Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
466 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 466 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

eva 23

eva 23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια απλα πρεπει μερικοι να σεβαστουν την κατασταση μασ κ να μην μασ κοροιδευουν συνφωνω μαζι σου οτι ανυσηχουμε για μερικα ατομα κ προσπαθουμε να βοηθησουμε να στηριξουμε, αλλα αν μασ δουλευουν απλα τα αγνοουμε...αλλωστε ειμαστε τοσεσ πολλεσ που μπορουμε να συνενοηθουμε...δεν χρειαζεται να χολοσκαμε...ασε που ειμαι σιγουρη οτι θα σου λειψουμε...κ εστω μια κλευτη ματια θα μασ ριχνεισ.... Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472

EIRHNH75

EIRHNH75
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αυτο που ένιωσα ηταν πραγματικα "αδειασμα ψυχης" οταν ασχοληθηκα κοριτσια με τις ψευτικες ιστοριες γιατι ηθελα όντως να βοηθησω. Αυτο που μου προτεινετε-να μπαινω επιλεκτικα-ειναι το καλυτερο, αλλα πολλες φορες μπαινεις σε κατι με ολη την καλη διαθεση αλλα σε χαλαει γιατι αποδεικνυεται κατι άλλο. Και ναι, θα μου λειψει το φορουμ γιατι εδω χαλαρωνα τα βραδυα. Δεν ξερω, ισως να κανω ενα διαλειμμα, να μπαινω στα τελειως αναλαφρα και στο τσατ, τι να πω... Οσο για την αλλη περιπτωση, την αληθινη, δεν ειμαι "επιλεκτικα πονοψυχη"-για την ακριβεια δεν ειμαι καθολου πονοψυχη στο θεμα των εκτρωσεων, εκτος αν υπαρχει σοβαρος ιατρικος λογος.Η κοπελα εχει περασει κι αυτη τα δικα της αλλα πρεπει καποια στιγμη να καταλαβουμε οτι η ζωη του μωρου που κυοφορουμε δεν ειναι η δικη μας αλλα η δικη του-με τη δικη της ζωη ας κανει καθεμια ό,τι θελει σε καθε επιπεδο, ουτε καν θα τη σχολιασω, αλλα η ζωη του μωρου ειναι αλλο πραγμα (κι αυτο το πιστευω απο την εφηβια μου κι οχι επειδη δυσκολευτικα να κανω παιδακι). Σας ευχαριστω που ασχοληθηκατε και πολλες με θελετε κοντα σας! Θα επιχειρησω τα θεματα που μου προτεινατε και βλεπουμε... Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 587529

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
"Δύο άγγελοι που ταξίδευαν απο τον κάτω στον πάνω κόσμο, θέλησαν να ξαποστάσουν λίγο στον δικό μας και να περάσουν τη νύχτα για να ξεκουραστούν.
Σταμάτησαν λοιπόν στη γή, για να μείνουν σε ένα σπίτι μιας πλούσιας οικογένειας, θεωρώντας πως με τόσα πλούτη δε θα τους είχαν βάρος και στο τεράστιο σπίτι τους θα περίσσευε χώρος να τους δοθεί για να κοιμηθούν.
Η οικογένεια όμως, ήταν αγενής και αρνήθηκε στους αγγέλους να μείνουν στο δωμάτιο των ξένων της βίλας. Αντιθέτως, έδωσαν στους αγγέλους ένα μικρό μέρος σε ένα κρύο υπόγειο και τα αποφάγια του δείπνου τους.
Καθώς εκείνοι έφτιαχναν τα κρεβάτια τους στο σκληρό πάτωμα, ο μεγαλύτερος άγγελος είδε μια τρύπα στον τοίχο και την επισκεύασε. Όταν ο μικρότερος άγγελος τον ρώτησε...
..."Μα γιατί το έκανες αυτό?", ο μεγαλύτερος απάντησε...
..."Τα πράγματα δεν είναι πάντα όπως φαίνονται".

Το επόμενο βράδυ, οι δύο άγγελοι σταμάτησαν και πάλι να ξεκουραστούν σε ένα πολύ φτωχικό σπίτι, ίσα ίσα δύο δωματίων.
Οι νοικοκυραίοι του όμως, ένας αγρότης και η γυναίκα του, ήταν πολύ φιλόξενοι. Αφού μοιράστηκαν τη λίγη τροφή που τους είχε απομείνει, παραχώρησαν και το κρεβάτι τους με τη μια και μοναδική κουβέρτα που υπήρχε για να τους κρατά ζεστούς, κι έτσι οι δύο άγγελοι κατάφεραν επιτέλους να περάσουν μια ξεκούραστη και όμορφη νύχτα.

Όταν πια βγήκε ο ήλιος το επόμενο πρωί, οι άγγελοι βρήκαν τον αγρότη και την γυναίκα του να κλαινε με σπαραγμούς. Η μοναδική τους αγελάδα της οποίας το γάλα ήταν το μόνο τους εισόδημα και η βασική τους τροφή, ήταν νεκρή στο λιβάδι... τώρα πια η φτώχια τους μεγάλωνε, ήταν καταδικασμένοι να πεθάνουν από την πείνα.

Ο μικρότερος άγγελος αναστατωμένος και φανερά εκνευρισμένος, ρώτησε το μεγαλύτερο...
... "Πως είναι δυνατόν και άφησες να γίνει κάτι τέτοιο? Ο πρώτος άντρας είχε τα πάντα και παρ’ όλα αυτά τον βοήθησες", τον κατηγόρησε. "Η δεύτερη οικογένεια είχε ελάχιστα και όμως ήταν πρόθυμη να μοιραστεί τα πάντα μαζί μας και εσύ άφησες την μοναδική τους περιουσία να πεθάνει".
... "Τα πράγματα δεν είναι πάντα όπως φαίνονται", απάντησε και πάλι ο μεγαλύτερος άγγελος και συνέχισε...
«Όταν μείναμε στο υπόγειο της βίλας, πρόσεξα πως υπήρχε χρυσάφι κρυμμένο σε εκείνη την τρύπα στον τοίχο. Μα ο ιδιοκτήτης ήταν τόσο άπληστος και δεν είχε τη διάθεση να μοιραστεί την καλή του τύχη μαζί μας. Έτσι λοιπόν, σφράγισα τον τοίχο ώστε να μην μπορέσει ποτέ να βρει το χρυσό... Πήρε αυτό που του άξιζε!
Εχθές όμως τη νύχτα, καθώς κοιμόμασταν στο κρεβάτι του φτωχού αγρότη, ήρθε ο Άγγελος του Θανάτου για να πάρει την ψυχή της γυναίκας του, κι εγώ συμφώνησα μαζί του, ως αντίτιμο για τη θέση της να πάρει την μοναδική τους αγελάδα...
...Τα πράγματα δεν είναι πάντα όπως φαίνονται".
Smile

Μερικές φορές, αυτό ακριβώς συμβαίνει όταν τα πράγματα δεν έχουν το αποτέλεσμα που πρέπει ή τουλάχιστον έτσι φαίνεται σε εμάς.
Αν έχεις πίστη, θα πρέπει να μάθεις να εμπιστεύεσαι και να πιστεύεις ότι το κάθε αποτέλεσμα, όσο άσχημο κι αν είναι και όσο κι αν σε έχει στεναχωρέσει, μπορεί να βγει σε όφελός σου.

Μπορεί να μην το ξέρεις, να μην το βλέπεις παρά μονάχα πολύ αργότερα, πως τις περισσότερες φορές και τα άσχημα τελικά συμβαίνουν για καλό.

Γι' αυτό, απο όλη την ιστορία της Δήμητρας ή της κάθε Δήμητρας, κράτα το 'καλό' κομμάτι της υπόθεσης... ότι σε αυτό το φόρουμ, υπήρξαν 50-100 άτομα που απάντησαν με όλη την καρδιά τους και συμμετείχαν σε μια ανύπαρκτη ιστορία μιας κοπέλας, προκειμένου να την βοηθήσουν. Ψυχές που χωρίς αντάλλαγμα προσέφεραν απλόχαιρα την ειλικρινή βοήθεια τους. Μάλιστα, πολλές από αυτές τις κοπέλες και μαζί και η άλλη κοπέλα που ανέφερες, ξενύχτησαν μαζί της, κράτησαν την έννοια της παραμερίζοντας τα δικά τους προβλήματα, ψάχνοντας λύση στο πρόβλημα μιας άγνωστης, μέχρι και που προσέφεραν το ίδιο τους το σπίτι για να την περιθάλψουν, αν αυτό λέει κάτι... σε μένα λέει πάρα πολλά!

Εγώ προσωπικά, αν για κάτι χαίρομαι και θεωρώ ότι κέρδισα από την όλη ανύπαρκτη ιστορία, είναι πως κατάλαβα ότι εδώ μέσα υπάρχουν Άνθρωποι, Κυρίες, Ψυχάρες και χαίρομαι που έγινα μέλος της παρέας τους και συζητάω μαζί τους και δεν το μετανιώνω που μπήκα, πόσο μάλλον δεν υπάρχει περίπτωση να φύγω!
Άτομα που πριν μου ήταν αδιάφορα ή δεν εκτιμούσα, για τον οποιοδήποτε λόγο, τώρα τους υποκλίνομαι!
...Μάθε να βλέπεις τα πράγματα από την θετική τους πλευρά, γιατί δεν είναι πάντα όπως φαίνονται Very Happy

Από την άλλη... επειδή ακριβώς τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνονται, ας μην κρίνουμε τις ζωές άλλων ανθρώπων. Ας αρκεστούμε στη δική μας, στο να επικρίνουμε τους εαυτούς μας, να εντοπίζουμε τα δικά μας λάθη και να τα διορθώνουμε, γιατί όλοι κάνουμε σφάλματα και δεν είμαστε εμείς οι αρμόδιοι να τα ζυγίσουμε και να βρούμε ποιανού είναι το βαρύτερο.
Άλλωστε, οι λανθασμένες επιλογές είναι ένα από τα κύρια συστατικά που μας χαρακτηρίζουν ως ανθρώπους Smile

Έτσι λοιπόν, δεν μπορούμε να ξέρουμε κάτω από ποιες συνθήκες πράττει ο κάθε άνθρωπος τα λάθη του, με βάση ποια κριτήρια έκανε τις λανθασμένες του επιλογές.
Αλλά η δεύτερη κοπέλα που αναφέρεις και η κάθε κοπέλα σαν κι αυτήν, έχει αναλάβει ήδη την ευθύνη των πράξεων της και εμείς είμαστε οι τελευταίοι στους οποίους οφείλει να δώσει λογαριασμό.

Ακόμα όμως και σε αυτήν την ιστορία, κράτα το θετικό κομμάτι που υπάρχει, γιατί και σε αυτήν την περίπτωση, τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνονται!
Έκανε λάθη, τα αποδέχτηκε, τα εντόπισε και τώρα προσπαθεί να βοηθήσει με τις εμπειρίες της άλλες κοπέλες με τα ίδια προβλήματα, για να μην κάνουν τα ίδια λάθη με τα δικά της. Έπαθε, έμαθε και δε θα ήθελε να το πάθει κι άλλη... αυτό είναι μια θαυμάσια και ευγενική χειρονομία εκ μέρους της. Δεν είναι υποχρεωμένη να το κάνει, όμως παρ’ όλα τα δικά της προβλήματα που αντιμετωπίζει, ασχολείται και με των άλλων.

Το ποτήρι είναι πάντα μισογεμάτο, όχι μισοάδειο!

Προσωπικά και μετά από τα παραπάνω, δεν βλέπω να υπάρχει κάποια αιτία για να αποχωρήσεις... δες τα πράγματα από την θετική τους πλευρά Very Happy
... Δες τη φωτεινή πλευρά της ζωής και χαμογέλα κούκλα μου...

Αφιερωμένο...

Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472

Βάλ' το στο διαπασών και τραγούδα...
ΣΦΥΡΙΞΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 4872 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 4872 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 4872
ΔΕΣ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 4872 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 4872 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 4872


AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quoteΚαι μετα παω να "σταθω" σε άλλο μελος-υπαρκτο τουλαχιστον-που λεει οτι δεν ειναι καλα ψυχολογικα κι ανακαλλυπτω οτι ειναι μια νεοτατη κοπελα που εχει ήδη ριξει δυο παιδια και αναρρωτιεται πότε θα γίνει μάνα... Συγνώμη, αλλα αυτο δεν μπορω πλεον να το χειριστώ! Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 531909 [/quote] συγνώμη που θα μιλήσω αν και έχεις δίκιο άλλα το ότι το έκανα δεν πάει να πει ότι το ήθελα...η καταστάσεις τα έφερναν έτσι και δεν είχα άλλη λύση...αν νομίζεις ότι σε κορόιδεψα συγνώμη άλλα αυτό που λες με πληγώνει ποιο πολύ από ότι λες εσύ,...και να σου θυμίσω και κάτι εγώ ποτέ δεν είχα κανέναν να με στηρίξει...μα κανέναν...κανείς δεν είναι άγιος και κανείς δεν θα με κρίνει παρα μόνο εγώ και ο Θεός...η ιστορία αυτή με πονάει ακόμα και για αυτό προσπαθώ να στηρίξω κάθε κοπέλα που είναι σε ανάλογη θέσει...το αν θα γίνω μάνα δεν είναι ερώτημα με το νόημα θα γίνω μάνα μετά τις μαλακίες που έκανα άλλα άν με αυτόν τον άνθρωπο που είμαι θα καταφέρω να γίνω μάνα η να αποδεχτώ το πος έχει.... λείπαμε που σου προκάλεσα αυτά τα συναισθήματα δεν το ήθελα...μακάρι να γύριζα τον χρόνο πίσω θα άλλαζα πολλά άλλα δεν γίνεται...

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AnastasiaKoutsourh έγραψε:[quoteΚαι μετα παω να "σταθω" σε άλλο μελος-υπαρκτο τουλαχιστον-που λεει οτι δεν ειναι καλα ψυχολογικα κι ανακαλλυπτω οτι ειναι μια νεοτατη κοπελα που εχει ήδη ριξει δυο παιδια και αναρρωτιεται πότε θα γίνει μάνα... Συγνώμη, αλλα αυτο δεν μπορω πλεον να το χειριστώ! Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 531909
συγνώμη που θα μιλήσω αν και έχεις δίκιο άλλα το ότι το έκανα δεν πάει να πει ότι το ήθελα...η καταστάσεις τα έφερναν έτσι και δεν είχα άλλη λύση...αν νομίζεις ότι σε κορόιδεψα συγνώμη άλλα αυτό που λες με πληγώνει ποιο πολύ από ότι λες εσύ,...και να σου θυμίσω και κάτι εγώ ποτέ δεν είχα κανέναν να με στηρίξει...μα κανέναν...κανείς δεν είναι άγιος και κανείς δεν θα με κρίνει παρα μόνο εγώ και ο Θεός...η ιστορία αυτή με πονάει ακόμα και για αυτό προσπαθώ να στηρίξω κάθε κοπέλα που είναι σε ανάλογη θέσει...το αν θα γίνω μάνα δεν είναι ερώτημα με το νόημα θα γίνω μάνα μετά τις μαλακίες που έκανα άλλα άν με αυτόν τον άνθρωπο που είμαι θα καταφέρω να γίνω μάνα η να αποδεχτώ το πος έχει.... λείπαμε που σου προκάλεσα αυτά τα συναισθήματα δεν το ήθελα...μακάρι να γύριζα τον χρόνο πίσω θα άλλαζα πολλά άλλα δεν γίνεται...[/quote]

δε νομίζω Αναστασία πως είσαι υποχρεωμένη να απολογίσε. Κανείς δεν έχει το δικαίωμα να σε κρίνει. Όσο και για όλες εμάς που ευτυχώς δεν μας έτυχε καμιά εγκυμοσύνη στα 18 ή στα 20 έξω απ' το χορό πολλά τραγούδια λέμε.
τουλάχιστον να έχουμε την ικανότητα να σκεφτόμαστε πως είναι δύσκολο για ένα νέο κορίτσι να σηκώσει τόσο βάρος μόνο του.

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είναι δικαίωμά σου να θες να φύγεις και από την πλευρά μου δεν έχω κανένα πρόβλημα! Σε δικαιολογώ το να σε ενοχλεί το άδειασμα ψυχής που σου δημιούργησαν τα φέικ προσωπα! Όμως ενίσταμαι για την παρατήρηση σου στο πρόσωπο της Αναστασίας! Η κοπέλα είναι υπαρκτή με υπαρκτά προβλήματα και είχε το θάρρος να μας πει για την ζωή της!Δεν ξέρεις την πορεία κανενός ωστε να κρίνεις τις πράξεις τους! Μην είμαστε επιλεκτικά φιλεύσπλαχνοι!

Ηλεικρινά σε ευχαριστώ για ότι είπες για μένα.... Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 λύπαμαι μόνο που θέλει να φύγει και εξετίας μου και αν είναι να νιώσει καλύτερα θα αποχωρίσω εγώ...ποτέ δεν είπα ψέματα για κάτι και μπορώ να το αποδείξω όπως μου ζητηθεί... ειλικρινά λυπάμαι

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MAROULOU έγραψε:δε νομίζω Αναστασία πως είσαι υποχρεωμένη να απολογίσε. Κανείς δεν έχει το δικαίωμα να σε κρίνει. Όσο και για όλες εμάς που ευτυχώς δεν μας έτυχε καμιά εγκυμοσύνη στα 18 ή στα 20 έξω απ' το χορό πολλά τραγούδια λέμε.
τουλάχιστον να έχουμε την ικανότητα να σκεφτόμαστε πως είναι δύσκολο για ένα νέο κορίτσι να σηκώσει τόσο βάρος μόνο του.

να είσαι καλά κοπέλα μου σε ευχαριστώ... Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AnastasiaKoutsourh έγραψε:Είναι δικαίωμά σου να θες να φύγεις και από την πλευρά μου δεν έχω κανένα πρόβλημα! Σε δικαιολογώ το να σε ενοχλεί το άδειασμα ψυχής που σου δημιούργησαν τα φέικ προσωπα! Όμως ενίσταμαι για την παρατήρηση σου στο πρόσωπο της Αναστασίας! Η κοπέλα είναι υπαρκτή με υπαρκτά προβλήματα και είχε το θάρρος να μας πει για την ζωή της!Δεν ξέρεις την πορεία κανενός ωστε να κρίνεις τις πράξεις τους! Μην είμαστε επιλεκτικά φιλεύσπλαχνοι!

Ηλεικρινά σε ευχαριστώ για ότι είπες για μένα.... Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 λύπαμαι μόνο που θέλει να φύγει και εξετίας μου και αν είναι να νιώσει καλύτερα θα αποχωρίσω εγώ...ποτέ δεν είπα ψέματα για κάτι και μπορώ να το αποδείξω όπως μου ζητηθεί... ειλικρινά λυπάμαι


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙΣ ΕΣΥ!!ΑΡΚΕΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΝΑ ΣΕ ΚΡΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ..ΑΛΛΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΣΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ!!

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη 25 έγραψε:ΑΛΛΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΣΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ!!
έχεις δίκιο άλλα άς μην το θίξουμε αυτό το θέμα...η ζωή προχωράει και μαζί τις και εγώ άλλωστε με την ίδια μου την μάνα δεν μπορώ να κρατήσω κακία μάνα μου είναι...

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AnastasiaKoutsourh έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:ΑΛΛΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΣΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ!!
έχεις δίκιο άλλα άς μην το θίξουμε αυτό το θέμα...η ζωή προχωράει και μαζί τις και εγώ άλλωστε με την ίδια μου την μάνα δεν μπορώ να κρατήσω κακία μάνα μου είναι...

ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ!!ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ Η ΖΩΗ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΜΟΝΟ...ΠΡΟΧΩΡΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ, ΡΙΣΚΑΡΕ,ΖΗΣΕ!!!ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη 25 έγραψε:
AnastasiaKoutsourh έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:ΑΛΛΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΣΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ!!
έχεις δίκιο άλλα άς μην το θίξουμε αυτό το θέμα...η ζωή προχωράει και μαζί τις και εγώ άλλωστε με την ίδια μου την μάνα δεν μπορώ να κρατήσω κακία μάνα μου είναι...

ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ!!ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ Η ΖΩΗ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΜΟΝΟ...ΠΡΟΧΩΡΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ, ΡΙΣΚΑΡΕ,ΖΗΣΕ!!!ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!
Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
EIRHNH75 έγραψε:Οταν μπηκα στο φορουμ περίμενα να συναντησω μαμαδες που ανταλλασουν αποψεις-σκεψεις-εντυπωσεις-προβληματισμους για το μεγάλωμα των παιδιων τους/μας, κι μεχρι ένα βαθμό το βρήκα, δε λέω. Τώρα τελευταια,όμως, παρατηρουνται ολο και συχνοτερα φαινομενα "κοροϊδίας" απο ατομα που φαινεται οτι εχουν και χρονο και διάθεση να μας δουλεύουν-εμπαιζουν κι εμεις να τσιμπαμε, να προσφερουμε στηριξη και να χανουμε ουσιαστικα το χρονο μας μαζι τους. Αν αυτα τα άτομα δεν μας σέβονται, εγω τουλαχιστον νιωθω οτι πρεπει να σεβαστω τον εαυτο μου και την ψυχικη μου υγεια. Γιατι δεν μπορει να στηριζω και να γραφω κατεβατά σε όποια Γωγω ή Δήμητρα θελει να ριξει το μωρο της για να την αποτρεψω τη στιγμη που εγω εφτυσα αιμα για να κανω ενα! Και μετα παω να "σταθω" σε άλλο μελος-υπαρκτο τουλαχιστον-που λεει οτι δεν ειναι καλα ψυχολογικα κι ανακαλλυπτω οτι ειναι μια νεοτατη κοπελα που εχει ήδη ριξει δυο παιδια και αναρρωτιεται πότε θα γίνει μάνα... Συγνώμη, αλλα αυτο δεν μπορω πλεον να το χειριστω! Λυπάμαι μόνο για τις φιλεναδιτσες που ειχα κανει και μιλαγαμε τα βραδια στο chat.
Κλεινοντας, να ευχηθω να χαιρεστε όλες τα ζουζουνάκια σας, οι εγκυούλες με το καλο να κρατησετε στα χερια σας τα μωρουκάκια σας,κι όσες θέλετε ενα μωρακι να σας ερθει συντομα και αβασανιστα!


Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 531909
ειρηνη μου γεια σου να σου ζησει το παιδακι σου Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 215994 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 215994 εγω ειμαι νεο μελος κ ειναι κριμα να σταματισεις απο εδω εγω εχω βαλει μπρος για μωρακη κ σας εχω αναγκη θελω την βοηθεια σας απο ολες οσες πραγματικα ενδειαφερονται κ φενονται μεχρι στιγμης ποιες εχουν μπει στην καρδεια μου....μην το κλεισεις....μπορει να υπαρχει κοροιδεια μπορει χιλιαδυο απλα δν ασχολουμαστε μαζι τους.........πολλα φιλια να προσεχεις κ περιμενουμε να μας πεις ενα μαγαλο ναι οτι θα εισαι εδω.... Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 215994 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 215994 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 215994

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AnastasiaKoutsourh έγραψε:Είναι δικαίωμά σου να θες να φύγεις και από την πλευρά μου δεν έχω κανένα πρόβλημα! Σε δικαιολογώ το να σε ενοχλεί το άδειασμα ψυχής που σου δημιούργησαν τα φέικ προσωπα! Όμως ενίσταμαι για την παρατήρηση σου στο πρόσωπο της Αναστασίας! Η κοπέλα είναι υπαρκτή με υπαρκτά προβλήματα και είχε το θάρρος να μας πει για την ζωή της!Δεν ξέρεις την πορεία κανενός ωστε να κρίνεις τις πράξεις τους! Μην είμαστε επιλεκτικά φιλεύσπλαχνοι!

Ηλεικρινά σε ευχαριστώ για ότι είπες για μένα.... Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 λύπαμαι μόνο που θέλει να φύγει και εξετίας μου και αν είναι να νιώσει καλύτερα θα αποχωρίσω εγώ...ποτέ δεν είπα ψέματα για κάτι και μπορώ να το αποδείξω όπως μου ζητηθεί... ειλικρινά λυπάμαι


Αν φύγεις Αναστασία μου θα φύγω κ γω!Γιατι αυτή η επίθεση που σου έκανε η Ειρήνη είναι χτύπημα κάτω απο την ζώνη!κ δεν έχει κανένα δικαίωμα! όλες τις καταστάσεις δεν τις βάζουμε στο ιδιο τσουβάλι !ο καθένας μας να κοιτάζει την καμπούρα του και όχι των άλλων όπως πολύ σοφα είπε η αγαπημένη ΜαριαΜ!

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sasanath έγραψε:
AnastasiaKoutsourh έγραψε:Είναι δικαίωμά σου να θες να φύγεις και από την πλευρά μου δεν έχω κανένα πρόβλημα! Σε δικαιολογώ το να σε ενοχλεί το άδειασμα ψυχής που σου δημιούργησαν τα φέικ προσωπα! Όμως ενίσταμαι για την παρατήρηση σου στο πρόσωπο της Αναστασίας! Η κοπέλα είναι υπαρκτή με υπαρκτά προβλήματα και είχε το θάρρος να μας πει για την ζωή της!Δεν ξέρεις την πορεία κανενός ωστε να κρίνεις τις πράξεις τους! Μην είμαστε επιλεκτικά φιλεύσπλαχνοι!

Ηλεικρινά σε ευχαριστώ για ότι είπες για μένα.... Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 λύπαμαι μόνο που θέλει να φύγει και εξετίας μου και αν είναι να νιώσει καλύτερα θα αποχωρίσω εγώ...ποτέ δεν είπα ψέματα για κάτι και μπορώ να το αποδείξω όπως μου ζητηθεί... ειλικρινά λυπάμαι


Αν φύγεις Αναστασία μου θα φύγω κ γω!Γιατι αυτή η επίθεση που σου έκανε η Ειρήνη είναι χτύπημα κάτω απο την ζώνη!κ δεν έχει κανένα δικαίωμα! όλες τις καταστάσεις δεν τις βάζουμε στο ιδιο τσουβάλι !ο καθένας μας να κοιτάζει την καμπούρα του και όχι των άλλων όπως πολύ σοφα είπε η αγαπημένη ΜαριαΜ!
σε παρακαλώ δεν θέλω να γίνω η αιτία να έρθεις σε αντιπαράθεση με άτομα που ξέρετε καιρό για μένα δεν το θέλω με τίποτα...θα αποχωρίσω εφόσον μου το ζητήσει η ίδια...εφόσον αυτήν ενόχλησα...

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaKoutsourh έγραψε:
sasanath έγραψε:
AnastasiaKoutsourh έγραψε:Είναι δικαίωμά σου να θες να φύγεις και από την πλευρά μου δεν έχω κανένα πρόβλημα! Σε δικαιολογώ το να σε ενοχλεί το άδειασμα ψυχής που σου δημιούργησαν τα φέικ προσωπα! Όμως ενίσταμαι για την παρατήρηση σου στο πρόσωπο της Αναστασίας! Η κοπέλα είναι υπαρκτή με υπαρκτά προβλήματα και είχε το θάρρος να μας πει για την ζωή της!Δεν ξέρεις την πορεία κανενός ωστε να κρίνεις τις πράξεις τους! Μην είμαστε επιλεκτικά φιλεύσπλαχνοι!

Ηλεικρινά σε ευχαριστώ για ότι είπες για μένα.... Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 λύπαμαι μόνο που θέλει να φύγει και εξετίας μου και αν είναι να νιώσει καλύτερα θα αποχωρίσω εγώ...ποτέ δεν είπα ψέματα για κάτι και μπορώ να το αποδείξω όπως μου ζητηθεί... ειλικρινά λυπάμαι


Αν φύγεις Αναστασία μου θα φύγω κ γω!Γιατι αυτή η επίθεση που σου έκανε η Ειρήνη είναι χτύπημα κάτω απο την ζώνη!κ δεν έχει κανένα δικαίωμα! όλες τις καταστάσεις δεν τις βάζουμε στο ιδιο τσουβάλι !ο καθένας μας να κοιτάζει την καμπούρα του και όχι των άλλων όπως πολύ σοφα είπε η αγαπημένη ΜαριαΜ!
σε παρακαλώ δεν θέλω να γίνω η αιτία να έρθεις σε αντιπαράθεση με άτομα που ξέρετε καιρό για μένα δεν το θέλω με τίποτα...θα αποχωρίσω εφόσον μου το ζητήσει η ίδια...εφόσον αυτήν ενόχλησα...
RE KORITSIA ΠΕΡΕΝΟΣΠΟΡΟΣ ΕΠΕΣΕ ΑΥΤΕς ΤΗς ΜΕΡΕς ΟΛΟ ΤΣΑΚΟΜΟ Κ ΚΑΚΟ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΓΤ??ΜΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΛΕΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ Κ ΟΠΟΙΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ Κ ΝΟΙΩΘΕΙ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΕΤΕ Κ ΒΟΗΘΑΕΙ...ΕΛΕΟΣ ΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΤ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΟΥΝ Κ ΧΘΕΣ ΑΥΤΟ Τ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ...ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ...ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΝΤΡΟΠΗ ΜΑΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΕΣΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ Η ΚΑΤΙΝΕΣ ΕΛΕΟΣ Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Κ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΚΟΙΤΑ ΤΗ ΖΩΟΥΛΑ ΣΟΥ Κ ΜΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΛΑ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΑΛΛΟ....ΕΓΙΝΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ...ΤΕΛΟΣ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΡΟΣ ΚΑΜΙΑΣ Κ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:
Αν φύγεις Αναστασία μου θα φύγω κ γω!Γιατι αυτή η επίθεση που σου έκανε η Ειρήνη είναι χτύπημα κάτω απο την ζώνη!κ δεν έχει κανένα δικαίωμα! όλες τις καταστάσεις δεν τις βάζουμε στο ιδιο τσουβάλι !ο καθένας μας να κοιτάζει την καμπούρα του και όχι των άλλων όπως πολύ σοφα είπε η αγαπημένη ΜαριαΜ!

Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ!!! Κοριτσια τι παθαμε; Πληγωμουμε ανθρωπους το εχετε καταλαβει! Δεν εριξα ποτε παιδι παιδι αλλα και αν το εκανα δεν θα σας εδινα το δικαιωμα να με κρινετε!

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ, ΝΑΙ ΓΙΑ Ο Λ Ο Υ Σ!!!
ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΥΜΠΑΘΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΧΙ.
ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΔΙΩΧΝΟΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ Η ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ;;;
ΤΙ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ;;
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΣΕΙ Ο ΤΑΔΕ Ο ΔΗΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΆΡΕΙ ΑΛΛΟ.
ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΕΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ.
Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΑΣΤΟΧΗ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Vivian"]
sasanath έγραψε:
Αν φύγεις Αναστασία μου θα φύγω κ γω!Γιατι αυτή η επίθεση που σου έκανε η Ειρήνη είναι χτύπημα κάτω απο την ζώνη!κ δεν έχει κανένα δικαίωμα! όλες τις καταστάσεις δεν τις βάζουμε στο ιδιο τσουβάλι !ο καθένας μας να κοιτάζει την καμπούρα του και όχι των άλλων όπως πολύ σοφα είπε η αγαπημένη ΜαριαΜ!


allo k pali touto simera...
kala an fugete oles tote poios tha meinei sto forum??? Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 534787 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 534787 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 534787 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 534787 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 534787 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 534787 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 534787 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 534787 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 534787 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 534787

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MAROULOU έγραψε:ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ, ΝΑΙ ΓΙΑ Ο Λ Ο Υ Σ!!!
ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΥΜΠΑΘΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΧΙ.
ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΔΙΩΧΝΟΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ Η ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ;;;
ΤΙ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ;;
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΣΕΙ Ο ΤΑΔΕ Ο ΔΗΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΆΡΕΙ ΑΛΛΟ.
ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΕΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ.
Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΑΣΤΟΧΗ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.
ΑΚΡΙΒΩΣ ....ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΔΥΟ ΧΩΡΙΑ ΧΩΡΙΑΤΕΣ....ΟΛΕς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΖΥΓΑΡΙΑ ....ΟΤΙ ΔΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΔΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΠΕΙΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ Κ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΚΕΙ....

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:
AnastasiaKoutsourh έγραψε:
sasanath έγραψε:
AnastasiaKoutsourh έγραψε:Είναι δικαίωμά σου να θες να φύγεις και από την πλευρά μου δεν έχω κανένα πρόβλημα! Σε δικαιολογώ το να σε ενοχλεί το άδειασμα ψυχής που σου δημιούργησαν τα φέικ προσωπα! Όμως ενίσταμαι για την παρατήρηση σου στο πρόσωπο της Αναστασίας! Η κοπέλα είναι υπαρκτή με υπαρκτά προβλήματα και είχε το θάρρος να μας πει για την ζωή της!Δεν ξέρεις την πορεία κανενός ωστε να κρίνεις τις πράξεις τους! Μην είμαστε επιλεκτικά φιλεύσπλαχνοι!

Ηλεικρινά σε ευχαριστώ για ότι είπες για μένα.... Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 2 417472 λύπαμαι μόνο που θέλει να φύγει και εξετίας μου και αν είναι να νιώσει καλύτερα θα αποχωρίσω εγώ...ποτέ δεν είπα ψέματα για κάτι και μπορώ να το αποδείξω όπως μου ζητηθεί... ειλικρινά λυπάμαι


Αν φύγεις Αναστασία μου θα φύγω κ γω!Γιατι αυτή η επίθεση που σου έκανε η Ειρήνη είναι χτύπημα κάτω απο την ζώνη!κ δεν έχει κανένα δικαίωμα! όλες τις καταστάσεις δεν τις βάζουμε στο ιδιο τσουβάλι !ο καθένας μας να κοιτάζει την καμπούρα του και όχι των άλλων όπως πολύ σοφα είπε η αγαπημένη ΜαριαΜ!
σε παρακαλώ δεν θέλω να γίνω η αιτία να έρθεις σε αντιπαράθεση με άτομα που ξέρετε καιρό για μένα δεν το θέλω με τίποτα...θα αποχωρίσω εφόσον μου το ζητήσει η ίδια...εφόσον αυτήν ενόχλησα...
RE KORITSIA ΠΕΡΕΝΟΣΠΟΡΟΣ ΕΠΕΣΕ ΑΥΤΕς ΤΗς ΜΕΡΕς ΟΛΟ ΤΣΑΚΟΜΟ Κ ΚΑΚΟ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΓΤ??ΜΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΛΕΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ Κ ΟΠΟΙΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ Κ ΝΟΙΩΘΕΙ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΕΤΕ Κ ΒΟΗΘΑΕΙ...ΕΛΕΟΣ ΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΤ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΟΥΝ Κ ΧΘΕΣ ΑΥΤΟ Τ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ...ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ...ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΝΤΡΟΠΗ ΜΑΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΕΣΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ Η ΚΑΤΙΝΕΣ ΕΛΕΟΣ Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Κ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΚΟΙΤΑ ΤΗ ΖΩΟΥΛΑ ΣΟΥ Κ ΜΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΛΑ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΑΛΛΟ....ΕΓΙΝΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ...ΤΕΛΟΣ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΡΟΣ ΚΑΜΙΑΣ Κ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

τέλος το θέμα...καμία δεν θα αποχωρίσει...πρέπει να ξεματιαστούμε κάποια μας μάτιασε...καλά λέτε ότι αξίζει θα ασχοληθούμε τα άλλα τα προσπερνάμε...

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κρίμα που πήρες μία τέτοια απόφαση..έχεις δίκιο να θυμώνεις με άτομα που εκμεταλλεύονται την ευαισθησία μας και ποστάρουν θέματα που αγγίζουν τις ευαίσθητές "χορδές" μας -εγκυμοσύνη...έκτρωση- και εγώ μαζί σου...το ίδιο σκέφτηκα...δεν αρνούμαι ότι στην αρχή "τσίμπισα" από την κοπελίτσα και μάλιστα έγραψα και την γνώμη μου...όμως στη συνέχεια κάτι με έκανε να παρατήσω το θέμα...το γεγονός ότι απαντούσε αμέσως σε όσες μανούλες την έγραφαν...κάτσε μαρί....πώς λες ότι στο σπίτι γίνεται χαμός μεγάλος, κλάματα, ιστορίες και εσύ κάθεσαι στο pc και μου κλαίγεσαι; άντε γειά είπα και δεν ξανα ασχολήθηκα...και σήμερα είδα το σχόλιο της Ολίβιας και λέω οκ η κοπέλα μας δούλευε....να σου πω κάτι αν αυτό είναι βλαμένο και δεν έχει τι να κάνει, παρά να ξύνει την πο....λα της -συγνώμη συγμωνη κορίτσια, αλλά αν το βρω το κοριτσάκι θα του βγάλω την ξανθότριχα με το τσιμπιδάκι των φρυδιών- εμείς εδώ είμαστε για να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας, τις αγωνίες μας και τις απορίες μας για τα παιδάκια μας....μην δίνεις σημασία και προσπάθησε να κρατάς πισινή σε θέματα τόσο ευαίσθητα που πραγματικά σε αγγίζουν. φιλιά πολλά και εύχομαι να αλλάξεις γνώμη Wink

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να πω και εγω την γνωμη μου λοιπον
εγω επιλεγω παντα που θα γραψω
εκτος απο αποριες δικες μου
παντα γραφω για τα παιδακια μας
και στα υπολοιπα παντα επιλεγω
η ιστορια της κοπελας εμοιαζε απο την αρχη καπως για αυτο και δεν εγραψα οποτε το εαν γραφουμε η συμπαραστεκομαστε ειναι δικαιωμα μας επιλογη μας και ακραιο να λεμε αποχωρουμε γιατι αναλωθηκα
ε και που συμπαρασταθηκε και ψεματα να ηταν καλο δεν εκανες?δεν το καταλαβαινω αυτο και το βρισκω ιδιαιτερα πως να το πω?παιδικο συμπαρασταθηκα ηταν ψεματα γεια σας
για αυτο υπαρχει και η επιλογη στην ζωη μας τωρα εαν την πατησαμε ε και αυτο στην ζωη ειναι
νοιωθουμε καλα που καναμε το χρεος μας σαν ανθρωποι και ασε τον αλλο που λεει τα ψεματα να απολογηθει αυτος στο μελλον γιατι για τις πρεξεις μας παντα λογοδοτουμε καποια στιγμη
τωρα απο την αλλη να κρινεις μια κοπελα για την ζωη της ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ εαν δεν ηθελες να της συμπαρασταθεις τοτε μην το κανεις αλοιμονο ποιο ειμαστε εμεις να κρινουμε την αναστασια ελεος δηλαδη βγαινω απο τα ρουχα μου
εκανε τις επιλογες της τι παει να πει οτι δεν θα γινει ποτε μανα ?μα τι λεμε ????/
μηπως πρεπει να απολογηθω και εγω που προσπαθουσα 3 χρονια να κανω παιδι και οταν εμεινα εγκυος στο β επιπεδου το παιδακι ηταν τερατομορφο και κινδυνευε η ζωη μου παρολιγο να πεθανω και εκανα διακοπη κυησης στην 27 εβδομαδα και απο τοτε στοιχειωθηκε η ζωη μου?εαν πρεπει να απολογηθω και εγω που οταν προσπαθουσα μετα να ξανακανω παιδακι και δεν μπορουσα ?ε ναι κρινε με και εμενα
ΕΛΕΟς

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pana έγραψε:να πω και εγω την γνωμη μου λοιπον
εγω επιλεγω παντα που θα γραψω
εκτος απο αποριες δικες μου
παντα γραφω για τα παιδακια μας
και στα υπολοιπα παντα επιλεγω
η ιστορια της κοπελας εμοιαζε απο την αρχη καπως για αυτο και δεν εγραψα οποτε το εαν γραφουμε η συμπαραστεκομαστε ειναι δικαιωμα μας επιλογη μας και ακραιο να λεμε αποχωρουμε γιατι αναλωθηκα
ε και που συμπαρασταθηκε και ψεματα να ηταν καλο δεν εκανες?δεν το καταλαβαινω αυτο και το βρισκω ιδιαιτερα πως να το πω?παιδικο συμπαρασταθηκα ηταν ψεματα γεια σας
για αυτο υπαρχει και η επιλογη στην ζωη μας τωρα εαν την πατησαμε ε και αυτο στην ζωη ειναι
νοιωθουμε καλα που καναμε το χρεος μας σαν ανθρωποι και ασε τον αλλο που λεει τα ψεματα να απολογηθει αυτος στο μελλον γιατι για τις πρεξεις μας παντα λογοδοτουμε καποια στιγμη
τωρα απο την αλλη να κρινεις μια κοπελα για την ζωη της ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ εαν δεν ηθελες να της συμπαρασταθεις τοτε μην το κανεις αλοιμονο ποιο ειμαστε εμεις να κρινουμε την αναστασια ελεος δηλαδη βγαινω απο τα ρουχα μου
εκανε τις επιλογες της τι παει να πει οτι δεν θα γινει ποτε μανα ?μα τι λεμε ????/
μηπως πρεπει να απολογηθω και εγω που προσπαθουσα 3 χρονια να κανω παιδι και οταν εμεινα εγκυος στο β επιπεδου το παιδακι ηταν τερατομορφο και κινδυνευε η ζωη μου παρολιγο να πεθανω και εκανα διακοπη κυησης στην 27 εβδομαδα και απο τοτε στοιχειωθηκε η ζωη μου?εαν πρεπει να απολογηθω και εγω που οταν προσπαθουσα μετα να ξανακανω παιδακι και δεν μπορουσα ?ε ναι κρινε με και εμενα
ΕΛΕΟς

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad νομίζω ότι πρέπει να μπει ένα τέλος γιατί ξίνουμε πολλές πληγές...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pana έγραψε:να πω και εγω την γνωμη μου λοιπον
εγω επιλεγω παντα που θα γραψω
εκτος απο αποριες δικες μου
παντα γραφω για τα παιδακια μας
και στα υπολοιπα παντα επιλεγω
η ιστορια της κοπελας εμοιαζε απο την αρχη καπως για αυτο και δεν εγραψα οποτε το εαν γραφουμε η συμπαραστεκομαστε ειναι δικαιωμα μας επιλογη μας και ακραιο να λεμε αποχωρουμε γιατι αναλωθηκα
ε και που συμπαρασταθηκε και ψεματα να ηταν καλο δεν εκανες?δεν το καταλαβαινω αυτο και το βρισκω ιδιαιτερα πως να το πω?παιδικο συμπαρασταθηκα ηταν ψεματα γεια σας
για αυτο υπαρχει και η επιλογη στην ζωη μας τωρα εαν την πατησαμε ε και αυτο στην ζωη ειναι
νοιωθουμε καλα που καναμε το χρεος μας σαν ανθρωποι και ασε τον αλλο που λεει τα ψεματα να απολογηθει αυτος στο μελλον γιατι για τις πρεξεις μας παντα λογοδοτουμε καποια στιγμη
τωρα απο την αλλη να κρινεις μια κοπελα για την ζωη της ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ εαν δεν ηθελες να της συμπαρασταθεις τοτε μην το κανεις αλοιμονο ποιο ειμαστε εμεις να κρινουμε την αναστασια ελεος δηλαδη βγαινω απο τα ρουχα μου
εκανε τις επιλογες της τι παει να πει οτι δεν θα γινει ποτε μανα ?μα τι λεμε ????/
μηπως πρεπει να απολογηθω και εγω που προσπαθουσα 3 χρονια να κανω παιδι και οταν εμεινα εγκυος στο β επιπεδου το παιδακι ηταν τερατομορφο και κινδυνευε η ζωη μου παρολιγο να πεθανω και εκανα διακοπη κυησης στην 27 εβδομαδα και απο τοτε στοιχειωθηκε η ζωη μου?εαν πρεπει να απολογηθω και εγω που οταν προσπαθουσα μετα να ξανακανω παιδακι και δεν μπορουσα ?ε ναι κρινε με και εμενα
ΕΛΕΟς

Εμεις τα εχουμε ξαναπει.. Εσυ εισαι ηρωιδα ματια μου!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pana έγραψε:να πω και εγω την γνωμη μου λοιπον
εγω επιλεγω παντα που θα γραψω
εκτος απο αποριες δικες μου
παντα γραφω για τα παιδακια μας
και στα υπολοιπα παντα επιλεγω
η ιστορια της κοπελας εμοιαζε απο την αρχη καπως για αυτο και δεν εγραψα οποτε το εαν γραφουμε η συμπαραστεκομαστε ειναι δικαιωμα μας επιλογη μας και ακραιο να λεμε αποχωρουμε γιατι αναλωθηκα
ε και που συμπαρασταθηκε και ψεματα να ηταν καλο δεν εκανες?δεν το καταλαβαινω αυτο και το βρισκω ιδιαιτερα πως να το πω?παιδικο συμπαρασταθηκα ηταν ψεματα γεια σας
για αυτο υπαρχει και η επιλογη στην ζωη μας τωρα εαν την πατησαμε ε και αυτο στην ζωη ειναι
νοιωθουμε καλα που καναμε το χρεος μας σαν ανθρωποι και ασε τον αλλο που λεει τα ψεματα να απολογηθει αυτος στο μελλον γιατι για τις πρεξεις μας παντα λογοδοτουμε καποια στιγμη
τωρα απο την αλλη να κρινεις μια κοπελα για την ζωη της ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ εαν δεν ηθελες να της συμπαρασταθεις τοτε μην το κανεις αλοιμονο ποιο ειμαστε εμεις να κρινουμε την αναστασια ελεος δηλαδη βγαινω απο τα ρουχα μου
εκανε τις επιλογες της τι παει να πει οτι δεν θα γινει ποτε μανα ?μα τι λεμε ????/
μηπως πρεπει να απολογηθω και εγω που προσπαθουσα 3 χρονια να κανω παιδι και οταν εμεινα εγκυος στο β επιπεδου το παιδακι ηταν τερατομορφο και κινδυνευε η ζωη μου παρολιγο να πεθανω και εκανα διακοπη κυησης στην 27 εβδομαδα και απο τοτε στοιχειωθηκε η ζωη μου?εαν πρεπει να απολογηθω και εγω που οταν προσπαθουσα μετα να ξανακανω παιδακι και δεν μπορουσα ?ε ναι κρινε με και εμενα
ΕΛΕΟς
ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ ......ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΚΙΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΡΙΝΕΙ Τ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΔΝ ΜΑΣ ΕΤΥΧΕ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ (ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΡΩΣΗ ΜΙΛΑΩ)ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ,ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΑΣ .ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΑΣ,ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΕ ΝΕΑ ΤΥΧΟ ΤΟΤΕ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΤΡΟΒΟΛΑΜΕ.....Ε...Λ.....Ε.....Ο.....Σ ΚΑΙ ......ΞΑΝΑ ...Ν....Τ....Ρ....Ο...Π.....Η....ΜΑΣ,,,ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ....ΠΟΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ΤΗΣ Sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις