Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

126Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 9:03 am

foula20

foula20
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Vivian έγραψε:
foula20 έγραψε:KALSPERA KORITSIA, MPOREI NA ARGISA NA KANW TIN EMFANISI MOU ALLA AUTO DEN PAEI NA PEI OTI KAI TO 8EMA POU EXW TWRA EINAI ENA PSEMA. TO OTI DEN MPIKA GIA ESTW 2 MERES H 3 DEN PAEI NA PEI OTI EINAI PSEMA OLO AUTO POU EKATSA KAI EIPA DEN EMPENA GIA KA8ARA PROSWPIKOUS LOGOUS. EDW MPIKA GIA NA ZITISW KAPOIES GNWMES STO 8EMA TIS EGKIMOSINIS KAI OXI NA SAS KLAFTW GIA TO TI 8A KANW KLP KLP ME OSA DIAVASA ANTILIF8IKA OTI METRIMENES MOU DWSANE VASI SE AUTA POU EIXA GRAPSEI TIS PROALES. NAI NA SXOLIASW STO OTI PROSEXOUME POTE ANOIGOUME TA PODIA MAS KAI OTI ALLO GRAPSATE ALLA DEN 8A SAS RWTISW OUTE EGW OUTE KAMIA ALLI GIATI TO EKANA, EPANALAMVANW OTI DEN MPIKA EDW GIA NA PE3W H NA SAS SPATALISW TO XRONO SAS H NA SAS VAZW NA TSAKONESTE OPWS PROEIPE MIA APO ESAS EDW MESA, MPIKA GIATI XREIAZOMOUNA KAPOIES APOPSEIS KAI OXI KRITIKI... EUXOMAI KAMIA APO ESAS KURIOS KORITSIA TIS ILIKIAS MOU NA MIN PERASETE AUTO POU EXW NA PERASW EGW TOUS UPOLOIPOUS MINES.!!! TELOS PANTON DEN 8ELW NA FANW H KAKIA TIS UPO8ESHS ALLA OTAN ANARTISONTE TETOIA 8EMATA DEN ANARTOISONTE GIA PLAKA AUTI EINAI TOULAXISTON H DIKIA MOU APOPSI... KAI EPEISIS ME KANATE NA NIWSW OTI ADIKA MPIKA EDW MESA KAI ADIKA ASXOLI8IKA ME AUTO TO SITE KAI O LOGOS POU MPIKA EDW ITANE GIATI 8EWRISA OTI UPARXOUNE ORIMES EDW POU 8A MPOROUSANE NA MOU DWSOUNE KAPOIES APOPSOIS.... DEN 8ELW NA PARE3IGI8ITE ME OSA EIPA SE AUTO TO MINIMA APLA TA EIPA GIATI TO ENIWSA ME AUTA POU DIAVASA. AS TELEIWSEI EDW GIATI EINAI KRIMA NA ME DOULEUETE KAI NA ME EIRWNEUESTE PANW SE AUTO POU PERNAW AUTI TIN STIGMI. KALO VRADI NA EXTE..!!!

Και εγω κοριτσι μου στην ηλικια σου εκανα τον γιο!! Αν το θελουμε καλως το κανουμε αν παλι οχι ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ!!

Αν εισαι οντως εγκυος με το καλο!
se euxaristw polu kai esena na sou zisei o gios sou Smile , an kai den vriskw logo na pe3w me tetio 8ema an i8ela na pe3w 8a dialega kati allo.!!

127Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 9:04 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foula20 έγραψε:KALSPERA KORITSIA, MPOREI NA ARGISA NA KANW TIN EMFANISI MOU ALLA AUTO DEN PAEI NA PEI OTI KAI TO 8EMA POU EXW TWRA EINAI ENA PSEMA. TO OTI DEN MPIKA GIA ESTW 2 MERES H 3 DEN PAEI NA PEI OTI EINAI PSEMA OLO AUTO POU EKATSA KAI EIPA DEN EMPENA GIA KA8ARA PROSWPIKOUS LOGOUS. EDW MPIKA GIA NA ZITISW KAPOIES GNWMES STO 8EMA TIS EGKIMOSINIS KAI OXI NA SAS KLAFTW GIA TO TI 8A KANW KLP KLP ME OSA DIAVASA ANTILIF8IKA OTI METRIMENES MOU DWSANE VASI SE AUTA POU EIXA GRAPSEI TIS PROALES. NAI NA SXOLIASW STO OTI PROSEXOUME POTE ANOIGOUME TA PODIA MAS KAI OTI ALLO GRAPSATE ALLA DEN 8A SAS RWTISW OUTE EGW OUTE KAMIA ALLI GIATI TO EKANA, EPANALAMVANW OTI DEN MPIKA EDW GIA NA PE3W H NA SAS SPATALISW TO XRONO SAS H NA SAS VAZW NA TSAKONESTE OPWS PROEIPE MIA APO ESAS EDW MESA, MPIKA GIATI XREIAZOMOUNA KAPOIES APOPSEIS KAI OXI KRITIKI... EUXOMAI KAMIA APO ESAS KURIOS KORITSIA TIS ILIKIAS MOU NA MIN PERASETE AUTO POU EXW NA PERASW EGW TOUS UPOLOIPOUS MINES.!!! TELOS PANTON DEN 8ELW NA FANW H KAKIA TIS UPO8ESHS ALLA OTAN ANARTISONTE TETOIA 8EMATA DEN ANARTOISONTE GIA PLAKA AUTI EINAI TOULAXISTON H DIKIA MOU APOPSI... KAI EPEISIS ME KANATE NA NIWSW OTI ADIKA MPIKA EDW MESA KAI ADIKA ASXOLI8IKA ME AUTO TO SITE KAI O LOGOS POU MPIKA EDW ITANE GIATI 8EWRISA OTI UPARXOUNE ORIMES EDW POU 8A MPOROUSANE NA MOU DWSOUNE KAPOIES APOPSOIS.... DEN 8ELW NA PARE3IGI8ITE ME OSA EIPA SE AUTO TO MINIMA APLA TA EIPA GIATI TO ENIWSA ME AUTA POU DIAVASA. AS TELEIWSEI EDW GIATI EINAI KRIMA NA ME DOULEUETE KAI NA ME EIRWNEUESTE PANW SE AUTO POU PERNAW AUTI TIN STIGMI. KALO VRADI NA EXTE..!!!

μπορεις να μπεις στην ομαδα με τις εγκυουλες ιανουαριου 2012 και να μοιραζεσαι τα παντα για την εγκυμοσυνη σου μην παρεξηγεις 2-3 κοπελες που κανανε πλακα δεν εχει να κανει με σενα εχουνε πεσει θυματα παρομοιας ψευτικης ιστοριας..παντως αν χρειαστεις κατι στειλε μου πμ...

128Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 9:05 am

foula20

foula20
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mama katerina έγραψε:
foula20 έγραψε:KALSPERA KORITSIA, MPOREI NA ARGISA NA KANW TIN EMFANISI MOU ALLA AUTO DEN PAEI NA PEI OTI KAI TO 8EMA POU EXW TWRA EINAI ENA PSEMA. TO OTI DEN MPIKA GIA ESTW 2 MERES H 3 DEN PAEI NA PEI OTI EINAI PSEMA OLO AUTO POU EKATSA KAI EIPA DEN EMPENA GIA KA8ARA PROSWPIKOUS LOGOUS. EDW MPIKA GIA NA ZITISW KAPOIES GNWMES STO 8EMA TIS EGKIMOSINIS KAI OXI NA SAS KLAFTW GIA TO TI 8A KANW KLP KLP ME OSA DIAVASA ANTILIF8IKA OTI METRIMENES MOU DWSANE VASI SE AUTA POU EIXA GRAPSEI TIS PROALES. NAI NA SXOLIASW STO OTI PROSEXOUME POTE ANOIGOUME TA PODIA MAS KAI OTI ALLO GRAPSATE ALLA DEN 8A SAS RWTISW OUTE EGW OUTE KAMIA ALLI GIATI TO EKANA, EPANALAMVANW OTI DEN MPIKA EDW GIA NA PE3W H NA SAS SPATALISW TO XRONO SAS H NA SAS VAZW NA TSAKONESTE OPWS PROEIPE MIA APO ESAS EDW MESA, MPIKA GIATI XREIAZOMOUNA KAPOIES APOPSEIS KAI OXI KRITIKI... EUXOMAI KAMIA APO ESAS KURIOS KORITSIA TIS ILIKIAS MOU NA MIN PERASETE AUTO POU EXW NA PERASW EGW TOUS UPOLOIPOUS MINES.!!! TELOS PANTON DEN 8ELW NA FANW H KAKIA TIS UPO8ESHS ALLA OTAN ANARTISONTE TETOIA 8EMATA DEN ANARTOISONTE GIA PLAKA AUTI EINAI TOULAXISTON H DIKIA MOU APOPSI... KAI EPEISIS ME KANATE NA NIWSW OTI ADIKA MPIKA EDW MESA KAI ADIKA ASXOLI8IKA ME AUTO TO SITE KAI O LOGOS POU MPIKA EDW ITANE GIATI 8EWRISA OTI UPARXOUNE ORIMES EDW POU 8A MPOROUSANE NA MOU DWSOUNE KAPOIES APOPSOIS.... DEN 8ELW NA PARE3IGI8ITE ME OSA EIPA SE AUTO TO MINIMA APLA TA EIPA GIATI TO ENIWSA ME AUTA POU DIAVASA. AS TELEIWSEI EDW GIATI EINAI KRIMA NA ME DOULEUETE KAI NA ME EIRWNEUESTE PANW SE AUTO POU PERNAW AUTI TIN STIGMI. KALO VRADI NA EXTE..!!!

μπορεις να μπεις στην ομαδα με τις εγκυουλες ιανουαριου 2012 και να μοιραζεσαι τα παντα για την εγκυμοσυνη σου μην παρεξηγεις 2-3 κοπελες που κανανε πλακα δεν εχει να κανει με σενα εχουνε πεσει θυματα παρομοιας ψευτικης ιστοριας..παντως αν χρειαστεις κατι στειλε μου πμ...

se euxaristw polu den eipa oti tis pare3igisa apla to 8ema einai to oti pesne 8umata mia fora den paei na pei oti sinexeia aut 8a ginete...!!!

129Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 9:09 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foula20 έγραψε:
se euxaristw polu kai esena na sou zisei o gios sou Smile , an kai den vriskw logo na pe3w me tetio 8ema an i8ela na pe3w 8a dialega kati allo.!!

Να σαι καλα! Λογος δεν υπαρχει σαφως αλλα εχουμε φαει πολυυυ δουλεμα τον τελευταιο καιρο!!! Οπως και να εχει ολα να πανε καλα!

130Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 9:12 am

foula20

foula20
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Vivian έγραψε:
foula20 έγραψε:
se euxaristw polu kai esena na sou zisei o gios sou Smile , an kai den vriskw logo na pe3w me tetio 8ema an i8ela na pe3w 8a dialega kati allo.!!

Να σαι καλα! Λογος δεν υπαρχει σαφως αλλα εχουμε φαει πολυυυ δουλεμα τον τελευταιο καιρο!!! Οπως και να εχει ολα να πανε καλα!

δεν γνωριζω τι γινετε εδω γιατι ειμαι νεο μελος αλλα ελπιζω να καταλβες γιατι νευριασα.. οπως και να εχει σε ευχαριστω πολυ...!!

131Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 10:26 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foula20 έγραψε:
Vivian έγραψε:
foula20 έγραψε:
se euxaristw polu kai esena na sou zisei o gios sou Smile , an kai den vriskw logo na pe3w me tetio 8ema an i8ela na pe3w 8a dialega kati allo.!!

Να σαι καλα! Λογος δεν υπαρχει σαφως αλλα εχουμε φαει πολυυυ δουλεμα τον τελευταιο καιρο!!! Οπως και να εχει ολα να πανε καλα!

δεν γνωριζω τι γινετε εδω γιατι ειμαι νεο μελος αλλα ελπιζω να καταλβες γιατι νευριασα.. οπως και να εχει σε ευχαριστω πολυ...!!

Φούλα μην το παίρνεις προσωπικά. Απλά έπεσες στην περίπτωση γιατί τα άλλα περιστατικά είναι πολύ πρόσφατα. Να ξέρεις πως πάντα η αλήθεια βγαίνει στην επιφάνεια στο τέλος. Επίσης, στο μέλλον θα σε συμβούλευα για τόσο σοβαρά θέματα να μην ζητάς απαντήσεις σε ένα φόρουμ. Μπορείς να πάρεις πικοιλία από απαντήσεις και δεν θα βγάλεις άκρη. Το καλύτερο είναι να συμβουλευτείς πιο έγκυρες πηγές που δεν βασίζονται σε προσωπικές γνώμες. Από εδώ και πέρα μπορείς να μπεις στην ομάδα που πρότεινε η Μαμά Κατερίνα. Όπως σου είπα μην το παίρνεις προσωπικά δεν έχει στόχο εσένα προσωπικά ό΄λη αυτή η επίθεση. Απλά είμαστε διαφορετικά άτομα και ο καθένας αντιδρά διαφορετικά. Είναι απόλυτα φυσιολογικό όλο αυτό που συνέβη. Και στο λέω σαν παλιό μέλος σε αυτό εδώ το φόρουμ. Κακος της υπόθεσης δεν είναι κανένας εδώ μέσα, ούτε εσύ ούτε τα κορίτσια.

132Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 12:39 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
EUXOMAI KAMIA APO ESAS KURIOS KORITSIA TIS ILIKIAS MOU NA MIN PERASETE AUTO POU EXW NA PERASW EGW TOUS UPOLOIPOUS MINES.!!
Αν δεν ήθελες να περάσεις όλα αυτά και αν αυτή η εγκυμοσύνη δεν είναι επιθυμητή θα έπρεπε να πρόσεχες ξέρεις τη λένε:Η ενημέρωση πριν της θεραπείας .... Αν λες αλήθεια πράγμα που εγώ δεν πιστεύω στη θέση σου αντί να αναλώνομαι σε αυτό θα κοίταγ ανα έβαζα απο εδω και πέρα τη ζωή μου σε ένα πρόγραμμα . Εφόσον βεβαιώθηκες για τη εγκυμοσύνη σου ναι καλό είναι να ρωτάς τα κορίτσια που σου είπαν στο συγκεκριμένο ποστ

133Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 1:09 pm

FLEUR

FLEUR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ποια ήταν η "έξυπνη" που είπε ότι προαισθάνεται πότε κάποια λέει ψέμματα;
Από το λίγο που είμαι εδώ μέσα κατάλαβα ότι το κάνουμε όπως το ανέκδοτο με το γρύλο....αν το γνωρίζετε.....

Σχετικά με ΟΛΑ όσα αφορούν τη Φούλα,τη φοιτήτρια που αποφάσισε να προχωρήσεικαι να κρατήσει το μωρό ,ας θυμόμαστε ότι όλες μας είμαστε μητέρες και έχουμε κόρες.Αν κάποτε οι κόρες μας βρεθούν σε τέτοια θέση θα συμπεριφερθούμε έτσι όπως είδα στα προηγούμενα ποστ;
Ζήτω που καήκαμε τότε....

Τα αστεία είναι δεκτά,αρκεί να επισύρουν το σεβασμό τόσο στον ίδιο μας τον εαυτό,όσο και στον άλλο.
Καλό βράδυ σε όλες.

http://www.quasimododesign.gr

134Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 1:15 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FLEUR έγραψε:Ποια ήταν η "έξυπνη" που είπε ότι προαισθάνεται πότε κάποια λέει ψέμματα;
Από το λίγο που είμαι εδώ μέσα κατάλαβα ότι το κάνουμε όπως το ανέκδοτο με το γρύλο....αν το γνωρίζετε.....

Σχετικά με ΟΛΑ όσα αφορούν τη Φούλα,τη φοιτήτρια που αποφάσισε να προχωρήσεικαι να κρατήσει το μωρό ,ας θυμόμαστε ότι όλες μας είμαστε μητέρες και έχουμε κόρες.Αν κάποτε οι κόρες μας βρεθούν σε τέτοια θέση θα συμπεριφερθούμε έτσι όπως είδα στα προηγούμενα ποστ;
Ζήτω που καήκαμε τότε....

Τα αστεία είναι δεκτά,αρκεί να επισύρουν το σεβασμό τόσο στον ίδιο μας τον εαυτό,όσο και στον άλλο.
Καλό βράδυ σε όλες.


Αν καποτε η κορη σας βρεθει στην θεση αυτη καλο θα ηταν να ρωτησει εσας! Η δικη μου παντως αυτο θα κανει! Καλο βραδυ!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vivian στις Παρ Ιουλ 01, 2011 1:22 pm, 1 φορά

135Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 1:20 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
FLEUR έγραψε:Ποια ήταν η "έξυπνη" που είπε ότι προαισθάνεται πότε κάποια λέει ψέμματα;
Από το λίγο που είμαι εδώ μέσα κατάλαβα ότι το κάνουμε όπως το ανέκδοτο με το γρύλο....αν το γνωρίζετε.....

Σχετικά με ΟΛΑ όσα αφορούν τη Φούλα,τη φοιτήτρια που αποφάσισε να προχωρήσεικαι να κρατήσει το μωρό ,ας θυμόμαστε ότι όλες μας είμαστε μητέρες και έχουμε κόρες.Αν κάποτε οι κόρες μας βρεθούν σε τέτοια θέση θα συμπεριφερθούμε έτσι όπως είδα στα προηγούμενα ποστ;
Ζήτω που καήκαμε τότε....

Τα αστεία είναι δεκτά,αρκεί να επισύρουν το σεβασμό τόσο στον ίδιο μας τον εαυτό,όσο και στον άλλο.
Καλό βράδυ σε όλες.


Αν καποτε η κορη σας βρεθει στην θεση αυτη καλο θα ηταν να ρωτησει εσας! Η δικη μου παντως αυτο θα κανει! Καλο βρασυ!



ΒΙΒΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΠΛΗΡΩΣ!!! Respect Respect Respect Respect Respect Respect

136Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 1:27 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
ΒΙΒΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΠΛΗΡΩΣ!!! Respect Respect Respect Respect Respect Respect


Αγαπη μου εσυ!!!! help me girls - Σελίδα 6 334590 help me girls - Σελίδα 6 334590 help me girls - Σελίδα 6 334590 help me girls - Σελίδα 6 334590

137Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 2:18 pm

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η αλήθεια ειναι πως επειδη βρεθηκα σε αυτη τη θεση της ξαφνικης εγκυμοσυνης εννοω παρ'οτι και οι δυο λιγο πολυ το θελαμε ,δεν παυει να μας ξαφνιασε και να μας σοκαρε καπως εστω και θετικα..
πραγματικα θυμαμαι πως η αναστατωση που ειχα τοτε ηταν αφανταστη!!!
Θεωρω λοιπον εχοντας ζησει ενα κομματι αυτης της φασης εστω και το μισο ...εαν παραλληλα εβαζα και τα στοιχεια της φιλης μας εδω δηλαδη...νεαρο της ηλικιας,δυσκολιες με γονεις και σχεσεις πιστευω πως θα κοιταγα να το μοιραστω πρωτα με τους πιο αμεσους μου ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα και μετα εαν φυσικα δεν ειχα ανταποκριση θα απευθυνομουνα σε ολους εκεινους τους συλλογους που προστατευουν μητερα και παιδι.Το σιγουρο ειναι πως δεν θα απευθυνομουνα σε ξενους ακομα και αν αυτοι οι ξενοι ειναι μαμαδες.
Σε αυτες τις περιπτωσεις θεωρω οτι πρεπει να γινονται κινησεις υπευθυνες.
Δεν θελω να προσβαλω με αυτο που γραφω απλα θεωρω το ολο σκηνικο μια λαθος κινηση!!

Ανεξαρτητα απο το αν ειναι αληθεια η ψεμα!

Γιατι να που επεσες σε μια περιπτωση που μοιαζει με το παραμυθι του βοσκου με το λυκο και τα προβατα.

Μη σου κακοφαινεται η αντιμετωπιση που ειχες απλα κοιτα το λαθος απο που ξεκιναει και θα καταλαβεις!

Αυτο ειναι η αποψη μου παντα απο την στιγμη που λες οτι εισαι ειλικρινης και σιγουρα δεν εχει καθολου εχθρικη διαθεση να ξερεις.

138Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 2:34 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FLEUR έγραψε:Ποια ήταν η "έξυπνη" που είπε ότι προαισθάνεται πότε κάποια λέει ψέμματα;
Από το λίγο που είμαι εδώ μέσα κατάλαβα ότι το κάνουμε όπως το ανέκδοτο με το γρύλο....αν το γνωρίζετε.....

Σχετικά με ΟΛΑ όσα αφορούν τη Φούλα,τη φοιτήτρια που αποφάσισε να προχωρήσεικαι να κρατήσει το μωρό ,ας θυμόμαστε ότι όλες μας είμαστε μητέρες και έχουμε κόρες.Αν κάποτε οι κόρες μας βρεθούν σε τέτοια θέση θα συμπεριφερθούμε έτσι όπως είδα στα προηγούμενα ποστ;
Ζήτω που καήκαμε τότε....

Τα αστεία είναι δεκτά,αρκεί να επισύρουν το σεβασμό τόσο στον ίδιο μας τον εαυτό,όσο και στον άλλο.
Καλό βράδυ σε όλες.
οι έξυπνες εδω μέσα είμαστε πολλές, όπως και οι φοιτήτριες που αβγατεύουν μέρα με τη μέρα με τόσες ξαφνικές εγκυμοσύνες η υπογενετικότητα στην ελλάδα δνε θα υπάρχει,
Και τη έγεινε ήρθες εσυ με 15 μόνο ποστ να μας ειρωνευτείς;
Εγω επειδή δνε ε΄χω κόρη και εχω γιο θα του μάθω το πουλι του και την υπογραφή του να προσεχει που το βάζει και πως και επίσης αν είχα κόρη θα της μάθαινα ότι ναι καλό το σεξ αλλά και λιγο προσοχή δνε βλάπτει .

139Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 2:50 pm

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δυστηχως δεν μπορω να ξερω με σιγουρια αν υφισταται τετοιο μελος αλλα αυτο που μπορω να πω με σιγουρια ειναι οτι υπαρχουν κοπελες εδω μεσα που θελουν να ξεκατινιαστουν ειτε επειδη την βρισκουν ετσι ειτε επειδη θελουν να ξεσπασουν !! λυπαμαι πολυ αλλα αυτος ειναι ο κυριος λογος για τον οποιον ερημονουν τα φορουμ και ειναι κριμα γιατι οι περισοτερες εδω μεσα ειμαστε μαμαδες και χρειαζομαστε στηριξη και βοηθεια σε πολλα θεματα γυρω απο το μεγαλωμα των παιδιων μας και η εμπειριες της καθεμιας μας ειναι πολυτιμες !!! σκεφτειτε ποια εικονα δειχνουμε στα νεα μελη και ποσο πεφτει το επιπεδο μας !!! ειναι τελικα τοοοοσο δυσκολο να αδιαφορησετε βρε κοριτσια μου ;;;; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

140Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 2:51 pm

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βανια έγραψε:
FLEUR έγραψε:Ποια ήταν η "έξυπνη" που είπε ότι προαισθάνεται πότε κάποια λέει ψέμματα;
Από το λίγο που είμαι εδώ μέσα κατάλαβα ότι το κάνουμε όπως το ανέκδοτο με το γρύλο....αν το γνωρίζετε.....

Σχετικά με ΟΛΑ όσα αφορούν τη Φούλα,τη φοιτήτρια που αποφάσισε να προχωρήσεικαι να κρατήσει το μωρό ,ας θυμόμαστε ότι όλες μας είμαστε μητέρες και έχουμε κόρες.Αν κάποτε οι κόρες μας βρεθούν σε τέτοια θέση θα συμπεριφερθούμε έτσι όπως είδα στα προηγούμενα ποστ;
Ζήτω που καήκαμε τότε....

Τα αστεία είναι δεκτά,αρκεί να επισύρουν το σεβασμό τόσο στον ίδιο μας τον εαυτό,όσο και στον άλλο.
Καλό βράδυ σε όλες.
οι έξυπνες εδω μέσα είμαστε πολλές, όπως και οι φοιτήτριες που αβγατεύουν μέρα με τη μέρα με τόσες ξαφνικές εγκυμοσύνες η υπογενετικότητα στην ελλάδα δνε θα υπάρχει,
Και τη έγεινε ήρθες εσυ με 15 μόνο ποστ να μας ειρωνευτείς;
Εγω επειδή δνε ε΄χω κόρη και εχω γιο θα του μάθω το πουλι του και την υπογραφή του να προσεχει που το βάζει και πως και επίσης αν είχα κόρη θα της μάθαινα ότι ναι καλό το σεξ αλλά και λιγο προσοχή δνε βλάπτει .






συμφωνο ειπαμε να μην ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε ελεος .κασι οπως ειπε και η βανια λιγο ενημερωση δεν βλαπτει.τι

141Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 6:27 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:δυστηχως δεν μπορω να ξερω με σιγουρια αν υφισταται τετοιο μελος αλλα αυτο που μπορω να πω με σιγουρια ειναι οτι υπαρχουν κοπελες εδω μεσα που θελουν να ξεκατινιαστουν ειτε επειδη την βρισκουν ετσι ειτε επειδη θελουν να ξεσπασουν !! λυπαμαι πολυ αλλα αυτος ειναι ο κυριος λογος για τον οποιον ερημονουν τα φορουμ και ειναι κριμα γιατι οι περισοτερες εδω μεσα ειμαστε μαμαδες και χρειαζομαστε στηριξη και βοηθεια σε πολλα θεματα γυρω απο το μεγαλωμα των παιδιων μας και η εμπειριες της καθεμιας μας ειναι πολυτιμες !!! σκεφτειτε ποια εικονα δειχνουμε στα νεα μελη και ποσο πεφτει το επιπεδο μας !!! ειναι τελικα τοοοοσο δυσκολο να αδιαφορησετε βρε κοριτσια μου ;;;; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ..
η απλα αδιαφορουμε σε κατι που δεν πιστευουμε η απλα δεν κρινουμε κανεναν ο καθενας με τις εμπειριες του τις επιλογες και το δικαιωμα να μπει να μοιραστει το προβλημα του (αλλωστε γιαυτο ειναι το φορουμ)...αν ειναι μικρος η μεγαλος φορεσε προφυλακτικο η οχι αυτο δεν μας αφορα και ποσο μαλλον να μιλαμε με τετοιον τροπο...

142Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 9:31 pm

FLEUR

FLEUR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πολλές φορές το να μιλάς με έναν ξένο,σε βοηθάει καλύτερα να λύσεις ένα πρόβλημά σου και αυτό γιατί η γνώμη που θα λάβεις θα είναι σαφώς πιο αντικειμενική και ψύχραιμη.
Οι πρώτες εν θερμώ αντιδράσεις μπορεί να μην είναι σωστές και πολλές φορές λαμβάνονται λανθασμένες αποφάσεις.Οπότε καλά έκανε η Φούλα και ζήτησε τη γνώμη ξένων ανθρώπων.Πρέπει να μάθει τα της ουσίας,από τη στιγμή που αποφάσισε να κρατήσει το μωρό.
Όσο για όσες μου είπαν ότι οι κόρες τους θα το πουν σε εκείνες....ναι,φυσικά και θα το πουν.Όταν έχουν οπλιστεί με θάρρος και έχουν πάρει την απόφασή τους.
Όσο για το νεαρό της ηλικίας και τις σπουδές,το έζησα και εγώ ως έγκυος φοιτήτρια στο τελευταίο έτος.Είναι σαν το Johnny Walker...οι σπουδές έρχονται και φεύγουν,τα παιδιά μένουν. Εγώ τελικά δεν ασχολήθηκα καν με αυτό που σπούδασα,ο γιος μου όμως με συντροφεύει 17 χρόνια.
Αυτά.....

http://www.quasimododesign.gr

143Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 9:36 pm

FLEUR

FLEUR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
"Αν η ζωή είναι δώρο,άνοιξέ το!"

http://www.quasimododesign.gr

144Σημαντικό! Απ: help me girls Παρ Ιουλ 01, 2011 10:37 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η ΣΙΩΠΗ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΟΣ!!!!

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΙΩΠΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!
ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΤΗΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΣΕ ΡΗΞΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!!!!


help me girls - Σελίδα 6 379767 help me girls - Σελίδα 6 379767 help me girls - Σελίδα 6 379767

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις