Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
398 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 398 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 39]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pumpkin εχω μεινει!!!μπραβο!χρυσοχερα!τυχερο το νινουδακι σου!εμενα μου ειχε μαθει η γιαγια μου να κουτσοπλεκω αλλα τωρα εχω ξεχασει τελειως!!!θα αρχισω να ψαχνω στο ιντερνετ οδηγιες!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ξεκίνησα πέρυσι όταν έπεσα τυχαία σε ενα site 2 κοριτσιών που δίνουν οδηγίες βήμα βήμα και έφαγα τρέλα να μάθω.Τελικά αποδείχτηκε πολύ εύκολο!
Μπορώ να κάνω τα πάντα, αλλά προτιμώ εύκολα πραγματάκια γιατί δεν έχω και πολύ υπομονή να πλέκω ατελείωτες ώρες και να μην τελειώνει :S (έχω ξεκινήσει 2 κουβέρτες και δεν λέω να τις τελειώσω!)
Στην αρχή έκανα μόνο κασκόλ που είναι εύκολα , μετά έκανα σκουφάκι για τον άντρα μου και μετά παπουτσάκια και σκουφάκια για νινάκια!

Σας δίνω το site των κοριτσιών είναι πολύ καλές, δεν κάνω διαφήμιση, άλλωστε είναι βιντεάκια δωρεάν.
Έχει βιντεάκια για βελόνες και βελονάκι, εγώ προτιμώ βελονάκι.Αν μάθετε τις βασικές βελονιές μετά μπορείτε να ακολουθήσετε και βίντεο απο youtube.
Πλέξιμο με βελόνες είναι knit και με βελονάκι crochet.
Σας ζάλισα το ξέρω! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 328109

http://www.ftiaxto.gr/content/blogcategory/33/34/


kikitso έχει και άλλα πολλά πραγματάκια που μπορούμε να φτιάξουμε μόνες αν σου αρέσουν οι χειροτεχνίες!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:kikitso αλλο ειναι αυτο,,,περιμενω και απο''κει.....οποτε παρε και εδω

ΜΠΡΑΒΟ ΤΑΤΙΑΝΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΑΛΛΟ

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
PUMPKIN MΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΠΛΕΚΤΟ ΑΛΛΑ ΠΙΟΠΟΛΥ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ! ΚΑΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!! ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ! ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΠΑΝΑ ΜΕ ΔΑΝΤΕΛΑ ΚΑΙ ΡΟΖ ΚΟΡΔΕΛΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ! ΑΛΛΑ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΑ!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου όμορφα καλισπέρα!!!

Τι μου κάνετε?Εμείς εδώ καλά εαν και μου λείεπι απίστευτα ο Στεφανούλης μου!Πάααααααρα πολύ...και η Σανέλ και το σπίτι μας,,,Σήμερα μιλούσαμε στο Skype και του έδειχνα την κοιλιά μου...Πολύ συγκίνηση!!!

Χρύσα.Κου καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!

Αλεξάκι συγχαρητήρια για τον Κωνσταντινούλη σου!!!Χάρηκα πάααααρα πολύ!

Μόρα περιμένουμε νέαααα!!!

Και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια που ετοιμάζονται για β επιπέδου να πάνε όλα τέλειαααααα!!!

Pumpkin είναι φανταστικά αυτά που έφτιαξες.Μπράβο σου έχεις ταλέντο!

Εμείς σήμερα κλείσαμε για την β επιέδου.Θα γίνει τη επόμενη εβδομάδα στις 21-07 και ελπιζω πως όλα θα είναι καλά!Κορίτσια όλες οι έγκυες εδώ είναι μοντέλα με μεγάλη κοιλίτσα και πολύ κοκκέτες...μου φαίνεται ο εαυτός μου ολίγον βλαχάκι...χιχιχι

Νατάσα μου να μην ανησυχείς!Πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά...

Aρετούλα μου λείπεις!!!

Φιλιά πολλά σε όλες σας κοριτσουλίνια μου!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 215994

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άντε καλέ που σου φαίνεσαι βλαχάκι, αυτές είναι ψηλομύτες μάλλον Razz
Βάλε μας καμιά φωτό απο το Μιλάνο!
kikitso θα σου βάλω φωτός απο τις πανούλες που μου κέντησε η θεία μου είναι τέλειες!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pumpkin ειναι τελεια αυτα που εφτιαξες,μπραβο σου!!!! Στελλιτσα ελπιζω να περνας καλα κ ας σου λειπει ο Στεφανακος...!!!Ποτε με το καλο γυριζεις? Σιγα σιγα βλεπω ετοιμαζεστε κ οι υπολοιπες για τον β επιπεδου...εσυ χιονατουλα ποτε με το καλο...? Σε οσες εμεινε ακομα να κανουν τον β επιπεδου ευχομαι με το καλο κ περιμενουμε νεα..Ολα τα μωρακια θα ειναι μια χαρα,θα το δειτε κοριτσια..!!!!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!
ΟΛΑ ΕΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ. ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 604962
ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΜΑΧΟ ΣΗΜΕΙΟ!!!!!
ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΤΣΟΥΠΡΑ 560 ΓΡΜ. ΚΑΙ 28 ΕΚ.ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΨΗΛΗ ΚΑΙ ΑΦΡΑΤΟΥΛΑ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ!! ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!
ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΥΡΑΝΝΗΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ(ΗΤΑΝ 3 ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ)Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΚΡΑΤΗΣΕ 50 ΛΕΠΤΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ!
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
PUMΡKIN ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΟΥΦΑΚΙΑ ΜΠΡΑΒΟ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 417472

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mora έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!
ΟΛΑ ΕΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ. ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 604962
ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΜΑΧΟ ΣΗΜΕΙΟ!!!!!

Άντε ρε !!!! και το έλεγα στον γιατρό μου οτι άκουσα οτι και το αγόρι καμιά φορά "αλλάζει" και γελούσε και έλεγε αποκλείετε αχχαχα! Με το καλό το κοριτσάκι σου λοιπόν!! Ξεκίνησες τα ροζ όνειρα? Ο άντρας σου θα ξαφνιάστηκε όσο και εσύ ε? Laughing Laughing

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY -PHT 24/11 Ρεα

Dionikou -- It's a GIRL -ΠΗΤ 17/11

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- Ιt's a GIRL

Kikitso -- It's a GIRL - ΠΗΤ 21-11

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a GIRL - ΠΗΤ 14/11

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattooed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a ΒΟΥ - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

φωτεινουλα -- it'a BOY

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μόλις μου ήρθε το κουτάκι των Pampers!!!!
Είμαι τόσο χαρούμενη χαχαχαχα
Μέσα είχε ενα πακέτο pampers sensitive 28 τεμαχίων, ένα βαμβάκι, ένα πακέτο μωρομάντιλα και ένα πακέτο σερβιέτες (όλα κανονικές συσκευασίες, οχι δείγματα), καθώς και 3 κουπόνια εκπτωτικά των 4€ αλλά είναι μέχρι τις 30/9, οπότε θα δω τι θα τα κάνω.
Και ήρθε σε 2 βδομάδες μέσα!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Καλημέρα κορίτσια.Εμενα το μόνο που μου ήρθε μέχρι στιγμής είναι κάτι εκπτωτικά κουπόνια από τα babylino.

Μόρα συγχαρητήρια για την κόρη!!!Λες να είναι και εμάς κορίτσι??? Shocked Shocked Shocked Shocked Νόμιζα πως δεν αλλάζει συνήθως αν δούνε κοριτσάκι..

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια!

μορα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 50580 να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!και εμας αγορακι μας εχει πει οτι ειναι,λες στην β'επιπεδου να αλλαξουμε και να εχουμε κοριτσουδι? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 604962 χαχαχα,θα γελασουμε πολυ!

Στελλιτσα,να περνας τελεια στο Μιλανο,κατσε οσο πιο πολυ μπορεις και να ευχαριστηθεις παγωτακια! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 417472

οι αναγουλες συνεχιζονται,ειναι δυνατον?!χτες ημουν να πεσω στα πατωματα,σημερα ξεκινησε παλι ασχημα η μερα.pumpkin,με βλεπω με βελονες και βελονακια συντομα,δεν μπορω να κανω και πολλα με τις αναγουλες και τη ζεστη! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 99132 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 99132 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 99132 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 99132

μούκια!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 6 417472

χρυσα.κου.


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tatianoula έγραψε:κοριτσια την προηγουμενη βδομαδα με πηρανε τηλεφωνο για να μου στειλουν ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ εγω το ειχα ακουσει απο γνωστες κ ειπα τι εχω να χασω εαν θελετε
8001182800
2109287700
και απο κινητοSMS 6948820400 γραφεις ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ κ σταθερο τηλεφωνο για να σε παρουν αυτοι πισω...θα σε παρουν σε 3-4 μερες...
με ρωτησαν επισης που ακουσα για αυτους κ ειπα σε σαιτ που μαζευονται μανουλες κ εγκυμονουσες...με ρωτησαν ΠΗΤ που θα γεννησω, εαν ειναι πρωτο η οχι και ειπαν θα μου το στειλουν σε 40 εργασιμες!!!για να δουμε!!!
κοριτσια καλημερα σε ολες!τατιανουλα πηρα τηλ εκει που ειπες αλλα μου ειπαν οτι θα το παρω απο το μαιευτηριο ...........pumpkin εσυ πως πηρες πακετο εαν μπορεις να μου πεις σε παρακαλω σε ευχαριστω............

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χρυσα.κου. έγραψε:
tatianoula έγραψε:κοριτσια την προηγουμενη βδομαδα με πηρανε τηλεφωνο για να μου στειλουν ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ εγω το ειχα ακουσει απο γνωστες κ ειπα τι εχω να χασω εαν θελετε
8001182800
2109287700
και απο κινητοSMS 6948820400 γραφεις ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ κ σταθερο τηλεφωνο για να σε παρουν αυτοι πισω...θα σε παρουν σε 3-4 μερες...
με ρωτησαν επισης που ακουσα για αυτους κ ειπα σε σαιτ που μαζευονται μανουλες κ εγκυμονουσες...με ρωτησαν ΠΗΤ που θα γεννησω, εαν ειναι πρωτο η οχι και ειπαν θα μου το στειλουν σε 40 εργασιμες!!!για να δουμε!!!
κοριτσια καλημερα σε ολες!τατιανουλα πηρα τηλ εκει που ειπες αλλα μου ειπαν οτι θα το παρω απο το μαιευτηριο ...........pumpkin εσυ πως πηρες πακετο εαν μπορεις να μου πεις σε παρακαλω σε ευχαριστω............

χρυσα ΑΝ δεν έδωσες παραπάνω στοιχεία(ονοματεπώνυμο), πάρε ξανά τηλ και πες τους οτι δεν ξέρεις ακόμα που θα γεννήσεις (δημόσιο ή ιδιωτικό μαιευτήριο), και μένα με πήραν τηλ απο την libero, τους είπα αυτό και θα μου το στείλουν σπίτι τελικά.
Ξαναβάζω το post με τα pampers, libero και την κρέμα.

Είναι πολύ "τσατσιά" να μου στείλω και ένα στην πεθερά μου και ένα στην θεία? χαχαχαχ


Δεν ξέρω αν κάποια κοπέλα έχει ψάξει για διάφορα διαφημιστικά μωρουδιακά βαλιτσάκια που δίνουν κάποιες εταιρίες, εγώ θα γράψω εδώ και όποια θέλει μπορεί να τα παραγγείλει.

1) babyspace (κρέμα και φυλλάδια) http://www.babyspace.gr/Gift/before-birth/2.html ακολουθείς τις οδηγίες που σου λέει το site

2) babylino (δείγματα σε κανονικά μεγέθη) http://www.babylino.gr/babyclub.php κάνεις εγγραφή και κάτω στα σχόλια γράφεις οτι περιμένεις το μωράκι σου και θα ήθελες κάποια δείγματα διαφημιστικά.

3) Libero (κανονικά δείγματα) http://www.liberoclub.gr/Footer/Contact-Us/ συμπληρώνεις την φόρμα γράφοντας κάτω στα σχόλια οτι ενδιαφέρεσαι για το διαφημιστικό βαλιτσάκι για την μέλλουσα μητέρα. Σε παίρνουν την την ίδια ή την άλλη μέρα, και σε ρωτάνε ΠΗΤ, φύλλο του μωρού και πότε γεννάς.ΜΗΝ πείτε που γεννάτε γιατί θα σας πεί οτι θα σας το δώσουν στο μαιευτήριο, πείτε οτι δεν έχετε αποφασίσει ακόμα.


Φυσικά όλα είναι εντελώς δωρεάν ακόμα και τα έξοδα αποστολής είναι δικά τους.

υ.γ.Πάντα checkarete το κουτάκι δέχομαι ενημερωτικό υλικό γιατί θα σας έρχονται κουπονάκια εκπτωτικά

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πήγα σήμερα στο Παπαγεωργίου να μου ανοίξουν καρτέλα μετά απο 4 μήνες αναμονής, πήγα είδαν τις εξετάσεις μου, όλα καλά (μου έγραψαν κ άλλες), αλλά δεν είδαμε τον μπέμπη, μόνο τον ακούσαμε Sad Sad
Δεν μπορεί να μην έχουν υπέρηχο ρε γμτ..... έλεος με ξεπέταξαν σε 5 λεπτά.Να μου πεις και τι περίμενα? Δημόσιο αλλά ρε γμτ μετά απο τόσους μήνες και με ξεπετάς? Εγώ μπορεί να μην έχα λεφτά να πάω έξω για υπέρηχο, δεν θα έπρεπε να δούνε λίγο και το μωρό?..
Περιμένει τα αποτελέσματα του Β επιπέδου να τα πάω να τα δει.Δεν τα καλύπτει το ικα, αλλα ξέρει να τα ζητάει ε? ΟΥΣΤ

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mora συγχαρητηρια για το κοριτσακι σου!!!!Και εμενα ο γιατρος μου ειχε πει για σιγουρια στον β επιπεδου θα δουμε γιατι μπορει καμια φορα να ειναι ο ομφαλιος λωρος κ να νομιζουν οτι ειναι αγορακι...Pumpkin ευχαριστουμε για τις διευθυνσεις,ειναι πολυ χρησιμες...οσο για το νοσοκομειο,τι να πω...κ εγω θα γεννησω σε δημοσιο αλλα οποτε παω ο γιατρος με εξεταζει κανονικα καθε φορα κ κανω παντα υπερηχο...

alkisti

alkisti
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα είμαι νέα στο forum και είμαι κι εγώ όπως κι εσείς έγκυος με ΠΗΤ (όπως το γράφετε) 1/11. Έχω ήδη κάνει τον υπέρηχο Β' Επιπέδου και ξέρω ότι έχω κοριτσάκι, πάντως μέχρι και πριν ένα μήνα κι εμένα αγοράκι μου λέγανε ότι έχω με αμφιβολία βέβαια. Στο Β' επιπέδου, φάνηκε τελικά ξεκάθαρα ότι έχω κόρη! Very Happy

Εύχομαι σε όλες σας καλή λευτεριά και με το καλό να αγκαλιάσετε τα μωράκια σας!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alkisti έγραψε:Καλησπέρα είμαι νέα στο forum και είμαι κι εγώ όπως κι εσείς έγκυος με ΠΗΤ (όπως το γράφετε) 1/11. Έχω ήδη κάνει τον υπέρηχο Β' Επιπέδου και ξέρω ότι έχω κοριτσάκι, πάντως μέχρι και πριν ένα μήνα κι εμένα αγοράκι μου λέγανε ότι έχω με αμφιβολία βέβαια. Στο Β' επιπέδου, φάνηκε τελικά ξεκάθαρα ότι έχω κόρη! Very Happy

Εύχομαι σε όλες σας καλή λευτεριά και με το καλό να αγκαλιάσετε τα μωράκια σας!
Kαλωσορισες στην παρεα μας κ με το καλο να κρατησεις κ εσυ στην αγκαλια σου την κορουλα σου!!!

alkisti

alkisti
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλώς σας βρήκα λοιπόν!!! Smile

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλώς ήρθες alkisti με το καλό το μωράκι σου,δηλαδή είσαι η πρώτη ΠΗΤ εδω μέσα ε? Σε έβαλα στην λίστα μας Very Happy


Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Alkisti -- It's a GIRL -ΠΗΤ 1/11

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY -ΠHT 24/11 Ρεα

Dionikou -- It's a GIRL -ΠΗΤ 17/11

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- Ιt's a GIRL

Kikitso -- It's a GIRL - ΠΗΤ 21-11

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a GIRL - ΠΗΤ 14/11

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattooed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a ΒΟΥ - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

φωτεινουλα -- it'a BOY

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα τσουπρες!
Μορα μου τι βλεπω??? ειχαμε εκπληξη στον υπερηχο? συγχαρητηρια και παλι!!! χιχιχιχ για τον κοριτσαρο!!!!
αχ τωρα μπηκα σε σκεψεις, φανταζεστε να κανω την τουρτα εκπληξη που λεγαμε και μετα να μου βγει αλλο φυλο? χιχιχι
Αλεξακι μου δεν ξερω ποτε θα κανω την Β επιπεδου εγω ειμαι η πιο ''΄μικρη '' εδω μεσα Razz Razz
δεν ξερω καν σε ποια εβδομαδα γινετε , τωρα κοντευω την 17η
παντως το επομενο ραντεβου μου ειναι στις 21 Ιουλιου...
Η Μιλανεζα μας τι κανει??? φιλακια πολλα!!!!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άλκηστη κάλως μας ήρθες και με το καλό το μωράκι σου!

Επέστρεψα από τον γιατρό, θα κάνω τον Β επιπέδου στις 22/7 το πρωί..Άντε να δούμε..

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Άλκηστη κάλως μας ήρθες και με το καλό το μωράκι σου!

Επέστρεψα από τον γιατρό, θα κάνω τον Β επιπέδου στις 22/7 το πρωί..Άντε να δούμε..

Πώς ήταν ο μπέμπης σου? ζωηρούλης ή κοιμότανε? Very Happy

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

Afroditi 1006 -- It's a GIRL- ΠΗΤ 5/12

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Alkisti -- It's a GIRL -ΠΗΤ 1/11

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY -ΠHT 24/11 Ρεα

Dionikou -- It's a GIRL -ΠΗΤ 17/11

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- Ιt's a GIRL

Kikitso -- It's a GIRL - ΠΗΤ 21-11

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a GIRL - ΠΗΤ 14/11

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattooed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a ΒΟΥ - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

φωτεινουλα -- it'a BOY
[/quote]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις