Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 43]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πως μου την σπανε αυτοι οι τυποι ελεος τι σε νοιαζει εσενα ρε φιλε, αι στο καλο πια με τα κιλα εχουν τρελανει ολες τις γυναικες Twisted Evil

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρες ξερω σας τη σπαω τωρα αλλα τα μικρα κοιμουνται,μαζευω το φαι στο ψυγειο και παω να δω ταινιουλα με τον χασμπαντ!!!!θα σας δω αυριο!!!φιλακια!!!
τζω χεστους ολους!!!εισαι γλυκυτατη!!!απαντα του κι εσυ η αγαπημενη σταση του αντρα μου ειναι οταν ειμαι απο πανω του και αποτελειωσε τον τον μ@λ@κ@!!!μαθανε τωρα ολοι τους τα ανορεξικα πρωτυπα και θελουν μοντελες στο πλευρο τους!!!ειχες και στο κουτσοχωρι σου βλαχακο μοντελα????ηταν και η μανα σου βλαχακο μοντελα???? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
βιβιαν θα τα αναλαβω για δυο εβδομαδες να τα βαλω προγραμμα!οκ? Laughing εμεις δε μασαμε!!!ειμαστε του στρατου!!!εχουμε οριοθετησει αυστηρα το χωροχρονο μας!!! Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εχβ περασει ενα θεμα κιλων παλαιοτερα και πηγα να κανω κακο στον εαυτο μου γιατι ακουγα τον καθε βλακα και την καθε βλαμμενη! Αλλα σε οποιον αρεσουμε τελικα!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΙΤΣΑ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΠΛΗΓΩΝΟΥΝ!!!ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ??Ο,ΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ!!!ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕ ΜΕ ΜΑΜΑΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΠΟΥ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!!!!ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΑΞΙΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΜΑΚΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΚΙΟΛΑΣ.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
βιβιαν θα τα αναλαβω για δυο εβδομαδες να τα βαλω προγραμμα!οκ? Laughing εμεις δε μασαμε!!!ειμαστε του στρατου!!!εχουμε οριοθετησει αυστηρα το χωροχρονο μας!!! Razz
ΤΗΝ Σ.Α.Ν ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ??ΣΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ!!!ΤΑ ΔΟΛΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
βιβιαν θα τα αναλαβω για δυο εβδομαδες να τα βαλω προγραμμα!οκ? Laughing εμεις δε μασαμε!!!ειμαστε του στρατου!!!εχουμε οριοθετησει αυστηρα το χωροχρονο μας!!! Razz


Εγινε στρατηγε!! Εισαι η τελευταια μου ελπιδα!!! Σε φιλω καλη ξεκουραση!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
βιβιαν θα τα αναλαβω για δυο εβδομαδες να τα βαλω προγραμμα!οκ? Laughing εμεις δε μασαμε!!!ειμαστε του στρατου!!!εχουμε οριοθετησει αυστηρα το χωροχρονο μας!!! Razz
ΤΗΝ Σ.Α.Ν ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ??ΣΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ!!!ΤΑ ΔΟΛΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ!!

μμμμμμμμμμ!!!ζηλιαρα!!! Razz Razz Razz Razz να της δωσεις χαιρετισματα!!!και στον γαμπρο σου!!!φιλακια γωγ...εεεε τζω ηθελα να πω!!! Razz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
βιβιαν θα τα αναλαβω για δυο εβδομαδες να τα βαλω προγραμμα!οκ? Laughing εμεις δε μασαμε!!!ειμαστε του στρατου!!!εχουμε οριοθετησει αυστηρα το χωροχρονο μας!!! Razz


Εγινε στρατηγε!! Εισαι η τελευταια μου ελπιδα!!! Σε φιλω καλη ξεκουραση!

φιλακια!!!περιμενω νουμερο αυριο για προφιτερολ ε!!! Wink Wink Wink [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΕΥΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ( ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΩΓ....)!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Hello Girls τι κανετε?! εμενα τωρα εφυγαν οι επισκεψεις μου ...καλα ηταν εφτιαξα και το Brownies μς την 3πλη σοκολατα και διπλα παγωτακι αχ Κολαση!!! χιχιχιιχιχιχιχι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy και οσο για τα κιλα κοριτσια μην αγχωνομαστε πια!! σε οποιον αρεσουμε οπως λεει και η κουμπαρουλα μου!!!!!! ετσι δεν ειναι?!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας χαιρετω και εγω παω να χαζεψω στο net κανα σηριαλ που εχασα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 30 531909 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 30 379767

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρααααααααααααααααααααααααα!
είστε καλά? ή να βάλω τις φωνές?

τι κάνετε κοριτσάκια μου?
Τζω πάνε τα Σαββατοκύριακα? τι πράγμα και αυτό? καλά τι νομίζουν? ότι όσοι έχουν παιδιά, θα τα κλείσουν σε βαλίτσα και θα τα πάρουν μαζί τους? το άλλο θέμα που έγραψες δεν το σχολιάζω καθόλου γιατί νομίζω ότι δεν αξίζει καν να δώσουμε αξία στον μακάκα, έστω και από εδώ!

για πείτε τα νέα σας?

Βασούλα καλύτερα σήμερα ή το ίδιο κουρασμένη?
η Καλλιόπη που είναι καλέ? scratch

Βιβιανάκι τέλεια η φωτό του άβαταρ σου.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααα!!!!!!!!!!τι ωραια μερα σημερα!!!ΡΕΠΟ λεμεεεεεεεεε!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλημερααααααα!!!!!!!!!!τι ωραια μερα σημερα!!!ΡΕΠΟ λεμεεεεεεεεε!!!!


ααααααααα ρεπάρουμε! τέλεια! και αν δεν έχεις και πολλές δουλειές (λέμε και κανά αστείο να περνάει η ώρα) κάτσε στο μπαλκόνι σου και απόλαυσε το ρεπό σου!

άσχετο αλλά από τα σπίτι που πήγαμε και είδαμε για ενοίκιο, μου έχει κάτσει ένα που έχει φάτσα την θάλασσα και ένα πολύ ψηλό μπαλκόνι με πολύ ωραία θέα, αν και δεν είναι καινούριο, ακόμα και τα ντουλάπια της κουζίνας του είναι παλιά, ενώ τα δικά μου καινούρια, έχω πάθει πλάκα με το μπαλκόνι του, και είναι και πολύ μεγάλο σπίτι! αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα ζεσταίνετε το χειμώνα! scratch αχαχαχα άσχετο όλο αυτό, αλλά είπα μπαλκόνι και το θυμήθηκα! αχαχαχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλημερααααααα!!!!!!!!!!τι ωραια μερα σημερα!!!ΡΕΠΟ λεμεεεεεεεεε!!!!


ααααααααα ρεπάρουμε! τέλεια! και αν δεν έχεις και πολλές δουλειές (λέμε και κανά αστείο να περνάει η ώρα) κάτσε στο μπαλκόνι σου και απόλαυσε το ρεπό σου!

άσχετο αλλά από τα σπίτι που πήγαμε και είδαμε για ενοίκιο, μου έχει κάτσει ένα που έχει φάτσα την θάλασσα και ένα πολύ ψηλό μπαλκόνι με πολύ ωραία θέα, αν και δεν είναι καινούριο, ακόμα και τα ντουλάπια της κουζίνας του είναι παλιά, ενώ τα δικά μου καινούρια, έχω πάθει πλάκα με το μπαλκόνι του, και είναι και πολύ μεγάλο σπίτι! αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα ζεσταίνετε το χειμώνα! scratch αχαχαχα άσχετο όλο αυτό, αλλά είπα μπαλκόνι και το θυμήθηκα! αχαχαχα

που να δεις τα δικα μου τα μπαλκονια!!!ειδικα το μεγαλο ειναι θεικο λεμε!βλεπει το λιμανι της πολης!και τον ολυμπο!εχει και κιοσκι και ψησταρια!μαλλον εκει θα την αραξω τωρα!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
που να δεις τα δικα μου τα μπαλκονια!!!ειδικα το μεγαλο ειναι θεικο λεμε!βλεπει το λιμανι της πολης!και τον ολυμπο!εχει και κιοσκι και ψησταρια!μαλλον εκει θα την αραξω τωρα!


ζηλεύωωωωωω Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 30 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.12!! - Σελίδα 30 534787
και δεν θα σκουπίσεις? αχαχαχαχαχαχχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
που να δεις τα δικα μου τα μπαλκονια!!!ειδικα το μεγαλο ειναι θεικο λεμε!βλεπει το λιμανι της πολης!και τον ολυμπο!εχει και κιοσκι και ψησταρια!μαλλον εκει θα την αραξω τωρα!


ζηλεύωωωωωω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
και δεν θα σκουπίσεις? αχαχαχαχαχαχχα

συμμαζεψα το κατω μπαλκονι,εβγαλα την ανακυκλωση,εβαλα πλυντηριο ρουχων και πιατων,επλυνα οσα πιατα δε χωραγαν,εριξα φαρμακα στο μπανιο τωρα θα το σαπουνισω,φρουτοκρεμα την μικρη και μετα σκουπισμα!εχω και τον αδερφο μου παρεα!τον 4ο στη σειρα!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:

συμμαζεψα το κατω μπαλκονι,εβγαλα την ανακυκλωση,εβαλα πλυντηριο ρουχων και πιατων,επλυνα οσα πιατα δε χωραγαν,εριξα φαρμακα στο μπανιο τωρα θα το σαπουνισω,φρουτοκρεμα την μικρη και μετα σκουπισμα!εχω και τον αδερφο μου παρεα!τον 4ο στη σειρα!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ο άσπρος σίφουνας! αχαχαχαχα έλα και από εδώ μία βόλτα! έχω κάτι δουλίτσες! Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα ερθω το μεσημερι εντατσει????τωρα αρχιζει το σκουπισμα!!!και τα τζαμια και το ξεσκονισμα!ωχ μωρε κι αυτες οι δουλειες γεννανε πια!!!πολλαπλασιαζονται! Razz Twisted Evil

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:θα ερθω το μεσημερι εντατσει????τωρα αρχιζει το σκουπισμα!!!και τα τζαμια και το ξεσκονισμα!ωχ μωρε κι αυτες οι δουλειες γεννανε πια!!!πολλαπλασιαζονται! Razz Twisted Evil


αχαχαχαχα ναι οι άτιμες είδες? όχι μόνο γεννάνε, κλονοποιούνται κιόλας γιατί αλλιώς δεν εξηγείτε ότι κάθε μέρα έιναι οι ίδιες! αχαχαχαχα!


και εγώ τώρα πάω να ξεστρώσω τον διάδρομο του σπιτιού και να πάω να τον πλύνω και είναι και μακρύς πανάθεμά τον!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Very Happy Very Happy
Αχ Μαράκι ξεκουράστηκα λίγο ναι, ξύπνησα στις 6 τάισα τον μικρό, τον έπλυνα, τον άλλαξα, τον κοίμησα και ξανασηκώθηκα στις 10 πωπω ευτυχία!!!!!!

Ευάκι θα πάς στην Μαρίαααααααα αχ κι εγώ θέλω ζηλεύω τώρα κακούργες τυχερούλες, δεν έρχεστε απο δώ που έχω κι εγώ ωραίο μπαλκόνι να πιούμε καφεδάκι;;;;

Τζω όπως λέει και το Ευάκι που τα είπε και φοβερά, χέστους!!
Εδώ να δείς που ολόκληρο χωριό ασχολείται με τα κιλά μου ¨ αααα είσαι τέλεια τώρα που σου έμειναν λίγα κιλά απο την εγκυμοσύνη, μην τα χασεις γιατι πάλι θα φαίνεσαι κόκκαλο¨ Twisted Evil Twisted Evil το σχόλιο αυτό πήγαινα για το πως ήμουν πρίν μείνω έγκυος Twisted Evil οκ το ξέρω πως τώρα είμαι πολύ καλά αλλά έτρωγα ρε παιδιά και πρίν απλά έτσι είναι το στύλ μου έτρωγα υπερβολικά αλλά όταν δουλευεις απο το πρωί εως τις 12 και τον Αύγουστο έως τις 2 με μια διακοπή απο τις 6 έως 7 το απόγευμα τι να σου κάνει δεν θα χάσω;;;;;;;;;;;;;;; αει σαπέρααααααα πιααααα!!!
Σημειώστε εγώ πρίν 40 κιλά και ο άντρας μου 110 χαχαχαχα μια χαρά τζώ απολαμβάνε τα κολπάκια μας......ε μα αει σιχτίρι πιά!!!!!

Αυτή η μάνα μου δεν παλεύεται πιά, απο τις 8 κάνει δουλειές, την βλέπεις και αγχώνεσαι της λέω κάτσε να πιούμε λίγο τον καφέ μας και κάνουμε δουλειές, πωπω δεν το μπορώ αυτό....και το βράδυ θα πονάει πάλι Twisted Evil Twisted Evil

Μαράκι και τι σκέφτεσαι να κάνεις με το σπίτι τελικά;;;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:

Ευάκι θα πάς στην Μαρίαααααααα αχ κι εγώ θέλω ζηλεύω τώρα κακούργες τυχερούλες, δεν έρχεστε απο δώ που έχω κι εγώ ωραίο μπαλκόνι να πιούμε καφεδάκι;;;;


Μαράκι και τι σκέφτεσαι να κάνεις με το σπίτι τελικά;;;


αχαχαχαχαχα καλώς το! όχι βρε δεν θα έρθει! έτσι το έλεγε για πλάκα! Razz Razz Razz εξάλλου δουλεύει αύριο! αχαχαχα


Βάσω μου είμαστε σε σκέψη ακόμα ,γιατί εγώ μόλις τώρα σκέφτηκα τα λεφτά που θα δίναμε για ενοίκιο να τα δώσω σε ένα ιδιοτικό σχολείο που είναι λίγο πιο μακριά από το σπίτι μας, και έξω τουλάχιστον όπως δείχνει είναι γεμάτο παιχνίδια, μήπως και το πάρει φέτος με καλό μάτι ο Νίκος το σχολείο και δεν έχουμε τα περσινά! όχι ότι πιστεύω ότι τα ιδιωτικά είναι καλύτερα, αλλά όσο και να πεις, από εγκαταστάσεις είναι κάτι τις ποιο ανθρώπινες! και ταυτόχρονα να εξακολουθούμε να κοιτάμε για αγορά σπιτιού ή οικοπέδου, θα το συζητήσουμε καλύτερα με τον άντρα μου όταν γυρίσει!

ξεκουράστηκες ε? μπράβο κοριτσάκι μου καλά έκανες! θα πέσεις κάτω στο τέλος!
εγώ τελικά πάω για το χαλί, το μάζεψε σωρό ο Νίκος οπότε εγώ πάω να το πλύνω! αχαχαχαχα το αγόρι μου με βοήθησε! ααχαχαχαχαχα

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε???Εγω εδω τις καθημερινς μου δουλέιες,οχι δν εξαφανιζοντε ποτε αυτες,δλδ ελεος ετσι,εχω κ βεγκε επιπλα κ ακομα χειροτερα πρεπει να ξεσκονιζω μερα παρα μερα,μη σου πωκαθε μερα.Εχτες εκανα τις δουλιτσες μου κ μολις μαγειρεψα κωλος η κουζινα παλι ελεος.Κ ειμαι πολυ στεναχωρημενη σημερα,μιλουσα με μια πολυ οικογενειακη φιλη μας,κι εμαθα οτι εκτος οτι την προηγουμεν εβδομαδα την εκλεψαν,μπηκαν στο σπιτι της τσιγγανοι κι της εκλεψαν ολα τα χρυσα,ελεος κι αυτοι εχουνε κατακλεψει τη ροδο αμαν πια κ μετα κλαιγονται στα φαναρια κ κατα τα αλλα το χρυσο δοντι παει συννεφο,τεσπα,κι τωρα εμαθε οτι εχει ογκο στον θυρεοειδη ευτυχως ειναι καλοηθης.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικά της Πόπη μου να είναι! όλα μαζεμένα της ήρθαν βρε παιδί μου!
κοίτα ο μόνος τρόπος για να μην σε κλέβουν οι τσιγγάνοι είναι να μένεις δίπλα τους! κάτι ξέρω παραπάνω! αχαχαχα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μανούλα μανούλα μήπως είναι αυτο που λένε οζοι;;; Ρε ευάκι καλά το λέω;;;
Π΄ντως ο μπαμπάς μιας φίλης είχε καλοήθη ογκους στον θυροειδή έκανε χειρουργείο και είναι μια χαρά τώρα!!
Περαστικά της!!!!
..κι εγώ βέγκε έπιπλα έχω τα ρημάδια πολύ σκόνη.....

Αχ το Νικόλα μας κάνει και δουλείτσες Very Happy Very Happy

Μαράκι μου εγώ το μετάνιωσα που πήραμε διαμέρισμα, αγορά 150 και μεσα χάλασα αλλά 30, ήταν στα μπετά και έβαλα δικά μου, το μετάνιωσα πολύ Twisted Evil για αυτόσ σκεφτείτε αν σας παίρνει οικονομικά για οικοπεδο!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω ρε συ ποπη τι ζορια περναει η κοπελα!περαστικα πες της!υγεια να υπαρχει και τα χρυσα ξαναγινονται!
βασουλα δε παω πουθενα!αυριο εχω 24ωρη εφημερια,σχολαω την κυριακη πρωι.και τρεχω να τα αφησω ολα καθαρα και ετοιμα ωστε ο αντρας μου να ασχολειται μονο με τα μικρα,ολα τα αλλα να ειναι κομπλε.κατα τα αλλα η δικη σου θεα δε συγκρινεται με καμια αλλα πως να ερθουμε...σου εχω πει οτι τον κωνσταντινο στην καλαματα τον επιασα????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις