Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τετ Ιουν 09, 2010 8:36 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ.Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕΙ ΚΑΝΕΙ 4 ΠΑΙΔΙΑ (ΚΑΙΣΑΡΙΚΕΣ) ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ!ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΠΛΗ ΕΝΥΔΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ!ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΔΕΙΞΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ 2Η ΦΟΡΑ ΒΑΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΕΛΩ, ΑΛΛΑ ΑΠΛΩΘΗΚΑΝ ΟΙ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΜΑΦΙΖΟΝΤΑΙ ΝΕΕΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΚΡΕΜΑ!!

27Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τετ Ιουν 09, 2010 9:45 am

ladybeat

ladybeat
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εγώ βάζω το γαλάκτωμα της vaseline intensive care και προς το παρόν δεν έχω βγάλαι τίποτα,αλλά και γενικά δεν έχω βγάλει ποτέ ραγάδες γιατί είμαι λίγο χοντρόπετσο Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

28Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τετ Ιουν 09, 2010 10:18 am

aggeliki

aggeliki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsia egw vazw otan to thimamai baby oil i vazelini mexri wras den exw entopiei kamia ragada uparxei periptwsei na kanw twra pou eimai sxedon sto telos tis egkimwsinis?????

29Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τετ Ιουν 09, 2010 10:20 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
aggeliki έγραψε:koritsia egw vazw otan to thimamai baby oil i vazelini mexri wras den exw entopiei kamia ragada uparxei periptwsei na kanw twra pou eimai sxedon sto telos tis egkimwsinis?????

Εγώ εμφάνισα 1-2 αχνές στην 37η βδομάδα και μόλις γέννησα ξεπετάχτηκαν και 1-2 ακόμα φίλες τους, αχαχα! Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 215994

http://www.eimaimama.gr

30Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τετ Ιουν 09, 2010 10:46 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:
aggeliki έγραψε:koritsia egw vazw otan to thimamai baby oil i vazelini mexri wras den exw entopiei kamia ragada uparxei periptwsei na kanw twra pou eimai sxedon sto telos tis egkimwsinis?????

Εγώ εμφάνισα 1-2 αχνές στην 37η βδομάδα και μόλις γέννησα ξεπετάχτηκαν και 1-2 ακόμα φίλες τους, αχαχα! Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 215994
τυχερη εγω εχω τις 4 δικες σου και καμια 20ρια ακομα για να μην νιωθουν μοναξια. Κανουν παρτυ στην κοιλια μου και δεν με ρωτησαν κιολας . Ηρθαν ακαλεστες Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 311356 Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 679259 Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 654655 Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 654655 Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 654655

31Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τετ Ιουν 09, 2010 11:13 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ έβαζα της fissan την mama αλλά δεν γλύτωσα απο ραγάδες τελικά.Νομίζω ότι αν είναι να κάνεις θα κάνεις ότι και αν βάλεις Sad

32Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τετ Ιουν 09, 2010 9:47 pm

eleni1976

eleni1976
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έβαζα fissan mama και δεν έκανα ραγάδες, τωρα στην δεύτερη εγκυμοσύνη έχω πάρει μια κρέμα της Frezyderm, η οποία είναι και πανάκριβη (28 ευρώ) ωραία ηφή-τέλειο άρωμα, αλλά τι να την κάνεις άμα την ξεχνάς? Αμελώ την καθημερινή χρήση και βάζω μια στην χάση μια στην φέξη...Βέβαια όλα είναι σχετικά, αν είναι στο δέρμα σου να ανοίξει-θα ανοίξει....

33Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τετ Ιουν 09, 2010 10:51 pm

gogo


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Olivia έγραψε:Frezyderm Prevenstria... Δεν έβγαλα ούτε μία, αλλά όταν γέννησα.... εμφανίστηκαν μερικές μικρούλες, ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!

Ότι και να βάλεις, μην ξεχνάς να ενυδατώνεις ΟΛΗ την κοιλιά, ακόμα και χαμηλά στο εσώρουχο... Εγώ έβαζα κυρίως ψηλά και τώρα αυτομουντζώνομαι!!

Πάντως, το βασικότερο ρόλο παίζει ο τύπος του δέρματος!!

Θα συμφωνήσω μαζί σου Ολίβια..
Και εγώ που έβαζα συνεχώς κρέμα...είμαι μες τη ραγάδα...
Το θέμα είναι τώρα τι κάνουμε? Υπάρχει λύση?

34Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τετ Ιουν 09, 2010 11:33 pm

jona

jona
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ έχω ραγάδες στους γοφούς και στον πωπό από την εφηβεία.. Crying or Very sad
Οπότε και γνωριζόμασταν καλά με τις.. "κυρίες"!
Στην εγκυμοσύνη έβαζα λοιπόν (για να μην αποκτήσω και στην κοιλιά..Μου έφταναν αυτές που είχα..!)ένα αμυγδαλέλαιο από μαγαζί με βιολογικά-οργανικά προϊόντα.Φανταστική μυρωδιά,τέλεια ενυδάτωση,και δεν κολούσε καθόλου!
ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ!!
Χάρηκα βέβαια για λίγο, γιατί από αλλού τις φοβόβουνα και από αλλού με βρήκαν.. Shocked Εκανα στο στήθος, το οποίο έχει γίνει από τον θηλασμό..χλαπάτσα!! cyclops Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 679259 Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 966307

35Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Πεμ Ιουν 10, 2010 9:03 pm

eleni1976

eleni1976
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα! Δεν πειράζει βρε κορίτσια που έχουμε και μια και δυο και χίλιες δύο ραγαδούλες, είμαστε μαμάδες και το χαιρόμαστε, τρέχουμε όλη μέρα για τα βλαστάρια μας και αυτό μας δίνει δύναμη. Άλλωστε και μοντέλες να είμασταν ένα ρετουσάρισμα στις φωτογραφήσεις μας θα μας έκαναν, οπότε ας αφήσουμε το σώμα μας να εκφραστεί. Γυναίκες-μάνες-σύζηγοι είμαστε και όχι αψεγάδιαστα αγάλματα. Ας αγαπήσουμε το σώμα μας έτσι όπως είναι και να μην στεναχωριόμαστε γιατί στην ζωή υπάρχουν προβλήματα μη αντιμετωπίσημα.Δεν λέω να παραμελούμε τον εαυτό μας τελείος,αλλά να μην ζούμε και με το άγχος της ραγάδας.
Και μην ξεχνάτε να χαμογελάτε, κάνει καλό!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

36Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Πεμ Ιουν 10, 2010 10:49 pm

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimerakia!

mexri stigmhs xhsimopoiousa babyoil levanta gia enudatwsh, den eixa provlima. Dokimasa ena deigmataki tis Mustella k mou arese san ufh k myrwdia k phra thn kanonikh syskeuasia na dokimasw. Den einai k polu f8inh.
Den exw kamia endei3h ragadoulas mexri stigmhs alla prosexw gia na min exw...


Wink

37Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τρι Ιουλ 13, 2010 1:59 pm

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις εντοπισα τις πρωτες χαμηλα στην κοιλια
εχω φρικαρειιιιιιιιιιιιιιι
και ειμαι συνεχεια παστωμενηηηηηη

τι θα κανω?
ειναι μοβ τωρα?
υπαρχει καμια ελπιδα?

38Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τρι Ιουλ 13, 2010 2:11 pm

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
egw pasaleivomoun san thn ilithia oli mera me tin simulcioum alla mono stin koilia....
kai exw h vlammeni mia koilitsa super kai ragades sta podia kai ston popo..
ggggrrrrrrr.......
POU NA TO FANTASTW OTI PREPEI NA VAZW KAI ALLOU??????

EE?????

Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 679259 Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 679259 Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 679259 Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 679259 Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 679259 Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 679259 Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 679259 Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 679259 Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 679259

39Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τρι Ιουλ 13, 2010 3:13 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να δωσω και εγω τις πληροφοριες μου, οσες εισαστε εγκυες αν δεν κανετε ραγαδες πριν γεννησετε μην χαρειτε και πειτε αχ τι καλα δεν εκανα, οι ραγαδες μπορουν να εμφανιστουν και δυο μερες μετα απο την γεννα, ετσι την πατησα εγω τρομαρα μου χαχαχα, επισης απαξ και βγουνε δεν φευγουν απλα το μωβ χρωματακι θα γινει ενα ωραιο ανοιχτοχρωμο που μετα απο καιρο δεν θα πολυφαινεται και εσεις θα ξεχνατε οτι ειναι εκει, θα σας φαινεται οαση μετα την μωβιλα χαχαχα

40Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τετ Ιουλ 14, 2010 1:57 am

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xaxaxaxaxxa a re miloupaki AKRIVWS ETSI!!!!
XIXIXIXI Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 215994

41Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τετ Ιουλ 14, 2010 2:14 am

gogo


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι στο δέρμα του καθενός.
Όσο κρέμα και να βάζεις ένα το δέρμα σου είναι ευαίσθητο θα κάνεις...
Εγώ με το κιλό της έβαζα τις κρέμες και είμαι γεμάτη...τι να κάνω??

42Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τετ Ιουλ 14, 2010 2:23 am

zwoula

zwoula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ ΡΑΓΑΔΕΣ ΠΡΟ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ(ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΜ Κ ΦΟΥΣΚΟΣΑΝ ΑΠΟΤΟΜΑ!!)ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ (ΕΚΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ).ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΒΑΖΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ VASELINE ΤΗΣ PRODERM Κ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΟ MANICURE ΕΙΝΑΙ FREE PARABEN ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ 12€

43Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Ιουν 13, 2011 12:07 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ναι όντως εγω απο μικρη εκανα ραγαδες λιγο να επερνα κιλα εβγαινα η κακουργες κ τωρα πειρα μερικα κιλα κ κανα ακομα ποιο πολλες ποπο μπουτακια στα πλαγια κ στο στηθος εκει στεναχωρεθηκα πολυ ε οχι κ στο στηθος,,,δηλαδ αν μεινω εγκυος θα εχω γεμησειιιιιιιιιιι pffffff Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

44Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Ιουν 13, 2011 12:16 pm

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
christina80 έγραψε:Mellontikes k hdh manoules,

Eseis xrhsimopoieite proionta gia thn apofygh tyxon ragadwn kata ti diarkeia tis egumosinis sas? Eite exete provlima eite oxi?

Proswpika vazw Baby Oil ka8e mera meta to mpanio mou se nwpo derma. Kai dokimasa k ena deigmataki tis Mustella gia tis ragades egumosinis k mou arese san yfh k murwdia. Skeftomai na parw tin kanonikh suskeuasia alla den uparxei se arketa farmakeia.

Den exw anakalupsei provlima me ragades pros to paron alla prosexw gia na exw.
pantws k to baby oil me dieykolunei.

Ti lete, ti proteinete?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εγώ έβαζα στην αρχή -από τον 3ο μήνα- της frezyderm για ραγάδες μαζί με βαζελίνη...δλδ έβαζα πρώτα βαζελίνη μετά το μπάνιο και μετά την κρέμα για τις ραγάδες...έπειτα μου τελείωσε και σκέφτηκα να πάρω της Mustela, με την οποία ήμουν υπερ-ευχαριστημένη...ωραία μυρωδιά...άμεση απορρόφηση...θα σου πρότεινα Mustela
α και μετά για το μωρό χρησιμοποιώ μόνο προϊοντα Mustela (σαμπουάν, κρέμα σώματος, κρέμα προσώπου) και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη επίσης...καλά ο άντρας μου φρικάρει που βάζω στο μωρό κρέμες -είναι αγοράκι- αλλά δεν με νοιάζει...βρίσκω την ευκαιρία μετά το μπανάκι του να του κάνω μασαζάκι...του αρέσει...φιλιά πολλά και με το καλό το μπεμπέ σουυυυυ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

45Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Ιουν 13, 2011 12:44 pm

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οπως ειπαν οι πιο πολλες κοπελες ειναι θεμα δερματος. εγω ξεκινησα simulcium καθε βραδυ απο τον 3ο μηνα μονο στην κοιλια και την περιμετρο του στηθους. βαζελινη μετα απο καθε μπανιο η ντους. στον 6ο και αφου πλεον το κοστος της συγκεκριμενης κρεμας δεν το αντεξα αλλο πηρα της chicco τη mama donna -9m καλη φαινεται μεχρι στιγμης. τα μαντατα θα τα δουμε αφου ξεφουσκωσει το¨"μπαλονι" μας,οταν θα ξεχειλωσει. καλα να ειναι τα μωρακια μας και 2-3 αντε και 10 γραμμουλες χαλαλι τους

46Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Ιουν 13, 2011 1:15 pm

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΑΓΑΔΕΣ ΑΠΛΑ ΒΑΖΩ ΑΡΑΙΑ Κ ΠΟΥ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ prevenstria ΤΗΣ frezyderm ΠΟΥ ΕΙΧΕ 30 ΕΥΡΩ.Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΗ SALBA MAMA ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΕΧΩ Κ ΑΥΤΗ.ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ FREZYDERM ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙ 30 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΔΕ ΤΟ ΚΟΒΩ,

47Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Ιουν 13, 2011 1:22 pm

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΑΓΑΔΕΣ ΑΠΛΑ ΒΑΖΩ ΑΡΑΙΑ Κ ΠΟΥ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ prevenstria ΤΗΣ frezyderm ΠΟΥ ΕΙΧΕ 30 ΕΥΡΩ.Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΗ SALBA MAMA ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΕΧΩ Κ ΑΥΤΗ.ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ FREZYDERM ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙ 30 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΔΕ ΤΟ ΚΟΒΩ,
σε εχω τρελανει στο quote αποψε..χι χι χι....η frezyderm εχει καταπληκτικα προιοντα γενικα απο ολες τις αποψεις αλλα οπως λες ειναι ακριβα τα ατιμα....για την βαζελινη που ειπες την βαζω γιατι κανει πολυ καλη ενυδατωση και το δερμα αμυνεται καλυτερα στις ραγαδες οταν ειναι καλα ενυδατωμενο.

48Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Ιουν 13, 2011 1:28 pm

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
beba160a έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΑΓΑΔΕΣ ΑΠΛΑ ΒΑΖΩ ΑΡΑΙΑ Κ ΠΟΥ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ prevenstria ΤΗΣ frezyderm ΠΟΥ ΕΙΧΕ 30 ΕΥΡΩ.Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΗ SALBA MAMA ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΕΧΩ Κ ΑΥΤΗ.ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ FREZYDERM ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙ 30 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΔΕ ΤΟ ΚΟΒΩ,
σε εχω τρελανει στο quote αποψε..χι χι χι....η frezyderm εχει καταπληκτικα προιοντα γενικα απο ολες τις αποψεις αλλα οπως λες ειναι ακριβα τα ατιμα....για την βαζελινη που ειπες την βαζω γιατι κανει πολυ καλη ενυδατωση και το δερμα αμυνεται καλυτερα στις ραγαδες οταν ειναι καλα ενυδατωμενο.

ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΒΡΕ ΠΑΡΕΑ ΘΕΛΩ Κ ΓΩ ΟΙ ΥΠΝΑΡΟΥΔΕΣ ΠΗΓΑΝ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΟΛΕΣ..ΕΓ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΝΩΡΙΣ..ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΑΥΡΙΟ?(ΑΣΧΕΤΟ)

49Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Ιουν 13, 2011 1:34 pm

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
beba160a έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΑΓΑΔΕΣ ΑΠΛΑ ΒΑΖΩ ΑΡΑΙΑ Κ ΠΟΥ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ prevenstria ΤΗΣ frezyderm ΠΟΥ ΕΙΧΕ 30 ΕΥΡΩ.Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΗ SALBA MAMA ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΕΧΩ Κ ΑΥΤΗ.ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ FREZYDERM ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙ 30 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΔΕ ΤΟ ΚΟΒΩ,
σε εχω τρελανει στο quote αποψε..χι χι χι....η frezyderm εχει καταπληκτικα προιοντα γενικα απο ολες τις αποψεις αλλα οπως λες ειναι ακριβα τα ατιμα....για την βαζελινη που ειπες την βαζω γιατι κανει πολυ καλη ενυδατωση και το δερμα αμυνεται καλυτερα στις ραγαδες οταν ειναι καλα ενυδατωμενο.

ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΒΡΕ ΠΑΡΕΑ ΘΕΛΩ Κ ΓΩ ΟΙ ΥΠΝΑΡΟΥΔΕΣ ΠΗΓΑΝ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΟΛΕΣ..ΕΓ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΝΩΡΙΣ..ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΑΥΡΙΟ?(ΑΣΧΕΤΟ)
δουλευω αλλα 14 00- 22 00 και το μπεμπε μουν ειναι βραδυνος τυπος και με κραταει ολη νυχτα ξυπνια (κλωτσιες,τσισα,πονος στα πλευρα κ.α)

50Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Ιουν 13, 2011 1:43 pm

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ ΓΩ 4 5 ΦΟΡΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟΥΛΑΕΤΑ..ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΟΤΑΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΜΟΥ ΠΙΕΖΕΙ ΤΗΝ ΚΥΣΤΗ Κ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΟΥΝ.ΧΙΧΙ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΣΤΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις