Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
586 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 586 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

76ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 12:47 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
https://www.youtube.com/watch?v=Cq6NGcCN4po δεν γνωριζω καλα εχθες εβαζα μια χαρα τωρα δεν ξερω τι γινεται με το ιδιαο τροπο παω πιστευω να το ακουσετε επιτελους

77ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 12:48 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αnna1975 έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=Cq6NGcCN4po δεν γνωριζω καλα εχθες εβαζα μια χαρα τωρα δεν ξερω τι γινεται με το ιδιαο τροπο παω πιστευω να το ακουσετε επιτελους
επιτελπυς τα καταφερα ακουστε το μου αρεσει πολυ το αφιερωνο σε ολες

78ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 12:50 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loipon katarxas kalhmera.
toses meres kanw upomonh alla ws edw. natali-maria polu pathos vre paidi mou.
eimai pou eimai autes tis meres sta oria mou, vlepw k tis 'xazomares' edw mesa k exw ftasei sto amhn. eilikrina etsi k xanadw kapoia na anaferthei me tetoio tropo sto onoma mou den xerw k gw ti tha kanw.to exete parakanei.de sdeveste tpt. eilikreina tha diekdikhsw ta dikaiwmata mou opws mporw.
filia k hremiste. pate thalassa,kante kapoio spor gia na ektonothite, alla stamathste na asxolhste mazi mou k na ikanopoihte(k kala) ton egwismo sas. den paizeste.
filia

79ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 12:52 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αnna1975 έγραψε:
Αnna1975 έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=Cq6NGcCN4po δεν γνωριζω καλα εχθες εβαζα μια χαρα τωρα δεν ξερω τι γινεται με το ιδιαο τροπο παω πιστευω να το ακουσετε επιτελους
επιτελπυς τα καταφερα ακουστε το μου αρεσει πολυ το αφιερωνο σε ολες
apla IPEROXO pada afto to tragoydi me melanxolei alla goustaro.otan eimoun egios to evaza eklaiga kai ksalafrona.sas exei tixei na thes na melanxoliseis?na vazeis epitides kapoia tragoudia.ego to kano polles fores.ax ti oreo tragoudi

80ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 12:53 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οταν εχεις αναγκη να ξεσπασεις αυτο εινια οτι καλυτερο.ριχνεις ενα κλαμα γερο και μετα εισαι κουλ. Very Happy

81ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 12:56 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:
Αnna1975 έγραψε:
Αnna1975 έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=Cq6NGcCN4po δεν γνωριζω καλα εχθες εβαζα μια χαρα τωρα δεν ξερω τι γινεται με το ιδιαο τροπο παω πιστευω να το ακουσετε επιτελους
επιτελπυς τα καταφερα ακουστε το μου αρεσει πολυ το αφιερωνο σε ολες
apla IPEROXO pada afto to tragoydi me melanxolei alla goustaro.otan eimoun egios to evaza eklaiga kai ksalafrona.sas exei tixei na thes na melanxoliseis?na vazeis epitides kapoia tragoudia.ego to kano polles fores.ax ti oreo tragoudi

Όντως πολύ ωραίο τραγούδι αυτό.

82ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 12:57 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrouline έγραψε:loipon katarxas kalhmera.
toses meres kanw upomonh alla ws edw. natali-maria polu pathos vre paidi mou.
eimai pou eimai autes tis meres sta oria mou, vlepw k tis 'xazomares' edw mesa k exw ftasei sto amhn. eilikrina etsi k xanadw kapoia na anaferthei me tetoio tropo sto onoma mou den xerw k gw ti tha kanw.to exete parakanei.de sdeveste tpt. eilikreina tha diekdikhsw ta dikaiwmata mou opws mporw.
filia k hremiste. pate thalassa,kante kapoio spor gia na ektonothite, alla stamathste na asxolhste mazi mou k na ikanopoihte(k kala) ton egwismo sas. den paizeste.
filia


ΠΡΩΤΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ!ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ!
ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΔΙΑΚΙΩΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΙ ΛΕΣ!ΑΡΚΕΤΟ ΘΕΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΥΘΗΚΕ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ!
ΔΕΜ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΥΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΟΥΤΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ!ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΩ!ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΠΗΚΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΙΣ?
ΑΡΑΞΕ ΣΤΑ ΚΥΒΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΜΑΣ ΗΣΥΧΕΣ!
ΚΑΙ ΑΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ!ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ!ΑΝΟΙΞΕ ΑΝ ΘΕΣ ΞΑΝΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
ΑΡΚΕΤΑ!

83ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 12:59 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kopela mou pane na se koitaxeio kanenas giatros.eilikreina.exe xarh pou den vrizw. den exw skopo na pesw sto epipedo sou.
apo dw k pera to thema tha parei nomikh pleura.den tha afhsw na sunexistei mia tetoia parania gia ena 'kapritsio'.
telos.

84ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:00 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:
dimitrouline έγραψε:loipon katarxas kalhmera.
toses meres kanw upomonh alla ws edw. natali-maria polu pathos vre paidi mou.
eimai pou eimai autes tis meres sta oria mou, vlepw k tis 'xazomares' edw mesa k exw ftasei sto amhn. eilikrina etsi k xanadw kapoia na anaferthei me tetoio tropo sto onoma mou den xerw k gw ti tha kanw.to exete parakanei.de sdeveste tpt. eilikreina tha diekdikhsw ta dikaiwmata mou opws mporw.
filia k hremiste. pate thalassa,kante kapoio spor gia na ektonothite, alla stamathste na asxolhste mazi mou k na ikanopoihte(k kala) ton egwismo sas. den paizes

filia


ΠΡΩΤΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ!ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ!
ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΔΙΑΚΙΩΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΙ ΛΕΣ!ΑΡΚΕΤΟ ΘΕΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΥΘΗΚΕ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ!
ΔΕΜ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΥΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΟΥΤΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ!ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΩ!ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΠΗΚΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΙΣ?
ΑΡΑΞΕ ΣΤΑ ΚΥΒΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΜΑΣ ΗΣΥΧΕΣ!
ΚΑΙ ΑΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ!ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ!ΑΝΟΙΞΕ ΑΝ ΘΕΣ ΞΑΝΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
ΑΡΚΕΤΑ!


υποκλινομαι μπραβο το τραγουδακι καλο

85ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:01 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε, ε, κορίτσια! Το παρατραβάτε! Ας λήξει επιτέλους εδώ, σας ικετεύω!

86ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:03 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrouline έγραψε:kopela mou pane na se koitaxeio kanenas giatros.eilikreina.exe xarh pou den vrizw. den exw skopo na pesw sto epipedo sou.
apo dw k pera to thema tha parei nomikh pleura.den tha afhsw na sunexistei mia tetoia parania gia ena 'kapritsio'.
telos.

ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΧΡΗΖΕΙΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ!ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ!!ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΝΟΜΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΕΞΟΔΑ!ΕΧΩ ΚΑΛΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!
ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΣ!ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ!
ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ!ΜΑΣ ΧΑΛΑΣ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ!!

87ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:04 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εγινε δημητρουλα;μετα απο τοσες μερες εμφανισες επιτελους τον πραγματικο σου εαυτο;τοσες μερες που σου εκαναν επιθεση το επαιζες παναγιτσα και ξαφνικα τσουπ ξεπροβαλλες ;κοπελιτσα μου γλυκκια εισαι πολυ μικρη για να απειλεις και οπως ειπε και η ναταλι-μαρια ανοιξε ενα δικο σου θεμα και συνεχισε να λες τα προβληματα σου.σε αυτο το θεμα τωρα γιατι μπηκες;για να κανεις και παλι αισθητη την παρουσια σου;

88ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:04 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
round 2.ade pali apo tin arxi. https://youtu.be/beC8yLFAF20

89ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:04 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Ε, ε, κορίτσια! Το παρατραβάτε! Ας λήξει επιτέλους εδώ, σας ικετεύω!


ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΛΗΞΕΙ!!!ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ!!!

90ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:05 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν ξεφύγει και αυτό το θέμα, θα αναγκαστεί η Ολίβια να το κλειδώσει και αυτό! Εντάξει μπορεί να άνοιξε με αφορμή το προηγούμενο, αλλά καλό θα είναι να κάνει ο καθένας αυτό που θέλει. Λένε μοναχός σου χόρευε και όσο θέλεις πήδα. (Τι με εχει πιάσει με τις παροιμίες σήμερα,χαχα!) Και εγώ αυτό βλέπω να γίνεται και δεν με πειράζει! Ας χορεύει η κάθε μια και ας διασκεδάζει όσο θέλει, εφόσον δεν πειράζει κάποιον, σωστά;

91ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:06 am

Αλεξάνδρα

Αλεξάνδρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αν και 1 χρόνο στο φορουμάκι και ξεκίνησα να συμμετέχω σιγά σιγά από σήμερα ξανά και ξέρω ότι δεν μου πέφτει λόγος λόγω που έχω μονάχα 4-5 δημοσιεύσεις δεν μπορώ να κρατηθώ γιατί θα σκάσω. Embarassed
Τελικά Δήμητρα είσαι έγκυος ή όχι;
Θα μας δώσεις ορισμένες απαντήσεις;
Και να μην το ξεχάσω.
Καλημέρα κοριτσάκια.

92ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:07 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι εσυ καλα κανεις και κανεις τον ειρηνοποιο αλλα οπως βλεπεις το θεμα συνεχιζεται. Very Happy

93ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:07 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξάνδρα έγραψε:Αν και 1 χρόνο στο φορουμάκι και ξεκίνησα να συμμετέχω σιγά σιγά από σήμερα ξανά και ξέρω ότι δεν μου πέφτει λόγος λόγω που έχω μονάχα 4-5 δημοσιεύσεις δεν μπορώ να κρατηθώ γιατί θα σκάσω. Embarassed
Τελικά Δήμητρα είσαι έγκυος ή όχι;
Θα μας δώσεις ορισμένες απαντήσεις;
Και να μην το ξεχάσω.
Καλημέρα κοριτσάκια.

καλημερα αλεξανδρα. ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 215994

94ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:08 am

Αλεξάνδρα

Αλεξάνδρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sorry και από εμένα κορίτσια αλλά με έκαιγε να ρωτήσω.
Τέλος και από την μεριά μου.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Αλεξάνδρα στις Τετ Ιουν 15, 2011 1:09 am, 1 φορά

95ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:08 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Αν ξεφύγει και αυτό το θέμα, θα αναγκαστεί η Ολίβια να το κλειδώσει και αυτό! Εντάξει μπορεί να άνοιξε με αφορμή το προηγούμενο, αλλά καλό θα είναι να κάνει ο καθένας αυτό που θέλει. Λένε μοναχός σου χόρευε και όσο θέλεις πήδα. (Τι με εχει πιάσει με τις παροιμίες σήμερα,χαχα!) Και εγώ αυτό βλέπω να γίνεται και δεν με πειράζει! Ας χορεύει η κάθε μια και ας διασκεδάζει όσο θέλει, εφόσον δεν πειράζει κάποιον, σωστά;


ΣΩΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....




ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 !!!!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΧΟΡΕΥΩ!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΑΣ.... Razz Razz Razz Razz Razz !!!


ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ... ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962

96ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:09 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξάνδρα έγραψε:Αν και 1 χρόνο στο φορουμάκι και ξεκίνησα να συμμετέχω σιγά σιγά από σήμερα ξανά και ξέρω ότι δεν μου πέφτει λόγος λόγω που έχω μονάχα 4-5 δημοσιεύσεις
Καλημέρα κοριτσάκια.
kale ti sxesi exoun oi dimosiefseis opote thes milas kai les oti thes .kalos irthes kai pali.polla filia

97ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:10 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξάνδρα έγραψε:Αν και 1 χρόνο στο φορουμάκι και ξεκίνησα να συμμετέχω σιγά σιγά από σήμερα ξανά και ξέρω ότι δεν μου πέφτει λόγος λόγω που έχω μονάχα 4-5 δημοσιεύσεις δεν μπορώ να κρατηθώ γιατί θα σκάσω. Embarassed
Τελικά Δήμητρα είσαι έγκυος ή όχι;
Θα μας δώσεις ορισμένες απαντήσεις;
Και να μην το ξεχάσω.
Καλημέρα κοριτσάκια.


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ!!!!ΕΛΑ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΜΕ..... ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 !!!!
ΜΗΝ ΔΩ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ Razz Razz Razz Razz !!!!

98ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:12 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loipon ok,sorry natali-maria alla epeidh eida pws to thema mou sunexisthke edw,eprepe anagastika na apanthsw.me sugxwreis,den tha xanampw apla tha apanthsw sthn alexandra pou rwthse k genika etsi mia teleutaia apanthsh.
nai fusika k eimai. an hthela na koroideyw h' na kanw thn plaka mou den tha dialega auton ton tropo.
deuteron, thn paraskeuh 8 to prwi sthn klinikh ths Dramas (to lew giati mporei kapoia na thelei na to epivevaiwsei) tha paw gia thn epemvash.
nai kerdisate. eixate dikaio. isws eimai polu anwrhmh, polu mikrh gia na ferw ston kosmo ena paidi. aisthanomoun dunath tote sthn arxh pou me sthrizate,pisteua pws tha ta kataferw.
telika katalava pws o kathenas poreuetai monos tou giati ekei pou exeis pollous dipla sou xafnika exafanizontai.
sas euxaristw polu,ma para polu pragmatika gia ola.
sugnwmh gia thn anastatwsh.den tha xanaginei pote.
sas filw,na pernate kala.
xxx

99ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:15 am

Αλεξάνδρα

Αλεξάνδρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Χα χα καλέ μη γελάτε αλλά μόλις είδα στο profil μου το παρακάτω.
Ημερομηνία εγγραφής: 05/08 οπότε άκυρο το παραπάνω ακόμα είμαι κάτω του ενός έτους.Laughing Laughing
Καλώς σας βρήκα και ευχαριστώωωωωωωω για το καλωσόρισμα. ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 215994
Και συνεχίζουμε στο όμορφο κλίμα.
ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 654316 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 654316 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962 ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 604962

100ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:16 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
den sou exo pei kati toses meres dimitra pou na se thigei alla afto pou les tora einai lathos.den mporeis na rixneis se ksenous tin apofasi sou na min kratiseis to moro kai na sou po tin alitheia den se katigoro gia afto.an theloume kati to kanoume kai as min exoume kapoion dipla mas.den mporeis na les pos tha to kratages epeidi eixes ta koritsia edo einai to ligotero xazo.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις