Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 41]

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elbar έγραψε:Καλημερα...
Ειμαι σχεδον 30 εβδομαδων με αρκεα δυσκολη εγκυμοσυνη κ εδω κ μια εβδομαδα κ με μερικη αποκολληση πλακουντα αλλα ευτυχως ολα καλα κ τις τελευταιες μερες εχω περισσοτερα υγρα κ καπως κιτρινωπα αλλα διαφανα...
Ειχα κανει προσφατα προληπτικα καλλιεργια κολπικου υγρου κ δεν εδειξε κατι.

Εχετε κατι αναλογο?
Οσες ειστε κοντα στην εβδομαδα μου, ποσο ειναι τα μωρακια σας? εμενα προχθες ηταν 1600 κ φοβαμαι μξηπως λογω της αποκολλησης καθυστερει η αναπτυξη.

κοριτσακι μου μην ανχονεσαι απο το φοβο σου το σκεφτεσαι αυτο ο γιατρος σου τι σου λεει?σιγουρα κατι θα ξερει παρα πανω..εγω στην εβδομαδα σου ηταν το μωρακι μου 1500 μην ανχονεσαι...!!!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας και παλι!!!!!
annyanny καλως ηρθες και με το καλο να δεχτεις το μωρουλινη σου ...εμεις τι να πουμε που στα 31 κανουμε το πρωτο ???
elbar εγω στην εβδομαδα σου ηταν 1300γρ νομιζω ειναι καλα ,μην αγχωνεσαι ομως γιατι αν ηταν κατι θα σου το ελεγε ο γιατρουλης σου !!!!! Να προσεχεις τωρα ομως με την αποκολληση!! Σε θελουμε γερη !!!
vasoulaki τελικα οντως μοιαζουμε σε πολλα πραγματα !!! Ηρθε ο αντρουλης και ειμαστε χαρουμενοι και χοροπηδαμε σα τρελλοι !! Και το λεω ετσι γιατι συμμετεχει και ο νεαρος !!!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εφοσον δν εχετε προβληματα να μην αγχωνεστε τα προβληματα ειναι για μετα τα 34-35.Εγω στα 35 θαχω κορη 15χρονων!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ακομα σοκαρομαι με το γεγονος!!

maria p.

maria p.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας, κορίτσια! Γεια σας!
Έχω καιρό να γράψω, αλλά σας παρακολουθώ ανελλιπώς! Ετοιμαζόμαστε για μετακόμιση και είμαστε μέσα στον χαμό ολίγον τι! Τελικά πήραμε τη μετάθεση (ο άντρας μου δηλαδή) και πάμε Κρήτη μόνιμα πλέον. Το Σάββατο φεύγουμε. Καλός ήταν ο ένας χρόνος στην Αθήνα, αλλά στην Κρήτη είναι αλλιώς τα πράγματα... Με το καλό και τα νέα κορίτσια να υποδεχτούν τα μωράκια τους!
Εμείς μπήκαμε στην 33η εβδομάδα και έχουμε λίγο άγχος, γιατί θα αλλάξουμε γιατρό, αλλά ευχόμαστε όλα να πάνε καλά! Και για όλες εσάς φυσικά! Very Happy
Έχω αγωνία να μάθω πόσα κιλά είναι ο μικρός, γιατί κι εμάς μόνο ο γιατρός που μας έκανε τη β' επιπέδου μας είπε για κιλά, ο γυναικολόγος που είχα μέχρι τώρα δεν μας τα έλεγε.
Φιλάκια πολλά!

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera koritsia!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 215994
pos eisaste?emeis simera koimithikame mono 6 oroules Crying or Very sad
alla den peirazei,eimaste kala!!! Razz
tora piname k perimenoume na perasei ligo i ora pou pirame to sidiro gia na fame proinouli ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 604962

maria p xathikes.kairo eixame na akousoume nea sou alla opos vlepo ola kala!!!apo oti katalava eise xaroumeni pou pate kriti.afto me tous giatrous mas pou den mas lene ta kila pos to eksigeis?emena mou leei "ola kala,megaloutsiko pedi,den xreiazete na ksereis kila" scratch

tomaraki irthe o adroulis k den ksipname vlepo.agalitses k xouzouri?etsi mpravo!!!me ta adrakia sou mes tin treli xara tha eise!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 328109

filia se oles ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 417472

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα.Βασουλακι καλα ειναι κι οι 6 ωρες.Μετα δν θαχεις σερι τοσες ωραριο.6 θαναι συνολο λολ!!

Εγω τωρα που η μικρη παει σχολειο,κι φευγει ο συζηγος δουλεια,οταν μπορω πεφτω κοιμαμαι,κι οτι δουλειες τις κανω απογευμα.Απλα ξεχνιεμαι καμμια φορα στο λαπτοπ.

Κοιμησου οσο μπορεις τωρα!!

Οσο για τα κιλα,δν λεει κανεις μαλλον γτ δν βγαινει με σιγουρια,ειναι βαση μετρησεων.Εμας 26κ6 μας εβγαλε 770,σχεδον 800 δλδ,αλλα το θεωρω μικρο.Ισως επειδη οι μετρησεις μετραγαν 24κ6.Κι εβγαινε μικροτερο,τι να πω

Ξεκινησαμε κι απο προχτες,αργησαμε η αληθεια γτ ξεχαστηκε ο γιατρος επειδη μερικς εξετασες τις πηρα τηλεφωνικως κι ξεχασε να μ πει να παω να μ γραψει τα φαρμακα,κι προχτες ξεκινησαμε to σιδηρο ασβεστιο.Σιχαινομαι να πρεπει να παιρνω φαρμακα ποσο μαλλον με μιση ωρα διαφορα αναμεσα!!!

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kai ego sixenome koritsaki mou na perno farmaka,mou peftei varis k o sidiros mpliax tongue
alla ti na kanoume gia ta mpempakia mas!!! I love you

esi sigoura kourazese poli perisotero apo emena k exeis ligotero xrono efoson exeis ena mikro pedaki.ego den exo akoma k eime pio xalari.oso gia to mpempaki mesa stin koilitsa eipame modelaki,psili k adinati Wink

kali mas mera ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 417472

annyanny


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα elbar...Μην ανησυχεις για τιποτα ολα ειναι μια χαρα οπως μας τα περιγραφεις.....Εγω για να σου δωσω να καταλαβεις ειμαι 30 εβδομαδων και εχω αποκολληση απο την 8η εβδομαδα ο γιατρος μου εκανε τα αδυνατα δυνατα για να το κρατησω.....αφου μου ελεγε οτι θα το παρουμε προωρο αλλα ευτυχως μεχρι στιγμης ολα καλα.....οσο για τα κιλα του μωρου ειναι πολυ καλα ....εμενα ειναι 1350 και παλι ειναι καλα....μην αγχωνεσαι και ζησε χαλαρα το τελευταιο σταδιο της εγυμοσυνης σου

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoulaki έγραψε:kai ego sixenome koritsaki mou na perno farmaka,mou peftei varis k o sidiros mpliax tongue
alla ti na kanoume gia ta mpempakia mas!!! I love you

esi sigoura kourazese poli perisotero apo emena k exeis ligotero xrono efoson exeis ena mikro pedaki.ego den exo akoma k eime pio xalari.oso gia to mpempaki mesa stin koilitsa eipame modelaki,psili k adinati Wink

kali mas mera ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 417472
Κοιταξε το οτι εχω ενα παιδι κι κουραζμαι περισσοτερο ειναι η αληθεια σχετικο.Επειδη παει σχολειο ολοημερο η αληθεια ξεκουραζομαι ο πρωι κι με βολευει.Αν ηταν εδω ναι θα με κουραζε περισσοτερο,αλλα μου λειπει πολυ¨!!!!!!Αχ.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια πως ειστε τα μπεμπακαια σας καλα!!εγω ξυπνησα χαλια κ γενικα δεν ξυπναω καλα υποφερω απο εφιαλτες,σημερα ξυπνησα κ αρχισα να κλαιω ειδα οτι σκοτοθηκε ο αδερφος μου κ αρχισα να κλαιω ακομα κ τωρα!!κ προχθες κατι με το μωρο μου κ εκλαιγα στον υπνο μου κ με ξυπνησε ο αντρας μου γτ εκλαιγα πολυ δυνατα, Sad Sad Sad τι να κανω φοβαμαι καλιω απο την ωρα που σηκοθηκα αλλα δεν θελω να στεναχωρεθη ο μπεμπης μου κ του εβαλα μουσηκη,δεν αντεχο αλλο καθε βραδυ ειναι τοσα ζωντανα τ ονειρα μου κ πολυ τρομακτικααααα Sad Sad Sad Sad Sad

orsalia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sas eguoules pos pane oi koilitses?ego exo parei aarketa kilakia k anxonomai giati eimai akomi 29 evdomadon k exo parei 13 kila Laughing
πητ exo stis 9/2/2012 k perimeno pos k pos ton adra mou..filia polla ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 536304

http://orsalia1@hotmail.com

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
orsalia έγραψε:geia sas eguoules pos pane oi koilitses?ego exo parei aarketa kilakia k anxonomai giati eimai akomi 29 evdomadon k exo parei 13 kila Laughing
πητ exo stis 9/2/2012 k perimeno pos k pos ton adra mou..filia polla ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 536304
ΚΑΛΗΜΕΡΑ orsalia με το καλο!!αχ εγω 8-9 πειρα κ μου ειπε η γιατρος να κανω λιγο κρατη με φαγανε ι σοκολατες βλεπεις,

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια περασαμε τα 1000 μνμτ πρεπει ν ανοιξη αλλο θεμα!!

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???
ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ Ε Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΔΩ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ Κ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΤΕΤΑΡΤΗ Η' ΠΕΜΠΤΗ!Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 25 ΕΒΔΟΜΑΔΑ!
ΤΕΣΠΑ....ΥΠΟΜΟΝΗ..
ΠΗΡΑΜΕ ΟΜΩΣ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΑΝΑΛΛΑΒΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ(ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΞΩ) Κ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ.ΑΥΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ!ΕΙΧΕ ΞΕΓΓΕΝΗΣΕΙ Κ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ.
ΜΑΡΙΝΑΚΙ Η ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ,ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ Κ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ!!!
ΠΟΠΗ Κ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!
ΘΑ ΒΑΛΩ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΞΙΩΘΩ ΝΑ...ΒΑΛΩ! Wink

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
paparouna έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???
ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ Ε Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΔΩ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ Κ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΤΕΤΑΡΤΗ Η' ΠΕΜΠΤΗ!Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 25 ΕΒΔΟΜΑΔΑ!
ΤΕΣΠΑ....ΥΠΟΜΟΝΗ..
ΠΗΡΑΜΕ ΟΜΩΣ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΑΝΑΛΛΑΒΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ(ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΞΩ) Κ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ.ΑΥΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ!ΕΙΧΕ ΞΕΓΓΕΝΗΣΕΙ Κ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ.
ΜΑΡΙΝΑΚΙ Η ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ,ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ Κ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ!!!
ΠΟΠΗ Κ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!
ΘΑ ΒΑΛΩ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΞΙΩΘΩ ΝΑ...ΒΑΛΩ! Wink
ευχαριστω παπαρουνακη μου γλυκο,ναι οντος πολυ αργα θα την κανεις την β επιπεδου εγω την εκανα εδω κ βδαμαδες,υπομονη τη να κανεις!ναι να βαλεις να σε δουμε.μια χαρα μπραβω κ με τον γιατρο καλα θα πανε ολα μν ανχονεσαι!!εγω πρεπει να κανω την καμπυλη ζαχαρου κ κ κ κ οχ παναγια μου δεν θα αντεξω πολλα φιλια βγαινω θα τα πουμε το βραδακι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 215994

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣΣΣΣ!!!
ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟ #2!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 41 417472

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια !!!εχω μια απορια ..απο τοτε που μπηκα στον 8 μηνα πονανε τα κοκαλα μου απο κατω...ηβικη περιοχη να το πω...ολο το κατω συστημα...περισσοτερο οταν περπαταω!ανοιγουν τα κοκκαλα μου η ειναι κατι ανυσηχητικο...τι λετε?

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπερδευτηκα με τα 2 θεματα!
Crazymama κι γω το επαθα αυτο!!!!Κι το εχ ακομα,ρωτησα το γιατρο λεει φυσιολογικο.Αλλα εμενα καθολου φυσιολογικο δν μ κανει.Κι μενα με πονα,οταν σηκωνομμαι η καθομαι κ λιγο οταν περπαταω,δλδ πιο πολυ στο σηκω κατσε.Τι τραβαμε κ μεις εε.....

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
crazymama, ανοιξαμε καινουριο. Ελα στο νουμερο 2

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymama27 έγραψε:καλημερα κοριτσια !!!εχω μια απορια ..απο τοτε που μπηκα στον 8 μηνα πονανε τα κοκαλα μου απο κατω...ηβικη περιοχη να το πω...ολο το κατω συστημα...περισσοτερο οταν περπαταω!ανοιγουν τα κοκκαλα μου η ειναι κατι ανυσηχητικο...τι λετε?

CRAZYMAMA ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!
ΠΗΓΑΜΕ ΟΛΕΣ ΣΤΟ #2!ΕΛΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ!
ΑΛΛΑ ΜΙΑΣ Κ ΕΓΡΑΨΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΔΩ..ΜΗΝ ΣΕ ΑΝΥΣΗΧΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΤΗΣ ΛΕΚΑΝΗΣ ΣΟΥ.ΝΙΩΘΕΙΣ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις