Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
474 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 474 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

EIRHNH75

EIRHNH75
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!


Ηλεικρινά σε ευχαριστώ για ότι είπες για μένα.... Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 4 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 4 417472 λύπαμαι μόνο που θέλει να φύγει και εξετίας μου και αν είναι να νιώσει καλύτερα θα αποχωρίσω εγώ...ποτέ δεν είπα ψέματα για κάτι και μπορώ να το αποδείξω όπως μου ζητηθεί... ειλικρινά λυπάμαι[/quote]
Ποτέ δεν ειπα οτι ειπες ψεματα, αντιθετως ανεφερα οτι εισαι υπαρκτο προσωπο αλλά αυτα που διάβασα απλα ηταν too much για μενα. Ενοχληθηκα απο τις ψευτικες ιστοριες. Στης Δημητρας ειδικα ειχα προσεξει ποσο της μιλουσες και νοιαζοσουν και πιστεψε με σε συμπάθησα, γι αυτο και οταν ειπες οτι δεν εισαι καλα μπηκα αμεσως στο θεμα σου-χιλιες φορες να μην ειχα μπει στο λινκ που εδινες και να ηξερα μονο αυτα που σε απασχολουν σημερα και τπτ απο το παρελθον. Εννοειται οτι δεν θα αποχωρησεις ουτε για μενα ουτε για καμια,εννοειτε οτι θα κοιταξεις μπροστα, απλα εγω ειμαι ευαισθητη σε αυτο το θεμα και αν ηξερα τι θα διαβαζα δεν θα εμπαινα-πραγμα που μπορει να συμβει με οποιοδηποτε ποστ δεν εχει πολυ συγκεκριμενο τιτλο.
Θα μου πειτε "ολο αποχωρεις κι ολο εδω εισαι" αλλα μετα απο τοσες απαντησεις ενιωσα την υποχρεωση να ξεκαθαρισω τη θεση μου.Δε με θιγουν οι αληθινες ιστοριες,αλλά καποιες με πληγωνουν, και σε συνδιασμο με τις 2 ψευτικες(στις οποιες την διπλοπατησα πανηγυρικα!)ενιωσα ολο αυτο το πραγμα.Το τελευταιο πραγμα που θελω ειναι να δημιουργησω ασχημο κλιμα, αντιπαραθεσεις και παρεξηγησεις.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
EIRHNH75 έγραψε:


Ποτέ δεν ειπα οτι ειπες ψεματα, αντιθετως ανεφερα οτι εισαι υπαρκτο προσωπο αλλά αυτα που διάβασα απλα ηταν too much για μενα. Ενοχληθηκα απο τις ψευτικες ιστοριες. Στης Δημητρας ειδικα ειχα προσεξει ποσο της μιλουσες και νοιαζοσουν και πιστεψε με σε συμπάθησα, γι αυτο και οταν ειπες οτι δεν εισαι καλα μπηκα αμεσως στο θεμα σου-χιλιες φορες να μην ειχα μπει στο λινκ που εδινες και να ηξερα μονο αυτα που σε απασχολουν σημερα και τπτ απο το παρελθον. Εννοειται οτι δεν θα αποχωρησεις ουτε για μενα ουτε για καμια,εννοειτε οτι θα κοιταξεις μπροστα, απλα εγω ειμαι ευαισθητη σε αυτο το θεμα και αν ηξερα τι θα διαβαζα δεν θα εμπαινα-πραγμα που μπορει να συμβει με οποιοδηποτε ποστ δεν εχει πολυ συγκεκριμενο τιτλο.
Θα μου πειτε "ολο αποχωρεις κι ολο εδω εισαι" αλλα μετα απο τοσες απαντησεις ενιωσα την υποχρεωση να ξεκαθαρισω τη θεση μου.Δε με θιγουν οι αληθινες ιστοριες,αλλά καποιες με πληγωνουν, και σε συνδιασμο με τις 2 ψευτικες(στις οποιες την διπλοπατησα πανηγυρικα!)ενιωσα ολο αυτο το πραγμα.Το τελευταιο πραγμα που θελω ειναι να δημιουργησω ασχημο κλιμα, αντιπαραθεσεις και παρεξηγησεις.

βρε Ειρηνη μου ετσι ειναι αυτα τα πραγματα γιαυτο γραφτηκαμε σε αυτο το φορουμ για να μοιραζομαστε τους προβληματισμους μας τα καλα και τα κακα της ζωης μας και οπως μπορει ο καθενας να βοηθαει..ειμαστε μια μικρη κοινωνια εδω μεσα και θα γνωρισουμε ατομα και ιστοριες που θα μας χαλανε ομως απο την αλλη μπορει να γνωρισουμε ατομα αξιολογα που η δικη τους ιστορια θα μας δωσει ενα μαθημα ζωης ... οπως π.χ με τη blackrose ειμασταν ακριβως μαζι στις ιδιες εβδομαδες εγκυμοσυνης περιμεναμε πως και πως ποια θα γεννησει και ειδες τι εγινε?? εγω τι επρεπε να επηρρεαστω και να μη ξαναμπω??? ισα ισα απο αυτη τη κοπελα πηρα δυναμη και κουραγιο ειναι αξια θαυμασμου και χαιρομαι πολυ που τη γνωρισα αυτο και μονο με κανει να θελω να ειμαι εδω μεσα και να βοηθαω οπως μπορω και συναμα οτι δεν μου αρεσει να το προσπερναω!

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειπα να μην μιλησω εως τωρα αλλα δεν μπορω!!!Εαν ηθελες αγαπημενη μου ειρηνη πραγματικα να φυγεις απλα θα εφευγες χωρις να δωσεις αναφορα σε κανεναν,ή εστω θα ελεγες οτι φευγεις και θα στηριζες την αποφαση σου και δεν θα απαντουσες στα μυνηματα που σου στελνουν,μηπως τελικα δεν εισαι τοσο σιγουρη οτι θες να φυγεις?αλλα αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι απλα κουβεντα να γινεται ή οτι ηθελες να πεις καποια πραγματα και δεν μπορουσες να τα πεις αλλιως,ή το κανεις για να προκαλεσεις,συγνωμη αν γινομαι σκληρη αλλα ειναι καθαρα και μονο η προσωπικη μου αποψη δεν σε ξερω δε με ξερεις,απλα η συμπεριφορα σου αυτο μου δινει να καταλαβω,και μην βιαστεις να μου πεις οτι ''ποια εισαι εσυ που με κρινεις?και με ποιο δικαιωμα και τετοια''γιατι εσυ η ιδια εκρινες πριν την αναστασια(νομιζω ετσι την λενε)οχι πως υπερασπιζομαι αυτην ουτε αυτην την ξερω,απλα βλεπω το δικαιο ποιο ειναι!!!Εντελως φιλικα ολα..

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nena1988 έγραψε:ειπα να μην μιλησω εως τωρα αλλα δεν μπορω!!!Εαν ηθελες αγαπημενη μου ειρηνη πραγματικα να φυγεις απλα θα εφευγες χωρις να δωσεις αναφορα σε κανεναν,ή εστω θα ελεγες οτι φευγεις και θα στηριζες την αποφαση σου και δεν θα απαντουσες στα μυνηματα που σου στελνουν,μηπως τελικα δεν εισαι τοσο σιγουρη οτι θες να φυγεις?αλλα αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι απλα κουβεντα να γινεται ή οτι ηθελες να πεις καποια πραγματα και δεν μπορουσες να τα πεις αλλιως,ή το κανεις για να προκαλεσεις,συγνωμη αν γινομαι σκληρη αλλα ειναι καθαρα και μονο η προσωπικη μου αποψη δεν σε ξερω δε με ξερεις,απλα η συμπεριφορα σου αυτο μου δινει να καταλαβω,και μην βιαστεις να μου πεις οτι ''ποια εισαι εσυ που με κρινεις?και με ποιο δικαιωμα και τετοια''γιατι εσυ η ιδια εκρινες πριν την αναστασια(νομιζω ετσι την λενε)οχι πως υπερασπιζομαι αυτην ουτε αυτην την ξερω,απλα βλεπω το δικαιο ποιο ειναι!!!Εντελως φιλικα ολα..

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
nena1988 έγραψε:ειπα να μην μιλησω εως τωρα αλλα δεν μπορω!!!Εαν ηθελες αγαπημενη μου ειρηνη πραγματικα να φυγεις απλα θα εφευγες χωρις να δωσεις αναφορα σε κανεναν,ή εστω θα ελεγες οτι φευγεις και θα στηριζες την αποφαση σου και δεν θα απαντουσες στα μυνηματα που σου στελνουν,μηπως τελικα δεν εισαι τοσο σιγουρη οτι θες να φυγεις?αλλα αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι απλα κουβεντα να γινεται ή οτι ηθελες να πεις καποια πραγματα και δεν μπορουσες να τα πεις αλλιως,ή το κανεις για να προκαλεσεις,συγνωμη αν γινομαι σκληρη αλλα ειναι καθαρα και μονο η προσωπικη μου αποψη δεν σε ξερω δε με ξερεις,απλα η συμπεριφορα σου αυτο μου δινει να καταλαβω,και μην βιαστεις να μου πεις οτι ''ποια εισαι εσυ που με κρινεις?και με ποιο δικαιωμα και τετοια''γιατι εσυ η ιδια εκρινες πριν την αναστασια(νομιζω ετσι την λενε)οχι πως υπερασπιζομαι αυτην ουτε αυτην την ξερω,απλα βλεπω το δικαιο ποιο ειναι!!!Εντελως φιλικα ολα..

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect
Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 4 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 4 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 4 417472

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EIRHNH75 έγραψε:

Ηλεικρινά σε ευχαριστώ για ότι είπες για μένα.... Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 4 417472 Μετά λύπης μου αποχωρώ από το forum...  - Σελίδα 4 417472 λύπαμαι μόνο που θέλει να φύγει και εξετίας μου και αν είναι να νιώσει καλύτερα θα αποχωρίσω εγώ...ποτέ δεν είπα ψέματα για κάτι και μπορώ να το αποδείξω όπως μου ζητηθεί... ειλικρινά λυπάμαι
Ποτέ δεν ειπα οτι ειπες ψεματα, αντιθετως ανεφερα οτι εισαι υπαρκτο προσωπο αλλά αυτα που διάβασα απλα ηταν too much για μενα. Ενοχληθηκα απο τις ψευτικες ιστοριες. Στης Δημητρας ειδικα ειχα προσεξει ποσο της μιλουσες και νοιαζοσουν και πιστεψε με σε συμπάθησα, γι αυτο και οταν ειπες οτι δεν εισαι καλα μπηκα αμεσως στο θεμα σου-χιλιες φορες να μην ειχα μπει στο λινκ που εδινες και να ηξερα μονο αυτα που σε απασχολουν σημερα και τπτ απο το παρελθον. Εννοειται οτι δεν θα αποχωρησεις ουτε για μενα ουτε για καμια,εννοειτε οτι θα κοιταξεις μπροστα, απλα εγω ειμαι ευαισθητη σε αυτο το θεμα και αν ηξερα τι θα διαβαζα δεν θα εμπαινα-πραγμα που μπορει να συμβει με οποιοδηποτε ποστ δεν εχει πολυ συγκεκριμενο τιτλο.
Θα μου πειτε "ολο αποχωρεις κι ολο εδω εισαι" αλλα μετα απο τοσες απαντησεις ενιωσα την υποχρεωση να ξεκαθαρισω τη θεση μου.Δε με θιγουν οι αληθινες ιστοριες,αλλά καποιες με πληγωνουν, και σε συνδιασμο με τις 2 ψευτικες(στις οποιες την διπλοπατησα πανηγυρικα!)ενιωσα ολο αυτο το πραγμα.Το τελευταιο πραγμα που θελω ειναι να δημιουργησω ασχημο κλιμα, αντιπαραθεσεις και παρεξηγησεις.[/quote]
απλα ΕΛΕΟΣ
ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΞΙΝΙΖΑΝ

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοριτσακια ειναι δυο τρια θεματα αυτη τη στιγμη που ολες μπαινουμε και ξεκατινιαζομαστε....
κριμα ειναι!!!
ηδη για οσες ειναι αρκετο καιρο φανταζομαι πως ειναι φανερο οτι το επιπεδο του φορουμ εχει πεσει αυτον τον καιρο...ολο θεωριες συζηταμε...και πολλοι δυστηχως ειναι αυτοι οι χρηστες που παιζουν με τα νευρα μας..
δεν φταιεο και η κοπελα που θελει να αποχωρησει....ενταξει το εγραψε και εγινε θεμα ,,αλλα πιστευω πως τουλαχιστον ειναι κατι που ολες σκεφτηκαμε τελευταια...
και οχι αλλα αντι αλλων οπως πολλα θεματα τελευταια...και σιγουρα δεν ειναι ψεμα!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολύ φασαρία για το τιποτα βρε κοριτσια....δεν ανοιγετε κανενα θεμα για τα μωρακια μας που ηρθαν κ που ερχονται..?
μα τον ατελείωτο εχει αυτο το θέμα! Very Happy Very Happy

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:πολύ φασαρία για το τιποτα βρε κοριτσια....δεν ανοιγετε κανενα θεμα για τα μωρακια μας που ηρθαν κ που ερχονται..?
μα τον ατελείωτο εχει αυτο το θέμα! Very Happy Very Happy

Και θα κάνω και εγώ το εξής άτοπο. Θα σχολιάσω παρόλο που θα ανέβει στην κορυφή, αλλα δεν μπορώ να μην συμφωνήσω μαζί σου!! Very Happy

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
koukida έγραψε:πολύ φασαρία για το τιποτα βρε κοριτσια....δεν ανοιγετε κανενα θεμα για τα μωρακια μας που ηρθαν κ που ερχονται..?
μα τον ατελείωτο εχει αυτο το θέμα! Very Happy Very Happy

Και θα κάνω και εγώ το εξής άτοπο. Θα σχολιάσω παρόλο που θα ανέβει στην κορυφή, αλλα δεν μπορώ να μην συμφωνήσω μαζί σου!! Very Happy


χαχαχαχα κ εγω το ιδιο εκανα ΜΟΛΙΣ!! εεε μυαλό δεν βάζω! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια νομιζω οτι φταιει αυτη η πανσεληνος για ολα!!!


ας ηρεμησουμε βρε κορτιτσακια δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:κοριτσια νομιζω οτι φταιει αυτη η πανσεληνος για ολα!!!


ας ηρεμησουμε βρε κορτιτσακια δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε!

Εγώ τα έχω βάλει με την έκλειψη! Δεν μπορεί να είναι τυχαίο δηλαδή! Laughing

Κουκίδα, πώς με βρίσκεις; Το δις εξαμαρτείν...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:

Κουκίδα, πώς με βρίσκεις; Το δις εξαμαρτείν...


ουκ γυναικώς σοφής.... alien cat rendeer flower [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το σκότωσαααα εεεεε? 'γυναικός με Ωμέγα?????????????????
χαχαχα

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koukida έγραψε:το σκότωσαααα εεεεε? 'γυναικός με Ωμέγα?????????????????
χαχαχα
ιιιιιι τιμωρία για την ορθογραφία....κουκίδα δεν σε παρεξηγούμε Wink μια χαρά τα λες...και το θέμα αυτό με την αποχώρηση, το παρακολουθώ, αλλά αποχώρηση έγινε; δεν άκουσα κάτι...σαν τον Γιωργάκη...."φεύγω μαμά...πάω Αμέρικα" ...μαμά Μαργκαρετ"που πας αγκόρι μου....τι θα απογγκινει η μανούλλα; θα μ'αφισσεις μουόνη στου Καστρίι; δεν θα είμαι πλέον μανούλλα πρωθυπουργκού;;; οοοο μάΙ Γκοντ"

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
adeline έγραψε:
koukida έγραψε:το σκότωσαααα εεεεε? 'γυναικός με Ωμέγα?????????????????
χαχαχα
ιιιιιι τιμωρία για την ορθογραφία....κουκίδα δεν σε παρεξηγούμε Wink μια χαρά τα λες...και το θέμα αυτό με την αποχώρηση, το παρακολουθώ, αλλά αποχώρηση έγινε; δεν άκουσα κάτι...σαν τον Γιωργάκη...."φεύγω μαμά...πάω Αμέρικα" ...μαμά Μαργκαρετ"που πας αγκόρι μου....τι θα απογγκινει η μανούλλα; θα μ'αφισσεις μουόνη στου Καστρίι; δεν θα είμαι πλέον μανούλλα πρωθυπουργκού;;; οοοο μάΙ Γκοντ"

χαχαχαχ

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koukida έγραψε:χαχαααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
και ένα τελευταίο...-για να μην καταντήσω το θέμα γελοίο...- και απαντά ο Γιωργάκης..."Μάμη...Οκ θα κάνω ακόμη μια τράϊ και θα προσπαθήσω να σώσω την Ελλάδα....εσύ μάμη θα μου πεις τι να κάνω;" Μάργκαρετ "οφ κουορσ μάϊ λαβ....ξέρρεις ότι είσαι ο λατριμένους μου...να μείνεις κι να μην αφήσεις την θέση και άσε τους αγκανακτισμένους -πως τους λένε αυτούς εκεί στου Σύνταγκμα πωπω μάϊ Γκοντ τι βαβούρρα...- να φωνάζουν κλέφτες...εσί παιντί μου είσαι καλό...ούτε μιρμίγκι δεν πάτησες πουτέεεε....οοοο θα κλάψει η μάμη"
τέλος σεναρίου

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαααα τον διέσυρες κ τον ΓΑΠ κ τη Μάργκο!!! cheers cheers

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παρεμπιπτόντως κανω LIKE στο κομμάτι που εχεις στην υπογραφή σου Αδελαίδα Very Happy

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koukida έγραψε:χαχαααα τον διέσυρες κ τον ΓΑΠ κ τη Μάργκο!!! cheers cheers
ε μα δεν αντέχω τέτοια αποχώρηση πιαααα...όλοι θέλουν να αποχωρήσουν , αλλά όλοι κάθονται... το αμέρικαν μπόϊ έχει λίγες μέρες ακόμη στην καρέκλα...όσο για την μάμη...πολλοί προσπάθησαν να την εξοντώσουν -μπορεί να προσπάθησε και ο "έμαθες τα νέα πατέρα" που βρίσκεται εκεί ψηλά....αλλά βαρέθηκε και βρήκε την Μιμή- αλλά ατύχησαν...λοιπόν το θέμα της αποχώρησης της Ειρήνης το έκανα κ@λος εγώ και ζητάω συγνώμη...αλλά νομίζω ότι όποιος αποχωρεί, αποχωρεί αθόρυβα και χωρίς ανακοινώσεις. Τελός!

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koukida έγραψε:παρεμπιπτόντως κανω LIKE στο κομμάτι που εχεις στην υπογραφή σου Αδελαίδα Very Happy
ευχαριστώώώ cheers chat μπαίνετε κορίτσια; εγώ μπήκα και βλέπω μόνο μία.... Crying or Very sad

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
adeline έγραψε:
koukida έγραψε:χαχαααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
και ένα τελευταίο...-για να μην καταντήσω το θέμα γελοίο...- και απαντά ο Γιωργάκης..."Μάμη...Οκ θα κάνω ακόμη μια τράϊ και θα προσπαθήσω να σώσω την Ελλάδα....εσύ μάμη θα μου πεις τι να κάνω;" Μάργκαρετ "οφ κουορσ μάϊ λαβ....ξέρρεις ότι είσαι ο λατριμένους μου...να μείνεις κι να μην αφήσεις την θέση και άσε τους αγκανακτισμένους -πως τους λένε αυτούς εκεί στου Σύνταγκμα πωπω μάϊ Γκοντ τι βαβούρρα...- να φωνάζουν κλέφτες...εσί παιντί μου είσαι καλό...ούτε μιρμίγκι δεν πάτησες πουτέεεε....οοοο θα κλάψει η μάμη"
τέλος σεναρίου
xa xa xa xa xa Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακι γνωμη μου ειναι να μην αποχωρησεις για κανεναν!Και εγω την πατησα με ψευτικα ποστ αλλα δεν τρεχει και κατι!!Δεν θελω να γινω καχυποπτη γιατι ισως μια μερα καποια τρελη ιστορια εδω μεσα να ειναι αληθινη και οντως να χρειαζεται καποιος την βοηθεια μας!Εξαλλου ξερω εγω οπως και ολοι μας υπαρκτους ψευτικους ανθρωπους που θα επρεπε να αποχωρισω απο πολλα πραγματα στη ζωη μου!Ομως ΟΧΙ !!Εδω τουλαχιστον το 99 τις 100 ειμαστε αληθινες μανουλες με πραγματικα προβληματα κ ανησυχιες!Η αποφαση ειναι δικη σου βεβαια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις