ξεολλαει απο πανω μου αλλα και παλι ζηταει την προσοχη μου συνεχεια πχ ενω μαγειρευω θελει να του διαβαζω βιβλια νομιζω ομως πως λιγο πολυ ολες οι μαμαδες τα ιδια αντιμετωπιζουν

sofia.mpempis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κ εγω ειμαι τησ αποψης οτι δεν χρειαζεται κατευτηειαν αγκαλια σε καθε γκρινια που κανει...ειμαστε 3 μηνων τωρα βεβαια δεν τον εχω αφησει ποτε να κλαιει αλλα προσπαθω με διαφορα παιχνιδακια κ χαδακια να ξεχαστουμε...κ ενοειται οτι εχω βαλει χερι κ στισ δυο γιαγιαδεσ οτι αν ειναι να τον κακομαθω θα τον κακομαθω εγω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις