Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 43]

1Ψηφοφορία ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 1:18 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ Sad
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ
Sad Sad Sad Sad
ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ... ΔΕΝ ΘΕΛΩ Sad
ΤΟ ΕΧΩ ΑΓΑΠΗΣΕΙ. ΟΥΤΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ... ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΕΣΤΩ ΑΥΤΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ... ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΑΛΛΑ ΖΩ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΣΤΑ 22 ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΝΙΩΘΩ ΑΠΑΙΣΙΑ Sad

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να κανεις αυτο που σου λεει η καρδια σου.ο πατερας του μωρου τι λεει;

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν εσυ θελεις αυτο το μωρο θα το κρατησεις.Απο εσενα και μονο εξαρταται. Ημουν ειμαι και 8α ειμαι κατα της εκτρωσης.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βαλτε αν ξερετε τον οργανισμο του αγεννητου παιδιου (καπως ετσι) αν θελει να στηριχτει η κοπελα, γιατι αν της αρνηθουν λεφτα και βοηθεια ειναι πολυ δυσκολο παιδια τι θα κανει; μεταξυ μας δημιτρουλινι, τωρα πολλα μπορει να λενε αν γεννηθει ομως δεν θα μπορεσουν να αντισταθουν, τωρα προσπαθουν στο μυαλο τους να αποφυγουν τα κουτσομπολια και οποια αλλη βλακεια, μετα που θα εχεις φουσκωσει θα εχει μαθευτει και θα περασει καιρος θα ηρεμησουν και οταν γεννησεις πολυ δυσκολο να μην αγαπανε το εγγονακι τους και να σε στηριξουν, ο πατερας αληθεια τι κανει;

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://www.unborn.gr/

δεν ξερω αν αυτο εννοεις Μαριτσα μου...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξερω αφροδιτη μου δεν το εχω δει και ποτε απλα ξερω υπαρχει οργανισμος που δινει βοηθεια σε εγκυες μανουλες που δεν εχουν λεφτα η εχουν οποιοδηποτε προβλημα και της στηριζουν μεχρι να γεννησουν και μετα, και εχουν και ξενωνες, προσταστια αγεννητου παιδιου λεγεται καπως ετσι

new2eenmommy

new2eenmommy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
προσωπική μου άποψη είναι πως η απόφαση πρέπει να είναι ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ δική ΣΟΥ,
Εσύ θα κουβαλάς πάντα αυτή την απόφαση στη ζωή σου και δε θα είναι έυκολο.
Το να κατηγορείς αργότερα κάποιους άλλους δε βγάζει πουθενά και δεν απαλύνεται ο πόνος ενώ εάν είναι η απόφαση δική σου ξέρεις πως και να γυρνούσε πίσω ο καιρός έτσι έπρεπε να πράξεις γιατί αυτό ένιωθες ότι ήταν το σωστό για ΣΕΝΑ!
Οι υπόλοιποι θα πρέπει να σε στηρίξουν στην πορεία ότι απόφαση κι αν πάρεις γιατί είσαι παιδί τους και δε θα σε αφήσουν έτσι.

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ? ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΓΙΑΥΤΟ Sad

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ... ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΧΑΡΗΚΕ.. ΕΚΑΝΕ ΣΧΕΔΙΑ,ΜΕ ΚΑΘΗΣΙΧΑΖΕ, ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ, ΤΟ ΕΙΠΕ Κ ΑΥΤΟΣ, ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ... ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΟΥ... ΑΛΛΑΞΕ ΣΤΑΣΗ. ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ. ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ. Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ 'ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΤΗΡΟΥΝ ΑΛΛΟΙ'.
ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ Κ ΟΡΟ... ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΔΕΝ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ... ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ.

10Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 1:45 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι κοριτσια το unborn ειναι ο οργανισμος για το αγγενητο μωρο....με τιποτα μην το ριξεις για μια ζωη θα το σκεφτεσαι...εκει ξερω οτι βοηθανε και δεν ειναι κακο....δεν ειναι ελλεημοσυνη...Αφου το θες εσυ μην σκεφτεσαι ουτε την ιδια σου την μανα...Ναι οικονομικα ειναι πακετο αλλα υπαρχουν βοηθειες για αυτα τα θεματα,...Αμα θες τα ψαχνουμε κι ολας κι οτι μπορουμε ολες μας να σε βοηθησουμε...

11Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 1:47 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrouline έγραψε:Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ... ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΧΑΡΗΚΕ.. ΕΚΑΝΕ ΣΧΕΔΙΑ,ΜΕ ΚΑΘΗΣΙΧΑΖΕ, ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ, ΤΟ ΕΙΠΕ Κ ΑΥΤΟΣ, ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ... ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΟΥ... ΑΛΛΑΞΕ ΣΤΑΣΗ. ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ. ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ. Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ 'ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΤΗΡΟΥΝ ΑΛΛΟΙ'.
ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ Κ ΟΡΟ... ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΔΕΝ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ... ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ.

Οχι ρε φιλε δε θα μπεις σε αυτην την διαδικασια....Θα σε σκισει μετα ψυχολογικα και θα χωρισετε ουτως η αλλως..

12Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 1:48 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ. ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΜΟΝΗ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΤΑΓΜΑΤΙΚΑ

13Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 1:57 am

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΙ ΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ, ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΕΣΥ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΘΑ ΜΑΛΑΚΩΣΟΥΝ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ; ΘΑ ΣΕ ΔΙΩΞΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ Η Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ; ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΘΕΛΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΣΥ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

14Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 2:03 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrouline έγραψε:Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ... ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΧΑΡΗΚΕ.. ΕΚΑΝΕ ΣΧΕΔΙΑ,ΜΕ ΚΑΘΗΣΙΧΑΖΕ, ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ, ΤΟ ΕΙΠΕ Κ ΑΥΤΟΣ, ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ... ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΟΥ... ΑΛΛΑΞΕ ΣΤΑΣΗ. ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ. ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ. Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ 'ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΤΗΡΟΥΝ ΑΛΛΟΙ'.
ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ Κ ΟΡΟ... ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΔΕΝ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ... ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ.
Τι εννοείς σου έβαλε και "όρο"; Αν είναι ποτέ δυνατόν... Σε αγαπάει; Το συζητήσατε; Του έδειξες πώς νιώθεις και πόσο το θέλεις; Αν θέλεις πραγματικά να το κρατήσεις υπάρχουν λύσεις, αλλά να ξέρεις θα είναι δύσκολα για σένα. Και πάλι όμως αξίζει! Και όσο για το φίλο σου που σου έβαλε και όρο... ας πρόσεχε! Και να σε χωρίσει (που για μένα απαράδεκτο) υπάρχει και η διατροφή...
Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να πάρεις τη σωστή-για σενα-απόφαση!

15Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 2:04 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ.
ΗΔΗ ΕΧΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΙΝΗΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣΩ.
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΔΥΝΕΤΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( 417472

16Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 2:07 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
crazymommy έγραψε:
dimitrouline έγραψε:Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ... ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΧΑΡΗΚΕ.. ΕΚΑΝΕ ΣΧΕΔΙΑ,ΜΕ ΚΑΘΗΣΙΧΑΖΕ, ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ, ΤΟ ΕΙΠΕ Κ ΑΥΤΟΣ, ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ... ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΟΥ... ΑΛΛΑΞΕ ΣΤΑΣΗ. ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ. ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ. Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ 'ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΤΗΡΟΥΝ ΑΛΛΟΙ'.
ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ Κ ΟΡΟ... ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΔΕΝ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ... ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ.
Τι εννοείς σου έβαλε και "όρο"; Αν είναι ποτέ δυνατόν... Σε αγαπάει; Το συζητήσατε; Του έδειξες πώς νιώθεις και πόσο το θέλεις; Αν θέλεις πραγματικά να το κρατήσεις υπάρχουν λύσεις, αλλά να ξέρεις θα είναι δύσκολα για σένα. Και πάλι όμως αξίζει! Και όσο για το φίλο σου που σου έβαλε και όρο... ας πρόσεχε! Και να σε χωρίσει (που για μένα απαράδεκτο) υπάρχει και η διατροφή...
Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να πάρεις τη σωστή-για σενα-απόφαση!

ΠΟΣΟ ΔΙΚΑΙΟ ΕΧΕΙΣ..
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ...
ΑΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΗ Σ'ΟΛΟ ΑΥΤΟ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΠΤ. ΟΥΤΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΟΥΤΕ ΤΠΤ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.
ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ.

17Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 2:09 am

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!

18Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 2:13 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να'σαι σιγουρη οτι θα τα βρειτε....Ειναι γονεις σου..Ειδικα μολις το πρωτοδουν...Εμενα μου λεγανε στην αρχη καλη τυχη και τετοια...Βεβαια εγω ειχα την δουλεια μου...Για ελα δες τους ολους ομαδικως τωρα....Αυτο που θα νιωσεις με το που θα το πρωτοφιλησεις οταν με το καλο γεννησεις δε συγκρινεται με τιποτα στον κοσμο....Εκει στο συλλογο αμεσως θα σου απαντησουν,το ξερω γιατι κι εγω ειχα επικοινωνησει μαζι τους..

19Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 2:14 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrouline έγραψε:
crazymommy έγραψε:
dimitrouline έγραψε:Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ... ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΧΑΡΗΚΕ.. ΕΚΑΝΕ ΣΧΕΔΙΑ,ΜΕ ΚΑΘΗΣΙΧΑΖΕ, ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ, ΤΟ ΕΙΠΕ Κ ΑΥΤΟΣ, ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ... ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΟΥ... ΑΛΛΑΞΕ ΣΤΑΣΗ. ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ. ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ. Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ 'ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΤΗΡΟΥΝ ΑΛΛΟΙ'.
ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ Κ ΟΡΟ... ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΔΕΝ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ... ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ.
Τι εννοείς σου έβαλε και "όρο"; Αν είναι ποτέ δυνατόν... Σε αγαπάει; Το συζητήσατε; Του έδειξες πώς νιώθεις και πόσο το θέλεις; Αν θέλεις πραγματικά να το κρατήσεις υπάρχουν λύσεις, αλλά να ξέρεις θα είναι δύσκολα για σένα. Και πάλι όμως αξίζει! Και όσο για το φίλο σου που σου έβαλε και όρο... ας πρόσεχε! Και να σε χωρίσει (που για μένα απαράδεκτο) υπάρχει και η διατροφή...
Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να πάρεις τη σωστή-για σενα-απόφαση!

ΠΟΣΟ ΔΙΚΑΙΟ ΕΧΕΙΣ..
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ...
ΑΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΗ Σ'ΟΛΟ ΑΥΤΟ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΠΤ. ΟΥΤΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΟΥΤΕ ΤΠΤ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.
ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ.
Το ξέρω κούκλα μου, απλά θέλω να πω ότι δεν είναι σε θέση να σου θέτει όρους! Το μόνο που θα έπρεπε να κάνει στην παρούσα φάση είναι να σε στηρίζει... Πού είναι η αγάπη του;
Κι εγώ πιστεύω πάντως πως ακόμα και αν δεν το θέλουν με τίποτα τώρα οι γονείς σου, αν τελικά το κρατήσεις θα σε στηρίξουν. Και θα μαλακώσουν και θα το αγαπήσουν το παιδάκι σου. Απλά τώρα θεωρούν ότι δεν είναι σωστή η επιλογή σου (όμως εσύ ξέρεις καλύτερα!) και γι' αυτό προσπαθούν να σε πείσουν να μην το κρατήσεις...

20Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 2:15 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula k tatijana sas agapw polu.
tha sas pw suntoma nea.
sas filw.
na eiste kala eseis k h oikoeneia sas Very Happy

21Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 2:27 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
crazymommy ΤΟ ΞΕΡΩ..
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΜΕ Τ Ι Π Ο Τ Α.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

22Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 2:30 am

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitrouline έγραψε:crazymommy ΤΟ ΞΕΡΩ..
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΜΕ Τ Ι Π Ο Τ Α.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ! ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΛΥΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ

23Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 2:36 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΡΑΒΟ και από εμένα στα κορίτσια για τις υπέροχες συμβουλές τους και σ΄ εσένα που θα κρατήσεις το μωράκι σου! ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( 334590 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( 334590 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( 334590 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( 334590 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( 334590 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( 334590 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( 334590 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( 334590 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( 334590 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( 334590 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( 334590 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( 334590

24Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 3:33 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παντως...αν και δεν εχω αυτο το δικαιωμα...θυμβνω με τους γονεις σου!!...τι παει να πει να το ριξεις....οκ..καταλαβαινω πως δεν ειναι οτι καλυτερο...και εγω τωρα που εχω παιδια δεν θα ηθελα κατι τετοι...αλλα απο τη στιγμη που συναιβει το να το ριξεις ειναι τραγικο..εδω μιλαμε για μια ψυχουλα...εναν ανθρωπο...
ναι ο κοσμος θα μιλησει ...στην αρχη περισσοτερο..μετα θα καλμαρει,,,αν ομως τοριξεις αυτο θα σε κηνηγαει μια ζωη...!!
απο την αλλη εχουν αλλαξει τα πραγματα στις μερες μας...και μονο στο φορουμ να κοιταξεις υπαρχουν τοσες ανυπαντρες μανουλες..η αλλες που ζουν μεν με τον πατερα του παιδιου αλλα δεν ειναι παντρεμενες....καλως η κακως ειναι πλεον η νεα καθημερινοτητα ετσι..ποιος θα κρινει εσενα???
πιστευω πως διχνεις μεγαλυτερη ωριμοτητα απο τους γονεις σου και απο τον φιλο σου....σου ευχομαι να το κρατησεις και να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη..και μονο επειδη θα επιλεξεις την ζωη απο την εκτρωση ....ο Θεουλης θα ειναι διπλα σου σε καθε δυσκολια!!
φιλια πολλα!

25Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 3:45 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοιτα δημητρουλα την στιγμη που το χεις παρει αποφαση και θελεις να το κρατησεις .δεν θα ακουσεις κανενα.και οι γονεις θα μαλακωσουν .απλως ηταν αρνητικοι για να σε αποκαρδιωσουν και να σε πιεσουν να αλλαξεις γνωμη.για μενα δωστους να καταλαβουν οτι δεν αλλαζεις αποψη .πιστευω οτι συντομα θα αλλαξουν γνωμη γιατι δεν θελουν να χασουν την κορη τους πιστευω.τους ηρθε καπως επειδη εισαι μικκρη .οι συνθηκες δεν ειναι καταλληλες και ο πατερας αφαντος .δωστους χρονο και θα πανε ολα καλα .οσο για το πατερα δεν αξιζει την στιγμη που σου βαλε το μαιχαιρι στο λαιμο για να το ριξεις .εδω ειμαστε ολες εστω και ψυγχολογικα να σε στηριξουμε .ελπιζω οι γονεις να ξυπνησουν συντομα και ειναι στο πλευρο σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις