Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τρι Ιουν 14, 2011 2:16 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
beba160a έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΑΓΑΔΕΣ ΑΠΛΑ ΒΑΖΩ ΑΡΑΙΑ Κ ΠΟΥ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ prevenstria ΤΗΣ frezyderm ΠΟΥ ΕΙΧΕ 30 ΕΥΡΩ.Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΗ SALBA MAMA ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΕΧΩ Κ ΑΥΤΗ.ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ FREZYDERM ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙ 30 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΔΕ ΤΟ ΚΟΒΩ,
σε εχω τρελανει στο quote αποψε..χι χι χι....η frezyderm εχει καταπληκτικα προιοντα γενικα απο ολες τις αποψεις αλλα οπως λες ειναι ακριβα τα ατιμα....για την βαζελινη που ειπες την βαζω γιατι κανει πολυ καλη ενυδατωση και το δερμα αμυνεται καλυτερα στις ραγαδες οταν ειναι καλα ενυδατωμενο.


koritsia mou ki egw tin prevenstria tis frezyderm vazw se ennalagi me baby oil gel....kai ta 2 kanoun kali douleia....mexri twra pantws den exw kanei kammia ragada.... Very Happy

52Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Τρι Ιουν 14, 2011 3:17 am

mihantroula

mihantroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γέννησα πριν 8 μηνες.Δεν αγόρασα καμία κρέμα για ραγάδες.Το μόνο που έβαζα ήταν βαζελίνη σε όλη την κοιλιά και το στήθος.Και είχα και μεγάλη κοιλιά και το στήθος μου έγινε το τριπλάσιο και τετραπλάσιο μετά την γέννα.Δεν έβγαλα ούτε μια ραγάδα.όπως είπαν λοιπόν και οι άλλες κοπέλες είναι θέμα, δέρματος, διατροφής, και φυσικά ενυδάτωσης μέσα και έξω.....Η κολλητή μου που είχε αγοράσει φουλ κρέμες και δεν είχε και τόσο μεγάλη κοιλιά σαν εμένα στον 7ο γέμισε ραγάδες.Γιαυτό μην ξοδεύετε περιουσίες σ άυτά.όλα είναι για το κέρδος.Καλό φαγητό,πολύ νεράκι ε, άντε και καμια βαζελινούλα....φιλιά!!

53Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Κυρ Ιουλ 31, 2011 4:16 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια ερωτησουλα για τις ραγαδες εγω δεν εχω αγορασει ειδικη κρεμα. στην αρχη μετα το μπανιο εβαζα καθε φορα βαζελινη τωρα με την ζεστη δε την παλευω βαζω καμια ενυδατικη αλλα οχι κατι ιδιαιτερο για τις ραγαδες. και δοξα τον Θεο δεν εχω κανει μεχρι τωρα εκτος απο κατι παλιες που ειχα στη μεση μου και στα μπουτια ενδιαμεσα αλλα ειναι ηδη ασπρες. υπαρχει περιπτωση να βγαλω μετα οταν ξεφουσκωσω??

και αν γνωριζει καποια ισχυει αυτο που λενε οτι πρεπει να φοραμε κατι στενο στην κοιλια για να μαζευει?

54Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Κυρ Ιουλ 31, 2011 6:14 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΙ ΕΓΩ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΕΒΑΖΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΘΥΜΟΜΟΥΝ Κ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ PENATEN.
ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ Κ ΒΑΖΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΡΟΦΗΤΙΚΗ Κ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΒΑΖΩ Κ ΣΤΙΣ ΠΟΔΑΡΕΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ Wink ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΔΕΡΜΑ...ΒΕΛΟΥΔΟ. ΘΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΠΡΙΝ ΒΓΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Razz

EVVI ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΔΕΝ ΕΒΑΖΑ(ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ) ΤΙΠΟΤΑ. ΟΥΤΕ Κ ΖΩΝΗ ΠΗΡΑ.
Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.
ΒΕΒΑΙΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ Κ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.

55Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Κυρ Ιουλ 31, 2011 7:53 am

filina

filina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ FREZYDERM PREVESTRIA ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΘΟΤΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ ΤΗΣ ELANCYL ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ Ο ΧΟΝΤΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΓΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΒΑΖΑ ΑΝΕΛΛΙΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΤΗΣ WELEDA KAI TH ΦΙΣΣΑΝ ΜΑΜΑ. ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟ ΞΕΡΩ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΙΑ. ΕΙΧΑ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ, ΕΧΩ ΣΤΟΥΣ ΜΗΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ.ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΣΤΩΜΕΝΗ. ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΗΣ ELANCYL ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΖΩΝΗ. ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΖΩΝΗΣ ΗΤΑΝ ΘΕΑΜΑΤΙΚΟ ΑΦΟΥ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ. ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΝΩ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΖΩΝΗ. ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΑ PRENATAL ΠΕΡΙΠΟΥ 35 ΕΥΡΩ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 215994

56Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Κυρ Ιουλ 31, 2011 8:24 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!! εγω μονο αμυγδαλελαιο εβαζα κ δεν εκανα ουτε μια. Να σημειωσω οτι ειχα βαλει γυρω στα 6 κιλα. Η αδερφη μου που εβαλε 25 κιλα επισης δεν εβγαλε ουτε μια αλλα εκεινη εβαζε βαζελινη. ειναι στο δερμα τελικα...

57Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Κυρ Ιουλ 31, 2011 2:04 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εχω βαλει εως τωρα 13 κιλα δεν εχω τοσο μεγαλη κοιλια οπως βλεπω αλλες στον ιδιο μηνα εμενα βασικα απ την αρχη ειναι χαμηλα οποτε ψιλοκρυβετε. απλα σκεφτομαι μηπως κανω μετα την γεννα οταν ξεφουσκωσει η κοιλια

58Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Κυρ Ιουλ 31, 2011 11:04 pm

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω εκανα ραγαδες! στον 8ο μηνα ... τελευταια στιγμη εκει που ειπα πως τις ειχα γλιτωσει ... μου ειχε πει ο γιατρος οτι βαλεις δεν βαλεις κρεμα αν το δερμα ειναι τετοιο θα κανει!

59Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Αυγ 01, 2011 1:42 am

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω στην τελευταια εγκυμοσυνη μου δεν εβαλα τιποτα γιατι απλα δεν μπορουσα να κολαει η κοιλια μου!το αποτελεσμα ηταν να μην σκιστω καθολου.αν ειναι να σκιστεις θα σκιστεις οσες κρεμες και να βαλεις επανω.απλα ειναι η ελαστικοτητα του δεσματος που πεζει ρολο!

60Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Αυγ 01, 2011 12:20 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filina έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ FREZYDERM PREVESTRIA ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΘΟΤΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ ΤΗΣ ELANCYL ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ Ο ΧΟΝΤΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΓΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΒΑΖΑ ΑΝΕΛΛΙΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΤΗΣ WELEDA KAI TH ΦΙΣΣΑΝ ΜΑΜΑ. ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟ ΞΕΡΩ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΙΑ. ΕΙΧΑ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ, ΕΧΩ ΣΤΟΥΣ ΜΗΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ.ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΣΤΩΜΕΝΗ. ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΗΣ ELANCYL ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΖΩΝΗ. ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΖΩΝΗΣ ΗΤΑΝ ΘΕΑΜΑΤΙΚΟ ΑΦΟΥ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ. ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΝΩ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΖΩΝΗ. ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΑ PRENATAL ΠΕΡΙΠΟΥ 35 ΕΥΡΩ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 215994
geia sou thn zwni pou thn briskoume ti einai to prenatal ti eidous magazi einai..kserw akougete xazi erwtisei alla dn to exw ksanakousei

61Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Αυγ 01, 2011 1:04 pm

Neraidoni

Neraidoni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marinaki <3 <3 έγραψε:
filina έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ FREZYDERM PREVESTRIA ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΘΟΤΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ ΤΗΣ ELANCYL ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ Ο ΧΟΝΤΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΓΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΒΑΖΑ ΑΝΕΛΛΙΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΤΗΣ WELEDA KAI TH ΦΙΣΣΑΝ ΜΑΜΑ. ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟ ΞΕΡΩ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΙΑ. ΕΙΧΑ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ, ΕΧΩ ΣΤΟΥΣ ΜΗΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ.ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΣΤΩΜΕΝΗ. ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΗΣ ELANCYL ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΖΩΝΗ. ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΖΩΝΗΣ ΗΤΑΝ ΘΕΑΜΑΤΙΚΟ ΑΦΟΥ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ. ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΝΩ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΖΩΝΗ. ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΑ PRENATAL ΠΕΡΙΠΟΥ 35 ΕΥΡΩ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 215994
geia sou thn zwni pou thn briskoume ti einai to prenatal ti eidous magazi einai..kserw akougete xazi erwtisei alla dn to exw ksanakousei

Η ζώνη είναι που βάζουμε για να μαζέψει η κοιλιά μετα την γέννα. Υπάρχει η ζώνη που μπαίνει στην μέση και ο κορσες που φοριεται απο κάτω και είναι σαν σορτσακι. Νομίζω το δεύτερο είναι καλύτερο, γιατί είναι πιο σταθερό. Εγω τουλάχιστον το σορτσακι είχα πάρει.
Το prenatal είναι μαγαζί με βρεφικα/παιδικά έπιπλα, ρούχα κ.τ.λ και είδη εγκυμοσύνης.

Όσο για τις ραγαδες κι εγω πιστεύω ότι εάν είναι να κανείς θα κανεις. Ειναι θέμα ελαστικότητας. Βαζελινη που είναι και οικονομική... Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 328109

62Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Αυγ 01, 2011 2:00 pm

filina

filina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΤΟ ΝΕΡΑΙΔΟΝΙ!!! Very Happy ΤΑ PRENATAL ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΒΡΕΦΙΚΑ ΡΟΥΧΑ. ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗ ΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΚΕΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΝΗ - ΚΟΡΣΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΣΟΡΤΣΑΚΙ.ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΕΛΥΣΑ.ΑΠΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΛΙΓΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΤΙ ΔΙΕΓΡΑΦΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΥΡΙΩΣ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ. ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΚΑΓΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ. ΜΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ SLING, ΜΙΑ Η ΖΩΝΗ ΕΛΕΟΣ! Laughing ΠΑΝΤΩΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΙΑ ΠΙΕΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ, ΜΑΖΕΥΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΣΤΑΔΙΑΚΑ.

63Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Αυγ 01, 2011 2:16 pm

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emena o giatros den me afeise na valw zwnh giati etsi h meis atrofoun k den exw koilia meta apo treis gennes den evala katholou tin zwnh

64Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Αυγ 01, 2011 2:54 pm

filina

filina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
aggelina25 έγραψε:emena o giatros den me afeise na valw zwnh giati etsi h meis atrofoun k den exw koilia meta apo treis gennes den evala katholou tin zwnh
ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΛΑΘΟΣ. Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ.

65Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Αυγ 27, 2012 12:11 am

snowhite

snowhite
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Ο ΤΥΠΟΣ ΔΕΡΜΑΤΟΣ,ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ...ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΝΥΔΑΤΩΝΟΜΑΣΤΕ!!!ΠΟΛΥ ΕΝΥΔΑΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΒΥ OIL ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ BODY MILK ΓΙΑ ΞΗΡΕΣ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΕΣ!!!!!

66Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Αυγ 27, 2012 12:13 am

snowhite

snowhite
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
aggelina25 έγραψε:emena o giatros den me afeise na valw zwnh giati etsi h meis atrofoun k den exw koilia meta apo treis gennes den evala katholou tin zwnh
ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΗ ΖΩΝΗ...

67Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Αυγ 27, 2012 12:32 am

path_83


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αν και δε διάβασα όλα τα μηνύματα, μάζεψα ορισμένες απορίες...

1. Από πότε πρέπει να ξεκινήσουμε να βάζουμε κρέμα, λάδι ή οτιδήποτε άλλο?

2. Λογικά το καλύτερο αποτέλεσμα (αν είναι να πιάσει) είναι αμέσως μετά το μπάνιο έτσι?

3. Τελικά η βαζελίνη που όπως κατάλαβα κάνει καλή δουλειά, είναι βλαβερή? Μπερδεύτηκα...

4. Το αμυγδαλέλαιο αξίζει? Έχω ακούσει καλά λόγια συν το ότι δεν έχει πολλά χημικά κλπ.

5. Μήπως τελικά να βάλουμε λαδάκι ελιάς που είναι και εντελώς φυσικό και εμείς κάτω απο το αυλάκι το έχουμε και μπόλικο Razz

68Κρέμα για ραγάδες - Σελίδα 3 Empty Απ: Κρέμα για ραγάδες Δευ Αυγ 27, 2012 12:48 am

Chiko

Chiko
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Είναι θέμα δέρματος καθαρά.
Παστωνόμουν τρεις φορές τη μέρα με αμυγδαλέλαιο και κρέμα για ραγάδες (percutalfa νομίζω), μέχρι την τελευταία εβδομάδα δεν είχα πουθενά και ξαφνικά λίγο πριν γεννήσω τσουπ εμφανίστηκαν στο εσωτερικό από τα γόνατα και στα 'πιασιματάκια' μου. Πλέον δεν φαίνονται καθόλου αφού εξασθένησαν με τον καιρό και έσφιξε το δέρμα. Ό,τι περισσέψει μετά τα επόμενα παιδάκια μου θα φύγουν μια και καλή με laser, οπότε δεν τρελαίνομαι. Όσον αφορά τη ζώνη η δική μου γιατρός ήταν σύμφωνη αλλά εγώ δεν ήθελα να βάλω για να επανέλθουν μόνοι τους οι μύες μου. Την είχα αγοράσει όμως. Εμένα όμως με βοήθησε στο να σηκωθώ από το κρεβάτι. Επειδή γέννησα με καισαρική και δεν μπορούσα να κάνω κινήσεις με το που την έβαζα μπλόκαρε κατά κάποιο τρόπο τους μύες και μπορούσα σιγά σιγά να σταθώ στα πόδια μου, να περπατήσω και μην αισθάνομαι ανήμπορη-χειρουργημένη. Έτσι ενώ δεν ήμουν υπέρ της ζώνης τελικά μου στάθηκε πάααααρα πολύ χρήσιμη. Αν γεννούσα φυσιολογικά δεν ξέρω πώς θα ήταν.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις