Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
347 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 347 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Very Happy perimename loipon ti zouzouna mas telos noemvriou...alla ekeini eixe alla sxedia mallon..mas zorise poli arketa prin tin apoktisoume..meta apo 4 exwswmatikes eftase i megali anakoinwsi tou giatrouli pws eimai egios epitelous!!!kai xekinaei auto to diskolo gia mena taxidi afou gia 3 peripou mines imoun sto krevati me aima kai apokolisi...to zouzouni omws ta katafere..sinexizoume loipon kai kapou ston 6 xekinane oi sispaseis..xana xapla...otan iremisame kai leme ola kala..stamataw na akou to paidi gia 1 mera.opws eimaste ftanoume sto mitera kai eutixws giati eixan arxisei sispaseis pali!!!!!me oro kai farmaka kanw eisagwgi kai ti glitwnw kai ayti ti fora!!!oxiiii den tis ekana ti xari na vgei exw!!!aisios ftanw stin 34 evdomada alla niwthw xana sispaseis..stis 14-10-10 niwthw to prwi kati na trexei apo katw alla na stamata amesws!!oxi den pira to giatro..eipa an spasoun ta nera pou tha paei tha to katalavw..ftanei to vradi kai mazi me tous koumparous mou vlepoume tv kai trwme souvlakia xalara ataraxi egw,sikwnwmai na paw toualeta kai opws vgenw...na ti kai i vrisi!!!anoixe!!!!spasan ta nera!!!plaka kaneis mou apantisan oloi!afou pira to giatro mou leei o anthrwpos:ti xrwma exoun ta nera marianna?miso lepto lew kai katevazw san kiria to eswrouxo mou mesa stin taraxi mou mprosta ston koumparo mou!!!!!!! Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 679259 den katalava tipota!!!akousa mono ton antra mou na lei:ti kaneis kale?????kanw loipon to mpanaki mou..foraw gia pana mia petseta mpaniou giati i vrisi den stamatage apo katw kai ftanoume oloi mazi sto mitera...egw xalari me akoustika sta aytia kai to liposan panta sto xeri!!etoimastika kai 3kai 25 ta ximerwmata genisa me kaisariki ti zwi mou...den tha to xexasw pote oute egw alla sigoura oute o koumparos pou xafnika eide mprosta tou mia me tin koilia tourla na xevrakwnete!!!!kai sta dika sas me ena pono loipon eseis glikes manoules pou perimenete... Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 417472

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα!!!!!!!!Μ'έκανες και γέλασα!!!!!!!!!!!!!
Δεν θα θυμάσαι μόνο εσύ αυτήν την μέρα.....θα μείνει και στον κουμπάρο αξέχαστη!!!!!!!!!!!
Η κουμπάρα...τι λέει?????χαχαχαχα!!!!!!!!!!
Να την χαίρεστε την κούκλα σας!!!!
Το έχω ξαναπεί και θα το ξαναπώ...πραγματικά μπράβο σας σε όσες μπαίνετε στην διαδικασία της εξωσωματικής...και μπράβο και στους συζήγους.....

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέ τι βιαστική μπουμπου είναι αυτή! Ντε και καλά να βγει όποτε θέλει αυτή!

Να σου ζήσει! Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 875502 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 417472

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Laughing Laughing Laughing Laughing να εισαι καλα να την χαιρεσαι και οσο για τον κουμπαρο ?? θα πρεπει να υπαιστην σοκ !! υσχηρο σοκ ομως

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:χαχαχαχα!!!!!!!!Μ'έκανες και γέλασα!!!!!!!!!!!!!
Δεν θα θυμάσαι μόνο εσύ αυτήν την μέρα.....θα μείνει και στον κουμπάρο αξέχαστη!!!!!!!!!!!
Η κουμπάρα...τι λέει?????χαχαχαχα!!!!!!!!!!
Να την χαίρεστε την κούκλα σας!!!!
Το έχω ξαναπεί και θα το ξαναπώ...πραγματικά μπράβο σας σε όσες μπαίνετε στην διαδικασία της εξωσωματικής...και μπράβο και στους συζήγους.....
mprosta kai i koumpara!!!alla ta paidia einai xaderfia !!xalara oute pou katalava tipota!!!signwmi ta nera mou spasane!mia taraxi tin pira!!!axxaxaxaxa

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να χαίρεσαι την κουκλάρα σου..!!!
μακάρι να είναι έτσι αγωνίστρια και πεισματάρα σε όλη της τη ζωή :-)

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
prozak έγραψε:να χαίρεσαι την κουκλάρα σου..!!!
μακάρι να είναι έτσι αγωνίστρια και πεισματάρα σε όλη της τη ζωή :-)

kamari mou me to kalo!!!!oti kalitero!!!na trelatheis apo xara kai oso pio xalara ginete!!!des emena!!!xaxaxax

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
snoopy έγραψε:
prozak έγραψε:να χαίρεσαι την κουκλάρα σου..!!!
μακάρι να είναι έτσι αγωνίστρια και πεισματάρα σε όλη της τη ζωή :-)

kamari mou me to kalo!!!!oti kalitero!!!na trelatheis apo xara kai oso pio xalara ginete!!!des emena!!!xaxaxax

δυστυχώς δεν έχω κουμπάρο, να ξεβρακωθώ μπροστά του.. γμτ...
αν βάλω τον άντρα μου να κατεβασει το παντελόνι του μπροστά στη κουμπάρα, μετράει...????
χαχαχαχαχχαχα

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γελασα πολυ...να την χαιρεσαι να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε.. Very Happy

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
prozak έγραψε:
snoopy έγραψε:
prozak έγραψε:να χαίρεσαι την κουκλάρα σου..!!!
μακάρι να είναι έτσι αγωνίστρια και πεισματάρα σε όλη της τη ζωή :-)

kamari mou me to kalo!!!!oti kalitero!!!na trelatheis apo xara kai oso pio xalara ginete!!!des emena!!!xaxaxax

δυστυχώς δεν έχω κουμπάρο, να ξεβρακωθώ μπροστά του.. γμτ...
αν βάλω τον άντρα μου να κατεβασει το παντελόνι του μπροστά στη κουμπάρα, μετράει...????
χαχαχαχαχχαχα
Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 587529 ameee!!alla prwta prepei na petixeis ti mera!!!pws tha geniseis??me rantevou???kai deyteron kanto na xalarwseis!!!tha deis emeis gelagame meta kai oloi mazi pigame pareoula na genisoume!!!

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
snoopy έγραψε: Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 587529 ameee!!alla prwta prepei na petixeis ti mera!!!pws tha geniseis??me rantevou???kai deyteron kanto na xalarwseis!!!tha deis emeis gelagame meta kai oloi mazi pigame pareoula na genisoume!!!

όχι ραντεβού.. Θα αφήσουμε τον Κακαλέα να αποφασίσει μόνος του, πότε θα βγει... Όποτε αποφασίσει εκείνος, εμείς απλά θα τρέξουμε Razz

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο κουμπάρος θα έχει να το λέει καλά φοβερή !να σου ζήσει

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
snoopy έγραψε:
αλικακι έγραψε:χαχαχαχα!!!!!!!!Μ'έκανες και γέλασα!!!!!!!!!!!!!
Δεν θα θυμάσαι μόνο εσύ αυτήν την μέρα.....θα μείνει και στον κουμπάρο αξέχαστη!!!!!!!!!!!
Η κουμπάρα...τι λέει?????χαχαχαχα!!!!!!!!!!
Να την χαίρεστε την κούκλα σας!!!!
Το έχω ξαναπεί και θα το ξαναπώ...πραγματικά μπράβο σας σε όσες μπαίνετε στην διαδικασία της εξωσωματικής...και μπράβο και στους συζήγους.....




mprosta kai i koumpara!!!alla ta paidia einai xaderfia !!xalara oute pou katalava tipota!!!signwmi ta nera mou spasane!mia taraxi tin pira!!!axxaxaxaxa



Και ξαδέρφια να μην ήταν...,εδώ που τα λέμε,όλα τα δίκια του κόσμου είχες!!!!!Το "χαλαρά", μου άρεσε...χαχχαχα!!!!!!!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σου ζήσει η μπουμπού σου! Είχε χαρακτήρα από την κοιλιά ακόμα! Έκανε ότι ήθελε! Ελεύθερο πνεύμα! Χαχαχαχαχα! Τώρα για τον κουμπάρο τι να πω και εγώ, με κάλυψαν... Με τις υγείες του! Laughing Laughing Laughing Να την χαίρεστε την κουκλίτσα σας!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!!
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ Ε????
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ Embarassed Embarassed Embarassed ΤΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ Κ ΑΥΤΕΣ!!!
ΕΙΣΑΙ ΑΦΑΣΙΑ ΠΑΝΤΟΣ!! ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ Razz Razz Razz

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχα, μ'εκανες και γελασα!!! Να σου ζήσει η κουκλάρα και συνονόματη μου κορούλα σου!!! Το περιστατικο με το εσώρουχο μου θύμισε τη μαμα μου και αλλες μαμαδες που λενε να φοραμε παντα καθαρα εσώρουχα γιατι μπορει να τύχει να παμε στο γιατρο... Κατι ξερανε και αυτες... Razz Που να'ξερες εσυ ομως, πως θα τα δειξεις στον... κουμπαρο!!! χαχαχαχα!!!! Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 654316

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχαχα Απίστευτο!!!!Πάλι καλά να λες εγώ πάνω σε πανικό δεν ξέρω τι άλλο θα είχα βγάλει!!!! Razz Να σου ζήσει το μωράκι σου να το χαίρεστε!!

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Χαχαχαχαχα Απίστευτο!!!!Πάλι καλά να λες εγώ πάνω σε πανικό δεν ξέρω τι άλλο θα είχα βγάλει!!!! Razz Να σου ζήσει το μωράκι σου να το χαίρεστε!!
kale sou lew an mou eixe pei tha ta vgaza ola!!!!!!!!!!ston kosmo mou!kai o antras mou na parakolouthei na xevrakwnomai etsi!!!milame gia poli free sxesi!etsi na zileyete oles!!!!!!!!!!!!!! Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 417472

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eides o koumparos eixe kai ta tixera tou!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα! snoopy είσαι φοβερή! Από σένα πήρε και η φοβερή μπεμπούλα σου; Να μου τη φιλήσεις!!! Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 417472

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymommy έγραψε:Χαχαχα! snoopy είσαι φοβερή! Από σένα πήρε και η φοβερή μπεμπούλα σου; Να μου τη φιλήσεις!!! Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 417472
ayrio pewi prwi giati twra koimatai!!!!filia kai sti dikia sou atakti zouzouna!!!xairomai pou sas ekana na gelasete ligo Very Happy

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που εισαι μαρη τσαπερδονα?????? Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 328109

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:που εισαι μαρη τσαπερδονα?????? Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 328109
edwwww!alla variemai na kounisw to xeri mou!!!!!!eimai pio ptwma kai apo ta ptwmata!!!!!!!!! Sleep Sleep

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα εγω να δεις κοιμαμε ολη μερα σα βοδι! 14-15 ωρες τις χτυπαω αλυπητα μιλαμε! χαχαχαχαχα
η νυφη μου τι κανει? χαχαχαχα Razz Razz

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:καλα εγω να δεις κοιμαμε ολη μερα σα βοδι! 14-15 ωρες τις χτυπαω αλυπητα μιλαμε! χαχαχαχαχα
η νυφη μου τι κανει? χαχαχαχα Razz Razz
koimisou poulaki mou!!!!!!!!!!!!!zileywwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww!! Twisted Evil zileywwwwwwwwwwwww..i nifi soou koimatai na strwsei derma gia to gabro!mwri fantazesai na einai koritsi???????????lesvies tha tis kanoume!xaxaxax..eisai pio koukla sayti ti foto..ni ti kratiseis!deixe mou kana tatoo!!!!!!!!!!!!!psaxnw kathe fora!ta xeis kala krimena!!!!!!!!!!!! Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.. 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις