Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
47 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 47 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 15]

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:ευακι διαβασα οτι η μικρη σου δεν μπορει να ενεργηθει....θελεις να σου στειλω την δικια μου που τις περισσοτερες φορες οταν τα κανει φτανουν μεχρι τα αφτια??? Very Happy Very Happy Very Happy οι γιαυτοι παντως λενε οτι μεχρι 3 μερες ειναι φυσιολογικο.το ακτινιδιο ειναι καλο,και αν μπορεις δωστης μια κουταλια λαδι.ειναι λιγο αηδια αλλα μπορει να την βοηθησει.

μωρε κι εμενα τα κανει τρεις φορες τη μερα αλλα χθες δεν εκανε καμια και σημερα απο το πρωι σκουζει σαν γουρουνακι καθε που της ερχονται και 2 μικρα κατσικισια που εβγαλε με κοπο και τσιριδα ηταν θεοσκληρα...που να περιμενει και 3 μερες δηλαδη.......αμα την "λαδωσω" απο πισω θα κανει δουλεια λες?
μια κουταλια λαδι να την πιει εννοω.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε γεμισαμε λεμε μηπως να ανοιξουμε το 14 να φυγουμε απο το γρουσουζικο 13;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:ευχαριστω vivian!ο γιος σου ειναι ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!οχι πως η κορη ειναι ασχημη αλλα εχω μια αδυναμια για τα αγορακια αν και εχω 2 κορες.ευελπιστω για το 3ο οταν με το καλο...!βαζω και εγω παντως υποψηφιοτητα για νυφη,και οι 2 ειναι κουκλες αλλα μαλλον η μικρη σας κανει(12 μηνων)

ωπα κοπελια!!!δε φτανει που μονο μας λιγωσες με το παγωτο σου θα μας φας και τον γαμπρο????παρακαλω στην σειρα σας!!!το επομενο μετα απο 8 μηνες δικο σας!τον κωνσταντινο τον καπαρωσαμε!!!!χαχαχαχαχα!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:ευακι διαβασα οτι η μικρη σου δεν μπορει να ενεργηθει....θελεις να σου στειλω την δικια μου που τις περισσοτερες φορες οταν τα κανει φτανουν μεχρι τα αφτια??? Very Happy Very Happy Very Happy οι γιαυτοι παντως λενε οτι μεχρι 3 μερες ειναι φυσιολογικο.το ακτινιδιο ειναι καλο,και αν μπορεις δωστης μια κουταλια λαδι.ειναι λιγο αηδια αλλα μπορει να την βοηθησει.

Ειμαι σιγουρη οτι ειναι και οι δυο οι κορες σου κουκλαρες αλλα ειναι αρραβωνιασμένος ηδη ο Κωνσταντινος μου!!! Με μια υπεροχη δεσποινίδα!!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Vivian"]
Ευάκι έγραψε:
κοριτσακια μου τι κανετε???εχει λιγη ωρα που γυρισαμε κι εμεις και βασανιζομαι με την κορη μου που δεν μπορει να ενεργηθει,πρωτη φορα μου το κανει αυτο.χθες ολη μερα δε τα εκανε την εφταιξε που ημασταν σε ξενο χωρο?τι να πω...της εβαλα λαδακι και τιποτα...τι αλλο να κανω?καμια ιδεα?εκτος απο υποθετο...

μπορεις Ευακι ακομα και κλισματακια να εχεις στο σπιτι για καποιες δυσκολες περιπτωσεις!ειχε και εμενα προβλημα ο Παναγιωτακος και με ειχε βοηθησει πολυ!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="naysika"]
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
κοριτσακια μου τι κανετε???εχει λιγη ωρα που γυρισαμε κι εμεις και βασανιζομαι με την κορη μου που δεν μπορει να ενεργηθει,πρωτη φορα μου το κανει αυτο.χθες ολη μερα δε τα εκανε την εφταιξε που ημασταν σε ξενο χωρο?τι να πω...της εβαλα λαδακι και τιποτα...τι αλλο να κανω?καμια ιδεα?εκτος απο υποθετο...

μπορεις Ευακι ακομα και κλισματακια να εχεις στο σπιτι για καποιες δυσκολες περιπτωσεις!ειχε και εμενα προβλημα ο Παναγιωτακος και με ειχε βοηθησει πολυ!

δεν εχω βρε ελενη μου και ειναι και κλειστα τα φαρμακεια.αν δε κανει και τωρα θα παω να βρω γιατι αυριο θα λειπω και δε θελω να εχω το μυαλο μου πισω και τον αντρα μου αγχωμενο πως θα την καταφερει...

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:ευχαριστω vivian!ο γιος σου ειναι ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!οχι πως η κορη ειναι ασχημη αλλα εχω μια αδυναμια για τα αγορακια αν και εχω 2 κορες.ευελπιστω για το 3ο οταν με το καλο...!βαζω και εγω παντως υποψηφιοτητα για νυφη,και οι 2 ειναι κουκλες αλλα μαλλον η μικρη σας κανει(12 μηνων)

ωπα κοπελια!!!δε φτανει που μονο μας λιγωσες με το παγωτο σου θα μας φας και τον γαμπρο????παρακαλω στην σειρα σας!!!το επομενο μετα απο 8 μηνες δικο σας!τον κωνσταντινο τον καπαρωσαμε!!!!χαχαχαχαχα!!!!
αρκει να τον κανει κουκλο σαν τον κωνσταντινο!!!!!!και αν κανει κοριτσι θα μεινω εγω χωρις γαμπρο?και για να ειμαστε πιο δημοκρατικες ,ας τις δει και ας διαλεξει μονος του,η εστω η μαμα.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:ευχαριστω vivian!ο γιος σου ειναι ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!οχι πως η κορη ειναι ασχημη αλλα εχω μια αδυναμια για τα αγορακια αν και εχω 2 κορες.ευελπιστω για το 3ο οταν με το καλο...!βαζω και εγω παντως υποψηφιοτητα για νυφη,και οι 2 ειναι κουκλες αλλα μαλλον η μικρη σας κανει(12 μηνων)

ωπα κοπελια!!!δε φτανει που μονο μας λιγωσες με το παγωτο σου θα μας φας και τον γαμπρο????παρακαλω στην σειρα σας!!!το επομενο μετα απο 8 μηνες δικο σας!τον κωνσταντινο τον καπαρωσαμε!!!!χαχαχαχαχα!!!!
αρκει να τον κανει κουκλο σαν τον κωνσταντινο!!!!!!και αν κανει κοριτσι θα μεινω εγω χωρις γαμπρο?και για να ειμαστε πιο δημοκρατικες ,ας τις δει και ας διαλεξει μονος του,η εστω η μαμα.

κοιτα εγω ειμαι πολυ δημοκρατικη σαν ανθρωπος!εξετασα το αιτημα σου και δημοκρατικα παντα αποφασισα πως ΟΧΙ ο κωνσταντινος ειναι της ελενης μου!αν η βιβιαν εχει κοριτσι μπορεις να εχεις τον δικο μου κωνσταντινο για γαμπρο,που ειναι κουκλος και αυτος!!!(κουκουβα) Razz Razz Razz Razz Razz

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε τι παθαμε με τις νυφες και τους γαμπρους Razz Razz Razz Razz Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
κοιτα εγω ειμαι πολυ δημοκρατικη σαν ανθρωπος!εξετασα το αιτημα σου και δημοκρατικα παντα αποφασισα πως ΟΧΙ ο κωνσταντινος ειναι της ελενης μου!αν η βιβιαν εχει κοριτσι μπορεις να εχεις τον δικο μου κωνσταντινο για γαμπρο,που ειναι κουκλος και αυτος!!!(κουκουβα) Razz Razz Razz Razz Razz

Εχει ηδη διαλεξει Τουρτιτσα ειναι 1000% δωσμενος στην Λενια!!!! Απο Κωνσταντινο δεν μενεις παντως οπως διαβασες εχουμε και αλλον ΚΟΥΚΛΟ!!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαιρετω!!!!!!!!!τι κανετε?καλε τι βροχη ηταν αυτη???//ευτυχως τωρα εβγαλε ηλιο!εσεις τι κανετε???????

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina24 έγραψε:χαιρετω!!!!!!!!!τι κανετε?καλε τι βροχη ηταν αυτη???//ευτυχως τωρα εβγαλε ηλιο!εσεις τι κανετε???????
πολύ βροχή άλλα ωραία!!! καλά ήμαστε εσύ?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις εφυγαν κατι φιλοι που ειχαν ερθει για φαι,πηγα πηρα παγωτα και τωρα χαζευω τις μικρες που χορευουν!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου τι κανετε??Πως πανε οι εγκυουλες???Εγω ημουνα ολη μερα μπανιο κ μετα για φαι,κ τωρα εχουμε αραξει σπιτι.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε;;;;
Εμείς επιτέλους καλά μετά απο τον χτεσινό πυρετό και τις διάρροιες σήμερα συνήλθε το κοριτσάκι μου! Απο τον πυρετό δηλαδή γιατί κακά δεν έχει κάνει σήμερα. Ε τι άλλο να βγάλει; Φαντάζομαι αν είχε ακόμα διάρροια κάτι θα έκανε.

Βίβιαν κάτι πήρε το μάτι μου για πυρετό; Είσαι καλά τώρα;

Εύα τα έκανε τελικά η μικρούλα μας;;;;

Χαλόου και στις υπόλοιπες!!!!Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 417472

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παλι καλα ρε Αθηνουλα που συνηλθε η Γωγω!εμεις το περασαμε ολοι οι μεγαλοι και ευτυχως οχι οι μικρες!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνά μου δεν φαντάζεσαι τρομάρα που πήρα όταν μου είπε ο άντρας μου οτι μάλλον τον έπιασε κι αυτόν... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 534787 Ευτυχώς τελικά ήταν παροδικό, δεν θα το άντεχα...γίνεται ανυπόφορος με το παραμικρό.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να σου πω οι αντρες ειναι οι χειροτεροι!ο δικος μου με 37,3 ηθελε να παμε στο νοσοκομειο! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 679259

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ο δικος μου με 37,3 ηθελε να παμε στο νοσοκομειο! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 679259

Τώρα γιατί δεν μου κάνει καμία εντύπωση αυτό; Rolling Eyes
ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 328109

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Γειά σας!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε;;;;
Εμείς επιτέλους καλά μετά απο τον χτεσινό πυρετό και τις διάρροιες σήμερα συνήλθε το κοριτσάκι μου! Απο τον πυρετό δηλαδή γιατί κακά δεν έχει κάνει σήμερα. Ε τι άλλο να βγάλει; Φαντάζομαι αν είχε ακόμα διάρροια κάτι θα έκανε.

Βίβιαν κάτι πήρε το μάτι μου για πυρετό; Είσαι καλά τώρα;

Εύα τα έκανε τελικά η μικρούλα μας;;;;

Χαλόου και στις υπόλοιπες!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαλοου αδερφουλα!τι επαθε το γωγουλινι?που την τσιμπησε την γαστρεντεριτιδα?τα εκανε η δικη μας,επεισοδιακα αλλα τα εκανε... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ασε δε θα το αντεχα να παω αυριο δουλεια και να ξερω οτι σπαραζει ετσι...τωρα χαχανιζει με τον μπαμπα της!!! Very Happy

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:τωρα χαχανιζει με τον μπαμπα της!!! Very Happy

Ξαλάφρωσε και χαίρεται η ζουζουνίτσα.

Η Γωγώ τρώει καρπούζι. Εγώ της κάνω διατροφή για την κοιλίτσα της και ο άλλος πήγε και της έδωσε καρπούζι. Rolling Eyes

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Γειά σας!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε;;;;
Εμείς επιτέλους καλά μετά απο τον χτεσινό πυρετό και τις διάρροιες σήμερα συνήλθε το κοριτσάκι μου! Απο τον πυρετό δηλαδή γιατί κακά δεν έχει κάνει σήμερα. Ε τι άλλο να βγάλει; Φαντάζομαι αν είχε ακόμα διάρροια κάτι θα έκανε.

Βίβιαν κάτι πήρε το μάτι μου για πυρετό; Είσαι καλά τώρα;

Εύα τα έκανε τελικά η μικρούλα μας;;;;

Χαλόου και στις υπόλοιπες!!!!Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 417472


Αθηνακι μου περαστικα στην Γωγουλα μας...

Ναι δυστυχως εχω ακομα πυρετο... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 534787

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικα βιβιανακι μου, και στα μωρουλια που περασαν αρρωστια, η μικρη εχει τρελλη γκρινια μα οποτε παμε στα πεθερικα παντα αυτο γινεται ελεος, και το θεμα το αλαξαμε αλλα 13 παλι μπηκε επειδη ειπα εγω ειναι γρουσουζικο ε; να το φαω στην μαπα αλλο τοσο; ε αρνουμε Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.13!! - Σελίδα 5 679259

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα βρε Μαριτσακι μην γκρινιαζεις!43 σελιδες ακομα ειναι και μετα θα αλλαξει παλι ο τιτλος!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα να γραφουμε λεμε!!!μπας και φυγει το 13!!!!!!!!!!
αθηνα αφου ξερει ο ανθρωπος το καρπουζι κανει καλο!!!!!!!!!! Razz Razz Razz
σημερις δεν εφαγα τπτ,μια στο δρομο,μια με την μικρη δεν εχω βαλει μπουκια στο στομα μου!δε δικαιουμαι 2 πιτογυρα?????? pig pig pig pig

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις