Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
137 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 137 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 39]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ;
ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΑ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ (ΕΛΠΙΖΩ) ΗΡΘΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ; ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ;;; ΕΙΠΑ ΠΑΡΤΕ ΤΗΛ. ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΣΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΟΡΤΑΣΟΥΜΕ!! ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥΣ ΟΜΩΣ!!!
ΑΔΙΚΟ ΕΧΩ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ;;; ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΔΛΔ,ΕΣΕΙΣ ΠΑΤΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ 2 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ;;

Στις 2 το μεσημερι?σε εγκυο γυναικα?καλοκαιριατικα? μηπως θελουν να τους μαγειρεψεις κιολας? καλη τυχη και υπομονη!(καλα εκανες και τους ειπες να παρουν τον αντρα σου! Cool Cool Cool Cool )

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κακησπερα κοριτσακια μου τι μου κανετε?να σας ρωτησω ιδιαιτερα αυτες που εχουν αγορακια αλλα κ γενικα!σας αρχισε να εμφανιζετε μια μαυρη οριζοντια γραμμη (εσωτερικη) στην κοιλια?Γιατι ολοι με ρωτανε αν εχω κ ακομα τιποτα αλλα ουτε στην μικρη ειχα βγαλει κατι!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φωτεινουλα έγραψε:Κακησπερα κοριτσακια μου τι μου κανετε?να σας ρωτησω ιδιαιτερα αυτες που εχουν αγορακια αλλα κ γενικα!σας αρχισε να εμφανιζετε μια μαυρη οριζοντια γραμμη (εσωτερικη) στην κοιλια?Γιατι ολοι με ρωτανε αν εχω κ ακομα τιποτα αλλα ουτε στην μικρη ειχα βγαλει κατι!!!!!

Αυτό μου λείπει να δω μόνο!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 534787

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι λεει το βγαζουν πιο πολυ η μαμαδες αγοριων!!!!!!!!μαλλον θα ειναι μια ακομα μπουρδα!!!!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι το έχω διαβάσει ότι μπορεί να εμφανιστεί αλλά προς το παρόν δεν το έχω (και αυτό!).. Αυτό που έχω όμως είναι μπόλικα κολπικά υγρά..μήπως αύριο να τους πω να μου κάνούν και μία τέτοια εξέταση?? confused confused

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΑΡΕΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΠΟΤΕ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ (ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΕΞΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )
ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ... ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!! 21 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 430 ΓΡΜ...ΚΑΙ ΜΕ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 612298 ...ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ !!!! ΔΕΝ ΑΛΑΞΕ ...ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ... ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΝΤΟΚΤΟΡ: ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΑ ΣΚΙΣΩ ΤΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ Rolling Eyes
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΟΣΕΣ ΑΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΙΧΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ!!! ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣ ΟΛΟΤΑΧΩΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 325318 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 429657 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 8172 ... ΠΗΡΑ ΗΔΗ ΕΝΑΝ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΑΠΟ ΤΑ ΖΑΡΑ 12 ΕΥΡΩ ΜΟΥΡΛΙΑ!!! (40 ΕΥΡΩ ΛΙΓΟΤΕΡΑ)... ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΑΡΕΛΑ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ... ΚΑΛΑ Ε, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!! PUMKIN ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ! ΤΙ ΤΣΑΚΑΛΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!! ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΣΟΥΠΕΡ!!! ΑΥΛΙΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΝΕΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΑ ΟΛΩΝ!!! ΚΙΚΙΤΣΟ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΟΡΤΩΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ "ΞΕΦΟΡΤΩΝΕΣΑΙ" ΑΜΕΣΩΣ!!! ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΥΠΝΗΛΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 1ο ΤΡΙΜΗΝΟ.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ... ΠΑΩ ΝΑ ΑΛΩΝΙΣΩ ΤΑ ΣΟΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ WALL STICKERS ...!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΛΜΙΣΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΟΥΝΕ! ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΠΤ. ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΤΩΜΑ ΚΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ.
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Η ΜΑΥΡΗ ΓΡΑΜΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΕΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ( ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ) ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ. ΕΓΩ ΚΑΙ ΣΤΑ 3 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙΑ ΤΠΤ. Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ 2 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΣΤΑ 2. ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΕ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΜΗΝ ΣΑΣ ΑΝΗΣΥΧΕΙ!!!
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ! ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Όχι το έχω διαβάσει ότι μπορεί να εμφανιστεί αλλά προς το παρόν δεν το έχω (και αυτό!).. Αυτό που έχω όμως είναι μπόλικα κολπικά υγρά..μήπως αύριο να τους πω να μου κάνούν και μία τέτοια εξέταση?? confused confused


carrie μου,η αυξηση κολπικων υγρων ειναι φυσιολογικο επακοπουλθο εγκυμοσυνης μου ειχε πει ο γιατρος.Βεβαια με εβαλε να κανω καλλιεργεια κολπικου υγρου στην 18η εβδομαδα αλλα σαν εξεταση ρουτινας που βαζει σε ολες.Αν του το αναφερεις,μπορει να σου πει να κανεις.Δεν ειναι τιποτα,σου παιρνουν λιγο υγρο με μια μπατονετα.Και εγω φοβομουν πολυ μην εχω κατι γιατι ενιωθα οτι ειχα πολλα υγρα αλλα δεν ηταν απολυτως τπτ.Και ο γιατρος μου ειχε πει,οτι ακομα και κατι να ειχα,ηταν πληρως αντιμετωπισιμο.don't worry!

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="χαμομηλακι"]
Carrie έγραψε:Όχι το έχω διαβάσει ότι μπορεί να εμφανιστεί αλλά προς το παρόν δεν το έχω (και αυτό!).. Αυτό που έχω όμως είναι μπόλικα κολπικά υγρά..μήπως αύριο να τους πω να μου κάνούν και μία τέτοια εξέταση?? confused confused

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...!!!

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ,ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ,ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΕΑΝ ΕΧΩ ΦΑΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΧΙ...ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ''ΜΕΛΑΙΝΑ ΓΡΑΜΜΗ''ΕΤΣΙ ΛΕΓΕΤΑΙ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΔΥΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια απ'οτι διαβαζω ειστε όλες καλά και τα μωράκια σας επισης ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 215994 Μπραβο φτου φτου!!!Εμεις πηγαμε χτες στο Ωνάσειο και κάναμε εκεινον τον υπέρηχο καρδιάς εμβρυου που σας ειχα πει κ ευτυχως γυρναει κ μου λεει η γιατρος(παρα πολυ καλη)το μωράκι σας ειναι φυσιολογικοτατο και η καρδουλα του εξαιρετικη!!!Οποτε όλα καλά και μεις εφυγε αυτο το αγχος!!
Τώρα από οτι ειδα κάποια ρώτησε για τη μέλαινα γραμμή,να σας πω και γω την εμπειρία μου στα πρώτα 2 μου κοριτσάκια την ειχα βγάλει και μετά την εγκυμοσύνη εφυγε μόνη της,τώρα που εχω πάλι κοριτσάκι δεν υπάεχει καμια γραμμή,οπότε μην πιστευετε τιποτα.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
PoLaKi έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...!!!

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ,ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ,ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΕΑΝ ΕΧΩ ΦΑΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΧΙ...ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ''ΜΕΛΑΙΝΑ ΓΡΑΜΜΗ''ΕΤΣΙ ΛΕΓΕΤΑΙ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΔΥΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

Ναι και εμένα με ρώτησε όταν του το ανέφερα πολύ καιρό πριν αν έχω φαγούρα ή κάψιμο ή γενικώς άλλα συμπτώματα αλλά δεν έχω..Απλώς λέω μήπως αύριο αφού θα πάω που θα πάω και θα περιμένω με τις ώρες για το ζάχαρο να τους πω να μου κάνουν και μία καλλιέργεια..Γιατί έχω να κάνω από πέρυσι, δεν ήτανε μέσα στις εξετάσεις που έκανα αρχικά..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα ομορφιες! η αληθεια ειναι οτι δεν σας διαβασα εχω απιστευτο πονοκεφαλο και νιωθω και μια πιεση απο χθες στην κυστη απαπαπα αλλο πραμααααααα καθε 5 λεπτα τουαλετα! λετε να εχει κατσει η ΚΥΡΙΑ επανω και να με πιεζει? βεγγο με εχει κανειιι!

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ..ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ 6ο.ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΡΕΞΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΔΡΟΣΙΣΤΗΚΑΜΕ..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ...
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΥΓΡΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΖΟΥΞΙΜΟ Η ΦΑΓΟΥΡΑ(ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΚΑΜΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ) ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ.
ΧΙΟΝΑΤΟΥΛΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΕΓΓΟ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ.ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 3ο ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ Η ΜΙΚΡΗ ΠΙΕΖΕΙ ΤΗΝ ΚΥΣΤΗ ΜΟΥ(ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ)ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ.ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ;;;

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ;;;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ,ΕΔΩ ΑΡΑΧΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ Rolling Eyes ,ΒΛΕΠΩ ΠΑΙΔΙΚΑ...

ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΣΗΜΕΡΑ...ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ Mad Mad Mad
ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ???

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ...

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα κορίτσια μου!

Διάβασα όλες τις δημοσιεύσεις χάρηκα πολύ που τα μωράκια σας αλλά και εσείς είστε καλά!

Εμείς πολύ καλά, χθές πήγαμε για το εμβρυοκαρδιογράφημα.Αποκλείσαμε όλα τα ενδεχόμενα η μπέμπα να έχει σύνδρομο Down και της άλλες σοβαρές τρισωμίες!Η ζωή είναι πολύ ωραία!!!Και η καρδούλα μας είναι τέλεια!!!

Αυτά...εμείς πάλι δεν μας βλέπω να πηγαίνουμε διακοπούλες αλλά σιγά δεν με νοιάζει!!!Επίσης τα πράγματα της μπέμπας θα τα πάρουμε σιγά σιγά και δεν αγχώνομαι για τίποτα!Απο τη στιγμή που το μωρό μου είναι υγειές δεν με νοιάζει τίποτα!

Να ευχηθώ Χρόνια Πολλά στην Χιονατουλίνα μας!!!Να χαίρεσαι το ονοματάκι σου Σωτηρία μου γλυκειά!!!

Φιλιά πολλά να προσέχετε εσάς και τις όμορφες κοιλίτσες σας!!!


tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο μενα κοριτσαρες!
Αυλιν μου σ'ευχαριστω παρα πολυ να εισαι καλα εσυ η μπεμπουλα και ο αντρουλης σου γεματοι με ευτηχια και υγεια!!!
χαιρομαι πολυ για τα καλα σου νεα! βουρ για αγορουλες χαλαρα τωρα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 215994

εμενα η δικια μου μεσα κανει πανικο! ο γιατρος τα εχει παιξει χαχαχαχ η ανταρτισα μου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 328109

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamax έγραψε:να μην φοβασαι πολα μωρα περνουν θεση ακομα και τελαιυτεα στιγμη!!!
και εγω εχω ενα τεραστιο ινομυωμα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 215994
αλλα μην μασας τιποτα τωρα εδω που φτασαμε θα βγει θελει δεν θελει και ολα θα πανε καλα στην χειροτερη θα κανουμε καισαρικη που ειναι μια στο τοσο χιλιαδες με ινομυωματα γεννησαν φυσιολογικοτατα στο λεω επειδη απο την αρχη εχω τραβιξει πολυ ανχος και κλαμα γιαυτο. εγω προβληματιζομαι μονο αν κανω καισαρικη για 1 λογο αμα θα μπορω μετα στο σπιτι να ειμαι καλα και να φροντισω το μωρο γιατι περαν του αντρουλη μου που θα με βοιθαει οταν δεν δουλευει δεν εχω κανεναν αλλο να βοιθησει μονο αυτο με προβληματιζει Sad .
αν εσυ εχεις βοιθεια μην μασας τιποτα.

Mamax επειδή ο γραπτός λόγος πολλές φορές παρεξηγέιτε...τι εννοείς με το..."άντε και στη ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ θα κάνουμε καισαρική?"
Εγώ θα γεννήσω με καισαρική για προσωπικούς και ιατρικούς λογους...Που το κακό???Θα ήμουν καλύτερη μητέρα εαν γεννούσα φυσιολογικά?

Φιλικά

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα και απο μενα κοριτσαρες!
Αυλιν μου σ'ευχαριστω παρα πολυ να εισαι καλα εσυ η μπεμπουλα και ο αντρουλης σου γεματοι με ευτηχια και υγεια!!!
χαιρομαι πολυ για τα καλα σου νεα! βουρ για αγορουλες χαλαρα τωρα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 215994

εμενα η δικια μου μεσα κανει πανικο! ο γιατρος τα εχει παιξει χαχαχαχ η ανταρτισα μου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 328109

Είναι ροκού η μπέμπιους!!!Και η δικιά μου μια απο τα ίδια η ζουζουνέλλα!!!

Σε φιλώ Σωτηρία μου να περάσετε υπέροχα!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ναι ροκου σαν τη μαμα και το μπαμπα! χαχαχαχ απ οπου και να παρει δε γλιτωνει!
και η δικια σου τα ιδια? μας βλεπω του χρονου να τις κυνηγαμε σιλφιδες θα μας κανουν! χαχαχαχαχαχ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 215994

εχω και γω υνομυωμα κοριτσια και μου περναει απ το μυαλο μηπως δεν μπορεσω να γεννησω φυσιολογικα λογω αυτου... αλλα οπως λεει και η Αυλιν μας στην τελικη δεν εχει και τοσο σημασια αρκει ολα να κυλησουν καλα! και για μας και για το νινι μας!

εμενα θα μαρεσε να γεννησω σε νερο παντως χωρις επισκλ. Embarassed Embarassed

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η εγκυμοσυνη δεν ειναι ασθένεια και δεν πρέπει να αντιμετωπίζετε έτσι!

Εγώ δηλαδή που κόντψα να χάσω το μωρό, ρίσκαρα και δεν έκανα αμνιο απο επιλογή μας ενώ έτρεμα στην ιδέα κάτι να μην πάει καλά...τόσες εξετάσεις...μόνο την β επιπέδου την έκανα 2-3 φορές...Τώρα θα έπρεπε να ήμουν ένα αγχωμένο ράκος...Δηλαδή αυριο μεθαυριο που το μωρό θα με χρειάζεται, θα τσιρίζει θα έχει κολλικούς και θα κλαίει όλη μέρα...άντε στη καλύτερη κάθε δύο ώρες τι θα κάνω?

Επειδή πριν γίνει η διάγνωση της μονήρης αγχωνόμουν στο άσχετο και συνήθως χωρίς λόγο...όταν ηρθαν τα δύσκολα έπρεπε να ήμουν εκεί για να τα αντιμετωπίσω και ξέρετε τι κατάλαβα?ότι αγχωνόμουν χωρίς λόγο!!!

Όπως και να έχει σημασία δεν έχει πως θα γεννήσουμε, εαν θα θηλάσουμε...σημασία έχει να προσπαθήσουμε να είμαστε Καλοί γονείς!!!

Ευχομαι να μην παρεξηθητείτε απο τα λεγόμενα ...σας τα γράφω πολύ πολύ φιλικά!

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
`[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΛΑΑΑΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 875502 ,ΝΑ'ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ...!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 9664 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 9664 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 9664
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ...!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ...!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 417472

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σευχαριστω πολυ κοκονα μου νασαι και συ καλα και με το καλο ο μπεμπαρος! που ξερεις μπορει και να συμπεθερεψουμε ! χαχαχαχ να μαστε ολες καλα με υγεια!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 215994

υγ. εχεις δικιο Αυλινακι δεν σε παρεξηγουμε -τουλαχιστον εγω- αλλιως τα πλαθουμε στο μυαλο μας και αλλιως ερχονται ομοως πρεπει να ειμαστε προετοιμασμενες για ολα!

φιλακια!!!!! Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωτηρία μου να σε χαιρόμαστε!!!!!Να είσαι πάντα καλά και χαμογελαστή και με το καλό να έρθει το μπεμπάκι σου!!!!! flower flower flower flower flower

Στελλίτσα δεν νομίζω ότι η μάμαχ το είπε όπως ακριβώς ακούστηκε αυτό με την καισαρική. Δεν νομίζω άλλωστε ότι ο τρόπος που θα φέρεις στον κόσμο ένα μωράκι σε κάνει καλύτερη ή χειρότερη μάνα, σημασία είναι να φέρουμε στον κόσμο υγειή μωράκια και να είμαστε και εμείς καλά φυσικά. Γιατί αυτό πλέον έχει μεγαλύτερη σημασία από πριν,να είμαστε καλά πρώτα εμείς για να φροντίζουμε και τα μωρά μας!!Smile

Τελείωσα και με την καμπύλη ζαχάρου σήμερα!!Εντάξει δεν είναι τόσο χάλια όσο ακούγεται πάντως!!!Μη έχοντας φάει γλυκό 1 βδομάδα, ήπια την γλυκόζη που ήτανε αραιωμένη με λεμόνι ( έτσι μου την δώσανε έτοιμη και μάλιστα υπήρχε και σε γεύση πορτοκάλι) με χαρά!!Ουσιαστικά ήτανε σαν χυμός λεμόνι με ζάχαρη!SmileΘα πάρω τα αποτελέσματα την Τρίτη μάλλον (έκανα και καλλιέργεια κολπικού υγρού) οπότε άντε να δούμε τι θα δείξει.Ήτανε πολύ ωραίο το Σάββατο σήμερα, πήγαμε μετά για πρωινό με τον ανδρούλη μου και τώρα που έφυγε ο κόσμος από την Αθήνα είναι τέλεια και βολτά στο κέντρο χωρίς τον συνοστισμό και την κίνηση!!Να το δοκιμάσετε όσες είστε εδώ!!Smile

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
carrie μου σευχαρρισρω παρα πολυ! οτι επιθυμεις και εσυ και με το καλο ο μπεμπαρος σου!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 215994

οποτε παει και η καμπυλη ε? καλα αποτελεσματα τωρα! περιμενουμε νεοτερΑ!
αχ εχω σαρωσει ολο το ιντερνετ εχω βρει απιστευτα πραγματουδια!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 40746 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 90233 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 28 564595

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις