Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
116 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 116 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Ο πεθερούλης μου ! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο πεθερούλης μου ! Τετ Μάης 25, 2011 5:39 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="μαμακα μου"]
pumpkin έγραψε:
πιο βασικά απο αυτά που της είπε είναι οτι νιώθει οτι χάνει τον γιο της και οτι δεν χάρηκαν ιδιαίτερα με την εγκυμοσύνη γιατί άρχισαν να σκέφτονται τα ΕΞΟΔΑΑΑΑ ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ ρε κορίτσιαααααααα
Εγώ ΤΟΣΑ χρόνια περίμενα αυτό το παιδί, και θα απολογηθώ για αυτό???????

ε τοτε -λογο οικονομικης κρισης- μην τους παιρνεις τηλεφωνο-ακριβες οι τηλεποικωνιες στην χωρα μας-, μην πηγαινετε απο εκει-ακριβες οι βενζινες-, και το πιο σημαντικο μην σπαταλας καθολου μα καθολου χρονο για αυτους-καθοτι ο χρονος ειναι χρημα-. μα ελεος.....
Αυτοι δεν ειναι ανθρωποι κοριτσι μου. μην ασχολεισαι καθολου μα καθολου, δεν το αξιζουν....

πως πας με την εγκυμοσυνη σου?αναγουλες, ναυτιες, καμια περιεργη ορεξη? Laughing

Σωστήηηηηηηηηη! Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

52Ο πεθερούλης μου ! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο πεθερούλης μου ! Πεμ Μάης 26, 2011 12:28 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:
ε τοτε -λογο οικονομικης κρισης- μην τους παιρνεις τηλεφωνο-ακριβες οι τηλεποικωνιες στην χωρα μας-, μην πηγαινετε απο εκει-ακριβες οι βενζινες-, και το πιο σημαντικο μην σπαταλας καθολου μα καθολου χρονο για αυτους-καθοτι ο χρονος ειναι χρημα-. μα ελεος.....
Αυτοι δεν ειναι ανθρωποι κοριτσι μου. μην ασχολεισαι καθολου μα καθολου, δεν το αξιζουν....

πως πας με την εγκυμοσυνη σου?αναγουλες, ναυτιες, καμια περιεργη ορεξη? Laughing

Έχεις δίκαιο πρέπει να το υιοθετήσω αυτό!!
Λίγες αναγούλες που φεύγουν και όρεξη για γιαούρτι! Very Happy

53Ο πεθερούλης μου ! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο πεθερούλης μου ! Πεμ Μάης 26, 2011 1:02 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΚΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΑΜΥΑΛΗ ΠΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΓΙΟ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΟΔΟ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΤΕΡΑ!!! ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!!!

54Ο πεθερούλης μου ! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο πεθερούλης μου ! Πεμ Μάης 26, 2011 1:15 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νενεν έγραψε:ΚΑΚΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΑΜΥΑΛΗ ΠΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΓΙΟ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΟΔΟ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΤΕΡΑ!!! ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!!!




συμφώνο κάνεις τέτιοια πράγματα ντροπή σου θα την κάνεις γιάγια .υπάρχει κρίση κάτσε να φύγουμε απο αυτη .έλεος τι αλλο θα ακούσουμε .τώρα έπρεπε να χοροπήδαει .θα της δώσουμε το πρώτο βράβειο για την τοπ πέθερα οικονομικής κρίσης σε πάλαμη ανοιχτή.χάνω τον γιο μου κλαψ κλαψ

55Ο πεθερούλης μου ! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο πεθερούλης μου ! Πεμ Μάης 26, 2011 2:15 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά η μητριά μου την έκραξε, της λέει "πεθαίνει ο γιος σου και δεν το ξέρω? Ξενιτεύεται σε άλλη χώρα?" Έλεος 10 λεπτά απόσταση είμαστε..
Και στην τελική, απο τα 18 του ο άντρας μου μένει μαζί μου..Τότε δεν τον είχε χάσει? Ούτε όταν πήγε σε άλλη πόλη να σπουδάσει?
Αλλά τώρα θα κάνει δική του οικογένεια και της έχει βαρέσει κόκκινο που θα λέει "οικογένεια μου" και δεν θα εννοεί απαραίτητα αυτούς...
Έλεος...
Πάντως μου έχει κάτσει πολύ άσχημα αυτή η φράση και την είπε και κλαίγοντας με λυγμούς "ΧΑΝΩ τον γιό μου...."

56Ο πεθερούλης μου ! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο πεθερούλης μου ! Πεμ Μάης 26, 2011 4:11 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ. Α ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. Η ΜΑΜΑ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ....ΟΥΦ....
ΡΙΞΤΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ, ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΑΛΛΟ.
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ....

57Ο πεθερούλης μου ! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο πεθερούλης μου ! Πεμ Μάης 26, 2011 4:47 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pumpkin έγραψε:Καλά η μητριά μου την έκραξε, της λέει "πεθαίνει ο γιος σου και δεν το ξέρω? Ξενιτεύεται σε άλλη χώρα?" Έλεος 10 λεπτά απόσταση είμαστε..
Και στην τελική, απο τα 18 του ο άντρας μου μένει μαζί μου..Τότε δεν τον είχε χάσει? Ούτε όταν πήγε σε άλλη πόλη να σπουδάσει?
Αλλά τώρα θα κάνει δική του οικογένεια και της έχει βαρέσει κόκκινο που θα λέει "οικογένεια μου" και δεν θα εννοεί απαραίτητα αυτούς...
Έλεος...
Πάντως μου έχει κάτσει πολύ άσχημα αυτή η φράση και την είπε και κλαίγοντας με λυγμούς "ΧΑΝΩ τον γιό μου...."


μην χάλιεσαι κόπελα μου με τέτοια πράγματα και στην κάτασταση σου. αυτη εχει δει πως εσυ μπόρεις να κάνει παίχνιδι με τον γιο της και να τον επήρεαζεις άρχισε την κλάψα χάνει δήθεν τον γιο της τωρα το θύμηθηκε τοσο καίρο μένετε μαζι.απλως είδε πως ξύπνησες και δεν της άρεσε

58Ο πεθερούλης μου ! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο πεθερούλης μου ! Πεμ Μάης 26, 2011 8:18 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επίσης είπε οτι "την ΜΑΖΕΨΑ 16 χρονών και δεν μπόρεσα ποτέ να την βάλω στην οικογένεια μας"(εγώ απλά προσπαθούσα να κάνω το δικό μου σπίτι με τον τότε φίλο μου).ΤΟΣΑ χρόνια που είμαι παντού μαζί τους ΤΙ ήταν δηλαδή?ΟΛΕΣ τις γιορτές, ΟΛΕΣ τις αργίες, και σχεδόν όλες τις Κυριακές?
Αλλά τώρα αποφασίσαμε να κάνουμε και εμείς τις εκδρομούλες μας και δεν κλεινόμαστε μαζί στο κ..λοχώρι τους, πάμε με την παρέα μας η με τους θείους μας και μοιράζονται πλέον όλες οι γιορτές με τους δικούς μου.
Το Πάσχα μου είπε άλλο ένα ωραίο οτι "Τα παιδιά δεν πρέπει να παρατάνε τους γονείς μόνους τους και να πηγαίνουν με τους θείους..".Αυτό φυσικά ισχύει μόνο για μένα και το αρσενικό τους παιδί,γιατί η κουνιάδα μου κάνει ΟΤΙ γουστάρει απο τα 15 της, χωρίς να δίνει και λογαριασμό, και όταν της αυτή γιατί σας παρατάει μου είπε οτι αυτή πήγε με τους φίλους της και δεν τους παράτησε για άλλους συγγενείς...

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπαράσταση, ελπίζω να μην χρειαστεί να γράψω τίποτα άλλο, με βοηθήσατε πολύ στο να το ξεπεράσω.. ναστε καλά όλες και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!

59Ο πεθερούλης μου ! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο πεθερούλης μου ! Πεμ Μάης 26, 2011 11:56 am

kaena_v

kaena_v
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σαν να ακουω ιστοριες απο φιλες μου....ολα τα πεθερικα ιδια ειναι τελικα?δε σκεφτονται καθολου πριν μιλησουν?εγω θα σου δωσω μια συμβουλη: δεν αξιζει να χαλας τη ζαχαρενια σου για κανεναν!ποσο μαλλον να καθεσε και να συνχιζεσαι εξαιτιας τους.κοιτα την οικογενεια σου και οτι και αν λενε απο το ενα αυτι να μπαινει και απο το αλλο να βγαινει.ειναι η μονη λυση για να εισαι εσυ καλα.διαφορετικα μονο εσυ θα χαλιεσαι,κανεις αλλος και δε κερδιζεις κατι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις