Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 39]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κ απο εμενα κοριτσια.Διαβασα προσεκτικα κ τις 2 τελευταιες σελιδες κ δεν σας κρυβω οτι συγκινηθηκα με αυτα που διαβασα...Πρεπει οντως να ειμαστε δυνατες κ αισιοδοξες για τα μωρακια μας απο τωρα γιατι εχουμε πολυυυυυυ μελλον μπροστα μας ακομα...και βεβαια η καθεμια εχει τις δικες της ανησυχιες,φοβους κ προβληματα..ομως χρειαζομαστε ενεργεια κ δυναμη για να αντιμετωπισουμε τα παντα...δεν θελω να μακρυγορησω κ να πω αλλα..να ειμαστε ολες καλα κ καλη επιτυχια σε ολες που εχουν ραντεβου για υπερηχο β επιπεδου αυτες τις ημερες!!!!Περιμενουμε νεα σας!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 215994

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια μου! Ελπιζω ολες να εισαι καλα και τα μπεμπακια ακομα καλυτερα!!!!


Στελλακι μου σε ξερω ελαχιστα αλλα σε αγαπαω πολυ! Δεν θα σου πω τιποτα περιμενω να γυρισεις να σε κανω αγκαλιτσα και θα τα πουμε ολα!


Σωτηρουλα μου ολα θα πανε καλα!! Τα μωρακια φερνουν παντα τυχη ολα θα φτιαξουν ματια μου!

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μανουλιτσες γεια σας!!!!!!!!!!!
πως τα πατε με την ζεστη?εγω λιωνω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 585182 αν ζουσα σε μεγαλη πολη δεν ξερω πως θα την εβγαζα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 911307 καθε απογευμα ειμαι θαλασσα αλλα το πρωι λιωνω . Απο κιλα πως πατε εγω εχω παρει 5 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 606100 και δεν τρωω βρε κοριτσια πως τα οικονομισα δεν το καταλαβενω

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσούλια μου όμορφα επέστρεψα...

Λοιπόν...έχει μωλυνθεί το δόντι μου(αυτό που είχα κάνει απονεύρωση πριν μείνω έγκυος και που είχα πάρει αντιβίωση αρχές που δεν ήξερα για την μπέμπα) και έχω πριστεί και νοιώθω χτύπους.Απο το καλό στο καλύτερο...χιχιχι...μου είπε να συμβουλευτώ τον γυναικολόγο μου για το θέμα αντιβίωσης.Δεν τον βρίσκω στο τηλ τελος πάντων θα δω τι θα κάνω...Για την Amoxil μου είπε πάντως για 3-4 ημέρες ίσα ίσα να ξεπριστεί και να φύγει η φλεγμονή!!!

Βιβιανάκι μου και σε αγαπάω πολύ και το ξέρεις ματάκια ομορφα!Όλα καλά θα πάνε μωρέ...αλλά λιγουλάκι θα με ταλαιπωρήσει η μπουμπού!

Veniu με το καλό ο β επιπέδου!Ό'τι καλύτερο!!!

'Εκλεισα και εισιτήριο την Τρίτη πετάω το απογεύμα...γιούυυυυπιιιιι θα δω την αγάπη μου τον Στέφανο!

Φιλιά πολλά σε όλες σας κουκλίτσες μου!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααα! αντε βρε Βιβιανακι τι κανεις πως παει το νινι? ποτε πας στο γιατρο ? τη βομβαρδισα ερωτησεις την κοπελα Razz Razz
το ξερω σιγα σιγα να φτιαξουν λιγο τα πραγματα γιατι και απο πριν με ενα μισθο των 500 ευρω το μηνα (μειωση) και τωρα απολυση μας ηρθε αποτομο Crying or Very sad
Αυλινακι μου καλως να ερθεις και περαστικα το δοντακι!

για 20+ εβδομαδες πιστευω εισαι αψογη με τα 5 κιλα... ο γιατρος τι λεει?
(εγω δε μιλαω για κιλα θα φαω ξυλο δεν το γλυτωνω ολο προς τα κατω παω)

Shocked

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω μεχρι στιγμης εχω φτασει αισιως στα +6,5 κ ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικα για τον μηνα κ το σωματοτυπο που ειμαι,αν κ εμενα μου φαινονται πολλα..... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 534787

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ έχω πάρει 3..είναι λίγα λέτε?? Rolling Eyes Rolling Eyes

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στελλιτσα περαστικα με το δοντακι!!! Smile

Μια και λεμε για κιλα,ζυγιστηκα σημερα εχω παρει 4 περιπου (4,2 για την ακριβεια)...ο γιατρος δεν λεει τπτ,αυτο ελειπε!Μαλιστα την τελευταια φορα δεν με ζυγισε,μου λεει "καλη εισαι" αλλα μου ειπε να ζυγιζομαι μονη μου καθε βδομαδα και να μετραω και την πιεση μου επισης.Η αληθεια ειναι οτι την ειχα αφησει και μετρηθηκα χτες αλλα ευτυχως ειχα 11 με 6,5,αν και τη μετρησα φαγωμενη.Τωρα με τις ζεστες ειναι γενικα χαμηλη.

Με το αλατι πως τα πατε?κανονικα δεν πρεπει να βαζουμε και γενικα δεν βαζω στα φαγητα αλλα ωρες ωρες με πιανει λυσσα να φαω κατι πολυυυυυυ αλμυρο.Μου κοβει την ναυτια και την αναγουλα.ελπιζω να μην ανεβασω πιεση γιατι δεν θα αντεξω να μην μπορω να φαω το αλμυρο μου... Mad Mad

mploumplou87

mploumplou87
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια σας θαυμάζω!!!
Εγώ καλύτερα να κρυφτώ... Embarassed έχω πάρει 12 κιλά.. Shocked αλλά τρώω όπως πριν.. ίσως γιατί μένω ξάπλα τις περισσότερες ώρες...
Όσο για το αλάτι ελάχιστο...Να'ναι καλά τα φρουτάκια γιατί τα ανάλατα είναι μπλιαξ...
Υπομονή με το δοντάκι aylin μου...είναι της εγκυμοσύνης αυτά ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 417472

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
AYLIN ΜΟΥ... ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΑRDO ΟΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ "ΝΤΟΚΤΟΡΑΣ" ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ... ΟΠΟΤΕ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ(ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ), ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΑΝΩ ΤΩΝ 30 ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.... ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ??? (ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΙ ΣΤ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...ΚΑΙ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΗ ΤΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ)
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΕΛΛΑΔΑ , ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ ΣΟΥ... ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΣΗ ΜΟΥ... ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!
ΧΙΟΝΑΤΗ, THINK POSSITIVE , ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΞΟΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ... ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΧΑΛΑΣ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΑΝΕΡΓΟΙ ΑΛΛΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΑΣ, ΛΙΓΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ!!! ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΟΛΟΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΜΑΣ .... ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ, ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΤΡΕΜΩ ΜΗ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ(ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΤΥΠΑΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΞΕΓΥΡΙΣΜΕΝΕΣ ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.])ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΟ ΙΔΙΟ Η' ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ "ΑΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ" ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!! ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΥΠΕΡΟΠΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΑΧΛΑ... ΑΛΛΑ .. ΤΟΝ ΜΙΣΘΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΕΧΤΡΑ!!! ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΕΚΤΟΣ ΤΑ ΒΙΟΠΟΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΞΟΔΑ, ΑΝΑΤΡΕΧΩ ΕΚΕΙ!!!!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ Η ΠΙΕΣΗ??? ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΗ ΣΥΝΗΘΩΣ ,ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ..ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΗΣΑ ΟΠΟΤΕ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΝΤΟΚΤΟΡ ΠΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ, ΔΙΟΤΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ, ΝΑ ΕΛΛΑΤΩΣΩ ΤΟ ΑΛΑΤΙ (ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ?) ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΝΩ ΝΕΡΟ (ΠΟΥ Δ-Ε-Ν ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ)... ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!! ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ... ΕΓΩ ΕΧΩ 6 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 5ο ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ, ΜΙΚΡΟ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ...ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ...ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΕΜΦΑΝΗΣ?????

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
penelope26 έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ... ΕΓΩ ΕΧΩ 6 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 5ο ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ, ΜΙΚΡΟ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ...ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ...ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΕΜΦΑΝΗΣ?????

εμενα,penelope μου,μου "εμφανιστηκε" οπως και σε σενα μολις μπηκα στον 5ο και ειναι πλεον ορατη απο μακρια,χαχα!!!ο αντρας μου λεει οτι του φαινεται οτι καθε μερα ειναι ολο και μεγαλυτερη! Rolling Eyes Rolling Eyes παντως η αληθεια ειναι οτι οσο περνανε οι μερες,νιωθω ολο και περισσοτερο το μωρο,μια και μεγαλωνει και αυτο. Very Happy Very Happy Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν σας βάλω φωτογραφία να δείτε την δική μου κοιλίτσα θα γελάτε για μέρες τόσο μεγάλη που είναι!!Ολυμπιακών διαστάσεων σας λέω!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί σήμερα πήγαμε & πήραμε την κούνια και την αλλαξιέρα του μπεμπάκου μας!!Ξέρω ότι είναι παααααάρα πολύ νωρίς αλλά όπως σας είχα πει είχαμε αποφασίσει να τα πάρουμε απο ΙΚΕΑ και guess what!Από 260Ε που τα βρίσκαμε τώρα επειδή είχανε μείνει λίγα κομμάτια τα πήραμε 117!!!!Δεν είναι και μικρή διαφορά έτσι?Αφήστε που συρταριέρα βρήκαμε το τελευταίο κομμάτι!!!Φυσικά δεν πρόκειται να τα ανοίξω και να τα στήσω ακόμη, τώρα που μου έφυγε το άγχος αυτό καλό Νοέμβρη!!!Smile ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 215994

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Αν σας βάλω φωτογραφία να δείτε την δική μου κοιλίτσα θα γελάτε για μέρες τόσο μεγάλη που είναι!!Ολυμπιακών διαστάσεων σας λέω!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί σήμερα πήγαμε & πήραμε την κούνια και την αλλαξιέρα του μπεμπάκου μας!!Ξέρω ότι είναι παααααάρα πολύ νωρίς αλλά όπως σας είχα πει είχαμε αποφασίσει να τα πάρουμε απο ΙΚΕΑ και guess what!Από 260Ε που τα βρίσκαμε τώρα επειδή είχανε μείνει λίγα κομμάτια τα πήραμε 117!!!!Δεν είναι και μικρή διαφορά έτσι?Αφήστε που συρταριέρα βρήκαμε το τελευταίο κομμάτι!!!Φυσικά δεν πρόκειται να τα ανοίξω και να τα στήσω ακόμη, τώρα που μου έφυγε το άγχος αυτό καλό Νοέμβρη!!!Smile ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 215994


Με το καλοοοοοοοοοοοο!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 215994

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπεραααα!
Πηνελοπη σε ποια εβδομαδα εισαι????
εγω τωρα που προχωραω για την 18 μερα με τη μερα τη νιωθω ολο και πιο ''τεντωμενη'' και πιο σκληρη αρχιζει και στρογγυλευει σε αυτη τη φαση, πετιετε! χιχιχιχιχιχ
αλλα νιωθω περιεργα ρε κοριτσια, δεν ξερω πως να ξαπλωσω νιωθω οτι πιεζομαι, και αυτο με την τουαλετα καθε 3 και λιγο λες και πινω ολο το βοσπορο Razz
εσεις πως τη νιωθετε???? Embarassed

*CARRIE ΜΕΓΙΑ!!!!! AX τι καλα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 215994

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου γεια σας διαβαζω διαβαζω κ ολο κατι τυχαινει κ δεν μπορω να γραψω...η τηλ θα χτυπησει η καποιος θα ερθει η η η ....
και εμενα η κοιλια μεγαλωνει μερα με την μερα ,,,με την ζεστη τρελαινομαι δεν ξερω τι θα κανω μετα!!!ο μπομπιρας επιτελους αρχισε να δινει το ΠΑΡΩΝ κλοτσαει το χρυσουλι μου εδω κ 2μερες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] στην αρχη ουτε και''γω το πιστεψα ...μολις φωναζα τον αντρα μου να ερθει τιποτα ησυχεια δεν κουνιοτανε καθολου με το που εφευγε ξανα μανα....σημερα ομως εδωσε το παρων κ στον μπαμπα ο οποιος ακομα χοροπηδαει...με την πιεση μια χαρα καθε μερα μετραω προσεχουμε για να εχουμε η μαλλων για να μην εχουμε!!!!
τι αλλο???σιγουρα κατι ξεχασα αλλα οταν το θυμηθω θα το γραψω ...φιλακια πολλα στις κοιλιτσες σας!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΕΙΑ!!!!!
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ Ο ΠΟΝΟΔΟΝΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ!!
CARRIE ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ! ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ! ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ;; ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΕΣ ΤΑ ΠΗΡΕΣ!
Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ! ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ 3 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΥΓΟΥΜΕΝΟ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 10 ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ!
ΧΙΟΝΑΤΗ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΠΟΥ ΕΙΧΕ!!!ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΣΕ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!
ΚΑΘΟΜΑΙ ΒΕΡΑΝΤΑ ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ!!!

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ.ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ..ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ.ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ.ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΗΜΟΥΝ +2.Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ..ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ(ΠΡΟΦΗΤΟΥ ΗΛΙΑ).ΕΜΕΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σας κοριτσουδια μου!

Ξυπνησα πρωι πρωι σημερα,μαλλον εχω χορτασει υπνο γιατι χτες το παρακανα,σηκωθηκα σχεδον 9.30!Χτες το βραδυ ειχε τρομακτικη ζεστη και πηγαμε με αντρουλη τα 2 μας στο ξενοδοχειο που ειχαμε κανει το γαμο μας και που λειτουργει το μπαρακι διπλα στην πισινα.Ειχε πολυ ωραια δροσια γιατι εχει ενα δασος απο πανω και καθισαμε μεχρι τα μεσανυχτα. Very Happy Very Happy Ειχε πολυ πλακα που θυμηθηκαμε τα του γαμου,τον χωρο τον εχουμε συνδεσει τοσο πολυ με αυτη τη μερα! Smile Smile Τι ωραια ειχαμε περασει τοτε,ενα χρονο πριν περιπου.Και τωρα περιμενουμε και νινι!γουρικο το μερος! Laughing Laughing Laughing

Παω να φαω πρωινο,πειναω πολυυυυυ!!! Wink Wink Wink

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια....απο χτες με το που μπαινω στην σελιδα μας μου γραφει προσοχη ιος κ τετοια τι εγινε μας βαλανε ιο????ασε που κ αντι βαιρους μου οπου να''ναι θα ληξει...τεσπα εγω σαν την γιαγιακα με το που ξυπναω μετραω πιεση κ μετα σηκωνομαι κ κανω καφε........θα μου μεινει κουσουρι χα χα χα.......σημερα ειδα στον υπνο μου οτι κ καλα ηρθε η μερα να γεννησω κ εγω δεν ειχα ετοιμη την βαλιτσα για το μαιευτηριο κ ανχωθηκα πολυ ,,,μετα σαν να περιμενα να σπασουν τα νερα κ τετοια...εννωειτε απο την αγωνια μου ξυπνησα!!!καλα απο τωρα τετοια ονειρα???μια φορα ειδα οτι γεννουσα Mad Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed αστα να πανε!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τατιανουλα,απο τετοια ονειρα αλλο τιποτα!εχω "γεννησει" τοσες πολλες φορες και σε τοσο "κουλα" μερη,που πλεον εχω χασει το λογαριασμο.Αυτο με την τσαντα ειναι πολυ κλασικο.Ευτυχως εχουν σταματησει καποια που εβλεπα στην αρχη,οτι το μωρακι μου γεννιοτανε λειψο,του ελειπε χερακι,ποδαρακι και αλλα τετοια τρομακτικα... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #3 - Σελίδα 11 534787 τωρα εχω περιοριστει σε περιεργους τοπους τοκετου και ανετοιμες τσαντες μαιευτηριου...Ααααα,και σε διαφορα πονηρουτσικα,χιχιχι!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααααααα δεν ειμαι μονη μου λοιπον καί''γω ντρεπομουνα να το πω λεω θα λεει ο κοσμος φαντασου τι ανχος εχει απο τωρα τα βλεπει στον υπνο της!!!!βεβαια τα σκεφτομαι αλλα σε λογικα πλαισια κ πως θα ειναι κ τετοια κ λογικο ειναι πρωτη φορα θα γεννησω...ασε που με ανχωσε η κουμπαρα μου ΠΡΟΣΕΧΕ να σε κοψουνε να μην σκυστεις κ τετοια κ αμα το ενα να σε κανουν αυτο κ αμα το αλλο να σε κανουν το αλλο....πω πω κ μετα αρχισα να βλεπω εφιαλτες...αφου σου λεω ειδα οτι γεννουσα κ καλα κ καποια στιγμη ακουω χρατς σαν να σκιστηκα κ λεω η κουφαλα η κουμπαρα μου φταιει η γρουσουζα!!!!affraid affraid affraid

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα ο γιατρος μου ηταν ξεκαθαρος...καισαρικη κανει μονο εφοσων χρειαστει κ κανει ΠΛΑΣΤΙΚΗ καισαρικη που δεν φενεται τιποτα!!!εννωειτε κοβει πριν σκιστεις ,,κ οποτε λιγο με ηρεμησε!!!!εχουν γεννησει κ δυο ξαδερφες μου σε αυτον και εχουνε μεινει πολυ ευχαριστημενες οποτε.....................................

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:αααααααα δεν ειμαι μονη μου λοιπον καί''γω ντρεπομουνα να το πω λεω θα λεει ο κοσμος φαντασου τι ανχος εχει απο τωρα τα βλεπει στον υπνο της!!!!βεβαια τα σκεφτομαι αλλα σε λογικα πλαισια κ πως θα ειναι κ τετοια κ λογικο ειναι πρωτη φορα θα γεννησω...ασε που με ανχωσε η κουμπαρα μου ΠΡΟΣΕΧΕ να σε κοψουνε να μην σκυστεις κ τετοια κ αμα το ενα να σε κανουν αυτο κ αμα το αλλο να σε κανουν το αλλο....πω πω κ μετα αρχισα να βλεπω εφιαλτες...αφου σου λεω ειδα οτι γεννουσα κ καλα κ καποια στιγμη ακουω χρατς σαν να σκιστηκα κ λεω η κουφαλα η κουμπαρα μου φταιει η γρουσουζα!!!!affraid affraid affraid

με τον καλο το λογο η κουμπαρουλα,χαχα!ακου να σκιστεις! Mad ο γιατρος ξερει ακριβως τι πρεπει να κανει και το εχει κανει πολλεεεεεες φορες.Και ο δικος μου ειναι κατα της καισαρικης και μου ειπε οτι μονο σε ειδικες περιπτωσεις το κανει για να μην κινδυνευσει η μαμα και το μωρο.Γι'αυτο το λογο δεν χρεωνει διαφορετικα την καισαρικη,γιατι μπορει να ειναι εκτακτη και μονο,μου λεει "δεν θα σε γδυσω γιατι ετυχε!"...ηξερα ομως κατι αλλους που χρεωναν πιο ακριβα την καισαρικη και σε επρηζαν να κανεις για να γεννησεις και με ραντεβου και να μην τους χαλασεις το σ.κ ή τις διακοπες... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil και σε χρεωναν κερατιατικα και αυτοι και το μαιευτηριο!ξανα γκρρρρρ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια! εγω ξερετε τι ακουσα? επειδη ειχαν κατηγορηθει πολλοι γιατροι οτι εκαναν καισαρική και καλα επειδη κατι πηγαινε στραβα, εχουν γινει ιδιες οι τιμεσ φυσιολογικου τοκετου και καισαρικής. Και μενα ο γιατρος μου λεει οτι δεν κανει για την πλακα καισαρικη, αλλα ξερουμε βρε κοριτσια? Να μου πεις εκεινη την ωρα που θα σκυλοποναμε και θα αγχωνομαστε αν μας πλασαρουν καισαρικη θα σκεφτουμε λογικα και θα πουμε οοοοοοοοοοοοοχι βρε χαζουτσικε φυσιολογικα θα γεννησω.. το ρισκαρεις? εγω οχι..

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamita έγραψε:Καλημερα κοριτσια! εγω ξερετε τι ακουσα? επειδη ειχαν κατηγορηθει πολλοι γιατροι οτι εκαναν καισαρική και καλα επειδη κατι πηγαινε στραβα, εχουν γινει ιδιες οι τιμεσ φυσιολογικου τοκετου και καισαρικής. Και μενα ο γιατρος μου λεει οτι δεν κανει για την πλακα καισαρικη, αλλα ξερουμε βρε κοριτσια? Να μου πεις εκεινη την ωρα που θα σκυλοποναμε και θα αγχωνομαστε αν μας πλασαρουν καισαρικη θα σκεφτουμε λογικα και θα πουμε οοοοοοοοοοοοοχι βρε χαζουτσικε φυσιολογικα θα γεννησω.. το ρισκαρεις? εγω οχι..

ναι,το ειχα ακουσει και εγω αυτο και μαλιστα ξερω και περιπτωσεις γιατρων που το εκαναν συστηματικα και ελεγαν στις εγκυους οτι ετσι θα πονεσουν λιγοτερο κτλ κτλ...τωρα εχουν εξισωσει τις τιμες αυτοι αλλα οχι ολα τα μαιευτηρια.Ο πρωην γυναικολογος μου ειναι πολυ καλος επιστημονας αλλα ειχε πολλα ραντεβου για γεννα,ο,τι και να σημαινει αυτο.Το μαιευτηριο που συνεργαζοταν σε εσκιζε κανονικα αν εκανες καισαρικη.Τυχαιο?δεν νομιζω!...γι'αυτο και εγω,ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!αμα χρειαστει,εννοειται οτι θα το κανω.Αλλα δεν μπορω να μου λεει απο την αρχη τι ωραια που ειναι η καισαρικη και ποσο πονο γλιτωνω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις