Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
38 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 38 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

51Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 6:37 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω εκτος απο το ανεκδοτο με το Τοτο
θελω και καποιον να με φωτισει λιγαααακι ....καποιος εθελοντης????
μη με αφηνεται στο σκοτάδι help me girls - Σελίδα 3 534787 help me girls - Σελίδα 3 534787 help me girls - Σελίδα 3 534787

52Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 6:39 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Οι εγκυούλες χαλαρώστε και γυμναστικούλα. Έπειτα ανασούλες.

53Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 6:45 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
Vivian έγραψε:
βανια έγραψε:Μα γιατί δεν με αφήνετε να πω το ανέκδοτο με το Τοτό; είμαι σίγουρη θα σας αρέσει !

Ειχα πει οτι δεν θα γραψω εδω αλλα θα το πω δεν μπορω εισαι θεα χαχαχαχαχα!!!! Respect Respect
'ρε βιάβιαν τι όμορφα παιδιά έχεις; έχω πάθει πλάκα με αυτή τη μπέμπα ζωγραφιά είναι

Σ' ευχαριστω πολυ Βανια μου!!! Ειναι γλυκα η μπουμπου...

54Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 6:47 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
Μόνο η μπέμπα;
Την Βίβιαν δες και θα καταλάβεις τι γονίδιο κληρονομείται.
Να σου πω Βίβιαν, μου δίνεις την κόρη σου για το γιο μου ή την έχουν καπάρει άλλοι;
Πληροφοριακά σου λέω ότι ο γιος μου είναι και 'πολύ άντρας'... που σημαίνει πολύ τριχωτό αγόρι. Θα σας βάλω τα φρύδια του κάποια μέρα φωτογραφία να χαζεύετε και να μετράτε τρίχες...

Με κανεις να κοκκινιζω
Embarassed !!! Δεν ξερω για μενα αλλα τα μικρα ειναι μουτρακια ψεμματα δεν μπορω να πω χαχαχα....

Μονο τον Κωνσταντινο μου εγω αρραβωνιάσει η κορη μου ελευθερη ακομα!! Σας την δινουμε αν την θελετε!!!! help me girls - Σελίδα 3 215994

55Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 6:51 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιστι να κοκκινιζεις καλε..?
Αληθεια λεει η γυναικα εισαι κουκλα και τα μηλαρακια σου κατω απτη μηλια πεσανε!!!!
Φτου φτου φτου φτου και τωρα που εισαι και εγκυουλα θα εισαι ακομα πιο κουκλιτσα!!!! flower

56Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 6:52 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
desT έγραψε:
Μόνο η μπέμπα;
Την Βίβιαν δες και θα καταλάβεις τι γονίδιο κληρονομείται.
Να σου πω Βίβιαν, μου δίνεις την κόρη σου για το γιο μου ή την έχουν καπάρει άλλοι;
Πληροφοριακά σου λέω ότι ο γιος μου είναι και 'πολύ άντρας'... που σημαίνει πολύ τριχωτό αγόρι. Θα σας βάλω τα φρύδια του κάποια μέρα φωτογραφία να χαζεύετε και να μετράτε τρίχες...

Με κανεις να κοκκινιζω
Embarassed !!! Δεν ξερω για μενα αλλα τα μικρα ειναι μουτρακια ψεμματα δεν μπορω να πω χαχαχα....

Μονο τον Κωνσταντινο μου εγω αρραβωνιάσει η κορη μου ελευθερη ακομα!! Σας την δινουμε αν την θελετε!!!! help me girls - Σελίδα 3 215994

Τη θέλουμε, τη θέλουμε... για να βελτιωσουμε το σόι... χα,χα,χα Smile

57Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 6:59 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Παρ' ότι κακώς ή καλώς ξέφυγε το θέμα εγω να πω πως μεταξύ τεστ εμπορίου και β-χοριακής ψηφίζω β-χοριακή!

Ίσως να είμαι εγώ η γκαντέμο αλλά μια φορά που δεν ήμουν έγκυος το τεστ βγήκε θετικό και τώρα που ήμουν με 5 και 12 μέρες καθυστέρηση αν θυμάμαι καλά 2 τεστ βγήκαν αρνητικά!

Άρα καλύτερα 15 ευρώ στο μικροβιολόγο και έχω το κεφάλι μου ήσυχο!

58Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 7:06 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:Γιστι να κοκκινιζεις καλε..?
Αληθεια λεει η γυναικα εισαι κουκλα και τα μηλαρακια σου κατω απτη μηλια πεσανε!!!!
Φτου φτου φτου φτου και τωρα που εισαι και εγκυουλα θα εισαι ακομα πιο κουκλιτσα!!!! flower


Εισαι μια γλυκα! Χιλια ευχαριστω!! Η αληθεια ειναι οτι εχω
γλυκανει και εχω χασει 7 κιλα χαχαχα!!!!


desT έγραψε:
Τη θέλουμε, τη θέλουμε... για να βελτιωσουμε το σόι... χα,χα,χα Smile

Δικη σας λοιπον!!!


tsiph έγραψε:Παρ' ότι κακώς ή καλώς ξέφυγε το θέμα εγω να πω πως μεταξύ τεστ εμπορίου και β-χοριακής ψηφίζω β-χοριακή!

Ίσως να είμαι εγώ η γκαντέμο αλλά μια φορά που δεν ήμουν έγκυος το τεστ βγήκε θετικό και τώρα που ήμουν με 5 και 12 μέρες καθυστέρηση αν θυμάμαι καλά 2 τεστ βγήκαν αρνητικά!

Άρα καλύτερα 15 ευρώ στο μικροβιολόγο και έχω το κεφάλι μου ήσυχο!
help me girls - Σελίδα 3 215994 help me girls - Σελίδα 3 215994 help me girls - Σελίδα 3 215994

Το θεμα δεν ξεφυγε καθολου!!! Ακου με!!! Wink Wink Wink

59Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 7:09 am

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κατι εχω χασει παντως και κανεις δεν μου λεει καλε γιατι καναμε το θεμα τις κοπελας λαμπιριανο παραθύρι???


βιβιαν ξερεις τι ειναι το τριτο??

60Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 7:11 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:κατι εχω χασει παντως και κανεις δεν μου λεει καλε γιατι καναμε το θεμα τις κοπελας λαμπιριανο παραθύρι???

Μακαρι να ειναι εγκυος η για να το πω καλυτερα μακαρι να γινει το καλυτερο γιαυτην αλλα επειδη εχουν δει διαφορα τα ματια μας τον τελευταιο καιρο με πανομοιότυπα θεματα κραταμε επιφυλάξεις!!

61Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 7:12 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:
βιβιαν ξερεις τι ειναι το τριτο??

Οχι απο βδομαδα θα ξερω αλλα κατι μου λεει οτι ειναι και παλι αγορακι!!!
help me girls - Σελίδα 3 215994 help me girls - Σελίδα 3 215994 help me girls - Σελίδα 3 215994

62Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 7:39 am

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vivian έγραψε:
desT έγραψε:
Τη θέλουμε, τη θέλουμε... για να βελτιωσουμε το σόι... χα,χα,χα Smile

Δικη σας λοιπον!!!


[

Βίβιαν, πολύ εύκολη σε βρίσκω!!! Έτσι καπάρωσε η αδερφή μου τον γιο σου;;;; Ρώτα πρώτα τίποτα... Παίξτο δύσκολη... Τί προίκα θα δώσουν οι πεθερές; Έτσι θα σου πάρουν τα καμάρια; Τα γονίδια κυνηγάνε αν δεν το κατάλαβες!!! Διαπραγματεύσου τελοσπάντων! Wink Wink

63Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 7:41 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
Βίβιαν, πολύ εύκολη σε βρίσκω!!! Έτσι καπάρωσε η αδερφή μου τον γιο σου;;;; Ρώτα πρώτα τίποτα... Παίξτο δύσκολη... Τί προίκα θα δώσουν οι πεθερές; Έτσι θα σου πάρουν τα καμάρια; Τα γονίδια κυνηγάνε αν δεν το κατάλαβες!!! Διαπραγματεύσου τελοσπάντων! Wink Wink

Τον γιο τον εδωσα γιατι συμπεθερα και νυφη ειναι μαλαμα!!! Οσο για την κορη θα δωσω που θα δωσω προικα ας την παρει ενα καλο παλικαρι τουλαχιστον!!!
Razz Razz Razz Razz Razz

64Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 7:44 am

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vivian έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
Βίβιαν, πολύ εύκολη σε βρίσκω!!! Έτσι καπάρωσε η αδερφή μου τον γιο σου;;;; Ρώτα πρώτα τίποτα... Παίξτο δύσκολη... Τί προίκα θα δώσουν οι πεθερές; Έτσι θα σου πάρουν τα καμάρια; Τα γονίδια κυνηγάνε αν δεν το κατάλαβες!!! Διαπραγματεύσου τελοσπάντων! Wink Wink

Τον γιο τον εδωσα γιατι συμπεθερα και νυφη ειναι μαλαμα!!! Οσο για την κορη θα δωσω που θα δωσω προικα ας την παρει ενα καλο παλικαρι τουλαχιστον!!!
Razz Razz Razz Razz Razz

Έτσι όπως το θέτεις... Respect Respect Respect
Πάντως τώρα που θα δω την νυφούλα σου θα της δώσω ένα φιλάκι κι από σένα!!!!!!! help me girls - Σελίδα 3 417472 help me girls - Σελίδα 3 417472 help me girls - Σελίδα 3 417472 help me girls - Σελίδα 3 417472

65Σημαντικό! .... Πεμ Ιουν 30, 2011 8:58 am

foula20

foula20
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κοριτσια, εμαθα οτι ειμαι εγκυος και πραγματικα δεν ξερω τι να κανω ευχομαι να πανε ολα καλα :-( :-( αν και φοβαμαι παρα πολυ δεν 3ερω τι θα γινει απο δω και περα. !!!

66Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 9:11 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
Vivian έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
Βίβιαν, πολύ εύκολη σε βρίσκω!!! Έτσι καπάρωσε η αδερφή μου τον γιο σου;;;; Ρώτα πρώτα τίποτα... Παίξτο δύσκολη... Τί προίκα θα δώσουν οι πεθερές; Έτσι θα σου πάρουν τα καμάρια; Τα γονίδια κυνηγάνε αν δεν το κατάλαβες!!! Διαπραγματεύσου τελοσπάντων! Wink Wink

Τον γιο τον εδωσα γιατι συμπεθερα και νυφη ειναι μαλαμα!!! Οσο για την κορη θα δωσω που θα δωσω προικα ας την παρει ενα καλο παλικαρι τουλαχιστον!!!
Razz Razz Razz Razz Razz

Έτσι όπως το θέτεις... Respect Respect Respect
Πάντως τώρα που θα δω την νυφούλα σου θα της δώσω ένα φιλάκι κι από σένα!!!!!!! help me girls - Σελίδα 3 417472 help me girls - Σελίδα 3 417472 help me girls - Σελίδα 3 417472 help me girls - Σελίδα 3 417472

Να δωσεις 3 τεραστια φιλακια!!! Ενα στην νυφη μου, ενα στην μανουλα τηςκαι ενα στον Κωνσταντινο.... Η Ευα με την σειρα της θα δωσει 2 τεραστια ενα σε σενα και ενα στην κοιλιτσα!!!help me girls - Σελίδα 3 334590 help me girls - Σελίδα 3 334590

67Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 9:31 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!ΒΡΕ ΦΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΒΡΕ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ!
ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ?ΕΓΩ 1 ΜΗΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ ΝΑ ΠΗΔΙΕΜΑΙ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΩ!ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΜΕΙΝΕΣ?ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΟ Shocked !!
ΜΩΡΕ ΜΠΡΑΒΟ!!!
Α!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ!!!
ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ Wink !!!
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ ΘΑ ΤΑ ΠΛΕΝΩ!!!

68Σημαντικό! .... Πεμ Ιουν 30, 2011 9:39 am

foula20

foula20
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δίστιχος δεν σκουπίστηκα εγώ με μωρομαντυλο ήμουν στις γόνιμες μέρες μου εκείνες τις μέρες και δεν είχε γίνει μόνο 2 φορές το κακό όμως έγινε όταν δεν θες σου έρχεται και όταν το θες δεν σου άρχετε. Ειλικρινά δεν ξέρω τι θα κάνω από εδώ και περά ….. 

69Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 9:40 am

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Foula20 καλισπέρα...Με το καλό κορίτσι μου εάν όπως και μας έφραψες το θέλεις το μωράκι!!! Smile

Η Βίβιαν έχει ανοίξει ένα πολύ ενδιαφέρον θέμα με τίτλο "Εγκυούλες Ιανουαρίου 2012"...Εκεί θα μάθεις τα πάντα για τη μαγική περίοδο της εγκυμοσύνης...και πάλι με το καλό σου εύχομαι!!!

Βίβιαν...με στεναχωρείς...ήθελα τον Κωνσταντίνο για την μπεμπούλα μου αλλά αφού τον αρραβώνιασες ίδι τι να πω η δόλια μάνα!!!Smile))

Ναταλι-Μαρια...χαθήκαμε μανάρι μου δεν έχω μπει και καθόλου στο τσατ...εσύ πάντως ομορφιά μου προσπάθησε...κατακόρυφα τα πάντα...θα έρθει με το καλό το μωρό σου!Α και μην σκουπιστείς...δεν κάνει... Wink

70Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 9:49 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:
Ναταλι-Μαρια...χαθήκαμε μανάρι μου δεν έχω μπει και καθόλου στο τσατ...εσύ πάντως ομορφιά μου προσπάθησε...κατακόρυφα τα πάντα...θα έρθει με το καλό το μωρό σου!Α και μην σκουπιστείς...δεν κάνει... Wink


AYLIN MOY!!!ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΟΝΤΩΣ!!ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΤΣΑΤ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ!!!!
Υ.Γ!ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ!!ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz

71Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 9:57 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foula20 έγραψε:Δίστιχος δεν σκουπίστηκα εγώ με μωρομαντυλο ήμουν στις γόνιμες μέρες μου εκείνες τις μέρες και δεν είχε γίνει μόνο 2 φορές το κακό όμως έγινε όταν δεν θες σου έρχεται και όταν το θες δεν σου άρχετε. Ειλικρινά δεν ξέρω τι θα κάνω από εδώ και περά ….. 


ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ!
ΗΣΟΥΝ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ!ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ!
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ!
ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!

ΑΦΟΥ ΤΑ ΗΞΕΡΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΕΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΕΣΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ?
ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ?

ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΠΡΙΝ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΣ Wink Wink Wink Wink Wink !!!

ΤΩΡΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ!

ΠΡΟΣΕΧΕ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ,ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΕΙ,ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΑΝ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ,ΚΡΕΜΕΣΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ,ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ ΣΕ ΠΙΕΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ,ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ,ΜΕΤΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΕ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΚΤΛ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΦΛΕΒΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Twisted Evil !!!


ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ help me girls - Σελίδα 3 585182 help me girls - Σελίδα 3 585182 ?

72Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 10:02 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:Foula20 καλισπέρα...Με το καλό κορίτσι μου εάν όπως και μας έφραψες το θέλεις το μωράκι!!! Smile

Η Βίβιαν έχει ανοίξει ένα πολύ ενδιαφέρον θέμα με τίτλο "Εγκυούλες Ιανουαρίου 2012"...Εκεί θα μάθεις τα πάντα για τη μαγική περίοδο της εγκυμοσύνης...και πάλι με το καλό σου εύχομαι!!!

Βίβιαν...με στεναχωρείς...ήθελα τον Κωνσταντίνο για την μπεμπούλα μου αλλά αφού τον αρραβώνιασες ίδι τι να πω η δόλια μάνα!!!Smile))

Ναταλι-Μαρια...χαθήκαμε μανάρι μου δεν έχω μπει και καθόλου στο τσατ...εσύ πάντως ομορφιά μου προσπάθησε...κατακόρυφα τα πάντα...θα έρθει με το καλό το μωρό σου!Α και μην σκουπιστείς...δεν κάνει... Wink

Αγαπουλα μου οτι και να λεει ο αντρας μου ειμαι σιγουρη παλι αντρακι περιμενω!!! Δικος σου!!! Την θελω σαν τρελη την κορακλα σου!!!!!

73Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 10:16 am

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
aylin έγραψε:Foula20 καλισπέρα...Με το καλό κορίτσι μου εάν όπως και μας έφραψες το θέλεις το μωράκι!!! Smile

Η Βίβιαν έχει ανοίξει ένα πολύ ενδιαφέρον θέμα με τίτλο "Εγκυούλες Ιανουαρίου 2012"...Εκεί θα μάθεις τα πάντα για τη μαγική περίοδο της εγκυμοσύνης...και πάλι με το καλό σου εύχομαι!!!

Βίβιαν...με στεναχωρείς...ήθελα τον Κωνσταντίνο για την μπεμπούλα μου αλλά αφού τον αρραβώνιασες ίδι τι να πω η δόλια μάνα!!!Smile))

Ναταλι-Μαρια...χαθήκαμε μανάρι μου δεν έχω μπει και καθόλου στο τσατ...εσύ πάντως ομορφιά μου προσπάθησε...κατακόρυφα τα πάντα...θα έρθει με το καλό το μωρό σου!Α και μην σκουπιστείς...δεν κάνει... Wink

Αγαπουλα μου οτι και να λεει ο αντρας μου ειμαι σιγουρη παλι αντρακι περιμενω!!! Δικος σου!!! Την θελω σαν τρελη την κορακλα σου!!!!!

Έκλεισε...συμπεθέρα...!!!χοχοχο help me girls - Σελίδα 3 417472 help me girls - Σελίδα 3 417472 help me girls - Σελίδα 3 417472 help me girls - Σελίδα 3 417472 help me girls - Σελίδα 3 417472 help me girls - Σελίδα 3 417472

74Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 10:29 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε Νάταλι εξαρτάται τη μάρκα μωρομάντηλα χρησιμοποιεέις . Και μην ξεχνάς είπαμε ο μήνας Ιούνιος έκλεισε θέλαμε ακόμα μια εγκυμοσύνη cyclops πάντως φοβερό έ όλες σε ούλα ;

75Σημαντικό! Απ: help me girls Πεμ Ιουν 30, 2011 10:34 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα καιρο εχω να γραψω.
για εξηκωνομηση χωρου του φορουμ σκεφτηκα να γραφετε ολες σε ενα μερος.
εχω βρει και τιτλο

''ΟΥΛΑ... Η 20ΧΡΟΝΗ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ''

Cool

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις