Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
165 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 165 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

901manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Οκτ 08, 2011 5:59 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[url=[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]][

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

902manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Οκτ 09, 2011 10:30 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lidiaki έγραψε:[url=[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]][



na soy zisoyne lidiaki moy na tis xairesai

903manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Κυρ Οκτ 09, 2011 1:42 pm

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΟ 3 ΩΡΟ 4 ΩΡΟ Κ ΑΛΛΕΣ 5ΩΡΟ,ΔΕ ΤΗΝ ΠΙΑΝΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΚΑΚΑ ΣΤΟ 2ΩΡΟ!!ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ..ΕΜΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡ δε θελει να θηλασει σα να μη πειναει ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ Κ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ Κ ΕΚΕΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΝΑ ΦΑΕΙ.ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΡΩΕΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ Κ ΝΥΣΤΑΖΕΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ?ΤΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΙΑΣΕΙ.Κ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΑΡΝΑΚΙ..

Γεια σας κοριτσακια μου.. εχω παρα πολυ καιρο να μπω.. δεν εχω καθολου χρονο.. εμενα το βραδυ ευτυχως κοιμαται απο τις 12 μεχρι και τις 06.30-07.00.. οποτε και εγω κοιμαμαι..

904manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Οκτ 10, 2011 1:45 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΒΡΕ ΛΥΔΙΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ..ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΥΧΕΡΗ..ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΠ ΤΙΣ 12 ΩΣ ΤΙΣ 5..

905manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Οκτ 10, 2011 5:51 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑ??ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ?ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ??

906manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Οκτ 10, 2011 7:10 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalispera koritsia moy ti kanete?kale poy xathikane oles?eimastan toses toy aygoystoy kai liges meinane.poy eiste oles

907manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Οκτ 10, 2011 7:37 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:kalispera koritsia moy ti kanete?kale poy xathikane oles?eimastan toses toy aygoystoy kai liges meinane.poy eiste oles

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΦΩΤΕΙΝΗ?ΠΩΣ ΠΑΣ?

908manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Οκτ 10, 2011 8:33 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΙ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ...ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΟΛΟ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΟΙΤΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ

909manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Οκτ 10, 2011 11:56 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
fotini2705 έγραψε:kalispera koritsia moy ti kanete?kale poy xathikane oles?eimastan toses toy aygoystoy kai liges meinane.poy eiste oles

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΦΩΤΕΙΝΗ?ΠΩΣ ΠΑΣ?


kala mina moy simera einai poly iremos o mpempis moy kai mallon telika exoyme γοπ kai prospatho na to katapolr=emiso monoi mas diabasa ti akribos prepei na kaneis.tha to sinexiso na do ean iparxei apotelesma.esy ti kanete?

910manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 2:26 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε, πώς τα πάτε; Εμείς κάπως καλύτερα θα έλεγα. Χθες κάναμε και το πρώτο μας εμβόλιο! Ο μικρός είναι 6250gr και 62 εκατοστά. Τα βράδια συνεχίζει να ξυπνάει για γάλα, ευτυχώς όμως κοιμάται αμέσως μετά. Εσείς τι νέα;

911manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 2:34 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:εγω δε ξερω γτ αλλα μου φαινετε να γενναω και αρχες σεπτεμβρη Very Happy ετσι για να κλεισει ολο το καλοκαιρι

αυτο το μηνυμα το ειχα γραψει αρχες ιουλιου και τελικα γεννησα 2 σεπτεμβριου σαν να το ξερα

912manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 2:44 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΣΙΑ έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε, πώς τα πάτε; Εμείς κάπως καλύτερα θα έλεγα. Χθες κάναμε και το πρώτο μας εμβόλιο! Ο μικρός είναι 6250gr και 62 εκατοστά. Τα βράδια συνεχίζει να ξυπνάει για γάλα, ευτυχώς όμως κοιμάται αμέσως μετά. Εσείς τι νέα;


καλησπερα νασια ποσο ειναι ο μικροσ?εμεισ την παρασκευη παρασκευη παμε για εμβολιο εκανε πυρετο ειναι ανησυχοσ?να δω κ γω ποσο ψηλωσε κ αν παιρνει βαροσ γιατι τη θηλαζω.ποσο υψοσ ειχε οταν γεννηθηκε?φτου καλε ψηλοσ ειναι!εμεισ ξυπναμε γυρω στι 4 5 κοιμαται 11 το βραδυ κ μετα 8 10 το πρωι.

913manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 2:58 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ?
ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12-6 ΕΦΑΓΕ, ΠΑΛΙ ΥΠΝΟ 6-9,30..ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ...ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΤΗ 1 ΠΑΛΙ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ....ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?

914manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 3:15 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
ΝΑΣΙΑ έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε, πώς τα πάτε; Εμείς κάπως καλύτερα θα έλεγα. Χθες κάναμε και το πρώτο μας εμβόλιο! Ο μικρός είναι 6250gr και 62 εκατοστά. Τα βράδια συνεχίζει να ξυπνάει για γάλα, ευτυχώς όμως κοιμάται αμέσως μετά. Εσείς τι νέα;


καλησπερα νασια ποσο ειναι ο μικροσ?εμεισ την παρασκευη παρασκευη παμε για εμβολιο εκανε πυρετο ειναι ανησυχοσ?να δω κ γω ποσο ψηλωσε κ αν παιρνει βαροσ γιατι τη θηλαζω.ποσο υψοσ ειχε οταν γεννηθηκε?φτου καλε ψηλοσ ειναι!εμεισ ξυπναμε γυρω στι 4 5 κοιμαται 11 το βραδυ κ μετα 8 10 το πρωι.

Το εμβολιο αυτο δεν εχει παρενεργειες. Η παιδιατρος μου ειπε μονο αν πριστει λιγο το ποδαρακι του να του βαλω κομπρεσες με χαμομηλι και αν τυχων ειναι ανησυχος να του δωσω λιγο depon. Γεννηθηκε 51 εκατοστα και τωρα ειναι 2,5 μηνων.

915manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 3:18 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ?
ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12-6 ΕΦΑΓΕ, ΠΑΛΙ ΥΠΝΟ 6-9,30..ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ...ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΤΗ 1 ΠΑΛΙ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ....ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?

CANDY SAN ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ Κ ΞΑΝΑ ΤΟΥΜΠΑ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ Κ 3 Κ 4 ΩΡΕΣ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ..

916manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 3:26 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ?
ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12-6 ΕΦΑΓΕ, ΠΑΛΙ ΥΠΝΟ 6-9,30..ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ...ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΤΗ 1 ΠΑΛΙ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ....ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?

CANDY SAN ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ Κ ΞΑΝΑ ΤΟΥΜΠΑ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ Κ 3 Κ 4 ΩΡΕΣ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ..


Κοριτσια μην αγχωνεστε, τα μωρακια μας ειναι ακομα πολυ μικρα και εχουν αναγκη τον υπνο για να μεγαλωσουν! Εξαλλου αν δεν κοιμηθουν τωρα ποτε θα κοιμηθουν; Μεγαλωνοντας θα καθονται ολο και περισσοτερη ωρα ξυπνια. Ετσι ειχα προβληματιστει και γω με την κορη μου, περνωντας ομως ο καιρος ερχονταν στιγμες που αναπολλουσα εκεινες τις μερες που κοιμοτανε με τις ωρες!

917manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 3:52 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ?
ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12-6 ΕΦΑΓΕ, ΠΑΛΙ ΥΠΝΟ 6-9,30..ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ...ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΤΗ 1 ΠΑΛΙ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ....ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?

CANDY SAN ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ Κ ΞΑΝΑ ΤΟΥΜΠΑ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ Κ 3 Κ 4 ΩΡΕΣ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ..

ΜΗΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΑ..ΑΛΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΔΙΚΑ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ

918manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 3:55 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΣΙΑ έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ?
ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12-6 ΕΦΑΓΕ, ΠΑΛΙ ΥΠΝΟ 6-9,30..ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ...ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΤΗ 1 ΠΑΛΙ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ....ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?

CANDY SAN ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ Κ ΞΑΝΑ ΤΟΥΜΠΑ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ Κ 3 Κ 4 ΩΡΕΣ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ..


Κοριτσια μην αγχωνεστε, τα μωρακια μας ειναι ακομα πολυ μικρα και εχουν αναγκη τον υπνο για να μεγαλωσουν! Εξαλλου αν δεν κοιμηθουν τωρα ποτε θα κοιμηθουν; Μεγαλωνοντας θα καθονται ολο και περισσοτερη ωρα ξυπνια. Ετσι ειχα προβληματιστει και γω με την κορη μου, περνωντας ομως ο καιρος ερχονταν στιγμες που αναπολλουσα εκεινες τις μερες που κοιμοτανε με τις ωρες!
,

ΝΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ...ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΥΠΝΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑ..ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟΡΩ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ..ΛΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΛΥΠΗΘΗΚΕ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ? Κ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΔΙΚΑ?
ΧΑΧΑ

919manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 4:02 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ?
ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12-6 ΕΦΑΓΕ, ΠΑΛΙ ΥΠΝΟ 6-9,30..ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ...ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΤΗ 1 ΠΑΛΙ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ....ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?



CANDY SAN ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ Κ ΞΑΝΑ ΤΟΥΜΠΑ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ Κ 3 Κ 4 ΩΡΕΣ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ..

ΜΗΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΑ..ΑΛΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΔΙΚΑ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ

ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ!!ΤΙ ΝΑ ΧΕΙ ΔΛΔ ΠΥΡΕΤΟ?ΔΕ ΤΗΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΖΕΣΤΗ ΟΤΑΝ ΤΗ ΠΙΑΝΩ.

920manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 4:08 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
candycandy έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ?
ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12-6 ΕΦΑΓΕ, ΠΑΛΙ ΥΠΝΟ 6-9,30..ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ...ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΤΗ 1 ΠΑΛΙ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ....ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?



CANDY SAN ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ Κ ΞΑΝΑ ΤΟΥΜΠΑ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ Κ 3 Κ 4 ΩΡΕΣ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ..

ΜΗΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΑ..ΑΛΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΔΙΚΑ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ

ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ!!ΤΙ ΝΑ ΧΕΙ ΔΛΔ ΠΥΡΕΤΟ?ΔΕ ΤΗΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΖΕΣΤΗ ΟΤΑΝ ΤΗ ΠΙΑΝΩ.


ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΙΩΣΗ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΟ

921manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 4:55 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι κανετε κοριτσια μου , τι κανουν τα μωρακια σας ολα καλα...Αχ εμεις πριν λιγες μερες δεν ετρωγαν οι μπεμπες και τσιριζαν μολις εβαζα το μπιμπερο στο στομα τους ασε που εχασαν κιολας γραμμαρια αντι να παρουν και τελικα εχουν στοματιτιδα τα κοριτσακια μου και τα 2 ..κανουμε τωρα θεραπεια με την dactarin το gel ,και ολη μερα προσπαθω να τις ταισω ...περναμε εναν γολγοθα...μου ειπε ο γιατρος οτι σε 2-3 μερες θα αρχισουν να καλυτερευουν ..για να δουμε

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

922manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 5:01 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lidiaki έγραψε:Τι κανετε κοριτσια μου , τι κανουν τα μωρακια σας ολα καλα...Αχ εμεις πριν λιγες μερες δεν ετρωγαν οι μπεμπες και τσιριζαν μολις εβαζα το μπιμπερο στο στομα τους ασε που εχασαν κιολας γραμμαρια αντι να παρουν και τελικα εχουν στοματιτιδα τα κοριτσακια μου και τα 2 ..κανουμε τωρα θεραπεια με την dactarin το gel ,και ολη μερα προσπαθω να τις ταισω ...περναμε εναν γολγοθα...μου ειπε ο γιατρος οτι σε 2-3 μερες θα αρχισουν να καλυτερευουν ..για να δουμε

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Η ΦΩΤΟ Κ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΕΣ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ,ΦΤΟΥ!!ΠΕΡΑΔΤΙΚΑ ΣΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΖΟΡΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ..Κ ΣΥ ΜΑΖΙ ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ.

923manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 5:29 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
lidiaki έγραψε:Τι κανετε κοριτσια μου , τι κανουν τα μωρακια σας ολα καλα...Αχ εμεις πριν λιγες μερες δεν ετρωγαν οι μπεμπες και τσιριζαν μολις εβαζα το μπιμπερο στο στομα τους ασε που εχασαν κιολας γραμμαρια αντι να παρουν και τελικα εχουν στοματιτιδα τα κοριτσακια μου και τα 2 ..κανουμε τωρα θεραπεια με την dactarin το gel ,και ολη μερα προσπαθω να τις ταισω ...περναμε εναν γολγοθα...μου ειπε ο γιατρος οτι σε 2-3 μερες θα αρχισουν να καλυτερευουν ..για να δουμε

Αστα να πανε , θελω μια ωρα να ταισω την μια και μια ωρα την αλλη και αν το πιουνε εντωμεταξυ..αστα να πανε ..εχω κουραστει πολυ , εχω και τον γιο μου τον ταρζαν παλι καλα που εχω την μαμα μου και ερχεται και βοηθαει αλλιως θα ειχα πηδηχτει απο το παραθυρο .... Εσεις τι κανετε τι κανει η μπεμπουλιτσα σου??

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Η ΦΩΤΟ Κ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΕΣ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ,ΦΤΟΥ!!ΠΕΡΑΔΤΙΚΑ ΣΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΖΟΡΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ..Κ ΣΥ ΜΑΖΙ ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ.

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

924manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 5:32 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακι μου περαστικα σας,αχ τα μαναρακια μου.
τι τραβας μανα?τι τραβας?

925manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 37 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 12, 2011 5:38 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:κοριτσακι μου περαστικα σας,αχ τα μαναρακια μου.
τι τραβας μανα?τι τραβας?

Ασε βιβη δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα να μην εχουνε ορεξη για γαλα ,ασε που τσιριζαν μολις τους εβαζα το μπιμπερο στο στομα τωρα μετα απο 2 μερες μπορω να σου πω οτι παμε καλυτερα τουλαχιστον δεν τσιριζουμε ...και με μεγαλη προσπαθεια πινουμε 100ml η καθε μια ..εντωμεταξυ αυτο το gel πρεπει να τους το βαζεις στο στομα με το δαχτυλο γυρω απο τα ουλα και γενικως εκει μετα απο καθε γευμα σχεδον (4 φορες την ημερα) αστα να πανε και πνιγονται τα κακομοιρα γιατι ειναι κολλωδες ...8-10 μερες θα τους το βαζω και μετα θα παμε γιατρο να τις ξαναδει!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις