Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bouba έγραψε:
Sevi έγραψε:Βouba στο parents εγραφες;;; εκει τσακωνονται αρκετα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ναι...και η μλκ ειναι οτι η παρεα χάλασε πολυ καιρό μετα. να εχουμε βγει για καφε κλπ
Την εχω πατησει κ εγω απο εκει......καμενη η γουνα μου!!!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sevi έγραψε:Το Σμαραγδα μου αρεσει κ μενα πολυ!!!
3 αγορια;;;;Μακαρι να ειναι κοριτσακι σιγουρο!!!
Εμας το ενα θα το λεμε Οδυσσεα,απο τον πεθερο μου!!!
Επειδη οι γονεις μου ειναι χωρισμενοι,μενει η μαμα μου που την λενε Παρασκευη αλλα εμεις το αλλο θα το βαφτισουμε Παρη!!!
Να μην ζηλευουνε,επειδη το ενα θα γιορταζει κ το αλλο οχι....
Οποτε Οδυσσεας κ Παρης!!!
Εαν ηταν κοριτσι θα το λεγαμε Φαιδρα....
ΤΟ ΦΑΙΔΡΑ ΤΟ ΑΓΑΠΩ!!! ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΕΝΑ ΠΜ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 215994

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Swsw δεν μου εχει ερθει ακομα κατι.....

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΜΕΡΑ ΚΑΙΟΙ ΚΛΟΤΣΙΕΣ ΟΛΟ ΦΟΥΝΤΩΝΟΥΝ!!!!!
ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΜΑΡΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟΜΑΓΙΑ.ΚΑΙ ΤΑ ΔΟ Μ'ΑΡΕΣΥΝ..ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΝ ΤΟ ΜΑΓΙΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ,Η ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΤΟ ΑΓΑΠΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΛΕΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ!!!!
ΕΜΕΙΣ ΒΑΛΑΜΕ ΣΤΑΥΡΟ ΟΝ ΠΡΩΤΟΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΓΕΡΑΣΗΜΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ...ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΕΕΙ ΜΙΝΑ,ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΜΕ ΑΣΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ.........ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΖΑΜΕ ΧΡΗΣΤΟ ΑΠΟΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ...ΑΛΛΛΑΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΟΥ "ΛΕΜΕ" ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΓΟΡΑΚΙ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ....

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κ καλο μηνα να εχουμε...!!!!
Καλο καλοκαιρακι να μας ερθει.....

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sevi έγραψε:Καλημερα κ καλο μηνα να εχουμε...!!!!
Καλο καλοκαιρακι να μας ερθει.....

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ SEVI ΜΟΥ....!!!! sunny sunny sunny sunny

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα Xania κ καλο μηνα.....να εχουμε μονο ευχαριστα νεα απο τα μπεμπακια μας κ οι μανουλες απο τα παιδακια τους!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε τσούπρες!!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!! Καλό μήνα σε όλες!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 912791 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 334590 ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΙΣΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 215994

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πειράζει που πεινάω πρωι πρωι;;;
παω να φαω τα φρουτα μου...

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bouba έγραψε:πειράζει που πεινάω πρωι πρωι;;;
παω να φαω τα φρουτα μου...

Εγω αυτές τις ημέρες πειναω πολυ.εχω φαει απο το πρωι 3 μπαρες δημητριακων και 2 τοστ με γαλοπουλα και ακομα πειναω.

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και γω εχω φαει δυο κομματάκια κεικ, μη νομιζετε οτι ειμαι νηστικια δηλαδ cyclops

nicole78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ από φαγάκι, λίγα πράγματα αλλά ανα 2 - 3 ώρες! Έχω τον έλεγχο ακόμα... (για πόσο δεν ξέρω) Very Happy
Επίσης έχω ακόμα αμφιβολία για το αν το νιώθω ή είναι το εντερό μου και πραγματικά με αγχώνει λίγο αυτό, γιατί ανυπομονώ για μια ένδειξη (μέχρι να το δώ στη β επιπέδου στις 10/06)!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΜΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!! ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ, ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 875502

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά αποτελεσματα να χεις swsw. Very Happy

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nicole78 έγραψε:Εγώ από φαγάκι, λίγα πράγματα αλλά ανα 2 - 3 ώρες! Έχω τον έλεγχο ακόμα... (για πόσο δεν ξέρω) Very Happy
Επίσης έχω ακόμα αμφιβολία για το αν το νιώθω ή είναι το εντερό μου και πραγματικά με αγχώνει λίγο αυτό, γιατί ανυπομονώ για μια ένδειξη (μέχρι να το δώ στη β επιπέδου στις 10/06)!
ΝΙΚΟΛ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ?? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 21Η ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ.. ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ 17Η ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ! Rolling Eyes

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:Καλά αποτελεσματα να χεις swsw. Very Happy

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΖΕΦ! ΜΑΚΑΡΙ!! ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ Η ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ?? flower

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά αποτελέσματα να έχεις swsw μου!! Θα περιμένουμε νέα σου!!! Εγώ από όρεξη δόξα τον Θεό καλά πάω!!! Στους 4,5 μήνες είχα βάλει 4 κιλά και 400 γραμμάρια!! Θα μπορούσα και πιο λίγα βέβαια αλλά η γιατρός μια χαρά μου είπε!!! Καλά να είναι τα ζουζουνάκια μας και όλα τα άλλα...!!!!! Περιμένω να περάσει κανένα μισάωρο ακόμα να έρθει να με πάρει ο αντρούλης μου από την δουλειά για να πάμε για μαμ στην μανούλα μου!!! Πείνασα πάλι...!!! Χιχιχι!!! Εγώ έχω παρατηρήσει ότι η μπέμπα είναι πιο δραστήρια κατά το μεσημεράκι και το βραδάκι!! Δίνει βέβαια αραιά και που και μερικές στα ενδιάμεσα το καλό μου!!!! Μην το σκέφτεστε καν κορίτσια!! Θα νιώσετε και εσείς τα μωράκια σας πολύ γρήγορα!!! Μάλλον αυτό που αισθάνεστε δεν είναι το εντεράκι σας αλλά το μπομπιράκι σας!!!!!! Μα τι γλυκούλικα που είναι τα καλά μας.....!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 417472

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
swsw έγραψε:
tzef έγραψε:Καλά αποτελεσματα να χεις swsw. Very Happy

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΖΕΦ! ΜΑΚΑΡΙ!! ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ Η ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ?? flower

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ Η ΜΠΑΡΑ ΔΕΝ ΛΕΣ..ΤΟ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:Καλά αποτελέσματα να έχεις swsw μου!! Θα περιμένουμε νέα σου!!! Εγώ από όρεξη δόξα τον Θεό καλά πάω!!! Στους 4,5 μήνες είχα βάλει 4 κιλά και 400 γραμμάρια!! Θα μπορούσα και πιο λίγα βέβαια αλλά η γιατρός μια χαρά μου είπε!!! Καλά να είναι τα ζουζουνάκια μας και όλα τα άλλα...!!!!! Περιμένω να περάσει κανένα μισάωρο ακόμα να έρθει να με πάρει ο αντρούλης μου από την δουλειά για να πάμε για μαμ στην μανούλα μου!!! Πείνασα πάλι...!!! Χιχιχι!!! Εγώ έχω παρατηρήσει ότι η μπέμπα είναι πιο δραστήρια κατά το μεσημεράκι και το βραδάκι!! Δίνει βέβαια αραιά και που και μερικές στα ενδιάμεσα το καλό μου!!!! Μην το σκέφτεστε καν κορίτσια!! Θα νιώσετε και εσείς τα μωράκια σας πολύ γρήγορα!!! Μάλλον αυτό που αισθάνεστε δεν είναι το εντεράκι σας αλλά το μπομπιράκι σας!!!!!! Μα τι γλυκούλικα που είναι τα καλά μας.....!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 417472

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΑΝ ΕΝΑ ΓΟΥΡΓΟΥΡΗΤΟ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ Η ΚΟΙΛΙΑ ΦΟΥΣΚΟΝΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΝΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΕΡΟΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Καλά αποτελέσματα να έχεις swsw μου!! Θα περιμένουμε νέα σου!!! Εγώ από όρεξη δόξα τον Θεό καλά πάω!!! Στους 4,5 μήνες είχα βάλει 4 κιλά και 400 γραμμάρια!! Θα μπορούσα και πιο λίγα βέβαια αλλά η γιατρός μια χαρά μου είπε!!! Καλά να είναι τα ζουζουνάκια μας και όλα τα άλλα...!!!!! Περιμένω να περάσει κανένα μισάωρο ακόμα να έρθει να με πάρει ο αντρούλης μου από την δουλειά για να πάμε για μαμ στην μανούλα μου!!! Πείνασα πάλι...!!! Χιχιχι!!! Εγώ έχω παρατηρήσει ότι η μπέμπα είναι πιο δραστήρια κατά το μεσημεράκι και το βραδάκι!! Δίνει βέβαια αραιά και που και μερικές στα ενδιάμεσα το καλό μου!!!! Μην το σκέφτεστε καν κορίτσια!! Θα νιώσετε και εσείς τα μωράκια σας πολύ γρήγορα!!! Μάλλον αυτό που αισθάνεστε δεν είναι το εντεράκι σας αλλά το μπομπιράκι σας!!!!!! Μα τι γλυκούλικα που είναι τα καλά μας.....!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 417472

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΑΝ ΕΝΑ ΓΟΥΡΓΟΥΡΗΤΟ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ Η ΚΟΙΛΙΑ ΦΟΥΣΚΟΝΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΝΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΕΡΟΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.

Άντε να φύγει και το καρουμπαλάκι της γρήγορα τώρα!!! Μικρό το κακό αφού είναι μια χαρά!!! Ίσως κοιτάει προς τα μέσα το ζουζουνάκι σου και δίνει τις κλωτσιές προς την αντίθετη κατεύθυνση! Καλύτερα το νιώθεις μετά τις 20 εβδομάδες! Λίγη υπομονή ακόμα!!

nicole78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
swsw μου σήμερα μπήκα στην 21η!!! Αλλά και εγώ από άγχος... βδομάδες τώρα! Rolling Eyes

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Very Happy
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!! ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!
SEVIΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ Very Happy ΑΞΙΖΕ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ Ε???
SWSWΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ Very Happy
ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΑΝΑΛΛΑΒΕΙ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΗΣΥΧΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!
ΜΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!
ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Κ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ
Κ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ..ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Rolling Eyes
ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Κ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ!!!
ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΣΤΑ 5 Cool ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!!!
ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ 20 Η 21 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 534787 pale ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις