Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 39]

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!! ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ???? ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΞΑΝΑ ΤΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΑ Η' ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΣΚΑΛΩΣΕ ΠΑΛΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ Embarassed ??? ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΠΑΡΑΛΙΑ (ΗΜΟΥΝ ΚΟΜΑΤΙΑ ΑΠ'ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ) ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ...ΑΛΛΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΖΩΡΙΣ ΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΟ(ΑΝΤΡΑΣ)... Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΗΓΕ ΒΟΛΤΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΩΘΗΚΕ ΕΞΩ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!
ΧΙΟΝΑΤΗ... ΟΚ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ...ΑΛΛΑ ΕΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ...ΒΑΛΤΗΣ ΣΤΟΠΠΠΠ ΕΠΙΤΟΠΟΥ...ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΝΥΣΗΧΕΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ??? ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ 1000% ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΑΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΘΕΤΙΚΑ...!!!!
ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΕΚΑΝΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΥΓΕΙΗ (ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΣΟΥ?), ΟΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ??? ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΚΡΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΓΙΑ ΑΜΝΙΟ, ΤΟΤΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΑΣΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΑΠΙΤΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΓΕΜΙΣΤΑ ΝΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ!!!ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ....
ΠΟΛΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΟΝΛΙΝΕ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ!!! ΒΙΒΙΑΝ.... ΠΟΛΥ ΣΟΥΠΕΡ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! ΕΓΩ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ (ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΓΥΟΣ)ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΟΝΕΙΡΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ... ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ...ΔΙΑΨΕΥΣΤΗΚΑ!!! (Η' ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΤΗΝ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ???? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 606100 )

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολααααααακι! θα χαρω πολυ να τα πουμε και απο κοντα μωρε ειναι αλλο πραγμα να μιλανε 2 εγκυουλες καταλαβαινοντε πιο πολυ! οσο ναναι! Very Happy

Πηνελοπακι το ξερω εχεις πολυ δικιο της το ξεκοψα ... εννοειτε πως μιλησα με το γιατρο και του ειπα.. οτι δειτε εσεις θα μου πειτε αν πρεπει να κανω η οχι, δλδ πχ αν δουμε κατι στην Β' τοτε οκ θα ειμαι ετοιμη κλπ.

Πηνελοπη λες να εχουμε εκπληξεις στην Β' ? χαχαχαχ το'χει το γκρουπ μου φαινετε! Razz Razz

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!

ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ!!!
ΔΙΟΝΙΚΟΥ ΚΟΨΕ ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΕΞΑΛΛΟΥ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕ.

ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ!!! ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 679259

ΧΙΟΝΑΤΗ ΠΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΛΕΟΣ ΦΤΑΝΕΙ!!! ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!

ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ... ΝΙΩΘΩ ΤΥΨΕΙΣ ΗΔΗ... ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ ΛΕΜΕ!!!ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ!!! ΜΑΚΑΡ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΕΤΣΙ ΕΙΤΕ ΠΑΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΙΤΕ ΟΧΙ!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΚΤΑ
ΠΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΒΛΕΠΕΤΕ;;;ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ; ΜΗΠΩΣ ΠΟΥ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ; ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΡΩΤΙΚΑ ΕΒΛΕΠΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ.
ΧΙΟΝΑΤΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΨΕΣ.ΤΡΑΒΑΣ ΟΛΟ ΤΟ ΛΟΥΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ(ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ).ΚΙΚΙΤΣΟ ΖΗΛΕΥΩ...ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ...
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ MOTHERBABY?ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΕΝΑ ΒΡΕΦΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ.ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=18&theid=18&open1=18&open2=&thepid=39&page=1
ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την afroditi1006 στις Παρ Ιουλ 29, 2011 12:46 pm, 1 φορά

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
afroditi1006 μαλλων τα περαστικα πανε για τον μπαμπα της ελενης-χαμομηλακι...οσο για το δωματιο ειναι σουπερ πολυ ομορφο αλλα απο καλο ειναι να δεις κ την ποιοτητα τους!!!


φιλακια..

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatianoula έγραψε:afroditi1006 μαλλων τα περαστικα πανε για τον μπαμπα της ελενης-χαμομηλακι...οσο για το δωματιο ειναι σουπερ πολυ ομορφο αλλα απο καλο ειναι να δεις κ την ποιοτητα τους!!!


φιλακια..

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ.ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΑΘΗΝΑ.ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ...ΤΟ ΕΧΩ ΛΑΤΡΕΨΕΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
afroditi1006 έγραψε:
tatianoula έγραψε:afroditi1006 μαλλων τα περαστικα πανε για τον μπαμπα της ελενης-χαμομηλακι...οσο για το δωματιο ειναι σουπερ πολυ ομορφο αλλα απο καλο ειναι να δεις κ την ποιοτητα τους!!!


φιλακια..

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ.ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΑΘΗΝΑ.ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ...ΤΟ ΕΧΩ ΛΑΤΡΕΨΕΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
Εχουμε παραγγειλει και μεις κουνια κ.τ.λ απο εκει αλλα καλο ειναι να πας γιατι εχει πολλα απο εκει που δεν τα εχει στο site

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
KATARINA ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ..ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΒΕΒΑΙΑ..Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΛΗ???

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΙΠΟΤΑ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!! ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΤΑ 2 ΜΑΣ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 50580 για το παιδακι σου που θα πηγαινει σε πιαδικο σταθμο κ περα απο τα λεφτα ,,θα μαθει πολλα πραγματα εκει κ θα αποκτησει πολλους φιλους...η ανηψια μου βρηκε κ φιλο στο παιδικο χαχαχα....
afroditi1006 ωραιο το δωματιο δεν λεω αλλα αμα δεν τυχει να πας αθηνα μην σκας σιγουρα θα εχει κατι αναλογο κ πιο κοντα σε σενα οπως θεσσαλονικη....πανω κατω τα επιπλακια ιδια ειναι η τιμες αλλαζουν βεβαια....σημερα θα παμε στο χωριο του αντρα μου παω να δω την πεθερα μου κ την γιαγια κ να κανω προμηθειες για μια βδομαδα απο τον μπαχτσε ντοματουλες,αγγουρακια,πιπιριες,φασολακια...μια χαρα τουλαχιστον τρωμρ υγιεινα....

φιλακια/......

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα,κοριτσακια!!!τι κανετε?πως τα πατε με τη ζεστη?

κικιτσο, ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 50580 για τον παιδικο σταθμο!μια χαρα!θα μαθει ο μικρουλης σου πολλα πραγματα και εσυ θα μπορεις να εχεις περισσοτερο χρονο για το μωρακι!

εκει που ελεγα οτι τελειωσαν οι αναγουλες και οι εμετοι,με ξαναθυμηθηκαν χτες!Εμετο ευτυχως δεν εκανα αλλα ειχα αναγουλα ολο το απογευμα και ξαπλωσα νωρις για υπνο.Ξυπνησα μονη μου στις 4 το πρωι και η αναγουλα ηταν εκει!εκανα 3 ωρες να ξανακοιμηθω και τωρα ειμαι σαν ζομπι... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 688264 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 688264 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 688264 δεν ειμαι και στα πολυ καλα μου,μου ριχνει και η μπεμπα κλωτσιες στο στομαχι(λες και το εχει βαλει σημαδι,ρε παιδια!!!)...ολα "υπεροχα"...αντε να τελειωσουν οι αναγουλες!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dionikou ola kala tha pane.Min agxwnesai den nomizw na einai kati Smile
alexia mou pername omorfa.avrio epistrefoume athina kai tha ta leme pio syxna:)
[b]swthria mou
se niwthw!!!!emena me exei prixei me ton giatro genikotera..pou mou eipe ne kopsw ta glyka pou mafinei na kanw mpanio sth thalassa pou oi neoi giatroi den xeroun!!!mia einai h lush:a tous kopsoume ton vixa.egw akomh to prospathw..athanates ellhnides manes!!!!
mhpws emena o mpemphs mou einai polu zwhros?gt klwtsaei OLH mera....Epishs o giatros mou eipe na kanw thn mikrh kampylh.esas poia sas eipe?

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ! ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΓΙΟΣ ΒΡΗΚΕ ΚΟΠΕΛΑ ΚΙΑ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΑΖΙ!! ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ! ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΛΟΓΩ ΟΜΙΛΙΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΑΗΜΤΑΚΙ ΚΑΙ 200Ε ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ....ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ! ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΥΠΕΡ!!!!
CARRIE ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ... ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ;;
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΠΙΕΣ ΛΕΜΟΝΑΔΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΠΙΑΝΕ!!

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 93981 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 517142
ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΖΕΣΤΕΝΟΜΑΙ ΠΟΟΛΛΛΥΥ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΟΥΤΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ...

ΚΙΚΙΤΣΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 50580 ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ,ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΦΙΛΟΥΣ,ΘΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΧΙΟΝΟΥΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ 11 ΜΕ 5 ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ.

ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΑΙΖΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 136747 ,ΤΟΝ ΕΠΕΡΝΑ ΒΟΛΤΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 429657 ,ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΥΑ...ΑΑΑΧΧΧΧ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 788471

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 531909

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
afroditi1006 έγραψε:ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΕΝΑ ΒΡΕΦΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ.ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=18&theid=18&open1=18&open2=&thepid=39&page=1
ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΚΑΤΙ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΕΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ; ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΙΛΚΙΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥ-ΚΟΥ

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΝΑ ΔΥΗΜΕΡΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...Ε ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΤΟΥΣ???

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


καλησπερααααααα! σας διαβασα οσο μπορεσα κοριτσια μου πωπω με εχει πιασει παλι τρελλη υπνηλια κοιμαμαι ορθιααααα μηπως με χαλαρωνει το μαγνησιο? χμμ Rolling Eyes

Αφροδιτακι δεν το πιστευω το ιδιο δωματιακι θα παραγγηλουμε??? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 215994 δεν ειναι τελειο? Razz Razz

κοριτσια δνε την περνω μαζι μου στο γιατρο -εννοειτε- γιατι ειναι πολυ αγχωτικη και δε θελω,σε αντιθεση με μενα που ειμαι νιρβανα.. μεχρι να με κανει τουρμπο βεβαια Razz

Αστα Carrie μου και συ ακους διαφορα ε? τι ν πω ρε γαμωτο! μας φουντωνουν χειροτερα ενω πιστευουν οτι ειναι για καλο μας???

Πολααααακι και γω προχθες εβλεπα τη μπεμπα στον υπνο μου οτι τη θυλαζα και με κοιταγε στα ματια ηταν τοσο αληθινο .. πραγματικα απιστευτο!!!

τατιανατσι τι κανεις? κικιτσακι μπραβο για το μικρο σου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 215994

Αυλιν φιλακια!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμομηλακι γυρησαν οι ατιμες? υπομονη ρε γαμωτο τι να κανουμε? προσπαθησε να κανεις μικρα γευματακια να μην αφηνεις το στομαχιο πολλες ωρες αδειο, και αν δεν μπορεις μασουλαγε κανενα κρακερ η φρυγανια βοηθανε αρκετα! και πανω απ ολα υπομονη!

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
afroditi1006 έγραψε:KATARINA ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ..ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΒΕΒΑΙΑ..Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΛΗ???
Καλησπέρα,σορυ για την αργοπορία,κοιτα σε σχέση με ένα αλλο πρατηριο που πηγα παλι για να δω μου φανηκαν πιο καλα!Ηταν το ξυλο πιο βαρυ ρε παιδι μου αν με καταλαβαινεις.Παντως σε συμβουλευω να το κανεις εσυ το ταξιδάκι και οχι οι δικοι σου αλλο να βλεπεις κάτι με τα μάτια σου κ άλλο να στο μεταφέρουν!!

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΙΠΟΤΑ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 50580 κοπελίτσα μου και μας πρώτη φορά κάναμε αιτηση και περάσαμε 1η στην 1η μας επιλογή!!!Και να φανταστείτε ότι στον ίδιο σταθμο έστελνα πριν απο 6 χρόνια περίπου τη μεγάλη μου και πλήρωνα γύρω στα 400 το μήνα!!!Κ τώρα τσάμπα.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!! ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΤΑ 2 ΜΑΣ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!
Και γω αυτό σκεφτόμουν και για το μωρό αλλά και για τη μεσαία να μην κάθεται το κακόμοιρο μέσα

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου καλισπέρα!

Ευχομαι όλες σας να είστε καλά!Πολλές σελίδες και περισσότερες μέρες κατά τη διάρκεια των οποίων δεν κατάφερα να σας γράψω...

Τα νέα μας πάρα πολύ καλά καθλως σήμερα είχαμε την τελική εξέταση απο την οποία θα εξαρτιώταν εαν θα κάναμε αμνιο.Κάτι σαν επαναληπτική β επιπέδου!Όλα πήγαν τέλεια, η μπέμπα μεγαλώνει και αναπτύσεται φυσιολογικά...και ΔΕΝ θα κάνουμε αμνιο!!!Είμαστε αισίως στα 560 γρ η μόνη παρατήρηση του υπερηχολόγου ήταν στενότερη παρακολούθηση της μικρής και του εαν παίρνει βάρος μετά την 28η εβδομάδα...

Έτσι λοιπόν όπως κάθε κουκουβάγια-μανούλα την είδα κούκλα και παρατήρησα το πόσο πολύ μοιάζει στη πεθερά μου...ουφ πάει κι'αυτό μπορώ να επιστρέψω στα "πρωην" ομφαλικής εφεύρεσης ρόζ όνειρά μου!

Για άλλη μια φόρά να ευχαριστήσω όλες σας για την υποστήρηξή σας και για την θετική σας ενέργεια!Ξέρετε πολύ καλά τι αισθήματα έχω δημιουργήσει για εσάς!!!Να είστε όλες σας καλά και ευτυχισμένες με τα παιδάκια σας στις αγκαλίτσες!

και κορίτσια χαλαρά...φτάσαμε αισίως στη μέση και προχωράμε με αισιοδοξία και δύναμη!!!

Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ!!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάρες γεια σας και από εμένα!έχω χαθεί ελαφρώς γιατί είμαι σε διακοπές!Απολαμβάνω μπανάκια, βολτίτσες και...παγωτάκια by the sea!!Δεν είχα χρόνο να διαβάσω τα νέα σας, εύχομαι όμως να ειναι όλα όπως πριν, καλά και όμορφφα!
Στέλλα μου διάβασα τα νέα της ζουζούς σου, ήμουν σίγουρη, όλα καλά και χαρούμενα!Από σήμερα ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!! I love you I love you I love you !Πέμπτη που ανεβαίνω Αθήνα θα ξαμολυθούμε για ψωνάκια να προλάβουμε τις εκπτώσεις;;χιχιχιι!!!!!
Πολλά φιλιά σε όλες κορίτσια, να περνάτε καλά΄οσο μπορείτε, να απολαμβάνετε τις στιγμέςν γαλήνης ή ακόμα και αυτές της γλυκιάς αναμονής!Καλό βραδάκι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 20 654316

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν Χιονατουλίνι μου όμορφο σου στέλλνω πολλά φιλιά και σε καλωσορίζω στο club των "τρελλαμένων μαμάδων"...η δικιά μου παίρνει βραβείο πίστεψέ με!!!

Χαμομηλάκι περαστικά για τον μπαμπά σου!Προσέξουμε δεν προσέξουμε πιστεύω πως ότι είναι να γίνει θα γίνει οπότε...Φιλιά σου στέλλνω μικρή μου!

Αλεξία μου φιλάκια πολλά!Ευχαριστώ που ειδοποιήσες τα κορίτσια!

Κορίτσια μου η Αρετούλα-Ardo είναι διακοπούλες και είναι μια χαρούλα!Η μπεμπούλα της το ίδιο καλά!!!

Νατάσα καλή επιστροφή!Ελπίχω να ξεκουραστίκατε αρκετά και να γεμίσατε μπαταρίες!

Mamax προσωπικά ζητώ συγγνώμη εαν δεν απαντώ σε κάποιο δημοσίευση αλλά ειληκρινά όταν μαζεύονται πολλά μυνήματα θέλοντας και μη αποσυντονίζεσαι!!!η Συγγνώμη ησχύει και για κάποιο άλλο μέλος της ομάδας που μπορεί να ρωτάει κάτι και να ξεχνιέμαι και να μην απαντάω!...όσο για την βαλίτσα επειδί εμείς θα γεννήσουμε στις 37 εβδομάδες κάπου στον 7ο θα αρχίσω να την φτιάξω πρώτα ο Θεός.Θα προτημήσω και εγώ δυο βελουτέ φόρμες που έχω αλλά για την πρώτη μέρα(καισαρική) θα βάλλω νυχτικό με ρομπίτσα!

τατιανούλα μου - πάθος μου - ερωτική μου κρυφή επιθυμία...τα είπα όλα...έχουμε χαθεί το ξέρω θα δώ τι θα κάνω με το διαδίκτυο!

Κικίτσο μου μπράβο για τον παιδικό σταθμό!Ετσι θα είστε εσύ και ο μπεμπουλίνος τα δυό σας!!!

Βίβιαν μου αρέσει πολύ η ιδέα μπεμπουλίνας με το όνομα Σίλια αλλά είμαι σίγουρη πως θα είναι αγορίνος....άλλωστε πρέπει να συμπεθερέψουμε!!!

Πολάκι καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!Σου εύχομαι μι αήρεμη εγκυμοσύνη και ο'τι καλύτερο!!!

Μαράκι 85, Μόρα, Πηνελόπη, Pumpkin και σεόλες τις υπόποιπες στέλλνω φιλιά και την αγάπη μου!!!

Για άλλη μια φορά ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την υποστήρηξή σας!!!

Να περνάτε υπέροχα συγγνώμη για το μεγάλο ποστ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις