Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
116 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 116 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

776manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:25 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν θα κοιμοταν ηθελα να πω

777manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:26 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λετε και εμενα να εχει παλινδρομηση??? manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 534787

το βγαζει το γαλα του μια φορα την μερα σιγουρα τρωει πολυ λαιμαργα λες και δεν παιρνει ανασα. τι μπορω να κανω?

778manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:27 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
fotini2705 έγραψε:πως καταλαβαινεις οτι εχει παλινδρομηση το μωρο?

ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΑΝ ΡΟΥΚΕΤΕΣ Κ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥ.ΕΥΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΩΡΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΓΩ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 10 11 ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ 4 5 ΩΡΕΣ..

ακριβως αλλα μου εχουν πει οτι μερικες φορες δεν εχουν παντα τα συμπτωματα κ φαινεται μονο με υπερηχο

779manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:28 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:λετε και εμενα να εχει παλινδρομηση??? manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 534787

το βγαζει το γαλα του μια φορα την μερα σιγουρα τρωει πολυ λαιμαργα λες και δεν παιρνει ανασα. τι μπορω να κανω?

ολο η γουλιτσες? γιατι γουλιτσες καμια φορα κ μενα βγαζει αλλα οκ

780manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:28 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:Κ ΓΩ ΕΛΕΓΑ ΜΙΝΑ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΙΣΕ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΜΕΝΕΙ ΝΗΣΤΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ!!!ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΝ ΠΕΙΝΑΓΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ!!ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΥΗ?

και μενα μου ειπε η μητερα μου αν δεν χορταινε το παιδι θα πλανταζε στο κλαμα και θα κοιμοταν και δεν θα εβρεχε ουτε τις πανες της....
ευη εμενα μεχρι να φτασουμε τα 4600 την ξυπνουσα ανα 4 ωρεσ κ τωρα μου ειπε στο 7ωρο αλλα μονο την νυχτα πραγμα το οποιο δεν καταφεραμε ακομη...κ αυτο για να μην παθει υπογλυκαιμια

υπαρχει κινδυνος δλδ να παθει κατι? αν ειναι να τον ξυπναω απλως εγω πιστευω πως θα ξυπνησει μολις πεινασει. οσο αυτο που λετε για τις πανες αστε να πανε απ το κατουριμα δε προλαβαινουμε. λογικα θα χορταινει για να μην ξυπναει

781manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:31 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
evvi έγραψε:λετε και εμενα να εχει παλινδρομηση??? manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 534787

το βγαζει το γαλα του μια φορα την μερα σιγουρα τρωει πολυ λαιμαργα λες και δεν παιρνει ανασα. τι μπορω να κανω?

ολο η γουλιτσες? γιατι γουλιτσες καμια φορα κ μενα βγαζει αλλα οκ

καποιες φορες το βγαζει ολο αλλα δεν καταλαβαινει τπτ μετα ξανακοιματε και ουτε κλαει ποτε. το βγαζει με το που τελειωνει το φαγητο του και μετα κοιμαται σαν να μην εγινε τιποτα.

782manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:33 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:λετε και εμενα να εχει παλινδρομηση??? manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 534787

το βγαζει το γαλα του μια φορα την μερα σιγουρα τρωει πολυ λαιμαργα λες και δεν παιρνει ανασα. τι μπορω να κανω?
ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ Κ ΓΩ ΜΙΝΑΚΙ ΕΙΔΕΣ????ΟΧΙ ΕΥΑΚΙ ΓΟΥΛΙΤΣΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΜΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝ ΤΡΩΕΙ ΛΑΙΜΑΡΓΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ Κ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΛΑΙΜΑΡΓΙΑ..Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠ ΤΟ ΛΟΞΥΓΚΑ ΓΟΥΛΙΕΣ 1 2 ΦΟΡΕΣ.

783manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:36 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kai emena bgazei goylitses kai kammia fora apo tin poly ora kai posotita poy exei piei bgazei arketo gala.re koritsia ayto me toys ixoys poy kanei ston ypno toy kai poy koynietai sinexeia ti einai?

784manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:36 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απ οτι καταλαβαινω εγω χωρις να μου πει κατι καποιος γιατρος καταλαβαινω πως κοιματε πολυ οταν ξυπναει συννηδυτοποιει ποσο πολυ πειναει τρωει λαιμαργα και καποιες φορες παει να πνιγει απ το γαλα που πινει και το βγαζει οτι μια δυο γουλιτσες σχεδον ολο οσο εχει πιει. αλλα θελω και κατι αλλο να αναφερω γτ οταν το χα πει στην παιδιατρο αλλα ειχε καταλαβει βγαζει το γαλα στην μορφη που το πινει δλδ υγρο οχι πηχτο που βγαινει οταν κανει εμετο.

ουυυυυφ δε ξερω τι να πω.....

785manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:37 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:kai emena bgazei goylitses kai kammia fora apo tin poly ora kai posotita poy exei piei bgazei arketo gala.re koritsia ayto me toys ixoys poy kanei ston ypno toy kai poy koynietai sinexeia ti einai?

και μενα το κανει αυτο σαν να βογκαει καποιες φορες ή οπως ακουγετε οταν καταπινουμε αποτομα κατι τετοιο....

786manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:42 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
fotini2705 έγραψε:kai emena bgazei goylitses kai kammia fora apo tin poly ora kai posotita poy exei piei bgazei arketo gala.re koritsia ayto me toys ixoys poy kanei ston ypno toy kai poy koynietai sinexeia ti einai?

και μενα το κανει αυτο σαν να βογκαει καποιες φορες ή οπως ακουγετε οταν καταπινουμε αποτομα κατι τετοιο....

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Η ΧΑΖΗ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΛΟΓΗΣ ΗΧΟ!!!ΟΤΑΝ ΤΙΝΑΖΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ ΒΟΓΚΑΕΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ Κ ΟΑΤΝ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ Κ ΣΑΝ ΝΑ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ..ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΡΑΤΑΡΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΟΝΤΩΣ,ΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΝΟΙΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΕΙ ΤΟ ΚΟΒΩ...

787manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:44 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕVVI απ'οτι καταλαβα καποιοι γιατροι συμφωνα με το βαροσ του παιδιου βαζουν κ ενα οριο στο ωραριο που πρεπει να τρωει κ αυτο που μου λεει εμενα εχει να κανει για την υπογλυκαιμια...
οσο για τον εμετο εμενα μου ειπε οτι μας απασχολουν οι ρουκετεσ το κανει εμετο 1-2 φορεσ οκ οταν επιμενει μου ειπε πρεπει να το αναφερω... γουλιτσες βγαζει που κ που κ οχι παντα νερουλες καμοια φορα σαν κομματακια..
οσο για τους ηχους αλλο τιποτα τωρα ειναι διπλα μου στην κουνια κ κοιμαται το τι ηχους βγαζει δεν λεγεται..εχει κ μια φωνη καμπανα η γλυκεια μου...κ στριφογυριζει πολυ συχνα κουναει χερια κ καφαλακι μια απο εδω μια απο εκει

788manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:46 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="ΜΙΝΑ+μπεμπα"]
evvi έγραψε:
fotini2705 έγραψε:kai emena bgazei goylitses kai kammia fora apo tin poly ora kai posotita poy exei piei bgazei arketo gala.re koritsia ayto me toys ixoys poy kanei ston ypno toy kai poy koynietai sinexeia ti einai?

και μενα το κανει αυτο σαν να βογκαει καποιες φορες ή οπως ακουγετε οταν καταπινουμε αποτομα κατι τετοιο....

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Η ΧΑΖΗ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΛΟΓΗΣ ΗΧΟ!!!ΟΤΑΝ ΤΙΝΑΖΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ ΒΟΓΚΑΕΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ Κ ΟΑΤΝ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ Κ ΣΑΝ ΝΑ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ..ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΡΑΤΑΡΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΟΝΤΩΣ,ΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΝΟΙΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΕΙ ΤΟ ΚΟΒΩ...[/quote


αχ και μενα το κανει αυτο καμια φορα λες και της κοβεται η ανασα η αλλες φορες λες κ πνιγεται απο τα σαλια της... λες ρε μινακι???τωρα μου εβαλες ιδεες...]

789manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:48 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:απ οτι καταλαβαινω εγω χωρις να μου πει κατι καποιος γιατρος καταλαβαινω πως κοιματε πολυ οταν ξυπναει συννηδυτοποιει ποσο πολυ πειναει τρωει λαιμαργα και καποιες φορες παει να πνιγει απ το γαλα που πινει και το βγαζει οτι μια δυο γουλιτσες σχεδον ολο οσο εχει πιει. αλλα θελω και κατι αλλο να αναφερω γτ οταν το χα πει στην παιδιατρο αλλα ειχε καταλαβει βγαζει το γαλα στην μορφη που το πινει δλδ υγρο οχι πηχτο που βγαινει οταν κανει εμετο.

ΕΥΑΚΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΣΟΥ?Ή ΤΡΩΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΝΟΧΛΕΙ?Ή ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΛΑΦΡΗΣ ΜΟΡΦΗΣ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ?ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙΟ ΜΙΑ ΓΟΥΛΙΑ Κ ΑΛΛΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ.ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΤΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΛΑΙΜΑΡΓΙΑ.Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΑΙΜΑΡΓΗ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ!!ΜΟΝΟ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΞΕΠΝΙΓΕΤΑΙ Κ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΓΖΕΙ ΓΟΥΛΙΑ.ΠΕΣ ΤΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.

ουυυυυφ δε ξερω τι να πω.....

790manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:52 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="minubaki"]
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
evvi έγραψε:
fotini2705 έγραψε:kai emena bgazei goylitses kai kammia fora apo tin poly ora kai posotita poy exei piei bgazei arketo gala.re koritsia ayto me toys ixoys poy kanei ston ypno toy kai poy koynietai sinexeia ti einai?

και μενα το κανει αυτο σαν να βογκαει καποιες φορες ή οπως ακουγετε οταν καταπινουμε αποτομα κατι τετοιο....

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟΕΚΑΝΕ ΧΕΣΤΗΚΑ!!ΤΗ ΒΟΥΤΗΞΑ Κ ΤΗ ΣΗΚΩΣΑ ΟΡΘΙΑ.ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ Κ ΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ 2 3 ΦΟΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΑΝΑΣΑΙΝΕΙ Κ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΙΝΑΖΟΜΟΥΝ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ Κ Η ΤΟΜΗ Κ ΑΣΤΑ.ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΔΕ ΚΑΝΩ ΤΠΤ..

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Η ΧΑΖΗ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΛΟΓΗΣ ΗΧΟ!!!ΟΤΑΝ ΤΙΝΑΖΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ ΒΟΓΚΑΕΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ Κ ΟΑΤΝ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ Κ ΣΑΝ ΝΑ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ..ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΡΑΤΑΡΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΟΝΤΩΣ,ΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΝΟΙΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΕΙ ΤΟ ΚΟΒΩ...[/quote


αχ και μενα το κανει αυτο καμια φορα λες και της κοβεται η ανασα η αλλες φορες λες κ πνιγεται απο τα σαλια της... λες ρε μινακι???τωρα μου εβαλες ιδεες...]

791manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:55 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα ξερω οτι συζητατε για το φαγητο αλλα εβαλα τη κορη μου φωτωγραφια στο αβαταρ, ειναι απο την κλινικη, δεν ειναι θεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.worldjamboree.gr

792manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 6:58 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Καλησπερα ξερω οτι συζητατε για το φαγητο αλλα εβαλα τη κορη μου φωτωγραφια στο αβαταρ, ειναι απο την κλινικη, δεν ειναι θεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


τι κουκλακι ειναι αυτο??????????????
να σου ζησει καλη μου ειναι μια γλυκα...!!!!

793manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 7:01 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω να πω οτι τα ματια μας ειναι ανοιχτο μπλε και μαλλον θα μας μεινουν.

http://www.worldjamboree.gr

794manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 7:02 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Καλησπερα ξερω οτι συζητατε για το φαγητο αλλα εβαλα τη κορη μου φωτωγραφια στο αβαταρ, ειναι απο την κλινικη, δεν ειναι θεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΙ ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΟΙΑΖΕΙ??ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΕΣΥ?ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ Κ ΓΩ ΝΑ ΒΑΛΩ?

795manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 7:07 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ευχαριστω μοιαζει εμενα και το μπαμπα μου. Καποιες φορες τα παμε καλα και καποιες πιο δυσκολα, οπως κι εσεις, μεχρι να χεσει δυο τρεις φορες ζοριζεται δε κοιμαται καλα μετα πεφτει ξερη εχει και πολλα αερια η καημενη. Η φωτωγραφια δεν ξερω πως μπαινει ο αντρας μου το εκανε.

http://www.worldjamboree.gr

796manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 7:10 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
dimitra37 έγραψε:Καλησπερα ξερω οτι συζητατε για το φαγητο αλλα εβαλα τη κορη μου φωτωγραφια στο αβαταρ, ειναι απο την κλινικη, δεν ειναι θεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΙ ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΟΙΑΖΕΙ??ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΕΣΥ?ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ Κ ΓΩ ΝΑ ΒΑΛΩ?

μινακι πηγαινε στο προφιλ..μετα αβαταρ..και εκει βαζεις τη φωτο

797manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 7:18 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μινα μου τι μπεμπα ειναι αυτη καλε????να της φας τα μπουτακια ειναι!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz κουκλα κουκλα!!! Razz Razz Razz

798manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 7:21 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσακια μου.....!!!ειστε ολες καλα απ'οτι βλεπω και τα νινακια σας....!!!πολυ χαιρομαι....!!!κι εμεις τα παμε υπεροχα....συνεχιζουμε θηλαζουμε αποκλειστικα....!!!κοριτσια μην αγχωνεστε εγω ουτε μια στιγμη δεν σκεφτηκα οτι το παιδι μου δεν χορταινει απο εμενα....ενα μωρο που πειναει φαινεται....δεν θα κοιμοταν,θα εκλαιγε,δεν θα εκανε τσισα και κακα τι θα εβγαζε αλλωστε...???η φυση ξερει τι κανει....!!!το γαλατακι μας ειναι υπεραρκετο....!!!εγω την μικρη δεν την ξυπναω την αφηνω μονη της να ξυπνησει...εκτος αν δω μεσα στην μερα να κοιμαται πανω απο 5ωρο....εκει θα την ξυπνησω....!!!αχ,τι ωραια βρε κοριτσια ειμαστε μανουλες πια....!!!δεν ειναι υοεροχο...??? manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 215994 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 215994 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 215994

799manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 7:24 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουχ να σκασω εγω... κι αλλο μοντελακι...
μινακι ειναι τρελα κ η δικια σου...
μαρεσει κ το συνολακι σας παρα πολυ...
να σας ζησει παντα υγιης κ καλοτυχη...!!!

800manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 32 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Σεπ 19, 2011 7:25 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη 25 έγραψε:μινα μου τι μπεμπα ειναι αυτη καλε????να της φας τα μπουτακια ειναι!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz κουκλα κουκλα!!! Razz Razz Razz

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΗ Κ ΜΕ ΜΠΛΕ ΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ!!ΜΙΝΑΚΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις