Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
142 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 142 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

876manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 05, 2011 4:37 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
ΝΑΣΙΑ έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΛΟΓΩ ΧΡΟΝΟΥ..ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΠΩ.ΕΓΩ ΠΕΡΝΑΩ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΙΣΗ ΩΡΑ ΝΤΑΝΤΕΜΑ ΠΟΝΑΩ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΤΡΩΩ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 5 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΑΛΑ ΕΤΣΙ.ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟ ΜΕΙΩΣΑΜΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΠΙΝΕΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΙΝΑΕΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΑΛΙΑ ΟΠΩΣ Κ ΓΩ ΕΝΑ ΚΟΥΡΕΛΙ.ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΦΕΥΓΕΥ ΑΠ ΤΙΣ 6.30 Κ ΓΥΡΝΑΕΙ 8 ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΤΕΤΑΜΕΝΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΔΕ ΣΥΖΗΤΑΩ ΓΙΑ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΝ Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ Κ ΓΩ ΜΕΤΑ..ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..


Υπομονη Μινα μου. Και ΄μεις μια απο τα ιδια. Εχει παλινδρομηση και γκρινιαζει. Αυτη τη βδομαδα εχουν φτιαξει λιγο τα πραγματα μπορω να πω! Ελπιζω σε καλυτερες μερες που σιγουρα θα ερθουν!

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΩ Κ ΤΠΤ ΑΛΛΟ..ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΣΤΕΡΕΕΣ.ΠΟΙΟ ΓΑΛΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΦΡΙΖΟΛΑΚ?


Του δινω το NAN HA 1. Ειναι υποαλλεργικό γιατι οταν ηταν 2 εβδομαδων παρουσιασε βλεννες με αιμα στα κακα του. Αστα να πανε, ευτυχως αυτο εφτιαξε.

877manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 05, 2011 6:44 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑ ΡΩΤΗΣΩ..ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΦΑΝΕ Κ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ?Κ ΠΟΣΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΞΥΠΝΙΑ?ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΚΟΙΜΑΣΤΕ?

878manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 05, 2011 10:30 pm

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ....ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΡΥΘΜΟ..Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ 4700 ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΕΙ ΣΤΡΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΕ 4 ΩΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΝΑ 5ΩΡΟ ΜΕ 6ΩΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΑ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΩΜΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ... ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΕΣΗ ΚΑΙ Η ΠΛΑΤΗ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΗΛΗ ΣΤΗ ΜΕΣΗ..ΕΙΝΑΙ ΖΟΡΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΙΑ ΑΓΚΛΑΛΙΑ...ΕΓΩ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΑΡΠΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ..ΜΙΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΩ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ....ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΧΑΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΦΩΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΗΧΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ "ΓΥΡΙΣΤΡΟΥΛΗ"..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΕΞΩ...ΧΘΕΣ ΕΚΛΕΓΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙ ΤΠΤ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΕΞΩ ΜΑΧΑΙΡΙ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ..ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΟΠΟΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΟΛΤΑΡΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΗΣ ΕΓΙΝΕ..ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΗΡΕΜΟΥΝ ΠΟΛΥ..

879manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 05, 2011 10:57 pm

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μανουλες ,τι κανετε ? πως πανε τα μωρακια σας?? εμενα σημερα με νευριασε η δευτερη η μπεμπα Το βραδυ στις 22 ηπιε 120ml γαλα και μετα στις 3 που ξυπνησε ηπιε μονο 60 και τωρα το πρωι στις 7 παλι 60 δεν το επινε με τιποτα ,της το εβαζα στο στομα και αυτη γελαγε , τι της το πιεζα τιποτα μου γελαγε οσο ωρα ειχα το μπιμπερο στο στομα της ..τι να επαθε ξαφνικα??? την Τριτη που ειμασταν παιδιατρο ηταν μια χαρα δεν εχει ιωσουλα τιποτα!!! Αχ τι θα κανω λετε να το βαρεθηκε και να πρεπει να τις το αλλαξω ??? Πρεπει να πινει γαλα το σκασμενο λογω προοροτητας δεν κανει να μην πινει μεχρι να παει στο επιπεδο που πρεπει ..Καμμια μανουλα που να περναει τα ιδια??? Η μεγαλη το πινει ολο της το γαλα απο 120-150 ml την φορα!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

880manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 05, 2011 11:26 pm

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
lidiaki έγραψε:Καλημερα μανουλες ,τι κανετε ? πως πανε τα μωρακια σας?? εμενα σημερα με νευριασε η δευτερη η μπεμπα Το βραδυ στις 22 ηπιε 120ml γαλα και μετα στις 3 που ξυπνησε ηπιε μονο 60 και τωρα το πρωι στις 7 παλι 60 δεν το επινε με τιποτα ,της το εβαζα στο στομα και αυτη γελαγε , τι της το πιεζα τιποτα μου γελαγε οσο ωρα ειχα το μπιμπερο στο στομα της ..τι να επαθε ξαφνικα??? την Τριτη που ειμασταν παιδιατρο ηταν μια χαρα δεν εχει ιωσουλα τιποτα!!! Αχ τι θα κανω λετε να το βαρεθηκε και να πρεπει να τις το αλλαξω ??? Πρεπει να πινει γαλα το σκασμενο λογω προοροτητας δεν κανει να μην πινει μεχρι να παει στο επιπεδο που πρεπει ..Καμμια μανουλα που να περναει τα ιδια??? Η μεγαλη το πινει ολο της το γαλα απο 120-150 ml την φορα!!


Αχ τι προβλημα και αυτό να μην πίνει το γάλα. Ποιο τους δίνεις;

881manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 1:05 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΛΟΓΩ ΧΡΟΝΟΥ..ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΠΩ.ΕΓΩ ΠΕΡΝΑΩ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΙΣΗ ΩΡΑ ΝΤΑΝΤΕΜΑ ΠΟΝΑΩ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΤΡΩΩ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 5 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΑΛΑ ΕΤΣΙ.ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟ ΜΕΙΩΣΑΜΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΠΙΝΕΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΙΝΑΕΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΑΛΙΑ ΟΠΩΣ Κ ΓΩ ΕΝΑ ΚΟΥΡΕΛΙ.ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΦΕΥΓΕΥ ΑΠ ΤΙΣ 6.30 Κ ΓΥΡΝΑΕΙ 8 ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΤΕΤΑΜΕΝΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΔΕ ΣΥΖΗΤΑΩ ΓΙΑ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΝ Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ Κ ΓΩ ΜΕΤΑ..ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..

ελα βρε μινακι κ εμεις καπως ετσι ημασταν,η μικρη συνεχεια μα συνεχεια στηθος ανα μια ωρα και τα βραδυα ακομα μεχρι που πιασαμε πιπιλα εδω κ 3 μερες και ειναι τοοοοοοοοοοοοσο ησυχη... κοιμαται παραπανω κ τρωει ανα 3ωρο,4ωρο μπορει κ 5ωρο...
ο αντρας μου εμενα ξερεις ελειπε τωρα ηρθε για 3 μερες φευγει αυριο κ την κυριακη παω κ εγω... οποτε γλειτωσε κ την δικια μου γκρινια κ υπερενταση εκεινων των ημερων...θα στρωσει κ η μπουμπου σου περνανε γενικως πολλα μεταβατικα σταδια τωρα απο οτι μου ειπαν κ αλλαζουν συνεχως συμπεριφορα...!!!
φιλακια και ΥΠΟΜΟΝΗ....!!!

882manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 1:56 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑ ΡΩΤΗΣΩ..ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΦΑΝΕ Κ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ?Κ ΠΟΣΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΞΥΠΝΙΑ?ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΚΟΙΜΑΣΤΕ?

εξαρταται μινα μου...την προηγουμενη εβδομαδα κοιμοταναν μονο τα βραδυ κ αυτο πολυ λιγο οποτε εγω ημουν με κανα 2ωρο 3ωρο 4ωρο το πολυ υπνο κ να σερνομαι... εχει τωρα κανα 2ωρες που κοιμαται πολυ κ την μερα κ την νυχτα απο της 8-9 ξυπναει 1φορα τρωει ξανακοιμαται στο καπακι κ μετα ξυπναει στης 5 κ αν τα καταφερω καθεται στην κουνια πλεον μονη της μεχρι της 7 με μουσικουλα ομως κ πιπιλα...!!!

883manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 2:04 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ....ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΡΥΘΜΟ..Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ 4700 ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΕΙ ΣΤΡΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΕ 4 ΩΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΝΑ 5ΩΡΟ ΜΕ 6ΩΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΑ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΩΜΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ... ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΕΣΗ ΚΑΙ Η ΠΛΑΤΗ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΗΛΗ ΣΤΗ ΜΕΣΗ..ΕΙΝΑΙ ΖΟΡΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΙΑ ΑΓΚΛΑΛΙΑ...ΕΓΩ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΑΡΠΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ..ΜΙΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΩ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ....ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΧΑΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΦΩΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΗΧΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ "ΓΥΡΙΣΤΡΟΥΛΗ"..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΕΞΩ...ΧΘΕΣ ΕΚΛΕΓΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙ ΤΠΤ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΕΞΩ ΜΑΧΑΙΡΙ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ..ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΟΠΟΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΟΛΤΑΡΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΗΣ ΕΓΙΝΕ..ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΗΡΕΜΟΥΝ ΠΟΛΥ..

μια χαρα τον βλεπω τον μικρουλη σου... μπραβο!!!
εμεις τωρα κανα 2-3 μερες αρχιζουμε κ στρωνουμε αλλα δεν λεω ακομα μεγαλες κουβεντες γιατι μου το'χει ξανακανει κ μετα παλι αλλαγη 160μοιρες...
απλα τωρα μπορουμε να την αφηνουμε να κοιμαται οοοοοοοοοοοσο θελει χωρις να την ξυπναμε αφου ξεπερασαμε τα 5κιλα (5110) για την ακριβεια κ μας ειπε η παιδιατρος δεν εχουμε θεμα υπογλυκαιμιας τωρα...!!! εμενα της αρεσει να κοιμαται απο της 8το απογευμα 11με12 την ξυπναμω με το ζορι για μπανιο τρωει κ ξανακοιμαται κανα3ωρο ωρο... απλα τωρα δεν θα την ξυπναω το βραδυ... το θεμα ειναι οτι μου ξυπναει απο της 5το βραδυ κ ειναι πολυ νωρις... ελπιζω να τα καταφερουμε κ εκει σιγα σιγα...!!!

884manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 2:07 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΣΙΑ έγραψε:
lidiaki έγραψε:Καλημερα μανουλες ,τι κανετε ? πως πανε τα μωρακια σας?? εμενα σημερα με νευριασε η δευτερη η μπεμπα Το βραδυ στις 22 ηπιε 120ml γαλα και μετα στις 3 που ξυπνησε ηπιε μονο 60 και τωρα το πρωι στις 7 παλι 60 δεν το επινε με τιποτα ,της το εβαζα στο στομα και αυτη γελαγε , τι της το πιεζα τιποτα μου γελαγε οσο ωρα ειχα το μπιμπερο στο στομα της ..τι να επαθε ξαφνικα??? την Τριτη που ειμασταν παιδιατρο ηταν μια χαρα δεν εχει ιωσουλα τιποτα!!! Αχ τι θα κανω λετε να το βαρεθηκε και να πρεπει να τις το αλλαξω ??? Πρεπει να πινει γαλα το σκασμενο λογω προοροτητας δεν κανει να μην πινει μεχρι να παει στο επιπεδο που πρεπει ..Καμμια μανουλα που να περναει τα ιδια??? Η μεγαλη το πινει ολο της το γαλα απο 120-150 ml την φορα!!


Αχ τι προβλημα και αυτό να μην πίνει το γάλα. Ποιο τους δίνεις;

Η μια πινει το nativa ha και η αλλη almiron...αστα να πανε πολυ πικρα

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

885manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 2:15 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lidiaki έγραψε:
ΝΑΣΙΑ έγραψε:
lidiaki έγραψε:Καλημερα μανουλες ,τι κανετε ? πως πανε τα μωρακια σας?? εμενα σημερα με νευριασε η δευτερη η μπεμπα Το βραδυ στις 22 ηπιε 120ml γαλα και μετα στις 3 που ξυπνησε ηπιε μονο 60 και τωρα το πρωι στις 7 παλι 60 δεν το επινε με τιποτα ,της το εβαζα στο στομα και αυτη γελαγε , τι της το πιεζα τιποτα μου γελαγε οσο ωρα ειχα το μπιμπερο στο στομα της ..τι να επαθε ξαφνικα??? την Τριτη που ειμασταν παιδιατρο ηταν μια χαρα δεν εχει ιωσουλα τιποτα!!! Αχ τι θα κανω λετε να το βαρεθηκε και να πρεπει να τις το αλλαξω ??? Πρεπει να πινει γαλα το σκασμενο λογω προοροτητας δεν κανει να μην πινει μεχρι να παει στο επιπεδο που πρεπει ..Καμμια μανουλα που να περναει τα ιδια??? Η μεγαλη το πινει ολο της το γαλα απο 120-150 ml την φορα!!


Αχ τι προβλημα και αυτό να μην πίνει το γάλα. Ποιο τους δίνεις;

Η μια πινει το nativa ha και η αλλη almiron...αστα να πανε πολυ πικρα

καλημερα λιδιακη...
σημερα το πρωι που πηγα παιδιατρο ηταν μια κυρια με ακριβως το ιδιο θεμα με το δικο σου κ κοιτα να δεις συμπτωση διδιμακια...
αυτο που της ειπε σαν συμβουλη ηταν οτι πρωτα πρεπει να αυξησουν τις ωρες που θα τρωει γυρω στης 4με5 να τα σημειωνει κ αυριο το πρωι να την παρει τηλ να της πει πως πηγε...
αν δεν αλλαξει συμπεριφορα κ συνεχισει να μην θελει να φαει κ να ειναι σε ληθαργο (ειχε κ πολυ νυστα αυτο το μωρο) θα κανουν εξετασεις για ουρολοιμωξη... της ειπε οτι το πιο πιθανο που συμβαινει να ειναι το πρωτο... κ στο αλλο μωρο συνεχιζει το προγραμματακι του οπως πριν να τρωει πιο συχνα.. κ οτι αλλες συνηθειες κ γουστα θα εχει το ενα κ αλλες το αλλο να μην την απασχολει

886manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 2:59 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΟ 3 ΩΡΟ 4 ΩΡΟ Κ ΑΛΛΕΣ 5ΩΡΟ,ΔΕ ΤΗΝ ΠΙΑΝΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΚΑΚΑ ΣΤΟ 2ΩΡΟ!!ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ..ΕΜΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡ δε θελει να θηλασει σα να μη πειναει ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ Κ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ Κ ΕΚΕΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΝΑ ΦΑΕΙ.ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΡΩΕΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ Κ ΝΥΣΤΑΖΕΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ?ΤΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΙΑΣΕΙ.Κ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΑΡΝΑΚΙ..

887manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 4:45 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ??ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΕΓΩ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΛΕΣ...

888manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 5:17 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Minubaki μετα απο 5 ωρες και τις 2 φορες και δεν ηθελε ,δεν το πολυγουσταρει λετε?? μηπως το βαρεθηκε??? αν συνεχιστει ολη μερα θα παρω τον παιδιατρο να αλλαξουμε γαλα ...εντωμεταξυ δεν εχει συμπτωματα για ουρολοιμωξη ..χτυπα ξυλο να μην ειναι αυτο ..Ειναι και 2 και δεν μπορεις να ταιζεις αλλη ωρα την μια και αλλη ωρα την αλλη γιατι στο τελος οπως μου ειχαν πει και στο νοσοκομειο ολη μερα θα ταιζεις....

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

889manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 6:24 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κοριτσια με την κοιλια τι κανουμε??? Εχω γεννησει 2 μηνες και η κοιλια δε λεει να φυγει ..οκ ειχα κανει πολυ μεγαλη κοιλια λογω διδυμων ...εχω χασει τα κιλα 6 μου εχουν μεινει αλλα η κοιλια τιποτα..ακομη γκαστρωμενη με περνανε επειδη ειμαι ψηλη και αδυνατη...Ελεος

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

890manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 6:29 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lidiaki έγραψε:Ρε κοριτσια με την κοιλια τι κανουμε??? Εχω γεννησει 2 μηνες και η κοιλια δε λεει να φυγει ..οκ ειχα κανει πολυ μεγαλη κοιλια λογω διδυμων ...εχω χασει τα κιλα 6 μου εχουν μεινει αλλα η κοιλια τιποτα..ακομη γκαστρωμενη με περνανε επειδη ειμαι ψηλη και αδυνατη...Ελεος

ΜΟΝΟ ΜςΕ ΚΟΡΣΕ Ή ΖΩΝΗ!!ΑΣΤΑ ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ 3 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΑΛΛΑ 10!!ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΧΑΝΩ ΛΙΓΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ Κ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ..ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΟ ΡΕΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΣΦΙΓΓΕΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΠΕΡΙΣΣΕΥΑΝ 2 ΔΑΧΤΥΛΑ!!ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ!ΔΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ?ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΥΠΝΑΝΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕ?

891manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 6:35 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
lidiaki έγραψε:Ρε κοριτσια με την κοιλια τι κανουμε??? Εχω γεννησει 2 μηνες και η κοιλια δε λεει να φυγει ..οκ ειχα κανει πολυ μεγαλη κοιλια λογω διδυμων ...εχω χασει τα κιλα 6 μου εχουν μεινει αλλα η κοιλια τιποτα..ακομη γκαστρωμενη με περνανε επειδη ειμαι ψηλη και αδυνατη...Ελεος

ΜΟΝΟ ΜςΕ ΚΟΡΣΕ Ή ΖΩΝΗ!!ΑΣΤΑ ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ 3 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΑΛΛΑ 10!!ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΧΑΝΩ ΛΙΓΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ Κ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ..ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΟ ΡΕΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΣΦΙΓΓΕΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΠΕΡΙΣΣΕΥΑΝ 2 ΔΑΧΤΥΛΑ!!ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ!ΔΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ?ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΥΠΝΑΝΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕ?

Εχω αρχισει να κουραζομαι με τις ζουζουνες και αν ξυπνησει η μια ταιζω και την αλλη ...συνηθως ξυπνανε μαζι και δε ξερεις πια να ταϊσεις αστα να πανε...Εχω κι εγω κορσε απο την πρωτη μου εγκυμοσυνη αλλα μου ειπανε οτι δεν κανει τιποτα ...λεω να γραφτω σε κανα γυμναστηριο αν προλαβαινω φυσικα να πηγαινω για καμμια ωριτσα καθε μερα μπας και γινει τιποτα ..εντωμεταξυ 1 εβδομαδα πριν γεννησω ανοιξε κι ολη μου η κοιλια και ειναι και ολο ραγαδες ασε καταθλιψη με πιανει ....ποτε ξανα μπικινι μου φαινετε.... Sad Sad

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

892manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 6:56 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΣ Κ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ!!ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ ΖΩΗ ΝΑ ΧΕΙ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΦΕ!ΚΑΦΕ ΠΙΝΩ ΣΤΙΣ 2 ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΤΡΩΩ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΜΕΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ!ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΠΑΛΙ..ΔΕΝ ΕΒΑΖΕΣ ΚΡΕΜΑ?ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΤΠΤ..ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΩΡΑΙΟ ΣΩΜΑ ΠΑΡΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΑΓΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΟΛΟΣΩΜΑ.

893manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Οκτ 06, 2011 12:34 pm

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΣ Κ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ!!ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ ΖΩΗ ΝΑ ΧΕΙ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΦΕ!ΚΑΦΕ ΠΙΝΩ ΣΤΙΣ 2 ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΤΡΩΩ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΜΕΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ!ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΠΑΛΙ..ΔΕΝ ΕΒΑΖΕΣ ΚΡΕΜΑ?ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΤΠΤ..ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΩΡΑΙΟ ΣΩΜΑ ΠΑΡΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΑΓΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΟΛΟΣΩΜΑ.

Καλα κουραγιο δεν υπαρχει ..και δεν ξερω αν θα υπαρξει και χρονος να το κανω..αλλα λεμε τωρα!!!! Very Happy
Εβαζα και κρεμες και βαζελινη αλλα τελικα τιποτα δεν κανανε ..στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ανοιξα καθολου αλλα τα διδυμα τωρα με ξετιναξανε..αστα να πανε...μεχρι του χρονου το καλοκαιρι θα δουμε τι θα κανω...
Σε κουραζει η μπεμπουλα σου?? υπομονη γλυκια μου μεχρι 3 μηνων να παει και μετα σιγα σιγα θα μπειτε σε προγραμμα..σου εχει κανει και κολικους...?

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

894manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Οκτ 07, 2011 4:12 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lidiaki έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΣ Κ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ!!ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ ΖΩΗ ΝΑ ΧΕΙ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΦΕ!ΚΑΦΕ ΠΙΝΩ ΣΤΙΣ 2 ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΤΡΩΩ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΜΕΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ!ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΠΑΛΙ..ΔΕΝ ΕΒΑΖΕΣ ΚΡΕΜΑ?ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΤΠΤ..ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΩΡΑΙΟ ΣΩΜΑ ΠΑΡΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΑΓΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΟΛΟΣΩΜΑ.

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ?ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΜΩΡΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΓΕ ΚΑΘΕ ΜΙΑΜΙΣΗ 2 ΩΡΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Ε?ΩΧ ΤΟ ΓΡΑΨΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΛΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΝΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΒΩ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΧΑΜΟΜΗΛΙ Κ ΤΗΝ ΗΡΕΜΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΕΠΙΣΗΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΨΙΛΟΑΡΑΙΩΣΕΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΒΟΓΚΑΕΙ ΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΑΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΥΣΚΟΙΛΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΘΕΙ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ.ΕΣΕΝΑ ΕΧΟΥΝ?

Καλα κουραγιο δεν υπαρχει ..και δεν ξερω αν θα υπαρξει και χρονος να το κανω..αλλα λεμε τωρα!!!! Very Happy
Εβαζα και κρεμες και βαζελινη αλλα τελικα τιποτα δεν κανανε ..στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ανοιξα καθολου αλλα τα διδυμα τωρα με ξετιναξανε..αστα να πανε...μεχρι του χρονου το καλοκαιρι θα δουμε τι θα κανω...
Σε κουραζει η μπεμπουλα σου?? υπομονη γλυκια μου μεχρι 3 μηνων να παει και μετα σιγα σιγα θα μπειτε σε προγραμμα..σου εχει κανει και κολικους...?

895manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Οκτ 07, 2011 5:21 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ?ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΜΩΡΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΓΕ ΚΑΘΕ ΜΙΑΜΙΣΗ 2 ΩΡΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Ε?ΩΧ ΤΟ ΓΡΑΨΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΛΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΝΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΒΩ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΧΑΜΟΜΗΛΙ Κ ΤΗΝ ΗΡΕΜΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΕΠΙΣΗΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΨΙΛΟΑΡΑΙΩΣΕΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΒΟΓΚΑΕΙ ΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΑΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΥΣΚΟΙΛΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΘΕΙ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ.ΕΣΕΝΑ ΕΧΟΥΝ?

[/quote]

Υπομονη θα στρωσει σιγα σιγα μην ανυσηχεις ετσι ξυπνανε παντα στην αρχη θυμαμαι και εγω απο τον γιο μου ...τρελο ξενυχτι ..καλα τωρα με τα διδυμα δεν κοιμαμαι ποτε..αστα να πανε..
Και μενα εχουν κολικους αλλα που θα πανε μολις γινουν 3 μηνων σιγα σιγα θα φυγουν υπομονη 1 μηνα ακομη..εσυ που θηλαζεις προσπαθησε να μην τρως φαγητα που το ερεθιζουν το στομαχακι του ..προσπαθησε να ανακαλυψεις τι τον πειραζει και μην το τρως..
Και μενα η μια μπεμπα εχει να κανει κακα της 3 μερες η κακομοιρα αστα να πανε..θα της βαλω λιγο λαδακι στο πωπουδακι της και θα της το ερεθισω λιγο με μια μπατονετα μπας και τα βγαλει η κακομοιρα..για να δουμε!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

896manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Οκτ 07, 2011 6:19 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lidiaki έγραψε:[quote="ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ?ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΜΩΡΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΓΕ ΚΑΘΕ ΜΙΑΜΙΣΗ 2 ΩΡΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Ε?ΩΧ ΤΟ ΓΡΑΨΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΛΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΝΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΒΩ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΧΑΜΟΜΗΛΙ Κ ΤΗΝ ΗΡΕΜΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΕΠΙΣΗΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΨΙΛΟΑΡΑΙΩΣΕΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΒΟΓΚΑΕΙ ΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΑΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΥΣΚΟΙΛΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΘΕΙ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ.ΕΣΕΝΑ ΕΧΟΥΝ?


Υπομονη θα στρωσει σιγα σιγα μην ανυσηχεις ετσι ξυπνανε παντα στην αρχη θυμαμαι και εγω απο τον γιο μου ...τρελο ξενυχτι ..καλα τωρα με τα διδυμα δεν κοιμαμαι ποτε..αστα να πανε..
Και μενα εχουν κολικους αλλα που θα πανε μολις γινουν 3 μηνων σιγα σιγα θα φυγουν υπομονη 1 μηνα ακομη..εσυ που θηλαζεις προσπαθησε να μην τρως φαγητα που το ερεθιζουν το στομαχακι του ..προσπαθησε να ανακαλυψεις τι τον πειραζει και μην το τρως..
Και μενα η μια μπεμπα εχει να κανει κακα της 3 μερες η κακομοιρα αστα να πανε..θα της βαλω λιγο λαδακι στο πωπουδακι της και θα της το ερεθισω λιγο με μια μπατονετα μπας και τα βγαλει η κακομοιρα..για να δουμε!!
[/quote]

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΠΟ ΛΑΔΑΚΙ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ Κ ΥΠΟΘΕΤΑ.ΤΑ ΚΑΝΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ!!!

897manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Οκτ 07, 2011 6:59 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο το κοριτσακι σου ξελαφρωσε η κακομοιρουλα!!!Αντε να δουμε η δικια μου η δευτερη ποτε θα τα κανει ...η πρωτη τα εκανε 2 φορες σημερα!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

898manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Οκτ 07, 2011 7:14 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lidiaki έγραψε:Μπραβο το κοριτσακι σου ξελαφρωσε η κακομοιρουλα!!!Αντε να δουμε η δικια μου η δευτερη ποτε θα τα κανει ...η πρωτη τα εκανε 2 φορες σημερα!!!

Ε ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΛΑΔΑΚΙ..ΕΣΥ Κ ΓΩ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...

899manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Οκτ 07, 2011 7:17 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
lidiaki έγραψε:Μπραβο το κοριτσακι σου ξελαφρωσε η κακομοιρουλα!!!Αντε να δουμε η δικια μου η δευτερη ποτε θα τα κανει ...η πρωτη τα εκανε 2 φορες σημερα!!!

Ε ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΛΑΔΑΚΙ..ΕΣΥ Κ ΓΩ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...

Ε και εγω παω να παρω τον γιο μου απο το δωματιο του γιατι ξυπνησε και θα το κατεδαφισει..Φιλια πολλα

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

900manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 36 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Οκτ 08, 2011 5:49 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να και οι μπεμπες μου...

[url=[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις