Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τρι Ιουν 14, 2011 12:45 pm

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
snoopy έγραψε:
MAROULOU έγραψε:
eleftherna έγραψε:
MAROULOU έγραψε:Χθες 12:30 τη νύχτα τον έβαλα στο καρότσι και τον έκανα βόλτα στους δρόμμους. Μερικοί με κοιτούσαν και παράξενα, αλλά τι να κάνω;;

Laughing Laughing Laughing
Τρομέρό! Φαντάζομαι θα σε πήραν για παλαβή!!!
Νωρίς δεν ξεκίνησαν τα δοντάκια του? Άντε, εύχομαι να τελειώσουν και νωρίς να ησυχάσετε!

έχω 2 μέρες που τον κοιμίζω έτσι. Χθες μου έπεσε και η κουβερτούλα του φαρδιά πλατιά στο δρόμο, την πάτησα και λίγο...
τώρα όμως κοιμήθηκε!!!
σοβαρα μιλας βρε κακομοιρο???πωπω επαθα πλακα α ρεεεεεεεεεε τι κανει κανεις για να ηρεμησει το μωρο

μα είναι δυνατόν να καταλαβαίνουν τόοοοσο πια; τον κουνάω στο σπίτι και σπαράζει στο κλάμα και μόλις βγούμε από την εξώπορτα αυτόματα σταματάει.
περιττο τη μέρα τι γίνεται 2 με 3 φορές τον βολτάρουμε.

27το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τρι Ιουν 14, 2011 12:50 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MAROULOU έγραψε:
snoopy έγραψε:
MAROULOU έγραψε:
eleftherna έγραψε:
MAROULOU έγραψε:Χθες 12:30 τη νύχτα τον έβαλα στο καρότσι και τον έκανα βόλτα στους δρόμμους. Μερικοί με κοιτούσαν και παράξενα, αλλά τι να κάνω;;

Laughing Laughing Laughing
Τρομέρό! Φαντάζομαι θα σε πήραν για παλαβή!!!
Νωρίς δεν ξεκίνησαν τα δοντάκια του? Άντε, εύχομαι να τελειώσουν και νωρίς να ησυχάσετε!

έχω 2 μέρες που τον κοιμίζω έτσι. Χθες μου έπεσε και η κουβερτούλα του φαρδιά πλατιά στο δρόμο, την πάτησα και λίγο...
τώρα όμως κοιμήθηκε!!!
σοβαρα μιλας βρε κακομοιρο???πωπω επαθα πλακα α ρεεεεεεεεεε τι κανει κανεις για να ηρεμησει το μωρο

μα είναι δυνατόν να καταλαβαίνουν τόοοοσο πια; τον κουνάω στο σπίτι και σπαράζει στο κλάμα και μόλις βγούμε από την εξώπορτα αυτόματα σταματάει.
περιττο τη μέρα τι γίνεται 2 με 3 φορές τον βολτάρουμε.
ποσα εχει βγαλει?συγνωμη αλλα δεν διαβασα τα προηγουμενα...υπομονη:!!!και μενα ολο το απογευμα εδω και ποσες μερες γκρινιαζει!!!με τη διαφορα οτι εμενα δεν καθεται ουτε σε καροτσι ουτε πουθενα!!!!!εκει να δεις μαρτυριο!!!!εχω φτασει στα ορια μου!!!προχτες μου ρθε να της χωσω στον ποπο και βγηκα στο μπαλκονι και αφησα τον αντρα μου

28το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τρι Ιουν 14, 2011 1:09 pm

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
snoopy έγραψε:
MAROULOU έγραψε:
snoopy έγραψε:
MAROULOU έγραψε:
eleftherna έγραψε:
MAROULOU έγραψε:Χθες 12:30 τη νύχτα τον έβαλα στο καρότσι και τον έκανα βόλτα στους δρόμμους. Μερικοί με κοιτούσαν και παράξενα, αλλά τι να κάνω;;

Laughing Laughing Laughing
Τρομέρό! Φαντάζομαι θα σε πήραν για παλαβή!!!
Νωρίς δεν ξεκίνησαν τα δοντάκια του? Άντε, εύχομαι να τελειώσουν και νωρίς να ησυχάσετε!

έχω 2 μέρες που τον κοιμίζω έτσι. Χθες μου έπεσε και η κουβερτούλα του φαρδιά πλατιά στο δρόμο, την πάτησα και λίγο...
τώρα όμως κοιμήθηκε!!!
σοβαρα μιλας βρε κακομοιρο???πωπω επαθα πλακα α ρεεεεεεεεεε τι κανει κανεις για να ηρεμησει το μωρο

μα είναι δυνατόν να καταλαβαίνουν τόοοοσο πια; τον κουνάω στο σπίτι και σπαράζει στο κλάμα και μόλις βγούμε από την εξώπορτα αυτόματα σταματάει.
περιττο τη μέρα τι γίνεται 2 με 3 φορές τον βολτάρουμε.
ποσα εχει βγαλει?συγνωμη αλλα δεν διαβασα τα προηγουμενα...υπομονη:!!!και μενα ολο το απογευμα εδω και ποσες μερες γκρινιαζει!!!με τη διαφορα οτι εμενα δεν καθεται ουτε σε καροτσι ουτε πουθενα!!!!!εκει να δεις μαρτυριο!!!!εχω φτασει στα ορια μου!!!προχτες μου ρθε να της χωσω στον ποπο και βγηκα στο μπαλκονι και αφησα τον αντρα μου

ένα έβγαλε πριν 4 μέρες. τώρα ξεκινάμε... έγω χθες ήμουν τόσο κουρασμένη που τον έδωσα στον άντρα μου και πήγαν στη πεθερα μου για αρκετές ώρες. ήμουν ένα ράκος... ευτυχώς κάθεται στη βόλτα η καλύτερή του είναι. σε λίγα χρόνια μάλλον δεν θα μπορώ να τον μαζέψω από τα μπαράκια...

29το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τετ Ιουν 15, 2011 2:00 am

eleftherna

eleftherna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εμένα, όταν κλαίει, τον βγάζω στο μπαλκόνι και ηρεμεί!!! Οι γείτονες θα με σιχτιρίζουν! Θα λένε οτι τον βγάζω έξω για να τον ακούνε καλύτερα!!!

30το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τετ Ιουν 15, 2011 2:24 am

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καταρχην καλησπερα μανουλες
Απο την μια χαιρομαι γιατι δεν ειμαι η μονη που το περναει αυτο ... εμας η μικρη ειναι 9 μηνων κι εδω και 5 μερες ριχνουμε το πρωι {οταν λειπω στην δουλεια } το κλαμμα της ζωης της και η μαμα μου απο την μια δεν ξερει τι να της κανει κι απο την αλλη κλαιει κι εκεινη μαζι της παλι καλα που ειναι κι ο πατερας μου μαζι της τα πρωινα και μπορει και την κανει καλα την μικρη .. εχει φαει ολη την κρεμα στα ουλα της και οχι τιποτα αλλο της αρεσει και η γευση {κι εμενα η μυρωδια στο στοματακι της Very Happy Very Happy }
Το μασητικο το εχει φαει του δινει και καταλαβαινει με πιεση μεσα στο παρκο παει και βαζει το στομα της στα διχτυα και τα ξυνει εκει ... Very Happy
Το φαγητο το εχουμε ελλατωσει ψιλοδεκατακια καναμε 2 νυχτες και απο υπνο?? κοιμομαστε την ημερα κανα 2ωρο {καλη ωρα τωρα } και μετα μας τρωει η αυπνια και το βραδυ μετα το γαλα κοιμαται καμια ωρα και γυρω στις 1 ξεκιναει το ξενυχτι... εχτες μονο κοιμηθηκε σερυ σημερα ειπα του αντρα μ οτι αν το ξανακανει θα τον ξυπνησω και θα παει αυτος στον καναπε μαζι της δεν αντεχω κι εγω δουλευω οχι μονο αυτος... οποτε κλαιει βραδυ εκεινος δεν ακουει καν το babyphone ... αν δεν ξεκουραστω κι εγω λιγο δεν θ'αντεξω και πολυ κι εγω θα πεσω κατω ξερη κι αντε να με σηκωσει μετα χιχιχιχι
αλαλ το μωρακι μου το καμαρι μου ποναω οταν το βλεπω να κλαιει τοσο εντονα και να βγαζει το δακρυ κορομηλο και να κοκκινιζει κι οχι τιποτα αλλο μετα της κοβεται η αναπνοη οταν αναπνεει μεχρι να συνελθει....με το μονο που ευχαριστιεται ειναι με το γιαουρτι που ειναι δροσερο απο το ψυγειο Very Happy Very Happy λετα να της βαζω ολα πριν τα φαει στο ψυγειο ??χμμμ....

31το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τετ Ιουν 15, 2011 2:45 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμεις έχουμε βγάλει τα 2 πρώτα δοντάκια μας (ταυτόχρονα!) από την προηγούμενε εβδομάδα και εδώ και μέρες είμαστε μέσα στα νεύρα και το κλάμα. Πυρετό δεν κάναμε ευτυχώς, αλλά δεν τρώμε φρουτόκρεμα (με τα 1000 ζόρια την καταφέρνουμε να φάει λίγο), δυσκολευόμαστε να κοιμηθούμε το βράδυ και είναι μέρες που θέλουμε όλη την ώρα την αγκαλιά της μαμάς (τη Δευτέρα πχ με πέθανε κυριολεκτικά). Αλλά τι να κάνουμε, υπομονή να περάσει! Ναι, δαγκώνουμε τα πάντα, ακόμα και το σαγόνι μου ορμάει να δαγκώσει! Shocked Και τώρα που έχει και τα 2 κάτω δοντάκια πονάααααει όταν με δαγκώνει! το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 688264

32το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τετ Ιουν 15, 2011 2:48 am

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
crazymommy έγραψε:Και εμεις έχουμε βγάλει τα 2 πρώτα δοντάκια μας (ταυτόχρονα!) από την προηγούμενε εβδομάδα και εδώ και μέρες είμαστε μέσα στα νεύρα και το κλάμα. Πυρετό δεν κάναμε ευτυχώς, αλλά δεν τρώμε φρουτόκρεμα (με τα 1000 ζόρια την καταφέρνουμε να φάει λίγο), δυσκολευόμαστε να κοιμηθούμε το βράδυ και είναι μέρες που θέλουμε όλη την ώρα την αγκαλιά της μαμάς (τη Δευτέρα πχ με πέθανε κυριολεκτικά). Αλλά τι να κάνουμε, υπομονή να περάσει! Ναι, δαγκώνουμε τα πάντα, ακόμα και το σαγόνι μου ορμάει να δαγκώσει! Shocked Και τώρα που έχει και τα 2 κάτω δοντάκια πονάααααει όταν με δαγκώνει! το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 688264

Καλε εμενα μου δαγκωσε τον ωμο μου και λεω αμα δαγκωνει τωρα οταν βγαλει δοντακια θα μου κοβει κομματι γιατι αυτα κοβουν κιολας ειναι μυτερα Razz Razz Razz

33το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τετ Ιουν 15, 2011 2:51 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμάς ακόμη να φανεί,η γκρίνια όμως δεν λέει να σταματήσει....
πότε θα βγάλουμε δόντια????????????

34το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τετ Ιουν 15, 2011 3:50 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Frampalou2010 έγραψε:
crazymommy έγραψε:Και εμεις έχουμε βγάλει τα 2 πρώτα δοντάκια μας (ταυτόχρονα!) από την προηγούμενε εβδομάδα και εδώ και μέρες είμαστε μέσα στα νεύρα και το κλάμα. Πυρετό δεν κάναμε ευτυχώς, αλλά δεν τρώμε φρουτόκρεμα (με τα 1000 ζόρια την καταφέρνουμε να φάει λίγο), δυσκολευόμαστε να κοιμηθούμε το βράδυ και είναι μέρες που θέλουμε όλη την ώρα την αγκαλιά της μαμάς (τη Δευτέρα πχ με πέθανε κυριολεκτικά). Αλλά τι να κάνουμε, υπομονή να περάσει! Ναι, δαγκώνουμε τα πάντα, ακόμα και το σαγόνι μου ορμάει να δαγκώσει! Shocked Και τώρα που έχει και τα 2 κάτω δοντάκια πονάααααει όταν με δαγκώνει! το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 688264

Καλε εμενα μου δαγκωσε τον ωμο μου και λεω αμα δαγκωνει τωρα οταν βγαλει δοντακια θα μου κοβει κομματι γιατι αυτα κοβουν κιολας ειναι μυτερα Razz Razz Razz
Αν κόβουν λέει;;; Άστα να πάνε!!!

Όσο για σένα Σούλα μου, μην ανησυχείς, είναι φυσιολογικό. Εξάλλου και σε εμάς έσκασαν 9 μηνών και 1 εβδομάδας... Και που έσκασαν τι καταλάβαμε; Ίσα που με πονάει περισσότερο τώρα... Laughing

35το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τετ Ιουν 15, 2011 3:54 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σουλα η μικρη μου αργησε 11 μηνων τα εβγαλε και μετα πηρε μια φορα μην ανησυχεις θα βγαλει σιγα σιγα

36το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τετ Ιουν 15, 2011 4:06 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Μιλουπακι έγραψε:σουλα η μικρη μου αργησε 11 μηνων τα εβγαλε και μετα πηρε μια φορα μην ανησυχεις θα βγαλει σιγα σιγα


Αχ να έρθει η ευλογημένη η μέρα που θα σκάσουν και θα βγάλω το βρακί μου!! Very Happy Very Happy
Δεν ανησυχώ απλά δεν αντέχωωωωωωωωω άλλη γκρίνιαααααααα....
Αλλά η αλήθεια είναι πως θέλω να δω τον μπομπιράκο μου με τα δυο πρώτα του δοντάκια να μου σκάει χαμόγελα!!!

37το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τετ Ιουν 15, 2011 4:08 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:σουλα η μικρη μου αργησε 11 μηνων τα εβγαλε και μετα πηρε μια φορα μην ανησυχεις θα βγαλει σιγα σιγα


Αχ να έρθει η ευλογημένη η μέρα που θα σκάσουν και θα βγάλω το βρακί μου!! Very Happy Very Happy
Δεν ανησυχώ απλά δεν αντέχωωωωωωωωω άλλη γκρίνιαααααααα....
Αλλά η αλήθεια είναι πως θέλω να δω τον μπομπιράκο μου με τα δυο πρώτα του δοντάκια να μου σκάει χαμόγελα!!!

και εγω αυτο ελεγα θα σβησουμε τουρτα και θα ειμαστε φαφουτες αλλα τελικα ειχαμε δυο δοντακια, οσο για την γκρινια απο 4 μηνων παιδευοταν με τα δοντια και τα εβγαλε 11 οπως σου ειπα, ασε δεν υπαρχει λεμε, ενω ο γιος μου τα εβγαλε φυσιολογικα και χωρις καθολου γκρινια, ειναι τελικα στο παιδι

38το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τετ Ιουν 15, 2011 4:13 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:
Σούλα έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:σουλα η μικρη μου αργησε 11 μηνων τα εβγαλε και μετα πηρε μια φορα μην ανησυχεις θα βγαλει σιγα σιγα


Αχ να έρθει η ευλογημένη η μέρα που θα σκάσουν και θα βγάλω το βρακί μου!! Very Happy Very Happy
Δεν ανησυχώ απλά δεν αντέχωωωωωωωωω άλλη γκρίνιαααααααα....
Αλλά η αλήθεια είναι πως θέλω να δω τον μπομπιράκο μου με τα δυο πρώτα του δοντάκια να μου σκάει χαμόγελα!!!

και εγω αυτο ελεγα θα σβησουμε τουρτα και θα ειμαστε φαφουτες αλλα τελικα ειχαμε δυο δοντακια, οσο για την γκρινια απο 4 μηνων παιδευοταν με τα δοντια και τα εβγαλε 11 οπως σου ειπα, ασε δεν υπαρχει λεμε, ενω ο γιος μου τα εβγαλε φυσιολογικα και χωρις καθολου γκρινια, ειναι τελικα στο παιδι


θα βγούν που θα πάει?
τι καλά που ακούω από σένα και από άλλες μανούλες ότι μερικά παιδάκια δεν ενοχλούνται από τα δοντάκια??
θα έχω ελπίδες για το δεύτερο... Very Happy

39το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τετ Ιουν 15, 2011 7:40 am

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΑΙΡΝΩ ΔΥΝΑΜΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΜΑΖΙ!!! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ. ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΔΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΖΩΡΙ ΤΟ ΠΙΝΕΙ. ΚΑΙ ΟΙ ΒΡΑΔΥΝΕΣ ΜΑΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ...

40το πρωτο μας δοντάκι!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: το πρωτο μας δοντάκι!!! Τετ Ιουν 15, 2011 7:55 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ομοιοπαθουσα κοριτσια...Και μαλλον σπανια περιπτωση αφου ο μικρος μου βγαζει δοντι!!!!!!!!!!!Ξεκινησε απο 2 μηνων,πολλα σαλακια και συνεχεια τα χερια στο στομα,την τελευταια εβδομαδα βαζει το χερι στο στομα ακι τριβει τα δοντια του,του βαζω και κρεμα αλλα δεν κανει πολλα,εχει πολυ γκρινια δεν κοιμαται ολο αγκαλια θελει κια γενικα ειναι ενα αλλο παιδακι απο αυτο που ηξερα οτι εχω γιατι ηταν πολυ ησυχος,τον τελευταιο καιρο ηθελε και να μασαει τη ρωγα μου αλλα δεν τον αφηνα,εχθες που καναμε εμβολιο μας ειπε ο γιατρος οτι μεχρι και τα τελη του αλλου μηνα θα βγει,και οτι ειναι απο τος λιγες περιπτωσεις που εχει δει να ΒΓΑΖΕΙ ΜΩΡΟ ΔΟΝΤΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!Υπομονη λοιπον τι αλλο να κανουμε! Very Happy

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις