Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
176 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 176 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 39]

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κικίτσο μου ναι ακριβώς...θα το εκτιμούσα πολύ!

Πολάκι εγώ πάλι είδα ότι χιόνιζε αλλά μιλάμε για πολύ χιόνι τόσο που δεν μπορούσα να δώ το δρόμο και με δυσκολία άνοιγα τα μάτια μου...και ήγαινα λέει να βρώ κάποιον που αγαπούσα πολύ...περπατώντας...το τι βουνό σκαρφάλωσα δεν λέγεται και ξαφνικά τον βρίσκω και τι μου λέει?Πάρε 50 ευρώ πήγαινε στο ξενοδοχείο και περίμενέ με...και το αγριοκοιτάω του πετάω τα λεφτά στη μούρη και του λέω άκου να σου πώ δεν είμαι τέτοια και έτρεξα για να μην με προλάβει...και απο εκεί που χιόνιζε βρέθηκα σε ένα καταπράσινο τοπίο όπου έτρεχα...σαν τη Λόρα στο μικρό σπίτι στο λιβάδι ένα πράγμα...όποια ξέρει απο όνειρα ας μου πεί τι σημαίνει...χιχιχι

Μαράκι μια απο τα ίδια...κανένας δεν καταλαβαίνει ότι είμαι έγκυος...Αναρωτιέμαι ... βέβαια μπορεί να παίζει ρόλο και το ύψος!!!

Καλημέρες πολλές όμορφες μανούλες φιλάκια πολλά στα μωρά και στις κοιλίτσες σας!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα,κοιλιτσες μου!

Με το ιντερνετ εχουμε και εμεις θεμα απο χτες το βραδυ!Προσπαθει ο αντρας μου αν εγκαταστησει και ενα δικο του λαπτοπ αντικρυστα με το δικο μου και ολο προβληματα μας βγαζει.Χτες το χασαμε εντελως,σημερα αναγκαστηκαμε να παρουμε τηλ. το σερβις...βρηκαμε ακρη αλλα ποτε ποτε το χανουμε...

Στελλιτσα,χαρα στην υπομονη σου με την μετακομιση,ιδιως τετοιο καιρο!Εγω τα τελευταια δυο χρονια εχω κανει 2 μετακομισεις και μου εχει βγει η γλωσσα και με τις 2.Αυτη τη στιγμη ουτε να το θυμαμαι δεν θελω!

Νατασακι,καλη επιτυχια με την καμπυλη σημερα!Θυμισου,καθολου αγχος γιατι το ζαχαρο ανεβαινει!ολα καλα να σου πανε!

Σημερα εχει πολυ ζεστη ακομα και εδω!Αυτη τη στιγμη εχω λιγο αναγουλα παλι και περιμενω να μου περασει καπως να παω να κανω κανενα μπλουμ!

Α,ρε sexy girl τατιανουλα!καλα του εκανες!ετσι για να μην ξεχνιομαστε!Τι να πουμε και εμεις που τελουμε υπο απαγορευση?Η αληθεια ειναι βεβαια οτι ο αντρας μου φοβαται πλεον με την κοιλια οποτε δεν του εχει κακοφανει και ιδιαιτερα.Εγω παλι οσο νιωθω το μωρο να κουνιεται δεν τρελαινομαι κιολας!Παντως πρεπει να της αρεσει πολυ η θαλασσα και το νερο,γιατι οταν κανω μπανιο,κανει τουμπες!

Θα τραβηξω φωτο την κοιλια μου μια των ημερων,αν και δεν την βλεπω αξια συναγωνισμου...Μαλλον μικρη ειναι...Κατι κυριες που με εχουν δει στην παραλια μου λενε "αντε καλε,6 μηνων εισαι εσυ?που ειναι η κοιλια σου?"...εχω παρει 5 κιλα περιπου,αλλα αυτες τις μερες εχω φαει λιγο παραπανω οποτε με βλεπω να αυξανομαι.Απο γλυκα ομως απεχω ακομη...χτες εφαγα μια κουταλια παγωτο και παλι αναγουλιασα... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Σας φιλω πολυ,παω να βαλω μαγιουδακι!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα όμορφα κοριτσόπουλα!
εύχομαι να είστε όλες καλά! I love you
Εγώ μόλις έφαγα το -βασιλικών διαστάσεων- πρωινό μου και τώρα σερφάρω ανελέητα στο ίντερνετ! Πήρα τηλ. στα ραντεβού του ΙΚΑ και έκλεισα για τις 6/9, ώστε να μου γράψει την άδεια τότε...Για να δούμε....Εύχομαι να μην πέσω σε καμία απεργία!!!
Στελλάκι μετακομίζετε βρε παλαβό;;;;;Θα γειτονέψουμε δηλαδή!!χιχιχι!!Σχετικά με τη λίστα μαιευτηρίου πάντως, μπορείς να βρεις πολλές στο ίντερνετ.Εγώ πήρα ένα εντυπάκι από τα καταστήματα Λητώ που είναι τρομερός "τυφλοσούρτης" για νέες μαμάδες.Λέει ό,τι θα χρειαστείτε στο μαιευτήριο, τα απαραίτητα για το μωρό, την προίκα του κτλ.Εχει και κουτάκια δίπλα, για να τσεκάρεις τί έχεις και τί όχι!Πολύ εύχρηστο!! Wink
Κορίτσια εμείς κανονίζουμε ανακαίνιση στο σπίτι του άντρα μου από τέλη Αυγούστου (δεν μας παίρνει άλλο στο ενοίκιο, ζόρισαν τα πραγματα, αφήστε που εκεί θα έχω και την πεθερούλα μου για βοήθεια! Wink Wink ), οπότε σερφάρω ψάχνοντας νεροχύτες, λεκάνες, σώματα καλοριφέρ και τέτοια πρωτόγνωρα σε εμένα πράγματα!!!
Η μπεμπούλα μου κλωτσάει αβέρτα και έχω μόνιμη παρεούλα!!!Αντε, σε μια εβδομάδα θα την ξαναδούμε!
Καλή επιτυχία Νατάσσα στις εξετάσεις, περιμένουμε !!!
φιλιά σε όλες!Καλημερούδια!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 215994

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aaaaa!!Αφήστε το άλλο!Λείπει ο μικροβιολόγος μου σε διακοπές οπότε πήρα σε πολύ μεγάλο διαγνωστικό κέντρο (Βιο.... κάτι, ονόματα δεν λέμε αλλά όλες καταλάβαμε!) να ρωτήσω πόσο στοιχίζουν οι εξετάσεις που θέλω να κάνω.Ακούστε να σας βγει το μάτι!Ο συνοικιακός μικροβιολόγος μου παίρνει 30 ευρώ ενώ εκεί μου ζήτησαν....152 ευρώ!!!!ρε πουλάει τρέλλα ο κόσμος!!!όσα τους λείπουν ζητάνε!!!ρε ουστ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 911307
Τα είπα και ξεσπάθωσα!!!

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μανουλες γεια σας
τι ζεστη ειναι αυτη bom αναρωτιεμε κανει τοση ζεστη ή εγω λιωνω sunny απο διαθεση χαλια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 679259 ανετα σπαω στο ξυλο τον κατααλλα αξιαγαπητο αντρουλη μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 311356 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 311356 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 311356 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 654655 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 911307 τωρα οι ορμονες φταινε η αναισθησια του φταιει ?δεν ξερω να σας πω

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρετούλη γειτονάκια ναι!!!Στην εφορία είναι το σπίτι σε αυτό το στενό!

Βασικά δεν ξέρω πόσα φορμάκια θα χρειαστώ, πόσα πανάκια(τι είναι τα πανάκια και πως είναι η μορφή τους)...πόσα σεντονάκια μπιμπερό πήρα δύο της Nuck ωραία φαίνονται, πόσες πετσετέ φόρμες, κουβερτούλες, μακρυμάνικα ή κοντομάνικα φορμάκια...καλτσούλες???διαβάζω άλλες μανούλες που πλένουν και σιδερώνουν τα δικά τους και λένε ότι έχουν πολλά ρουχαλάκια και ότι αποκλείεται να τα φορέσει όλα το μωρό...

Διονίκου και εδώ κάνει ζέστη τρελλή αλλά προσπαθώ να αποφύγω να βγώ έξω εαν και αναπόφευκτα σήμερα θα πρέπει να βγώ γιατί πρώτα ο Θεός πάμε στο καινούργιο μας σπιτάκι!

Καλύτερα χίλιες φορές στο ενοίκιο και να μην με ενοχλεί κανένας παρά εδώ πέρα που μας έχοyν κάνει τη ζωή μας κόλαση!

Αρετούλα η ηθοποιός που της μοιάζεις ονομάζεται Έφη Ρευτματά...χιχιχι...δες την και πες μου εαν έχω δίκιο!!!

Φιλιά πολλά

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dionikou έγραψε:μανουλες γεια σας
τι ζεστη ειναι αυτη bom αναρωτιεμε κανει τοση ζεστη ή εγω λιωνω sunny απο διαθεση χαλια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 679259 ανετα σπαω στο ξυλο τον κατααλλα αξιαγαπητο αντρουλη μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 311356 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 311356 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 311356 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 654655 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 911307 τωρα οι ορμονες φταινε η αναισθησια του φταιει ?δεν ξερω να σας πω

ΕΑΝ ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗ ΛΕΕΕΙΙΙ???ΑΣΕ ΣΚΑΜΕ... sunny

ΕΛΛΑΑΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ CLUB ΤΩΝ ΝΕΥΡΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΚΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗΣ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 311356 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 311356

ΑΧ ΟΙ ΚΑΙΜΕΝΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΤΡΑΒΑΝΕ...ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ?ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΚΑΙ Σ'ΑΚΟΥΝΕ ΑΠΟΡΗΜΕΝΟΙ...ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ''ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΠΑΛΙ???''

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 679259

ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΨΙΛΟΦΡΙΚΑΡΕΙ Η ΜΑΝΑ? ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΝΕΥΡΑ????
ΔΕΝ ΞΕΡΩ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 534787

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χχαχαχαχαχα!!!Εφη Ρευματά!!!είσαι αθεόφοβη εντελώς!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 875502
Σε ποια εφορία καλέ; Κοντά στον Κηφισό, δηλ. μέσα από την οδό Κωνσταντινουπόλεως; μη μου πεις!!!!Πίσω από τα empoli outlet; Θα είμαστε ΤΟΣΟ κοντά;;;;;ουάου!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 215994
Σχετικά με το πλύσιμο μην αγχώνεσαι, είναι πολύ νωρίς ακόμα!!Από Σεπτέμβρη και βλέπουμε....Να είναι φρέσκα και μοσχοβολιστά!
Καλή υπομονή για τη μετακόμιση, κι εσύ χαλαρά με τις δουλειές,εεε; Τί τα έχει τα μπράτσα ο Στεφανακος;;;χιχιχι!!!Αντε, με το καλό στο νέο σας σπιτάκι! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 604962

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι ματάκια μου στην εφορία στην Τζών Κένεντυ εκεί είναι...αλλά και πάλι κοντά θα είμαστε...χοχοχο!!!

Αφού της μοιάζεις...

Οχι δεν αγχώνομαι με το πλύσιμο εξάλλου έχουμε καιρό...απλ'ως φοβάμαι μην δεν της πάρω αρκετά και δεν θα έχει τι να φοράει...είμαι χαζή το ξέρω!
Όχι δεν το παρακάνω με τις δουλειές σιγά σιγά και ας πάρει όσο καιρό θέλει η τακτοποίηση!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑ ΦΩΤΟ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Η ΠΡΩΤΗ.
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΘΑ ΚΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Πολάκι εγώ πάλι είδα ότι χιόνιζε αλλά μιλάμε για πολύ χιόνι τόσο που δεν μπορούσα να δώ το δρόμο και με δυσκολία άνοιγα τα μάτια μου...και ήγαινα λέει να βρώ κάποιον που αγαπούσα πολύ...περπατώντας...το τι βουνό σκαρφάλωσα δεν λέγεται και ξαφνικά τον βρίσκω και τι μου λέει?Πάρε 50 ευρώ πήγαινε στο ξενοδοχείο και περίμενέ με...και το αγριοκοιτάω του πετάω τα λεφτά στη μούρη και του λέω άκου να σου πώ δεν είμαι τέτοια και έτρεξα για να μην με προλάβει...και απο εκεί που χιόνιζε βρέθηκα σε ένα καταπράσινο τοπίο όπου έτρεχα...σαν τη Λόρα στο μικρό σπίτι στο λιβάδι ένα πράγμα...όποια ξέρει απο όνειρα ας μου πεί τι σημαίνει...χιχιχι

ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΧΙΟΝΙΖΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΠΕΤΑΞΕΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΙΒΑΔΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Very Happy Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ!Γύρισα από το μικροβιολογικό που πήρε άπειρες ώρες!!!Σήμερα η γλυκόζη ήτανε 100μλ και λιγότερο αραιωμένη από τα 50μλ του Σαββάτου και ήτανε σαν να πίνω μονορούφι ένα ολόκληρο μπουκάλι σιρόπι για τον βήχα!!Τόσο που έχω κόψει τα γλυκά όμως δεν αναγούλιασα καθόλου!! Razz Razz Razz Από το ολότελα ας πιο γλυκόζη,δεν με πειράζει Laughing Laughing Laughing Laughing

Κικίτσο δεν πρέπει να βάλεις στις υπογραφές σου ιστοσελίδα αλλά html κώδικα που είναι για υπογραφές!!

Για να δείτε πόσο χαζή είμαι (και ξανθιά) εκεί που καθόμουνα στο ιατρείο και δεν είχα τι να κάνω (παρόλο που είχα προμηθευτεί περιοδικά και βιβλιά για να περάσει το 3ωρο) ψαχούλευα το κινητό μου και ως δια μαγείας κατάφερα και του έκανα reset (είναι από αυτά τα smartphones) και του έσβησα ότι είχε και δεν είχε από μεσα!!!!Τηλέφωνα, φωτογραφίες, μουσικές, βιντεάκια,ρυθμίσεις,email,ΟΛΑ!Βρηκα δουλειά για σήμερα λοιπόν Razz Razz Θα κάτσω να το ξαναφτιάξω από την αρχή!!Άμα δεν έχεις μυαλό...
Εν τω μεταξύ πάλι δουλεύει ο ανδρούλης μου και πάλι μόνη μου θα κοιμηθώ απόψε!Αλλά ευτυχώς δεν πήγα δουλειά και θα κάτσω να χαλαρώσω και να ξεκουραστώ γιατί πραγματικά η ζέστη που έχει έξω δεν παλεύεται με τίποτα...

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CARRIE ΑΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΟΦΤΕΙ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΓΩ....
ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ!!! ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΣΗΜΕΡΑ!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:

Πολάκι εγώ πάλι είδα ότι χιόνιζε αλλά μιλάμε για πολύ χιόνι τόσο που δεν μπορούσα να δώ το δρόμο και με δυσκολία άνοιγα τα μάτια μου...και ήγαινα λέει να βρώ κάποιον που αγαπούσα πολύ...περπατώντας...το τι βουνό σκαρφάλωσα δεν λέγεται και ξαφνικά τον βρίσκω και τι μου λέει?Πάρε 50 ευρώ πήγαινε στο ξενοδοχείο και περίμενέ με...και το αγριοκοιτάω του πετάω τα λεφτά στη μούρη και του λέω άκου να σου πώ δεν είμαι τέτοια και έτρεξα για να μην με προλάβει...και απο εκεί που χιόνιζε βρέθηκα σε ένα καταπράσινο τοπίο όπου έτρεχα...σαν τη Λόρα στο μικρό σπίτι στο λιβάδι ένα πράγμα...όποια ξέρει απο όνειρα ας μου πεί τι σημαίνει...χιχιχι

αχ,βρε Στελλιτσα,κι εσυ με τα ονειρα σου!Παντως το χιονι ειναι καλο,το εχω ακουσει που το ελεγε η γιαγια μου.Χτες εγω ελεγα στον αντρα μου για το ονειρο με την Ινδια,το αεροπλανο και τον διαιτολογο και ειχε κατουρηθει στο γελιο και μου ελεγε "δεν πας καλα..."...οποτε εσυ που δεν βλεπει τετοιες κουλαμαρες,εισαι μια χαρα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 215994

carrie,βρηκες δουλεια για ολη μερα σημερα!Καλη υπομονη!!!Εχω κανει το ιδιο πριν λιγο καιρο (ως γνησια ξανθια κι εγω) και μου ειχε φαει αρκετες ωρες!

κοριτσια,κοιταζα την κοιλια μου σημερα για τη μελαινα γραμμη που λεγατε αλλα δεν ειδα κατι.Παιζει ρολο οτι ειμαι πολυ ασπρη?η συνυφαδα μου παντως ειχε κανει αλλα αυτη ειναι μελαχροινη.

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α,δειτε και αυτο το site που μου εστειλε μια ξαδερφη του αντρα μου και εχει μωρουδιακα που εχουν πολυ πλακα:

http://www.firstimemommy.gr/

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
carrie καλα αποτελεσματα! βρηκες και δουλεια για σημερα μια χαρα! χεχεχε!
καλα κοριτσια εχω γελασει πολυ με τα ονειρα!
εγω εβλεπα στον υπνο μου οτι εκανα σοκολατοπιτα με φουντουκια και γκαναζ, και για μεσημεριανο λεει μια μακαρονοπιτα ταψιου με μπεικον αυγο παρμεζανα κρεμμυδι και απο πανω μπεσαμελ!
και τι εκανα η αθεοφοβη? ξυπνησα και αρχισα το μαγειρεμα! χαχαχαχαχ
το πρωι εκανα τη σοκολατοπιτα και τωρα τελιωσα με το φαγητο που ειδα στον υπνο μου και το εκανα για πρωτη φορα! Laughing Laughing

εβγαλα και γω φωτο την κοιλουμπα μου! λεω κατα το βραδακι να τη βαλω! χιχιχιχ εμπρος καλες μου κοιλιτσες!!!!!

υγ: Κικιτσακι! επειδη ξερω τα κατατοπια της Αθηνας λογο που ημουν φοιτητρια εκει και ο αντρας μου φανταρος λεγαμε να παμε καμια βολτα/ψωνια! θα δουμε! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 328109


ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ειδα το σιτε που μας εδωσες η μπλουζα που μου αρεσε ηταν αυτη που λεει : SUPER WOMAN, SUPER WIFE, SUPER TIRED! ΧΑΧΑΧΑ! Laughing

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΝ ΤΟ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΝΤΟ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΤΗ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΟΥΝΙΕΜΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΕΙΠΑ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ. ΘΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΑΛΩ
ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΛΙΣΤΑ.....

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΩΡΟ 6 ΜΕΡΕΣ(ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ)
1 ΠΕΤΣΕΤΑ ΜΠΑΝΙΟΥ
7 ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΟΛΟΣΩΜΑ
7 ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΥΠΝΟΥ - ΒΟΛΤΑΣ
3 ΖΕΥΓ. ΚΑΛΤΣΕΣ
1-2 ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ( ΟΧΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ)
3-4 ΠΑΝΕΣ
1 ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ( ΑΠΑΛΗ π.χ. φλισ )
1 ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΕΞΟΔΟΥ
1 ΣΚΟΥΦΑΚΙ 1ΖΕΥΓ. ΓΑΝΤΙΑ
ΟΧΙ ΦΟΡΜΑ ΕΞΟΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ
1 ΖΑΚΕΤΟΥΛΑ
2 ΠΑΝΑΚΙΑ ΡΕΨΙΜΑΤΟΣ 2-3 ΣΑΛΙΑΡΕΣ
ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ-ΠΑΝΕΣ-ΚΡ.ΣΩΜΑΤΟΣ-
ΜΠΙΜΠΕΡΟ 2 ΜΙΚΡΑ 2 ΜΕΓΑΛΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΥΛΑΣΜΟ ΠΑΡΤΕ ΜΟΝΟ 2 ΜΙΚΡΑ 2 ΠΙΠΙΛΕΣ
ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΑΜΑ
1 ΝΥΧΤΙΚΙΑ 1 ΠΙΖΑΜΑ 1 ΡΟΜΠΑ
ΡΟΥΧΑ ΕΞΟΔΟΥ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ΤΟ ΝΕΣΕΣΕΡ ΜΑΣ
ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ ΣΤΗΘΟΥΣ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΛΟΧΕΙΑΣ Η'ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ 1 ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΥΛΑΣΜΟΥ


kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΠΙΟ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΚΛΙΝΙΚΗΣ

ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΣΑΚΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΙΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΔΛΔ 1 ΦΑΚΕΝΑΛΙ 1 ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΚΑΛΤΣΟΥΛΕΣ 1 ΦΟΡΜΑΚΙ 1 ΠΑΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΑ ΧΕΡΙΩΝ
ΓΙΑ ΑΛΛΕ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΑ ΕΤΟΜΑΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαμομηλάκι τέλειο το site!!!!

Ardo και εγώ για 9/9 έκλεισα να πάω στο ΙΚΑ να μου γράψουν την άδεια..Λες να είναι νωρίς??Έχω και μία διαφορά στην κύηση ημερολογιακά και υπερηχογραφικά και δεν ξέρω τι θα μου βάλουν σαν ΠΗΤ τελικά Rolling Eyes Rolling Eyes

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νατάσσα μου κι εγώ έχω μια μικρή απόκλιση 5-6 ημερών ανάμεσα στις δύο ΠΗΤ (υπερήχου και ημερολογιακή), λόγω ασταθούς κύκλου.Φαντάζομαι πως θα είναι συνηθισμένοι σε τέτοια πράγματα, άλλωστε αυτό που μετράει είναι να έχουμε κλείσει την 28η εβδομάδα από όσο ξέρω...Από ότι ακούω από άλλες κοπέλες είναι εντελώς "ρουτίνα" αυτή η επίσκεψη στο ΙΚΑ.Με το που σε βλέπουν λέει με την κοιλούμπα σου υπογράφουν το χαρτί...Πάντως δεν μου φαινεται νωρίς, ας τα μαζεύουμε τα χαρτιά παρά να τρέχουμε τελευταία στιγμή με την κοιλιά στο στόμα!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
καλά αποτελεσματα για αύριο, περιμένουμε!!!! I love you I love you

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ναι!Χρειάζεται κάτι άλλο εκτός από την β επιπέδου να τους πάμε?Πάντως μία συνάδελφος που και αυτή είχε διαφορά ο γιατρός της συμπλήρωσε σαν ΠΗΤ την ημερολογιακή τελικά!Κα΄θολου δεν με χαλάει να σου πω να σταματήσω 10 μέρες νωρίτερα από την δουλειά...

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χιχιχι, μακάρι να μας γράψουν νωρίτερα άδεια!(αν και εγώ θα πάρω λιγότερη άδεια πριν από τον τοκετό, από ότι κανονικά, λόγω θεμάτων στη δουλειά).Από ότι είδα από άλλα κορίτσια στο φόρουμ, έχουμε μαζί και μία βεβαίωση από το γιατρό μας με την ημερομηνία ΠΗΤ μας (λογικά αν τους ζητήσουμε το χαρτί για να το προσκομίσουμε στο γιατρό του ΙΚΑ θα ξέρουν τί να γράψουν).Ελλάς το μεγαλείο σου με το χαρτομάνι που έχουμε!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χάλια η καμπύλη μου χάλια!!!Αύριο θα πάω να δω ενδοκρινολόγο.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??? ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΛΑΧΤΑΡΗΣΑ ΜΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΜΕ ΓΑΡΙΔΕΣ... ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΠΙΤΙΚΗ ....ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ??(Η ΨΩΝΑΡΑ!!!!) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 564595 ΟΠΟΤΕ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΑΠ' ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΤΟΥ(ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΣΠΙΤΙ)ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΩ ΕΓΩ!!! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΙΓΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ, Τ' ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ...ΟΠΟΤΕ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΕΝΕΔΩΣΕ! ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑ???? ΠΑΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΤΩΝ ΤΙΜΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΩ...ΕΡΧΕΤΑΙ...ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ???? ΜΑΙΝΤΑΝΟΣ ΠΑΝΤΟΥ (ΓΙΑ ΝΤΕΚΟΡ) ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΡΙΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΤΡΑΠΗΚΑ , ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΙΣΩ ΤΟ ΠΙΑΤΟ? (Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΑΣ) ΕΦΑΓΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΜΙΣΗ ΚΑΡΔΙΑ ... ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΟΙΧΙΩΣΕΙ!!!! ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΗΜΕΡΑ... ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ??? ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΓΑΡΙΔΟΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΜΙΑ ΟΚΑ ΜΑΙΝΤΑΝΟ.... ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ...ΤΟ ΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 31 534787

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις