Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
274 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 274 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 39]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κικιτσακι ακολουθησε τις οδηγιες και ηρεμησε κοριτσι μας! μηπως σε ταραξε κατι?

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κικίτσο ακολούθησε τις οδηγίες της γιατρού σου και όλα καλά!Περαστικά και ευχομαι να μην είναι κάτι!Φιλιά

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
alexia-marinos έγραψε:
mariannemam έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Καλωσορισες mariannemam,με το καλο να γεννηθει το μωρακι σου!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 215994

Σ'ευχαριστώ πολύ Αλεξία μου!!!Και σε σένα με το καλό ο παίδαρός σου!!!
Σε ευχαριστω πολυ!!!!!Ειναι κ εσενα το πρωτο σου παιδακι?

Αχ ναι το πρώτο μας και το θέλαμε τόσο πολύ!!!Ο άντρας μου δεν το έχει συνειδητοποιεισει ακόμη φαντάσου!!Όσο κοιτάει την κοιλιά μου και νιώθει τις κλωτσίτσες τόσο περίσσοτερο αμήχανος δείχνει....Είναι κάτι καινούριο αλλά και η πιο δυνατή εμπειρία!!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κορτσουδια ..να καλωσορισο με την σειρα μου την mariannemam ευχομαι να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη...κοριτσια εμενα απο βδομαδα ο αντρας μου εχει αδεια οποτε βρηκα ευκαιρια σε 1ωρα εχω αποτρυχωση μανικιουρ-πεντικιουρ...μηπως το εκμεταλευτουμεπαμε για κανενα μπανακι...τζαμπα το πηρα το μαγιο???2φορες ολο κ ολο πηγαμε..κικιτσο μου τι επαθες καλη μου???μιλαμε αυτη η πιεση αμαν πια..εγω την ξεκινησα που σας ελεγα μετραω καθε μερα αλλα εγω την σημειωνα καθε μερα κ οταν ειδε ο γιατρος μου οτι ειναι χαμηλη δεν μου ξαναειπε τιποτα...τωρα την μετραω που κ που κ οχι καθε μερα!!!
αληθεια κικη τι πρεπει να κανεις οταν ανεβαζεις πιεση??τι σου ειπανε στο νοσοκομειο???


στελλιτσα μπραβο τσακαλια μπαμ μπαμ μετακομισατε...ειδες αμα θελει κανεις...


φιλακια//...

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥΥΥ....
ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ,ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΥΒΛΟ ΕΠΕΣΑ Sleep Sleep Sleep Sleep

CARRIE ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΓΟΡΤΗ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΡΟΙ,ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΕΓΩ ΠΛΗΡΩΣΑ 50Ε ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΖΙ...ΓΕΝ.ΑΙΜΑΤΟΣ,ΟΥΡΩΝ,ΑΣΒΕΣΤΙΟ,ΜΑΓΝΗΣΙΟ,ΣΙΔΙΡΟΣ Κ.Α. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 100 4 ΛΗΨΕΙΣ ΚΑΘΕ ΑΝΑ 1 ΩΡΑ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.

ΚΙΚΙΤΣΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΝ ΤΑΡΑΖΕΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ,ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια,επεστρεψα κι εγω!

marrianemum καλωσορισες στην παρεα μας και με το καλο το μωρακι σου.Ολα να σου πανε καλα!

Κικιτσο,ελπιζω να αισθανεσαι καλυτερα...μηπως ταραχτηκες με κατι και σου ανεβηκε ετσι αποτομα?μεινε ξαπλα για σημερα αν μπορεις και κανε ο,τι σου πει ο γιατρος!Νομιζω οτι ειναι απλα περαστικο,μην τρομαζεις πιο πολυ!

Α,ρε Στελλιτσα θηριο,καταφερες κιολας τη μετακομιση!στην επομενη που θα κανουμε θα σας εχουμε υπ'οψιν!χαχαχα!

Κοριτσια,σημερα αφιερωσαμε τη μερα στην μπυμπουκιτσα μας δλδ στα...προικια της!πηγαμε να δουμε κρεβατι-αλλαξιερα και καθισμα αυτοκινητου.Ειδαμε μερικα πολυ ομορφα στο ΑΝΑΤΕΛΛΩ στον Ιλιον,με αρκετα καλες τιμες στη διαρκεια των εκπτωσεων.Το καλυτερο ειναι οτι μπορεις να κανεις ο,τι συνδυασμους θελεις και να τα δεις και στο site τους, www.anatello.gr...εχει πουλ ψαξιμο το πραγμα παντως και κυριως το καθισμα του αυτοκινητου.Ο αντρας μου γαν γνησιος μηχανικος θελει,λεει,να κανει επισταμενη μελετη, Laughing Laughing Laughing Laughing

πονανε ομως ολα μου,πλατες,ποδια,κεφαλι...ααααχ,τι τραβαω η μανουλιτσα!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΝΟ... ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΙΓΜΩΡΙΤΙΔΑ
ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.Η ΠΙΕΣΗ ΕΥΤΧΩΣ ΕΠΕΣΕ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΙ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ Η ΠΙΕΣΗ ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΙ ΙΣΩΣ ΔΩΣΟΥΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑΡΑΧΤΗΚΑ ΜΕ ΤΠΤ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ.
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΑΞΙΟΙ ΕΙΣΤΕ...
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΝΙΩΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνετε κοριτσόπουλα??Τι κάνουν τα μπεμπάκια σας?Ελπίζω να είστε όλες καλά και να ετοιμάζεστε για το τριήμερο!Αλήθεια τι σχέδια έχετε? Εμείς θα μείνουμε σπίτι μας και φέτος γιατί χρειάζομαι ξεκούραση και θα καθίσουμε να βρεθούμε λίγο με τον ανδρούλη μου αφού τις καθημερινές που χρόνος..

Κικίτσο είσαι καλύτερα? Περαστικά μωρέ, μας τρόμαξες!Εύχομαι να γίνεις σύντομα καλάSmile

Αφήστε σήμερα αισθάνομαι τρομερή εξάντληση.Λέτε να είναι από την διατροφή?Νιώθω πως δεν μπορώ να πάρω ούτε τα πόδια μου.. Rolling Eyes Rolling Eyes

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΙΣ 12:00 ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!!!!

MARIANNEMAM ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΚΙΚΙΤΣΟ ΜΟΥ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.

ΣΤΕΛΛΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΕΙΣΤΕ ΓΡΗΓΟΡΟΙ!!!!

CARRIE ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 315810 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 315810 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 531909 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 531909

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΛΕΙΨΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΗΓΑ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΜΠΑΝΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ...ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΙΠΑ,ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.
ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ..Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΖΥΓΙΖΕΙ 680 ΓΡ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ..ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ???ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ ΤΩΡΑ...ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ...
ARDO ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ..ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ(ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΠΟΡΤΕΣ ΓΕΜΑΤΕΣ ΜΕ 100Ε ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΣΕΤ+ΝΤΟΥΛΑΠΑ 300Ε).ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΡΗΤΑ.
ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΠΟΘΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ..
ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοριτσάρες και από μένα!
Αφροδίτη σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες για πόρτες κτλ, απίστευτες τιμές!!!Μόνο που μου φαίνεται δύσκολο το ότι είναι στη Βουλγαρία....Θα σου στειλω πμ. για λεπτομέρειες!
πώς είστε σήμερα; Φαντάζομαι θα μείναμε λίγες στη βρωμοΑθήνα....Εύχομαι οι περισσότερες να τσαλαβουτάτε σε κρυστάλλινα νερά, ή έστω να είστε ξάπλα κάτω από μια ψάθινη ομπρέλα πίνοντας παγωμένο φρεντοτσίνο(τα μοχίτο τα αφήνουμε για του χρόνου κορίτσια!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 525820 ) !!!
Εμείς θα μείνουμε Αθήνα, αλλά μπορώ να πω ότι απολαμβάνω την άδεια πόλη.Η οδήγηση είναι εύκολη, σαν να οδηγώ στο χωριό μου, τα μαγαζιά άδεια, τα θερινά σινεμά άνετα, έχει απόκοσμη ησυχία και γαλήνη, σαν ταινία του Φελίνι....
καλό μεσημεράκι σε όλες τις τουρλοκοιλίτσες!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 883208

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ardo έγραψε:καλημέρα κοριτσάρες και από μένα!
Αφροδίτη σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες για πόρτες κτλ, απίστευτες τιμές!!!Μόνο που μου φαίνεται δύσκολο το ότι είναι στη Βουλγαρία....Θα σου στειλω πμ. για λεπτομέρειες!
πώς είστε σήμερα; Φαντάζομαι θα μείναμε λίγες στη βρωμοΑθήνα....Εύχομαι οι περισσότερες να τσαλαβουτάτε σε κρυστάλλινα νερά, ή έστω να είστε ξάπλα κάτω από μια ψάθινη ομπρέλα πίνοντας παγωμένο φρεντοτσίνο(τα μοχίτο τα αφήνουμε για του χρόνου κορίτσια!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 525820 ) !!!
Εμείς θα μείνουμε Αθήνα, αλλά μπορώ να πω ότι απολαμβάνω την άδεια πόλη.Η οδήγηση είναι εύκολη, σαν να οδηγώ στο χωριό μου, τα μαγαζιά άδεια, τα θερινά σινεμά άνετα, έχει απόκοσμη ησυχία και γαλήνη, σαν ταινία του Φελίνι....
καλό μεσημεράκι σε όλες τις τουρλοκοιλίτσες!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 883208

Ακριβώς αυτό Αρετούλα..Και μετά τον Αύγουστο που γυρίζουν οι Ούνοι..ο μαύρος χαμός!!!Ας την απολάυσουμε τώρα που μπορούμε..!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας μανουλιτσες και κοιλιτσες!αχ τριημερο ε???εμεις τα συνηθισμενα θα παμε κυριακη στο χωριο να παω να δω τα λουλουδια μου δηλαδη την γιαγια κ την πεθερα μου χαχαχαχα ''ετσι της λεω'' η τα κοριτσια μου..θα δουμε μπορει να μεινουμε εκει κανα 2ημερο αφου θα εχει αδεια ο αντρας μου μηπως κανουμε κ κανενα μπανακι κ να γλυτοσουμε τα πηγαινε-ελα ..


αφροδιτη για πες που στην βουλγαρια???εμεις παμε καθε 2μηνο σαντανσκι-πετρισκι για ψωνια ,,απο θεσσαλονικη ειναι κοντα 2ωρες ψωνιζο εκει σαλαμια κασερια κ γενικα οτι περνουμε εδω μονο που εκει τα παιρνω σε μιση τιμη ΟΛΑ...
[b][i]ακομη κ απορρυπαντικα απο''κει παιρνω...ειχαμε παει 4**** ξενοδοχειο με πρωινο με σαουνα κ τζακουζι 30Ε και πρωινο οταν λεμε λεμε μπουφε οχι φρυγανια κ μαρμελαδα!!

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ ΠΗΓΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΑΝΤΑΣΚΙ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ.ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΠΡΟΣΠΕΚΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ.ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ..
ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ..ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα τι κανετε γυρισα κ εγω κ θα ξανα φυγουμε ολοι μαζι αυριο!!!!!!!!!!Εκανα κ τον μεγαλο υπερηχο ολα καλα ευτυχως απλα μας δειχνει ο υπερηχος 2 εβδομαδες μεγαλυτερους!!!!!!Μου αλλαξε ΠΗΤ απο 17/12 σε 1/12 !Ειμαστε ολοκληροι ανρες 650 γραμμαρια κ κατα τα αλλα το κοριτσακι μου με τρχει κανονικα!!!!!!!!!!ειχα βαλει 2.100κιλα κ ξανα εχασα το 1!!!!!!Τι να κανω τρεχατε ποδαρακια μου!!!!!!!Εσεις τι κανετε πως ειναι οι κοιλιτσες σας φουσκωνουν???????????

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!

σημερα γυρισαμε λιγο στο σπιτι μας απο το εξοχικο για να βαλουμε κανα πλυντηριο γιατι θα βρωμισουμε.Ξεπατωθηκα στις δουλειες γιατι χρειαζοταν να κανω διαφορα στο σπιτι,με πονεσε και η μεση μου και τωρα δεν μπορω καθολου...Το βραδυ θα ξαναπαμε στο εξοχικο μεχρι τη Δευτερα και μετα 5 μερουλες στο Διον να κανουμε κανα μπανακι κατα κει.Ελπιζω να μπορω να σας διαβαζω και τις υπολοιπες μερες και να μαθαινω τα νεακια σας!

Πολλα μεσημεριανα φιλακια!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φωτεινουλα έγραψε:καλησπερα τι κανετε γυρισα κ εγω κ θα ξανα φυγουμε ολοι μαζι αυριο!!!!!!!!!!Εκανα κ τον μεγαλο υπερηχο ολα καλα ευτυχως απλα μας δειχνει ο υπερηχος 2 εβδομαδες μεγαλυτερους!!!!!!Μου αλλαξε ΠΗΤ απο 17/12 σε 1/12 !Ειμαστε ολοκληροι ανρες 650 γραμμαρια κ κατα τα αλλα το κοριτσακι μου με τρχει κανονικα!!!!!!!!!!ειχα βαλει 2.100κιλα κ ξανα εχασα το 1!!!!!!Τι να κανω τρεχατε ποδαρακια μου!!!!!!!Εσεις τι κανετε πως ειναι οι κοιλιτσες σας φουσκωνουν???????????

Μπράβο φωτεινή μου που όλα πήγαν καλά!!!Μεγαλούτσικος ο μπεμπάκος ε??Εμένα 22+1 ήτανε 560 και μου είπανε ότι ειναι μεγάλος.. Rolling Eyes Rolling Eyes

Τι να σας πω βρε κορίτσια..την άλλη βδομάδα θα πάω να δω έναν διαβητολόγο να πάρω και μία δεύτερη γνώμη για όλο αυτό το σετ της διατροφής γιατί η ενδοκρινολόγος που είδα προχθές δεν με κάλυψε σαν γιατρός..Της τηλεφώνησα σήμερα γιατί είχα κάποιες απορίες και ανησυχίες και μου έδωσε την εντύπωση ότι της φαίνοτανε αστεία αυτα που ρωτούσα λες και εγώ είμαι υποχρεωμένη να ξέρω..Και δεδομένου του ότι θα μας παρακολουθεί ως το τέλος της εγκυμοσύνης,θέλω να έχω τουλάχιστον εμπιστοσύνη και χημεία με τον γιατρό μου.. Rolling Eyes Rolling Eyes

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
carrie μου μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα!Κοριτσια δεν την πολυ παλευω η κοιλια μεγαλωσε αρκετα προς πολυ κ δεν ξερω που θα φτασει !Αφου πρωτα παει η κοιλια κ μετα εγω!!!!!! Very Happy Very Happy ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 215994

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.....αφροδιτη περιμενω νεοτερα σου ,,δες λιγο στο διαφημιστικο μηπως εχει σαιτ>???να τα δουμε απ'το ιντερνετ??

φωτεινουλα μονο 1κιλο???πω πω να ερθω για καμια βδομαδα σπιτι σου ???να χασουμε κανενα κιλο...
φαντασου εσυ πηρες 1κιλο κ νιωθεις οτι εχεις μεγαλη κοιλια εμεις που πηραμε 7 μπορει κ 10 τι να πουμε???

σημερα εχω χαμηλη πιεση 10 με 5,,ετρεχε απ''την μυτη μου αιμα κ μια δυο λεω τι γινετε μετρησα κ βλεπω ουπς χαμηλη....γι''αυτο ειμαι νταουν κ δεν εχω ορεξη κουραγιο για τιποτα!!!!


ολα καλα ,καλα να περνατε φιλακια!!!

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ.ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΙΤΕ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ http://www.gold-apolo.com/joomla/ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΚΟΥΖΙΝΕΣ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΜΕΣ ΑΛΛΑ ΠΑΤΕ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ 20,ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΤ ΕΧΕΙ 350Ε.
ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΙΤΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΕΙΝΑΙ http://www.mebel-laporta.com/.ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ...

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφροδιτη σ''ευχαριστω ..
θα μπω να χαζεψω αν κ δεν εχει τιμες δεν πειραζει....

ησυχια σημερα ολες λειπετε ε???

καλα να περασετε!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ;; ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ
ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΟΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΥΤΗΧΩΣ Η ΠΙΕΣΗ ΣΤΑΘΕΡΗ 9.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΠΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΠΤ.ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ. ΜΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΑΥΤΑ ΤΙΣ ΕΛΛΕΙΠΑΝ.ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΠΡΟΙΚΕΣ Κ.Α ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso χαιρομαι που εισαι καλυτερα..!!!!Να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις κ να το παρακολουθεις.Και αν τυχει κ σου πει κ κανεις τιποτα να του απαντησεις καταλληλως!!!!Ευχομαι να ηταν κατι το περαστικο.Με το καλο κ στα ψωνια του μωρου!!!!

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας κοριτσακια
μολις εκατσα 2 μερες εκανα αρκετες δουλειες στο σπιτι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 93981 λογω του οτι ερχετε η πεθερουλα μου σημερα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 215994 αναμεικτα συναισθηματα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 534787 δεν ειναι κακια αλλα χαζη και μου σπαει τα νευρα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 875502 αυτα απο μενα πολλα φιλακια στις κοιλιτσες σας ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 35 40746

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ALEXIA MOY ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! ΤΑ ΕΧΩ ΦΟΡΤΟΣΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΚΟΚΟΡΑ!!
DIONIKOU ΑΓΑΠΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ;;;ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΠΡΟΕΡΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ!!!
ΦΙΛΑΚΙΚΑ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις