Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

doritaz

doritaz
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια... Τι κάνετε εσείς και τα μωράκια σας? Αρχίσατε να νιώθετε τις κινήσεις τους? Σήμερα πήγαμε βόλτα με τον άντρα μου και τον Φοίβο κι εκεί που καθόμουν μου έριξε μια κλωτσιά ο μικρός στην κοιλιά που τσίριξα. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 606100 Νόμιζα πως θα βγει το πόδι του έξω τόσο δυνατα που την ένιωσα. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 536304 Μετά περίμενα πως και πως να το ξανακάνει. Τον νιωθω συνέχεια να κλωτσάει αλλά τόσο δυνατά πρώτη φορά. Τρόμαξα σας λέω!!!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymama27 έγραψε:
tomaraki έγραψε:Καλησπερααααα!!!!! Τι κανουμε πως ειμαστε????? Ελπιζω να ειμαστε ολες καλα και να απολαμβανουμε αυτο που μας συμβαινει!!!!!!!!Αποχτησαμε καινουργιο συμπτωμα εκει που ειμασταν μια χαρα ....ξαφνικα ολα μας φαινονται μαυρα και το δακρυ κορομηλο!!!!!!!!!!!!!!! Χωρις αιτια και χωρις αφορμη!!!
ΝΑΙ!!!!οντως τι χαλι ειναι αυτο κλαμα ξαφνικα και παραπονα χαζα εμενα μου βγαινουν ...αλλα τουμπα ψυχολογια και μαυρο δακρυ στο λεπτο... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994
αφηστε που αρχιζει και μου βγαινει η ανασφαλεια ...για χιλια δυο για το σωμα μου για τη θυληκοτητα μου για το αν τα καταφερω στη γεννα αν ειμαι καλη μετα με το μωρακι μου...ΟΥΦΦΦΦΦ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ δεν ξερεις ποσο σε νιωθω ....ακομα και στον υπνο μου βγαινει αυτο το αγχος !!!! ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?????

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tomaraki έγραψε:
crazymama27 έγραψε:
tomaraki έγραψε:Καλησπερααααα!!!!! Τι κανουμε πως ειμαστε????? Ελπιζω να ειμαστε ολες καλα και να απολαμβανουμε αυτο που μας συμβαινει!!!!!!!!Αποχτησαμε καινουργιο συμπτωμα εκει που ειμασταν μια χαρα ....ξαφνικα ολα μας φαινονται μαυρα και το δακρυ κορομηλο!!!!!!!!!!!!!!! Χωρις αιτια και χωρις αφορμη!!!
ΝΑΙ!!!!οντως τι χαλι ειναι αυτο κλαμα ξαφνικα και παραπονα χαζα εμενα μου βγαινουν ...αλλα τουμπα ψυχολογια και μαυρο δακρυ στο λεπτο... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994
αφηστε που αρχιζει και μου βγαινει η ανασφαλεια ...για χιλια δυο για το σωμα μου για τη θυληκοτητα μου για το αν τα καταφερω στη γεννα αν ειμαι καλη μετα με το μωρακι μου...ΟΥΦΦΦΦΦ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ δεν ξερεις ποσο σε νιωθω ....ακομα και στον υπνο μου βγαινει αυτο το αγχος !!!! ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?????
Μπορεις να κανεις κατι????ελα μου ντε αναρωτιεμαι..μπορεις να μην τα σκεφτεσαι?νομιζω πως μονο υπομονη μπορεις να κανεις ...και να σκεφτεσαι πως θα ερθουν καλυτερες μερες..τι να πω υπομονη?τι ειναι αυτοοοοοοο????!?ΟΥΦ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 καλα στα ονειρα σκηνοθετω ολοκληρες υπερπαραγωγες...ακομα και το μωρο ειδα ειχα γεννησει και πηγα να το θηλασω και μου επεσε απο τα χερια...

Eftihia

Eftihia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα σας και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σας!!! Ελπίζω όλα να πάνε τέλεια, χωρίς προβλήματα και πολύ χαρά και αγάπη!
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ενδιαφέρεστε να λάβετε μέρος στην έρευνα που κάνω για το διδακτορικό μου. Είμαι ψυχολόγος και σε όσες θα συμμετέχετε θα σας χορηγηθεί ένα ερωτηματολόγιο που στο εξωτερικό χρησιμοποιείται σαν εργαλείο για την ανίχνευση πιθανών δυσκολιών-κινδύνων για τη μητέρα και το παιδί. Στην ουσία μελετώντας διάφορους παράγοντες, όπως τη συναισθηματική κατάσταση της γυναίκας στη διάρκεια της εγκυμοσύνης, προσπαθεί να προβλέψει και να προλάβει την εμφάνιση π.χ. πρόωρου τοκετού, επιλόχειας κατάθλιψης, είδος δεσμού μητέρας-βρέφους κτλ. Αν ενδιαφέρεστε στείλτε μου το e-mail σας στο efisim@yahoo.gr ή στο estamati@psy.auth.gr. Ακόμα για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφτείτε τη σχετική ανακοίνωση της έρευνας στο φόρουμ στο αντίστοιχο θέμα για το 1ο και το 2ο τρίμηνο της εγκυμοσύνης στο forum ή τη σελίδα στο
https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=155772267767258&ref=mf

θα χαρώ πολύ να συνεργαστούμε!

Με εκτίμηση
Ευτυχία Σταματίου
Εξελικτική & Σχολική Ψυχολόγος
Υποψήφια διδάκτωρ ψυχολογίας του Α.Π.Θ
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6946882745
e-mail: estamati@psy.auth.gr και efisim@yahoo.gr

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymama27 έγραψε:
tomaraki έγραψε:
crazymama27 έγραψε:
tomaraki έγραψε:Καλησπερααααα!!!!! Τι κανουμε πως ειμαστε????? Ελπιζω να ειμαστε ολες καλα και να απολαμβανουμε αυτο που μας συμβαινει!!!!!!!!Αποχτησαμε καινουργιο συμπτωμα εκει που ειμασταν μια χαρα ....ξαφνικα ολα μας φαινονται μαυρα και το δακρυ κορομηλο!!!!!!!!!!!!!!! Χωρις αιτια και χωρις αφορμη!!!
ΝΑΙ!!!!οντως τι χαλι ειναι αυτο κλαμα ξαφνικα και παραπονα χαζα εμενα μου βγαινουν ...αλλα τουμπα ψυχολογια και μαυρο δακρυ στο λεπτο... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994
αφηστε που αρχιζει και μου βγαινει η ανασφαλεια ...για χιλια δυο για το σωμα μου για τη θυληκοτητα μου για το αν τα καταφερω στη γεννα αν ειμαι καλη μετα με το μωρακι μου...ΟΥΦΦΦΦΦ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ δεν ξερεις ποσο σε νιωθω ....ακομα και στον υπνο μου βγαινει αυτο το αγχος !!!! ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?????
Μπορεις να κανεις κατι????ελα μου ντε αναρωτιεμαι..μπορεις να μην τα σκεφτεσαι?νομιζω πως μονο υπομονη μπορεις να κανεις ...και να σκεφτεσαι πως θα ερθουν καλυτερες μερες..τι να πω υπομονη?τι ειναι αυτοοοοοοο????!?ΟΥΦ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 καλα στα ονειρα σκηνοθετω ολοκληρες υπερπαραγωγες...ακομα και το μωρο ειδα ειχα γεννησει και πηγα να το θηλασω και μου επεσε απο τα χερια...


Εννοειται οτι δεν μπορουμε να κανουμε κατι ...αλλα το θεμα ειναι οτι μετα με πιανει αγχος για το τι μπορει να προκαλω στο μωρουλινη μου και εκει γινεται το τρελλο πανυγυρι!!!!!!!
Οσο για τα ονειρα θα προτεινα να κανυμε μια υπερπαραρωγη ολες μαζι ....κατι θα βγαλουμε ...περιοδος κρισης ειναι ....μην συνεχιστει μονο και μετα την γεννα.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ti kaneteeeeee Sad egw eimai kapws pesmena k olo ponakia kserei kapoia na mou pei gi auto POLYMORFOPYRINA OUDETEROFILA 75.7 MOU BGIKE K TO F.T EINAI 40,0-70.0 MOU BGIKE ANEBASMENO ALLA TI EINAI DN KSERW!!K THA ARGISW NA PAW STIN GIATRO MOU,K TO ALLO EINAI.........MEGALA MONOPYRHNA 2,9 MOU BGIKE K F.T...3,4-9.0 XAMILO AUTO K O AIMATOKRITIS MOU BGIKE 30 AUTI TI FORA .EXW ANXOTHI DN KSERW TI EINAI! Sad Sad EINAI POLY S@@@ AUTES TIS MERES DN EXW OREKSI GIA TIPOTA K POLU ADYNAMIA

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:ti kaneteeeeee Sad egw eimai kapws pesmena k olo ponakia kserei kapoia na mou pei gi auto POLYMORFOPYRINA OUDETEROFILA 75.7 MOU BGIKE K TO F.T EINAI 40,0-70.0 MOU BGIKE ANEBASMENO ALLA TI EINAI DN KSERW!!K THA ARGISW NA PAW STIN GIATRO MOU,K TO ALLO EINAI.........MEGALA MONOPYRHNA 2,9 MOU BGIKE K F.T...3,4-9.0 XAMILO AUTO K O AIMATOKRITIS MOU BGIKE 30 AUTI TI FORA .EXW ANXOTHI DN KSERW TI EINAI! Sad Sad EINAI POLY S@@@ AUTES TIS MERES DN EXW OREKSI GIA TIPOTA K POLU ADYNAMIA

Μαρινακι μου γιατι δεν παιρνεις τον γιατρο σου τηλεφωνο ..εγω οποτε μου δινει εξετασεις και μετα αργω για να παω του της στελνω με φαξ και τον παιρνω τηλεφωνο και τον ρωταω ....παντος απ΄οτι ξερω εχουν σχεση με τα λευκα αιμοσφαρια και μαλλον ειναι απο την εγκυμοσυνη ..... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 ο αιματοκριτης σου θα εξακουλουθει να πεφτει και μεχρι το τελος θα πεσει και αλλο ....μην αγχωνεσαι !!!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρινακι κι εγω αυτο θα σου ελεγα!!!να παρεις τον γιατρο σου τηλεφωνο!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nai tha tin parw meta tis 7 na tin rwtiso!!gt dn mporei twra gia na doume!esys ti kanete t mwroulia sas kala!egw perimenw na dw pote tha to noioswwwwwwww ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 lew ante k simera kati tha kanei alla mpa einai nwris lete!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:nai tha tin parw meta tis 7 na tin rwtiso!!gt dn mporei twra gia na doume!esys ti kanete t mwroulia sas kala!egw perimenw na dw pote tha to noioswwwwwwww ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 lew ante k simera kati tha kanei alla mpa einai nwris lete!

Αντε περιμενουμε νεα ....!
Μια χαρα ειναι ...θα παμε αυριο να το δουμε στο γιατρο .... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994
πλησιαζεις παντος εγω το ενιωσα μετα την 16η εβδομαδα και μαλιστα νομιζα οτι ηταν τα εντερα ενω τελικα δεν ηταν ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 τωρα ανυπομονω για της "μεγαλες κλωτσιες"...!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxa wreaaa makari oli tin wra o antras moy tou milaei ante tou leei pote tha me klotsiseis k egw to idio ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
doritaz oso kai na se tromakse i dinati klotsia tou morou sou Shocked eime sigouri pos tin apolafses!!!ego eime stin 28h evdomada k trelenome otan ton niotho dinata ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 536304 to kalo eine oti ton niotho sinexeia pleon!!!esi se pia evdomada eise?

marinaki o aimatokritis pada peftei k oi times pou mas edeikses ligo pano ligo kato eine sixno fenomeno.tha se voithisi o giatros na to rithiseis.den sou exei diplasiasei tin dosei tou sidirou?emena molis mou tin diplasiase pige apo 30 sto 33 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 893968

emeis simera valame tin tapetsaria tou winnie ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!


Δεν υπαρχει πιο συγκλονιστικη αισθηση απο τις κλωτσιες!!!!!εγω απο την 16 εβδομαδα ενιωθα φουσκαλιτσες να σκανε και φτερουγισματα..καποιες φορες.μετα στην 21 εβδομαδα καθε μερα με ταραζε στις κλωτσιες στην αρχη χαλαρες και μετα πιο εντονες..και τωρα που ειμαι στην 26 εβδομαδα..κοριτσια οταν εχει κεφια ο μικρος μου χορευει μεσα στην κοιλια μου!!!!!!κυριολεκτικα η κοιλια μου τιναζεται σχεδον δεν μπορω να το εξηγησω πλευρο αλλαζει δεν καταλαβαινω..αλλα τις κλωτσιες τις τρωω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 αχ πολυυυυ συχνα τη μερα δινει το παρον!
καλα την πρωτη φορα που την ενιωσε την κλωτσια ο μπαμπας ειχε μεινει καγκελο..ενα βλεμμα του τρελου απο τη χαρα!!!χαχαχαχα...να τα χαιρομαστε και με ενα πονο να τα εχουμε στην αγκαλια μας!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoulaki έγραψε:doritaz oso kai na se tromakse i dinati klotsia tou morou sou Shocked eime sigouri pos tin apolafses!!!ego eime stin 28h evdomada k trelenome otan ton niotho dinata ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 536304 to kalo eine oti ton niotho sinexeia pleon!!!esi se pia evdomada eise?

marinaki o aimatokritis pada peftei k oi times pou mas edeikses ligo pano ligo kato eine sixno fenomeno.tha se voithisi o giatros na to rithiseis.den sou exei diplasiasei tin dosei tou sidirou?emena molis mou tin diplasiase pige apo 30 sto 33 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 893968

emeis simera valame tin tapetsaria tou winnie ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994
oxi pernw 2 thn imera,dn piga akoma sthn giatro sths 13 tha paw k na dw th tha mou pei!!ax k egw thelo anupomono polu na klotsisei to mikrouli mou..

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αλημερα κοριτσακια μου! ΜΑΤΑΙΑ προσπαθω να βαλω τικερακι... τεσπα... ειμαι 22 εβδομαδων κ 4 μερων. νιωθω κ εγω εντονες κλωτσιες κατα τη διαρκεια της μερας...Κ οτνα με κλωτσαει χαμηλα αισθανομαι πιεση χαμηλα κ σφιγγομαι γτ εχω την ωευδαισθηση οτι κατι θα βγει απο κατω

Μερικες ερωτησουλες θα σας κανω κ οποοια ξερει ας μου πει..

Το μωρο μου εχει βαρος 540γρ. ειναι οκ, σωστα?

το μηκος του τραχηλου μου απο 3,6 ειναι 2,8. Ειναι ανησυχητικο? τη δευτερα θα με δει ο γιατρος μου.

Καμπυλη ζαχαρου εκανε καμια σας? εγω αυριο.....

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elbar έγραψε:αλημερα κοριτσακια μου! ΜΑΤΑΙΑ προσπαθω να βαλω τικερακι... τεσπα... ειμαι 22 εβδομαδων κ 4 μερων. νιωθω κ εγω εντονες κλωτσιες κατα τη διαρκεια της μερας...Κ οτνα με κλωτσαει χαμηλα αισθανομαι πιεση χαμηλα κ σφιγγομαι γτ εχω την ωευδαισθηση οτι κατι θα βγει απο κατω

Μερικες ερωτησουλες θα σας κανω κ οποοια ξερει ας μου πει..

Το μωρο μου εχει βαρος 540γρ. ειναι οκ, σωστα?

το μηκος του τραχηλου μου απο 3,6 ειναι 2,8. Ειναι ανησυχητικο? τη δευτερα θα με δει ο γιατρος μου.

Καμπυλη ζαχαρου εκανε καμια σας? εγω αυριο.....
kalimera an thes tikeraki pes se kapoia kopela na sou balei pou na kserei apo edw emena alli mou to evale ...oso gi auto pou rwtises dn gnwrizo akoma,otan kaneis thn kampuli na ams peis egw otan erthi i wra to skeutomai k tremo dn t mporw t siropia katholou na pane ola kala sou euxomai

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γιουπι....γιουπι....γιουπι... τα καταφερα κ εβαλα τικερακι!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elbar έγραψε:γιουπι....γιουπι....γιουπι... τα καταφερα κ εβαλα τικερακι!
me gies me ges pws ta kataferesss

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elbar έγραψε:αλημερα κοριτσακια μου! ΜΑΤΑΙΑ προσπαθω να βαλω τικερακι... τεσπα... ειμαι 22 εβδομαδων κ 4 μερων. νιωθω κ εγω εντονες κλωτσιες κατα τη διαρκεια της μερας...Κ οτνα με κλωτσαει χαμηλα αισθανομαι πιεση χαμηλα κ σφιγγομαι γτ εχω την ωευδαισθηση οτι κατι θα βγει απο κατω

Μερικες ερωτησουλες θα σας κανω κ οποοια ξερει ας μου πει..

Το μωρο μου εχει βαρος 540γρ. ειναι οκ, σωστα?

[b]Και μενα μια εβδομαδα μετα την Β επιπεδου τοσο ηταν δηλαδη περιπου την ιδια εβδομαδα με εσενα και απ'οτι μου ειχε πει ο γιατρος μου ειναι αρκετα καλα... [/b]

το μηκος του τραχηλου μου απο 3,6 ειναι 2,8. Ειναι ανησυχητικο? τη δευτερα θα με δει ο γιατρος μου.

Γι'αυτο δεν ξερω ....

Καμπυλη ζαχαρου εκανε καμια σας? εγω αυριο.....


Την εκανα πριν 2 εβδομαδες οτι θελεις πες μου....

despoina_vaggelhs

despoina_vaggelhs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
λατρευω τις κινησεις της!!!!που τωρα πια ειναι κ ορατεσ με το ματι απο την κοιλιτσα μου!!!!
μπεμπουλα μας γλυκια!!!! flower

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γυρισαμε απο τον γιατρουλι ειμαστε καλα ....!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 Εχουμε φτασει αισιος τα 810γρ και ανεβαινουμε !!!
Αχ ποσο ηρεμησα σημερα ....δεν γινεται να εχουμε ενα φορητο υπερηχο στο σπιτι για να ειμαι ηρεμη και χαλαρη????

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tomaraki έγραψε:Γυρισαμε απο τον γιατρουλι ειμαστε καλα ....!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 Εχουμε φτασει αισιος τα 810γρ και ανεβαινουμε !!!
Αχ ποσο ηρεμησα σημερα ....δεν γινεται να εχουμε ενα φορητο υπερηχο στο σπιτι για να ειμαι ηρεμη και χαλαρη????
Μπράβο κοριτσάκι μου συνχαρητηρια!!!!με το καλο να το παρεις και στην αγκαλιά σου....
και εγω ανυπομονω να δω ποσο θα ειναι οταν παω την παραπανω παρασκευη...στη β επιπεδου ειμασταν μισο κιλο κοντα...χιχι! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι κανετε κοριτσια?εμεις μια χαρουλα ζωηρουλες!!!αρχισαμε τις κλωτσιτσες!!!

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tomaraki έγραψε:Γυρισαμε απο τον γιατρουλι ειμαστε καλα ....!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994 Εχουμε φτασει αισιος τα 810γρ και ανεβαινουμε !!!
Αχ ποσο ηρεμησα σημερα ....δεν γινεται να εχουμε ενα φορητο υπερηχο στο σπιτι για να ειμαι ηρεμη και χαλαρη????

kai'gw thelw enan Smile mou fenetai enas aionas mexri telos tou mina pou tha ksanapaw... toulaxiston exw na perimenw tis prwtes kinisis mexri tote
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ- ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!!! - Σελίδα 21 215994
tha pame kai to taksidaki mas tin alli eudomada k elpizw na perasei pio grigora o xronos Very Happy

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ ρε κοριτσια κ γω ανυπομονω να παω να κανω την β επιπεδου τελος του μηνα!Αν μπορουσα θα πηγαινα καθε βδομαδα στο γιατρο να με κοιταει.
Αφου θελω να παω να κανω κι εξω β επιπεδου για να το δω τρισδιαστατα!!!Σας εβαλα κι φωτο την κοιλαρα μου..

Οχι δν ειμαι 8μηνων,απλα λογω οτι η κοιλια της 1ης δν μ εφυγε κ επιβαρυνθηκε με εξτρα κοιλα,μοιαζω περισσοτερο μηνων.Αλλα μαρεσε η συγκεκριμεν φωτο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις