Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
487 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 487 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 4:17 am

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1979 έγραψε:Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΤΥΧΑΙΑ.ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΑΛΛΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΚΟ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΑ ΚΑΛΟ. ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑΝ ΕΤΣΙ.ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΩ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΟ ΞΑΠΛΩΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΧΑΔΙ.ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΚΛΑΜΑ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΛΙΟ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΧΑΙΔΕΥΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΓΑ , ΤΡΑΓΟΥΔΑΓΑ ΚΑΙ ΧΑΙΔΕΥΑ.( ΕΤΣΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΝΟΜΙΖΩ Ο ΥΠΝΟΣ). ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ , ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ 3ΜΗΝΗ ΠΡΩΤΗ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΜΕ ΠΟΛΥ ΛΥΠΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΒΑΡΕΘΩ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ...!!!( ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ)
ΚΑΙ ΓΩ ΠΕΡΝΑΩ ΤΡΕΛΕΣ ΚΡΙΣΗΣ ΒΑΡΕΜΑΡΑΣ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΕΡΕΘΩ ΠΟΤΕ!! ΧΑΧΑ!!
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΝΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΑΝΥΠΑΝΤΡΗ, 31 ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ!! ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 328109 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ!!! ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 654316 ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 654316

52ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 4:29 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι να χαίρεσαι το ζουζουνάκι σου και τον υπέροχο ανδρούλη σου και να χέσεις τους υπόλοιπους!!(Συγνώμη κιόλας!) ν είσαι ήρεμη και χαμογελαστή και να μην σε προβληματίζει τίποτα γιατί το μεταφέρεις και στο μωράκι σου και θα δεις που όσο θα προχωράει η εγκυμοσύνη πόσο διαφορετικά συναισθήματα θα αισθάνεσαι!

Εγώ προσωπικά πήρα το βιβλίο "Τι να περιμένεις όταν είσαι έγκυος" καπώς έτσι και εμεινα πολύ ευχαριστημένη. Πήρα και ένα άλλο (ροζ,σκληρό εξώφυλλο) που δεν θυμάμαι τον τίτλο του αλλά δεν είναι τόσο φιλικό στον αναγνώστηSmile Και σκέφτομαι αργότερα να πάρω και το "Τι να περιμένεις τον πρώτο χρόνο"!!

Όλα να πάνε καλά σου εύχομαι!!!Smile Και από πεθερές..άλλο τίποτα!!!(Ευτυχώς εγώ φτου φτου φτου να φτύσω δεν έχω τέτοια θέματα!)

53ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 4:31 am

maria1979


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΗΡΕ ΤΗΛ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕ ΥΦΟΣ...ΒΑΘΙΕΣ ΑΝΑΣΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ..

54ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 6:39 am

maria1979


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΟΥΦ !ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ. ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΗΡΘΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ . ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΥΦΟΣ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΕ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΔΗΛ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΤΟΥΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΜΙΛΑΝΕ ΕΤΣΙ?ΡΕ ΣΕΙΣ ΠΟΥ ΖΩ?ΝΑΙ , ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΕΔΙΩΞΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑ ΔΙΩΞΩ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΤΑΙ( ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΔΗΛ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ)ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ....ΟΥΦ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ.Π.Χ ΣΤΗΝ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΑΡΟΥΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑ..ΕΣΑΣ ΤΙ ΣΑΣ "ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ"Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?

55ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 7:02 am

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Me to καλό Μαρία μου το μωράκι σου! Κοίταξε την εγκυμοσύνη σου και μην ασχολείσαι με τις βλακείες της πεθεράς γιατι με αυτλα και με εκείνα θα περάσει η εγκυμοσύνη και θα είσαι συνέχεια με ενα προβληματισμό και μια στεναχωρια !Θα γίνεις μανούλα και ολα τα αλλα ειναι τελευταια!
Όσο για το μαρούλι και εμένα μου απαγόρευσαι να τρώω απο εξω μαρούλι γιατι δεν ξέρεις αν το έχουν πλύνει καλά! Αλλά στο σπίτι όταν το επλενα εγω φυσικά και έτρωγα! Βέβαια πριν το φάω το βάζω σε μια λεκα΄νη με νερό οπου έχω ριξει μια χουφτα αλάτι και ξυδι,ριχνω το μαρουλι φύλλο φύλλο και μετα το αφήνω καποια ωρα! Μετα πλυσιμο το κάθε φύλλο και έτοιμη η σαλάτα! Αμα κοιταξεις το νεράκι που έχει μεινει, έχει χωματα και μικρα μικρα εντομακια!

56ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 7:22 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:Me to καλό Μαρία μου το μωράκι σου! Κοίταξε την εγκυμοσύνη σου και μην ασχολείσαι με τις βλακείες της πεθεράς γιατι με αυτλα και με εκείνα θα περάσει η εγκυμοσύνη και θα είσαι συνέχεια με ενα προβληματισμό και μια στεναχωρια !Θα γίνεις μανούλα και ολα τα αλλα ειναι τελευταια!
Όσο για το μαρούλι και εμένα μου απαγόρευσαι να τρώω απο εξω μαρούλι γιατι δεν ξέρεις αν το έχουν πλύνει καλά! Αλλά στο σπίτι όταν το επλενα εγω φυσικά και έτρωγα! Βέβαια πριν το φάω το βάζω σε μια λεκα΄νη με νερό οπου έχω ριξει μια χουφτα αλάτι και ξυδι,ριχνω το μαρουλι φύλλο φύλλο και μετα το αφήνω καποια ωρα! Μετα πλυσιμο το κάθε φύλλο και έτοιμη η σαλάτα! Αμα κοιταξεις το νεράκι που έχει μεινει, έχει χωματα και μικρα μικρα εντομακια!

Συμφωνώ! Εγώ απέφευγα τις σαλάτες από έξω πχ. όταν τρώγαμε σε ένα μαγαζί δεν έτρωγα ποτέ σαλάτα.

57ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 7:32 am

maria1979


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΠΛΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΟΥΤΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΣΑΛΑΤΕΣ ( ΑΠΟ ΜΑΡΟΥΛΙ ΠΧ) ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΤΙΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΙΣ ΞΕΦΛΟΥΔΙΖΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΟΨΑ ΝΤΟΜΑΤΟΣΑΛΑΤΑ ΝΑ ΦΑΩ ΤΗΝ ΕΠΛΕΝΑ ΠΟΣΗ ΩΡΑ , ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΟΛ ΜΕ ΝΕΡΟ. ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΗΝ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΕΦΛΟΥΔΙΖΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΚΑΤΣΕ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ? Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΛΑ ΠΛΥΜΜΕΝΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ , ΕΞΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΗ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΑ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΕΙΧΑ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ. ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΖΟΡΙΣΤΩ ΣΤΟ ΝΑ ΤΑ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΑΠΕ.( ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ ΚΑΝΕΙ Η ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΟΒΕΤΑΙ?)
ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΛΟ. ΑΡΑ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ :ΟΧΙ ΚΑΠΝΙΣΜΑ, ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ- ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ.ΝΑΙ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΠΛΥΜΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ/ΦΡΟΥΤΑ.

58ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 10:53 am

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria1979 έγραψε:ΑΠΛΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΟΥΤΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΣΑΛΑΤΕΣ ( ΑΠΟ ΜΑΡΟΥΛΙ ΠΧ) ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΤΙΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΙΣ ΞΕΦΛΟΥΔΙΖΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΟΨΑ ΝΤΟΜΑΤΟΣΑΛΑΤΑ ΝΑ ΦΑΩ ΤΗΝ ΕΠΛΕΝΑ ΠΟΣΗ ΩΡΑ , ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΟΛ ΜΕ ΝΕΡΟ. ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΗΝ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΕΦΛΟΥΔΙΖΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΚΑΤΣΕ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ? Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΛΑ ΠΛΥΜΜΕΝΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ , ΕΞΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΗ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΑ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΕΙΧΑ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ. ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΖΟΡΙΣΤΩ ΣΤΟ ΝΑ ΤΑ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΑΠΕ.( ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ ΚΑΝΕΙ Η ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΟΒΕΤΑΙ?)
ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΛΟ. ΑΡΑ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ :ΟΧΙ ΚΑΠΝΙΣΜΑ, ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ- ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ.ΝΑΙ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΠΛΥΜΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ/ΦΡΟΥΤΑ.

Με το καλό το μωράκι σου κοπέλα μου! Εμένα μου επέτρεψε η γιατρός να πίνω ένα καφεδάκι την ημέρα (βέβαια εγώ δεν πίνω κάθε μέρα)... αλλά όχι ντεκαφεινέ!

59ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Παρ Ιουν 03, 2011 9:00 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία μου δες εδώ

http://forum.eimaimama.gr/t5216-topic?highlight=%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B5%CF%82

Το είχα ανοίξει όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος για να μαζέψω απόψειςSmile Είναι πάντα να θυμάσαι όμως και θέμα γιατρού!Η άποψη μου είναι ότι πρέπει να τρως τα πάντα απλώς να είσαι λίγο προσεκτική πχ. δεν θα έτρωγες ένα μισοψημένο κοτόπουλο λόγω σαλμονέλας και πριν, γιατί να το φας τώρα??

60ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Σαβ Ιουν 04, 2011 1:10 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μην αγχωνεσαι απο τωρα εγκυος εισαι οχι αρρωστη.Οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος μπηκα στο internet να δω τι μπορω να τρωω και απαγορευοταν τα περσσοτερα . Ρωτησα το γιατρο μου και μου ειπε να μη διαβαζω βλακειες και να τρωω τα παντα τρωω goodys, σαλατες απο εξω, σαλαμια το μονο που μου ειπε ειναι να πινω κανονικο καφε και οχι ντεκαφεινε γιατι κανει αρρυθμιες οποτε ενα νες ελαφρυ το πρωι το πινω. Ακολουθα τις οδηγιες του γιατρου και ολα θα πανε καλα!

http://www.worldjamboree.gr

61ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Σαβ Ιουν 04, 2011 1:25 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Καλημερα μην αγχωνεσαι απο τωρα εγκυος εισαι οχι αρρωστη.Οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος μπηκα στο internet να δω τι μπορω να τρωω και απαγορευοταν τα περσσοτερα . Ρωτησα το γιατρο μου και μου ειπε να μη διαβαζω βλακειες και να τρωω τα παντα τρωω goodys, σαλατες απο εξω, σαλαμια το μονο που μου ειπε ειναι να πινω κανονικο καφε και οχι ντεκαφεινε γιατι κανει αρρυθμιες οποτε ενα νες ελαφρυ το πρωι το πινω. Ακολουθα τις οδηγιες του γιατρου και ολα θα πανε καλα!

ΕΜΕΝΑ ΒΡΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ..ΠΙΝΩ ΜΙΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ..ΦΡΑΠΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.Σ ΑΦΗΝΕΙ ΦΡΑΠΕ ΕΛΑΦΡΥ?

62ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Σαβ Ιουν 04, 2011 1:30 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ δεν ηθελα να σε μπερδεψω αλλα και ο γυναικολογος της εξωσωματικης και ο γυναικολογος μου μου ειπανε κανονικο nescafe ελαφρυ τωρα αν θελεις ξαναρωτα το γιατρο σου.

http://www.worldjamboree.gr

63ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Σαβ Ιουν 04, 2011 1:36 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΑ ΠΙΝΩ Κ ΓΩ ΚΑΝΟΝΙΚΟ...ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΩ ΑΜΑ ΚΑΝΕΙ ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ Κ ΣΤΟ ΕΙΠΑΝ ΜΑ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΕ ΕΝΑ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ..

64ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Σαβ Ιουν 04, 2011 2:41 am

melenia315


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
με το καλο κοριτσακι να ερθει το αγγελουδι σου και μην ακους τιποτα!
πουλανε ωραιοτατες ωτασπιδες για πεθερες,ο πεθερος σου πρεπει να ειναι αγιος ανθρωπος,απο κει θα πηρε και ο αντρουλης σου,,,μην ξεχνας,η οικογενεια αυτη ειναι η δικη σου....

65ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Δευ Ιουν 06, 2011 2:26 am

maria1979


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΟΥΦ!Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΗΤΑΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΙΩΣΩ ΠΡΙΝ ΠΙΑΣΕΙ Η ΖΕΣΤΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΟ...ΕΤΡΕΧΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΣΤΟ ΙΚΑ ΔΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ...ΔΙΝΩ ΣΤΗΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΟΣ ΣΤΟ 2Ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ ΖΗΤΕΙΤΑΙ 3ΜΗΝΗ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΠΛΑΝΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ( ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΠΩΣ ΤΡΩΕΙ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΤΗΣ ΤΑ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΑΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΛΑ)ΜΕ ΕΙΧΕ ΟΡΘΙΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 15 ΛΕΠΤΑ. ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΑΝΑΙΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΑΜΗΛΗΣ ΠΙΕΣΗΣ ΟΡΘΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΝΤΟΜΕΥΟΥΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΓΥΟΣ ΓΑΡ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ" ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΓΥΟΣ"ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΕ ΤΙ ΕΛΕΓΕ!ΑΘΑΝΑΤΟ ΙΚΑ!!!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ !!!Η ΑΔΕΙΑ ΠΑΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΙΚΑ ( ΟΝΕΙΡΟ). ΕΥΤΥΧΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ , Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 7 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ.ΑΦΟΥ Η ΚΑΛΗ ΜΟΥ Η ΠΕΘΕΡΑ 35 ΧΙΛ ΜΑΚΡΙΑ ΔΕΝ ΔΙΑΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΝ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΠΩΣ ΠΑΩ..ΜΙΛΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΙΑ..ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ( Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ) ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΡΗΖΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑΣ....!!!!

66ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Δευ Ιουν 06, 2011 2:44 am

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nα παρακαλας που δεν ασχολειται μαζι σου κουκλιτσα μου!!!!Και τα συγχαρητηρια μου στον φιλο σου που περνει το μερος το δικο σου κ οχι της μαμας..!!!Εσυ να το βλεπεις αυτο!!!Οσο για το ικα κ το δημοσιο,οπως τα ειπες...ΑΘΑΝΑΤΟ!!!!Καλη ξεκουραση με την αδειουλα σου...!!!

67ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Δευ Ιουν 06, 2011 2:57 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ ένα έχω να πω...ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!! Αχ αυτές οι μαμάδες...έτσι θα κάνουμε και εμείς αύριο μεθαύριο..!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις