Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
111 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 111 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

851manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Σεπ 27, 2011 6:30 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
evvi έγραψε:εμενα η παιδιατρος μου ειπε στο πλαι μια το ενα ρουθουνι και μια απ την αλλη πλευρα για το αλλο.

EVVI ΟΛΟ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΞΕΧΝΟΥΣΑ...Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΩΤΟ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΡΑΠΕΡ..ΠΟΛΥ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ ΦΩΤΟ ΟΜΩΣ...ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ

χαχαχαχ και εμενα γι αυτο μου αρεσε πολυ και την εβαλα τον πετυχα σε ποζα!!!

σε ευχαιρστω πολυ!!!

852manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Σεπ 27, 2011 6:36 am

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησοερα μανουλες αυγουστου!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμενα ειναι 25 ημερων πινει 150ml και μου ειπε οτι αν δεν το βγαζει δεν υπαρχει προβλημα......επισεις αν πινει ολο το μπιμπερο να της το παω και 180! εμεις τωρα εχουμε μυξουλες λιγες προσ το παρων και σημερα θα αρχισουμε φυσιολογικο ορο αμπυλες και οτρισαλιν! δεν τα παω καθολου καλα με της ιωσης! μετα απο 4 παιδια και παντα με πιανει ενα ανχοςςς!

853manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Σεπ 27, 2011 7:31 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="kathrinkaterina"]καλησοερα μανουλες αυγουστου!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμενα ειναι 25 ημερων πινει 150ml και μου ειπε οτι αν δεν το βγαζει δεν υπαρχει προβλημα......επισεις αν πινει ολο το μπιμπερο να της το παω και 180! εμεις τωρα εχουμε μυξουλες λιγες προσ το παρων και σημερα θα αρχισουμε φυσιολογικο ορο αμπυλες και οτρισαλιν! δεν τα παω καθολου καλα με της ιωσης! μετα απο 4 παιδια και παντα με πιανει ενα ανχοςςς![/quo

ΠΟΣΟ ΒΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?

854manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Σεπ 27, 2011 8:42 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evvi έγραψε:
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙ Η ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΚΟΣ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΟΡΤΕΝΕ ΚΑΙ ΖΗΤΟΥΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΑΛΑ...ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 5/10 ΓΙΝΕΤΕ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 4820 ΠΙΝΕΙ 160ML ΑΝΑ 4ΩΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ..ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΣΥΧΑΖΕΙ ΜΕΤΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ..ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ Σ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ? Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ 160mL ΟΧΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΠΑΚΙ ΝΑ ΞΕΓΕΛΑΩ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΤΟΥ?...ΜΙΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΜΕΙΩΜΕΝΗ ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΡΙΣΤΕΡΟΥ ΙΣΧΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΑΠΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΚΡΕΜΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗΣ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΕΣ ΑΥΠΝΙΕΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ..ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

καλημερα καντικαντι...
περασατε ιωσουλα κιολας εσεις?
εγω θηλαζω αποκλειστικα οποτε την ταιζω οποτε πειναει κ οσο θελει απλα καπου διαβασα πως μπορει να ξεγελαστει με πιπιλα,αν κ εγω πιστευω θα του εδεινα λιγο παραπανω να φαει...κριμα...!!!αφου ομως η παιδιατρος δεν αφηνει,ρωτησες για πιο λογο???
ναι μου ειπε κ αλλη μια κοπελα οχι περπατουρα...


ευχαριστώ minupaki ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕΜΕ ΔΕΝ ΞΕΓΕΛΙΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ...ΡΟΥΦΑΕΙ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΤΠΤ..ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΤΑΕΙ...
ακριβως το ιδιο κανει και εμενα!!! μια δυο ρουφαει βλεπει δεν βγαζει και μετα γκαριζει περισοτερο



kalispera koritsakia moy ti kanete?ayto me tin pipila moy to kanei kai emena den tin thelei gia poly o atimos.exei allaksei tipota sta morakia sas.koritsia emena moy kanei agkoy kai moy gelaei isxyei ayto i ego eimai xazomama?

855manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Σεπ 27, 2011 7:45 pm

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="candycandy"]
kathrinkaterina έγραψε:καλησοερα μανουλες αυγουστου!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμενα ειναι 25 ημερων πινει 150ml και μου ειπε οτι αν δεν το βγαζει δεν υπαρχει προβλημα......επισεις αν πινει ολο το μπιμπερο να της το παω και 180! εμεις τωρα εχουμε μυξουλες λιγες προσ το παρων και σημερα θα αρχισουμε φυσιολογικο ορο αμπυλες και οτρισαλιν! δεν τα παω καθολου καλα με της ιωσης! μετα απο 4 παιδια και παντα με πιανει ενα ανχοςςς![/quo

ΠΟΣΟ ΒΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?

3680 !!!! εεε να φανταστεις ομως οτι γεννηθηκαμε και μηνιατουρες! 2640!

856manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Σεπ 27, 2011 11:33 pm

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:
evvi έγραψε:
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:
candycandy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙ Η ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΚΟΣ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΟΡΤΕΝΕ ΚΑΙ ΖΗΤΟΥΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΑΛΑ...ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 5/10 ΓΙΝΕΤΕ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 4820 ΠΙΝΕΙ 160ML ΑΝΑ 4ΩΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ..ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΣΥΧΑΖΕΙ ΜΕΤΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ..ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ Σ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ? Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ 160mL ΟΧΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΠΑΚΙ ΝΑ ΞΕΓΕΛΑΩ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΤΟΥ?...ΜΙΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΜΕΙΩΜΕΝΗ ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΡΙΣΤΕΡΟΥ ΙΣΧΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΑΠΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΚΡΕΜΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗΣ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΕΣ ΑΥΠΝΙΕΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ..ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

καλημερα καντικαντι...
περασατε ιωσουλα κιολας εσεις?
εγω θηλαζω αποκλειστικα οποτε την ταιζω οποτε πειναει κ οσο θελει απλα καπου διαβασα πως μπορει να ξεγελαστει με πιπιλα,αν κ εγω πιστευω θα του εδεινα λιγο παραπανω να φαει...κριμα...!!!αφου ομως η παιδιατρος δεν αφηνει,ρωτησες για πιο λογο???
ναι μου ειπε κ αλλη μια κοπελα οχι περπατουρα...


ευχαριστώ minupaki ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕΜΕ ΔΕΝ ΞΕΓΕΛΙΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ...ΡΟΥΦΑΕΙ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΤΠΤ..ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΤΑΕΙ...
ακριβως το ιδιο κανει και εμενα!!! μια δυο ρουφαει βλεπει δεν βγαζει και μετα γκαριζει περισοτερο



kalispera koritsakia moy ti kanete?ayto me tin pipila moy to kanei kai emena den tin thelei gia poly o atimos.exei allaksei tipota sta morakia sas.koritsia emena moy kanei agkoy kai moy gelaei isxyei ayto i ego eimai xazomama?

KALIMERA FWTEINOULA...
kale k mena mou kanei agkou edw k liges meres alla emena ksereis pote to kanei?otan peinaei...afou otan thn akouw pernw thesh...polles fores klaiei k sto telos petaei ena agkou...enw otan nustazei klaiei k sto telos kanei ai... les k ponaei h psuxh mou...

857manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Σεπ 28, 2011 1:25 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="kathrinkaterina"]
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:καλησοερα μανουλες αυγουστου!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμενα ειναι 25 ημερων πινει 150ml και μου ειπε οτι αν δεν το βγαζει δεν υπαρχει προβλημα......επισεις αν πινει ολο το μπιμπερο να της το παω και 180! εμεις τωρα εχουμε μυξουλες λιγες προσ το παρων και σημερα θα αρχισουμε φυσιολογικο ορο αμπυλες και οτρισαλιν! δεν τα παω καθολου καλα με της ιωσης! μετα απο 4 παιδια και παντα με πιανει ενα ανχοςςς![/quo

ΠΟΣΟ ΒΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?

3680 !!!! εεε να φανταστεις ομως οτι γεννηθηκαμε και μηνιατουρες! 2640!


ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2500 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 50 ΗΜΕΡΩΝ ΕΙΝΑΙ 4800...ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ?ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΣΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΖΟΥΣΕ ΣΕ ΓΕΥΜΑΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΑ 4800 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ 150ΓΡ ΣΕ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ Ή 120 ΣΕ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ

858manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Σεπ 28, 2011 2:24 am

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ....ΜΠΑΙΝΩ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ,ΕΙΜΑΣΤΕ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΒΑΡΟΣ:5.450γρ ...ΚΑΙ..... ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ:ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΩΣ ΤΙΣ 7-8 ΤΟ ΠΡΩΙ....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 3-4 ΒΡΑΔΙΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΛΙ!!!!!ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΣΤΙΣ 19 ΤΟΥ ΜΗΝΑ,ΚΛΑΨΑΜΕ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ....ΕΠΑΘΑ ΕΝΑ ΣΟΚ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΛΙΓΟ ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΛΑΜΑ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ....ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ,ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΤΣΙΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΝΟΣ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 3 ΩΡΕΣ!!!!!ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΚΟΨΑ ΤΟΝ ΣΙΔΗΡΟ,ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΥΤΟ ΕΦΤΑΙΓΕ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΛΑΚΟΘΣΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ !!!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΕΙΔΙΚΟΣ ΟΤΙ ΕΩΣ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΔΙΑΔΕΝ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΑΣΦΑΛΗΣ,ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ....ΑΥΤΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

859manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Σεπ 28, 2011 3:16 am

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Α ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟ ΕΝΟΣ ΜΗΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΗΝ ΦΤΥΝΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ....ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΥΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΒΑΖΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΡΟ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΑ ΝΑ ΡΟΥΘΟΥΝΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΡ ΚΟΝΤΙΣΙΟΝ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥ ΤΙΣ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΜΠΑΤΟΝΕΤΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ...ΕΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΤΟΝΕΤΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ!!!!!ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΝΑ ΦΟΡΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ...ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ,ΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ.....Α ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ...ΤΙ ΛΑΤΡΕΙΑ ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΩ....ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΠΙΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΑΚΟΜΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΒΓΑΖΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΩ 2 ΓΕΥΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟ 130ml ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΞΕΝΟ ΑΠΟ 120ml...ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΤΡΩΜΕ 5-6 ΓΕΥΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΑ 2 ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ....ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΕΣΤΩ ΚΙ ΕΤΣΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ..... ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΙΝΑΜΕ...ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ.....!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

860manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Σεπ 28, 2011 5:16 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ μοδερουλα το τυχερουλα που σου εφτιξε τοσο καλο προγραμμα... εμενα τωρα 2μερεσ θελει ανα μια ωρα σχεδον στηθος,το βραδυ ευτυχως κανουμε ενα 3ωρακι κ 1 4ωρο το απογευμα οποτε καπωσ καλυτερα... εμβολιο 12οκτ. ειναι να κανουμε....
πιπιλα εμεις με τιποτα δεν μας αρεσει καθολου...

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΕΙΔΙΚΟΣ ΟΤΙ ΕΩΣ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΔΙΑΔΕΝ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΑΣΦΑΛΗΣ,ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ.


ποσο χαιρομαο οταν ακουω τετοια γιατι εμενα με μαλωνουν οτι την εχω κακομαθει στην αγκαλια...να σε ρωτησω αυτη η ειδικος που στο ειπε τι ειναι μαια??? μπραβο της παντως γιατι εμας ουτε η παιδιατρος συμφωνει

861manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Σεπ 28, 2011 5:47 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:αχ μοδερουλα το τυχερουλα που σου εφτιξε τοσο καλο προγραμμα... εμενα τωρα 2μερεσ θελει ανα μια ωρα σχεδον στηθος,το βραδυ ευτυχως κανουμε ενα 3ωρακι κ 1 4ωρο το απογευμα οποτε καπωσ καλυτερα... εμβολιο 12οκτ. ειναι να κανουμε....
πιπιλα εμεις με τιποτα δεν μας αρεσει καθολου...

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΕΙΔΙΚΟΣ ΟΤΙ ΕΩΣ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΔΙΑΔΕΝ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΑΣΦΑΛΗΣ,ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ.


ποσο χαιρομαο οταν ακουω τετοια γιατι εμενα με μαλωνουν οτι την εχω κακομαθει στην αγκαλια...να σε ρωτησω αυτη η ειδικος που στο ειπε τι ειναι μαια??? μπραβο της παντως γιατι εμας ουτε η παιδιατρος συμφωνει

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΕΙΔΙΚΟ ΨΥΧΟΛΟΓΟ...ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΥΜΩΝΗ

862manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Σεπ 28, 2011 1:40 pm

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="candycandy"]
kathrinkaterina έγραψε:
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:καλησοερα μανουλες αυγουστου!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμενα ειναι 25 ημερων πινει 150ml και μου ειπε οτι αν δεν το βγαζει δεν υπαρχει προβλημα......επισεις αν πινει ολο το μπιμπερο να της το παω και 180! εμεις τωρα εχουμε μυξουλες λιγες προσ το παρων και σημερα θα αρχισουμε φυσιολογικο ορο αμπυλες και οτρισαλιν! δεν τα παω καθολου καλα με της ιωσης! μετα απο 4 παιδια και παντα με πιανει ενα ανχοςςς![/quo

ΠΟΣΟ ΒΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?

3680 !!!! εεε να φανταστεις ομως οτι γεννηθηκαμε και μηνιατουρες! 2640!


ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2500 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 50 ΗΜΕΡΩΝ ΕΙΝΑΙ 4800...ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ?ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΣΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΖΟΥΣΕ ΣΕ ΓΕΥΜΑΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΑ 4800 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ 150ΓΡ ΣΕ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ Ή 120 ΣΕ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ

εεε ναι ενοειτε οτι ειναι κριμα! εμενα η παιδιατρος μου ειπε δωστης μεχρι να χωρτασει για να μπορει να κοιμηθει! σημερα ασ πουμε εφαγε στης 9 180! την κοιτουσα και ελεγα τωρα θα κανει μπαμ τωρα θα κανει μπαμ! μετα το επομενο τριωρο εκατσε ξυπνια και χτυπιοταν δεν εκλαιγε.....την εκανα μπανιο στης 12 και εφαγε αλλα 90 δεν ηθελε αλλο και βεβαια δεν την ζορισα! εσενα σου τρωει 150 καθε τριωρο????η κανει και τετραωρα και πενταωρα????επισεις την νυχτα ξυπναει για να φαει?

863manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Σεπ 28, 2011 11:52 pm

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="kathrinkaterina"]
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:καλησοερα μανουλες αυγουστου!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμενα ειναι 25 ημερων πινει 150ml και μου ειπε οτι αν δεν το βγαζει δεν υπαρχει προβλημα......επισεις αν πινει ολο το μπιμπερο να της το παω και 180! εμεις τωρα εχουμε μυξουλες λιγες προσ το παρων και σημερα θα αρχισουμε φυσιολογικο ορο αμπυλες και οτρισαλιν! δεν τα παω καθολου καλα με της ιωσης! μετα απο 4 παιδια και παντα με πιανει ενα ανχοςςς![/quo

ΠΟΣΟ ΒΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?

3680 !!!! εεε να φανταστεις ομως οτι γεννηθηκαμε και μηνιατουρες! 2640!


ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2500 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 50 ΗΜΕΡΩΝ ΕΙΝΑΙ 4800...ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ?ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΣΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΖΟΥΣΕ ΣΕ ΓΕΥΜΑΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΑ 4800 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ 150ΓΡ ΣΕ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ Ή 120 ΣΕ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ

εεε ναι ενοειτε οτι ειναι κριμα! εμενα η παιδιατρος μου ειπε δωστης μεχρι να χωρτασει για να μπορει να κοιμηθει! σημερα ασ πουμε εφαγε στης 9 180! την κοιτουσα και ελεγα τωρα θα κανει μπαμ τωρα θα κανει μπαμ! μετα το επομενο τριωρο εκατσε ξυπνια και χτυπιοταν δεν εκλαιγε.....την εκανα μπανιο στης 12 και εφαγε αλλα 90 δεν ηθελε αλλο και βεβαια δεν την ζορισα! εσενα σου τρωει 150 καθε τριωρο????η κανει και τετραωρα και πενταωρα????επισεις την νυχτα ξυπναει για να φαει?


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ...ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ 150 ΣΤΟ 4ΩΡΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5-6 ΩΡΕΣ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ Μ ΑΝΥΣΗΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΑΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΩΝΕΥΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ..ΔΛΔ..ΤΡΩΕΙ ΡΕΥΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ..ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΣΦΟΡΙΑ..ΤΟΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΑΙ ΡΕΥΕΤΕ Ή ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ..Χ8ΕΣ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΕΥΤΗΚΕ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΤΩΡΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΚΟΠΡΑΝΩΝ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ Η ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΟΠ..

864manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Σεπ 29, 2011 10:38 pm

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candycandy έγραψε:
minubaki έγραψε:αχ μοδερουλα το τυχερουλα που σου εφτιξε τοσο καλο προγραμμα... εμενα τωρα 2μερεσ θελει ανα μια ωρα σχεδον στηθος,το βραδυ ευτυχως κανουμε ενα 3ωρακι κ 1 4ωρο το απογευμα οποτε καπωσ καλυτερα... εμβολιο 12οκτ. ειναι να κανουμε....
πιπιλα εμεις με τιποτα δεν μας αρεσει καθολου...

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΕΙΔΙΚΟΣ ΟΤΙ ΕΩΣ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΔΙΑΔΕΝ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΑΣΦΑΛΗΣ,ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ.


ποσο χαιρομαο οταν ακουω τετοια γιατι εμενα με μαλωνουν οτι την εχω κακομαθει στην αγκαλια...να σε ρωτησω αυτη η ειδικος που στο ειπε τι ειναι μαια??? μπραβο της παντως γιατι εμας ουτε η παιδιατρος συμφωνει

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΕΙΔΙΚΟ ΨΥΧΟΛΟΓΟ...ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΥΜΩΝΗ

κ εγω συμφωνω απολυτα,απλα με αγχωνει λιγο οταν οι περισσοτεροι επιμενουν πως δεν κανω καλα,κ οτι την εχω μαθει να καθεται μονο χερια... μεχρι κ η παιδιατρος μου ειπε οχι πολυ αγκαλια να μαθει να καθεται κ λιγο στη κουνια κ στο ριλαξ.. μου ειπε να της παρω κ αυτα που βαζεις στην κουνια με μουσικη κ φερνουν γυρω γυρω να παρατηρει..ε τα πηρα τα χαζευει κανα 5λεπτο κ μετα γκρινιαζει δεν θελει αλλο οποτε κ εγω την σηκωνω κ την παιρνω αγκαλια...

865manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Σεπ 30, 2011 4:39 am

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΜΕΡΕΣ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΟΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟΣ...ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΓΟΥΝ ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΣΕ ΤΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΖΟΥΝ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΤΥΧΑΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ΟΠΩΣ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ Η ΛΑΘΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΝΟΙΑ....ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!

ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΣΠΙΤΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ,ΓΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ,ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΑ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΓΟΝΕΙΣ,ΔΙΑΦΟΡΑ....ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΔΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΠΩΣ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ(ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΝΕΥΤΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ,ΣΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ)ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΗΜΑΔΙΑ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗΣ...ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΘΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΟΥΝ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΕ ΖΩΑΚΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ,ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΑ ΤΣΕΚΑΡΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑΣ ΡΩΤΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ Η ΜΑΣ ΕΤΥΧΕ...ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΙΧΕ ΕΝΑΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΘΟΔΗΓΕΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΑΘΑΜΕ ΠΟΛΛΑ!!!

Ε,ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙ...ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ,ΕΤΣΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΥΝ ΔΥΝΑΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΙΣΧΥΡΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ...ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΑΔΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΝΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΛΟΓΟΣ:Η ΠΕΙΝΑΝΕ,Η ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑΓΜΑ,Η ΝΥΣΤΑΖΟΥΝ,ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΥΘΕΝΑ Η ΖΕΣΤΑΙΝΟΝΤΑΙ....ΑΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ!!!! ΑΥΤΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!

866manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Σεπ 30, 2011 6:06 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
motheroula 30 έγραψε:ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΜΕΡΕΣ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΟΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟΣ...ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΓΟΥΝ ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΣΕ ΤΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΖΟΥΝ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΤΥΧΑΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ΟΠΩΣ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ Η ΛΑΘΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΝΟΙΑ....ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!

ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΣΠΙΤΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ,ΓΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ,ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΑ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΓΟΝΕΙΣ,ΔΙΑΦΟΡΑ....ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΔΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΠΩΣ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ(ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΝΕΥΤΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ,ΣΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ)ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΗΜΑΔΙΑ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗΣ...ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΘΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΟΥΝ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΕ ΖΩΑΚΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ,ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΑ ΤΣΕΚΑΡΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑΣ ΡΩΤΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ Η ΜΑΣ ΕΤΥΧΕ...ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΙΧΕ ΕΝΑΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΘΟΔΗΓΕΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΑΘΑΜΕ ΠΟΛΛΑ!!!

Ε,ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙ...ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ,ΕΤΣΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΥΝ ΔΥΝΑΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΙΣΧΥΡΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ...ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΑΔΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΝΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΛΟΓΟΣ:Η ΠΕΙΝΑΝΕ,Η ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑΓΜΑ,Η ΝΥΣΤΑΖΟΥΝ,ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΥΘΕΝΑ Η ΖΕΣΤΑΙΝΟΝΤΑΙ....ΑΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ!!!! ΑΥΤΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!


ελα βρε δεν το ηξερα αυτο,πρωτη φορα το ακουω...
αχ τυχερουλα πηρες και τις συμβουλες σου...
προφανως αυτο γινεται μονο αθηνα...
και ειδικα το τελευταιο πολυ σημαντικο που σου ειπε για το κλαμα γιατι οι αποψεις διησταντε πανω σε αυτο το θεμα...

867manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Σεπ 30, 2011 6:19 am

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
motheroula 30 έγραψε:ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΜΕΡΕΣ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΟΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟΣ...ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΓΟΥΝ ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΣΕ ΤΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΖΟΥΝ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΤΥΧΑΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ΟΠΩΣ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ Η ΛΑΘΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΝΟΙΑ....ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!

ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΣΠΙΤΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ,ΓΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ,ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΑ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΓΟΝΕΙΣ,ΔΙΑΦΟΡΑ....ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΔΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΠΩΣ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ(ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΝΕΥΤΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ,ΣΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ)ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΗΜΑΔΙΑ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗΣ...ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΘΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΟΥΝ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΕ ΖΩΑΚΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ,ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΑ ΤΣΕΚΑΡΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑΣ ΡΩΤΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ Η ΜΑΣ ΕΤΥΧΕ...ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΙΧΕ ΕΝΑΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΘΟΔΗΓΕΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΑΘΑΜΕ ΠΟΛΛΑ!!!

Ε,ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙ...ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ,ΕΤΣΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΥΝ ΔΥΝΑΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΙΣΧΥΡΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ...ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΑΔΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΝΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΛΟΓΟΣ:Η ΠΕΙΝΑΝΕ,Η ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑΓΜΑ,Η ΝΥΣΤΑΖΟΥΝ,ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΥΘΕΝΑ Η ΖΕΣΤΑΙΝΟΝΤΑΙ....ΑΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ!!!! ΑΥΤΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!


ελα βρε δεν το ηξερα αυτο,πρωτη φορα το ακουω...
αχ τυχερουλα πηρες και τις συμβουλες σου...
προφανως αυτο γινεται μονο αθηνα...
και ειδικα το τελευταιο πολυ σημαντικο που σου ειπε για το κλαμα γιατι οι αποψεις διησταντε πανω σε αυτο το θεμα...


mprabo motheroyla poly oraio ayto me to klama sosta to ethese i ginaika den prepei emeis na akoyme kanena koritsia ean theloyn agkalia na ta paroyme kai ean klaiei na mhn ton afinoyme me tipota

868manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Σεπ 30, 2011 6:21 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα φωτεινουλα...
τι κανεις? ο μπεμπακος τι λεει σημερα?

869manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Σεπ 30, 2011 12:34 pm

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="candycandy"]
kathrinkaterina έγραψε:
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:καλησοερα μανουλες αυγουστου!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμενα ειναι 25 ημερων πινει 150ml και μου ειπε οτι αν δεν το βγαζει δεν υπαρχει προβλημα......επισεις αν πινει ολο το μπιμπερο να της το παω και 180! εμεις τωρα εχουμε μυξουλες λιγες προσ το παρων και σημερα θα αρχισουμε φυσιολογικο ορο αμπυλες και οτρισαλιν! δεν τα παω καθολου καλα με της ιωσης! μετα απο 4 παιδια και παντα με πιανει ενα ανχοςςς![/quo

ΠΟΣΟ ΒΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?

3680 !!!! εεε να φανταστεις ομως οτι γεννηθηκαμε και μηνιατουρες! 2640!


ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2500 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 50 ΗΜΕΡΩΝ ΕΙΝΑΙ 4800...ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ?ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΣΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΖΟΥΣΕ ΣΕ ΓΕΥΜΑΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΑ 4800 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ 150ΓΡ ΣΕ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ Ή 120 ΣΕ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ

εεε ναι ενοειτε οτι ειναι κριμα! εμενα η παιδιατρος μου ειπε δωστης μεχρι να χωρτασει για να μπορει να κοιμηθει! σημερα ασ πουμε εφαγε στης 9 180! την κοιτουσα και ελεγα τωρα θα κανει μπαμ τωρα θα κανει μπαμ! μετα το επομενο τριωρο εκατσε ξυπνια και χτυπιοταν δεν εκλαιγε.....την εκανα μπανιο στης 12 και εφαγε αλλα 90 δεν ηθελε αλλο και βεβαια δεν την ζορισα! εσενα σου τρωει 150 καθε τριωρο????η κανει και τετραωρα και πενταωρα????επισεις την νυχτα ξυπναει για να φαει?


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ...ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ 150 ΣΤΟ 4ΩΡΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5-6 ΩΡΕΣ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ Μ ΑΝΥΣΗΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΑΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΩΝΕΥΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ..ΔΛΔ..ΤΡΩΕΙ ΡΕΥΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ..ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΣΦΟΡΙΑ..ΤΟΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΑΙ ΡΕΥΕΤΕ Ή ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ..Χ8ΕΣ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΕΥΤΗΚΕ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΤΩΡΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΚΟΠΡΑΝΩΝ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ Η ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΟΠ..

ναι αυτο μου το κανει και εμενα! εμεις εχουμε και αλεργια στην λακτοζη και πινουμε γαλα υποαλεργικο! την δευτερη μερα που την εφερα σπιτι πεταξε σε ολο το σωμα της σπυρακια μικρα σαν αυτα που βγαζουμε οταν υδρονουμε πολυ!επισεις εδω και λιγο καιρο βγαζουμε και εμεις πολες γουλιτσες!!!!!οτι και ναναι παντως λυσεις υπαρχουν μην ανυσηχεισσσ!

870manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Σεπ 30, 2011 12:40 pm

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="kathrinkaterina"]
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:καλησοερα μανουλες αυγουστου!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμενα ειναι 25 ημερων πινει 150ml και μου ειπε οτι αν δεν το βγαζει δεν υπαρχει προβλημα......επισεις αν πινει ολο το μπιμπερο να της το παω και 180! εμεις τωρα εχουμε μυξουλες λιγες προσ το παρων και σημερα θα αρχισουμε φυσιολογικο ορο αμπυλες και οτρισαλιν! δεν τα παω καθολου καλα με της ιωσης! μετα απο 4 παιδια και παντα με πιανει ενα ανχοςςς![/quo

ΠΟΣΟ ΒΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?

3680 !!!! εεε να φανταστεις ομως οτι γεννηθηκαμε και μηνιατουρες! 2640!


ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2500 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 50 ΗΜΕΡΩΝ ΕΙΝΑΙ 4800...ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ?ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΣΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΖΟΥΣΕ ΣΕ ΓΕΥΜΑΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΑ 4800 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ 150ΓΡ ΣΕ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ Ή 120 ΣΕ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ

εεε ναι ενοειτε οτι ειναι κριμα! εμενα η παιδιατρος μου ειπε δωστης μεχρι να χωρτασει για να μπορει να κοιμηθει! σημερα ασ πουμε εφαγε στης 9 180! την κοιτουσα και ελεγα τωρα θα κανει μπαμ τωρα θα κανει μπαμ! μετα το επομενο τριωρο εκατσε ξυπνια και χτυπιοταν δεν εκλαιγε.....την εκανα μπανιο στης 12 και εφαγε αλλα 90 δεν ηθελε αλλο και βεβαια δεν την ζορισα! εσενα σου τρωει 150 καθε τριωρο????η κανει και τετραωρα και πενταωρα????επισεις την νυχτα ξυπναει για να φαει?


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ...ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ 150 ΣΤΟ 4ΩΡΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5-6 ΩΡΕΣ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ Μ ΑΝΥΣΗΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΑΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΩΝΕΥΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ..ΔΛΔ..ΤΡΩΕΙ ΡΕΥΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ..ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΣΦΟΡΙΑ..ΤΟΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΑΙ ΡΕΥΕΤΕ Ή ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ..Χ8ΕΣ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΕΥΤΗΚΕ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΤΩΡΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΚΟΠΡΑΝΩΝ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ Η ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΟΠ..

ναι αυτο μου το κανει και εμενα! εμεις εχουμε και αλεργια στην λακτοζη και πινουμε γαλα υποαλεργικο! την δευτερη μερα που την εφερα σπιτι πεταξε σε ολο το σωμα της σπυρακια μικρα σαν αυτα που βγαζουμε οταν υδρονουμε πολυ!επισεις εδω και λιγο καιρο βγαζουμε και εμεις πολες γουλιτσες!!!!!οτι και ναναι παντως λυσεις υπαρχουν μην ανυσηχεισσσ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΓΟΠ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΑΠΕΔΩΣΕ ΣΕ ΛΑΙΜΑΡΓΙΑ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ..50ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ 160ΓΡ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΕΙΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΑ 100ΓΡ ΚΑΙ ΑΝ ΖΗΤΑΕΙ Κ ΑΛΛΟ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΑΛΛΑ 20 ΟΧΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΕΣΕΙΣ 25 ΗΜΕΡΩΝ ΠΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ?ΤΟ ΔΕΧΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΟ?Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΛΔ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ?

871manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Παρ Σεπ 30, 2011 2:29 pm

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="candycandy"]
kathrinkaterina έγραψε:
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:καλησοερα μανουλες αυγουστου!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμενα ειναι 25 ημερων πινει 150ml και μου ειπε οτι αν δεν το βγαζει δεν υπαρχει προβλημα......επισεις αν πινει ολο το μπιμπερο να της το παω και 180! εμεις τωρα εχουμε μυξουλες λιγες προσ το παρων και σημερα θα αρχισουμε φυσιολογικο ορο αμπυλες και οτρισαλιν! δεν τα παω καθολου καλα με της ιωσης! μετα απο 4 παιδια και παντα με πιανει ενα ανχοςςς![/quo

ΠΟΣΟ ΒΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?

3680 !!!! εεε να φανταστεις ομως οτι γεννηθηκαμε και μηνιατουρες! 2640!


ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2500 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 50 ΗΜΕΡΩΝ ΕΙΝΑΙ 4800...ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ?ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΣΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΖΟΥΣΕ ΣΕ ΓΕΥΜΑΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΑ 4800 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ 150ΓΡ ΣΕ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ Ή 120 ΣΕ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ

εεε ναι ενοειτε οτι ειναι κριμα! εμενα η παιδιατρος μου ειπε δωστης μεχρι να χωρτασει για να μπορει να κοιμηθει! σημερα ασ πουμε εφαγε στης 9 180! την κοιτουσα και ελεγα τωρα θα κανει μπαμ τωρα θα κανει μπαμ! μετα το επομενο τριωρο εκατσε ξυπνια και χτυπιοταν δεν εκλαιγε.....την εκανα μπανιο στης 12 και εφαγε αλλα 90 δεν ηθελε αλλο και βεβαια δεν την ζορισα! εσενα σου τρωει 150 καθε τριωρο????η κανει και τετραωρα και πενταωρα????επισεις την νυχτα ξυπναει για να φαει?


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ...ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ 150 ΣΤΟ 4ΩΡΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5-6 ΩΡΕΣ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ Μ ΑΝΥΣΗΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΑΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΩΝΕΥΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ..ΔΛΔ..ΤΡΩΕΙ ΡΕΥΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ..ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΣΦΟΡΙΑ..ΤΟΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΑΙ ΡΕΥΕΤΕ Ή ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ..Χ8ΕΣ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΕΥΤΗΚΕ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΤΩΡΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΚΟΠΡΑΝΩΝ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ Η ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΟΠ..

ναι αυτο μου το κανει και εμενα! εμεις εχουμε και αλεργια στην λακτοζη και πινουμε γαλα υποαλεργικο! την δευτερη μερα που την εφερα σπιτι πεταξε σε ολο το σωμα της σπυρακια μικρα σαν αυτα που βγαζουμε οταν υδρονουμε πολυ!επισεις εδω και λιγο καιρο βγαζουμε και εμεις πολες γουλιτσες!!!!!οτι και ναναι παντως λυσεις υπαρχουν μην ανυσηχεισσσ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΓΟΠ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΑΠΕΔΩΣΕ ΣΕ ΛΑΙΜΑΡΓΙΑ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ..50ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ 160ΓΡ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΕΙΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΑ 100ΓΡ ΚΑΙ ΑΝ ΖΗΤΑΕΙ Κ ΑΛΛΟ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΑΛΛΑ 20 ΟΧΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΕΣΕΙΣ 25 ΗΜΕΡΩΝ ΠΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ?ΤΟ ΔΕΧΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΟ?Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΛΔ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ?

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ 4ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ 600-650 ΜΛ ΓΑΛΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ! ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ! ΑΛΛΑ ΠΕΙΝΑΝΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟ ΛΙΓΟ!ΑΛΛΑ ΧΩΝΕΥΟΥΝ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ! ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΧΩΝΕΥΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ!ΠΙΝΕΙ 180 ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΗΡΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ! ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΝΑ ΕΙΚΟΣΑΛΕΠΤΟ ΡΕΒΕΤΟ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ ΔΩΣΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ!ΕΣΥ ΤΗΝ ΘΥΛΑΖΕΙΣ Η ΔΙΝΕΙΣ ΣΚΟΝΗ? ΑΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΚΟΝΗ ΜΗΠΩΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ????

872manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Οκτ 01, 2011 2:51 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="kathrinkaterina"][quote="candycandy"]
kathrinkaterina έγραψε:
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:
candycandy έγραψε:
kathrinkaterina έγραψε:καλησοερα μανουλες αυγουστου!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμενα ειναι 25 ημερων πινει 150ml και μου ειπε οτι αν δεν το βγαζει δεν υπαρχει προβλημα......επισεις αν πινει ολο το μπιμπερο να της το παω και 180! εμεις τωρα εχουμε μυξουλες λιγες προσ το παρων και σημερα θα αρχισουμε φυσιολογικο ορο αμπυλες και οτρισαλιν! δεν τα παω καθολου καλα με της ιωσης! μετα απο 4 παιδια και παντα με πιανει ενα ανχοςςς![/quo

ΠΟΣΟ ΒΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?

3680 !!!! εεε να φανταστεις ομως οτι γεννηθηκαμε και μηνιατουρες! 2640!


ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2500 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 50 ΗΜΕΡΩΝ ΕΙΝΑΙ 4800...ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ?ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΣΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΖΟΥΣΕ ΣΕ ΓΕΥΜΑΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΑ 4800 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ 150ΓΡ ΣΕ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ Ή 120 ΣΕ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ

εεε ναι ενοειτε οτι ειναι κριμα! εμενα η παιδιατρος μου ειπε δωστης μεχρι να χωρτασει για να μπορει να κοιμηθει! σημερα ασ πουμε εφαγε στης 9 180! την κοιτουσα και ελεγα τωρα θα κανει μπαμ τωρα θα κανει μπαμ! μετα το επομενο τριωρο εκατσε ξυπνια και χτυπιοταν δεν εκλαιγε.....την εκανα μπανιο στης 12 και εφαγε αλλα 90 δεν ηθελε αλλο και βεβαια δεν την ζορισα! εσενα σου τρωει 150 καθε τριωρο????η κανει και τετραωρα και πενταωρα????επισεις την νυχτα ξυπναει για να φαει?


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ...ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ 150 ΣΤΟ 4ΩΡΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5-6 ΩΡΕΣ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ Μ ΑΝΥΣΗΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΑΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΩΝΕΥΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ..ΔΛΔ..ΤΡΩΕΙ ΡΕΥΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ..ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΣΦΟΡΙΑ..ΤΟΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΑΙ ΡΕΥΕΤΕ Ή ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ..Χ8ΕΣ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΕΥΤΗΚΕ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΤΩΡΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΚΟΠΡΑΝΩΝ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ Η ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΟΠ..

ναι αυτο μου το κανει και εμενα! εμεις εχουμε και αλεργια στην λακτοζη και πινουμε γαλα υποαλεργικο! την δευτερη μερα που την εφερα σπιτι πεταξε σε ολο το σωμα της σπυρακια μικρα σαν αυτα που βγαζουμε οταν υδρονουμε πολυ!επισεις εδω και λιγο καιρο βγαζουμε και εμεις πολες γουλιτσες!!!!!οτι και ναναι παντως λυσεις υπαρχουν μην ανυσηχεισσσ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΓΟΠ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΑΠΕΔΩΣΕ ΣΕ ΛΑΙΜΑΡΓΙΑ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ..50ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ 160ΓΡ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΕΙΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΑ 100ΓΡ ΚΑΙ ΑΝ ΖΗΤΑΕΙ Κ ΑΛΛΟ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΑΛΛΑ 20 ΟΧΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΕΣΕΙΣ 25 ΗΜΕΡΩΝ ΠΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ?ΤΟ ΔΕΧΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΟ?Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΛΔ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ?

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ 4ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ 600-650 ΜΛ ΓΑΛΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ! ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ! ΑΛΛΑ ΠΕΙΝΑΝΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟ ΛΙΓΟ!ΑΛΛΑ ΧΩΝΕΥΟΥΝ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ! ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΧΩΝΕΥΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ!ΠΙΝΕΙ 180 ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΗΡΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ! ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΝΑ ΕΙΚΟΣΑΛΕΠΤΟ ΡΕΒΕΤΟ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ ΔΩΣΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ!ΕΣΥ ΤΗΝ ΘΥΛΑΖΕΙΣ Η ΔΙΝΕΙΣ ΣΚΟΝΗ? ΑΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΚΟΝΗ ΜΗΠΩΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ????[/

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΝΩ ΣΚΟΝΗ ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΠΟ 160 ΣΕ 120 ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑ8ΟΛΟΥ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ 8Α ΕΞΕΛΗΧΘΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ

873manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 05, 2011 2:23 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΛΟΓΩ ΧΡΟΝΟΥ..ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΠΩ.ΕΓΩ ΠΕΡΝΑΩ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΙΣΗ ΩΡΑ ΝΤΑΝΤΕΜΑ ΠΟΝΑΩ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΤΡΩΩ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 5 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΑΛΑ ΕΤΣΙ.ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟ ΜΕΙΩΣΑΜΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΠΙΝΕΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΙΝΑΕΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΑΛΙΑ ΟΠΩΣ Κ ΓΩ ΕΝΑ ΚΟΥΡΕΛΙ.ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΦΕΥΓΕΥ ΑΠ ΤΙΣ 6.30 Κ ΓΥΡΝΑΕΙ 8 ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΤΕΤΑΜΕΝΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΔΕ ΣΥΖΗΤΑΩ ΓΙΑ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΝ Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ Κ ΓΩ ΜΕΤΑ..ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..

874manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 05, 2011 2:41 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΛΟΓΩ ΧΡΟΝΟΥ..ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΠΩ.ΕΓΩ ΠΕΡΝΑΩ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΙΣΗ ΩΡΑ ΝΤΑΝΤΕΜΑ ΠΟΝΑΩ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΤΡΩΩ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 5 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΑΛΑ ΕΤΣΙ.ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟ ΜΕΙΩΣΑΜΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΠΙΝΕΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΙΝΑΕΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΑΛΙΑ ΟΠΩΣ Κ ΓΩ ΕΝΑ ΚΟΥΡΕΛΙ.ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΦΕΥΓΕΥ ΑΠ ΤΙΣ 6.30 Κ ΓΥΡΝΑΕΙ 8 ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΤΕΤΑΜΕΝΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΔΕ ΣΥΖΗΤΑΩ ΓΙΑ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΝ Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ Κ ΓΩ ΜΕΤΑ..ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..


Υπομονη Μινα μου. Και ΄μεις μια απο τα ιδια. Εχει παλινδρομηση και γκρινιαζει. Αυτη τη βδομαδα εχουν φτιαξει λιγο τα πραγματα μπορω να πω! Ελπιζω σε καλυτερες μερες που σιγουρα θα ερθουν!

875manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Οκτ 05, 2011 3:50 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΣΙΑ έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΛΟΓΩ ΧΡΟΝΟΥ..ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΠΩ.ΕΓΩ ΠΕΡΝΑΩ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΙΣΗ ΩΡΑ ΝΤΑΝΤΕΜΑ ΠΟΝΑΩ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΤΡΩΩ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 5 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΑΛΑ ΕΤΣΙ.ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟ ΜΕΙΩΣΑΜΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΠΙΝΕΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΙΝΑΕΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΑΛΙΑ ΟΠΩΣ Κ ΓΩ ΕΝΑ ΚΟΥΡΕΛΙ.ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΦΕΥΓΕΥ ΑΠ ΤΙΣ 6.30 Κ ΓΥΡΝΑΕΙ 8 ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΤΕΤΑΜΕΝΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΔΕ ΣΥΖΗΤΑΩ ΓΙΑ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΝ Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ Κ ΓΩ ΜΕΤΑ..ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..


Υπομονη Μινα μου. Και ΄μεις μια απο τα ιδια. Εχει παλινδρομηση και γκρινιαζει. Αυτη τη βδομαδα εχουν φτιαξει λιγο τα πραγματα μπορω να πω! Ελπιζω σε καλυτερες μερες που σιγουρα θα ερθουν!

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΩ Κ ΤΠΤ ΑΛΛΟ..ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΣΤΕΡΕΕΣ.ΠΟΙΟ ΓΑΛΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΦΡΙΖΟΛΑΚ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις