Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 43]

26Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 3:59 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αμα θελει μια γυναικα ολα τα καταφερνει.....Εγω πιστευω θα τα καταφερει η μικρη μας γιατι εχει μαγκια μεσα της..Και το θελει..

27Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 4:23 am

lilalo

lilalo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να το κρατησεις το μωρακι.Ειμαι κατα των εκτρωσεων.Μην παρεις τετοια αμαρτια και μαλιστα με το ζορι.Οσο για τον πατερα του παιδου..δειξτου την πορτα αν σου βαζει τετοιους σκληρους ορους.Σε φιλω και ευχομαι ο θεος να βοηθησει και ολα να πανε καλα για σενα και το μωρο σου. ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( - Σελίδα 2 35468

28Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 4:46 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mpravo koritsaki mou kala ekenes kai pires tin pio swsti apofasi den prokeite pote na to metaniwseis stin zwi sou!giati to pio omorfo pragma ston kosmo einai na ferneis sto kosmo mia zwoula!!!!!!

29Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 4:50 am

mamana

mamana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συμφωνω με ολα τα κοριτσια ουτε να το σκεφτεσαι για εκτρωση ειναι δυσκολα αλλα τωρα υπαρχουν διαφοροι συλλογοι που βοηθανε τις ανυπαντρες μητερες,
ξερεις εγω ειμαι απο την αλλη μερια να θελουμε πολυ ενα μωρο να λαχταρανε ολοι για ενα ανηψακι,εγγονακι κ αυτο με τοσες προσπαθειες να μην μας ερχεται γι'αυτο σου λεω οχι,
με τους γονεις σου δεν μπορεις να το ξανασυζητησετε πιο ηρεμα κ να τους πεις τις αποφασεις σου?

30Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 4:51 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν το πιστευω αυτο που βλεπω????
κοριτσακι μου να πας για υπερηχο να το τραβηξεις βιντεο και να τους δειξεις οτι αυτο το ανθρωπακι μεσα σου ειναι πλεον ενα ανθρωπακι ΚΑΝΟΝΙΚΟ και κουνιεται και τεντονετε μεσα σου!!!!!!
και ειδικα τωρα που κλεινουμε και το τριμηνο ειναι πλεον αργα! (ευτηχως)

δεν ειπαμε οτι θα γεννησουμε μαζι????

φιλακια πολλα! και ειμαι μαζι σου ΚΑΙ εγω σε οτι χρειαστεις εννοειτε μη διστασεις! ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( - Σελίδα 2 654316

31Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 6:24 am

eleftherna

eleftherna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συμφωνώ με τα κορίτσια...
Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είσαι ευτυχισμένη!

Συγνώμη αν σε στεναχωρώ με αυτό που θα πω, αλλά η στάση του καλού σου δεν μου αρέσει καθόλου. Τι θα πει όρος?

32Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 6:57 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσι μου γλυκο...δεν μπορω να πιστεψω οτι οι γονεις σου θελουνε να ριξεις ενα δωρο θεου ...οτι η μαμα σου,που ξερει τι ειναι η μητροτητα δεν θελει να σε στηριξει...προκειται για μια νεα ζωη...για μια ψυχη σε ενα σωμα...ενα σωμα που θα γεννηθει απο μεσα σου...ειναι και αιμα τους!ειναι οτι πολυτιμοτερο μπορουσε να σου συμβει...μια νεα ζωη σημαινει μια νεα αρχη..μια ευτυχια απεραντη..
δεν ξερω ποιο ειναι το σκεπτικο τους..εσυ ομως οντας 22 χρονων δεν θεωρεισαι ανευθυνη ουτε μπορουν να σου στερουν την μητροτητα εστω φραστικα πρωτα,επιθυμοντας να καταληξει σε πραξη που κατα την γνωμη μου,εκτρωση ειναι εγκλημα.......
μπραβο σου που το θελεις και θα το κρατησεις.μην ακους κανεναν!! το μωρακι αυτο θα ειναι το αιωνιο στηριγμα σου,στην καρδια,στην ευτυχια,στο μυαλο,θα ειναι το μωρο σου!!! η αγαπη σου γ αυτο θα σε κανει ακομη πιο δυνατη και μην φοβασαι τιποτα!οσο μπορουμε ,λιγο εγω ,λιγο τα κοριτσια θα σε βοηθαμε...
και να εισαι σιγουρη ...καποια στιγμη οι γονεις σου θα καταλαβουν..γιατι ειναι γονεις.και οταν το δουνε το μωρακι σου θα πεταξουν απο ευτυχια.θελω να πιστευω!
ο συντροφος σου ομως,δεν μπορω να τον ψυχολογισω χωρις πλακα.μιλαει με κινητρο η με την καρδια?εχετε σοβαρη σχεση?σχεση δηλαδη με σοβαρο που λενε υποβαθρο?δεν μου καθεται ρε παιδι μου την μια να λεει ολα καλα ,και σχεδια και τετοια,και μετα να σου λεει δεν το θελει και να σου βαζει οριο....!!!!

πολυ απλα κοπελα μου τα πραγματα.αν εκεινος σε αγαπαει και καταλαβαινει τι εχεις μεσα σου θα ειναι διπλα σου...αν οχι αστον εκεινος θα μετανιωσει...για ολα υπαρχει ενα τιμημα!!
και δεν μου αρεσει καθολου μα καθολου το γεγονος οτι εισαι εγκυος και κανενας δεν σεβεται ουτε την κατασταση σου,ουτε το εμβρυο που κυοφορεις,ουτε κανουν διαλογο μαζι σου!!!!
συγνωμη κιολας αλλα τα πηρα ρε π@υστη μου τωρα!!! ελεος δηλαδη!!!
κουκλα μου κοιτα να εισαι ηρεμη εσυ και να το κρατησεις!θα ζησεις μεγαλη ευτυχια!

33Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 7:07 am

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δημητρουλίνι στεναχωρέθηκα πολύ με το ποστ σου αλλά με χαροποιεί η στάση των κροιτσιών εδώ και εν συνεχεία η δική σου απόφαση!

Δεν θα σου πω ..."εαν ήμουν στη θέση σου..." γιατί είμαι στη θέση σου αλλά κάπως πιο διαφορετικά.Με το που μάθαμε για την εγκυμοσύνη μας ήρθαν όλα τα προβλήματα του κόσμου μαζεμένα.Αλλά ούτε στιγμή δεν σκεφτήκαμε να μην κρατήσουμε το μωρό.Θα σου πω μόνο αυτό...Όταν το μάθανε μου ευχήθηκαν "τον κακό μου τον καιρό..."...το τι στεναχώριες πέρασα και το τι ψυχολογικός πόλεμος μου έγινε δεν μπορώ ούτε καν να στα γράψω γιατί πίστεψέ με ντρέπομαι για μερικούς ανθρώπους με τους οποίους σχετιζόμουν και είναι συγγενείς του παιδιού μου...είμασταν και είμαστε ΜΟΝΟΙ μας!!!Εγώ και ο άντρας μου...οπότε εδώ σου λέω πως εάν ήμουν στη θέση σου θα απευθυνόμουν σε μην οργάνωση προστασία αγέννητου παιδιού, θα προσκαλούσα τον πατέρα στον υπέρηχο για να δεί το παιδί του και εάν δεν άλλαζε εκείνος γνώμη...τότε θα θύμβνα με μια τυχόν λάθος επιλογή ανθρώπου...Είναι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!Αλλά θέλει δύναμη!!!Ο Θεός έχει για όλους και όπως μου είχε πεί μια φίλη μου οι ΕΓΚΥΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΦΩΤΟΣΤΕΦΑΝΟ!!!Εϊμαστε και στο ίδιο γκρούπ Δημητρουλίνα!!!Μέσα απο την καρδιά μου έυχομαι όλα να πάνε καλά!!!Σε 'οτι και να χρειαστείς όσο μπορούμε θα είμαστε δίπλα σου!!!

34Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 7:09 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ?ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΑΣ ? Η ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΠΡΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΑΦΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ !! ΚΑΙ ΑΝ ΟΝΤΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ? ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ! ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΠΡΓΜΑΤΙΚΟ ΜΠΑΜΠΑ !! Shocked

35Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 8:11 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΡΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ! ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ I love you
Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ... ΝΑΙ,ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΣΤΑΘΕΙ ΕΜΠΟΔΙΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ. ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΕΙ ΝΑ ΖΕΙ. ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΚΑΝΕ ΟΝΕΙΡΑ Κ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΕΙ ΝΑ ΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ,ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ Κ ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ. Κ ΕΓΩ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ... ΤΩΡΑ ΣΠΟΥΔΑΖΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ modeling ΟΠΟΤΕ... ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΝΤΗΡΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.
ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ. ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΑ ΣΧΕΔΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ,ΗΡΕΜΙΑ,ΣΙΓΟΥΡΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΣΟΥΠ! ΟΛΑ ΤΟΥΜΠΑ.

36Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 8:26 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ηλικία έχει ο φίλος σου; Υπάρχει και το ενδεχόμενο να του άλλαξαν μυαλά οι γονείς του. Βέβαια αυτό δεν τον δικαιολογεί σε καμία περίπτωση. Απλά το αναφέρω σαν ενδεχόμενο.

37Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 8:29 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΤΑ 28. ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΓΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΗΜΟΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ.. ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΛΑ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΑΡΧΙΚΑ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΑΝ. ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΜΥΑΛΑ. ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ. ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΛ Κ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΕΦΕΡΑΝ ΑΝΤΙΡΗΣΗ-ΦΟΒΟ; "ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.ΘΑ ΒΡΩ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ". Κ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑ 'ΜΑΝΤΑΤΑ'... ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Sad

38Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 8:49 am

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάκι μου καλό, προφανώς πριν από αυτο το σοβαρό θέμα που προέκυψε, υπήρχαν επικοινωνιακά κενά μεταξύ σας...Τί παει να πει"σου βάζω ορο ή σου δίνω διορία;" Τί πάει να πει "έλεγε πως είναι ώριμος", όταν η στάση του δείχνει το αντίθετο; Πραγματικά είσαι σε δύσκολη θεση και αυτό είναι απόφαση ζωής... Εχω τη γνώμη πως θα σας έκανε καλό να αποτραβηχτείτε για λίγο από όλους και όλα (πχ.αν μπορείτε να πάτε κάπου ένα σαβ/κο οι δυο σας) και να μιλήσετε εκεί ήρεμα, χωρίς εξωτερικές πιέσεις, να δείτε τί πραγματικά θέλετε οι δυο σας.Γιατί όπως ανέφερε και μια άλλη κοπέλα προηγουμένως, δεν αρκεί η οικονομική ενίσχυση (που δεν ξέρω αν υποχρεούται να τη δίνει αφού δεν ειστε παντρεμένοι) αλλά τα παιδιά χρειάζονται κι έναν πατέρα δίπλα τους...Και αν με το καλό, που στο εύχομαι γιατί είναι δώρο της ζωής, αποφασίσετε να κρατήσετε το μωράκι σας,σε ποιά βάση θα γίνει αυτό; Καθίστε και βάλτε τα κάτω όλα τα ενδεχόμενα και οπωσδήποτε θα πρέπει να αλλάξει ο κύριος στάση και αν μη τι άλλο να σου σταθεί και να σε ακούσει, γιατί αυτό το παιδάκι δεν το έκανες μόνη σου....Σόρρυ, θυμώνω λίγο με τη στάση του...Αντιλαμβάνομαι την πίεση που νιώθεις και θυμώνω...Απλά ανοίξτε τις καρδιές σας και τα αυτιά σας ο ένας στον άλλον και θυμηθείτε πως είστε μαζί γιατι΄αγαπιέστε.... I love you

39Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 8:55 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ? ΕΙΝΑΙ ΠΕΠΙΣΜΕΝΟΣ. ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΜΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ 'ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ'.
ΤΑ'ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ. ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Κ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΔΙΑ Κ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΣΑΣ ΜΕΛΛΟΝ, ΤΩΡΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΠΕΧΕΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΑΣ..

40Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 8:55 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrouline έγραψε:ΣΤΑ 28. ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΓΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΗΜΟΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ.. ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΛΑ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΑΡΧΙΚΑ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΑΝ. ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΜΥΑΛΑ. ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ. ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΛ Κ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΕΦΕΡΑΝ ΑΝΤΙΡΗΣΗ-ΦΟΒΟ; "ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.ΘΑ ΒΡΩ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ". Κ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑ 'ΜΑΝΤΑΤΑ'... ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Sad

Μάλλον κάτι έχει γίνει που δεν το γνωρίζεις. Ωστόσο έχεις πολύ σημαντικότερα πράγματα να σε απασχολούν και δεν έχει νόημα να αναλωθείς στο να προσπαθήσεις να κάνεις τον φίλο σου να ωριμάσει. Μερικοί άντρες εξάλλου δεν ωριμάζουν ποτέ. Σοβαρά τώρα όμως και πέρα από την πλάκα, εμείς οι γυναίκες είμαστε πολύ πιο ικανές από την φύση μας. Εγώ με τους γονείς σου δεν θυμώνω. Καταλαβαίνω την αντίδρασή τους και αμφιβάλλω ότι η στάση της μαμάς σου ειδικά είναι μια μόνιμη κατάσταση. Ξέρεις τι νομίζω ότι προσπαθούν να κάνουν; Επειδή είσαι παιδί τους και σε υπεραγαπούν όσο κανένας άλλος τους έχει πιάσει πανικός για το μέλλον σου. Νομίζουν ότι αυτό το παιδί θα σε καταστρέψει και επιπλέον κάπου βρίσκουν πάτημα και δεν σε αφήνουν να τους μιλήσεις. Ίσως φοβούνται να δουν πόσο αποφασισμένη είσαι και εθελοτυφλούν ελπίζοντας ότι θα σου αλλάξουν γνώμη. Ίσως να έχουν πιάσει και οι ίδιοι τον φίλο σου και να του έχουν πει κάτι, σενάρια υπάρχουν πολλά. Όμως όταν φουσκώσει λίγο η κοιλίτσα σου και όταν όπως είπε και μια φίλη πιο πάνω δουν και τον υπέρηχο με το ολοζώντανο τρυφερό πλασματάκι που μεγαλώνει μέσα σου και παίρνει ζωή χάρει σε εσένα, η μαμά σου σαν γυναίκα θα λυγίσει. Θα το λατρέψουν αργά ή γρήγορα. Εύχομαι γρήγορα. Μην τους κρατάς κακία. Πείσε τους ότι θα τα καταφέρεις στην ζωή σου. Και όπως είπες σπουδάζεις. Δεν χρειάζεται να παρατήσεις τίποτα! Εντάξει χρονικά θα σε καθυστερήσει από το πτυχίο σου αλλά τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο! Υπάρχει και ομάδα εδώ μέσα με μανούλες που σπουδάζουν! Εμείς οι γυναίκες όλα τα μπορούμε! Έχω καλή διαίσθηση για εσένα. Νομίζω ότι όλα θα πάνε καλά και η μεγαλύτερη δυσκολία θα είναι αυτή που περνάς τώρα. Όσο για τον φίλο σου... αν δεν αλλάξει μυαλά, δεν αξίζει να είσαι μαζί του. Μόνο εμπόδιο θα είναι στην ζωή σου. Δείξε σε όλους πόσο αποφασισμένη είσαι. Μόλις το καταλάβουν, θα μπουν όλα στην θέση τους.

41Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:01 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ I love you
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΟΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ".. ΑΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΡΙΣΗΜΗ ΜΕΡΑ... ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ Κ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΡΕΖΙΛΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...

42Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:05 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrouline έγραψε:ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ I love you
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΟΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ".. ΑΡΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΡΙΣΗΜΗ ΜΕΡΑ... ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ Κ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΡΕΖΙΛΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...

Θυμίσου ότι δεν μπορεί να γίνει τίποτα χωρίς την θέλησή σου! Αύριο είναι όντως μια πολύ κρίσιμη μέρα! Καλό θα ήταν να έρθει και η μαμά σου μαζί.

43Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:07 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΥΣΚΟΛΟ... ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΛΟΓΟΜΑΧΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ... ΝΑΙ... ΦΕΤΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΤΗΣ!ΕΧΩ ΜΑΜΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ!ΧΑΧΧΑ. ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΗΣ. ΑΥΤΗ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΤΗΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ....

44Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:07 am

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάκι μου μήπως να έπαιρνες τη μαμά σου μαζί; Φαντάζομαι ως γυναίκα και μάνα θα ευαισθητοποιηθει περισσότερο..Και βέβαια τον φίλο σου, για να δει το ζωντανό πλασματάκι, την καρδουλα να χτυπάει και να συζητήσετε οι τρεις σας (εσύ, εκείνος και ο γιατρός), χωρίς επιρροές από άλλους...Στείλε μας νέα οπωσδήποτε,έτσι; Εχεις την αγάπη όλων μας, αν και στη φάση που είσαι σίγουρα δεν φτάνει αυτό...Μακάρι να πάρετε την καλύτερη απόφαση για όλους σας...με γνώμονα την αγάπη, τη σοβαρότητα και την καλή διάθεση.. I love you I love you I love you

45Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:10 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ardo ΜΟΥ I love you
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ.. ΕΛΠΙΖΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ..

46Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:23 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο πατερας σου ειπε ΑΝ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ,που σημαινει οτι κατα βαθος δεν ειναι κ πολυ σιγουρος...Καλα δε σκεφτονται οτι μπορει κατι να παει στραβα και συ να μην ξυπνησεις ποτε απο το χειρουργικο κρεββατι????
Δε θα μιλησω για τον συντροφο σου γιατι θα μιλησω πολυ ωμα και δε θελω στην κατασταση σου..
Και μη σε νοιαζει το τι θα πει ο κοσμος αφου δεν εισαι παντρεμενη,κι εγω ανυπαντρη ειμαι απο δικη μου θεληση..Εννοω οτι δεν ειμαι παντρεμενη κι ουτε θελω κι ας ειμαι με τον συντροφο μου...μη σε νοιαξει ο κοσμος καν...Δεν υπαρχουν αυτα πια...Εκτος απο κατι χωρια...

47Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:27 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΞΕΡΩ Κ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ??
ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΑΚΟΜΗ. Κ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ 'ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ' ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΠΟΛΥΤΙΚΟ. Κ ΤΩΡΑ... ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ...

48Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:34 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrouline έγραψε:ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΡΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ! ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ I love you
Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ... ΝΑΙ,ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΣΤΑΘΕΙ ΕΜΠΟΔΙΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ. ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΕΙ ΝΑ ΖΕΙ. ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΚΑΝΕ ΟΝΕΙΡΑ Κ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΕΙ ΝΑ ΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ,ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ Κ ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ. Κ ΕΓΩ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ... ΤΩΡΑ ΣΠΟΥΔΑΖΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ modeling ΟΠΟΤΕ... ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΝΤΗΡΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.
ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ. ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΑ ΣΧΕΔΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ,ΗΡΕΜΙΑ,ΣΙΓΟΥΡΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΣΟΥΠ! ΟΛΑ ΤΟΥΜΠΑ.

κοριτσακι μου θα σου πω κατι, ο φιλος σου στην αρχη το ηθελε, μολις ειδε οτι οι γονεις σου δεν θελουν και αντεδρασαν ξαφνικα αλαξε γνωμη, οι γονεις σου ειναι ευκαταστατοι ειπες, μηπως θα βολευοταν ο τυπος; γιατι πριν αλλα ελεγε και μολις ειδε οτι οι γονεις δεν, αλαξε τελειως και ας λεει δεν θελω να μας συντηρουν αλλοι, αυτα πριν δεν τα σκεφτηκε και τα σκεφτηκε ξαφνικα με την αρνηση των γονιων σου; κατι δεν μου καθεται καλα ξαφνικα, εσυ κοιτα το μωρακι σου να εισαστε καλα και τα αλλα τσεκαρε τα γιατι κατι δεν μου αρεσει στην ολη φαση

49Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:39 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΑ ΟΧΙ. ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ 'Κ ΝΑ ΑΡΝΗΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΘΑ ΠΑΘΟΥΝ ΠΛΑΚΑ". ΔΕΝ ΣΤΗΡΙΖΟΤΑΝ Σ'ΑΥΤΟΥΣ. ΞΑΦΝΙΚΑ ΦΟΒΗΘΗΚΕ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. (ΑΝ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΟΙ 2 ΖΥΓΟΙ,ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΤΟΥ). ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙ. ΙΣΩΣ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΕΠΙΠΟΛΑΙΑ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΗΚΕ Κ ΑΚΟΥΣΕ Κ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ... ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ...

50Ψηφοφορία Απ: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ :'( Κυρ Ιουν 05, 2011 9:42 am

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δημητρουλίνα...εάν κάποιος σου ζητούσε να βάλλεις πρωτεραιότητα σε κάποιους τομείς της ζωής σου πχ σπουδές, οικογένεια, σχέσεις, φίλοι κλπ κλπ τότε ποιά θα ήταν αυτή?
Συγγνώμη αλλά και εγώ έχω αφήσει στη μέση μια συναυλία που ήταν να κάνω στην Λάρισα και δεν το μετανοιώνω...οπότε η μητέρα σου μάλλον υπερβάλλει λιγάκι για να φοβηθείς ίσως???
Δεν λέω πως η μητρότητα είναι κάτι εύκολο...αντιθέτως αλλά μην σε επιρεάζει η γνώμη κανενός.Περιμένουμε νέα σου και εύχομαι όλα να πάνε καλά!!! Φιλιά πολλά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις