Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
28 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 28 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

101Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 2:16 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
natali-maria έγραψε:ΠΡΟΣΕΧΕ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ,ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΕΙ,ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΑΝ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ,ΚΡΕΜΕΣΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ,ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ ΣΕ ΠΙΕΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ,ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ,ΜΕΤΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΕ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΚΤΛ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΦΛΕΒΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Twisted Evil !!!

Ναταλί καλησπέρα, είμαι η Παρθενοπούλα και είμαι 19,9 ετών.
Πριν ένα μήνα ήρθα σε επαφή με τον γκόμενο μου και μου πέταξε τα μάτια όξω... αν είμαι έγκυος την έκατσα... όχι γιατί δε θα το θέλει η μητέρα μου, γιαγιά του παιδιού μου, αλλά επειδή μου ανακοίνωσε ότι είναι και εκείνη έγκυος και θα παντρευτεί τον πατέρα του παιδιού της, που τυγχάνει όμως να είναι και γιος του μέλλοντα πατέρα του δικού μου παιδιού. Δηλαδή, εκτός από γιαγιά του παιδιού μου θα είναι και αδερφή του, αφού θα γίνει αυτομάτως νύφη μου και άρα παιδί μου, αφού θα παντρευτώ τον πατέρα του άντρα της και συνάμα του εγγονού της, ο οποίος θα έχει τον γιο του και μπαμπά του μιας που και εγώ ως γυναίκα του θα' γίνω αυτομάτως κόρη του γιου του αφού ο γιος θα παντρευτεί την μητέρα μου και απο την άλλη, ο άντρας μου θα γίνει εγγονός του ίδιου του εαυτού του, γιατί θα είναι πια παιδί του ίδιου του γιου του και η μάνα μου φυσικά θα γίνει κόρη δική μου, αφού ο μπαμπάς του άντρα της και πεθερός της, θα είναι πλέον και γαμπρός της....

χμμμ... Είμαι τόσο μπερδεμένη, δες περισσότερα για να σε βοηθήσω να καταλάβεις... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???




help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872



(Έχω μια ελπίδα ότι, μετά απο αυτό θα τις κόψεις τις μαμημένες τις φλέβες σου να ησυχάσουμε για λίγο... μέχρι να αναρρώσεις τουλάχιστον... δε θα πάρουν μωρή κουφάλα κανά μήνα μέχρι να γιάνουν, άιντε και 10 μέρες που θα λαδώσω τον γιατρό να καθυστερήσει το εξιτήριο...ουυυυ μια χαρά!!! Πάρτυ θα κάνουμε εδω μέσα Razz
Κόφτες εσύ και γώ θα σε πάω στις καλύτερες κλινικές... Razz Laughing Laughing Laughing )

E???? Rolling Eyes Shocked help me girls - Σελίδα 5 534787 Δεν είναι εδώ το πάρτυ? Που λέμε ιστοριούλες για να περνά η ώρα, που βάζουμε και τραγουδάκια....Λάθος? Shocked
Μα αφού μου είπαν ότι εδώ η Βάνια θα πει και ανέκδοτα με τον Τοτό????

Αμάν ρε Κορίτσια, και σας είπα, βάλτε μια ταμπέλα στην πόρτα να μην μπερδευόμαστε κάθε τρεις και λίγο... "Γυναικολογικές Γνωματεύσεις εντός - Οικογενειακοί Σύμβουλοι και ΣΙΑ Ο.Ε."... όλο έτσι την πατάω!

Τέλος πάντων, μια που μπήκα... Razz Razz


ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΨΩ ΑΠΛΩΣ ΦΛΕΒΑ!!ΚΟΒΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΡΤΗΡΙΑ help me girls - Σελίδα 5 585182 !

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΜΑΚΚΡΥΑ ΜΟΥ!(ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ)!!!
ΑΝ ΣΥΝΕΛΘΩ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ!!
ΑΝ ΟΧΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΑΜΑΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!

ΑΝ ΟΣΟ ΛΕΙΠΩ ΕΡΘΕΙ ΚΑΜΙΑ "ΟΥΛΑ" ΔΩΣΤΕ ΤΗΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙ Laughing Laughing Laughing !!

ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΙΝ Razz Razz Razz !!!

102Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 2:31 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XRYSPA έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΙΑ ΣΤΙΣ 100 Η ΚΟΠΕΛΑ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΣΤΑΝΕΤΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΒΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΡΟΝΕΒΕΣΤΕ ΕΤΣΙ??


καταρχας πως το καταλαβαινετε οτι ειναι fake ? οχι τιποτα αλλο να το πειτε και σε εμας να ξερουμε να αποφευγουμε να απανταμε κι εμεις αλλιως αν το ρισκαρετε και τα λετε ετσι ειναι κριμα οντως να ειναι μια στις 100 αληθεια και να φερομαστε με αυτον τον τροπο..επισης υπαρχει και αλλη εκδοχη μπορει μια κοπελα να μπαινει και να ρωταει και μετα ν μην ξαναμπει να μας πει τι εγινε..αυτο τι παει να πει πως ειναι ψεμματα? εμεις λεμε τη γνωμη μας και απο κει κ περα ας κανουν οτι θελουν αν νιωθει καποια πως χαλαει το χρονο της ας μην απαντησει απο την αρχη!!!
δεν ερχομαι σε αντιπαραθεση με καμια απλα κανω λιγο τον δικηγορο του διαβολου..

103Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 2:44 pm

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αν καταλαβα καλα τα κοριτσια εχουν πεσει θυματα παρομοιας ιστοριας και εχασαν το χρονο τους.. confused
Λεω τωρα μπορει να κανω και λαθος.
Μακαρι να μην ειναι Fake και να βγουμε λαθος ειναι καλητερο απο το ειναι παντως οχι τοσο για την κοροιδια αλλα για τα οσα προανεφερα εδω!
Μακαρι η κοπελα να λεει την αληθεια δεν νομιζω οτι θα αρνηθουν τα κοριτσια να την στηριξουν εγω εχω σχηματισει αψογες εντυπωσεις αλλα για να φυσανε το γιαουρτακι καπου εχουν καει οι δολιες! No

104Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 2:46 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
XRYSPA έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΙΑ ΣΤΙΣ 100 Η ΚΟΠΕΛΑ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΣΤΑΝΕΤΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΒΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΡΟΝΕΒΕΣΤΕ ΕΤΣΙ??


καταρχας πως το καταλαβαινετε οτι ειναι fake ? οχι τιποτα αλλο να το πειτε και σε εμας να ξερουμε να αποφευγουμε να απανταμε κι εμεις αλλιως αν το ρισκαρετε και τα λετε ετσι ειναι κριμα οντως να ειναι μια στις 100 αληθεια και να φερομαστε με αυτον τον τροπο..επισης υπαρχει και αλλη εκδοχη μπορει μια κοπελα να μπαινει και να ρωταει και μετα ν μην ξαναμπει να μας πει τι εγινε..αυτο τι παει να πει πως ειναι ψεμματα? εμεις λεμε τη γνωμη μας και απο κει κ περα ας κανουν οτι θελουν αν νιωθει καποια πως χαλαει το χρονο της ας μην απαντησει απο την αρχη!!!
δεν ερχομαι σε αντιπαραθεση με καμια απλα κανω λιγο τον δικηγορο του διαβολου..


ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!!
ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΟΔΩΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ!!!

105Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 2:49 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:αν καταλαβα καλα τα κοριτσια εχουν πεσει θυματα παρομοιας ιστοριας και εχασαν το χρονο τους.. confused
Λεω τωρα μπορει να κανω και λαθος.

δεν νομιζω οτι θα αρνηθουν τα κοριτσια να την στηριξουν εγω εχω σχηματισει αψογες εντυπωσεις αλλα για να φυσανε το γιαουρτακι καπου εχουν καει οι δολιες! No


ΑΚΡΙΒΩΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.....

106Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 2:49 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:αν καταλαβα καλα τα κοριτσια εχουν πεσει θυματα παρομοιας ιστοριας και εχασαν το χρονο τους.. confused
Λεω τωρα μπορει να κανω και λαθος.
Μακαρι να μην ειναι Fake και να βγουμε λαθος ειναι καλητερο απο το ειναι παντως οχι τοσο για την κοροιδια αλλα για τα οσα προανεφερα εδω!
Μακαρι η κοπελα να λεει την αληθεια δεν νομιζω οτι θα αρνηθουν τα κοριτσια να την στηριξουν εγω εχω σχηματισει αψογες εντυπωσεις αλλα για να φυσανε το γιαουρτακι καπου εχουν καει οι δολιες! No

συμφωνω μαζι σου αλλα αυτο λεω πως το καταλαβαινουμε???
ενταξει φοιτητριουλες ειναι και κανουν ερωτησεις γιατι ειναι υποχρεωμενες να ξαναμπουνε να δωσουν αναφορα? οποια θελει βοηθαει οποια δεν θελει οχι! αν ειναι αληθεια δεν ειναι κριμα να εχουνε παιχτει κουβεντες οπως "εγω πηδιεμαι ολη μερα και δεν πιανω εσυ πως επιασες με 2 φορες?" σας πληροφορω πως την κορη μου την επιασα με μια επαφη και ναι οντως γινεται! επισης οταν μπηκα εδω μεσα πριν ενα χρονο μπηκα με τετοια ερωτηση δηλαδη αν εβλεπα τις απαντησεις και δεν ηθελα να ξαναμπω τι σημαινει πως ειμαι ψευτρα??? δεν μπαινουν ολοι να κανουν παρεες εδω μεσα υπαρχουν και κοπελες που μπαινουν για να ρωτησουν ΜΟΝΟ..

107Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 2:55 pm

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν ξερω ...ισως στα πλαισια του χιουμορ να ξεφυγαν και κανα δυο χοντρα!
Ενταξει σιγουρα γινεται γιατι κι εγω της μιας φορας ειμαι αλλα και απο την αλλη για να επιμενουν ετσι ξερω κι εγω....μπερδευτηκα πια τελειως No

οτι κι αν ειναι να ειναι για καλο..

108Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 2:59 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:δεν ξερω ...ισως στα πλαισια του χιουμορ να ξεφυγαν και κανα δυο χοντρα!
Ενταξει σιγουρα γινεται γιατι κι εγω της μιας φορας ειμαι αλλα και απο την αλλη για να επιμενουν ετσι ξερω κι εγω....μπερδευτηκα πια τελειως No

οτι κι αν ειναι να ειναι για καλο..

και ξαναλεω δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση με ΚΑΜΙΑ απλα μερικες εκφρασεις ειναι ακραιες σε περιπτωση που ειναι αληθεια ολο αυτο...ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΠΩς ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑ ΑΣ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ..ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ 100 ΦΟΡΕΣ ΠΩς ΣΕ ΤΕΤΟΙΕς ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙς ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΜΕ δεν ειναι ωραιο ομως να λεγεται "ας προσεχες να μην ανοιγες τα ποδια" αν ειμαι τοσο λαθος ζητω συγνωμη κι ολας που λεω τη γνωμη μου...

109Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 3:06 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όλες όσες μπάινουν τυχαίνει να είναι μικρές απο 19-22 να μην θέλουν παιδί αλλά να κάνουν έλευθερα καιμάλιστα στις γόνιμες ημερες να είναι απο επαρχία να έχουν αυστηρούς γονείς να τελειωνει το ψευδωνυμο σε ούλα και να θέλεουν το παιδί αλλά να μην μπορούν επειδή οι γονεις ειναι συντηριρητικοί.
μην τρελαθουμε τελείως και εγ ειχα αυτσηρο πατέρα και μαζευομουν νωρίς και εγω έκανα ερωτα στα 23 μου πρώτη φορά αλλά ηξερα και χρησιμοποιησα αντισσυληψη ....επίσης τα συπτωματα αυτωνωμ ολωνων ξεκινάνε απο την πρωτη ημλερα καθηστερηση !
Εδω που γράφουμε θα λέμε ότι θέλουμε δεν βρίζουμε τωρα αν κάποιες κοπέλες είναι λιγο πιο θερμές δνε θα της κρεμάσουμε κιόλας τουλάχιστον δεν προσβάλουν την νοημοσυνη καμιας

110Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 3:11 pm

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δηλαδη εχει γινει παραπανω απο μια φορα??
Α εδω αλλαζει ... παντως ναι ειναι λαθος να δινουμε συνεχεια τοτε γιατι αθελα μας τροφοδοτουμε την φαση και παιζουμε το παιχνιδι της καθε ουλας..
εγω προσωπικα αποχωρώ απο εδω

111Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 3:23 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:όλες όσες μπάινουν τυχαίνει να είναι μικρές απο 19-22 να μην θέλουν παιδί αλλά να κάνουν έλευθερα καιμάλιστα στις γόνιμες ημερες να είναι απο επαρχία να έχουν αυστηρούς γονείς να τελειωνει το ψευδωνυμο σε ούλα και να θέλεουν το παιδί αλλά να μην μπορούν επειδή οι γονεις ειναι συντηριρητικοί.
μην τρελαθουμε τελείως και εγ ειχα αυτσηρο πατέρα και μαζευομουν νωρίς και εγω έκανα ερωτα στα 23 μου πρώτη φορά αλλά ηξερα και χρησιμοποιησα αντισσυληψη ....επίσης τα συπτωματα αυτωνωμ ολωνων ξεκινάνε απο την πρωτη ημλερα καθηστερηση !
Εδω που γράφουμε θα λέμε ότι θέλουμε δεν βρίζουμε τωρα αν κάποιες κοπέλες είναι λιγο πιο θερμές δνε θα της κρεμάσουμε κιόλας τουλάχιστον δεν προσβάλουν την νοημοσυνη καμιας

εισαι 100% σιγουρη πως ειναι ψεμα?
καταρχας αν δεις στο μηνυμα 10 η κοπελα λεει πως θα το κρατησει..
δευτερον δεν ζητησε ΚΑΜΙΑ βοηθεια πως να το πει και τι να κανει με τους γονεις της...απλα ειπε πως ειναι αυστηροι
τριτον συμφωνω να υπαρχουνε καποιες επιφυλαξεις επειδη καποιες κοπελες εχουνε καει απο παρομια θεματα και σιγουρα τους εχουνε σπασει τα νευρα!!!
αυτο που λεω εγω και θα σταματησω εδω γιατι δεν θελω να διαιωνιζω το θεμα ειναι οτι μπορει αυτη η κοπελα να μην θελει να ξαναμπει να μας πει τι εγινε αυτο σημαινει πως ειναι ψευτρα?? δεν ειναι κριμα μια στις 100 να ειναι αληθεια και να λεγονται τετοιες εκφρασεις??? δεν θα ηθελα να ημουνα με τιποτα στη θεση της ! ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑ το καλυτερο ειναι η αδιαφορια και τελειωνει εκει... και παλι δεν λεω για τις κοπελες που αστειευτηκανε μιλαω για τις θερμες τις εκφρασεις οπως λες..! μπορεις να γραφεις οτι θελεις δεν αντιλεγω αλλα κι εγω μπορω να εκφερω γνωμη γιαυτα που διαβαζω ειμαι κι εγω ενεργο μελος σε αυτο το φορουμ κι επειδη ΞΑΝΑΛΕΩ δεν θελω να τσακωθω το κλεινω εδω με ηρεμια και απλη ανταλλαγη αποψεων! καληνυχτα!

112Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 3:34 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
βανια έγραψε:όλες όσες μπάινουν τυχαίνει να είναι μικρές απο 19-22 να μην θέλουν παιδί αλλά να κάνουν έλευθερα καιμάλιστα στις γόνιμες ημερες να είναι απο επαρχία να έχουν αυστηρούς γονείς να τελειωνει το ψευδωνυμο σε ούλα και να θέλεουν το παιδί αλλά να μην μπορούν επειδή οι γονεις ειναι συντηριρητικοί.
μην τρελαθουμε τελείως και εγ ειχα αυτσηρο πατέρα και μαζευομουν νωρίς και εγω έκανα ερωτα στα 23 μου πρώτη φορά αλλά ηξερα και χρησιμοποιησα αντισσυληψη ....επίσης τα συπτωματα αυτωνωμ ολωνων ξεκινάνε απο την πρωτη ημλερα καθηστερηση !
Εδω που γράφουμε θα λέμε ότι θέλουμε δεν βρίζουμε τωρα αν κάποιες κοπέλες είναι λιγο πιο θερμές δνε θα της κρεμάσουμε κιόλας τουλάχιστον δεν προσβάλουν την νοημοσυνη καμιας

εισαι 100% σιγουρη πως ειναι ψεμα?
καταρχας αν δεις στο μηνυμα 10 η κοπελα λεει πως θα το κρατησει..
δευτερον δεν ζητησε ΚΑΜΙΑ βοηθεια πως να το πει και τι να κανει με τους γονεις της...απλα ειπε πως ειναι αυστηροι
τριτον συμφωνω να υπαρχουνε καποιες επιφυλαξεις επειδη καποιες κοπελες εχουνε καει απο παρομια θεματα και σιγουρα τους εχουνε σπασει τα νευρα!!!
αυτο που λεω εγω και θα σταματησω εδω γιατι δεν θελω να διαιωνιζω το θεμα ειναι οτι μπορει αυτη η κοπελα να μην θελει να ξαναμπει να μας πει τι εγινε αυτο σημαινει πως ειναι ψευτρα?? δεν ειναι κριμα μια στις 100 να ειναι αληθεια και να λεγονται τετοιες εκφρασεις??? δεν θα ηθελα να ημουνα με τιποτα στη θεση της ! ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑ το καλυτερο ειναι η αδιαφορια και τελειωνει εκει... και παλι δεν λεω για τις κοπελες που αστειευτηκανε μιλαω για τις θερμες τις εκφρασεις οπως λες..! μπορεις να γραφεις οτι θελεις δεν αντιλεγω αλλα κι εγω μπορω να εκφερω γνωμη γιαυτα που διαβαζω ειμαι κι εγω ενεργο μελος σε αυτο το φορουμ κι επειδη ΞΑΝΑΛΕΩ δεν θελω να τσακωθω το κλεινω εδω με ηρεμια και απλη ανταλλαγη αποψεων! καληνυχτα!


MAMA KATERINA ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΣΟΒΑΡΟΥ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΟΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΑ ΕΙΠΕ ΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ!
ΟΚ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΝΗΛΙΚΑ!ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΙ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΦΟΒΕΡΕΣ!!
ΑΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕΣ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ ΜΕ ΕΜΑΣ!
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΚΩΜΩΔΟΥΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ!ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΛΕΓΕΙΝ Wink Wink !
ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΛΩΣ ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ ΣΤΟ ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ!

113Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 3:51 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:


MAMA KATERINA ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΣΟΒΑΡΟΥ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΟΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΑ ΕΙΠΕ ΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ!
ΟΚ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΝΗΛΙΚΑ!ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΙ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΦΟΒΕΡΕΣ!!
ΑΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕΣ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ ΜΕ ΕΜΑΣ!
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΚΩΜΩΔΟΥΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ!ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΛΕΓΕΙΝ Wink Wink !
ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΛΩΣ ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ ΣΤΟ ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ!


δεν κατηγορω που κρατατε μια επιφυλαξη στο οτι μπορει να ειναι ψεμα απλα κραταω εγω στο οτι μπορει να ειναι αληθεια οπως ειπε και μια κοπελα στο τελος θα μπει καμια και θα ειναι αληθεια και δεν θα την πιστευουμε..αποκλειεται να ειναι αυτη αληθινη?? φυσικα και παρακολουθησα το θεμα της Δημητρας ομως εγω αν πας στα μηνυματα μου απαντω μονο οτι εχει σχεση με οωρρηξια τεστ κτλ δεν μπηκα στη διαδικασια να της απαντησω γιατι μετα παει πιο βαθια το θεμα κι εγω δεν θελω να μπαινω πιο βαθια..αυτη εδω ομως η κοπελα μιλησε για περιοδο τεστ και γονιμες μερες το οτι δεν ξαναμπηκε σημαινει πως λεει ψεματα?? γιατι δεν μου απανταει κανεις αν ειναι υποχρεωμενη να ξαναμπει να μας δωσει αναφορα τι εγινε?? εγω εχω απαντησει σε κοπελες που ζητουσαν βοηθεια και δεν ξαναμπηκαν τι πρεπει να γινει??? τωρα για τις εκφρασεις δεν θελω να σου κρυβομαι γιατι λεω για τις δικες σου προσωπικα πως δεν μου αρεσαν σε περιπτωση που αυτη η κοπελα λεει αληθεια! ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ και ισως να ητανε και λαθος μου που το ειπα...

114Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 11:14 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μου! Έχετε πέσει όλες σε μια παγίδα!

Υπάρχουν 2 εκδοχές.

Η πρώτη είναι να είναι ψέμα όλο αυτό. Όσες πιστεύετε ότι είναι αλήθεια καλά κανετε και σχολιάζετε γιατί θέλετε να βοηθήσετε. Όσες δεν πιστεύετε πέφτετε σε άλλη παγίδα. Προκαλείτε αυτές που πιστεύουν με το να κοροϊδεύετε. Έχουμε πει για τους κακόβουλους χρήστες ότι προσπαθούν να προκαλέσουν αναστάτωση. Αυτό δεν πετυχαίνουν λοιπόν με αυτόν τον τρόπο; Τα έχουμε ξαναδεί όλα αυτά, δεν χρειάζεται να τα επαναλάβουμε! Έχουμε 2 θέματα πολύτιμα εδώ μέσα κατά την γνώμη μου! Το ένα είναι αυτό που δίνει οδηγίες για το πως αντιμετωπίζουμε κακόβουλους χρήστες και το άλλο είναι το... παρτάκι της λατρεμένης Νάταλι (μην κόψεις τις φλέβες σου, εγώ σε θέλω, χαχα!). Τί λέτε λοιπόν να πάμε όλες στο παρτάκι μας και να σταματήσουμε να ΑΥΞΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ; Με καταλαβαίνετε; Wink

Η δεύτερη εκδοχή είναι να λέει αλήθεια. Όσο και αν δεν το πιστεύουν κάποιες από εμάς σημασία έχει ότι άλλες το πιστεύουν. Οπότε αυτή την εκδοχή δεν μπορούμε να την ακοκλείσουμε! Οπότε το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε όσες δεν πιστεύουμε είναι ΠΑΛΙ να απέχουμε.

Δεν νομίζετε ότι είναι δίκαιο και δημοκρατικό για όλες μας; (Και εμ πάσει περιπτώσει πολύ έκταση δώσαμε).

Προτείνω όσες προλάβατε να θυμώσετε μεταξύ σας να λύσετε τις διαφορές σας από εδώ και πέρα με ΠΜ.

ΥΓ: Βίβιαν, με το καλό σου εύχομαι και ένα γερό παιδάκι, αλλά αν κάνεις λάθος και βγει κοριτσάκι την θέλω! Very Happy

115Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 12:52 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επιτρεψτε μου να κανω μια παρατηρηση.
οπως καποιες κοπελες 'αντιλαμβάνονται' το fake της υπόθεσης, έτσι αισθανομαι κ εγω οτι κατα βαθος χαιρονται κ τριβουν τα χερια τους που και παλι θα γινει τζερτζελές.....
ελάτε....αφου σας αρέσει...παραδεχτείτε το.

αν δεν σας αρεζε- πολύ απλα δεν θα γραφατε κουβεντα παραπάνω Laughing Laughing
πονηρούλεεεεεεςς....

116Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 1:01 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:επιτρεψτε μου να κανω μια παρατηρηση.
οπως καποιες κοπελες 'αντιλαμβάνονται' το fake της υπόθεσης, έτσι αισθανομαι κ εγω οτι κατα βαθος χαιρονται κ τριβουν τα χερια τους που και παλι θα γινει τζερτζελές.....
ελάτε....αφου σας αρέσει...παραδεχτείτε το.

αν δεν σας αρεζε- πολύ απλα δεν θα γραφατε κουβεντα παραπάνω Laughing Laughing
πονηρούλεεεεεεςς....

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΔΙΚΟ ΑΠΛΑ ΣΑΦΩΣ ΕΠΡΑΞΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ....Κ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ..ΠΑΛΙ Κ ΠΑΛΙ.. help me girls - Σελίδα 5 417472

117Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 1:13 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
ΥΓ: Βίβιαν, με το καλό σου εύχομαι και ένα γερό παιδάκι, αλλά αν κάνεις λάθος και βγει κοριτσάκι την θέλω! Very Happy


Αν κανω λαθος λαθος και βγει σωστος ο αντρας μου Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil χαχαχαχαχα δικη σου!!!!

Δεν ξερω για μπεμπακια αλλα θα εχω ΥΠΕΡΟΧΕΣ συμπεθερουλες!!!! help me girls - Σελίδα 5 654316 help me girls - Σελίδα 5 654316 help me girls - Σελίδα 5 654316

118Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 1:46 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
koukida έγραψε:επιτρεψτε μου να κανω μια παρατηρηση.
οπως καποιες κοπελες 'αντιλαμβάνονται' το fake της υπόθεσης, έτσι αισθανομαι κ εγω οτι κατα βαθος χαιρονται κ τριβουν τα χερια τους που και παλι θα γινει τζερτζελές.....
ελάτε....αφου σας αρέσει...παραδεχτείτε το.

αν δεν σας αρεζε- πολύ απλα δεν θα γραφατε κουβεντα παραπάνω Laughing Laughing
πονηρούλεεεεεεςς....

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΔΙΚΟ ΑΠΛΑ ΣΑΦΩΣ ΕΠΡΑΞΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ....Κ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ..ΠΑΛΙ Κ ΠΑΛΙ.. help me girls - Σελίδα 5 417472

εχει δικιο η κουκιδα κι εσυ επισης Μινα ..φυσικα και δεν θα χαλασουμε τις καρδιες μας απλα ακουστηκαν και οι 2 αποψεις... φιλια σε ολες help me girls - Σελίδα 5 417472

119Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 6:29 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όντως κουκίδα έγω το διασκεδάζω όλο αυτό το σκηνικό ειλικρινά μέσα στο μυαλό μου είσαι ; Σιγά μην κάτσω να πιστέψω το κάθε κακομαθημένο που δεν έχει τι άλλο να κάνει απο το να μεο να γράψει ότι θέλει και να σπάσει πλάκα αυτό κάνω προσωπικά εγω σπάω πλάκα -κακά τα ψέματα τα face πρόσωπα και καταστάσεις φαίνονται και ξεχωρίζουν . Είναι δυνατόν εν έτη 2011 να υπάρχει γυναίκα απο 18 ακόμα και πιο νωρίς που να μην ξέρει ότι εαν κάνεις έρωτα χωρίς προφυλάξεις κινδινεύεις; Εδώ σε κάποιες περιπτωσεις προφυλακτικό χρησιμοποιούν και μένεις έγκυος εγω δεν είδα να μπαίνει μια τέτοια και να λεειρε κορίτσια έσπασε το προφυλακτικό αλλά όλες βαλμένες με το ίδιο στόρυ και ναι αν μπει κάποια που λεει την αλήθεια δεν θα μασήσει και θα συνεχίσει .
Επίσης δεν έχω τίποτα προσωπικό με κανένα μέλος όλα καλά μοιραζόμαστε πράγματα δεν χωρίζουμε αλλά να σας πω και κατι :μέσα σε ένα σπίτι η μια οικογένεια η σε ένα σόι όλοι μεταξύτους ταιριάζουν; ΟΧΙ βέβαια. Είναι και κάτι αλλο που με ενοχλεί δεν γίνετε να είμαστε αρεστοί σε όλους τι εννοώ δεν είναι δυνατό να συμφωνούμε με όλες τις απόψεις !Δηλαδή τι να τα έχω καλά με όλες τις πλευρές δεν γίνετε να είμαι δηλαδή τη όπου γυρνάει η βάρκα ;
Εμένα σαν άτομο με ενοχλεί η χυδαιολογία δεν θεωρ'ω ότι αρμόζει σε γυναίκα και πολύ περισσότερο σε μανούλες η υποψήφιες μανούλες και ναι ήμουν η πρώτη στη περίπτωση τη; Δημητρας που παρακάλεσα τη Ναταλία να εκφράζετε πιο όμορφα αυτό όμως δνε σημαίνει ότι δεν συμφωνώ μαζί της ναι συμφωνώ ότι σε κάποιες περιπτώσεις δυστυχώς κάποιες βγαίνουμε εκτός ευατού και κακώς γίνετε .
Αλλά έτσι είναι . Σας αφήνω πολλά φιλάκια Laughing Laughing

120Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 7:03 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βανια μου θα συμφωνήσω απόλυτα - δεν μαρεσει ουτε εμενα να γινομαστε χυδαίες.... Shocked

121Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 8:07 am

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XAXAXAXAXAXAX EXΩ ΞΕΡΑΘΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ!!!ΧΑΧΑΑΑΧ...

122Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 8:36 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!ΒΡΕ ΦΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΒΡΕ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ!
ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ?ΕΓΩ 1 ΜΗΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ ΝΑ ΠΗΔΙΕΜΑΙ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΩ!ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΜΕΙΝΕΣ?ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΟ Shocked !!
ΜΩΡΕ ΜΠΡΑΒΟ!!!
Α!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ!!!
ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ Wink !!!
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ ΘΑ ΤΑ ΠΛΕΝΩ!!!


help me girls - Σελίδα 5 587529 help me girls - Σελίδα 5 587529
Respect Respect Respect

123Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 8:40 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NeNaKi_Gr έγραψε:
natali-maria έγραψε:ΠΡΟΣΕΧΕ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ,ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΕΙ,ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΑΝ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ,ΚΡΕΜΕΣΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ,ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ ΣΕ ΠΙΕΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ,ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ,ΜΕΤΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΕ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΚΤΛ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΦΛΕΒΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Twisted Evil !!!

Ναταλί καλησπέρα, είμαι η Παρθενοπούλα και είμαι 19,9 ετών.
Πριν ένα μήνα ήρθα σε επαφή με τον γκόμενο μου και μου πέταξε τα μάτια όξω... αν είμαι έγκυος την έκατσα... όχι γιατί δε θα το θέλει η μητέρα μου, γιαγιά του παιδιού μου, αλλά επειδή μου ανακοίνωσε ότι είναι και εκείνη έγκυος και θα παντρευτεί τον πατέρα του παιδιού της, που τυγχάνει όμως να είναι και γιος του μέλλοντα πατέρα του δικού μου παιδιού. Δηλαδή, εκτός από γιαγιά του παιδιού μου θα είναι και αδερφή του, αφού θα γίνει αυτομάτως νύφη μου και άρα παιδί μου, αφού θα παντρευτώ τον πατέρα του άντρα της και συνάμα του εγγονού της, ο οποίος θα έχει τον γιο του και μπαμπά του μιας που και εγώ ως γυναίκα του θα' γίνω αυτομάτως κόρη του γιου του αφού ο γιος θα παντρευτεί την μητέρα μου και απο την άλλη, ο άντρας μου θα γίνει εγγονός του ίδιου του εαυτού του, γιατί θα είναι πια παιδί του ίδιου του γιου του και η μάνα μου φυσικά θα γίνει κόρη δική μου, αφού ο μπαμπάς του άντρα της και πεθερός της, θα είναι πλέον και γαμπρός της....

χμμμ... Είμαι τόσο μπερδεμένη, δες περισσότερα για να σε βοηθήσω να καταλάβεις... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???




help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872 help me girls - Σελίδα 5 4872



(Έχω μια ελπίδα ότι, μετά απο αυτό θα τις κόψεις τις μαμημένες τις φλέβες σου να ησυχάσουμε για λίγο... μέχρι να αναρρώσεις τουλάχιστον... δε θα πάρουν μωρή κουφάλα κανά μήνα μέχρι να γιάνουν, άιντε και 10 μέρες που θα λαδώσω τον γιατρό να καθυστερήσει το εξιτήριο...ουυυυ μια χαρά!!! Πάρτυ θα κάνουμε εδω μέσα Razz
Κόφτες εσύ και γώ θα σε πάω στις καλύτερες κλινικές... Razz Laughing Laughing Laughing )

E???? Rolling Eyes Shocked help me girls - Σελίδα 5 534787 Δεν είναι εδώ το πάρτυ? Που λέμε ιστοριούλες για να περνά η ώρα, που βάζουμε και τραγουδάκια....Λάθος? Shocked
Μα αφού μου είπαν ότι εδώ η Βάνια θα πει και ανέκδοτα με τον Τοτό????

Αμάν ρε Κορίτσια, και σας είπα, βάλτε μια ταμπέλα στην πόρτα να μην μπερδευόμαστε κάθε τρεις και λίγο... "Γυναικολογικές Γνωματεύσεις εντός - Οικογενειακοί Σύμβουλοι και ΣΙΑ Ο.Ε."... όλο έτσι την πατάω!

Τέλος πάντων, μια που μπήκα... Razz Razz

Πολύ καλό!!! χαχαχαχα

help me girls - Σελίδα 5 875502 help me girls - Σελίδα 5 875502 help me girls - Σελίδα 5 875502

124Σημαντικό! . Παρ Ιουλ 01, 2011 8:52 am

foula20

foula20
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KALSPERA KORITSIA, MPOREI NA ARGISA NA KANW TIN EMFANISI MOU ALLA AUTO DEN PAEI NA PEI OTI KAI TO 8EMA POU EXW TWRA EINAI ENA PSEMA. TO OTI DEN MPIKA GIA ESTW 2 MERES H 3 DEN PAEI NA PEI OTI EINAI PSEMA OLO AUTO POU EKATSA KAI EIPA DEN EMPENA GIA KA8ARA PROSWPIKOUS LOGOUS. EDW MPIKA GIA NA ZITISW KAPOIES GNWMES STO 8EMA TIS EGKIMOSINIS KAI OXI NA SAS KLAFTW GIA TO TI 8A KANW KLP KLP ME OSA DIAVASA ANTILIF8IKA OTI METRIMENES MOU DWSANE VASI SE AUTA POU EIXA GRAPSEI TIS PROALES. NAI NA SXOLIASW STO OTI PROSEXOUME POTE ANOIGOUME TA PODIA MAS KAI OTI ALLO GRAPSATE ALLA DEN 8A SAS RWTISW OUTE EGW OUTE KAMIA ALLI GIATI TO EKANA, EPANALAMVANW OTI DEN MPIKA EDW GIA NA PE3W H NA SAS SPATALISW TO XRONO SAS H NA SAS VAZW NA TSAKONESTE OPWS PROEIPE MIA APO ESAS EDW MESA, MPIKA GIATI XREIAZOMOUNA KAPOIES APOPSEIS KAI OXI KRITIKI... EUXOMAI KAMIA APO ESAS KURIOS KORITSIA TIS ILIKIAS MOU NA MIN PERASETE AUTO POU EXW NA PERASW EGW TOUS UPOLOIPOUS MINES.!!! TELOS PANTON DEN 8ELW NA FANW H KAKIA TIS UPO8ESHS ALLA OTAN ANARTISONTE TETOIA 8EMATA DEN ANARTOISONTE GIA PLAKA AUTI EINAI TOULAXISTON H DIKIA MOU APOPSI... KAI EPEISIS ME KANATE NA NIWSW OTI ADIKA MPIKA EDW MESA KAI ADIKA ASXOLI8IKA ME AUTO TO SITE KAI O LOGOS POU MPIKA EDW ITANE GIATI 8EWRISA OTI UPARXOUNE ORIMES EDW POU 8A MPOROUSANE NA MOU DWSOUNE KAPOIES APOPSOIS.... DEN 8ELW NA PARE3IGI8ITE ME OSA EIPA SE AUTO TO MINIMA APLA TA EIPA GIATI TO ENIWSA ME AUTA POU DIAVASA. AS TELEIWSEI EDW GIATI EINAI KRIMA NA ME DOULEUETE KAI NA ME EIRWNEUESTE PANW SE AUTO POU PERNAW AUTI TIN STIGMI. KALO VRADI NA EXTE..!!!

125Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 9:02 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foula20 έγραψε:KALSPERA KORITSIA, MPOREI NA ARGISA NA KANW TIN EMFANISI MOU ALLA AUTO DEN PAEI NA PEI OTI KAI TO 8EMA POU EXW TWRA EINAI ENA PSEMA. TO OTI DEN MPIKA GIA ESTW 2 MERES H 3 DEN PAEI NA PEI OTI EINAI PSEMA OLO AUTO POU EKATSA KAI EIPA DEN EMPENA GIA KA8ARA PROSWPIKOUS LOGOUS. EDW MPIKA GIA NA ZITISW KAPOIES GNWMES STO 8EMA TIS EGKIMOSINIS KAI OXI NA SAS KLAFTW GIA TO TI 8A KANW KLP KLP ME OSA DIAVASA ANTILIF8IKA OTI METRIMENES MOU DWSANE VASI SE AUTA POU EIXA GRAPSEI TIS PROALES. NAI NA SXOLIASW STO OTI PROSEXOUME POTE ANOIGOUME TA PODIA MAS KAI OTI ALLO GRAPSATE ALLA DEN 8A SAS RWTISW OUTE EGW OUTE KAMIA ALLI GIATI TO EKANA, EPANALAMVANW OTI DEN MPIKA EDW GIA NA PE3W H NA SAS SPATALISW TO XRONO SAS H NA SAS VAZW NA TSAKONESTE OPWS PROEIPE MIA APO ESAS EDW MESA, MPIKA GIATI XREIAZOMOUNA KAPOIES APOPSEIS KAI OXI KRITIKI... EUXOMAI KAMIA APO ESAS KURIOS KORITSIA TIS ILIKIAS MOU NA MIN PERASETE AUTO POU EXW NA PERASW EGW TOUS UPOLOIPOUS MINES.!!! TELOS PANTON DEN 8ELW NA FANW H KAKIA TIS UPO8ESHS ALLA OTAN ANARTISONTE TETOIA 8EMATA DEN ANARTOISONTE GIA PLAKA AUTI EINAI TOULAXISTON H DIKIA MOU APOPSI... KAI EPEISIS ME KANATE NA NIWSW OTI ADIKA MPIKA EDW MESA KAI ADIKA ASXOLI8IKA ME AUTO TO SITE KAI O LOGOS POU MPIKA EDW ITANE GIATI 8EWRISA OTI UPARXOUNE ORIMES EDW POU 8A MPOROUSANE NA MOU DWSOUNE KAPOIES APOPSOIS.... DEN 8ELW NA PARE3IGI8ITE ME OSA EIPA SE AUTO TO MINIMA APLA TA EIPA GIATI TO ENIWSA ME AUTA POU DIAVASA. AS TELEIWSEI EDW GIATI EINAI KRIMA NA ME DOULEUETE KAI NA ME EIRWNEUESTE PANW SE AUTO POU PERNAW AUTI TIN STIGMI. KALO VRADI NA EXTE..!!!

Και εγω κοριτσι μου στην ηλικια σου εκανα τον γιο!! Αν το θελουμε καλως το κανουμε αν παλι οχι ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ!!

Αν εισαι οντως εγκυος με το καλο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις