Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
144 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 144 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 39]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααα! χαμομηλακι και μορα μου! σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες με το καλο τα νινακια σας κοπελες μου!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 215994

καλα αποτελεσματα σε ολες!

πριν λιγο μου ηρθε το μπιμπερακι! ειναι γαματο! χαχαχαχαχα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 328109

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάρες,χαλαρά!!!!
ο,τι και να είναι, εδώ που έχουμε φτάσει όλα αντιμετωπίζονται!Το φάγαμε το γάιδαρο!!!!! Wink Wink Wink Wink

Νατασσάκι μην αγχώνεσαι καθολου για την καμπύλη, το σημαντικό ειναι τί θα δείξει η τελευταία μέτρηση (μετά το τρίωρο).Ισως χρειαστεί να μετριάσεις τα γλυκά αλλά μόνο αυτό!Σιγά το πράγμα!Και μην ακούω για ενοχές για ...τη μαρμελάδα που έφαγες, γιατί όπως βλέπεις όλες μας κάθε μέρα τσακίζουμε παγωτά, γλυκά, κρέπες κτλ!!!Νομίζω ότι εσύ συγκεκριμένα κάνεις από τις πιο συντηρητικές διατροφές....Οχι ενοχές λοιπόν!Ο,τι και να είναι (αν είναι κάτι βέβαια), γίνεται!

Φιλιά και καλημέρες σε όλες του κλαμπ μας!!!και...keep smiling, για να κάνετε τους άλλους να ανησυχούν!!χιχιχιιι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 654316

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ardo έγραψε:κοριτσάρες,χαλαρά!!!!
ο,τι και να είναι, εδώ που έχουμε φτάσει όλα αντιμετωπίζονται!Το φάγαμε το γάιδαρο!!!!! Wink Wink Wink Wink

Νατασσάκι μην αγχώνεσαι καθολου για την καμπύλη, το σημαντικό ειναι τί θα δείξει η τελευταία μέτρηση (μετά το τρίωρο).Ισως χρειαστεί να μετριάσεις τα γλυκά αλλά μόνο αυτό!Σιγά το πράγμα!Και μην ακούω για ενοχές για ...τη μαρμελάδα που έφαγες, γιατί όπως βλέπεις όλες μας κάθε μέρα τσακίζουμε παγωτά, γλυκά, κρέπες κτλ!!!Νομίζω ότι εσύ συγκεκριμένα κάνεις από τις πιο συντηρητικές διατροφές....Οχι ενοχές λοιπόν!Ο,τι και να είναι (αν είναι κάτι βέβαια), γίνεται!

Φιλιά και καλημέρες σε όλες του κλαμπ μας!!!και...keep smiling, για να κάνετε τους άλλους να ανησυχούν!!χιχιχιιι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 654316


Σ'ευχαριστώ Αρετούλι μου!Η αλήθεια είναι ότι έχω περιοριστεί σε αρκετά πράγματα κυρίως στα γλυκά που πλέον τρώω ελάχιστα..Φαντάσου πριν που έτρωγα κανονικά ένα παγωτίνι τη μέρα και μαρμελάδες για πρωινό και κρουασανάκια για δεκατιανό!!!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νατάσσα μου κάνεις πλάκα;;;;; Ξεκινάω τη μέρα μου με γάλα και φέτες με μερέντα, οπωσδήποτε πολλά γλυκά φρουτάκια στη διαρκεια της μέρας, το απόγευμα παγωτό (και όχι παγωτίνι,αλλά nirvana cream and cookies!) και τώρα το καλοκαίρι χτυπάω και κρεπούλες ή ο,τιδήποτε άλλο λιμπιστώ!!!Και ούτε το φραπέ μου έκοψα, ούτε τη μπυρίτσα μου, ούτε τίποτα!Εντάξει, μην κάνουμε υστερίες!!Ολα επιτρέπονται, με μέτρο και σύνεση! I love you I love you

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχει δικιο η ardo μας! καλημερες κιολλας κοριτσια!
και γω ολα με μετρο, μαλιστα καποια μου ειχε πει να μην τρωω τονο και ρωτησα το γιατρο και μου ειπε.. και γιατι να μην τρως τονο?????? Embarassed
και γω ολα με μετρο αλλα αλκοολ καθολου, και μου λειπει κιολλας ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 534787

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σωτηρία εγώ ξέρω πως το αλκόολ απαγορεύεται κατά το πρώτο τρίμηνο (που γίνεται και η κυτταρική του διαμόρφωση).Η γιατρός μου μου είπε να μη στερηθώ ούτε το κρασάκι μου ούτε τη μπυρίτσα μου (εντάξει, 2-3 ποτηράκια τη βδομάδα).Ασε που η μπύρα "κατεβάζει"γάλα, οπότε έχω και ένα λόγο παραπάνω!!!!χαχαχα!! Wink Wink Wink

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πίνω ένα καφέ μόνο τη βδομάδα και έτρωγα (πριν την β επιπέδου που μου τα έκοψε τα γλυκά) ένα παγωτίνι μέρα παρά μέρα ή ένα κομματάκι σοκολάτας, κάτι γλυκό τέλος πάντων μετά το φαγητό, καρπούζι μέχρι να σκάσω, πεπόνι ένα ολόκληρο σε 2 απογεύματα και άπειρα φρούτα!Επίσης μερέντα έτρωγα για 3 μέρες κάθε απόγευμα μία φρυγανιά και το πρωί επειδή θέλω γλυκό τρώω συνήθως 2 φρυγανιές με μαρμελάδα πορτοκάλι..Αλλά μετά την β επιπέδου επειδή η περίμετρος της κοιλίτσας ήτανε στο ανώτατο όριο μου είπε "γλυκά κομμένα"!Σκέψου ότι έτρωγα σίγουρα 2 ροδάκινα τη μέρα (εκτός από καρπούζια κ πεπόνια) και τώρα τρώω 1 και για παγωτό ούτε λόγος..Ποιες κρέπες και βάφλες??Αυτό δεν θυμάμαι καν τι γεύση έχει!!Και αλκοόλ καθόλου..Μία φορά ήπια μόνο μία γουλιά μπύρα γιατί ενώ δεν έπινα πριν τώρα μου λείπει τοοοοοοσο πολύ μία δροσερή μπύρα!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
επί τη ευκαιρία, Σωτηρία μου, να σου πω ότι σε θυμήθηκα το Σάββατο που πηγα για ψωνάκια (πάλι!!).Στα H and M (δεν ξέρω αν έχει στην Κέρκυρα) έχει κάτι τρομερά φορμάκια για μωρά, σαν αυτό που είχες βάλει πριν λίγο καιρό στην φωτογραφία προφίλ σου!Μαύρα, με τη στάμπα "it's never too early to rock and roll"!!!! (και πάμφθηνα, γύρω στα 8 ευρώ αν θυμάμαι καλά)Θα σου αρέσουν τρελλά!! Wink

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αrdo μου σοβαρα?? τοτε θα ρωτησω το γιατρο! για κανα ποτηρακι ουτε βασικα πιο πολυ για την καψα μου! απλα μου εχει θυμηθει χεχεχε...
οσο για τη μπυριτσα το ξερω.. κοριτσια φανταζεστεμενου για το θυλασμο? πιτσες και μπυρες καθε βραδυ Laughing

αrdo μου πρωτη φορα το ακουω αυτο το μαγαζι! δεν νομιζω να εχουμε -ουτε απο αυτο- εδω γκρρρρ!!!

ομως εχω μπανισει ενα σιτε που λεγεται my baby rocks και εχει τελεια μεσα! χαχαχαχ

εχει σιτε να του ριξω μια ματια??
εσυ τι καλο πηρες? Very Happy Very Happy Very Happy

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo έγραψε:επί τη ευκαιρία, Σωτηρία μου, να σου πω ότι σε θυμήθηκα το Σάββατο που πηγα για ψωνάκια (πάλι!!).Στα H and M (δεν ξέρω αν έχει στην Κέρκυρα) έχει κάτι τρομερά φορμάκια για μωρά, σαν αυτό που είχες βάλει πριν λίγο καιρό στην φωτογραφία προφίλ σου!Μαύρα, με τη στάμπα "it's never too early to rock and roll"!!!! (και πάμφθηνα, γύρω στα 8 ευρώ αν θυμάμαι καλά)Θα σου αρέσουν τρελλά!! Wink

οι τιμες αυτες λογο εκπτωσεων?
και εχει μονο καλοκαιρινα φορμακια?

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://shop.hm.com/ ( είναι τύπου Zara)

εδώ βρήκα κάποια κομμάτια, αλλά όχι αυτό που σου έλεγα...
http://www.hm.com/gr/subdepartment/KIDS?Nr=4294943494#Nr=4294943494

Πάντως είδα πως έχει και shop on line, πιθανώς θα μπορεις να παραγγείλεις...΄ψαξτο, γιατί εγώ δεν τα πάω και τόσο καλά με τις On line αγορές, δεν το έχω πολυψάξει....

Αυτό που σου λέω είναι νέα σεζόν, "χειμωνιάτικη".Εγώ της ψώνισα ένα φορεματάκι για το καλοκαίρι (3 ευρώ!), ένα φορμάκι hello kitty (3 ευρώ!)από τα εκπτωτικά, και ένα σετ γούνινο ζακετάκι με παντελονάκι-φόρμα νέα σεζόν (12 ευρώ).Φθήνια Very Happy Very Happy Very Happy !!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααααααα! σευχαριστω πολυ θα το ψαξω και θα σου πω γιατι κανω πολλα ψωνια ονλαιν ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 215994
πωπω φανταζομε μεχρι που θα φτανει το χαμογελο σου με αυτα που της πηρες! μεχρι και γω εσκασα χαμογελο χαζομαμας! χαχαχαχαχ φιλια!!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[b][i]γεια σας κοριτσια...τον τελευταιο καιρο παρατηρω οτι κουραζομαι πιο ευκολα ,,νιωθο οτι εχω γινει μια φαλαινα κ γενικα ειμαι πολυ νταουν ..ποια εγω!!!βεβαια δεν κουραζομαι χωρις λογο ολοι μερα στα ποδια ειμαι κ κατι κανω κ το βραδυ νιωθο κομματια '''ο γιατρος λεει ξεκουραση''' αλλα δεν μπορω!!!
Σημερα εχει γεννεθλια ο αντρουλης μου Laughing Laughing δεν θα κανουμε τιποτα παρτυ κ τετοια απλα θα ερθει ο αδερφος μου με την νυφη μου κ την ανηψια μου ε ενα φαγητο στο στο φουρνο μερικες σαλατουλες κ μια χαρα!!!α του εφτιαξα κ τουρτα ''σοκολατα''μνιαμ μνιαμ κ το ζαχαρο στα υψη.....


θελετε να γελασετε???λοιπον ειχα ορεξη για τρελιτσες κ ολο κολλουσα στον αντρα μου ο οποιος βλεπω οτι τελευταια λογω κοιλιας αρχισε να με αποφευγει η ετσι εγω νομιζω γιατι ειπαμε ειμαι ''νταουν'' τεσπα...ε απο'δω απο''κει τον καταφερα τελικα κ τον αποπλανησα Laughing ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 328109 το θεμα ειναι οτι μετα δεν μποροσα να σηκωθο απο το κρεβατι μ''επιασε η μεση μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 679259 αρχισε να γελαει ο αντρας μου ...οταν τελικα μετα απο καμια ωρα που περασε παω κ του λεω εισαι για δευτερο γυρο????πλακα εκανα βεβαια αλλα ο αντρουλης μου τα ειδε ολα σου λεει τι εχει παθει αυτη... Respect δεν φταιω εγω ορμονες-ορμονες!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου καλισπέρα,

Δεν πολυμπαίνω λόγο του προβλήματος που έχει τελευταία το ίντερνετ...

Ηρεμήστε όλα θα πάνε καλά!Για καμπύλη εγώ θα πάω το επώμενο σάββατο και σε κανα 2 εβδομάδες για ντόπλερ(απο τόσο νωρίς για να δούμε την ανάπτυξη)...επίσης με περιμένουν οι αγαπημένες μου εξετάσεις γενικές αίματος και ούρων και τοξόπλασμα...

Μετά το ουρεόπλασμα, την απονεύρωση που χρειάστικε να πάρω αντιβίωση το άγχος με τις εξετάσεις...σειρά είχε ένα ωραιότατο κρυολόγημα μεσ'τον Αύγουστο...πλέον γελάω και σκέφτομαι τι άλλο μπορεί να μου συμβεί!!!Η φωνή μου όμως έχει γίνει πολύ σέξυ!!!

Επίσης επειδή το μυαλό μας είναι πάνω απο το κεφάλι αποφασίσαμε να μετακομίσουμε(μένουμε σε δικό μας σπίτι-δάνειο) το οποίο όμως δεν είναι και ό'τι καλύτερο(κυρίως οι γείτονες είναι καθάρματα)έχει και λιγουλάκι υγρασία οποτε θα το ενοικιάσουμε και εμείς βρήκαμε ένα ωραιότατο στο Περιστέρι ...Καταφέραμε μέσα σε 2 μέρες να τα μαζέψουμε όλα...και βρίσκομαι μέσα σα ένα σπίτι γεμάτο κούτες και πράγματα...μέχρι αύριο τουλάχιστον!!!Που θα πάει...θα φύγει ο αύγουστος και θα έρθει ο Νοέμβριος και μαζί του και τα μωρά μας!!!

Νατάσα και Ελενίτσα να μην αγχώνεστε για τίποτα!Όπως είπε και η Αρετούλα εδώ που έχουμε φτάσει όλα είναι αντιμετωπίσημα!!!Δυνατά και γερά να είναι τα καμάρια μας!!!

Φιλιά πολλά σε όλες σας!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου ξέχασα να σας πω...την μέλαινα γραμμή την έχω βγάλει...την παρατήρησε ο Στέφανοε ενώ της μιλούσε της μικρής...χιχιχι

Ερώτηση προς τις εμπειρες μανούλες της παρέας...Επειδί οι συγγενείς μας μας έχουν λιγουλάκι γραμμένους...τι ακριβώς θα χρειαστώ για την μπέμπα?Εννοω απο φορμάκια απο πανάκια απο σαλιάρες και τέτοια...επίσης που θα μπορέσω να τα βρώ σε καλύτερη τιμή?

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου βρε τιγρη τατιανακι! Razz Razz Laughing
τουλαχιστον περασε η μεση???

Αυλινακι περαστικα σου! και κατσε φρονιμα με τις δουλειες μην ταλαιπωρησε!!!

κοριτσια θελω να σκασω Αθηνα για βολτα, μπορω να ταξιδεψω με αεροπλανο αραγε για πειτε? αν και σκεφτομαι να ρωτησω το ντοκ αυριο! Very Happy

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σου βρε τιγρη τατιανακι! Razz Razz Laughing
τουλαχιστον περασε η μεση???

Αυλινακι περαστικα σου! και κατσε φρονιμα με τις δουλειες μην ταλαιπωρησε!!!

κοριτσια θελω να σκασω Αθηνα για βολτα, μπορω να ταξιδεψω με αεροπλανο αραγε για πειτε? αν και σκεφτομαι να ρωτησω το ντοκ αυριο! Very Happy

Ναι ναι ναι να μας έρθεις!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 215994 Εγώ ταξίδεψα στην 22 εβδομαδα και δεν έπαθα κάτι!!!

Φιλάκιαααα

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χιχιχιχ καλα αμα ερθω θα στο σφυριξω εννοειτε! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 328109
θα ρωτησω και θα σου πωωωωωωωωωω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 90233

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωτηρία μου ρώτησε τον γιατρό σουSmile Εγώ πως θα πάω στον γάμο που θα είμαι σχεδόν 30 βδομάδων??? Shocked Shocked Και πολύ το σκέφτομαι μήπως μου το απαγορεύσει ο γιατρός.. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 534787 Ααααα αλλά θα του πω "Γιατρέ όλα και όλα!!!Πως θα γίνει ο γαμός χωρίς κουμπάρο???" Και τώρα που είπαμε κουμπάρο..πόσες μέρες έχει άδεια αυτός ο ταχυδρόμος???? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 679259 Ακόμη να μου έρθει το φόρεμα που παρήγγειλα!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 311356 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 311356 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 311356 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 311356

Ετοιμάζομαι σιγά σιγά να πάω για την καμπύλη.Αύριο πιστέυω να έχω αποτελέσματα, σήμερα ίσως να πάρω και την καλλιέργεια!Άντε να δούμε...Με έχει πιάσει εν τω μεταξύ τώρα τρελή πείνα...ΑΠΟ ΤΩΡΑ ήδη...Πως θα αντέξω ως τις 11.30???? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Σας αφήνω να προλάβω να πάρω από το περίπτερο κανένα περιοδικό για να περάσει η ώρα ευχάριστα στο μικροβιολογικό!!!Φιλάκια στις κοιλίτσες σας!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[b]ΓΕΙ σας κοριτσια τι κανετε???στελλιτσα βλεπω μετακομιζεις πω πω ουτε να το θυμηθω δεν θελω ,,εγω μετακομισα μολις εμεινα εγκυος σχεδον ασε ταλαιπωρια αλλα αν ειναι για καλυτερα καλα κανετε!!!

χιονατουλα η μεση ναι περασε Laughing Laughing δεν κρατησε πολυ χαχαχαχ!!!


καλημερα σε ολες σας!!!

Υ.Γ.εχω και''γω ενα θεμα με το ιντερνετ τελευταια γι'αυτο δεν πολυ συμμετεχω!!!

φιλακια...

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο μενα!!!!Τι κανουν οι κοιλουμπιτσες σας?φουσκωνετε?
Χαθηκα γιατι ειχαμε παει 3 μερες Ανδρο με την μικρη για κανενα μπανακι αλλα τα νερα ρε κοριτσια παγεμενα.Σημερα εχω να βαλω πλυντηρια και Παρασκευη ξημερωματα αναχωρουμε για Χανια.Αααα και εγω με το εροπλανο θα ταξιδεψω μιας που βλεπω οτι το συζητατε και ο γιατρος μου το επετρεψε.
Ξεκινησατε και πατε για καμπυλες?εγω δεν ξερω ακομα εαν θα κανω.Στην Χρυσανθη ευτυχως την γλιτωσα και δεν εκανα,ειχα μετρησει το ζαχαρο νυστικη και ειδε οτι ειναι οκ και ετσι δεν εκανα.

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ...ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?

ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΣΗΣ...ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ... confused confused confused

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΦΡΙΚΤΑΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 679259

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Γ@#$*$#@
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΩ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 311356 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 311356

ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΤΙ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΑ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΟΛΥ...

ΑΥΤΑΑΑ...ΣΑΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΕΕ???
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 30 667478

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!! ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΕ ΔΕΙΣ ΘΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΗ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ.ΟΣΟΙ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΛΑ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΣ; ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ;
CARRIE MOY MHN ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΑΝΧΟΣ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙΣ! ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ!
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ! ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΥΣΩΝΑ;;;
ΦΙΛΙΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ...

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πολακι γιατι εισαι πεσμενη βρε πουλακι μου?
Οσο για τα ονεια ασε εγω να δεις τι βλεπω ολα στεναχωρα!!!

kikitso εχεις τοσο μεγαλη κοιλια?εμενα τις περισσοτερες φορες δεν καταλαβαινουν οτι ειμαι εγκυος και οταν τους λεω οτι ειμαι 6 μηνων παθαινουν σοκ.Στην Χρυσανθη ειχα βαλει 18 κιλα ,τωρα δεν ξερω αλλα δεν περνω ευκολα κιλα,μεχρι τωρα εχω παρει 4.Βαλτε καμια φωτο με κοιλιτσες να δουμε ποια εχει την μεγαλυτερη?θα τραβηξω και θα σας βαλω και εγω!!

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΛΑ ΝΤΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ????ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις