Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 39]

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΒΑΣΙΚΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΡΕΚΑΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ..Λ ΕΠΙΣΗΣ 3 ΣΕ 1.ΝΟΜΙΖΩ Κ ΤΟ ΜΑΚΛΑΡΕΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 3 ΣΕ 1 ΑΥΤΟ Κ ΘΑΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ..ARDO Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!


Afroditi 1006 -- It's a GIRL- ΠΗΤ 05/12

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY -PHT 24/11 Ρεα

Dionikou -- It's a GIRL -ΠΗΤ 17/11

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- ???

Kikitso -- It's a GIRL

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a BOY - ΠΗΤ 14/11

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattoed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a ΒΟΥ - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
[/quote]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα,κοριτσακια!Εδω γραφουμε απο δω και περα? Very Happy

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhmera koritsia me to kalo ta mpempakia sas na einai gera k tyxera.epeidh eiste se katastash egkymosineis mpwreite na moy peite an eixate oles dekata k apo poia evdomada?k an hta synexomena?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα τσαπερδωνες! Τι κανετε; Ναι κοριτσακι εδω γραφουμε Razz αγγελινα εγω δεν ειχα δεκατα μονο το στηθος ενιωθα ´´διαφορετικα ´´ και πολυ μα πολυ ενστικτο Wink δεν υπαρχει περιπτωση να μην το καταλαβεις, χαλαρωσε ασε το σωμα σου να μιλησει και μην εισαι συνεχεια με το θερμομετρο και στο αγχος! Σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να ερθει ενα μπεμπακι!! Very Happy

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου aggelina!Εγω δεν ειχα καταλαβει οτι ειχα δεκατα και το ανακαλυψα τυχαια την πρωτη μερα καθυστερησης.Ειχα διαβασει οτι αυτο αποτελει συμπτωμα και μετα απο 3 μερες εκανα το τεστ.Αλλα η αληθεια ειναι οτι θερμομεμετρηθηκα μονο μια φορα.Δεν ξερω για ποσο συνεχιστηκε.Επειδη ομως μετα απο ενα μηνα αρρωστησα με ιωση,εκανα πυρετο μεχρι 38 και οταν επεσε ημουν στα κανονικα 36.8.Οποτε δεν φανταζομαι οτι κραταει πολυ καιρο.Δεν ειμαι και 1000% σιγουρη ομως...

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
an soy pw oti exw treia mwra ti tha mou peis?den eixa katalavh tpt mono apo tin katusterisei to katalava oute emetoys oute tpt san na mhn hmoyn egkyos eixa kales egkumosines.twra eixa tin 15 mera tou kykloy ponw sto sththos k prin apo apo 8 meres ponos stin koilia les k tha mou ertei h periodos twra pou prepei na mou erthei stis 12 den exw tpt oute pono ena travigma niwthw xamila ayta elpizw na mhn sas koyrasa k anakatosoyres pou k pou

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχεις κιολας 3 μωρακια?να σου ζησουν τα γλυκουλια!νομιζω οτι ειναι καπως νωρις για να ανησυχεις.Εγω δεν ειχα κανενα συμπτωμα περιοδου παντως οπως ειχα τις προηγουμενες φορες αλλα εμενα τα συμπτωματα εμφανιζονταν 1-2 πριν και οχι παντα.Οποτε μονο η καθυστερηση και κατι τσιμπηματακια χαμηλα στην κοιλια με οδηγησαν να κανω τεστ.Και τα δεκατα τα ανακαλυψα γιατι νομιζα οτι ειχα ουρολοιμωξη και επειδη ετοιμαζομουν για ταξιδι ηθελα να παρω τα μετρα μου!τελικα μονο ουρολοιμωξη δεν ηταν... Laughing

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nai treis latries ta koritsia mou eimai koritsomana 6,4,2.h latries mou .exw 37-37.1 pote me to kalo erxetai to mpempaki sou?me to kalo na einai gero panw apo ola einai omorfo to taksidi ayto

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aggelina μου να σου ζησουν οι κοριτσαροι!!! Καλα τοση εμπειρια! Και στις 3 το ιδιο ενιωθες;;

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggelina25 έγραψε:nai treis latries ta koritsia mou eimai koritsomana 6,4,2.h latries mou .exw 37-37.1 pote me to kalo erxetai to mpempaki sou?me to kalo na einai gero panw apo ola einai omorfo to taksidi ayto

Να σου ζησουν τα ομορφακια σου!Και εγω τοσο ειχα 37.1-37.2 το πολυ.Στην αρχη νομισα οτι ημουν αρρωστη,μετα θυμηθηκα κατι...αταξιες που ειχαν γινει και αρχισε μια γλυκεια αναμονη.Εμενα ειναι πιθανοτατα αγορακι(δεν εχω κανει ακομα β'επιπεδου και ειναι μαλλον ντροπαλουτσικο γιατι δεν μας αφηνει να δουμε καλα εκει κατω! Laughing )και εχω ΠΗΤ 3/12.Ανυπομονω!

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nai ksta treia mou mwra to idio pragma stin 3 emeina me mia fora egkyos giati eixa mia apovolh 5 mhnes prein syllavw tin mikrh k htan k stin epeteio mas eixa tote worhksia ara to hksera alla den eixa k meta tin kathhsterish kanena symptoma,gia ayto den kserw ti exw

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν το θελεις παντως στο ευχομαι ολοψυχα Very Happy τωρα απλα πρεπει να περιμενεις να το επιβαιβεωσεις

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλά, σοβαρά καταλάβατε την εγκυμοσύνη τόσο νωρίς;!!!!!Εγώ που είχα ασταθή κύκλο, το κατάλαβα 2 μηνών!!!Πάω για χοριακή (λόγω ενός αδικαιολόγητου )εμετού και μου λέει:"Συγχαρητήρια, είστε έγκυος 7 εβδομάδων!".Ουάου!!!Καλύτερα βέβαια, γλίτωσα δύο μήνες άγχος!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kamia fora to swma to akous opws me tin worhksia kserw panta otan exw k ayton ton mhna den eixa an exw sporaki stin koilitsa moy tote den exw pesei eksw ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 2 534787

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια μου!καταφεραμε να φτιαξουμε το ιντερνετ και στο εξοχικο οποτε θα σας παρακολουθω και απο εδω! Smile Σημερα εκανα ενα σωρο δουλειες,πιαστηκε η μεση μου...το ξερω οτι δεν πρεπει να κουραζομαι αλλα ποιος θα μου τα κανει?μαμα και πεθερα ειναι εργαζομενες και οι δυο...στην πεθερα μου κιολας ντρεπομαι να της πω ελα να μου μαγειρεψεις και να κανεις δουλειες...

aggelina,ευχομαι να εισαι εγκυος αν πραγματικα το επιθυμεις.Οσο και αν σου φαινεται φορτιο ασηκωτο τωρα,νομιζω οτι αν εισαι οντως εγκυος,θα χαρεις σαν να ειναι το πρωτο παιδακι.Χωρια που αυτη τη φορα μπορει να κανεις τον πριγκηπακο σου!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!
ΑΥΛΙΝ ΤΕΛΕΙΑ Η ΦΩΤΟΓΡΦΙΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΗΝ ΣΕ ΜΑΤΙΑΣΩ!!!!!!
ARDO ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΟΜΟΡΦΟ!!! ΨΗΦΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΒ!!!

3 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
AGGELLINA ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ!!!!!!!!! ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ!!!!!!!!!!!

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
se eyxaristw mora na xairesai to paidaki sou k me to kalo to mwroulinh sou
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 2 893968

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσια,πως ειστε σημερα?Εμεις πηγαμε σημερα για το β επιπεδου το μωρακι μας ειναι μια χαρα αλλα ειναι κ αυτο κοριτσι!!!!!ο αντρας μου χαρηκε κ μενα μου πε οτι αλλαξα 10 χρωματα μολις το πε ο γιατρος!Πηγαμε και μεις στο motherbaby και κλεισαμε κουνια,παρελκομενα και καροτσι με καθισματακι να μας τα φερει Σεπτεμβρη.Διαλέξαμε μια ασπρη κουνια με σχεδιο τη minnie μωρο(σε μωβ θελαμε αλλα δεν εβγαινε)πηραμε τα υπολοιπα μωβ κουνουπιερα κ.τ.λ.Ευχομαι καλα αποτελεσματα και σε σας στο β επιπεδου φιλια

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με το καλό και η τρίτη κορούλα! Τέλεια 3 κοριτσάκια!
Να σας ρωτήσω λίγο κάτι αυτές που παραγείλατε απο το motherbaby, τόσο είναι ο χρόνος παράδοσης? 2 μήνες ++ ή εσείς τους είπατε πότε αν τα φέρουν??

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοιτα νομιζω μου ειπε 1-20 αυγουστου ειναι κλειστα αλλα κ παλι εγω της ειπα οτι τα θελω 20 Σεπτεμβρη αλλα αν θες να πας ρωτα πριν διαλεξεις κατι αν το βιαζεσαι

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aggelina25 έγραψε:kalhmera koritsia me to kalo ta mpempakia sas na einai gera k tyxera.epeidh eiste se katastash egkymosineis mpwreite na moy peite an eixate oles dekata k apo poia evdomada?k an hta synexomena?
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ...ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ Ε??ΕΧΩ ΚΑΕΙ ΣΗΜΕΡΑ.aggelina ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΕΚΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ.ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την afroditi1006 στις Σαβ Ιουλ 09, 2011 12:28 pm, 1 φορά

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
egw den exw kathysterish akoma stis 13 alla exw dekata

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katarina έγραψε:Κοιτα νομιζω μου ειπε 1-20 αυγουστου ειναι κλειστα αλλα κ παλι εγω της ειπα οτι τα θελω 20 Σεπτεμβρη αλλα αν θες να πας ρωτα πριν διαλεξεις κατι αν το βιαζεσαι

Όχι δεν βιάζομαι, απλά απο περιέργεια γιατί έλεγα να τα παραγγείλουμε τέλη Αυγούστου για να μας έρθουν μέσα Σεπτέμβρη ή τέλη.
Απλά επειδή δεν μπορώ να κατέβω Αθήνα, θα τα παραγγέιλω απο το τηλ :S

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις