Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
117 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 117 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 39]

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας μανουλες!!! επεστρεψα απο διακοπες για λιγες μερες για να δω τι κανει το σπορι μου και θα ξαναφυγω. καναμε τα μπανακια μας παντως ως τωρα και ολα καλα!!! κατι για ονοματα που ειδα παντως αν ηταν κοριτσι το δικο μας και γω Ζετα θα το φωναζα απο Γεωργια. μου αρεσε πολυ σε σχεση με αλλα υποκοριστικα της Γεωργιας Very Happy

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕ!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΒΡΗΚΑΜΕ ΟΝΟΜΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!! ΤΟ ΑΓΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΑΤΙΑΝΑ.ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΔΝΑΗ ΥΠΕΡΟΧΟ. ΑΥΛΙΝ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ!!! ΜΑΡΑΚΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΖΕΤΑ ΠΙΟ ΑΛΛΟ ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΩΡΓΙΑ??

ΑΣ ΒΓΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!

ΑΥΛΙΝ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ!!!!!!!!!!!!

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maraki85 έγραψε:Αφροδητουλα εχουμε την ιδια Π.Η.Τ!!!
Απο ποιο μερος απ΄το κιλκις εισαι εαν επιτρεπεται?η καταγωγη της γιαγιας μου ειναι απο τον Εβρωπο και ειχα ερθει τον Φεβρουαριο.Ειναι κοντα σου?
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΑΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΜΟΙΑΞΕ ΣΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΌΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ. ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΔΩ.Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΣΤΟ ΚΙΛΚΙΣ.ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ...ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ...

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα!!!Η μικρη με εχει ξυπνησει απο τις 7 και κουτουλαω,ειμαι ενα πτωμα!!θελω νανι......το μεσημερι θα την στειλω στην πεθερα μου να πεσω να ξεραθω!!!
Οι κοιλουμπιτσες σας πως πανε?μου ριχνει κατι κλοτσιδια η ατιμη,με εχει πεθανει αλλα μ'αρεσει!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερουδια κοριτσια μου!!!

Χτες πηγαμε για την β'επιπεδου και μετα στον γιατρο να τα δει ολα και να τα ελεγξει πριν αρχισουν οι διακοπες!!!Ολα πηγαν μια χαρα!!!Ειδαμε το νινακι μια ολοκληρη ωρα γιατι ηταν και τρελουτσικο και δεν καθοταν να το μετρησει η γιατρος,την ταλαιπωρησε τη γυναικα! Razz Εφτασε σε σημειο να του μιλαει "ελα,μωρακι,γυρνα λιγο να δουμε και το στομαχακι..." κτλ κτλ...Η μεγαλη αποκαλυψη ηταν ομως η εξης:ο μπεμπης εγινε....μπεμπα!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 604962 η αληθεια οτι ο γιατρος μας ειχε πει οτι δεν μας το ειχε σιγουρεψει εντελως την προηγουμενη φορα οποτε δεν μας εκανε τρομακτικη εντυπωση,αλλα ο αντρας μου κατουρηθηκε απο τη χαρα του επιτοπου.Αυτος που καποτε ηθελε αγορι,χαχαχα!!ε,ρε τι εχει να του κανει η κορη του!!!Ευτυχως δεν ειχαμε καμια αλλη εκπληξη,ολα τα αλλα ηταν καλα και η μπεμπα 470γρ στην 21η εβδομαδα.Ρωτησα τη γιατρο μηπως ειναι "χοντρη" και μου ειπε οτι ειναι κανονικοτατη γιατι ειναι ψηλη,οπως θα ηταν στις 22+ εβδομαδες,οποτε ολα καλα...Η δεσποινις βεβαια εκανε τα δικα της και την ειχε τη μανουλα επι μια ωρα και κατι ξαπλα,αλλα αφου ολα ηταν καλα χαλαλι της...Το μονο προβληματακι το εχω εγω...Ο πλακουντας ειναι λιγο χαμηλα μου ειπαν και η γιατρος που μου εκανε τον β'επιπεδου και ο δικος ο γιατρος.Ειμαι λιγο πιο πανω απο το κατωτατο οριο επιφυλακης και ευτυχως ειναι οπισθιος και θα τραβηχτει προς τα πανω.Και οι 2 μου ειπαν να μην στενοχωριεμαι γιατι θα ανεβει οσο περναει ο καιρος και ειναι νωρις ακομα για ανησυχια αλλα να προσεχω και να μην σηκωνω βαρη ή να κουραζομαι μεχρι να ανεβει για να μην μου κανει καμια αιμοραγια τζαμπα και βερεσε.Στην 31η εβδομαδα θα κανω υπερηχο γ'τριμηνου και θα επανελεγχθει τοτε.Τους ειδα βεβαια πολυ αισιοδοξους και αυτο με συγκρατησε απο το να τα κανω πανω μου μολις ακουσα για αιμορραγιες.Ο γιατρος μου ειπε οτι ο τραχηλος ειναι πολυ δυνατος και δεν ανησυχει αλλα να μην παω γυρευοντας και για καλο και για κακο NO SEX...ενταξει θα ζησω!Μου ειπε να παω κανονικα τις διακοπες μου και να κανω τα μπανια μου αλλα τα λογια του ηταν τα εξης:"μπανιο,οχι τρελες στο νερο,εξω,αλλαγη μαγιω και παγωτακι στον ισκιο"... tongue tongue tongue tongue

Αυτα τα νεα μας!Σας φιλω πολυ πολυ πολυ!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εισαγω και την τροποποιημενη λιστα πλεον,κοιταξτε την μην εχει κανενα λαθος:

Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Alkisti -- It's a GIRL -ΠΗΤ 1/11

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY -ΠHT 24/11 Ρεα

Dionikou -- It's a GIRL -ΠΗΤ 17/11

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- Ιt's a GIRL

Kikitso -- It's a GIRL - ΠΗΤ 21-11

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a GIRL - ΠΗΤ 14/11

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a BOY-ΠΗΤ 24/11

Tattooed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a GIRL - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

φωτεινουλα -- it'a BOY

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Alkisti -- It's a GIRL -ΠΗΤ 1/11

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY -ΠHT 24/11 Ρεα

Dionikou -- It's a GIRL -ΠΗΤ 17/11

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- Ιt's a GIRL

Kikitso -- It's a GIRL - ΠΗΤ 21-11

Mamita -- It's a GIRL

Mamax -- ???

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a GIRL - ΠΗΤ 14/11

Mploumplou -- They're TWINS!!!

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a BOY-ΠΗΤ 24/11

Tattooed Snowhite - It's a GIRL

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a GIRL - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

φωτεινουλα -- it'a BOY

Καλημέρα όμορφες μανουλίτσες πως είστε?

Χαμομηλάκι όμορφο με το καλό η μπουμπού σου!!!Τελικά με αγοράκι ξεκινήσανε οι περισσότερες...κοριτσάκια γίνανε στην πορεία...οι γαμπροί της παρέας θα έχουν πολλές επιλογές...χιχιχι

Όσο για τον πλακούντα μην ανησυχείς! Εφόσον τους είδες θετικούς τότε μπορεί να μην είναι και τίποτα!

No Sex No Party και welcome to the club!!!xixixi

2 μέρες παιδιάαααα....2 μέρες για να δω τον Στεφανούλη μου!!!Και άλλη μια για να δω την Μαριζούλα μου!!!Άντε να περάσουν!!!

Φιλιά πολλά σε όλες!!!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mπραβο χαμομηλακι,χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!!!Χαμος απο κορτισακι βλεπω να γινεται!!!Μα καλα αυτοι οι γιατροι ποσο εξω πεφτουν τελικα?

χαμομηλακι βαλε με και εμενα στην λιστα με π.η.τ 5/12 στο Ιασω

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε κοριτσια αφου ειναι πριβε και δεν μοιλατε στους καινουργιους που γραφοντε γιατι δεν το λετε και σπαταλαμε τον χρονο μας να συμετεχουμε με ερωτησεις και να μας αγνοειτε.

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα σε ολες ρε κοριτσια τι εγινε τοσο καιρο δεν μπορουσα να μπω αλλαξε κατι κ δεν εβρισκε την σελιδα !!!!!!!Πως πατε?εγω πολυ κουραση κ τρεξιμο πυσω απο την μικρη!!!!!!!!Κ μολις σημερα εβαλα το πρωτο μου κιλο καπως με πειραξε αλλα μετα συνηδητοποηση οτι στην Λυδια εβαζα 1 κιλο καθε μηνα!!!!!!!!!Εσεις πως πατε απο κιλα?

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamax έγραψε:βρε κοριτσια αφου ειναι πριβε και δεν μοιλατε στους καινουργιους που γραφοντε γιατι δεν το λετε και σπαταλαμε τον χρονο μας να συμετεχουμε με ερωτησεις και να μας αγνοειτε.


OOPS,κοριτσακι,οχι δεν ειναι πριβε!Απλα γινεται χαμος και δεν βλεπουμε παντα ολες τις ερωτησεις.Εγω πριν λιγο τελειωσα με το διαβασμα ολων των προηγουμενων γιατι ελειπα...μια και ρωτας,θα σου πω τουλαχιστον οσον αφορα τον εαυτο μου:

βαλιτσα για την κλινικη θα κανω οταν μπω στον 8ο καλως εχοντων των πραγματων και αν πανε ολα καλα,οπως ευχομαι.Οσον αφορα την επισκληριδιο,θα κανω και ελπιζω να με πιασει γιατι δεν πιανει παντα απ'ο,τι εχω ακουσει.Θελω να γεννησω φυσιολογικα και ο γιατρος μου επισης ειναι υπερμαχος του φυσιολογικου χωρις ομως ρισκο.Τωρα ειμαι στην 21η εβδομαδα και εχω αρκετο καιρο μπροστα μου ως τοτε.Αν ο πλακουντας μου δεν βελτιωθει και παραμεινει χαμηλος ισως χρειαστει καισαρικη αλλα προς το παρον ειναι πολυ νωρις για τετοιες κουβεντες...


aylin μου,σε περιμενουμε πισω!!!αντε με το καλο να δεις τον Στεφανακο σου και την Μαριζα σου.Μαριζα λενε μια πολυ καλη μου φιλη,ειναι που ομορφο ονομα!Εμεις λεμε να πουμε την μπουμπου μας Μυρτω (απο την Παναγια Μυρτιδιωτισσα) μια που καταφερε οσα καταφερε μεχρι στιγμης αλωβητη!

Μαρακι,σε προσθετω στη λιστα!με το καλο η μπεμπουλα σου!

Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Alkisti -- It's a GIRL -ΠΗΤ 1/11

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY -ΠHT 24/11 Ρεα

Dionikou -- It's a GIRL -ΠΗΤ 17/11

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- Ιt's a GIRL

Kikitso -- It's a GIRL - ΠΗΤ 21-11

Mamita -- It's a GIRL

Mamax -- ???

Maraki85 -- It's a GIRL - 5/12 ΙΑΣΩ

Mora -- It's a GIRL - ΠΗΤ 14/11

Mploumplou -- They're TWINS!!!

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a BOY-ΠΗΤ 24/11

Tattooed Snowhite - It's a GIRL

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a GIRL - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

φωτεινουλα -- it'a BOY

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamax ειναι λογικο να μιλαμε μεταξυ μας γιατι γνωριζομαστε ολες απο την αρχη της εγκυμοσυνης μας ''σχεδον'' και εχουμε δεθει καπως...δεν σε αγνωει κανεις απλα ο καθενας γραφει τα δικα του εδω μεσα...Βαλιτσα μεαιυτηριου ουτε καν εχω σκεφτει γιατι ειναι πολυ νωρις συνηθως στον 8 την κανουν αλλα αμα θελεις μπορεις να την εχεις κ πιο νωρις να την εχεις ετοιμη για να εισαι ηρεμη εσυ!!!

χαμομηλακι μου μπραβο που πηγαν ολα καλα....καλα θα μας τρελανουν αυτοι η γιατροι μας αντε απο κοριτσακι να γινει αγορακι ο.κ. αλλα το αναποδο ειναι λιγο καπως.....προλαβες ψωνισες τιποτα σε γαλαζιο????γιατι εγω ειχα γεμισει ροζακια φουξ κ .τ.λ. κ τελικα δεν θα τα χρειαστουμε!!!!

δεν πειραζει ΓΕΡΑ να ειναι τα μωρακια μας κ χαλαλι τους...... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 893968

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινουλα τι 1 κιλο????
εβαλες απο την αρχη της εγκυμοσυνης???
εγω εχω βαλει 7 μεχρι τωρα χα χα αχ αχ pig pig pig τι να κανω αφου πειναωωωωωωωωω scratch scratch

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:χαμομηλακι μου μπραβο που πηγαν ολα καλα....καλα θα μας τρελανουν αυτοι η γιατροι μας αντε απο κοριτσακι να γινει αγορακι ο.κ. αλλα το αναποδο ειναι λιγο καπως.....προλαβες ψωνισες τιποτα σε γαλαζιο????γιατι εγω ειχα γεμισει ροζακια φουξ κ .τ.λ. κ τελικα δεν θα τα χρειαστουμε!!!!δεν πειραζει ΓΕΡΑ να ειναι τα μωρακια μας κ χαλαλι τους...... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 893968


Καλα οι γιατροι ο,τι να'ναι λενε μαλλον στην αρχη για να μην τους πρηζουμε... Laughing Χτες που ειπα στον δικο μου "τελικα ειναι κοριτσακι και οχι αγορακι" με κοιταει καλα-καλα και μου λεει μεταξυ αστειου και σοβαρου "εγω κοιταω αν ειναι καλο και γερο το παιδακι,δεν ασχολουμαι με το πουλακι του τοσο!" ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 215994 Τελοσπαντων,ευτυχως δεν ειχα παρει κατι γαλαζιο ή ροζ,μονο το δωματιο ειχαμε βαψει περυσι γαλαζιο γιατι εχουμε μπλε καναπε και πολλα γαλαζια διακοσμητικα και τωρα πρεπει να βρουμε μια μαγκια για να μην ξαναβαφουμε σε λιγοτερο απο χρονο!Χτες παντως οταν μαθαμε οτι το μωρο ειναι μια χαρα,καναμε τα πρωτα μας ψωνια στα GAP,του πηραμε ροζ και λιλα κορμακια και φορμακια και σκουφακι με καλτσακια!Και χαζεψα ολα τα μαγαζια με παιδικα και ας ελεγε ο ντοκτορ να μην στεκομαι πολλη ωρα ορθια,ειχα χαρα χτες! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 654316

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω δεν ξερω αλλα δεν θελω να κανω κ υπερβολες στα χρωματα δηλαδη δεν θα ειναι κ παιδοτοπος το δωματιο του μωρου...τους τοιχους δεν θελω εντονα χρωματα η μπορει να βαψω μονο εναν τοιχο με χρωμα εκει που θα ειναι το κρεβατακι κ απο''κει κ περα αυτοκολλητακια κ τετοια σκεφτομαι.εννοειτε ωραια κουρτινα κανενα παιδικο πολυφοτο χαλακι με σχεδια ..καλα εμενα ο αδερφος μου ειναι κ ελαιοχρωματιστης οποτε θα μου δωσει ιδεες..στην ανηψια μου παντως ειχανε κανει το δωματιο ΦΟΥΞ+ΛΑΧΑΝΙ τι ωραιος συνδιασμος δεν μπορειτε να φανταστειτε...και ειχανε κανει κ κατι λαχανι πεταλουδες κ νεραιδες σκετη τρελλα...

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρηκα ενα σαιτ με αυτοκολλητα...
η τιμες παιζουν εξαρταται τι θα διαλεξετε..


www.sticky.gr

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαμομηλακι ευχαριστω πολυ που μου απαντησες νομιζα οτι δεν με βλεπει κανεις Razz .
εγω ελεγα την βαλιτσα να την κανω λιγο πριν τον 7 για να μην ανχονομαι!!!
τατιανουλα ειμαι στην 22 βδομαδα και εβαλα 4 κιλα, δεν ξερω σε πια βδομαδα εισαι γιατι εχει να κανει και μ' αυτο. επισης ο γιατρος λεει απο 9-12κιλα αλλα πολες ή μαλον οι πιο πολες βαζουν και 15 αλλα φευγουν 10 στην γεννα και καμια 5 με τον θυλασμο οποτε ενταξη να προσεχουμε αλλα δεν ειναι και περιοδος να ανχονομαστε κι ολας.

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ εγω τρωω κ αρκετα θα ελεγα κ ιδιαιτερα χαζα φαγητα αλλα με την μικρη 13 μηνων να εχει μαθει εδω κ 1,5 μηνα να περπαταει που ακομε δεν ειναι πολυ σταθερη αλλ ταυτοχρονα να θελει να τρεχει αναγκαζομαι κ τρεχω κ εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!Εγω κοριτσια που εχω μονο ενα παιδικο δωματιο κ ειναι το μισο ροζ κ το μισο φουξ κ ενδιαμεσα αυτοκολλητη μορντουρα με τον τουιτι τι να κανω να το βαψω το αλλο μισο μπλε????????????????????????? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 215994

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινουλα εγω στην θεση σου θα το εβαφα το δωματιο ολο σε ουδετερο χρωμα ...το χρωμα διαλεξτε το εσεις οποτε κ θα φρεσακαριστει κ δεν θα εχεις μισο φουξ κ μισο γαλαζιο..εκτος κ αν σ''αρεσει βεβαια...

mamax κατω κατω δεν γραφει ποσο εβδομαδων ειναι σημερα ειναι 22 κ 5 ,,για την βαλιτσα και''γω σιγουρα θα την κανω πιο νωρις γιατι εγω ειμαι κ νευροσπασμα μπορει να γεννησω κ απο το ανχος μου χαχαχαχχ....επισκληριδιο ειχες πει πριν κ ξεχασα να απαντησω ΕΝΝΩΕΙΤΕ πως θα ζητησω κ μακαρι οπως λεει κ το χαμομηλακι να πιασει γιατι θα τα σπασω ολα εκει μεσα Razz Razz Razz

για τα κιλα απο την μια δεν ανχωνομαι καθολου απο την αλλη μερικες φορες με πιανει ενα πνηξιμο τυπου πω πω τι θα κανω...μετα μου περναει βεβαια...κοντα στο σπιτι εχουμε γηπεδο οποτε λεω θα ειναι κ χειμονας θα βγαινω για περπατημα-τρεξιμο...

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κοριτσάκια πως είστε?έγω έχω χαθεί γιατί με εχει πιάσει μουρλια και καθε μερα αλλάζω τα πραγματα στο σπίτι και κανω κ άλλες δουλειες.Οσες έχετε φύγει η ετοιμάζεστε να φύγετε για διακοπές καλά να περάσετε!!!Είδα οτι σε αρκετές αλλαξε το φύλλο του μωρου ε?Τελικα το μονο σίγουρο ειναι όταν θα το δεις με τα μάτια σου!!! Shocked Τωρα για τη βαλιτσα που λες mariam νομιζω ειναι νωρις αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις φτιάξτην εσυ να χεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Για την επισκληρίδιο θα ζητήσω και γω μιας και ξερω ηδη για τις άλλες 2 μεθοδους νάρκωσης οπότε ας δοκιμάσουμε και αυτή Wink Σας φιλώ γλυκά όλες

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΙΣ ΟΜΟΙΟΠΑΘΕΙΣ!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΠΕΛΟΥΔΕΣ? ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙΑ...ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΩ ΜΕΡΕΣ!!!
-ΤΑΤΙΑΝΑ- ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ afro ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΩ ΧΑΡΑΜΙ ΘΑ ΠΑΕΙ...ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΑΓΝΟΩ ΕΞΙΣΟΥ ΕΠΙΔΕΙΚΤΙΚΑ!!!!
ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΧΩ ΨΗΦΙΖΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ! ΝΙΚΟΣ ΔΛΔ ....ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΥΗΧΟ...-ΧΙΟΝΑΤΗ- ΠΕΘΑΙΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΟΝΟΜΑΤΑ , ΥΠΕΡΟΧΑ queen !!! -ΑΥΛΙΝ- ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΚΑΝ.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 587529 ΣΥΜΒΟΛΙΚΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ!!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ....ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ???? ΚΡΗΤΗ ΒΛΕΠΕΤΕ...ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ....ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 4872 ΓΙΑΤΙ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΣΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΕΜΑΙ...!
-ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ- ΤΙ ΝΕΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ????? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 50580 ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ!!!! ΕΛΠΙΖΩ (ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ?) ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟ ΧΩΝΕΥΑ... ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΝΑ ΦΟΡΜΑΚΙ ΧΘΕΣ (ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΛΑ) ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ: "ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΠΗΡΑ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ..." ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΚΑΤΟΥΡΗΘΗΚΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ Laughing , ΕΧΕΙ ΣΤΡΩΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ .... ΟΥΤΕ Ο ΔΙΑΔΟΧΟΣ ΤΟΥ ΒΡΕΤΑΝΙΚΟΥ ΘΡΟΝΟΥ ΝΑ ΗΤΑΝ king !!!
-ΜΑΜΑΧ-ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΙ ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ , ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΜΩΣ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ... ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ...ΛΕΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ-ΤΕΛΗ 7ου ΜΗΝΑ!!!ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΕΙΔΙΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΑΥΤΕΣ ΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ , ΠΩΣ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΠΑΛΙΑ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Ο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 386913 .... ΕΕΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΛΙΜΠΑΙΔΙΣΜΟ ΦΑΝΤΑΣΟΥ!
-ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ-Μ'ΑΝΑΨΕΣ ΦΩΤΙΕΣ ΠΑΛΙ.... ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ (ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ-ΜΠΑΜΠΑΣ ΗΤΑΝ ΟΜΦΑΛΙΟΣ ΛΩΡΟΣ ΤΟΤΕ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ....ΤΣΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ)
ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ cyclops ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope26 πολυ καλο και εγω πρεπει να αρχισω να το σκευτομαι αυτο με τον πελαργο γιατι με πιανει τρελο ανχος ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 688264

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ετσι απο περιεργεια σε ποιον γιατρο πατε?λετε να εχουμε με καμια θεσσαλονικια τον ιδιο?

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
penelope26 έγραψε:-ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ- ΤΙ ΝΕΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ????? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 16 50580 ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ!!!! ΕΛΠΙΖΩ (ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ?) ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟ ΧΩΝΕΥΑ... ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΝΑ ΦΟΡΜΑΚΙ ΧΘΕΣ (ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΛΑ) ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ: "ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΠΗΡΑ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ..." ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΚΑΤΟΥΡΗΘΗΚΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ Laughing , ΕΧΕΙ ΣΤΡΩΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ .... ΟΥΤΕ Ο ΔΙΑΔΟΧΟΣ ΤΟΥ ΒΡΕΤΑΝΙΚΟΥ ΘΡΟΝΟΥ ΝΑ ΗΤΑΝ king !!!
-ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ-Μ'ΑΝΑΨΕΣ ΦΩΤΙΕΣ ΠΑΛΙ.... ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ (ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ-ΜΠΑΜΠΑΣ ΗΤΑΝ ΟΜΦΑΛΙΟΣ ΛΩΡΟΣ ΤΟΤΕ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ....ΤΣΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ)
ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ cyclops ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!

Ελπιζω,κοριτσακι,να μην σου αλλαξει μια και εκανες και την πρωτη σου αγορα.Παντως και εμεις νομιζαμε οτι ειχαμε δει πουλακι πριν ενα μηνα αλλα μας ξεγελασε η μπεμπα,προφανως ηταν η κλειτοριδα που δεν ειχε μπει μεσα ακομη(μεχρι και τον πεμπτο μηνα πολλα αγορακια και κοριτσακια ειναι εντελως ιδια)...Ο αντρας μου παντως κανει σαν παλαβος ηδη,δεν εκανε ετσι οταν νομιζαμε οτι ειναι αγορακι. Laughing Laughing Laughing Laughing

By the way,εχω σκασει!Εχει τοση ζεστη ή εγω ζεσταινομαι τοσο πολυ.Χτες παντως μου ειχαν πρηστει και εμενα τα ποδια γιατι το παρακανα με βολτες και ορθοστασια -αν ηξερε ο γιατρος οτι εκανα ολα αυτα θα με κρεμουσε- και το βραδυ ηταν καρπουζακια επισης.Τα εβαλα ψηλα και σημερα το πρωι ηταν καλα,αλλα αν συνεχιστει η ζεστη θα ξαναφουσκωσω... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope ωραια τα ειπες με την βουρτσα πολυ γελασα....τα ποδια μου δεν μπορω να πω οτι αμαν πριστηκαν πρως το παρων ειμαι καλα ,,βεβαια πινω κ πολλα υγρα δεν ξερω αν βοηθαει αυτο...για το ονομα ενταξει τι να κανουμε συμβαινουν κ αυτα και ειπαμε εκει στην κρητη μην ανοιξουμε καμια βεντετα τωρα στα καλα καθουμενα!!!με το μαλλι και''γω υπομονη κ βλεπουμε κ τωρα με την ζεστη ετσι κ αλλιως συνεχεια πανω τα εχω.......


μαμαχ χαλαρωσε λιγο βρε μην ανχωνεσε τοσο πολυ απο τωρα περιμενε εχουμε αρκετο καιρο μπροστα μας...απλα αν θες μπορεις να ψαχνεις στις εκπτωσεις για νυχτικια κ ρομπα που χρειαζονται.....αληθεια ειναι αναγκη νυχτικια?????σαν την γιαγια δεν μπορουμε πιτζαμα κανονικη παντελονι???ξερω εγω η περισσοτερες νυχτικια φορανε γι΄΄αυτο λεω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις