Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
33 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 33 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 39]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σωτηρια χρονια πολλα για την γιορτη σου κοριτσι μου,αντε κ του χρονου με την μπεμπα αγκαλια να γιορτασετε!!!!!Στελλιτσα,χαιρομαι που ολα πανε καλα!!!!!Με το καλο να την κρατησεις στην αγκαλια σου κουκλα μου...!!!!Carrie,καλα αποτελεσματα την Τριτη σου ευχομαι..!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νασαι καλα Αλεξακι μου με το καλο και ο μπεμπαρος σου!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 654316

υγεια σε ολες και ολα καλα μεχρι τελους απο καρδιαςςςςςς! I love you

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:νασαι καλα Αλεξακι μου με το καλο και ο μπεμπαρος σου!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 654316

υγεια σε ολες και ολα καλα μεχρι τελους απο καρδιαςςςςςς! I love you
Να εισαι καλα κουκλα μου, κ οπως τα λες.....Υγεια πανω απ'ολα σε ολες κ με το καλο να γεννηθουν τα μωρακια μας...!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 654316

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!! ΕΙΔΕΣ ΤΑ ΘΥΛΗΚΑ;ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΑ!ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΠΤ ΑΚΟΜΗ! ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ..
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑΧ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΑΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ... ΟΤΙ ΓΛΕΙΤΩΝΕΙΣ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.. ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗΤΕΡΗ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΑΝΑ ΕΓΩ ΔΛΔ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ;;; ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΕΤΣΙ..
ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΚΑΙ ΒΑΛΑΤΕ ΣΤΙΚΕΡΑΚΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΧΑΖΗ ΕΙΜΑΙ ΠΙΑ;;;;

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως το κικιτσακι μας! σευχαριστω πολυ γλυκια μου για τις ευχες με το καλο και το νινι σου!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 215994

τι σε δυσκολευει στο τικερακι? να σε βοηθησω εγω αν θελεις

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΕΝΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα τι κάνετε??Smile Εμείς σήμερα είμαστε μόνοι μας με τον μπέμπη και είπαμε να δούμε τα του baby shower!Σας το είπα ότι θα κάνω ένα αρχές Οκτώβρη ε?Αφήστε έχω βρει τέλεια πραγματάκια στο ιντερνετ!!!!!Έχω ήδη παραγγείλει διάφορα και έχω φτιάξει τις προσκλήσειςSmile ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 215994

Κικίτσο δεν είναι τόσο δύσκολο. Θα φτιάξεις το τικεράκι στο αντίστοιχο site και μετά θα πάρεις τον html κώδικα και θα το κάνεις επικόλληση στις υπογραφές σου (στο tab το προφίλ μου).

Χθες το βράδυ ο μπέμπης έδωσε ρέστα πάλι!!!Χοροπηδούσε τόσο πολύ μέσα στην κοιλιά μου και εγώ η καημένη ήθελα τόσο πολύ να κοιμηθώ που κάποια στιγμή νόμιζα ότι είχε πάει 4 το πρωί και ήτανε μόνο 11!!!Αρχίσαμε από τώρα μου φαίνεται!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου!!!


Κατ'αρχην,χιονατουλα χρονια πολλα χτες για τη γιορτη σου!να εισαι πολυχρονη και να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη στο υπολοιπο της και να χαιρεσαι την μπεμπουλα σου οσο πιο πολυ μπορεις!Ειμαστε στο εξοχικο και χτες γινοταν εδω τρελος χαμος με μωρα,εγκυους,σκυλια,γιαγιαδες,μαμαδες,τι να σας λεω,μια τρελοοικογενεια ειμαστε...σημερα ειμαστε πιο ησυχα,εχουμε μεινει μονο εγω και ο αντρουλης και...φυσικα η μπουμπουκιτσα μας που χοροπηδαει σαν τρελη ιδιως οταν μπαινω μεσα στη θαλασσα.Της αρεσει πολυ να κανω μπανιο κι εγω! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Οσον αφορα,κοριτσια,το ζητημα καισαρικη 'η φυσιολογικος τοκετος,δεν εχω κανενα κολλημα...ο,τι χρειαστει για το μωρο εκεινη τη στιγμη.Εγω γεννηθηκα με καισαρικη γιατι ηταν αμεση αναγκη και η μονη λυση και εχω πολυ κακους συνειρμους αλλα εννοειται οτι θα κανω ο,τι πει ο γιατρος.Υπαρχει μια περιπτωση να κανω καισαρικη λογω χαμηλου πλακουντα.Αν δεν σηκωθει οσο πρεπει,θα κανω χωρις δευτερη σκεψη,δεν διακινδυνευω τπτ.Ο γιατρος μου ειναι υπερ του φυσιολογικου γενικα αλλα μου δηλωσε επισης οτι δεν θα ρισκαρει τπτ αν ο πλακουντας δεν μας κανει τη χαρη...

παω να ριξω μια βουτιτσα στη θαλασσα,εχει υπεροχη μερα σημερα!!!μακια!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια...χαθηκα εχω να μπω γυρω στις 3μερες..ειχα μουσαφιρια ηρθε η κουμπαρα μου απο αθηνα με τον γιο της 8χρονων κ δεν μπορουσα να ησυχασω..ο.κ. καλοι χρυσοι αλλα κουραστηκα το να εξηπηρετω κ να προσπαθω να μην βαρεθουν κ.τ.λ....το αλλο που εχω ειναι οτι οπου κ να παω προσπαθω να προσαρμοστω οσπου να μην ενοχλω κανεναν κ να προσπαθω να μπω στο δικο τους προγραμμα,,δηλ πηγαμε αθηνα εγω ξυπνουσα νωρις να μην λενε α ηρθε κ ολοι μερα κοιμαται π.χ. να βοηθησω οπου μπορω κτ.λ. η κουμπαρα μου κοιμοταν μεχρι της 12 λες κ ειναι σπιτι της και''γω σαν την χαζη επρεπε να καθομαι να περιμενω να ξυπνησω ,,εγω συνηθως 2-3 τρωω μεσημεριανο κ αυτοι τρωαγανε 1 πρωινο....ΕΛΕΟΣ ολοι στον κοσμο τους..αφου οταν εφυγαν λεω στον αντρα μου ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αχαχαχχαχ..το ξερω γαιδουρια μεγαλη αλλα δεν δεν δεν μπορουσα αλλο...
κοριτσια ο μπεμπης ολοι μερα στριφογυρναει ,,εχω τρελη φαγουρα στο στηθος αν κ βαζω συνεχεια κρεμα μηπως κανει τιποτα αλλα μπα!!!αυτα φιλακια...

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="aylin"]
mamax έγραψε:να μην φοβασαι πολα μωρα περνουν θεση ακομα και τελαιυτεα στιγμη!!!
και εγω εχω ενα τεραστιο ινομυωμα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 215994
αλλα μην μασας τιποτα τωρα εδω που φτασαμε θα βγει θελει δεν θελει και ολα θα πανε καλα στην χειροτερη θα κανουμε καισαρικη που ειναι μια στο τοσο χιλιαδες με ινομυωματα γεννησαν φυσιολογικοτατα στο λεω επειδη απο την αρχη εχω τραβιξει πολυ ανχος και κλαμα γιαυτο. εγω προβληματιζομαι μονο αν κανω καισαρικη για 1 λογο αμα θα μπορω μετα στο σπιτι να ειμαι καλα και να φροντισω το μωρο γιατι περαν του αντρουλη μου που θα με βοιθαει οταν δεν δουλευει δεν εχω κανεναν αλλο να βοιθησει μονο αυτο με προβληματιζει Sad .
αν εσυ εχεις βοιθεια μην μασας τιποτα.

Mamax επειδή ο γραπτός λόγος πολλές φορές παρεξηγέιτε...τι εννοείς με το..."άντε και στη ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ θα κάνουμε καισαρική?"
Εγώ θα γεννήσω με καισαρική για προσωπικούς και ιατρικούς λογους...Που το κακό???Θα ήμουν καλύτερη μητέρα εαν γεννούσα φυσιολογικά?





χαχαχαχα πολυ καλο!!!!!!!! Laughing
γιατι μονο ως αστιο μπορω να το λαβω αυτο που ειπες!!!!
αμα διαβασεις πιο προσεκτικα λεω οτι προφανος και εγω καισαρικη θα κανω λογο ινομιοματος αυτο ειναι το χειροτερο που μπορω να παθω να κανω καισαρικη, τωρα αυτα που λες για καλυτερες μητερες προφανος τα λες λογο ορμονων!!!
γιατι δεν ειπα κατι τετιο ελεος

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΛΕΕΙ ΜΕ ΠΑΙΔΙ 8 ΕΤΩΝ; ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΩΙΝΟ ΣΤΙΣ 1;
ΛΟΙΠΟΝ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΑΡΧΙΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΑΙΣΘΗΤΗ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ..
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟ!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερουδια κοιλιτσες!!!

τι κανετε?εγω παραμενω εδω στο εξοχικο,απο χτες μονο εγω με τον αντρουλη μου και συντροφια την απολυτη ησυχια χωρις μωρα και σκυλια...μαλλον σκυλια εχουμε αλλα κατα τ'αλλα ΗΣΥΧΙΑΑΑΑ!!!

τατιανουλα,καταλαβαινω απολυτα ποσο ζοριστηκες με τα μουσαφιρια σου.Εγω ειχα το ιδιο προβλημα την περασμενη εβδομαδα εδω περα.Ημασταν πολλοι ανθρωποι στο ιδιο σπιτι+ενα μωρο και φυσικα ηταν αδυνατο να συγχρονιστουμε...Ξυπναγα στις 8.30 και τρωγαμε πρωινο στις 11.30 γιατι ελεγα "ασε,μωρε,να φαμε ολοι μαζι..."...μετα ολα εμεναν πισω,ποναγε εμενα αφορητα το στομαχι,μετα μεσημεριανο στην καλυτερη στις 4+ ...αντε μετα να συνελθω εγω με τους σιδηρους και τα υπολοιπα χαπια...Και ολο λεγανε οι υπολοιποι "καλε,το κοριτσι ειναι εγκυος,το ταλαιπωρουμε ετσι" αλλα ολοι μαζι χασομερουσαν και γινοταν αυτο.Αντεξα 3 μερες,μετα ευτυχως ηρθε ο αντρας μου και τους εβαλε στη θεση τους και απο χτες που ειμαστε και μονοι μας κανουμε το προγραμμα μας και δεν εχω κανενα προβλημα!

Σημερα εχω στειλει τον αντρα μου να παρει και τις εξετασεις που εκανα την Παρασκευη και του εχω πει να με παρει τηλ. να μου πει οτι ολα ειναι καλα.Ακομα δεν με εχει παρει,ανησυχω λιγο...ελπιζω απλα να χασομεραει και να μην κουβεντιαζει τπτ σοβαρο με το γιατρο...αχ,βρε κοριτσια,τι αγχος και αυτο με τις εξετασεις.Καθε φορα που ειναι να παρω αποτελεσματα,το προηγουμενο βραδυ βλεπω αγχωτικα ονειρα.Χτες ειδα οτι θα πηγαινα ταξιδι στην Ινδια(!!!!) και ετρεχα να προλαβω το αεροπλανο,και δεν εβρισκα το τσεκ-ιν,ουτε το τερμιναλ,ουτε το αεροπλανο και μετα ηρθε ξαφνικα ενας διαιτολογος(!!!) και με ζυγισε και ειπε "6 μηνων εγκυος και εχεις παρει 10 κιλα?απαραδεκτο!"...μιλαμε για παρανοια!!!τωρα που το σκεφτομαι γελαω με τα κουλα που βλεπω...φυσικα δεν εχω παρει 10 κιλα αλλα ξυπναω εντρομη!

Αυτααααα!!!παλι ενα τονο εγραψα!!!πολλα πρωινα φιλακια !!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και από μένα!!Και εγώ περιμένω κόσμο αυτή την βδομάδα και την επόμενη , ευτυχώς θα είναι ο αδερφός μου με την φίλη του μόνο οπότε δεν θα έχω πρόβλημα. Πιο πολύ με αγχώνει που θα έρθει ο πεθερός μου για ένα βράδυ παρά αυτοί!Αυτό πάντως βρε χαμομηλάκι με την γνωστή ατάκα "έγκυος είναι το κορίτσι ,αχ το ταλαιπωρούμε" πού μου την δίνει όταν το καούω από ανθρώπους που το λένε μόνο για να το πούνε!!Τι να πεις βρε παιδί μου για μερικά πράγματα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Είμαι και εγώ σε αναμονή για τα αποτέλεσματα της καμπύλης που τα περιμένω να μου τα στείλουν με mail σήμερα μόλις βγούνε και αύριο-μεθαύριο θα πρέπει να πάω να πάρω και την καλλιέργεια που ζήτησα να μου κάνουνε. Λέτε να έκανα βλακεία που το ζήτησα χωρίς να μου το πει ο γιατρός και εν αγνοία του?Αλλά ρε κορίτσια έχω τόσα υγρά και όταν του το είχα πει (γιατί τα έχω τόοοσο καιρό και τώρα είναι και περισσότερα) δεν φάνηκε να ανησυχεί. Αλλά επειδή εγώ τις κολπίτιδες τις έχω για πλάκα είπα να πάρω την πρωτοβουλία. Μπορεί να έγινε κάτι?Άλλωστε μόνο με μπατονέτα μου πήρε δειγματάκι και χωρίς κολποδιαστολέα λόγω εγκυομοσύνης..Ελπίζω να μην τα ακούσω από τον γιατρό και βασικά ελπίζω να μην δείξει τίποτα για να μην χρειαστεί να του το πω Razz Razz Εκτός και αν του το πούνε στο μικροβιολογικό Embarassed Embarassed Embarassed

Κατά τα άλλα δεν κοιμήθηκα καλά χθες Crying or Very sad Το παθαίνω όποτε κοιμάμαι μόνη μου τελευταία ,βλέπω τρομακτικά όνειρα (είδα χθες ότι κάποιος μπήκε στο σπίτι με ένα μαχαίρι και τον κλείδωσα στην τουαλέτα και φώναζα βοήθεια αλλά κανείς δεν με άκουγε γιατί δεν έβγαινε η φωνή μου) και πετάχτηκα στον ύπνο μου!Δεν ξέρω αν τρόμαξε και ο μπεμπάκος μαζί με μένα γιατί άρχισε να ρίχνει κάτι γερές κλωτσιές μες την νύχτα..Επίσης από το πρωί με πονάει το στομαχάκι μου,αλλά όχι αναγούλα ή κάτι, πόνος κανονικός..Ουφ..άντε να δούμε πως θα περάσει και αυτή η βδομάδα..

Υ.Γ. Συγνώμη που είμαι τόσο γκρινιαράκι Δευτεριάτικα.. Rolling Eyes Rolling Eyes

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
carrie μου,δεν εισαι γκρινιαρακι,ειμαστε σε κατασταση υπ'ατμον μονιμως γι'αυτο ειμαστε ετσι!λογικο!και μην σε ανησυχει που εκανες την εξεταση,δεν προκαλει απολυτως τπτ.Και αφου εχεις και τις κολπιτιδες για πλακα,καλα εκανες και την εκανες.Ο ξαδερφος μου παντως που ειναι μικροβιολογος μου ελεγε οτι δεν βαζουν ολοι οι γιατροι καλλιεργεια και καποιοι μονο βαζουν στον τελευταιο μηνα.Εμενα ο δικος μου εχει άλλα πρωτοκολλα και ειναι εξετασεις-freak που ειναι μεν καλο αλλα πολυ αγχωτικο για μενα.Παλια οι μαμαδες που δεν τα ειχαν ολα αυτα?ουτε υπερηχους δεν εκαναν!καμια εξεταση αιματος και εξω απο την πορτα...

Μολις με πηρε ο αντρας μου και μου ειπε οτι δεν εχουν βγει ολες οι εξετασεις μου αλλα οσες εχουν βγει ειναι ΟΚ.Μπαινω στον τρελο πειρασμο να πρω τηλ. τον ξαδερφο μου να μου πει ποιες βγηκαν γιατι η αληθεια ειναι οτι πρωτη φορα δεν εχουν βγει ολες και μου εχουν μπει ψυλλοι στ'αυτια...Βεβαια προηγηθηκε και Σ.Κ...λετε αν τον παρω,θα με πει τρελη?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι δεν θα σε πει τρέλη!Το πολύ πολύ να το ρίξεις στις ορμόνες... Wink Wink Wink

Εγώ μόλις πήρα τα αποτελέσματα της καμπύλης με μαιλ και δεν μου φαίνονται καλά Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Δεν είμαι και γιατρός αλλά...Θα πάρω τον γιατρό σε καμία ώρα και με βλέπω να επαναλαμβάνω και να μην ξαναβλέπω γλυκό μέχρι να γεννήσω... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CARRIE MOY ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΑΔΙΚΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΞΕΡΟΥΝ . ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΝ, ΑΝ ΕΙΑΝΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΧΩΘΗΚΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ....
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ( ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ) ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ!!!
ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΚΟΣΜΟ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΛΟΓΩ ΓΑΜΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΓΙΟΥΒΕΤΣΑΚΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω αγχωθεί πάρα πολύ όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά γιατί αισθάνομαι ότι εγώ φταίω που δεν προσέχω με τα σκατογλυκά και τσιμπολογάω συνέχεια..Μου είπε να πάω να κάνω την μεγάλη με τις 4 λήψεις (μία νηστική και μετά ανά ώρα για 3 ώρες)..Έχω τρομοκρατηθεί με το τι μπορεί να βγει..μόνο αυτό σας λέω..Και επίσης γιατί το πρωί έφαγα 2 φρυγανιές με μαρμελάδα και τώρα ήπια και ένα χυμό.. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την kikitso στις Δευ Αυγ 08, 2011 12:32 am, 1 φορά

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Έχω αγχωθεί πάρα πολύ όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά γιατί αισθάνομαι ότι εγώ φταίω που δεν προσέχω με τα σκατογλυκά και τσιμπολογάω συνέχεια..Μου είπε να πάω να κάνω την μεγάλη με τις 4 λήψεις (μία νηστική και μετά ανά ώρα για 3 ώρες)..Έχω τρομοκρατηθεί με το τι μπορεί να βγει..μόνο αυτό σας λέω..Και επίσης γιατί το πρωί έφαγα 2 φρυγανιές με μαρμελάδα και τώρα ήπια και ένα χυμό.. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 534787


calm down,calm down!!σιγουρα δεν εχει ερθει η καταστροφη με τις 2 φρυγανιες και το χυμο!καλυτερα να περιμενεις να δει τα αποτελεσματα ο γιατρος γιατι μπορει να εχει τελειως διαφορετικη θεωρηση.Καλο ειναι να περιορισεις τα γλυκα για καθε ενδεχομενο...μιλαω βεβαια εκ του ασφαλους γιατι εμενα μου φερνουν ακομα αναγουλα και δεν τρωω καθολου σχεδον αλλα στο πρωινο τρωω μαρμελαδα Embarassed Embarassed Embarassed ζαχαρο βεβαια εχω λιγοτερο απο πριν την εγκυμοσυνη αλλα ακομα δεν εχω κανει την καμπυλη.Θα την κανω 23/8,μου εχει βαλει μικρη ομως.Μην αγχωνεσαι προκαταβολικα...μπορεις να του στειλεις τα αποτελεσματα με μεηλ για να σου πει και να ηρεμησεις λιγο?

εγω φυσικα δεν κρατηθηκα και πηρα τηλ. στο μικροβιολογικο και ειχα και το ψεματακι ετοιμο (οτι και καλα δεν βρισκω το Θανο και να μου πει ο ιδιος...ΜΟΥΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!) αλλα το σηκωσε η μία παρασκευαστρια και μου λεει ο γιατρος κανει αιμοληψια,παρε αργοτερα...δεν εχω ξαναπαρει,ξάδερφος ειναι,αν εχει κατι να μου πει,ελπιζω να με παρει ο ιδιος...ετσι λεω στον εαυτο μου για να μην κανω και σηκωσω το τηλεφωνο,να δω ποσο θα το αντεξω.Μπορει να παρω κατα τις 12 παλι...ειμαι αξιοθρηνητη,το ξερω! Shocked Shocked Shocked

by the way,μου πρηστηκε λιγο το ενα μου ποδι(!!!μα το ενα?)εσας σας πρηζονται γενικα?εμενα ποτε-ποτε...με βλεπω με τα ποδια τον ανηφορο...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παντως να ξερετε...συμφωνα με μελετες η Δευτερα ειναι η πιο αγχωδης μερα της εβδομαδας (στα ξημερωματα της σημειωνονται τα πιο πολλα εμφραγματα και καρδιολογικα περιστατικα).Το λεω γιατι μας βλεπω τσιτα σημερα... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 215994 Τυχαιο?δεν νομιζω!

Για να παρουμε ολες μια βαθεια ανασα!Ξεκιναω εγω...ααααααααααχχχ!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κικιτσάκι ωραίο το τικεράκι αλλά πρεπει να το βάλεις να βγαίνει σαν υπογραφή!!Πήγαινε επάνω στην σελίδα εκεί που λέει Προφίλ (είναι στην ίδια γραμμή που λέει φορουμ,αρχική κλπ) και μετά πήγαινε στο tab που λέει υπογραφή και κάνε επικόλληση εκεί τον κώδικα!!

Χαμομηλάκι μίλησα με τον γιατρό Crying or Very sad Crying or Very sad Αύριο πήρα άδεια να πάω να κάνω την μεγάλη.. 100μλ!!!Θα πιω και ένα λίτρο αρκεί να βγουν καλά τα αποτελέσματα!!!Και ναι μπορώ να πω επισήμως ότι είμαι ΦΡΙΚΑΡΙΣΜΕΝΗ!!!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΒΛΕΠΩ!!! ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 679259

ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

CARRIE ΜΟΥ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΗΛ. ΚΑΙ ΣΕ ΒΑΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΛΙ??
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!

ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΑΣΕ ΑΠΟ ΟΝΕΙΡΑ ΧΘΕΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΝ ΚΛΕΦΤΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΑΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΧΤΥΠΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ!!!


ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ. ΑΣ ΒΓΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣΤ ΕΡΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ.

ΣΤΕΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.


ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Χαμομηλάκι μίλησα με τον γιατρό Crying or Very sad Crying or Very sad Αύριο πήρα άδεια να πάω να κάνω την μεγάλη.. 100μλ!!!Θα πιω και ένα λίτρο αρκεί να βγουν καλά τα αποτελέσματα!!!Και ναι μπορώ να πω επισήμως ότι είμαι ΦΡΙΚΑΡΙΣΜΕΝΗ!!!!!

carrie μου,σε καταλαβαινω γιατι ειμαι το πιο αγχωδες ατομο στον κοσμο αλλα πρεπει να εισαι ηρεμη γιατι το ζαχαρο ανεβαινει και με το αγχος,να το ξερεις.Αν σε μετρουσαμε τωρα,δεν θα ηθελες να ξερεις.Και η χοληστερινη,στο λεω εγω που με διατροφες,γυμναστηρια και φαγητα με λιπαρα 0-3% την εχω παντα τροφαντη!τωρα στην εγκυμοσυνη δεν την μετραμε καν,δεν θελει κανεις να ξερει!την μεγαλη δεν εκανες και τις προαλλες?δεν ειναι πολυ κοντα για να την επαναλαβεις?δεν ξερω κιολας,απλα εμενα ο γιατρος μου εχει αφησει την καμπυλη να την κανω μεταξυ 23ης και 25ης εβδομαδας,ενω ο μικροβιολογοξαδερφος μου ειπε οτι ολες σχεδον την κανουν μεταξυ 25ης και 27ης.Βεβαια ο γιατρος ξερει καλυτερα,για να σου το ειπε,εχει τους λογους του.Πρεπει να μεινεις 12 ωρες τωρα χωρις γλυκο,αν και νομιζω οτι ειναι περιττο να σου το πω.

Λοιπον,δεν παιρνω κανενα τηλεφωνο τον μικροβιολογοξαδερφο παλι,και ας ειναι 12...αυριο παλι,ολα μαζι,η μερα δεν το εχει πολυ σημερα :Μολις με πληροφορησε η θεια του αντρα μου απο κατω οτι της αρρωστησε το κοκερακι της και το παει στον κτηνιατρο...Crying or Very sad Crying or Very sad δεν το εχει,σας λεω!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόρα μου η τιμή νηστέως ήτανε 65 με τιμές αναφοράς 55-115 και στην μία ώρα ήτανε 162 με τιμές αναφοράς 110-170 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 585182 Οριακή θα την έλεγα και εγώ γενικώς..Μα καλά με μαξιλάρι ακινητοποίησες τον κλέφτη??Εγώ τον κλείδωσα στο μπάνιο!!!!

Χαμομηλάκι μάλλον έχει κανα ανάδρομο Ερμή πάλι??Δεν ξέρω τι να σου πω για το πότε πρέπει να την κάνω, μάλλον οι απόψεις διαφέρουν από μικροβιολόγο σε γυναικολόγο..Θα μείνω σήμερα νηστική και αύριο πρωί θα πάρω ένα πάκο περιοδικά και θα πάω να περάσω την μέρα μου στο μικροβιολογικό..Τουλάχιστον πήρα άδεια από την δουλειά οπότε θα χαλαρώσω λίγο μετά..

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ Μ'ΕΝΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΣΑΣ...

ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΔΙΑΚΡΙΝΩ...ΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΟΛΕΣ..ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΦΤΑΙΝΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 4872

CARRIE ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ,ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ,ΛΟΓΙΚΑ...

ΑΝΤΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 597524 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 884648 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 29 912791 ΚΑΙ ΕΧΩ ΞΕΣΚΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις