Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
251 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 251 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 39]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!
ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΕΠΩΦΕΛΗΘΗΤΕ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΡΕΙΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ 1: ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΝΕΤΕ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ 2: ΣΙΔΕΡΟ 3: ΣΕ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΟΚΑΙΡΟΣ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΙΚΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΤΙ ΝΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΝΥΧΤΙΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕΤΕ! ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΝ ΘΑ ΦΟΡΑΤΕ ΠΥΖΑΜΕΣ! ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΟΜΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΥΧΤΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ! ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΕΙΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω θα παρω μια νυχτικια μαζι μου κ μια ρομπα απο''κει κ περα θα εχω κ πιτζαμα μαζι μου με παντελονι...τι αλλο χρειαζεται κικιτσο???περα απο τα πρωσοπικα αντικειμενα κρεμα,σαπουνι,οδοντοκρεμα,μωρομαντηλα κ.τ.λ.
κ εννωειτε πραγματακια για το μωρο καλαθουνα ρουχαλακια κουβερτουλα τα οποια θα τα φερει ο μπαμπας πριν βγουμε...


για πες ο παλιος ειναι αλλιως γθατι αμα κοιταμε της λιστες που εχουνε στο ιντερνετ ενα σωρο βλακειες γραφουν...

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω λεω συγουρα 2 νυχτικες τουλαχιστον γιατι πολλες λερονοντε,παντοφλες, detol για τουαλετα,1 πανα για μωρο, πανες για μας αν κ λενε οτι δινουν, πετσετα, ρουχα για να φυγουμε Shocked , ειδη για να κανουμε μπανακι, φορτιστη, επιθεματα στηθους.
φυσικα και εγω θελω να ακουσω απο καμοια εμπηρη ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 215994

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τατιανα εγω πηρα ειδη 2 νυχτικα με ρομπα αλλα νεανικα με στρας και ετσι χαχα
τα βρηκα σε πολυ καλη τιμη τωρα με της εκπτοσεις, ετσι κι αλλιως τωρα επρεπε να τα παρω γιατι μου ειπανε οτι καλοκαιρινα να εχουμε επειδη εχει πολυ ζεστη, επειδη φερνουν τα μωρακια

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ..ΜΠΟΡΩ ΕΠΙΣΗΜΑ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΠΤΩΜΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ?
ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ.ΕΓΩ (ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ)ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΕΛΕΝΗ(ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ)ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΛΕΝΑ.ΗΘΕΛΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ(ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..
ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΓΥΡΩ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ..
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ..ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.
ΑΛΗΘΕΙΑ Η AYLIN ΓΥΡΙΣΕ?ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ??

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamax έγραψε:τατιανα εγω πηρα ειδη 2 νυχτικα με ρομπα αλλα νεανικα με στρας και ετσι χαχα
τα βρηκα σε πολυ καλη τιμη τωρα με της εκπτοσεις, ετσι κι αλλιως τωρα επρεπε να τα παρω γιατι μου ειπανε οτι καλοκαιρινα να εχουμε επειδη εχει πολυ ζεστη, επειδη φερνουν τα μωρακια


ε ναι και''γω κατι τετοιο θα παρω κατι ναζιαρικο-σεξουλιαρικο...καλοκαιρινα ε???δεν το σκεφτηκα...αληθεια απο που τα πηρες???


αφροδιτη γιατι εισαι πτωμα???λογω υπνου??ενταξει ζεσταινομαι κ ταλαιπωριεμαι λιγο μεχρι να βολευτω αλλα κοιμαμαι κανωνικα...βαλε ενα μαξιλαρι κ να βαζεις το ποδι σου πανω η βαλτο αναμεσα στα ποδια βοηθαει....η στελλιτσα επιστρεφει αυριο κανωνικα ηταν να ερθει πεμπτη αλλα δεν αντεχει αλλο μακρυα απο τον στεφανακο της κ της σανελ της οποτε θα γυρισει αυριο κ παρασκευη εχει την εξεταση.....

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΛΟΓΩ ΥΠΝΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ.ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΟΡΘΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ..ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΕΦΑΓΑ ΛΙΓΟ ΠΕΠΟΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ...

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλημερα και απο μενα!!!!

afroditi1006 μου κοιταξε να βολευτεις καπως γιατι οσο περναει ο καιρος και μεγαλωνει η κοιλια θα ειναι ακομα πιο δυσκολα τα πραγματα!!Υπομονη!!Εγω για να πω την αληθεια βολευομαι ακομα μπρουμυτα να κοιμαμαι.

Εγω κοριτσια δεν πηρα καθολου νυχτικιες στο μαιευτηριο γιατι νιωθω σαν θειτσα,ειχα παρει βελουτε φορμες και κυκλοφορουσε με αυτες.
Θα χρειαστουμε παντοφλιτσες,σουτιεν θηλασμου,επιθεματα στηθους(αν και εμενα δεν μου χρειαστικαν γιατι δεν ετρεχε το γαλα)2-3 πιτζαμουλες,τα ρουχα εξοδου του μωρου και τα δικα μας.Δε θυμαμαι τιποτα αλλο προς το παρον!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!

ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΘΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ!!! ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ. ΠΟΣΑ ΕΜΕΙΝΑΝ? ΘΑ ΜΑΛΛΙΟΤΡΑΒΡΙΧΤΟΥΝ ΟΙ ΝΥΦΕΣ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 215994

ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΘΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΩ ΣΤΟΝ 7 ΜΗΝΑ!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΛΕΙΡΙΔΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ.ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ.
ΝΥΧΤΙΚΑΚΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΕΤΗΡΑ.
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 186253 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 186253 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 186253 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 186253

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!αφροδιτη 5 η ωρα το πρωι??? affraid affraid πως δεν θα εισαι πτωμα μετα...εγω στην αρχη θυμαμαι εκει που ολες λεγατε οτι δεν μπορειτε να σηκωθειτε απο το κρεβατι εγω παλι δεν μπορουσα να κοιμηθω κ οταν το ειχα πει στον γιατρο μου μου εκανε πλακα κ μου ειπε ''''ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΕ Το μωρο''''...μετα μου περασε ομως τωρα ξαπλωνο κ μια ωρα το μεσημερι...

καλα η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω ακομα ειναι νωρις να μιλαμε για βαλιτσες κ τετοια αλλα πως θα περασει ο καιρος χαμπαρι δεν θα παρουμε!!!

θυμαμαι πως ημασταν στην αυχενικη κ λεγαμε εντυπωσεις κ τωρα μιλαμε για β επιπεδου κ μετα θα λεμε ουφ φουσκωσα-πριστηκα ,,,δεν ειναι φοβερο το οτι δεν γνωριζομαστε στην ουσια δεν εχουμε δει η μια την αλλη κ εχουμε να μοιραστουμε κ να πουμε τοσο πολλα???


σας φιλω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 417472

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamax έγραψε:βρε κοριτσια αφου ειναι πριβε και δεν μοιλατε στους καινουργιους που γραφοντε γιατι δεν το λετε και σπαταλαμε τον χρονο μας να συμετεχουμε με ερωτησεις και να μας αγνοειτε.
καλα,αυτο το πριβε γινεται συχνα εδω περα γιαυτο κ εγω δεν γραφω πλεον τοσο συχνα...ηθελα να το πω καιρο αλλα φοβομουν να μην παρεξηγηθω κιολας...

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatianoula έγραψε:καλημερα!!!αφροδιτη 5 η ωρα το πρωι??? affraid affraid πως δεν θα εισαι πτωμα μετα...εγω στην αρχη θυμαμαι εκει που ολες λεγατε οτι δεν μπορειτε να σηκωθειτε απο το κρεβατι εγω παλι δεν μπορουσα να κοιμηθω κ οταν το ειχα πει στον γιατρο μου μου εκανε πλακα κ μου ειπε ''''ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΕ Το μωρο''''...μετα μου περασε ομως τωρα ξαπλωνο κ μια ωρα το μεσημερι...

καλα η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω ακομα ειναι νωρις να μιλαμε για βαλιτσες κ τετοια αλλα πως θα περασει ο καιρος χαμπαρι δεν θα παρουμε!!!

θυμαμαι πως ημασταν στην αυχενικη κ λεγαμε εντυπωσεις κ τωρα μιλαμε για β επιπεδου κ μετα θα λεμε ουφ φουσκωσα-πριστηκα ,,,δεν ειναι φοβερο το οτι δεν γνωριζομαστε στην ουσια δεν εχουμε δει η μια την αλλη κ εχουμε να μοιραστουμε κ να πουμε τοσο πολλα???


σας φιλω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 417472

ΕΙΔΕΣ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 446177 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 265569 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 325318

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos δικαιομα σου να πιστευεις οτι θελεις...μπορεις να συμμετεχεις στην συζητηση οποτε θελεις δεν στελνουμε σε κανεναν προσκληση...βλεπεις μπαινουμε γραφουμε η καθε μια οτι θελει εκεινη την στιγμη κ καμια φορα τα προσπερναμε καμια φορα παλι τα σχολιαζουμε..το ιδιο μπορεις να κανεις και'''συ...

mora οντως ασε πως περασε ο καιρος δεν καταλαβα τιποτα...απο την αλλη νομιζω απο''δω κ περα δεν θα περναει γρηγορα γιατι μεχρι τωρα δεν ειχαμε κ αμαν τεραστιες αλλαγες στο σωμα μας απο τωρα ομως που θα ζεστενομαστε πιο πολυ θα μεγαλωσει η κοιλια μας δεν θα μπορουμε ευκολα να κοιμομαστε να κανουμε δουλειες....ΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΕΔΙΛΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΚΟΥΜΠΟΜΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΥΜΠΟΣΕ Η ΠΩΛΗΤΡΕΙΑ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΞΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΚΟΥΜΠΟΣΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΚΗΨΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Κ ΓΕΛΟΥΣΕ Κ ΜΕΤΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ....ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΛΕΩ...ΟΥΤΕ ΤΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΕΝΟΥΜΕ ΧΑΧΑΧΑΑΧ

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φυσικα κ δεν ειπα οτι περιμενω προσκληση...!!!!Ομως δεν θεωρω ομαδα το να σχολιαζουν κ να κουβεντιαζουν μεταξυ τους μονο 4-5 ατομα κ αν σχολιασει η ρωτησει καποιοος αλλος κατι να το αγνοειτε!!!!Αυτο δεν ειναι ομαδικοτητα!!!Για να το σχολιασει κ η mamax παραπανω,αυτο κατι σημαινει...

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera manoulitses!!vrhka wifi stin paralia kai sas diavasa (sygnwmh poy grafw greeglish alla to kindle den exei ellinika)

Xamomilaki na soy zhsei h korh!!!!!!!!!!!

Aylin me to kalo h amnio.Ola kala!!

Xm...valitsoula e?den thelw oute na to skeftomai..me agxwnei ligo h idea...

Egw koritsia skeftoma kata Okt na kanw ena baby shower pantws.Xerw einai amerikania alla skeftomai oti einai enas kalos logos gia na mazepsw dwrakia.Hdh oi files mou mou exoun parei kapoia teleia pragmatakia gia thn proika tou.

Pantws teleutaia niwthw oti varyna apotoma.den xerw gia sas alla eutes tis meres sernomai apo thn kourash..kai fantasteite oti edw exei max 30 vathmous..skeftomai polu sovara na pw tou giatrou na moy grapseis kamia anarrwtikh..einai poly gaidouria lete?
Sas filw oles sas!!!!!!Na prosexete tis koilitses sas!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia δεν ξερω μπορει να εχεις δικαιο δεν μπορω να λεω και να δικαιολογουμε τι να πω ισως καμια φορα να τα προσπερναμε....και''συ μην το παιρνεις πρωσοπικα δεν εχουμε κατι ουτε με σενα ουτε με της καινουριες να συνεχιζετε να μιλατε να λετε την αποψη σας κ ελπιζω να μην ξαναγινει καμια τετοια παρεξηγηση....αλλωστε δεν μπαινουμε εδω για να μαλωνουμε η να χαλιομαστε ολα καλα η καθε μια την εμπειρια της γραφει..

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 35468 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 35468


Carrie σε ζηλευω σε φανταζομαι τωρα στην παραλια πινεις κ φρεντο ??πω πω εγω μια γρανιτα φραουλα την χτυπουσα τωρα...οσο για την αναρωτικη αμα αισθανεσε οτι θελεις να ξεκουραστεις παρτην κ μην σκεφτεσε τιποτα!!!μονο εσενα κ το μπεμπε....

καλα να περνας..κ κανε κ καμια βουτια κ για μας..

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πω πω τι ησυχεια ειναι αυτη???????
που να''ρθει κ ο αυγουστος!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ;;; ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑΚΙΑ;; ΛΟΓΙΚΟ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ... ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ Η'ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΟΚ...
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΠΑΡΕΑΚΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ!! ΑΛΛΑ ΕΙΔΗ ΜΠΑΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΕΡΑ ΑΠΟ 1-2 ΠΕΤΣΕΤΕΣ!!
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΤΑΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΜΥΡΤΗΔΙΩΤΙΣΑ! ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ! ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΠΑΜΕ! ΑΥΤΟ ΙΣΧΕΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΝΝΟΕΙΤΕ!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΙΣ ΛΙΣΤΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ ΘΕΛΟΥΝ!!! ΑΠΛΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ!! ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΜΕ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΑΓΟΡΙ!!! Ε....ΚΑΙ 500 γρ. ΣΤΙΣ 20 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ!!!!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΕΡΗ ΔΟΣΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 517142 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 93981 ....ΠΛΥΣΙΜΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙΩΝ, ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ (ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΟΝΤΕΥΑΝ ΝΑ ΤΑ ΦΤΥΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ) ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΚΑΤΑΡΕΥΣΩ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 585182 ...ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ , ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ.....ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΞΑΝΑ ΤΑ ΠΟΔΟΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙΑ!!! ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ...ΑΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΜΕΝΑ ΕΓΓΥΟΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!!!!
(ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΔΩ "ΜΕΣΑ" ΒΛΕΠΩ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ....)
ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ????
ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ??? ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗ ΑΡΧΙΣΕΙ... ΤΩΡΑ ΦΤΕΡΟΥΓΙΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ .... ΚΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΛΟΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 606100 !!!!!
ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕ ΧΟΡΕΥΕΙ ΣΤΟ ΤΑΨΙ.... (ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΩ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΔΑΣ ΜΑΝΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΓΙΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 585182 )
ΔΑΣΚΑΛΕ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΕΣ, ΚΑΙ ΝΟΜΟ ΔΕΝ ΕΚΡΑΤΕΙΣ..... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 531909 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 531909 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 531909 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 531909 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 531909 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 531909

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Alkisti -- It's a GIRL -ΠΗΤ 1/11

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY -ΠHT 24/11 Ρεα

Dionikou -- It's a GIRL -ΠΗΤ 17/11

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- Ιt's a GIRL

Kikitso -- It's a BOY - ΠΗΤ 21-11

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a GIRL - ΠΗΤ 14/11

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a BOY-ΠΗΤ 24/11

Tattooed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a GIRL - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

φωτεινουλα -- it'a BOY

συνολο 10 κοριτσια κ 9 αγορια προς το παρων....


[b]

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ(Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΑΛΛΑ ΜΠΑ).ΖΥΓΙΖΟΥΜΕ 430 ΓΡ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΛΙΓΟ ΖΟΡΙΚΗ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ.ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΣΗ ΖΑΧΑΡΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ.ΠΗΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Alkisti -- It's a GIRL -ΠΗΤ 1/11

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY -ΠHT 24/11 Ρεα

Dionikou -- It's a GIRL -ΠΗΤ 17/11

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- Ιt's a GIRL

Kikitso -- It's a BOY - ΠΗΤ 21-11

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a GIRL - ΠΗΤ 14/11

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a BOY-ΠΗΤ 24/11

Tattooed Snowhite - Ιt's a GIRL - ΠΗΤ 28/12

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a GIRL - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

φωτεινουλα -- it'a BOY



καλε τι παραπονα ηταν αυτα? ελεος και εμενα με κλανουν καμια φορα αλλα ειναι λογικο με τοσα ατομα μεσα χαχαχαχ , δεν μπορουμε ολες να μπαινουμε καθε μερα και να τα διαβαζουμε οοοοοολα!
ειρηνη ημην!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 17 328109

μπραβο αφροδιτακι για τα καλα νεα της Β επιπεδου! παμε για αλλα τωρα κοριτσια! αχ αντε να ερθει και η σειρα μας!
ποια εχει σειρα αληθεια? οεο?

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Afroditi 1006 -- It's a GIRL -ΠΗΤ 5/12

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Alkisti -- It's a GIRL -ΠΗΤ 1/11

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY -ΠHT 24/11 Ρεα

Dionikou -- It's a GIRL -ΠΗΤ 17/11

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- Ιt's a GIRL

Kikitso -- It's a BOY - ΠΗΤ 21-11

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a GIRL - ΠΗΤ 14/11

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a BOY-ΠΗΤ 24/11

Tattooed Snowhite - Ιt's a GIRL - ΠΗΤ 28/12

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a GIRL - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

φωτεινουλα -- it'a BOY

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Afroditi 1006 -- It's a GIRL -ΠΗΤ 5/12

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Alkisti -- It's a GIRL -ΠΗΤ 1/11

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY -ΠHT 24/11 Ρεα

Dionikou -- It's a GIRL -ΠΗΤ 17/11

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- Ιt's a GIRL

Kikitso -- It's a BOY - ΠΗΤ 21-11

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL-ΠΗΤ 5/12 ΙΑΣΩ

Mora -- It's a GIRL - ΠΗΤ 14/11

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a BOY-ΠΗΤ 24/11

Tattooed Snowhite - Ιt's a GIRL - ΠΗΤ 28/12

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a GIRL - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

φωτεινουλα -- it's a BOY


Καλημερα!!!!Εφτιαξα λιγο την λιστουλα με χρωματακια για να φαινονται πιο καλα τα κορτιτσακια και τα αγορακια!!Τι μου κανετε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις