Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
537 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 537 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Τρι Μάης 31, 2011 6:56 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοπελα μου συγχαρητηρια.με το καλο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να κοιταξεις να την χαρεις και να μην βαζεις πανω στο κεφαλι σου τριτους!

εγω ειχα παρα πολλα εν μεσω εγκυμοσυνης απο την πεθερα..και ειλικρινα οταν ξαναμεινω εγκυος μπορει να κανω και...9 μηνες να την δω.εκανα το λαθος να επηρεαζομαι ψυχολογικα.αλλα η μιρλα της δικιας μου ........δεν περιγραφεται.με εφαγε..

κοιτα εσενα και τον αντρα σου..και το μικρουλικο σπορακι να ανθισει ομορφα στην κοιλιτσα σου μεχρι να το παρεις αγκαλια!

27ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Τρι Μάης 31, 2011 11:48 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοιτα κοπελα μου μετα συγχωρρησιον την εχεις χ.....νη.αυτες παντα κατι βρισκουν να πουν .σου ευχομαι καλη λευτερια να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη .και βγαλε και την πεθερα απο εξω για ειναι και ηρεμη η εγκυμοσυνη σου .ουστ.....αμα ζηλευει πεστης δεν κανει κου κου του πεθερουλη μου χαχα

28ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Τρι Μάης 31, 2011 12:23 pm

lilalo

lilalo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 50580 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 50580 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 50580 οσο για την πεθερα αντε να μου χαθει που αντι να ευχεται για εγγονι εχει τετοιες αναχρονιστικες ιδεες.

29ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Τρι Μάης 31, 2011 1:06 pm

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
συγχαρητηρια κοπελα μου ευχομαι μια ηρεμη
κ τελεια εγκυμοσυνη με το καλο να ερθει το νινακι σας
κοιτα να ευχαριστηθεις αυτην την περιοδο
κ ασε την πεθερα σου να κελαιδαει
μην ασχολησε καθολου εχεις να περασεις 9 υπεροχους μηνες κ κοιτα τον εαυτο σου κ κανεναν αλλον

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

30ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Τρι Μάης 31, 2011 1:13 pm

ολγα μ

ολγα μ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maria1979 έγραψε:Μόλις εκανα το τεστ.ειναι θετικο και εγω ειμαι μονη σπιτι. ο καλοσ μου λογω δουλειας απουσιαζει....θα κοιμαται δεν απαντα.....ηθελα καπου να το πω....!!!!!!!!ποιος περιμενει μεχρι αυριο?
ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 50580 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 50580 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 50580 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 50580 με το καλο να εχεις μια καλη εγγυμοσυνη και ενα γερο μωρακι

31ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Τρι Μάης 31, 2011 1:18 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!
Με το καλό και να σου πάνε όλα καλά!!!!!!!!!!!!!
Όσο για τα υπόλοιπα...ότι σου είπαν τα κορίτσια!!!!Εσύ το νου σου στο νινί,τώρα χρειάζεσαι ηρεμία !!!!!!!!!!!

32ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Τρι Μάης 31, 2011 2:52 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria1979 έγραψε:μπα σε ολους πλην της πεθερας μου...εκει δεν θελω προσ το παρων αναφορα να γινει.ηρθε σημερα απο το σπιτι και λες και το ηξερε ανοιξε κουβεντα για το ποσο θα ενιωθε αβολα στο χωριο να ελεγε πως ειμαι εγγυος γιατι ακομα δεν ειμαστε παντρεμενοι.οποτε , δεν θελω να μου χαλασει την χαρα με το "τι θα πει ο κοσμος" και πως "θα παει ο αντρασ της στο καφενειο μετρα". οποτε τα βεγγαλικα μου μην φτασουν εκει.....

Συγχαρητήρια!!!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να πάρεις το μωράκι σου στην αγκαλίτσα σου Very Happy
Η πεθερά θα ένιωθε άβολα αν μάθαινε εγκυμοσύνη ενω δεν ειστε παντρεμένοι;;;;; Κορίτσι μου μην ακούς κανέναν, αυτην τη στιγμή σου συμβαίνει οτι ποιο όμορφο υπάρχει στον κόσμο, μην αναλώνεις τις σκέψεις και τον χρόνο σου τι λέει ο καθένας γιατλι μεγάλη τους ντροπή να νιώθουν άσχημα και όσο για το πως θα πάει ο άντρας της στο καφενείο..εγώ νομίζω πως θα πάει χαρουμενος και θα αρχίζει να κερνάει τους πάντες Very Happy Very Happy

33ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Τρι Μάης 31, 2011 11:21 pm

MANOU

MANOU
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Συγχαρητηρια σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.Μην επιτρεψεις σε κανεναν και για κανενα λογο να χαλασει την πιο ομορφη περιοδο της ζωης σου.Το πιο σημαντικο ειναι να εχεις το συντροφο σου στο πλαι σου.
Οσο για την πεθερα,εγω θα προτειναι σφυριζεις αδιαφορα στο καθετι που κανει ή λεει, ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 4872 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 4872

34ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Τετ Ιουν 01, 2011 1:11 am

maria1979


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ. ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΞΕΚΑΘΑΡΑ "ΔΙΑΝΥΕΙΣ ΑΙΣΙΩΣ ΤΗΝ 7Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ". ΣΕΡΜΠΑΤΙΝΕΣ ΚΟΜΦΕΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ....!!!!Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΑΝΕ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΤΙΓΜΑ - ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΓΩ- ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΕΔΩΣΕ ΑΙΜΑ. ΕΠΙΣΗΣ , ΞΕΡΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΜΗΤΡΑ -ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ- ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΙΔΕΣΗ - ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΧΑΡΤΙ ΓΙΑ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ..ΛΟΙΠΟΝ , ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ...(ΠΕΘΑΡΑ) ΧΤΕΣ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΤΙ ΦΑΓΑΜΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΓΕΜΙΣΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕ Ο ΙΔΙΟΣ Η ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝ : ΟΡΙΣΤΕ , ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΕΒΑΛΕ ΕΓΩ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΑ ΕΙΧΑ.ΤΟ ΚΛΕΙΣΑΝ ΕΚΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΑΝΑ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΠΡΗΖΕ ΤΗΣ ΤΟ ΕΣΚΑΣΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ "Η ΜΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΔΙΑ ΘΑ ΒΑΛΩ."ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΚΟΥΒΑΛΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ( ΠΩΣ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΕΙ) ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΑΨΙ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ..ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΙΝΑΝΕ ΕΓΓΥΕΣ ΑΛΛΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΝ. ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΑ...?ΟΣΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ ΤΟΣΟ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΤΑΝ...ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΤΟΝ ΘΕΛΑΝΕ?ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ!ΕΒΑΛΑ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΦΙΛΗΣΑ ΣΤΑΥΡΩΤΑ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ , ΚΑΛΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΜΟΥΡΜΟΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΣΑΟΥΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ. ΤΟ ΤΑΨΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΠΟΡΩΝ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ....ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΔΙΚΟ ΕΧΩ? .ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΙΜΑ. ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΔΥΟ ΜΠΟΥΚΙΕΣ ΦΑΓΗΤΟ ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΡΕΥΟΥΝ?ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ?ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΑΔΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΤΕ?

35ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Τετ Ιουν 01, 2011 1:48 am

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα συγχαρητητρια μου κ απο εμενα κοπελα μου!!!!Διανυεις την καλυτερη φαση της ζωης σου κ μην αφηνεις κανενα κ τιποτα να στην χαλασει!!!!Να μην δινεις καμια σημασια στην πεθερα κ σε αυτα που σου λεει...Απ'οτι γραφεις ο συντροφος σου ειναι πολυ γλυκος κ τρυφερος κ αυτο μονο πρεπει να σου δινει δυναμη κ κουραγιο!Να μην στενοχωριεσαι για τιποτα γιατι το μωρακι σου τα καταλαβαινει ολα!!!Δεν μας ειπες,καρδουλα ακουσες τελικα?

36ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Τετ Ιουν 01, 2011 1:52 am

maria1979


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Α ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ....ΚΑΛΑ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΡΙΞΑΜΕ...ΝΟΜΙΖΩ ΚΛΑΙΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΝΣΑΝΣΕΡ......!!!!

37ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Τετ Ιουν 01, 2011 1:53 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία, καλά το πας! Συνέχισε έτσι, χαλαρά που λέτε και εσείς εκεί πάνω Wink και όσο εσύ είσαι χαμογελαστή και ήρεμη τόσο εκείνη θα φουντώνει! Laughing Laughing Laughing Πολύ έξυπνες είσαστε, όχι τσαούσες!

38ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Τετ Ιουν 01, 2011 2:02 am

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι μου χαιρομαι που ολα πανε καλα!!!Με το καλο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!Και οσο μπορεις ξςκουραση,ηρεμια κ χαλαρωση...Να σκεφτεσαι μονο το μωρακι σου!!!!

39ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 2:24 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπράβο Μαρία συγχαρητήρια, να έχεις μία όμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη αγκαλιά με τον αντρούλη σου Smile
Η αλήθεια είναι οτι ζηλεύω λίγο τις απαντήσεις που δίνει ο άντρας σου στους γονείς του χαχαχχαχα!
Εμένα τα πεθερικά μου δεν χάρηκαν γιατί όπως έμαθα, με το που το άκουσαν άρχισαν να σκέφτονται το οικονομικό βάρος που είναι ένα παιδί..
Μπράβο σου που τους άνοιξες την πόρτα, μακάρι να βρω και εγώ μια μέρα δύναμη να το κάνω Very Happy
Οι δικοί σου θα καταχάρηκαν ε?

Ξέχασα να σου πω οτι και εγώ έχω φουσκώματα και ρεψίματα πολλά!!! μέχρι και το νερό ρεύομαι 2 και 3 φορές!
Ευτυχώς δεν είχα πολλές αναγούλες και εμετούς καθόλου!

40ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 3:04 am

maria1979


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ :ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΥΖΗΓΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ...ΟΥΦ!ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΑΙΜΑ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΖΟΡΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΜΗΤΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ :ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΠΡΟΩΡΟ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΙΟΥ ΜΑΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ , ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ. ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟΣΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ. ΧΤΕΣ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΟΥΖ ΜΗΠΩΣ ΓΛΥΣΤΡΙΣΩ .....!!!ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ . ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΑΝΕΥΤΥΧΗΣ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ.ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ. ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΟΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΕΔΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ .
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΠΑΤΣΙΤΣΙΟ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΤΑΨΙ . ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΟΡΙΣΤΕ ΑΘΕΛΑ ΤΗΣ Η (ΚΥΡΙΑ)ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ.
ΤΟ ΦΙΛΟΣΟΦΟΥΣΑ ΧΤΕΣ: ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΕΣ( ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΥΦΗ ( ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΟΥ) , Η ΟΠΟΙΑ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ- ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ ( ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ, ΓΛΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ)ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΞΩ ) ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΙ ΤΗΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ ( ΕΤΣΙ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΙ )ΠΑΙΔΙ ΗΘΕΛΕ?ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΨΩΜΙ ΤΗΣ ΤΡΩΩ?Η ΜΗΠΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΧΑΤΖΙΛΗΚΩΝΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΚΙΑ ΙΣΩΣ?ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Χ . Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ - ΗΡΕΜΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ- ΑΥΤΗ ΟΧΙ ...ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΩ ΠΟΛΛΑ ΠΛΕΟΝ. ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ.
ΤΑ ΦΟΥΣΚΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΨΙΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΜΟ.ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΑΒΟΛΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΚΑΚΟ

41ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 3:15 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1979 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ :ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΥΖΗΓΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ...ΟΥΦ!ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΑΙΜΑ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΖΟΡΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΜΗΤΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ :ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΠΡΟΩΡΟ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΙΟΥ ΜΑΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ , ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ. ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟΣΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ. ΧΤΕΣ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΟΥΖ ΜΗΠΩΣ ΓΛΥΣΤΡΙΣΩ .....!!!ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ . ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΑΝΕΥΤΥΧΗΣ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ.ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ. ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΟΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΕΔΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ .
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΠΑΤΣΙΤΣΙΟ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΤΑΨΙ . ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΟΡΙΣΤΕ ΑΘΕΛΑ ΤΗΣ Η (ΚΥΡΙΑ)ΧΡΙΣΤΙΝΑ
\

ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ.




μαρια μου συγχαρητηρια να χεις μια καλη εγκυμοσυνη και να κοιταξεις να εισαι ηρεμη. εχεις εναν υπεροχο αντρα που σε προσεχει και αυτο να σε νοιαζει μονο.τοσο φυντωνει η πεθερα που σε προσεχει ζηλευει στο λεω γιατι εχω πειρα καλα της τα πες και γραψτην οπως κανεις θα βγαλει καντηλες.οσο για το πρωορο αμα τυχει μην αγχωνεσαι και εγω στο ογδοο μηνα γεννησα και ολα καλα να χεις πιστη και θετικη σκεψη και ολα καλα θα πανε
ΤΟ ΦΙΛΟΣΟΦΟΥΣΑ ΧΤΕΣ: ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΕΣ( ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΥΦΗ ( ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΟΥ) , Η ΟΠΟΙΑ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ- ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ ( ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ, ΓΛΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ)ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΞΩ ) ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΙ ΤΗΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ ( ΕΤΣΙ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΙ )ΠΑΙΔΙ ΗΘΕΛΕ?ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΨΩΜΙ ΤΗΣ ΤΡΩΩ?Η ΜΗΠΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΧΑΤΖΙΛΗΚΩΝΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΚΙΑ ΙΣΩΣ?ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Χ . Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ - ΗΡΕΜΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ- ΑΥΤΗ ΟΧΙ ...ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΩ ΠΟΛΛΑ ΠΛΕΟΝ. ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ.
ΤΑ ΦΟΥΣΚΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΨΙΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΜΟ.ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΑΒΟΛΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΚΑΚΟ

42ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 3:30 am

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1979 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ :ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΥΖΗΓΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ...ΟΥΦ!ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΑΙΜΑ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΖΟΡΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΜΗΤΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ :ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΠΡΟΩΡΟ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΙΟΥ ΜΑΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ , ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ. ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟΣΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ. ΧΤΕΣ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΟΥΖ ΜΗΠΩΣ ΓΛΥΣΤΡΙΣΩ .....!!!ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ . ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΑΝΕΥΤΥΧΗΣ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ.ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ. ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΟΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΕΔΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ .
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΠΑΤΣΙΤΣΙΟ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΤΑΨΙ . ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΟΡΙΣΤΕ ΑΘΕΛΑ ΤΗΣ Η (ΚΥΡΙΑ)ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ.
ΤΟ ΦΙΛΟΣΟΦΟΥΣΑ ΧΤΕΣ: ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΕΣ( ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΥΦΗ ( ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΟΥ) , Η ΟΠΟΙΑ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ- ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ ( ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ, ΓΛΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ)ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΞΩ ) ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΙ ΤΗΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ ( ΕΤΣΙ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΙ )ΠΑΙΔΙ ΗΘΕΛΕ?ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΨΩΜΙ ΤΗΣ ΤΡΩΩ?Η ΜΗΠΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΧΑΤΖΙΛΗΚΩΝΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΚΙΑ ΙΣΩΣ?ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Χ . Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ - ΗΡΕΜΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ- ΑΥΤΗ ΟΧΙ ...ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΩ ΠΟΛΛΑ ΠΛΕΟΝ. ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ.
ΤΑ ΦΟΥΣΚΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΨΙΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΜΟ.ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΑΒΟΛΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΚΑΚΟ

MH ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΤΕΝΤΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΣΥΓΚΙΝΗΤΗ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ!! ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΣΕ ΤΣΙΤΩΝΕΙ! ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΠΟΥ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ ΜΑΖΙ!! ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΛΩΣ!! ΟΠΟΙΟΣ ΔΕ ΧΑΙΡΕΤΑΙ, ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ!!!
ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΜΗΤΡΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΑ (ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ), ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ, ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΖΑΛΑΔΕΣ!! ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ!!! ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΦΑΤΟ!! ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΚΡΑΓΟΥΝ!! ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ!!
ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΟΓΩ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.. ΚΑΙ ΟΥΤΕ Η ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!! ΕΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!
ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ "ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ" ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!! ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΜΟΥ ΛΕΙΝΕΙ ΑΠΟΡΙΕΣ!! ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ!! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η "ΒΙΒΛΟΣ ΤΗΣ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗΣ"!!
ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! Very Happy flower ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 536304 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 875502

43ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 3:41 am

maria1979


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΟΣΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ...ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ...ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΟΜΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΟΛΟ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΡΚΗ ΧΩΡΟ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΑ ( ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ- ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ) ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΙ ΑΓΑΠΗ...

44ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 3:42 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:...

Σωσω άσχετο αυτό που θα πω, αλλά τέλεια η φωτογραφία σου με την κοιλίτσα! Φτου,φτου! Very Happy

45ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 3:43 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
swsw έγραψε:ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ "ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ" ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!! ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΜΟΥ ΛΕΙΝΕΙ ΑΠΟΡΙΕΣ!! Very Happy flower ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 536304 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 875502

ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 587529 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 587529 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 587529

Συμφωνώ απόλυτα!!!

Κυκλοφορεί και σε νέα ανανεωμένη έκδοση... http://dioptra.gr/page.aspx?itemID=PPG184_1235


Και ως προς ενημέρωση των υπολοίπων μαμάδων, πρόκειται για βιβλίο-τριλογία:

2.ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ

http://dioptra.gr/page.aspx?itemID=PPG184_1239

και

3.ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ (2ος & 3ος ΧΡΟΝΟΣ)

http://dioptra.gr/page.aspx?itemID=PPG184_1265

Το 1ο και το 2ο τα έχω διαβάσει, το τρίτο ομολογώ πως όχι.
Πρόκειται πραγματικά για πολύ αξιόλογα βιβλία και μπράβο που τα ανέφερες Σωσώ Wink Smile

46ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 3:49 am

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:
swsw έγραψε:...

Σωσω άσχετο αυτό που θα πω, αλλά τέλεια η φωτογραφία σου με την κοιλίτσα! Φτου,φτου! Very Happy
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ!!! ΤΗ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!! ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΨΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΜΑΛΛΙ (ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΒΑΦΤΕΙ ΑΠΟ ΓΕΝΑΡΗ) ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ!!! ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 654316 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 654316 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 654316

47ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 3:56 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:
MariaM έγραψε:
swsw έγραψε:...

Σωσω άσχετο αυτό που θα πω, αλλά τέλεια η φωτογραφία σου με την κοιλίτσα! Φτου,φτου! Very Happy
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ!!! ΤΗ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!! ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΨΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΜΑΛΛΙ (ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΒΑΦΤΕΙ ΑΠΟ ΓΕΝΑΡΗ) ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ!!! ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 654316 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 654316 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 654316

Δεν πειράζει μωρέ, με τέτοια κοιλίτσα ποιος παρατηρεί το μαλλί; Very Happy Πάντως βγάλε πολλές φωτογραφίες γιατί αξίζει να έχεις μετά και να κοιτάς τις διαφορές από εβδομάδα σε εβδομάδα και από μήνα σε μήνα!

48ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 4:03 am

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1979 έγραψε:ΠΟΣΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ...ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ...ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΟΜΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΟΛΟ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΡΚΗ ΧΩΡΟ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΑ ( ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ- ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ) ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΙ ΑΓΑΠΗ...
ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!! ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΤΥΠΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ! ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ "ΚΑΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ, ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕ ΒΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ??" (ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΠΕΜΒΑΣΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑ Ή ΚΑΙ ΟΧΙ) ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ Ή ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ.. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΧΩΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.. ΣΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ! ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΞΥΠΝΟΥΣΑ Μ΄ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ! ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΙΕΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ..... ΣΟΥ ΛΕΩ, ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.. ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ Ή ΟΧΙ ΣΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ΚΛΠ ΚΛΠ.. ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 6ο ΑΚΟΜΑ ΡΩΤΑΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ "ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΜΗΠΩΣ ΠΙΕΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ, ΜΗΠΩΣ ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΚΛΠ" ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ!!!
ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ (ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΙΛΑ ΤΟΥ ΧΑΧΑ!!) ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ...
ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!! Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΥΔΑΤΩΜΕΝΗ ΠΑΝΤΑ!! ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 215994 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 215994 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 654316 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 654316 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 536304 flower ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 536304 flower

49ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 4:09 am

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:
swsw έγραψε:
MariaM έγραψε:
swsw έγραψε:...

Σωσω άσχετο αυτό που θα πω, αλλά τέλεια η φωτογραφία σου με την κοιλίτσα! Φτου,φτου! Very Happy
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ!!! ΤΗ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!! ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΨΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΜΑΛΛΙ (ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΒΑΦΤΕΙ ΑΠΟ ΓΕΝΑΡΗ) ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ!!! ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 654316 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 654316 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 654316

Δεν πειράζει μωρέ, με τέτοια κοιλίτσα ποιος παρατηρεί το μαλλί; Very Happy Πάντως βγάλε πολλές φωτογραφίες γιατί αξίζει να έχεις μετά και να κοιτάς τις διαφορές από εβδομάδα σε εβδομάδα και από μήνα σε μήνα!
ΝΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ, ΑΡΧΕΣ 6ΟΥ ΜΗΝΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΡΑΚΙ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΑΝΘΟ ΖΑΧΑΡΩΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 215994 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 215994 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 215994

50ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 4:11 am

maria1979


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΤΥΧΑΙΑ.ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΑΛΛΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΚΟ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΑ ΚΑΛΟ. ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑΝ ΕΤΣΙ.ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΩ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΟ ΞΑΠΛΩΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΧΑΔΙ.ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΚΛΑΜΑ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΛΙΟ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΧΑΙΔΕΥΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΓΑ , ΤΡΑΓΟΥΔΑΓΑ ΚΑΙ ΧΑΙΔΕΥΑ.( ΕΤΣΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΝΟΜΙΖΩ Ο ΥΠΝΟΣ). ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ , ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ 3ΜΗΝΗ ΠΡΩΤΗ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΜΕ ΠΟΛΥ ΛΥΠΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΒΑΡΕΘΩ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ...!!!( ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις