Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
160 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 160 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

51manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Ιουλ 02, 2011 9:01 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
motheroula 30 έγραψε:ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ...ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ!!!!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΦΤΟΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΑΤΕ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!
ΞΕΡΕΤΕ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΓΧΩΣΩ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ....
ΛΟΙΠΟΝ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΝΕΣΕΙΣ ... ΕΚΛΑΙΓΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!! ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ,ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ,ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΤΕΛΙΚΑ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΒΕΒΙΑΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!!!

ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΛΟΙΠΟΝ....ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗΝ ΠΗΡΕ 100 ΓΡ. ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ....ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΛΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΠΗΡΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΒΑΡΟΣ....ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ,ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ!!!!

ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ!!!ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΠΟΣΥΝΤΟΝΙΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ,ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΣΥΝΕΧΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΟ,ΕΚΑΝΑ ΕΝΕΣΗ ΙΝΣΟΥΛΙΝΗΣ ΠΡΩΙ,ΜΕΣΗΜΕΡΙ,ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΓΕΥΜΑ ΠΑΛΙ!!!ΣΥΝ ΤΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΕΣ ΣΤΟΝ ΠΩΠΩ ΜΟΥ!!ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΗΚΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ....ΕΚΕΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ.....ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ.....!!!!ΠΟΣΕΣ ΒΕΛΟΝΕΣ,ΠΟΣΑ ΤΡΥΠΗΜΑΤΑ...ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΗΚΤΙΚΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΑΚΑΤΑΣΧΕΤΗ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ,ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΙΣ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΕΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ....ΤΙΠΟΤΑ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙ...Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ....ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΙ ΒΡΑΔΥ ΚΙ ΑΥΤΟ...ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΧΑΛΙΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΣΦΙΧΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ!!!!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ....

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΑΩ ΚΑΙ ΠΕΦΤΩ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΤΥΠΗΣΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ...ΕΠΕΣΑ ΜΕ ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΤΟΝ ΚΟΚΚΥΓΑ....ΠΕΘΑΝΑ!!!!!!!!!ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΜΩΚ ΕΤΡΕΜΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ....ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ, ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ...ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ!!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΠΑΘΩ ΠΙΑ!!!ΕΧΩ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΕΙ ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ LOS ELEOS ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΑ!!!ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΡΑΚΟΣ ΚΙ ΑΥΤΟΝ.....

ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ..ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΩΡΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΙΧΝΩ ΚΙ ΕΣΑΣ...ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ....ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ....ΠΟΛΥ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ....

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ...
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.....ΦΙΛΑΚΙΑ manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ..ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΟΙ 2 Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!


XAIROMAI KOPELA MOY POY EISAI KALA MIN FOBASAI OLA KALA THA PANE EISAI STIN 36 BDOMADA MIN FOBASE TIPOTA.

52manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Ιουλ 02, 2011 10:51 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πρωτα πρωτα δεν με νοιαζει αν θα γεννησετε τον ιουλιο εγω εδω σας βρηκα και εδω θα μεινετε στο τελος μονη μου θα με αφησετε !!!!!!!!! Motheroula σταματα να κλαις και ηρεμησε το μωρακι σου ειναι μια χαρα απλα αποφασισε να σε ταλαιπωρησει λιγο πριν γεννηθει γιατι μετα θα ειναι το πιο ησυχο και το πιο καλο μωρο του κοσμου!!!!!! Καθε μερα που περναει ειναι κερδος για αυτο πρεπει να ηρεμησεις και να ευχεσαι να αργησεις λιγο ακομα να γεννησεις για να δυναμωσει ακομη περισσοτερο το μωρακι σου. Εκτος απο τον εαυτο σου και το μωρο κοιτα λιγο και τον αντρουλη σου τον καημενο που ειμαι σιγουρη οτι εχει πελαγωσει αν δει εσενα λιγο πιο ηρεμη και χωρις αγχος θα χαλαρωσει και αυτος. Περιμενουμε νεα σου οποτε μπορεσεις.

http://www.worldjamboree.gr

53manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Ιουλ 02, 2011 2:45 pm

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Πρωτα πρωτα δεν με νοιαζει αν θα γεννησετε τον ιουλιο εγω εδω σας βρηκα και εδω θα μεινετε στο τελος μονη μου θα με αφησετε !!!!!!!!! Motheroula σταματα να κλαις και ηρεμησε το μωρακι σου ειναι μια χαρα απλα αποφασισε να σε ταλαιπωρησει λιγο πριν γεννηθει γιατι μετα θα ειναι το πιο ησυχο και το πιο καλο μωρο του κοσμου!!!!!! Καθε μερα που περναει ειναι κερδος για αυτο πρεπει να ηρεμησεις και να ευχεσαι να αργησεις λιγο ακομα να γεννησεις για να δυναμωσει ακομη περισσοτερο το μωρακι σου. Εκτος απο τον εαυτο σου και το μωρο κοιτα λιγο και τον αντρουλη σου τον καημενο που ειμαι σιγουρη οτι εχει πελαγωσει αν δει εσενα λιγο πιο ηρεμη και χωρις αγχος θα χαλαρωσει και αυτος. Περιμενουμε νεα σου οποτε μπορεσεις.

ΧΑΧΑΧΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΞΕΚΑΡΔΙΣΤΗΚΑ....

54manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Ιουλ 02, 2011 11:19 pm

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μινα μη γελας αν γεννησετε ολες τον ιουλιο θα βαλω το γιατρο μου να με ξεγεννησει 30 ιουλιου για να ερθω μαζι σας.

http://www.worldjamboree.gr

55manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 12:12 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitra37 έγραψε:Καλημερα μινα μη γελας αν γεννησετε ολες τον ιουλιο θα βαλω το γιατρο μου να με ξεγεννησει 30 ιουλιου για να ερθω μαζι σας.

καλημερα δημητηρουλα ωραια τα λες.και εγω θελω τον αλλο μηνα να γεννησω με βοηθαει η παναγιτσα γιαυτο.ευχομαι σε ολες να πανε ολα καλα

56manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 12:26 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω δε ξερω γτ αλλα μου φαινετε να γενναω και αρχες σεπτεμβρη Very Happy ετσι για να κλεισει ολο το καλοκαιρι

57manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 12:59 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Καλημερα μινα μη γελας αν γεννησετε ολες τον ιουλιο θα βαλω το γιατρο μου να με ξεγεννησει 30 ιουλιου για να ερθω μαζι σας.

ΧΑΧΑΧΑ...ΔΕ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΩ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ...ΔΕ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ... manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 4872 ΠΑΡΕΠΙΜΠΤΩΝΤΟΣ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..

58manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 1:32 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
beba160a έγραψε:κοριτσια καλησπερα...αυριο λεμε να παμε στο τζαμπο για ψωνακια της μπεμπας μας...να παρουμε και ενα βαλιτσακι να φτιαξουμε επιτελους τα πραγματα για την μεγαλη ωρα.....ειμαι τοσο πολυ χαρουμενη που πλησιαζει η ωρα!!!! αλλα και τοσο ανησυχη..δεν με νοιαζει για μενα, θελω να πανε ολα καλα με το παιδακι μου. βλεπω συνεχεια κακα ονειρα απο την ανησυχια μου...το παθαινεται κι εσεις η ειμαι η μονη?


kalhmera beba... ou apo oneira allo tpt... to 2009pou eixa kanei mathimata anwdunou toketou mas eixe pei h maia pws einai polu pithano eidika oso plisiazei h wra na vlepoume oneira... alles oti genname alles oti eimaste me to mwro k isws k asxhma merikes fores... egw pleon exw stamathsei na vlepw asxhma alla vlepw diafora... istories pou tha ginotan k best seller mi sou pw... mhn agxwnesai einai apo thn agwnia sou na pane ola kala k einai apolutws fusiologiko...

59manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 1:35 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα! Και εγώ θέλω να γεννήσω!!!!!!!!!!!! Το μικρό μου είναι ναι μεν φυσιολογικό αλλά στα άνω όρια βάρους, τεράστιος!!! 35 βδομάδες και 2 μέρες ήταν 3.066............! Τεράστιος. Θα σταματήσω το μαγνήσιο μήπως και σιγά σιγά αποφασίσει να βγεί. Θα τρελλαθώ αν φτάσει τα 4 κιλά.

60manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 1:39 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
fotini2705 έγραψε:mina moy kalimera kai kalimera se ola ta koritsia me epiase melagxolia giati efige o antras moy ixe erthei gia mia bdomada edo kai efige tora stin ipiresia pali.tha erthei pali ton allo mina me to kalo.exo kai ego polloys foboys genika.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ..ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ ΝΑ ΕΙΣΑΤΕ ΧΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Κ ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ..ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ Κ Η ΑΛΛΗ Η ΜΙΝΑ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΟΟΟΟΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΧΩΡΙΑ ΑΠ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ..ΜΙΝΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΥ ΣΕ ΕΦΕΡΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ

oxi kalh mou den me peirakse k katholou... apo ton ianouario eimaste xwria na fantasteis apla mexri maio mporousa k pigaina k kathomoun kana minaki pigainoerxomoun dil...alla twra tzifos mas exoun faei ta thl...
k mena mhn nomizeis me pianei to parapono suxna alla panta mou tonizei o antras mou oti to kaname gia to kalo tou mwrou k afou to apofasisame na ginei etsi prepei na eimaste dunatoi...
ante enas mhnas emeine...me to pou tha mpei o augoustos meta den tha katalavoume... entometaksu o kaimenoulis tha erthei 3-4 meres ton augousto gia thn genna tha prepei na fugei pali k meta oktwmvrio pou tha erthei na mas parei... pou omws na exei mualo gia douleia tote ...ton kserw k eimai sigourh to swma tou tha einai allou k i psuxh tou allou... ola omws ginontai gia kalo...
upomonh k na exoume oles suntoma ta mwrakia mas ugiestata k dunata sthn agkalitsa mas!!!

61manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 1:42 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
motheroula 30 έγραψε:ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ...ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ!!!!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΦΤΟΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΑΤΕ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!
ΞΕΡΕΤΕ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΓΧΩΣΩ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ....
ΛΟΙΠΟΝ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΝΕΣΕΙΣ ... ΕΚΛΑΙΓΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!! ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ,ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ,ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΤΕΛΙΚΑ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΒΕΒΙΑΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!!!

ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΛΟΙΠΟΝ....ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗΝ ΠΗΡΕ 100 ΓΡ. ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ....ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΛΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΠΗΡΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΒΑΡΟΣ....ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ,ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ!!!!

ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ!!!ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΠΟΣΥΝΤΟΝΙΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ,ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΣΥΝΕΧΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΟ,ΕΚΑΝΑ ΕΝΕΣΗ ΙΝΣΟΥΛΙΝΗΣ ΠΡΩΙ,ΜΕΣΗΜΕΡΙ,ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΓΕΥΜΑ ΠΑΛΙ!!!ΣΥΝ ΤΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΕΣ ΣΤΟΝ ΠΩΠΩ ΜΟΥ!!ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΗΚΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ....ΕΚΕΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ.....ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ.....!!!!ΠΟΣΕΣ ΒΕΛΟΝΕΣ,ΠΟΣΑ ΤΡΥΠΗΜΑΤΑ...ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΗΚΤΙΚΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΑΚΑΤΑΣΧΕΤΗ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ,ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΙΣ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΕΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ....ΤΙΠΟΤΑ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙ...Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ....ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΙ ΒΡΑΔΥ ΚΙ ΑΥΤΟ...ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΧΑΛΙΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΣΦΙΧΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ!!!!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ....

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΑΩ ΚΑΙ ΠΕΦΤΩ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΤΥΠΗΣΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ...ΕΠΕΣΑ ΜΕ ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΤΟΝ ΚΟΚΚΥΓΑ....ΠΕΘΑΝΑ!!!!!!!!!ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΜΩΚ ΕΤΡΕΜΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ....ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ, ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ...ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ!!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΠΑΘΩ ΠΙΑ!!!ΕΧΩ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΕΙ ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ LOS ELEOS ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΑ!!!ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΡΑΚΟΣ ΚΙ ΑΥΤΟΝ.....

ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ..ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΩΡΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΙΧΝΩ ΚΙ ΕΣΑΣ...ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ....ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ....ΠΟΛΥ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ....

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ...
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.....ΦΙΛΑΚΙΑ manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472


yupie...eides ola kala... (an ekseresoume k to pesimataki sou...) alla simasia exei pou eiste k oi 2 sas kala... kane upomonh k molis erthei to mwraki sou na deis pou tha ta ksexaseis ola auta pou perases...
prepei na eisai dunath... eftases sto telos twra... ola kala k me ena gero mwraki.... filia!!!

62manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 1:47 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ErsaTs έγραψε:Καλημέρα! Και εγώ θέλω να γεννήσω!!!!!!!!!!!! Το μικρό μου είναι ναι μεν φυσιολογικό αλλά στα άνω όρια βάρους, τεράστιος!!! 35 βδομάδες και 2 μέρες ήταν 3.066............! Τεράστιος. Θα σταματήσω το μαγνήσιο μήπως και σιγά σιγά αποφασίσει να βγεί. Θα τρελλαθώ αν φτάσει τα 4 κιλά.


oux mwre einai tsoupotouliko... na skasw...!!!
i pethera mou to prwto 4100 k to deutero 4200 parakalw k me fusiologiko toketo k ta 2..

63manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 1:54 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Έχει απόκλιση θέλω να πιστεύω ο υπέρηχος! Χοντρελος!

64manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 2:15 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ErsaTs έγραψε:Έχει απόκλιση θέλω να πιστεύω ο υπέρηχος! Χοντρελος!

nai esti lene oti exei k 1 apoklisi...
kale ti peirazei isa isa tha einai zourmpoulidiko...!!!
pezei rolo mipws k o swmatotupos sou i oxi??? ennow mipws exeis k esu to analogo mpoi...kana trelo upsos???
den kserw omws an isxuei kati tetoio apla mia upothesh...

65manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 2:35 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ErsaTs έγραψε:Έχει απόκλιση θέλω να πιστεύω ο υπέρηχος! Χοντρελος!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑ ΑΔΥΝΑΤΟ ΚΑΝΕ Κ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ...

66manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 3:49 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ρωτησω ασχετο τωρα που μου ηρθε?
αυτη τη μαυρη γραμμη στη κοιλια εσεις την κανατε? και τελικα παιζει ρολο το φυλο του μωρου?

67manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 4:13 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:να ρωτησω ασχετο τωρα που μου ηρθε?
αυτη τη μαυρη γραμμη στη κοιλια εσεις την κανατε? και τελικα παιζει ρολο το φυλο του μωρου?

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΟΜΑ...ΕΣΥ?

68manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 4:15 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
evvi έγραψε:να ρωτησω ασχετο τωρα που μου ηρθε?
αυτη τη μαυρη γραμμη στη κοιλια εσεις την κανατε? και τελικα παιζει ρολο το φυλο του μωρου?

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΟΜΑ...ΕΣΥ?

ναι πριν κανενα 2 μηνο αρχισε λιγο κατω απ τον αφαλο αλλα τωρα εχω σε ολο το μηκος της σκουρη κιολας. απλα εχω απορεια γτ λενε οτι μονο στα αγορακια εμφανιζετε αυτο αλλα δε ξερω αν ισχυει

69manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 4:21 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
evvi έγραψε:να ρωτησω ασχετο τωρα που μου ηρθε?
αυτη τη μαυρη γραμμη στη κοιλια εσεις την κανατε? και τελικα παιζει ρολο το φυλο του μωρου?

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΟΜΑ...ΕΣΥ?

ναι πριν κανενα 2 μηνο αρχισε λιγο κατω απ τον αφαλο αλλα τωρα εχω σε ολο το μηκος της σκουρη κιολας. απλα εχω απορεια γτ λενε οτι μονο στα αγορακια εμφανιζετε αυτο αλλα δε ξερω αν ισχυει

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ ΔΕΡΜΑ..Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 2 ΓΙΟΥΣ Κ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ ΟΠΩΣ Κ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΞΑΔΕΡΦΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙ Κ ΑΓΟΡΙ ΤΗΝ ΕΙΧΕ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.. manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 417472

70manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 4:26 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
artal77 έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
artal77 έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΑΡΤΑΛ..ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ...ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ?

Candy candy & Minubaki, είμαι 34+1 !! Εσείς??

ΜΠΡΑΒΟ...ΚΑΤΣΕ ΗΣΥΧΗ ΤΩΡΑ..ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΜΑΔΑ ΙΟΥΛΙΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ..[/quote]

Χαχαα!! Σου το'πα!! πρέπει να μεταφερθούμε μου φαίνεται!![/quote]

ΠΩΣ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΜΕ ΜΑΡΗ ΘΑ ΜΑΣ ΓΔΑΡΕΙ Η ΣΑΛΛΟΝΙΚΙΑ....... affraid

71manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 9:31 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:να ρωτησω ασχετο τωρα που μου ηρθε?
αυτη τη μαυρη γραμμη στη κοιλια εσεις την κανατε? και τελικα παιζει ρολο το φυλο του μωρου?

sthn prwth mou egkumosunh thn eixa k htan polu entonh... meta apo ligo efuge vevaia...twra oxi den thn exw vgalei...
kapou eixa diavasei pws sta agorakia vgenei kata mhkos olhs ths koilias enw sta koritsakia apo ton afalo k katw...den kserw an isxuei auto...!!!!
egw auth thn fora den thn exw den kserw an emfanistei argotera...
pantws oti feugei siga siga meta thn genna einai to mono sigouro...

72manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 9:38 am

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εεε δεν δικαιολογεί ο σωματότυπός μου τόσο μεγάλο μωρό, 1,60 είμαι και ούτε ο άντρας μου είναι πολύ ψηλός. Νομίζω ότι έχει να κάνει με το ότι ο πλακούντας μου δεν έχει γεράσει πολύ, είναι ακόμα grade 1.
Τώρα για την γραμμή που λέτε εγώ δεν έχω βγάλει, διάβασα κάπου όμως ότι συνηθίζεται να βγάζουν οι πιο σκουρόχρωμες επιδερμίδες και οι μεσογειακού τύπου χρωματισμοί. Εγώ είμαι πολύ λευκή οπότε ίσως για αυτό...;;; Δε ξέρω!!

73manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 11:20 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααα λες γι αυτο εγω ειμαι αρκετα μελαχρινη και αρπαζω και απ τον ηλιο ευκολα. αφου ολοι με ρωτανε αν εκανα μπανια....αχχχχχχχχχ και που να ξεραν οτι στο μπαλκονι την βγαζω!!!!

74manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 11:58 am

artal77

artal77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
artal77 έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
artal77 έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΑΡΤΑΛ..ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ...ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ?

Candy candy & Minubaki, είμαι 34+1 !! Εσείς??

ΜΠΡΑΒΟ...ΚΑΤΣΕ ΗΣΥΧΗ ΤΩΡΑ..ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΜΑΔΑ ΙΟΥΛΙΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ..

Χαχαα!! Σου το'πα!! πρέπει να μεταφερθούμε μου φαίνεται!![/quote]

ΠΩΣ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΜΕ ΜΑΡΗ ΘΑ ΜΑΣ ΓΔΑΡΕΙ Η ΣΑΛΛΟΝΙΚΙΑ....... affraid [/quote]
Χαχαχαχαααα!! Τώρα το είδα αυτό...!!!

75manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Ιουλ 03, 2011 3:34 pm

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Α ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΣΑΣ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ... ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ....ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΔΥΝΑΤΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ...ΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΓΑΙΔΑΡΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΝΑ ΣΒΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΟΒΟΙ ΜΑΣ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΘΕΩΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ!ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ!ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΜΑΣ!!!!ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΤΟΥ 2011 ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ!!!ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΚΙ ΕΣΑΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!
Α ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΑΜΥΔΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ...ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΑΣΠΡΗ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΑΝΩ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ!!!!

Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις