Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
244 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 244 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 39]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dionikou έγραψε:καλημερα κοριτσακια τι κανετε?
εγω εκανα την β επιπεδου και ολα καλα η κορακλα δεν αλλαξε φυλο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και ειναι καλα 477 ολοκληρα γραμμαρια . Τατιανουλα και εγω εχω πολυ φαγουρα και βγαζουν και καποιο υγρο τωρα γαλα ειναι δεν ξερω παντως βρισκω λεκεδες στο σουτιεν μου

ναι ναι κ εμενα κατι σταγονιτσες βλεπω αλλα ελεγα μηπως μου φενεται η ειναι ιδρωτας...α ωραια καταπληκτικα απο τωρα αρχισαμε???

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφιες! τι κανετε?
Κικιτσελι μου τι βλεπω??? καλα ειναι συνατον αυτο το γκρουπ ολο εκλπηξεις ειναι! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 215994
συγχαρητηρια για τον αγοραρο! αχ ποιος στη χαρη σου βασιλισσα θα σε εχουν! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 536304

κοριτσια μιας που λετε για κιλα.. να πω και γω τα δικα μου η θα φαω μουτζες? Embarassed
στο προηγουμενο ραντεβου ημουν ΜΕΙΟΝ 4 κιλα και τωρα πηρα μισο. Embarassed

ποια ειναι η επομενη β επιπεδου μας??? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 654316
Αυλιν μου σου στελνω την συνταγη!
αχ μακαρι να ημουν Μιλανο τωρα να βολταραμεεεεεεεεε αχ τι μου κανειςςςς ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 534787

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ έχω την εξής απορία...Αν πάρω αυτό --> http://www.asos.com/ASOS/ASOS-MATERNITY-Chiffon-Pleated-Bust-One-Shoulder-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1605453&cid=5813&sh=0&pge=0&pgesize=-1&sort=-1&clr=Aqua θα μου κάνει για τον γάμο τον Σεπτέμβριο????

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πολύ όμορφο Carrie !
Εγώ θα φοβόμουν λίγο το στήθος, μην μεγαλώσει πολύ και μετά? δεν έχει περιθώριο αυτό νομίζω.Εκτός αν δεν το βλέπεις να μεγαλώνει πολύ? αλλά και πάλι 2 μήνες πριν την γέννα μην σε εκπλήξει? cyclops

mploumplou87

mploumplou87
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλως σας βρήκα κορίτσια!!!
Είναι η χρονιά των αγοριών το 2011 ή μου φαίνεται?
Σήμερα το πρωί έκανα κι εγώ τη β'επιπέδου..αλλά οι μπέμπηδες(δεν έκανε καμιά αναφορά στα φύλα,δεν τα επιβεβαίωσε καν-???)είχαν όρεξη για παιχνιδάκια.Τον αγανάκτησαν το γιατρό μας τα μπισκοτάκια.. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 215994
430 γρ.ο ένας και 460 γρ.ο άλλος.Δε μοιάζουν μεταξύ τους,απλά σαν αδερφάκια!Όλα προχωράνε πολύ καλά!
ΠΗΤ έχω στις 23/11 αλλά μάλλον θα τα πάρουνε πιο νωρίς.Έτσι γίνεται σχεδόν πάντα με τα δίδυμα,μας είπε ο γιατρός.
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 50580 σε όλες τις μανούλες και τα νινάκια σας!!!Εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι μέχρι το τέλος!Σας φιλώ γλυκά ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 417472

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Carrie έγραψε:Εγώ έχω την εξής απορία...Αν πάρω αυτό --> http://www.asos.com/ASOS/ASOS-MATERNITY-Chiffon-Pleated-Bust-One-Shoulder-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1605453&cid=5813&sh=0&pge=0&pgesize=-1&sort=-1&clr=Aqua θα μου κάνει για τον γάμο τον Σεπτέμβριο????


πάρτο γιατί είναι τέλειο!!!κι αν δε σου κάνει, δεν πειράζει!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 417472

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλο τα δυδιμακια σου μπλουμπλου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 50580

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπλουμπλού με το καλό τα μωράκια σου!!!Δεν μπορώ καν να φανταστώ πως είναι να κλωτσάνε δύο!!Smile

Τι να σας πω!!Πήγα μετά την δουλειά για ψώνια και το καταχάρηκα!!!!Πωπω πόσο καιρό είχα να το κάνω αυτό???

Πήρα που λέτε μαγιώ αν και φέτος είπα να μην πάρω αλλά πήγα tezenis και πραγματικά τα σχέδια ήτανε τοοοοσο ωραία και οι τιμές ακόμη καλύτερες (20Ε πάνω κάτω) και δεν μπορούσα να αντισταθώ!!!Πήρα αυτό http://www.tezenis.it/it/ourcollection/donna/6/beachwear/ (αν σκρολάρετε από κάτω είναι στην 3η σελίδα ένα πουά τριγωνάκι) σε στράπλες!Και μετά πήγα Intimissimi και ψώνισα εσώρουχα γιατί μπορεί να γινόμαστε μάνες αλλά δεν παύουμε να είμαστε γυναίκες και μετά πήγα Η&Μ Μama για άνετες βερμούδες εγκυμοσύνης γιατί η ζέστη μας έχει λιώσει στην πρωτεύουσα...!!! sunny sunny sunny

Και όλα αυτά για να απαλύνω τον πόνο που μου άρχισαν ΞΑΝΑ οι καούρες εκεί που είχα ηρεμήσει λίγο καιρό και πληροφορήθηκα ότι θα πάει έτσι μέχρι τέλους... Shocked Shocked Δεν θέλω ΟΥΤΕ να το σκέφτομαι!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mploumplou87 έγραψε:Καλως σας βρήκα κορίτσια!!!
Είναι η χρονιά των αγοριών το 2011 ή μου φαίνεται?
Σήμερα το πρωί έκανα κι εγώ τη β'επιπέδου..αλλά οι μπέμπηδες(δεν έκανε καμιά αναφορά στα φύλα,δεν τα επιβεβαίωσε καν-???)είχαν όρεξη για παιχνιδάκια.Τον αγανάκτησαν το γιατρό μας τα μπισκοτάκια.. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 215994
430 γρ.ο ένας και 460 γρ.ο άλλος.Δε μοιάζουν μεταξύ τους,απλά σαν αδερφάκια!Όλα προχωράνε πολύ καλά!
ΠΗΤ έχω στις 23/11 αλλά μάλλον θα τα πάρουνε πιο νωρίς.Έτσι γίνεται σχεδόν πάντα με τα δίδυμα,μας είπε ο γιατρός.
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 50580 σε όλες τις μανούλες και τα νινάκια σας!!!Εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι μέχρι το τέλος!Σας φιλώ γλυκά ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 417472
Mε το καλο τα μωρακια σου!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 215994

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..ΕΒΓΑΛΕ ΛΙΓΗ ΔΡΟΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
AYLIN ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.

MPLOUMPLOU ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.

KATARINA ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΑΛΛΑ ΕΤΥΧΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ.ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ.(ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ)ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΙΑ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ..ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ!!!!!Τι ζέστη είναι αυτή???Τι κάυσωνας????Θέλω ΠΑΡΑΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mploumplou87

mploumplou87
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!
Carrie μου δεν ξέρω πως να σου το περιγράψω ακριβώς..βλέπω την κοιλιά μου να αλλάζει συνέχεια σχήμα και πολλές φορές εμφανίζονται ταυτόχρονα δύο καρουμπαλάκια..κάθε φορά πάντως με πιάνει ένας μικρός πανικός Shocked ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 215994
Όσο για τις καούρες θα σου κάνω κι εγώ συμπαράσταση μέχρι το τέλος...ο ένας μπέμπης είναι ερωτεύμενος με την κύστη μου και ο άλλος με το στομάχι μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 688264 Καλό μας κουράγιο!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 9 417472

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ????
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ.... ΑΠ' ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΧΩΡΙΖΟΜΑΙ ΣΑΣ ΛΕΩ... ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΒΡΑΔΥΝΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ , ΛΕΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ Τ0 ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ Embarassed... ΝΑΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΤΟΟΟΟΟΣΣΣΗΗΗ ΖΕΣΤΗ!!!
ΑΥΛΙΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]... Η ΜΑΜΑ ΦΥΣΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠ' ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ...ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΤΕΛΙΚΑ!!!!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΩ ... ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ,ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΑΠ' ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ ΣΕ ΕΚΑΝΑ 100% ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ.... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!! ΜΠΛΟΥΜΠΛΟΥ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ .... ΔΥΔΥΜΑΚΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ 4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ... ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΗ....ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΠΩ affraid.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ...ΑΛΛ Α ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ... ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΝΤΑ ΛΙΠΑΡΟ ΔΕΡΜΑ!!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΑΡΚΕΤΟ ΝΕΡΟ scratch????? ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΕΙ ΜΟΝΟ Η ΚΡΕΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ ΤΗΣ VASELINE

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ARDO CARRIE KAI TATOOED ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΑΓΟΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙ Ε ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΕΡΝΕ ΚΑΠΩΣ....
ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!! ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΒΑΣΙΛΛΙΣΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΜΕΝΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΣ ΜΗΝ ΜΕ ΞΕΧΝΑΝΕ!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CARRIE MOY ΕΠΕΙΔΗ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΜΟ 21-8 ΒΡΗΚΑ ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΟ ΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΟΚ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΑΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΑΕΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΣΧΑΛΕΣ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:CARRIE MOY ΕΠΕΙΔΗ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΜΟ 21-8 ΒΡΗΚΑ ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΟ ΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΟΚ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΑΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΑΕΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΣΧΑΛΕΣ.

Κικιτσάκι μου δίκιο έχεις!Σχετικά με το κορίτσι μετά τα 2 αγόριαSmile Αλλά..υποθέτω πως ο Θεός ξέρει τι μας στέλνει πάντα! Rolling Eyes

Ευτυχώς έχουν πολιτική επιστροφής για το φόρεμα αν δεν σου κάνει ή δεν σου ταιριάζει και μπορείς να το στείλεις και να σου το αλλάξουνε!Ελπίζω να μου κάνει γιατί ως 10/9....έχουμε δρόμο μπροστά μας!Τουλάχιστον ως τώρα έχω πάρει μόνο 3 κιλά και έχω την αίσθηση ότι τα παίρνω και κάνω αργά οπότε..Ελπίζω να πάει έτσι και αργότεραSmileSmile

Aylin μου περιμένουμε νεάκια σου σήμερα που θα σε δει ο γιατρός!!!Μην μας ξεχάσεις!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!ΕΛΠΙΖΩ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΠΑΡΑΛΙΑ!! ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ!!!!ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!
CARRIE ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ 1-2 ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΑΜΟ! ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΡΕΙ!! ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΓΕΝΝΕΟΔΩΡΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας μανουλες μου τι κανετε???εμεις Σ/Κ την βγαλαμε στο σπιτι δεν πηγαμε πουθενα μονο μια βολτα χτες να περπατησουμε λιγο στην παραλια μπας κ δροσιστουμε!!!!πολυ ζεστη βρε κοριτσια κ τι θα κανουμε,,εμενα ο αντρας μου δεν το μπορει το κλιματιστικο κ εξαιτιας του δεν το αναβω και''γω μονο που αυτος ροχαλιζει και''γω στριφογυρναω...μου φενεται στις ζεστες θα κοιμομαστε χωρια....Mad Mad η φαγουρα στο στηθος συνεχιζετε κ δεν υποφερετε κ κρεμες βαζω αλλα τιποτα!!!Embarassed Embarassed αυτα τα νεα μου σας φιλω και να προσεχετε!!!!!!!

φιλακια!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου βρε Τατιανακι! αααα να πεις του ανηρ οτι δεν φερνουμε αντοιρησεις στην εγκυο! Razz Razz

οταν λες φαγουρα στο στηθος εννοεις σε ολο η στις θηλες? ισως καποιο λαδακι βοηθησει? επειδη η κρεμα στεγνωνει με διαφορετικο τροπο? Rolling Eyes

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σου βρε Τατιανακι! αααα να πεις του ανηρ οτι δεν φερνουμε αντοιρησεις στην εγκυο! Razz Razz

οταν λες φαγουρα στο στηθος εννοεις σε ολο η στις θηλες? ισως καποιο λαδακι βοηθησει? επειδη η κρεμα στεγνωνει με διαφορετικο τροπο? Rolling Eyes

ναι ναι στις θηλες θα με θυμηθειιιιιιιιιιιις ..δεν ξερω και βαζελινη βαζω που υποτιθετε ειναι ρευστη και λιπαρη αλλα η φαγουρα φαγουρα...ειπαμε υπομονη τι αλλο μπορουμε να κανουμε!!!οσο για τον ανηρ τι να κανει κ αυτος ο καημενος αυτος κρυωνει και''γω ζεστενομαι χαχαχα....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μηπως να δοκιμαζες λιγο χαμομηλακι με βαμβακι?????
η μαμα φυση βγαζει τα καλητερα φαρμακα Razz

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
den einai kaki idea fa dokimasw k fa soy pw apotelesmata!!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια μου τι μου κάνετε?

Μώλις επιστρέψαμε απο τον σημερινό υπέρηχο...έχουμε και λέμε...με εξέτασε κάποιος καθηγητής υπερηχογράφος...single artery μου είπε και ξαναγυρνάμε στα ίδια.Μονήρης ομφαλική αρτηρία.Μάλιστα με πρόετρεψε να κάνω την αμνιο και με ενημέρωσε για τα διάφορα που μπορεί να έχει το μικρό μου...

Τι να πω...ο Θεός ας βάλλει το χέρι του!Και επίσης δικάιως έχω τυφλή εμπιστοσύνη στον ιατρό μου!

Εύχομαι να είστε όλες σας καλά...Φιλιά πολλα πολλά πολλά!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AYLIN ΜΗΝ ΜΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ! ΟΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΥΤΑ ΘΑ ΣΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ! ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ! ΕΧΕΤΕ ΖΕΣΤΗ ΕΚΕΙ; ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΑΣΤΑ....
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΓΙΑ ΤΟΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ...ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΤΥΨΕΙΣ...ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ...ΕΥΤΗΧΩΣ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΙ ΕΤΣΙ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΩ....

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:Γεια σας κορίτσια μου τι μου κάνετε?

Μώλις επιστρέψαμε απο τον σημερινό υπέρηχο...έχουμε και λέμε...με εξέτασε κάποιος καθηγητής υπερηχογράφος...single artery μου είπε και ξαναγυρνάμε στα ίδια.Μονήρης ομφαλική αρτηρία.Μάλιστα με πρόετρεψε να κάνω την αμνιο και με ενημέρωσε για τα διάφορα που μπορεί να έχει το μικρό μου...

Τι να πω...ο Θεός ας βάλλει το χέρι του!Και επίσης δικάιως έχω τυφλή εμπιστοσύνη στον ιατρό μου!

Εύχομαι να είστε όλες σας καλά...Φιλιά πολλα πολλά πολλά!!!

Κοριτσάκι μου όλα καλά θα πάνε..Τουλάχιστον αναπτύσσεται φυσιολογικά έτσι δεν είναι? Ακόμη σκέφτεσαι να μην κάνεις την αμνιο?Στην πραγματικότητα δεν έχει να κάνει το αν θα την κάνεις ή όχι με το αν θα έκανεσ διακοπή κύησης ή όχι..εγώ ίσως να την έκανα περισσότερο για να ξέρω τι να περιμένω αν υπάρχει κάτι. Όπως και να έχει νομίζω πως θα πάνε όλα καλα..Τι σκέφτεσαι να κάνεις τώρα που θα επιστρέψεις?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις