Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
346 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 346 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ Empty Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ Δευ Ιουν 06, 2011 12:16 pm

eleni.karaflou

eleni.karaflou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΟΛΙΒΙΑ ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΗΣ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ.ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΚΕΤΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ.ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΤΗ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΦΟΒΕΡΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΣΤΑ 28 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ!!!
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2010.ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΟΥΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΓΙΑ 2 ΛΕΠΤΑ.ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ.ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ.ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΒΑΛΕ Η ΜΑΙΑ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΑΛΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ.ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΥΡΙΣΑΜΕ 4 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.
ΞΗΜΕΡΩΣΕ Ο ΘΕΟΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟΙ.ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΙΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ.ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΑΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΗΤΑΝ <<ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΓΕΝΝΑΣ!ΕΧΕΙΣ 5 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ!>>.ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ!ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΣΤΟ 7.
ΜΕ ΕΤΟΙΜΑΣΑΝΕ ΟΙ ΜΑΙΕΣ,ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ,ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΙΑΣ ΒΕΝΤΟΥΖΑΣ (ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΨΙΛΑ) ΣΤΙΣ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 5:20 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΦΕΡΑ ΣΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3kg ΚΑΙ 190gr.
ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!!!!
ΤΕΛΟΣ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ <<ΟΤΑΝ ΦΕΡΝΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΙΑ ΖΩΟΥΛΑ ΞΑΝΑΓΙΕΝΝΙΕΣΑΙ!!!>>

https://www.facebook.com/eleni.karaflou

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΣ ΛΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΕΥΚΟΛΑ Razz ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ,ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!! flower

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι ομορφη γεννα μπραβο να σου ζησει η κορουλα σου,μακαρι ολες να γεννησουμε τοσο ομορφα και γρηγορα οπως εσυ. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλλο τοσο ευκολα γεννησα κ εγω!! εγω γεννησα 18 δεκεμβρη Laughing

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eleni.karaflou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΟΛΙΒΙΑ ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΗΣ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ.ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΚΕΤΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ.ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΤΗ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΦΟΒΕΡΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΣΤΑ 28 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ!!!
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2010.ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΟΥΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΓΙΑ 2 ΛΕΠΤΑ.ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ.ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ.ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΒΑΛΕ Η ΜΑΙΑ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΑΛΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ.ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΥΡΙΣΑΜΕ 4 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.
ΞΗΜΕΡΩΣΕ Ο ΘΕΟΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ

ΕΝΤΟΝΟΙ.ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΙΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΤΟ

ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ.ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΑΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ


ΕΙΠΕ ΗΤΑΝ <<ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΓΕΝΝΑΣ!ΕΧΕΙΣ 5 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ!>>.ΑΠΟ ΕΔΩ

ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ!ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ


10 ΛΕΠΤΑ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΣΤΟ 7.




ΜΕ ΕΤΟΙΜΑΣΑΝΕ ΟΙ ΜΑΙΕΣ,ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ,ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΙΑΣ ΒΕΝΤΟΥΖΑΣ (ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΨΙΛΑ) ΣΤΙΣ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 5:20 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΦΕΡΑ ΣΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3kg ΚΑΙ 190gr.
ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!!!!
ΤΕΛΟΣ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ <<ΟΤΑΝ ΦΕΡΝΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΙΑ ΖΩΟΥΛΑ ΞΑΝΑΓΙΕΝΝΙΕΣΑΙ!!!>>


να σου ζησει η μικρη τι ομορφη ιστορια που γεννησες τοσο ευκολα και ολα καλα .ετσι να γεννανε ολες οι γυναικες .εγω περασα λαχταρα αλλα ολα καλα στο τελος.

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω ετσι θελω να γεννησω!!!!!!!

http://www.worldjamboree.gr

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να σου ζησει το μωρακι σου. πατρα που μενεις και που γεννησες?

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρούλα γέννα είχες!!
να σου ζήσει η κορούλα!!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να σου ζησει το κοριτσακι σου!!! απ οτι λες ευκολη γεννα ειχες! πολυ ωραια φοτο στο προφιλ σου μπουμπουκι!!!!!

10Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ Empty ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ Παρ Ιουν 10, 2011 5:10 am

eleni.karaflou

eleni.karaflou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ζουζουνομαμα έγραψε:να σου ζησει το μωρακι σου. πατρα που μενεις και που γεννησες?



ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΟΛΥΜΠΙΟ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΟΒΡΥΑ

https://www.facebook.com/eleni.karaflou

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΥΛΑ ΣΟΥ..ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ Μ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΜΑΚΑΡΙ Κ ΓΩ Κ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ... Very Happy

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
na sou zhsei h mpempoula sou pou exei k glukhtath fatsoula...trela einai!!!
mpravo koritsi mou eixes eukolh k kalh genna... makari oles oi manoules na gennousame etsi...!!!
gera mwrakia na exoume k oles tha ta kataferoume!!!

13Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ Empty Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ Παρ Ιουν 10, 2011 9:14 am

eleni.karaflou

eleni.karaflou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ!ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/eleni.karaflou

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eleni.karaflou έγραψε:ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ!ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ!!!!!!!!!

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να την χαίρεσαι όλα τα καλά του Θεού να έχετε Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 417472

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ !! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΥΓΕΙΑ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ !! flower flower flower flower

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μακάρι όλα στη ζωή σας να είναι τόσο εύκολα και ανώδυνα, όπως ο τοκετός σου!!!να τη χαίρεστε!!!!!είναι και κούκλα, απ'ότι βλέπω!!!!!!!!!!!! Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 654316 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 654316 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 654316 Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 654316

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάπως έτσι ξεκίνησε κι εμένα στο πρώτο παιδί, αλλά η "καλή" μου η μαία μου είπε να πάρω ντεπόν και τελικά φτάνω στο μαιευτήριο με αιμοραγία κι από το παρκιν μέχρι να γεννήσω πέρασε μισή ώρα ίσα που πρόλαβα χωρίς επισλκηρίδιο τίποτα. Να χαίρεσαι την τοξοτίνα σου όλες οι μέρες στη ζωή σας να είναι χαρούμενες όπως η στιγμή της πρώτης γνωριμίας σας.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giouli73 έγραψε:Κάπως έτσι ξεκίνησε κι εμένα στο πρώτο παιδί, αλλά η "καλή" μου η μαία μου είπε να πάρω ντεπόν και τελικά φτάνω στο μαιευτήριο με αιμοραγία κι από το παρκιν μέχρι να γεννήσω πέρασε μισή ώρα ίσα που πρόλαβα χωρίς επισλκηρίδιο τίποτα. Να χαίρεσαι την τοξοτίνα σου όλες οι μέρες στη ζωή σας να είναι χαρούμενες όπως η στιγμή της πρώτης γνωριμίας σας.

to ntepon sou prokalese aimorragia???
gia thn aspirinh iksera

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να χαίρεσαι το μπουμπουκάκι σου!!!! Πραγματικά είχες πολύ καλή εμπειρία!!
Μακάρι όσες είμαστε εγκυούλες να έχουμε την τύχη σου!!!
Καλό όμως που γράφονται και οι περιπτώσεις με εύκολη γέννα για να παίρνουμε λίγο θάρρος και να φοβόμαστε λιγότερο.

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
giouli73 έγραψε:Κάπως έτσι ξεκίνησε κι εμένα στο πρώτο παιδί, αλλά η "καλή" μου η μαία μου είπε να πάρω ντεπόν και τελικά φτάνω στο μαιευτήριο με αιμοραγία κι από το παρκιν μέχρι να γεννήσω πέρασε μισή ώρα ίσα που πρόλαβα χωρίς επισλκηρίδιο τίποτα. Να χαίρεσαι την τοξοτίνα σου όλες οι μέρες στη ζωή σας να είναι χαρούμενες όπως η στιγμή της πρώτης γνωριμίας σας.

to ntepon sou prokalese aimorragia???
gia thn aspirinh iksera

Να τα πω με λίγα λόγια για να μην φάω και το θέμα της κοπέλας. Έχω βάλει την ιστορία αν δεν βαριέσαι δες τη. Γέννησα τελευταία μέρα του 8ου πήρα την μαία γιατί πόναγε η μέση μου και μου είπε πάρε ντεπόν. Η αιμοραγία προέκυψε γιατί απλά είχε ξεκινήσει ο τοκετός το παιδί είχε πάθει δυσφορία έπρεπε να βγει μπλα μπλα ίσα που προλάβαμε και οι δύο. Δεν θέλω όμως να χαλάσω το θέμα της κοπέλας.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις