Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
464 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 464 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

EIRHNH75

EIRHNH75
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Οταν μπηκα στο φορουμ περίμενα να συναντησω μαμαδες που ανταλλασουν αποψεις-σκεψεις-εντυπωσεις-προβληματισμους για το μεγάλωμα των παιδιων τους/μας, κι μεχρι ένα βαθμό το βρήκα, δε λέω. Τώρα τελευταια,όμως, παρατηρουνται ολο και συχνοτερα φαινομενα "κοροϊδίας" απο ατομα που φαινεται οτι εχουν και χρονο και διάθεση να μας δουλεύουν-εμπαιζουν κι εμεις να τσιμπαμε, να προσφερουμε στηριξη και να χανουμε ουσιαστικα το χρονο μας μαζι τους. Αν αυτα τα άτομα δεν μας σέβονται, εγω τουλαχιστον νιωθω οτι πρεπει να σεβαστω τον εαυτο μου και την ψυχικη μου υγεια. Γιατι δεν μπορει να στηριζω και να γραφω κατεβατά σε όποια Γωγω ή Δήμητρα θελει να ριξει το μωρο της για να την αποτρεψω τη στιγμη που εγω εφτυσα αιμα για να κανω ενα! Και μετα παω να "σταθω" σε άλλο μελος-υπαρκτο τουλαχιστον-που λεει οτι δεν ειναι καλα ψυχολογικα κι ανακαλλυπτω οτι ειναι μια νεοτατη κοπελα που εχει ήδη ριξει δυο παιδια και αναρρωτιεται πότε θα γίνει μάνα... Συγνώμη, αλλα αυτο δεν μπορω πλεον να το χειριστω! Λυπάμαι μόνο για τις φιλεναδιτσες που ειχα κανει και μιλαγαμε τα βραδια στο chat.
Κλεινοντας, να ευχηθω να χαιρεστε όλες τα ζουζουνάκια σας, οι εγκυούλες με το καλο να κρατησετε στα χερια σας τα μωρουκάκια σας,κι όσες θέλετε ενα μωρακι να σας ερθει συντομα και αβασανιστα!


Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  531909

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι βρε ειρηνακι κανεις την χαρη σε καποια προβληματικα ατομα και φευγεις απο το φορουμ;απλα αδιαφορησε και συνεχισε μονο με τα ατομα που αξιζουν εδω μεσα

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!
ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΦΙΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!
ΕΓΩ ΔΕΧΤΗΚΑ ΠΟΛΕΜΟ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΩ!
ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΑΡΗ!!
ΑΠΛΑ ΑΠΑΞΙΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ!
ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ Wink Wink Wink Wink !!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχει απολυτο δικιο η ναταλι-μαρια

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vre eirini mou den xreiazetai na figeis apla na stekesaiii mono sta themata pou se endiaferoun.exoume tosa polla na poume akoma gia ta mikra mas kai pragmata pou tha mporeis kai esi na voithiseis .sto leo giati kai mazi exoume milisei ta vradia sto chat kai exo ena tharros parapano.elpizo na se ksanado mesa kai na allakseis gnomi.filakia polla

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EIRHNH75 έγραψε:Οταν μπηκα στο φορουμ περίμενα να συναντησω μαμαδες που ανταλλασουν αποψεις-σκεψεις-εντυπωσεις-προβληματισμους για το μεγάλωμα των παιδιων τους/μας, κι μεχρι ένα βαθμό το βρήκα, δε λέω. Τώρα τελευταια,όμως, παρατηρουνται ολο και συχνοτερα φαινομενα "κοροϊδίας" απο ατομα που φαινεται οτι εχουν και χρονο και διάθεση να μας δουλεύουν-εμπαιζουν κι εμεις να τσιμπαμε, να προσφερουμε στηριξη και να χανουμε ουσιαστικα το χρονο μας μαζι τους. Αν αυτα τα άτομα δεν μας σέβονται, εγω τουλαχιστον νιωθω οτι πρεπει να σεβαστω τον εαυτο μου και την ψυχικη μου υγεια. Γιατι δεν μπορει να στηριζω και να γραφω κατεβατά σε όποια Γωγω ή Δήμητρα θελει να ριξει το μωρο της για να την αποτρεψω τη στιγμη που εγω εφτυσα αιμα για να κανω ενα! Και μετα παω να "σταθω" σε άλλο μελος-υπαρκτο τουλαχιστον-που λεει οτι δεν ειναι καλα ψυχολογικα κι ανακαλλυπτω οτι ειναι μια νεοτατη κοπελα που εχει ήδη ριξει δυο παιδια και αναρρωτιεται πότε θα γίνει μάνα... Συγνώμη, αλλα αυτο δεν μπορω πλεον να το χειριστω! Λυπάμαι μόνο για τις φιλεναδιτσες που ειχα κανει και μιλαγαμε τα βραδια στο chat.
Κλεινοντας, να ευχηθω να χαιρεστε όλες τα ζουζουνάκια σας, οι εγκυούλες με το καλο να κρατησετε στα χερια σας τα μωρουκάκια σας,κι όσες θέλετε ενα μωρακι να σας ερθει συντομα και αβασανιστα!


Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  531909
ειρηνουλα μουυυυ!!!και μαζι μιλαγαμε στο chat!και γω προσπαθησα πολυ για μωρο και το ξερεις..αλλα δεν με απασχολει αν καποιος κοροιδευει!δεν μου κανει κακο γιατι δεν με νοιαζει..οταν αντιλαμβανομαι κατι περιεργο απλα δεν ασχολουμε!!!οπως και δεν εκανα στο συγκεκριμενο θεμα!!!σιγα να μην σκασεις!!!σοβαρα μιλας>?εδω μπαινω για να χαλαρωνω οταν κοιμαται η μικρη!!!δεν χαλιεμαι για τιποτα και κανενα αν αυτος εχει διαθεση να κοροιδεψει!!!μεγια του με χαρα του!!!

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EIRHNH75 έγραψε:Οταν μπηκα στο φορουμ περίμενα να συναντησω μαμαδες που ανταλλασουν αποψεις-σκεψεις-εντυπωσεις-προβληματισμους για το μεγάλωμα των παιδιων τους/μας, κι μεχρι ένα βαθμό το βρήκα, δε λέω. Τώρα τελευταια,όμως, παρατηρουνται ολο και συχνοτερα φαινομενα "κοροϊδίας" απο ατομα που φαινεται οτι εχουν και χρονο και διάθεση να μας δουλεύουν-εμπαιζουν κι εμεις να τσιμπαμε, να προσφερουμε στηριξη και να χανουμε ουσιαστικα το χρονο μας μαζι τους. Αν αυτα τα άτομα δεν μας σέβονται, εγω τουλαχιστον νιωθω οτι πρεπει να σεβαστω τον εαυτο μου και την ψυχικη μου υγεια. Γιατι δεν μπορει να στηριζω και να γραφω κατεβατά σε όποια Γωγω ή Δήμητρα θελει να ριξει το μωρο της για να την αποτρεψω τη στιγμη που εγω εφτυσα αιμα για να κανω ενα! Και μετα παω να "σταθω" σε άλλο μελος-υπαρκτο τουλαχιστον-που λεει οτι δεν ειναι καλα ψυχολογικα κι ανακαλλυπτω οτι ειναι μια νεοτατη κοπελα που εχει ήδη ριξει δυο παιδια και αναρρωτιεται πότε θα γίνει μάνα... Συγνώμη, αλλα αυτο δεν μπορω πλεον να το χειριστω! Λυπάμαι μόνο για τις φιλεναδιτσες που ειχα κανει και μιλαγαμε τα βραδια στο chat.
Κλεινοντας, να ευχηθω να χαιρεστε όλες τα ζουζουνάκια σας, οι εγκυούλες με το καλο να κρατησετε στα χερια σας τα μωρουκάκια σας,κι όσες θέλετε ενα μωρακι να σας ερθει συντομα και αβασανιστα!


Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  531909


Αχ βρε Ειρήνη γιατί δεν κάνεις αυτό που κάνω εγώ,να μπαίνεις σε θέματα που αφορούν τα παιδιά,την γκρίνια,τα δοντάκια,το φαγητό,το μεγάλωμα γενικότερα και σε άλλα που περνάμε καλά...Όπως το τελευταίο "τι σκεφτόμαστε αυτή την στιγμη"
που γελάμε πολύ η μια με την άλλη και να φύγεις έτσι από την παρέα...??
κρίμα είναι.....
έκανες και φιλεναδίτσες εδώ μέσα γιατί να τις χάσεις για κάποια άλλα άτομα??
εξάλλου δεν μπορούμε να τα έχουμε καλά με όλους...
πάντα φιλικά και με σεβασμό τα λέω αυτά...
εσύ ξέρεις...

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρήνη εφόσον όλο αυτό σε χαλάει, καλα κάνεις για να είσαι εσύ καλά. Εγώ θεωρώ την επιλογή σου ακραία γιατί δεν υπολόγισες τα καλά του φόρουμ. Γενικά σε ένα φόρουμ όπως θα κατάλαβες υπάρχει κάθε καρυδιάς καρύδι. Στην ουσία εξετάζουμε αν μπορούμε να συνυπάρξουμε με όλους αυτόυς. Ξεχνάς κάτι σημαντικό. Εδώ μέσα όλα είναι απρόσωπα και είναι στο χέρι σου να πάρεις κάτι προσωπικά ή όχι, αν δεν σε προκαλούν άμεσα. Να είσαι καλά, και ευχαριστούμε που πέρασες από την παρέα μας! Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  417472

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν χρειαζεται να αποχωρησεις. απλα κανε ενα διαλλειμα αφου θες--ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα θελησεις να ξαναμπείς Wink

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε Ειρήνη μου...θα σε μαλώσω!!!!
Παρέα κάνεις με όποιαν κοπέλα επιθυμείς.Έτσι δεν γίνετε και στην έξω ζωή????Μπορεί να μην σε ενδιαφέρει κάποιο θέμα...οκ...απλά προσπέρνα το!!!!
Γιατί να αποχωρήσεις???Δεν το κατάλαβα...Ίσα-ίσα που λες ότι έχεις κάνει κάποιες φίλες,να και κάτι καλό,και μπορεί κάπου παρακάτω να κάνεις κι άλλες.Και να ανταλλάξεις κι άλλες απόψεις και να πάρεις δυο πράγματα κι από άλλες κοπέλες.Άσε τον καιρό να δείξει,η γνώμη μου είναι αυτή.Όσο για την Δήμητρα και την κάθε Δήμητρα,καλά είπε μια κοπέλα,δεν θυμάμαι ποιά,μην τα βάζετε μέσα σας,πες την γνώμη σου αλλά μέχρι εκεί.
Βέβαια αν κάποια κοπέλα είναι ευαίσθητη,αυτά συμβαίνουν...δυστηχώς.
Αν σ'αρέσει η όμορφη παρέα μας μην αφήσεις ένα δύο περιστατικά να την χαλάσουν ...

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΛΑ ΛΙΓΟ ΔΙΠΛΑ ΠΟΥ ΣΕ ΘΕΛΩ....
ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ...ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΣΕ ΘΕΛΩ... Wink Wink Wink !!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:δεν χρειαζεται να αποχωρησεις. απλα κανε ενα διαλλειμα αφου θες--ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα θελησεις να ξαναμπείς Wink

συμφωνω απολυτα με την προλαλησασα.
αφου εχεις τισ φιλεναδιτσες σου οαλ οκ
ελπιζω να αλλαξεις γνωμη
φιλικα

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου ειρηνη και απο μενα.η αποφαση ειναι δικη σου εαν θεωρεις οτι θελεις να φυγεις γιατι σε πειραξε τοσο πολυ τοτε φυγε.....εγω απο την αρχη ειχα μπει κ κατι δεν μου κολλουσε στην συγκεκριμενη κοπελα διαβασα στην αρχη λιγο αλλα μετα δεν ξανα ασχοληθηκα και επελεξα να μπαινω σε συγκεκριμενα θεματα που με ενδιαφερουν πραγματικα...κ οντως υπαρχουν κοπελες που μοιραζομαι πραγματα συναισθηματα και καταστασεις...
να''σαι καλα οποια κ αν ειναι η αποφαση σου...

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γνωμη μου Ειρηνη μου ειναι πως δεν αξιζει να αποχωρησεις απο ενα φορουμ που δημιουργει και φιλιες αλλα δινει και απαντησεις σε πολλες αποριες μας.πολυ απλα επιλεγουμε ποια θεματα θελουμε να παρακολουθησουμε ολα τα υπολοιπα τα αφηνεις στην ακρη χωρις να σε επειρεαζουν.σε καμια μας δεν αρεσει η κοροιδια γι αυτο θελει να μαστε λιγακι επιφυλακτικες.εγω την ειχα πατησει με την αλλαη κοπελα την φοιτητρια που ειχε καταληξει τελικα να ειναι μουφα και απο τοτε οταν κατι το διαβασω και κατι δεν μου κολλαει απλα αλλαζω θεμα και παω σε καποιο πιο ενδιαφερον Wink

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε καλε κατσε εδω μαζι μας....Που θα βρεις καλυτερες τρελλες απο μας??

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Αντε καλε κατσε εδω μαζι μας....Που θα βρεις καλυτερες τρελλες απο μας??



Respect Respect Respect Respect Respect Respect

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EIRHNH75 έγραψε:Οταν μπηκα στο φορουμ περίμενα να συναντησω μαμαδες που ανταλλασουν αποψεις-σκεψεις-εντυπωσεις-προβληματισμους για το μεγάλωμα των παιδιων τους/μας, κι μεχρι ένα βαθμό το βρήκα, δε λέω. Τώρα τελευταια,όμως, παρατηρουνται ολο και συχνοτερα φαινομενα "κοροϊδίας" απο ατομα που φαινεται οτι εχουν και χρονο και διάθεση να μας δουλεύουν-εμπαιζουν κι εμεις να τσιμπαμε, να προσφερουμε στηριξη και να χανουμε ουσιαστικα το χρονο μας μαζι τους. Αν αυτα τα άτομα δεν μας σέβονται, εγω τουλαχιστον νιωθω οτι πρεπει να σεβαστω τον εαυτο μου και την ψυχικη μου υγεια. Γιατι δεν μπορει να στηριζω και να γραφω κατεβατά σε όποια Γωγω ή Δήμητρα θελει να ριξει το μωρο της για να την αποτρεψω τη στιγμη που εγω εφτυσα αιμα για να κανω ενα! Και μετα παω να "σταθω" σε άλλο μελος-υπαρκτο τουλαχιστον-που λεει οτι δεν ειναι καλα ψυχολογικα κι ανακαλλυπτω οτι ειναι μια νεοτατη κοπελα που εχει ήδη ριξει δυο παιδια και αναρρωτιεται πότε θα γίνει μάνα... Συγνώμη, αλλα αυτο δεν μπορω πλεον να το χειριστω! Λυπάμαι μόνο για τις φιλεναδιτσες που ειχα κανει και μιλαγαμε τα βραδια στο chat.
Κλεινοντας, να ευχηθω να χαιρεστε όλες τα ζουζουνάκια σας, οι εγκυούλες με το καλο να κρατησετε στα χερια σας τα μωρουκάκια σας,κι όσες θέλετε ενα μωρακι να σας ερθει συντομα και αβασανιστα!


Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  531909


Είναι δικαίωμά σου να θες να φύγεις και από την πλευρά μου δεν έχω κανένα πρόβλημα! Σε δικαιολογώ το να σε ενοχλεί το άδειασμα ψυχής που σου δημιούργησαν τα φέικ προσωπα! Όμως ενίσταμαι για την παρατήρηση σου στο πρόσωπο της Αναστασίας! Η κοπέλα είναι υπαρκτή με υπαρκτά προβλήματα και είχε το θάρρος να μας πει για την ζωή της!Δεν ξέρεις την πορεία κανενός ωστε να κρίνεις τις πράξεις τους! Μην είμαστε επιλεκτικά φιλεύσπλαχνοι!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
k egw shmera skeftomoun oxi na apoxwrisw apla na vgw gia liges meres giati ena thema edw mesa k emena me epirease k sunexizei na me epireazei...kathisa k skefthka giati mpainw se auth thn diadikasia k na vazw k to mwraki mou pou exw mesa mou se olo auto to louki??? apo thn allh oses fores agxwthika gia kapoio thema kata thn diarkeia ths egkumosunhs mou mporesa na antalaksw kapoies apopseis edw mesa k na mathw 5-10 pragmata... apla pisteuw prepei na mathoume na elenxoume kapoies katastaseis na mhn mas epireazoun toso polu...
an esena se euxaristousan 1-2 pragmata edw mesa krata mono auta k mhn apoxwreis...kleise ta matia sou sta upoloipa 5-10 pou se dusarestoun
k sou xaloun thn diathesh...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την minubaki στις Τετ Ιουν 15, 2011 12:30 pm, 1 φορά

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ειρήνη μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, αλλά όπως είπαν και οι άλλες κοπέλες δεν χρειάζεται να ασχολείσαι με όλα τα posts. Και γω κάποιες φορές βρίσκω τραγικό να διαβάζω από κοπέλες να βρίζουν τα πεθερικά τους αφού πρώτα έχουν πει οτι είναι εξ ολοκλήρου οικονομικά εξαρτώμενοι από αυτούς ή ενώ παραπονιούνται για την οικονομική κρίση, μετά πηγαίνουν και ψωνίζουν π.χ. stokke καροτσάκι.
Το θέμα είναι να μπορούμε οι εγκυούλες και οι μανούλες να μοιραζόμαστε τις απορίες μας και τις ανησυχίες μας.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενα και ενα κανουν δυο με οτι δεν μας αρεσει δεν ασχολουμαστε απανταμε μονο σε αυτα που θελουμε.. σε ενα φορουμ που ειναι ολοι απροσωποι ευτυχως εχουμε αυτο το προνομιο .. κανε παρεα οπως εκανες με τις φιλες σου και τερμα συμφωνω με τα ψευτικα προφιλ ομως το να κρινεις μια κοπελα που καταθεσε τη ψυχη της και την αληθεια της εδω μεσα δεν συμφωνω να την κρινεις θα μπορουσες απλα να την προσπερασεις και να αφησεις αλλες κοπελες που θελουν να ασχοληθουν με το θεμα της το ποιος εκανε εκτρωσεις η οχι δεν μας αφορα επειδη εμεις δυσκολευτηκαμε να κανουμε ενα μωρο! ο καθενας με τις επιλογες του! θεωρω πως ολο αυτο ειναι μια αφορμη!!

αν ομως αυτο σε κανει να αισθανεσαι καλυτερα τοτε καλα κανεις! καλη συνεχεια!

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:Ειρήνη εφόσον όλο αυτό σε χαλάει, καλα κάνεις για να είσαι εσύ καλά. Εγώ θεωρώ την επιλογή σου ακραία γιατί δεν υπολόγισες τα καλά του φόρουμ. Γενικά σε ένα φόρουμ όπως θα κατάλαβες υπάρχει κάθε καρυδιάς καρύδι. Στην ουσία εξετάζουμε αν μπορούμε να συνυπάρξουμε με όλους αυτόυς. Ξεχνάς κάτι σημαντικό. Εδώ μέσα όλα είναι απρόσωπα και είναι στο χέρι σου να πάρεις κάτι προσωπικά ή όχι, αν δεν σε προκαλούν άμεσα. Να είσαι καλά, και ευχαριστούμε που πέρασες από την παρέα μας! Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  417472
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

kaiti99


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μερικες φορες ειναι στο αιμα μας να ασχολουμαστε με καποια θεματα που δεν πρεπει..εγω ειμαι στο φορουμ ενα μηνα τωρα.διαβαζω ολα τα θεματα αλλα απαντω μονο σε καποια θεματα που γνωριζω κ μπορω να βοηθησω.ολες εχουμε αποψη για ολα τα θεματα κ απαντησεις σιγουρα μα καποιες φορες ειναι καλυτερα να παραμενουμε σιωπηλοι...

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΒΡΗΚΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ,ΧΑΡΑ, ΠΑΡΕΑ, ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΥΡΕΣΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΤΛ!!! ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!
ΕΜΑΘΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑ Κ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ...
ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΣΥΜΦΩΝΩ Κ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ, ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ!!!
ΕΓΩ ΚΡΑΤΑΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ(ΘΕΜΑΤΑ) ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΛΙΚ!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΨΕΜΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ
Very Happy
ΑΝΤΕ ΜΗ ΜΑΣ ΦΕΥΓΕΙΣ!!! ΚΑΤΣΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!! ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΡΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΟΡΜΑΛ Κ ΝΟΡΜΑΛ ΤΡΕΛΟΥΣ!!! ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΜΕ Κ ΔΕ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειρηνη σε όποιν χώρο και να πας βρίσκεις ανθρώπους και καταστάσεις που διαφέρουν μεταξύ τους . Σκέψου ότι βρίσκεις την δουλειά που πάντα ονειρευόσουν με καλές προοπτικές . Σου λεει ο προισταμενός σου να πάρεις ένα πόστο ακόμα με έξτρα μπόνους αλλά δεν είναι υποχρεωτικό . Πας και βλέπεις ότι εκεί είναι κάποια άτομα που κάνουν όχι και τόσο εύχαριστη την διαμονή σου εκεί . Τη κάνεις τα παράτάς και σήκωνεσε και φεύγεις η μιλάς και απλά αποπμακρύνεσε παο το συγκεκριμένο πόστο; Ξέρεις κανένας δεν μας υποχρεώνει να απάνταμε σε όλα τα θέματα και ούτε γίνετε να έχουμε άποψη για όλα . Κρατάμε μια αξιοπρέπεια για το ατομό μας και τα άτομα που μας ενδιαφέρουν και τα υπόλοιπα τα θεωρούμε παραλειπόμενα και δεν μας απασχολούν.
Η απόφαση είναι εξ ολοκλήρου δικιά σου σου εύχομαι ότι καλύτερο.
Α και κάτι ακόμα οι διαπληκτισμοί στα φορουμ είναι συνηθισμένοι και αποκτούν κοινό Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Ειρήνη εφόσον όλο αυτό σε χαλάει, καλα κάνεις για να είσαι εσύ καλά. Εγώ θεωρώ την επιλογή σου ακραία γιατί δεν υπολόγισες τα καλά του φόρουμ. Γενικά σε ένα φόρουμ όπως θα κατάλαβες υπάρχει κάθε καρυδιάς καρύδι. Στην ουσία εξετάζουμε αν μπορούμε να συνυπάρξουμε με όλους αυτόυς. Ξεχνάς κάτι σημαντικό. Εδώ μέσα όλα είναι απρόσωπα και είναι στο χέρι σου να πάρεις κάτι προσωπικά ή όχι, αν δεν σε προκαλούν άμεσα. Να είσαι καλά, και ευχαριστούμε που πέρασες από την παρέα μας! Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  417472

Τα ειπες ολα για ακομα μια φορα!! Respect Respect Respect Respect

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις