Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
109 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 109 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

526manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Αυγ 16, 2011 11:51 am

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evvi έγραψε:κοριτσια εχει λιγη ωρα που εχω κατι πολυ απαλα πονακια χαμηλα αλλα πολυ ελαφρια δε μπορω να περιγραψω σαν τι. αχ τι καλα να γεννησω σημερα!!!
γεια σου!!!!δεν ανηκω στην ομαδα σας αλλα σου ευχομαι με το καλο και με πολυ πολυ κεφι να υποδεχτεις το αγγελουδι σου!!!οχι δεν ειμαι τρελη αλλα εγω πραγματικα πηγα με κεφια στο μαιευτηριο οταν σπασαν τα νερα...για πες μου τι πονακια εννοεις?πηρες το γιατρο?

527manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Αυγ 16, 2011 11:57 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:κοριτσια εχει λιγη ωρα που εχω κατι πολυ απαλα πονακια χαμηλα αλλα πολυ ελαφρια δε μπορω να περιγραψω σαν τι. αχ τι καλα να γεννησω σημερα!!!

αχ τι καλα που μπηκα στην ομαδα σας!!!!ειμαι μανουλα αυγουστου του 2009 και μπηκα να σας πω ενα με το καλο και επεσα πανω σε γεννητουρια?!?!?!?!με το καλο κοπελα μου!!!με εναν πονο!να πανε ολα καλα!!!

528manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Αυγ 16, 2011 12:02 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
snoopy έγραψε:
evvi έγραψε:κοριτσια εχει λιγη ωρα που εχω κατι πολυ απαλα πονακια χαμηλα αλλα πολυ ελαφρια δε μπορω να περιγραψω σαν τι. αχ τι καλα να γεννησω σημερα!!!
γεια σου!!!!δεν ανηκω στην ομαδα σας αλλα σου ευχομαι με το καλο και με πολυ πολυ κεφι να υποδεχτεις το αγγελουδι σου!!!οχι δεν ειμαι τρελη αλλα εγω πραγματικα πηγα με κεφια στο μαιευτηριο οταν σπασαν τα νερα...για πες μου τι πονακια εννοεις?πηρες το γιατρο?

οχι δε τον πηρα γτ δεν ειναι ουτε δυνατοι ουτε συγχρονισμενοι. απλα ειναι πρωτη φορα που νοιωθω ενοχλησουλα. και χαιρομαι πολυ!!!!! και εγω με κεφια θα παω στο μαιευτηριο και γελια!!!!

529manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Αυγ 16, 2011 12:09 pm

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evvi έγραψε:
snoopy έγραψε:
evvi έγραψε:κοριτσια εχει λιγη ωρα που εχω κατι πολυ απαλα πονακια χαμηλα αλλα πολυ ελαφρια δε μπορω να περιγραψω σαν τι. αχ τι καλα να γεννησω σημερα!!!
γεια σου!!!!δεν ανηκω στην ομαδα σας αλλα σου ευχομαι με το καλο και με πολυ πολυ κεφι να υποδεχτεις το αγγελουδι σου!!!οχι δεν ειμαι τρελη αλλα εγω πραγματικα πηγα με κεφια στο μαιευτηριο οταν σπασαν τα νερα...για πες μου τι πονακια εννοεις?πηρες το γιατρο?

οχι δε τον πηρα γτ δεν ειναι ουτε δυνατοι ουτε συγχρονισμενοι. απλα ειναι πρωτη φορα που νοιωθω ενοχλησουλα. και χαιρομαι πολυ!!!!! και εγω με κεφια θα παω στο μαιευτηριο και γελια!!!!
μπραβο!ετσι να εισαι με κεφια!!!αλλα οτι νιωθεις να τον περνεις τηλ.εγω προσωπικα αυτο εκανα και ημουν ησυχη

530manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Αυγ 16, 2011 12:10 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
evvi έγραψε:κοριτσια εχει λιγη ωρα που εχω κατι πολυ απαλα πονακια χαμηλα αλλα πολυ ελαφρια δε μπορω να περιγραψω σαν τι. αχ τι καλα να γεννησω σημερα!!!

αχ τι καλα που μπηκα στην ομαδα σας!!!!ειμαι μανουλα αυγουστου του 2009 και μπηκα να σας πω ενα με το καλο και επεσα πανω σε γεννητουρια?!?!?!?!με το καλο κοπελα μου!!!με εναν πονο!να πανε ολα καλα!!!

αχ ευχαριστω!!! μακαρι να γενησσουμε σημερα που ειναι ο αντρας μου εδω γτ μετα θα εχει τρεις βραδινες βαρδιες και θα μαι στη μαμα μου. εγω θελω να μαστε μαζι οτι και να γινει.


αααα και παρεπιπτοντως αν γεννησω 8α τσιριξω και μενουμε και κοντα θα με ακουσεις. Very Happy

531manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Αυγ 16, 2011 12:11 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
snoopy έγραψε:
evvi έγραψε:
snoopy έγραψε:
evvi έγραψε:κοριτσια εχει λιγη ωρα που εχω κατι πολυ απαλα πονακια χαμηλα αλλα πολυ ελαφρια δε μπορω να περιγραψω σαν τι. αχ τι καλα να γεννησω σημερα!!!
γεια σου!!!!δεν ανηκω στην ομαδα σας αλλα σου ευχομαι με το καλο και με πολυ πολυ κεφι να υποδεχτεις το αγγελουδι σου!!!οχι δεν ειμαι τρελη αλλα εγω πραγματικα πηγα με κεφια στο μαιευτηριο οταν σπασαν τα νερα...για πες μου τι πονακια εννοεις?πηρες το γιατρο?


καλα ναι αν δω οτι συνεχιζετε ή οτι αυξενετε σε πονο εννοειτε θα τον παρω γτ αλλιως απ την αγωνια μου δε θα κοιμηθω.

οχι δε τον πηρα γτ δεν ειναι ουτε δυνατοι ουτε συγχρονισμενοι. απλα ειναι πρωτη φορα που νοιωθω ενοχλησουλα. και χαιρομαι πολυ!!!!! και εγω με κεφια θα παω στο μαιευτηριο και γελια!!!!
μπραβο!ετσι να εισαι με κεφια!!!αλλα οτι νιωθεις να τον περνεις τηλ.εγω προσωπικα αυτο εκανα και ημουν ησυχη

532manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Αυγ 16, 2011 11:49 pm

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλημερα κοριτσακια μου...!! Θα ειναι κανενας μπαμπας μεσα την ωρα του τοκετου..?? Very Happy

533manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Αυγ 17, 2011 12:46 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμας αν πανε ολα καλα και φυσιολογικα θελει να ειναι μεσα.

534manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Αυγ 17, 2011 5:16 am

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειναι κανενα κοριτσι εδω?????? καλε που πηγαμε ολες????!!!!!!!
αντε πηρα κι εγω επιτελους σειρα. ειμαι σε διαδικασια τοκετου. εχω ηδη πονους αλλα ακομα ακανονιστους ομως δεν θα περιμενουμε να οργανωθουν γιατι ειμαι ηδη 40εβδ και 3ημ και το μωρακι μεγαλωσε αρκετα. αυριο το πρωι (αν δεν εχω γεννησει μεχρι το βραδυ) μπαινουμε για προκληση.
συναισθηματα αναμεικτα, χαρα,ανυπομονυσια,φοβος,αβεβαιοτητα. ολα μαζι προκαλουν εντονη συναισθηματικη φορτιση και λιγα δακρυα!!!!
αποψε θα ειναι το πιο παραξενο βραδυ της ζωης μου και αυριο η πιο σημαντικη μερα.
σας φιλω ολες γλυκα....εγκυουλες,μανουλες και μωρακια. καντε μια προσευχουλα για μας!!!!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 337404

535manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Αυγ 17, 2011 5:20 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
beba160a έγραψε:ειναι κανενα κοριτσι εδω?????? καλε που πηγαμε ολες????!!!!!!!
αντε πηρα κι εγω επιτελους σειρα. ειμαι σε διαδικασια τοκετου. εχω ηδη πονους αλλα ακομα ακανονιστους ομως δεν θα περιμενουμε να οργανωθουν γιατι ειμαι ηδη 40εβδ και 3ημ και το μωρακι μεγαλωσε αρκετα. αυριο το πρωι (αν δεν εχω γεννησει μεχρι το βραδυ) μπαινουμε για προκληση.
συναισθηματα αναμεικτα, χαρα,ανυπομονυσια,φοβος,αβεβαιοτητα. ολα μαζι προκαλουν εντονη συναισθηματικη φορτιση και λιγα δακρυα!!!!
αποψε θα ειναι το πιο παραξενο βραδυ της ζωης μου και αυριο η πιο σημαντικη μερα.
σας φιλω ολες γλυκα....εγκυουλες,μανουλες και μωρακια. καντε μια προσευχουλα για μας!!!!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 337404


αντε με το καλο κοριτσακι μου....!!!τι καλα...!!!εγω εκανα nst σημερα αλλα απο βδομαδα μαλλον θα εχουμε γεννητουρια....καπως εχει μαλακωσει ο τραχηλος αλλα οχι αρκετα ακομα.... Very Happy

536manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Αυγ 17, 2011 5:39 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
beba160a έγραψε:ειναι κανενα κοριτσι εδω?????? καλε που πηγαμε ολες????!!!!!!!
αντε πηρα κι εγω επιτελους σειρα. ειμαι σε διαδικασια τοκετου. εχω ηδη πονους αλλα ακομα ακανονιστους ομως δεν θα περιμενουμε να οργανωθουν γιατι ειμαι ηδη 40εβδ και 3ημ και το μωρακι μεγαλωσε αρκετα. αυριο το πρωι (αν δεν εχω γεννησει μεχρι το βραδυ) μπαινουμε για προκληση.
συναισθηματα αναμεικτα, χαρα,ανυπομονυσια,φοβος,αβεβαιοτητα. ολα μαζι προκαλουν εντονη συναισθηματικη φορτιση και λιγα δακρυα!!!!
αποψε θα ειναι το πιο παραξενο βραδυ της ζωης μου και αυριο η πιο σημαντικη μερα.
σας φιλω ολες γλυκα....εγκυουλες,μανουλες και μωρακια. καντε μια προσευχουλα για μας!!!!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 337404


αντε με το καλο κοριτσακι μου....!!!τι καλα...!!!εγω εκανα nst σημερα αλλα απο βδομαδα μαλλον θα εχουμε γεννητουρια....καπως εχει μαλακωσει ο τραχηλος αλλα οχι αρκετα ακομα.... Very Happy

μπραβο κοριτσια με το καλο!!!! αχ αχ μας την κανετε και εσεις μονη μου θα μεινω να μιλαω σ αυτο το θεμα!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

beba160a σε σκεφτομουν το πρωι, απορουσα τελικα τι εκανες γτ δε σε πετυχα μεσα αυτες τις μερες. ολα καλα θα πανε σιγουρα!


τι καλα θα εχετε τα μωρακια σας!!!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 834918 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 612298

537manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Αυγ 17, 2011 7:03 am

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
beba160a έγραψε:ειναι κανενα κοριτσι εδω?????? καλε που πηγαμε ολες????!!!!!!!
αντε πηρα κι εγω επιτελους σειρα. ειμαι σε διαδικασια τοκετου. εχω ηδη πονους αλλα ακομα ακανονιστους ομως δεν θα περιμενουμε να οργανωθουν γιατι ειμαι ηδη 40εβδ και 3ημ και το μωρακι μεγαλωσε αρκετα. αυριο το πρωι (αν δεν εχω γεννησει μεχρι το βραδυ) μπαινουμε για προκληση.
συναισθηματα αναμεικτα, χαρα,ανυπομονυσια,φοβος,αβεβαιοτητα. ολα μαζι προκαλουν εντονη συναισθηματικη φορτιση και λιγα δακρυα!!!!
αποψε θα ειναι το πιο παραξενο βραδυ της ζωης μου και αυριο η πιο σημαντικη μερα.
σας φιλω ολες γλυκα....εγκυουλες,μανουλες και μωρακια. καντε μια προσευχουλα για μας!!!!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 337404

Με το καλό!! Όλα καλά θα πάνε! Ζεις τώρα πολύ εντονα συναισθήμτα, αλλά φαντάζομαι αυτά που έρχονται θα είναι ανεπανάληπτα!!! Με ένα πόνο κούκλα μου!!

538manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Αυγ 17, 2011 8:16 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
beba moy me to kalo koritsi soy eyxomai oti kalytero kai me ena pono.tora ta dika kai emeis eimaste se poly kalo dromo o traxilos exei malakosei teleios kai perimenoyme tora h na kanei diastoli diladi na me piasoyn ponoi oi na spasoyn ta nera.eimai poly xaroymeni poy se liges meres tha exo ton prigkipa moy kai ego koritsia kai ego beba moy exo paraksena sinaisthimata leo oti tha pao me xara sto maieythrio alla den ksero akoma.filia se oles koritsia kai eyxomai ta kalytera.evvi kai ego exo ponalakia kai stin mesi kai xamila na ksereis oti prepei na iparxoyn ayta.

539manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Αυγ 17, 2011 9:39 am

titikos

titikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
beba160a έγραψε:ειναι κανενα κοριτσι εδω?????? καλε που πηγαμε ολες????!!!!!!!
αντε πηρα κι εγω επιτελους σειρα. ειμαι σε διαδικασια τοκετου. εχω ηδη πονους αλλα ακομα ακανονιστους ομως δεν θα περιμενουμε να οργανωθουν γιατι ειμαι ηδη 40εβδ και 3ημ και το μωρακι μεγαλωσε αρκετα. αυριο το πρωι (αν δεν εχω γεννησει μεχρι το βραδυ) μπαινουμε για προκληση.
συναισθηματα αναμεικτα, χαρα,ανυπομονυσια,φοβος,αβεβαιοτητα. ολα μαζι προκαλουν εντονη συναισθηματικη φορτιση και λιγα δακρυα!!!!
αποψε θα ειναι το πιο παραξενο βραδυ της ζωης μου και αυριο η πιο σημαντικη μερα.
σας φιλω ολες γλυκα....εγκυουλες,μανουλες και μωρακια. καντε μια προσευχουλα για
μας!!!!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 337404

αντε τελευταια βραδια που ειστε δυο!!! απο αυριο θα ειστε τρεις!!! με εναν πονο!

540manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Αυγ 17, 2011 1:35 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παλι τα καλα τα χθεσινοβραδινα πονακια manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 654316 αλλα τωρα βρισκομαι στη μαμα μου τρεις μερες πανε ελα θα μαι ο αντρας μου δουλευει νυχτα. απ τη μια θελω να με πιασουν οι πονοι να γεννησω για να γλυτωσω την προκληση αλλα απ την αλλη θελω οτα νγινει να μαι με τον αντρα μου δε ξερω τι θελω και εγω. Very Happy

541manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 12:35 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας τσουπρες!!!
λοιπον τα νεα μου πηρα τηλ τον γιατρο τον ειπα για τις ψιλο ενοχλησεις που εχω και μου πε ειναι φυσιολογικοτατο και μακαρι να με πιασουν οι πονοι για γλυτωσουμε την προκληση. πουμε αν θελω για να μου φυγει το αγχος να παω αυριο μια βολτα να με δει στο γενεσις θα ναι γτ διαφορετικα θα παω στις 23 και ειπα γτ οχι καλυτερα. γτ μεσολαβει και σαββατοκυριακο να μαι πιο ανετη. οποτε αυριο θα χω νεα!!!!!

φανταζεστε να με κρατησει μεσα αυριο.....??? manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 893968 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 893968

542manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 12:48 pm

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evvi έγραψε:γεια σας τσουπρες!!!
λοιπον τα νεα μου πηρα τηλ τον γιατρο τον ειπα για τις ψιλο ενοχλησεις που εχω και μου πε ειναι φυσιολογικοτατο και μακαρι να με πιασουν οι πονοι για γλυτωσουμε την προκληση. πουμε αν θελω για να μου φυγει το αγχος να παω αυριο μια βολτα να με δει στο γενεσις θα ναι γτ διαφορετικα θα παω στις 23 και ειπα γτ οχι καλυτερα. γτ μεσολαβει και σαββατοκυριακο να μαι πιο ανετη. οποτε αυριο θα χω νεα!!!!!

φανταζεστε να με κρατησει μεσα
αυριο.....??? manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 893968 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 893968

Mε το καλο.. μακαρι να σου πει οτι εισαι ετοιμη...
Εγω μπενω το Σαββατο 7 το πρωι και το περιμενω πως και πως..

543manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 12:54 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EvaggeliaV έγραψε:
evvi έγραψε:γεια σας τσουπρες!!!
λοιπον τα νεα μου πηρα τηλ τον γιατρο τον ειπα για τις ψιλο ενοχλησεις που εχω και μου πε ειναι φυσιολογικοτατο και μακαρι να με πιασουν οι πονοι για γλυτωσουμε την προκληση. πουμε αν θελω για να μου φυγει το αγχος να παω αυριο μια βολτα να με δει στο γενεσις θα ναι γτ διαφορετικα θα παω στις 23 και ειπα γτ οχι καλυτερα. γτ μεσολαβει και σαββατοκυριακο να μαι πιο ανετη. οποτε αυριο θα χω νεα!!!!!

φανταζεστε να με κρατησει μεσα
αυριο.....??? manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 893968 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 893968

Mε το καλο.. μακαρι να σου πει οτι εισαι ετοιμη...
Εγω μπενω το Σαββατο 7 το πρωι και το περιμενω πως και πως..

αχ ωραια αντε με το καλο!!! λογικα δε θα μιλησουμε ξανα. να παμε ολα καλα να χεις το μωρακι σου αγκαλια!!!!!

γεννας εσυ γεννησε λογικα και η beba ποσες μειναμε?? αν αυριο δε γεννησω τελικα οταν γενισω θα κανω νεα λιστα 2-3 πρεπει να εχουμε μεινει.

544manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 1:01 pm

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν ξερω ποσες εχουν μεινει γιατι δεν μπορω να μπαινω συνεχεια εχω πολλα να κανω πριν το μαιευτηριο...
Λογικα 2-3 εχουν μεινει...
Εγω εχω αγχοθει παρα πολυ γιατι δεν ξερω τι γινεται.. ψιλοφοβαμαι..

545manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 1:13 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EvaggeliaV έγραψε:Δεν ξερω ποσες εχουν μεινει γιατι δεν μπορω να μπαινω συνεχεια εχω πολλα να κανω πριν το μαιευτηριο...
Λογικα 2-3 εχουν μεινει...
Εγω εχω αγχοθει παρα πολυ γιατι δεν ξερω τι γινεται.. ψιλοφοβαμαι..

μην αγχωνεσαι σκεψου για ποιο σκοπο πας. θα γεννησεις το μωρακι σου τοσους μηνες δεν εχεις περιεργια, λαχταρα να το δεις?? να το αγκαλιασεις?
εχω με ανυπομονησια θα παω παρα με φοβο. σκεφτομαι οτι καθε μερα που περναει με παει πιο κοντα σε αυτο. στον να τον δω να βεβαιωθω πως ειναι καλα.

να τον γνωρισω πια αυτον τον γνωστο-αγνωστο!!!

546manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Αυγ 18, 2011 1:51 pm

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια, κι εγώ ως μανούλα του Αυγούστου 2010 (με πιάνουν μελαγχολίες τώρα!) εύχομαι σε όσες μανούλες δε γέννησαν ακόμα να απολαύσουν τις τελευταίες μέρες ξεγνοιασιάς (χιχιχι) και με το καλό να αντικρίσουν το μωράκι τους όταν έρθει η ώρα. Και φυσικά εύχομαι σε όσες μανούλες γέννησαν ήδη να χαίρονται τα μωράκια τους και να απολαύσουν τη βρεφική ηλικία που κρατάει τόσο λίγο! Του χρόνου τέτοιο καιρό θα τα κυνηγάτε!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 4872

547manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Αυγ 19, 2011 12:56 am

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
crazymommy έγραψε:Κορίτσια, κι εγώ ως μανούλα του Αυγούστου 2010 (με πιάνουν μελαγχολίες τώρα!) εύχομαι σε όσες μανούλες δε γέννησαν ακόμα να απολαύσουν τις τελευταίες μέρες ξεγνοιασιάς (χιχιχι) και με το καλό να αντικρίσουν το μωράκι τους όταν έρθει η ώρα. Και φυσικά εύχομαι σε όσες μανούλες γέννησαν ήδη να χαίρονται τα μωράκια τους και να απολαύσουν τη βρεφική ηλικία που κρατάει τόσο λίγο! Του χρόνου τέτοιο καιρό θα τα κυνηγάτε!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 4872

Σε ευχαριστουμε πολυ... αχ αυτο περιμενουμε ολες ποτε θαα ερθει η ωρα για να παρουμε στην αγκαλιτσα μας τα μωρακια μας... να σου ζησει το μπεμπακι σου..!!

548manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Αυγ 19, 2011 2:17 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
EvaggeliaV έγραψε:
crazymommy έγραψε:Κορίτσια, κι εγώ ως μανούλα του Αυγούστου 2010 (με πιάνουν μελαγχολίες τώρα!) εύχομαι σε όσες μανούλες δε γέννησαν ακόμα να απολαύσουν τις τελευταίες μέρες ξεγνοιασιάς (χιχιχι) και με το καλό να αντικρίσουν το μωράκι τους όταν έρθει η ώρα. Και φυσικά εύχομαι σε όσες μανούλες γέννησαν ήδη να χαίρονται τα μωράκια τους και να απολαύσουν τη βρεφική ηλικία που κρατάει τόσο λίγο! Του χρόνου τέτοιο καιρό θα τα κυνηγάτε!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 4872

Σε ευχαριστουμε πολυ... αχ αυτο περιμενουμε ολες ποτε θαα ερθει η ωρα για να παρουμε στην αγκαλιτσα μας τα μωρακια μας... να σου ζησει το μπεμπακι σου..!!

Αν και καταλαβαίνω την ανυπομονησία σας (κι εγώ κάπως έτσι ήμουν πέρισυ τέτοια εποχή), κάντε υπομονή και θα έρθει η σωστή στιγμή, η δική σας ώρα! Smile Αργότερα θα αναπολείτε λιγάκι και την εποχή που είχατε το μωράκι μέσα στην κοιλίτσα και νιώθατε τις κλωτσιές του. Βέβαια τότε θα μπορείτε να το καμαρώνετε, χεχε! Very Happy

549manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Αυγ 19, 2011 4:03 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχουν τα μωρακια τους αγκαλια!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 788471

motheroula30
lela18
ersaTs
MINA+μπεμπα
ΝΑΣΙΑ
artal77
dimitra37
lidiaki
minubaki
candycandy
beba160a

λιστα π.η.τ.

evaggeliav τελευταια μερα που βρισκεται σε αυτη την λιστα αααααααντε να ανηφοριζει απο αυριο
fotini2705 23/8
spapastamou 27/8
evvi 31/8 (εγω ειμαι τελευταια?ουφφφφ)


πωπω λιγες μειναμε....

550manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Αυγ 19, 2011 4:09 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και τωρα τα νεα μου! πηγα σημερα στο γενεσις με εξετασαν ειδε οτι ακομη ο τραχηλος ειναι ψηλα και δεν ειχα καθολου διαστολη. μου ειπε λογω του πλακουντα να παρακολουθω το μωρο αν κουνιετε αν δω οτι δε κουνιετε να φαω κατι γλυκο και αν παλι δε κουνιετε να παω να με εξετασει αμεσως.
θα ξαναπαω στις 23 για το ραντεβου που ειχα. αυτα!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις