Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 43]

51Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:47 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aylin ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ. ΜΑΚΑΡΙ...
ΣΕ ΦΙΛΩ
xxx

52Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:49 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακι μου τι να σου πω?κανε οτι θελει η καρδουλα σου!απο οτι καταλαβα ο μπαμπας ειναι πιο διαλλαχτικος οποτε καλυτερα να προσσεγισεις αυτον!γενικοτερα παντως αν αποφασισεις να κρατησεις το μωρακι σου οι γονεις σου φανταζομαι θα σε στηριξουν,απλα μαλλον τωρα ειναι σοκαρισμενοι!οσο για τον φιλο σου...τι να πω?ωραιος τροπος....μα να σου θετει τελεσιγραφα?ή αυτος ή το μωρο σας?????????
κανε οτι θες και εμεις απο εδω θα σε στηριζουμε οσο και οπως μπορουμε!

53Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:54 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ

54Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 10:03 am

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εχω ακουσει για πολλες γυναικες που στο παρελθον κανανε εκτρωση και το εχουν μετανιωσει..ομως δεν ξερω ουτε μια που κρατησε το παιδι και το μετανιωσε.η αποφαση ειναι μονο δικη σου!!!

55Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 10:18 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsihi έγραψε:εχω ακουσει για πολλες γυναικες που στο παρελθον κανανε εκτρωση και το εχουν μετανιωσει..ομως δεν ξερω ουτε μια που κρατησε το παιδι και το μετανιωσε.η αποφαση ειναι μονο δικη σου!!!

Htan το πιο σωστο που ακουσα!!!!!!!!

Διαβασα μαλλον..

56Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 10:23 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλή μου Dimitrouline εγώ ένα μπορώ να αναρωτηθώ μόνο και συγνώμη αν σου φανεί κάπως αλλά ειλικρινά..πιστεύεις ότι ένας άνθρωπος που σου δημιουργεί διλλήματα τύπου "ή το μωρό που έχεις μέσα σου ή εγώ" αξίζει την παραμικρή προσοχή σου?? Θα μπορέσεις στ'αλήθεια να συνεχίσεις με κάποιον γνωρίζοντας ότι σε μία δύσκολη στιγμή σου έθεσε αυτό το τόσο σοβαρό ζήτημα περιμένοντας κιόλας να επιλέξεις εκείνον???

Για τους γονείς σου δεν θα μιλήσω γιατί πιστεύω πως απλώς έχουν σοκαριστεί και στην προσπάθεια τους να σε στηρίξουν ,το κάνουν με λάθος τρόπο..

Εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο!

57Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 10:30 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΥΤΟ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ Κ ΓΩ. ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΤΟ ΕΡΙΧΝΑ(ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!!), ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ. ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ,Κ ΑΥΤΟΣ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΦΩΤΙΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ.

58Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 10:33 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σου το είπα αυτό με όλη μου την καλή θέληση.. Έχουν υπάρξει και στη δική μου ζωή άνθρωποι που μου έθεσαν διλλήματα και κατέληξα απλώς ότι δεν αξίζει να ασχολείσαι μαζί τους. Στο κάτω κάτω της γραφής εσύ θα περάσεις όλο το λούκι αν πάρεις μία απόφαση που δεν θέλεις, ούτε οι γονείς σου ούτε αυτός. Επομένως.. ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του και τις αποφάσεις που λαμβάνει στην ζωή του!Είναι πάρα πολύ άσχημο να μετανιώνεις για κάτι που δεν έχεις καν αποφασίσει εσύ να κάνεις!Δεν περνάει με τίποτα, στο λέω εκ πείρας..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Carrie στις Κυρ Ιουν 05, 2011 10:37 am, 1 φορά

59Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 10:36 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ..
ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΑΧ ΑΣ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΛΙ Κ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ... ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥΣ..ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΩ Κ ΝΑ ΦΕΥΓΩ... Sad

60Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 10:55 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrouline έγραψε:ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ..
ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΑΧ ΑΣ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΛΙ Κ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ... ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥΣ..ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΩ Κ ΝΑ ΦΕΥΓΩ... Sad

Απο Αθηνα εισαι?Εχεις καπου να μεινεις?

61Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 11:00 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dimitroula xairomae para polu pou pires authn thn apofash k eisai apofasismenh gia ta panta oti k na sou poun oi dikoi sou... k egw eimai ths apopsis na epimeineis sthn apofash sou k kanaeis ma kaneis den mporei na sou allaksei gnwmh... sigoura oi dikoi sou molis doun oti to theleis toso polu k epimeneis tha malakwsoun k autoi k tha se stiriksoun...goneis einai k tha katalavoun poso mallon otan prokeitai gia to eggonaki tous...
oson afora ton kosmo mhn se noiazei katholou,esu twra prepei na koitas ton eauto sou k auth thn zwoula pou exeis mesa sou...
oso gia ton filo sou den prokeitai na sxoliasw tpt... cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

62Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 12:22 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ. ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΜΟΝΗ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΤΑΓΜΑΤΙΚΑ δημητρα μν το κανεις θα το μετανοιωσεις παρα πολυ κ θα σε παρει ψυχολογικα απο κατω...το εκανε μια φιλη μου κ καθε μερα εκλαιγε μν το κανεις γλυκια μου αστουσ να λενε...τι θα σε πεταξουν στο δρομο δν νομιζω κρατισε το κοριτσακι μου απευθηνσου κ σε αυτο που βοηθαει τις εγκυες που ειπαν παραπανω τα κοριτσια κ μν φοβασε τπτ κ θα δεις συντομα θα ειναι ολα καλα...οτι χρειαστεις εμεις ολες ειμαστε εδω....ειναι ωραιο πραγμα το μωρο εγω δν εχω εκομη αλλα περιμενω αποτελεσματα....ΜΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙς ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΝΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ.....ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕς ΕΣΥ ΜΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥς ΑΛΟΥΣ..Κ ΑΣ ΧΩΡΙΣΕΙς...ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙς Κ ΕΣΥ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΗ ΣΟΥΥΥΥΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( - Σελίδα 3 215994 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( - Σελίδα 3 215994

63Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 12:37 pm

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ!!! ΠΟΣΟ ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ ΔΥΝΕΤΕ!!! ΑΧ ΠΟΣΟ!!!
tatijana ΟΧΙ,ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΕΙΜΑΙ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΩ... ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΩ.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΓΝΩΜΗ ΣΥΝΤΟΜΑ..

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Κ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ. ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΗ ΑΝΑΓΚΗ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΑ I love you
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( - Σελίδα 3 804467 ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ I love you

64Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 12:46 pm

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitrouline έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ!!! ΠΟΣΟ ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ ΔΥΝΕΤΕ!!! ΑΧ ΠΟΣΟ!!!
tatijana ΟΧΙ,ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΕΙΜΑΙ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΩ... ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΩ.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΓΝΩΜΗ ΣΥΝΤΟΜΑ..

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Κ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ. ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΗ ΑΝΑΓΚΗ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΑ I love you
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( - Σελίδα 3 804467 ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ I love you

ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΑ ΑΚΡΑ, ΔΥΣΚΟΛΑ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΓΚΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΘΟΥΝ ΕΤΣΙ, ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΣΕ ΦΟΒΕΡΙΣΟΥΝ ΘΕΛΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣΕΙΣ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΕΤΣΙ. ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΞΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.
ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΣΟΥ, ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΒΙΑΣΤΙΚΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΤΩΡΑ.
ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ

65Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 12:49 pm

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Smile ΜΑΚΑΡΙ..
ΘΑ ΣΑΣ ΦΕΡΩ ΝΕΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΡΟΥΛΟΥ, ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( - Σελίδα 3 215994

Κ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΦΙΛΙ Χ

66Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 1:10 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο βραδυ δημητρα μακαρι να πανε ολα καλα....περιμενουμε νεα σου... ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( - Σελίδα 3 215994 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( - Σελίδα 3 215994 ενα φιλη κ μια μεγαλη αγκαλια να εχεις απο μενα κ ενα χερακι απο μενα να σου το κραταει αυριο κουκλα μου υπομονη κ κανε οτι λεει η καρδουλα σου....εμεις θα ειμαστε εδω για οτι χρειαστειςςςς ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( - Σελίδα 3 215994 ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( - Σελίδα 3 215994

67Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 1:50 pm

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( - Σελίδα 3 315810

68Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 2:33 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα Δήμητρα. Να σου πω κι εγώ τη γνώμη μου και να σε στηρίξω όσο μπορώ.Έχεις αναφέρει κάπου σε ποιο μήνα μήνα? Για το αγόρι δεν θα το συζητήσω πολύ, άλλωστε είναι το τελευταίο που με απασχολεί. Εγώ πάντως πριν αρχίσω να πυροβολώ ανθρώπους εξετάζω όλα τα ενδεχόμενα. Εμείς σαν γυναίκες λειτουργούμε αλλιώς. Ο κάθε άντρας και ειδικά σε αυτή την ηλικία νομίζω ότι τρομοκρατείται λίγο ακόμα κι αν το περιμένει και κάνουν προσπάθειες για εγκυμοσύνη. Βέβαια τα λόγια ΟΡΙΟ ΜΕΧΡΙ ΤΡΙΤΗ ΑΛΛΙΩΣ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ είναι απαράδεκτα δεν μπορώ να τα χαρακτηρίσω. Δεν μένω άλλο σε αυτόν θα δείξει ο καιρός πια θα είναι η στάση του. Το θέμα των γονιών σου δεν ξέρω αν τους καταλαβαίνω ή όχι δεν ξέρω πόσο αυστηροί είναι. Δεν ξέρω αν θα σε συγχωρήσουν ποτέ. Δεν ξέρω αν στο γιατρό σήμερα λυγίσουν και βρίζουν την ώρα και τη στιγμή που σου έλεγαν να το ρίξεις. Δεν μπορώ να τους κρίνω. Το μόνο που έχω να πω είναι δεν τους καταλαβαίνω. Στην όλη ιστορία ο άνθρωπος που μ ενδιαφέρει είσαι εσύ. Πρέπει να κάτσεις να σκεφτείς το μέλλον σου πως θα είναι ΜΕ ή ΧΩΡΙΣ παιδί. Είσαι 21. Αν οι γονείς σου τελικά το δεχτούν θα είναι όλα μια χαρά. Αν όχι θα πρέπει να δεις το θέμα επιβίωσης. Σίγουρα ο σύλλογος που σου είπανε τα κορίτσια θα βοηθάσει σε τέτοια φαντάζομαι δεν το γνωρίζω. Από τώρα που είσαι έγγυος και πολλά χρόνια το θέμα διασκέδαση σε αυτή την ηλικία, τύπου μπαράκια, διακοπές με φίλους κλπ θα είναι δύσκολο εώς αδύνατο και ειδικά αν δεν έχεις βοήθεια. Δουλειά και σπουδές μπορείς να τα κάνεις παράλληλα. Από την άλλη όμως θα έχεις ένα πλασματάκι που θα έχει ανάγκη την αγάπη σου και την φροντίδα σου. Όταν θα ακούσεις την λέξη μαμά θα σου ρθει λιποθυμία δεν θα ξέρεις που να το πρωτοπείς ΜΕ ΕΙΠΕ ΜΑΜΑ. Θα μπορείς να κάνεις άλλου είδους διασκέδαση και ίσως να σου αρέσει και πιο πολύ που θα μπορεί περιλάβει και το μωράκι σου. Καταρχήν θα μεγαλώνετε μαζί γιατί κι εσύ μικρούλα είσαι. Σκέψου λίγο και την ζωή σου αν ρίξεις το παιδί. Με μια απόφαση που δεν θα είναι δική σου. ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ....μα ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ, πίστεψέ με κι ο χρόνος δε γυρίζει πίσω δυστυχώς. Κι αν δεν μπορέσεις να κάνεις άλλο παιδί? Βέβαια κι άλλα παιδιά να κάνεις δεν θα σου βγει ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ από το μυαλό και ειδικά αν έχει προχωρήσει η εγγυμοσύνη κι ακούσεις την καρδούλα του. Αυτόν τον ήχο θα τον ακούς μέχρι να φύγεις κι εσύ από τη ζωή. Εγώ γενικά στη ζωή μου πρώτα σκέφτομαι τα αρνητικά, οπότε να έρθουν να είμαι κάπως "προετοιμασμένη" κι αν έρθουν τα θετικά ακόμα καλύτερα. Θα σου πρότεινα λοιπόν να σκεφτείς πρώτα θέματα επιβίωσης σε περίπτωση που δεν δεχτούν οι γονείς σου και μετά όλα τα άλλα. Αν και πιστεύω ότι οι γονείς σου τελικά δεν είναι και τόσο σκληροί. Μόνο που σου είπε ο πατέρας σου να έρθει μαζί δείχνει κάτι. Θα του μιλήσει κι ο γιατρός, δε νομίζω να είναι κανένας γιατρός υπέρ των εκτρώσεων. Εύχομαι να πάνε όλα καλά σήμερα και να μας ευχάριστα νέα, είτε σήμερα είτε σε λίγους μήνες.

69Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:08 pm

new2eenmommy

new2eenmommy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλά 28 χρονών δεν ειναι κανενασ μπέμπης!!! Θα επρεπε να σε στηρίξει και να φερθεί πιο ώριμα, για χαρη του παιδιου σας μπορεις να του δώσεις λιγο χρονο και μια ευκαιρια βεβαια αλλα τα ματια σου ανοικτά.μη γινεις υποχειριο του! μπορεις να τα καταφερεις....

70Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:20 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....
ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩ ΣΟΥ-ΩΣ ΕΣΧΑΤΗ ΛΥΣΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΣΤΕΓΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΟΡΘΟΠΟΔΗΣΕΙΣ. Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ. ΑΝ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.
ΑΚΟΜΑ ΚΛΑΙΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 10 ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΡΟΝΙΑ. ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ....

71Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 10:48 pm

anastasia78

anastasia78
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ελπίζω οι γονείς σου να αλλάξουν γνώμη και να σε στηρίξουν. επίσης με τέτοιο σύντροφο ίσως είναι καλυτερα για σένα και το νινάκι σου να είστε χωρίς αυτόν. πως θα παίρνει σημαντικές αποφάσεις? και μετά από το δίλλημα που έθεσε ή αυτός ή το μωρό "ευχαρίστησέ τον για τη συμμετοχή στη σύλληψη, πες του ότι μπορεί να τον ξαναδεις στα βαπτίσια και στείλτον στη μαμακα του". μακάρι να σου πάνε όλα καλά και να είσαι ευτυχισμένη

72Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 10:52 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....
ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩ ΣΟΥ-ΩΣ ΕΣΧΑΤΗ ΛΥΣΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΣΤΕΓΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΟΡΘΟΠΟΔΗΣΕΙΣ. Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ. ΑΝ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.
ΑΚΟΜΑ ΚΛΑΙΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 10 ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΡΟΝΙΑ. ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ....

Χαιρομαι που μια ακομη κοπελα ειπε αυτο το πραγμα...Να προσφερει στεγη...Εισαι αξια κοπελα μου,οχι πως οι υπολοιπες που δεν το ειπαν υστερουν..Μπραβο μας που τελικα ειμαστε μερικες ετσι τοσο "δεμενες" και δινουμε τετοια δυναμη σε ενα κοριτσι που προσπαθουν να το αναγκασουν να σκοτωσει μια ψυχουλα...Γιουλη μου τα ειπες παρα πολυ καλα..
Ευχομαι ολα να πανε καλα και να μας εχει ομορφα νεα σημερα..Και ειλικρινα οτι σου εστειλα και στο pm ειμαστε ΟΟΟΟΟΛΕΣ εδω με τον εναν η τον αλλον τροπο διπλα σου..
Πιστεψε με εχεις δυναμη που κδεν ξερεις ακομη..Καιρος να την γνωρισεις..

Μαμακα Μου τα ιδια επαθα κι εγω και το μετανοιωνω για μια ζωη..

73Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 10:59 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....
ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩ ΣΟΥ-ΩΣ ΕΣΧΑΤΗ ΛΥΣΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΣΤΕΓΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΟΡΘΟΠΟΔΗΣΕΙΣ. Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ. ΑΝ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.
ΑΚΟΜΑ ΚΛΑΙΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 10 ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΡΟΝΙΑ. ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ....

Χαιρομαι που μια ακομη κοπελα ειπε αυτο το πραγμα...Να προσφερει στεγη...Εισαι αξια κοπελα μου,οχι πως οι υπολοιπες που δεν το ειπαν υστερουν..Μπραβο μας που τελικα ειμαστε μερικες ετσι τοσο "δεμενες" και δινουμε τετοια δυναμη σε ενα κοριτσι που προσπαθουν να το αναγκασουν να σκοτωσει μια ψυχουλα...Γιουλη μου τα ειπες παρα πολυ καλα..
Ευχομαι ολα να πανε καλα και να μας εχει ομορφα νεα σημερα..Και ειλικρινα οτι σου εστειλα και στο pm ειμαστε ΟΟΟΟΟΛΕΣ εδω με τον εναν η τον αλλον τροπο διπλα σου..
Πιστεψε με εχεις δυναμη που κδεν ξερεις ακομη..Καιρος να την γνωρισεις..

Μαμακα Μου τα ιδια επαθα κι εγω και το μετανοιωνω για μια ζωη..

Κορίτσια πολύ λυπάμαι που το βιώσατε όλο αυτό στο παρελθόν... Το θετικό τώρα είναι που μπορείτε να βοηθάτε μέσα από αυτή την αρνητική σας εμπειρία ένα άλλο μωράκι να γεννηθεί. Είσαστε Μάνες με μ κεφαλαίο και εγώ σας βγάζω το καπέλο.

Μαμάκα μου, με εξέπληξε πολύ ευχάριστα η κίνησή σου αυτή! Μπράβο σου και από εμένα!

74Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 11:06 pm

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΩ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! ΜΑΜΑΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΚΛΑΨΩ!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ!!
I love you I love you
ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ... ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ.ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΩ ΤΠΤ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΤΡΩΣΗ. ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΕΛΕΣΙΓΡΑΦΟ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ. ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΕ ΑΠΙΛΗΣΗ, ΤΟΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ 'ΑΝΤΕ ΑΠΙΛΗΣΕ ΜΕ,ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ?' ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ. ΑΠΛΑ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ.ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ.
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ Κ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...
ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΡΘΩ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ..ΟΥΤΟΣ Η' ΑΛΛΟΣ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΠΤΑΤΤΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ ΛΟΓΙΑ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΓΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ.. ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΙΤΣΕΣ I love you

75Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 11:09 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrouline έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΩ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! ΜΑΜΑΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΚΛΑΨΩ!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ!!
I love you I love you
ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ... ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ.ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΩ ΤΠΤ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΤΡΩΣΗ. ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΕΛΕΣΙΓΡΑΦΟ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ. ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΕ ΑΠΙΛΗΣΗ, ΤΟΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ 'ΑΝΤΕ ΑΠΙΛΗΣΕ ΜΕ,ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ?' ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ. ΑΠΛΑ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ.ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ.
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ Κ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...
ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΡΘΩ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ..ΟΥΤΟΣ Η' ΑΛΛΟΣ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΠΤΑΤΤΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ ΛΟΓΙΑ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΓΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ.. ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΙΤΣΕΣ I love you

Θα δεις πόσο όμορφα θα σε κάνει το μωράκι σου να αισθανθείς τώρα που θα ακούσεις την καρδούλα του! Πραγματικά μπροστά στο θαύμα της ζωής όλα τα ξεχνάς για λίγο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις